Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Brutális férfiak, forduljatok fel

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Brutális férfiak, forduljatok fel
Tiborc
  Válasz | 2004. június 03. 08:55 | Sorszám: 2
Össze kellene vonni a két topicot!
Tiborc
Tiborc
  Válasz | 2004. június 02. 08:28 | Sorszám: 1
Kedves Ramesse!

Látom, amióta készülök a válasszal, történt egy, s más a topicban.
Nem írom át, megy eredeti elképzelés szerint,legfeljebb engem is kivágnak.
Tiborc

Változatlanul:
Kedves Ramesse!

Van egy másik nickem is ezen a fórumon: Misericordia.
Itt így szokás, így vezettem be.
Látom, az MSZP ügynökei ezerrel verik szét topicjait.

Nemes rómaiként - én a magyar paraszt – felajánlom a szalonnázó bicskámat, még mindig tisztességesebb, mint tisztelt asztaltársaim nyelve, amely hasonló a magyar médiához: „95% - ban lefedi a kormány ánusát!”

Agyonvágom én ezt a topicot, jobb lesz így! Történetem hiteles, ha felhív, tanút adok egy MN cikkhez, bár késői a segítség.

Story vázlat, mondaná a művelt ámerikai:
„Mr. X és felesége 1990 – ig a fennálló rend csendes utálói voltak, miközben élték csendes, az egypárt által engedélyezett tiltakozó életüket, egy mondhatni polgárinak nevezett családi környezetben. Régi nemesi családi beütéssel, a Horthy – korszak deli tisztjének leszármazottjaként, az ún. „átkosban2 nem a szakmában foglalkoztatottként, csak sofőrként, de innen nyugdíjazva, 1990 óta felszázalékolva, stb.
Gyermekek nemzve, polgári és/vagy fennálló értékrend szerint útjukra bocsátva tehetségük által tisztes életpályát futottak be. Megbecsült, kihasználható munkaerőt biztosítva a marxista emlőket hazudó proudhoni téveszméknek. (Kíváncsi vagyok, ez a tiborcizmusnak nevezhető mondat mennyire értelmezhető asztaltársaimnak, díjazom a helyes megfejtőket!)
Ez után következett a szomorú sors, amivel szembesülni nehéz: élete javát, 45 évet a boldog aranykorban letöltött embernek mit hozott 1990?
Durva válasz volt, profán leszek: az antalli örökséget, azaz Horn Gyulát, most és mindörökké. Ámen.

Mai folytatás: az egyik unoka lázadni merészelt, hallgatás helyett. Azt mondta, nem megy el szavazni.
Hibázott, és büntetése méltó, és követi a kádár – kori kiskapuk kihasználását alaposan kihasználó család jogkövetését.!
A következők szerint szavaz Mr. X leánya.
A szavazás napján autóba ül, Pest megye y városában. Elmegy Pest megye Y1 községébe, ahol beülnek a dédszülők, persze a szoptatós gyermekre addig a Mr. X nagyszülők vigyáznak.
Elfuvarozza Őket Demszkyfalva Y2 kerületébe, ahol a járni sem tudók leadják szavazatukat az MSZP listára.
Eddig érthető a mozgó urna esete?
Nincs vége.
MR X. leánya ezután kénytelen elfuvarozni őket Demszkyfalva Y3 kerületébe, ahol Mr. X leányának van állandó bejelentője, és itt leadja szavazatát Mr. X leánya az MSZP – re. Ennek hitelességét ellenőrzik Mr. X. már leszavazott felmenői, de hogyan?
A francia királyi udvarból ismeretes módon, az aktust, a véres lepedőt, és az újszülött világra jöttét kíváncsi szemek fogják lesni, ezenközben sérül a választási törvény, azt pedig vastagon lepontozzuk!
A lényeg: eggyel több szavazat az MSZP javára.

Kedves Ramesse!
Elkotyogtam egy haditervet, ha rájönnek, kikről írtam, az omerta nem kerül el.


Csendesen megkérdezem: ki beszél itt tisztaságról, családon belüli erőszakról, bármiről? Miről szól a kormányzati hablaty?
Undorodom ettől, de élni fog a haditerv.
És lökik a sódert, én pedig rettegek attól, ami érintett férfiként rám vár.
Megúszom, túlélem?

Tiborc

Ramesse
  Válasz | 2004. május 31. 11:07 | Sorszám: 0
Nem tudom mi a véleményetek arról, hogy akár Lendvai nagys. asszonyt, akár Wirth Judit kétes nemű egyedet hallgatjuk, a férfiak a legundorítóbb képződményei a világnak, de főképpen a magyar férfiakra rájár a rúd, akik "isznak, erőszakoskodnak, brutális állatok, fogdossák a gyerekeiket, verik a feleségüket". Ehhez képet 50 éves korukban elpatkolnak, és a nők állítólag boldogan élnek még hozzájuk képest még 10- 13 évig.Az állítás hazug, és itt intézményes uszítás folyik a férfiak ellen.
Az én apukám meghalt 67 éves korában ,és az én anyukám még 15 évig siratta minden napon
át.Ugyanis nem ismerte Lévait és Wirthet, meg a Na- Ne aktivistáit.Csak szerette az apámat.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola