Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kik festékezhettek Debrecenben ? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kik festékezhettek Debrecenben ?
zividivi
  Válasz | 2005. március 17. 20:03 | Sorszám: 32
Van valami új fejlemény az ügyben, vagy elaltatták, mert kínos?
terra
  Válasz | 2005. március 16. 19:27 | Sorszám: 31
A hülye választótól minden kitelik.

Pedig szvsz a helyzet elég egyértelmű. Horogkeresztet nemcsak "nácik" szoktak mázolni, hanem azok is, akik ezt a gyűlölt jelképet össze akarják mosni a nemzeti jelképekkel. Az üzenet szerintem a következő: 1848, Petőfi=Nemzet=náci.

kivagyok
  Válasz | 2005. március 16. 17:34 | Sorszám: 30
Számára nem léteznek erdélyi magyarok, olyan nincs, csak ROMÁNIAI magyar

A Megyós nagyon találó!

onogur
  Válasz | 2005. március 16. 16:18 | Sorszám: 29
Pedig lehet, hogy igaza van, elvégre nem erdélyi magyarokról beszél.
Romániai magyar például a Bukarestben felcserepedett Medgyessy.
ZiliZ
  Válasz | 2005. március 16. 16:16 | Sorszám: 28
így jár aki komancsokkal kavaterkázik.
kivagyok
  Válasz | 2005. március 16. 16:08 | Sorszám: 27
Szóval ma, az egyik komcsinak a munkahelyemen szóba hoztam a debreceni történéseket. A válasza az volt, szó szerint: "Biztos a romániai magyarok csinálták"
Normális?
Cakpakk
  Válasz | 2005. március 16. 14:15 | Sorszám: 26
Persze hogy az elftársak ilyen előitéletesek állandóan ezt látják a tvben is! Bombera is mindig ezt mantrázza: szélsőségesek, kifütyülték... szélsőjobbosok bekiabáltak...
Pedig lehet hogy nem is jobboldali hanem egy elégedetlen ballib akit "leépitettek" mert ártunk és ormányunk ismét "igazságosabbá" tett valamit, önkormányzatot, iskolát stb...
fanyűvő
  Válasz | 2005. március 16. 13:47 | Sorszám: 25
Jóval régebben nyílt ilyen, a Lenácizottak köre II. http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9120355

Virtuálisan régóta folynak hasonló akciók, legújabban Szörényi Leventére próbálnak nyilaskeresztet ráfesteni.

Apóka
  Válasz | 2005. március 16. 11:05 | Sorszám: 24
Én azt hiszem, hogy a balsajtó el fogja hallgatni ezt a debreceni emlékgyalázást, mert a magyarírtást is elhallgatja.
mpd
  Válasz | 2005. március 16. 08:25 | Sorszám: 23
""Ha most nem találja meg a rendőrség a gazembereket, akkor az igen-igen kínos lesz..""

Sajnos nem. Majd feláll Lendvai mami, és azt mongya:
- Mindannyian tudjuk, kik szoktak horogkeresztet mázolni. Azok, akik kifütyülik a miniszterelnököt, akik a gazdatüntetés mögött álltak, akik meggyalázzák a zsidótemetőket.

És a hülye választó elgondolkodik: - Hát persze! A szélsőjobb!!!

zividivi
  Válasz | 2005. március 16. 01:50 | Sorszám: 22
:-)))
nemszadista
  Válasz | 2005. március 16. 01:44 | Sorszám: 21
pl. Eörsihöz
zividivi
  Válasz | 2005. március 16. 01:17 | Sorszám: 20
Mihez képest?
zividivi
  Válasz | 2005. március 16. 01:14 | Sorszám: 19
Fognak még a többiek is siránkozni, ne félj! 15 évi deviancia-program egyszerűen csak deviánsokat teremt, nem párttagokat! :-))
eszbej
  Válasz | 2005. március 16. 01:05 | Sorszám: 18
Egyetértek Kozenkay mercurusi megítélésével.
Duma helyett mondjon valami tényt, s majd akkor heles fiú lesz, de addig ... csak egy lepattant belügyes!
nemszadista
  Válasz | 2005. március 16. 00:57 | Sorszám: 17
Bár a Szadesz-rajongók között sok magyarellenes van, kacamicli nem az.
Cakpakk
  Válasz | 2005. március 16. 00:26 | Sorszám: 16
Szerintem azért ilyenben Karminca öszinte mégha nem is nagyon van más amiben egyetérthetnék vele (éljenek a Qtyák! de anno azért KÁPra ő is igent mondott...
zividivi
  Válasz | 2005. március 16. 00:14 | Sorszám: 15
Aki az Index fórumán jártas, tudja, hogy bizony akad néhány várlázitóan magyarellenes nick. Hetek óta próbálok rájönni, hogy ezek provokátorok, vagy meggyőződésesek. Na de ennyire nyiltan? Viszont a "hangulatot" remekül képesek befolyásolni ilyen és ehheznhasonló tettekre.

Az "antirasszista" szekértábor pedig, milyen érdekes, ilyenkor mélyen hallgat.

szakall
  Válasz | 2005. március 16. 00:01 | Sorszám: 14
Ugyan, miér lenne kínos? Nekik?
Nekik semmi sem kínos, a média majd megoldja, ők meg hallgatnak, mert ebből úgy is csak rosszul jöhetnek ki.

Persze most kell majd egyre jobban vigyázni, mert ahogy mind jobban és jobban sarokba szorulnak, annál dühödtebbek lesznek a támadásaik.

szakall
  Válasz | 2005. március 15. 23:53 | Sorszám: 13
Hiszi a piszi.
Mercurius
  Válasz | 2005. március 15. 22:51 | Sorszám: 12
Nem valakinek,hanem gyurcsánynak. Kozenkai meg a ködfejlesztő, aki megpróbálja elterelni a figyelmet gyurcsányról (mint korábban D-2o9-ről).
Quo Vadis
  Válasz | 2005. március 15. 22:49 | Sorszám: 11
Kozenkay Jenő, a III/II-es csoportfőnökség egykori operatív tisztjét idézem:

Valakinek érdekében áll a zavarkeltés....
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=272545&rvt=2

Nagyon megfontolandó szavak és aki mondja, azt tudja miről beszél, elég tapasztalata van.

Márpedig itt zavarkeltésről van szó és nem véletlenül, főleg a mai nap után /csak emlékeztetőűl: Gyurcsány mindenhol lealáztatott, de meg is érdemelte/

Sajnos fel kell készülni újabb és újabb provokációra, mert az mszp már tudja: elvesztette a 2006-os választást, itt éppelméjü ember ezekre nem szavaz.

Ne felejtsétek el soha az 1998-ban kiadott mszp propaganda-anyagot, ott már le volt irva a forgatókönyv, olvassatáok el ha kell minden nap, hogy tudjátok: az mszp mindenre képes!!!!
http://www.xhvg.hu/archivum/ujsagcikkek98/981200_MSZP_ifjusag.htm

nemszadista
  Válasz | 2005. március 15. 22:46 | Sorszám: 10
Iszonyú felháborító ez a dolog!
Ha most nem találja meg a rendőrség a gazembereket, akkor az igen-igen kínos lesz..

Én ezt a szintű aljasságot még a Fibiszesekről se nagyon feltételezem*, szerintem inkább az oláh vagy a
rác titkosszolgálat keze volt benne.
Jó lenne megtudni az igazságot, bármi legyen is.

* bár a népszavazási kampányuk után igen kevés, mondhatni 0, illúzióm maradt a Szadomaszoppal kapcsolatban

kacamicli
  Válasz | 2005. március 15. 22:14 | Sorszám: 9
és igen, mélységesen felháborított a dolog
és qrvára nem érdekel, hogy ezt elhiszed-e vagy sem
kacamicli
  Válasz | 2005. március 15. 22:12 | Sorszám: 8
mielőtt valami sötét összeesküvást gyanítasz: én kértem a törlést, mert kiderült, hogy Polites kartács már jóval korábban nyitott egy hasonlót, amit nem vettem észre:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9122050&la=42721891

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola