Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ezentúl mondhatja bárki: "Kiirtanám az összes zsidót"? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ezentúl mondhatja bárki: "Kiirtanám az összes zsidót"?
Our Journey To Xanadu
  Válasz | 2004. február 21. 19:41 | Sorszám: 38
Sajnos a palesztinokat.
magor2004
  Válasz | 2004. február 21. 19:35 | Sorszám: 37
Akkor magyarázd el, kiket gyilkolnak a tömeggyilkos izraeli hadsereg katonái?
Our Journey To Xanadu
  Válasz | 2004. február 21. 19:32 | Sorszám: 36
Te a Szentírásra mondod, hogy mese? Igaz, ott még filiszteus néven szerepelnek a palesztinok...

Ilyen keresztény vagy te?

magor2004
  Válasz | 2004. február 21. 19:30 | Sorszám: 35
Mese. Ha lemészárolta volna őket, akkor ma nem volna kit mészárolniuk az izraelieknek.
Our Journey To Xanadu
  Válasz | 2004. február 21. 19:16 | Sorszám: 34
Idézet:
Ez igaz keresztények többen vannak, valóban nagyobb mészárlás lenne

Szerinted olyan kemény legény ez a Barangó, hogy minden keresztényt le tudna mészárolni egyedül egy szamárállkapoccsal, mint a bibliai Sámson a palesztinokat?

radala
  Válasz | 2004. február 21. 19:11 | Sorszám: 33
Ez igaz keresztények többen vannak, valóban nagyobb mészárlás lenne
magor2004
  Válasz | 2004. február 21. 19:08 | Sorszám: 32
Ennél csak a "kiirtanám az összes keresztényt" mocskosabb.
Our Journey To Xanadu
  Válasz | 2004. február 21. 17:50 | Sorszám: 31
Idézet:
Ezentúl mondhatja bárki: "Kiirtanám az összes zsidót"?

Nemcsak "ezentúl", eddig is mondhatta bárki. Magyarországon nem tilos antiszemitának lenni, szólás- és véleményszabadság van, hál' Istennek. (Meg hála a rendszerváltásnak.) Persze attól ez még mocskos duma.

terra
  Válasz | 2004. február 21. 11:59 | Sorszám: 30
"Nem.
Mert a kereszténység vallás, a zsidóság meg nem csak az."

A kereszténység sem csak vallás. A zsidók azt mondják, hogy zsidóság nem csak vallás, hanem sors. A kereszténység is az. Azt mondják, hogy zsidónak lenni egy életmód, gondolkodásmód, világnézet, kereszténynek lenni is az.
Akkor mi a különbség ?

Dáyes
  Válasz | 2004. február 21. 11:35 | Sorszám: 29
Igen,de a neved nem lehet Hegedüs és nem lehetsz jobboldali! Különben mondhatod? A demecseri koma is azt mondta ,hogy kormányt zsidók irányítják! Hány év börtön kapott?
Ritter
  Válasz | 2004. február 21. 06:54 | Sorszám: 28
Nem eppen,vagy ki tudja??
oggi
  Válasz | 2004. február 21. 03:26 | Sorszám: 27
Idézet:
.Kemennye nevelt az elet,en is igy probalom a fiaim iranyitani,egy ilyen stilusra,de sajna nem igen akar sikerulni.

Tele van a tökük veled , Ritterkém...

oggi
  Válasz | 2004. február 21. 03:24 | Sorszám: 26
Utálom, ha külön topikot nyit valaki egy korábbi hozzászólásomból. Tessék ott folytatni, ahol én sem restelltem.
Elhatárolódom. Voilá.
Ritter
  Válasz | 2004. február 21. 02:49 | Sorszám: 25
Humanus nem humanus tele van a t...m az orokos nyafogasukkal..Egyebbkent sem szeretem a nyapicokat,a nyafogokat,es egyebb korcsokat..Kemennye nevelt az elet,en is igy probalom a fiaim iranyitani,egy ilyen stilusra,de sajna nem igen akar sikerulni.. (
Bőrharisnya
  Válasz | 2004. február 21. 01:50 | Sorszám: 24
Nálam nem, biztos valami nyóc kerület boltban vásároltad
a bilyentyüzetedet.
nemszadista
  Válasz | 2004. február 21. 01:38 | Sorszám: 23
Nekem az 1éves fiam szeret ezzel a játékkal "játszani": http://poljat.5u.com
macstappancsok éke
  Válasz | 2004. február 21. 01:04 | Sorszám: 22
mert te olyan humánus vagy, Ritterkém... )))
Bőrharisnya
  Válasz | 2004. február 21. 00:52 | Sorszám: 21
Miért ne mondhatná? A törvény ezek szerint megengedi. Polt cionáci?
Ritter
  Válasz | 2004. február 21. 00:00 | Sorszám: 20
Barango mondhatta a keresztenyekre igy lehet mondani a zsidokra is,de nem kiirtani oket,csak visszalokni oda ahova valok..
Turul
  Válasz | 2004. február 20. 22:57 | Sorszám: 19
Ja.
radala
  Válasz | 2004. február 20. 20:36 | Sorszám: 18
hubazmeg nálam a j meg az ly is egymás mellett van a billentyüzeten. Nálatok is?
radala
  Válasz | 2004. február 20. 20:34 | Sorszám: 17
Ne ez már kezd ilyesztövé válni. Kik ezek akik kik?
Ez egy hülyerség.
Mellesleg ez érdekes dolog, mert nekem csk 3.5 a nagyobbik lányom is és nagyon igyekszem nem kommunistázni, nem konzumidiótázni, nem plebsezni egy ekkora gyerek elött, mert nem szeretném, ha húlye lenne, de az biztos, hogy nehéz dolog, hogy mit mondj a gyerekedröl. Mindenesetre nem kéne ennyire fölhúznod magad, bár megértem.
De nincs szó semmiféle ezekröl. Van nagyonköcsög tilosos, van nagyobunkó Pethö van vamzer Mécs, van hihetetlen mocsok hazug szerecsenapa mosdató Bauer. De ezek nem ezek, ezek sok-sok mocsadék, akik önmagukban, a származásuktól függetlenül a multjuktól is függetlenül, a szüleiktöl is függetlenül. Ma szemetek.
Ennyi nem több. A bíróságnak pedig szerintem igaza van. Én azt gondolnám helyesnek, hogy ember ilyet mondhat de rádió ilyet nem sugározhat...
magor2004
  Válasz | 2004. február 20. 20:13 | Sorszám: 16
Valóban nem kell mindent körültekintés nélkül kimondani. Elég ha saját gyerekünknek mondjuk el naponta, kik ezek és velük szemben mihez tartsa magát. Csak így védhetjük meg a kiirtóktól a jövő nemzedéket.
radala
  Válasz | 2004. február 20. 18:45 | Sorszám: 15
Nem kell mindent mondani, amit lehet.
Mellesleg ez nagyon pozitív ítélet szerintem. kis Hegedüs is mondjon, amit akar Barangó is. A probléma már csak Bencsikkel, van, de az is megoldódik szerintem másodfokon.
Ez így helyes szerintem.
Nem mondani nem szabad dolgokat, hanem meghallgatni, meghallani...
alias3t
  Válasz | 2004. február 20. 18:33 | Sorszám: 14
"Tehát mondhatja akárki, hogy "kiirtanám az összes zsidót".

Csak meaklumpázzon utána két hétig. Ez nem kötelező, csak szokás bizonyos helyeken.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola