Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Merjünk egyenes jelleműek lenni!

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Merjünk egyenes jelleműek lenni!
Flammarion
  Válasz | 2004. október 17. 21:34 | Sorszám: 15
Te vagy Dórika másik énje?
alias3t
  Válasz | 2004. október 17. 20:26 | Sorszám: 14
Pedig a hozzászólás vége úgy hangzott, mintha ezt a jelentést akartad volna használni...
Flammarion
  Válasz | 2004. október 17. 20:21 | Sorszám: 13
Nahát, pont ezt írtam eredetileg, de észrevettem, hogy két-háromszor is használtam a szót, ezért átírtam.(asszem mindenütt ) Nem kell változtatni azon, ami az emebrenkelsőnek eszébe jut, legyen az sakklépés, vagy bármi más. (persze ez is túlzás)
alias3t
  Válasz | 2004. október 17. 19:37 | Sorszám: 12
Mondjuk úgy, hogy az alap vitatott . Jobban megfelel a valóságnak
Flammarion
  Válasz | 2004. október 17. 19:32 | Sorszám: 11
Jaj, kár itt állandóan nekiugrani.. Szó sincs itt álljobboldaliságól meg ilyenekeről. AZ első perctől a Dórika egyszerűen a politikai pamflet műfaját kultiválja, . A karikírozásban pont az lenne a pláne, hogy valós jelenségeket nagyít fel. Mivel ez a az alap kétes, ezért szellemeskedése vitatható.
Én is szoktam néha alkalmazni, mellőzve az idézőjeleket, aki érti, érti. Aki nem, az ráveti magát, mint a cica a gomolyagra. (lásd szegény pvc esetét az 56-os reggeli "vitánkra").
Jobb lenne, D1976 ha pl. a heti hetesbe menne, ott fel se tűnne a humortalansága.
alias3t
  Válasz | 2004. október 17. 19:19 | Sorszám: 10
Látod a 111 mormota(vagy p wc-avenna) legalább legalább bevallottan őskommancsként nyomja a lökött rizsáját.

Mikor vallották be? Tudnál egy linket adni ehhez a bevalláshoz?

Allatka
  Válasz | 2004. október 17. 17:39 | Sorszám: 9
Nem értette félre szerintem. Két esetet tartok lehetségesnek:
1. A szellemi képességei nem teszik lehetővé, hogy megértse, amit leírtál. Ezért nem félreértette, hanem egyáltalán sehogy sem értette.
2. Tökéletesen hidegen hagyja, hogy mindenki hülyének nézi, és noha tudja, hogy csak röhögünk rajta, fáradhatatlanul küzd, hogy lejárassa magát, mintha még lenne valami respektje, amit elveszíthet.

Én ez utóbbit tartom valószínűnek.

Nyam Nyam
  Válasz | 2004. október 17. 16:03 | Sorszám: 8
Majd leülök egy sarokba, ha lesz időm és sajnállak, hogy mennyire sajoghat a jobboldalad, majom!
Hegeda
  Válasz | 2004. október 17. 15:52 | Sorszám: 7
Dórikák ti alaposan félre értettetek!(tudom,hogy direkt )
A kérdés az volt miért nem mertek egyenes jelleműek lenni ti! Minek játszátok az aggodó jobboldalit?
Azt elhiszem,hogy örülnétek ha a Fidesz is "szét újjulna" mint az MDF.
Ez a hablaty itt nem nyerő!
Látod a 111 mormota(vagy p wc-avenna) legalább legalább bevallottan őskommancsként nyomja a lökött rizsáját.
Dóra1976
  Válasz | 2004. október 17. 14:00 | Sorszám: 6
Persze,hogy jó a cím. Feltétlenül komolyan kellene venni a jelenlegi komplett FIDESZ vezérkarnak, mert a most megújított baloldali erővel szemben tehetetlen lesz, ha ez így marad. Gondolom ezt te sem szeretnéd. Az emberek a régi, elkopott, és lassan hiteltelenné váló jobboldali vezérektől el fognak maradni. A romániai, ukrajnai, szlovákiai magyarságnál még egyideig lehet majd akciózni az Orbán-klánnal, de aztán az sem fog sokáig tartani. Most kell megújúlni, biztosan vannak a FIDESZ-ben is új, akár hiteles arcok!
gladiátor
  Válasz | 2004. október 17. 08:53 | Sorszám: 5
Egyre szánalmasabb vagy((((
Solyom
  Válasz | 2004. október 16. 19:41 | Sorszám: 4
"népszerűségi mutatók zuhanásában"

Szimpatikus az aggódásod.

Hegeda
  Válasz | 2004. október 16. 17:09 | Sorszám: 3
Jó a topic cím!

Miért nem veszitek komolyan? Dórikák.

Allatka
  Válasz | 2004. október 16. 16:29 | Sorszám: 2
Na, sikerült Gyurcsánnyal megegyezned?
Folytathatod az ő keze alatt is?
szalonna
  Válasz | 2004. október 16. 16:19 | Sorszám: 1
A Bácsfi Diána is te vagy?
Dóra1976
  Válasz | 2004. október 16. 16:13 | Sorszám: 0
Történt két, különböző szempontok miatt elítélendő dolog a szomszéd oldalon, ami miatt az azt végrehajtók levonták a tanulságot. Mik a tanulságok a többieknek? A jelenleg baloldalnak hívott térfélen a Zuschlag ügy kapcsán az, hogy vigyázni kell, mi itt a jobboldalon akár alattomos eszközöket is bevethetünk a hírszerzésre . Valamint, hogy nem szégyen a lebukást követően nyíltan vállalni a hibát, és "kilépni az adásból". A mi, jelenleg jobbosnak hívott vezéreinknek pedig az, hogy: merjük nyíltan elvállalni a hibákat, és levonni a következményeket! Ezt még soha, egyik jobbos vezetőnk sem vállalta. Többek között Orbán egyik ügyében sem, Kövér egyik kijelentése után sem ( pedig volt egy-két zuschlagos már emlékeim szerint), nem beszélve a díszpinty száguldó identitású újságírónkról, Bayer Zsoltról. Ha az emberek azt látják, hogy politikai ellenfeleink korrekt módon viseltetnek ilyen téren, mivel ez elég jól elterjed, a jobbos elkenésnek előbb utóbb része lesz a népszerűségi mutatók zuhanásában.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola