Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Mikor lesz Gy F ből is utazó nagykövet?

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mikor lesz Gy F ből is utazó nagykövet?
mamácska
  Válasz | 2007. június 21. 10:14 | Sorszám: 9
A múltkori Nagy Imre unokával való koszorúzás kapcsán olvastam valahol,hogy készen áll arra Gy.F.,hogy kövesse
nagy "elődjét".Mármint - gondolom - Nagy Imrét a mártírhalálba.Egy régebbi topikban szintén olvastam,hogy még arra is képesnek tartják,hogy végső esetben előkészitsen egy saját maga elleni merényletet.
Szóval,készen van a pasas.
sopánka
  Válasz | 2007. június 20. 14:15 | Sorszám: 8
Magam részéről Tel Avivba küldeném.Importálhatnánk ezáltal némi antiszemitizmust,hogy a Klárának valós legyen a félelme,ne csak a vakvilágba csip-csup.
Gyöngy
  Válasz | 2007. június 20. 14:03 | Sorszám: 7
Ahogy Rejtő írta, ott hajnalban felpofozni és kitoloncolni .
kapitamunista
  Válasz | 2007. június 20. 14:00 | Sorszám: 6
Így utazhatna egyidőben négyfelé..
mackó
  Válasz | 2007. június 20. 13:57 | Sorszám: 5
Én 1 várfokkal is megelégednék.
onogur
  Válasz | 2007. június 20. 13:55 | Sorszám: 4
A régi szép időkben a nemzetárulók testét felnégyelték és a maradványokat - népnevelési szándékból - kitűzték a nagyobb várak magaslati pontjaira.
pannonpuma
  Válasz | 2007. június 20. 13:45 | Sorszám: 3
Szerintem legyen kubai, kínai, vagy Észak-koreai nagykövet. Ott nyugodtan viselheti a vörös csillagot.
http://www.gondola.hu/cikk.php?szal=34868
kapitamunista
  Válasz | 2007. június 20. 13:21 | Sorszám: 2
Sz'al, mikor?..
Nem érünk rá!!
Cakpakk
  Válasz | 2006. szeptember 26. 18:30 | Sorszám: 1
Már "csak" arról beszélt Kuncze, hogy a csomag kell nekik Gyurcsány nem. Történt két dolog amire felfigyeltem (föleg mert az egyiken én magam is lyukra futottam):
1) Tegnap Kuncze veretését lövetésnek "hallotta" az MTI
2) Ma Demszki kijelentését értelmezték félre, szintén az MTI.
Aztán volt egy ebbe a sorba egy lazábban illeszkedö dolog, pénteken az index cikk Bokros elöadásáról ami szintén távolságtartó volt Gyurcsánytól csak a politika és nem a személy piac általi(sic) támogatottságát emlegette.

Asszem a szadesz távolodik, persze lehet csak a saját holdudvara elött menti a börét.

vanna7
  Válasz | 2006. szeptember 26. 10:42 | Sorszám: 0
Az Sz.D. Sz –nek nem érdeke( MÉG NEM) a miniszterelnök lemondatása !


A magát politikai pártnak álcázó, külföldi érdekeket képviselő, magyaerllenes, gazdasági komiszár az szdsz, jelenleg nem látja Gy Ferencet kompromitálónak (mondjuk a világ előtt, ami oly gyakran hangoztatnak nekünk magyaroknak) Most még nem. Mert úgy gondolja, Magyarországnak fizetnie kell. Fizetni a nagytőkének, a multinak, a Financial- timsnek és sok- sok külföldi milliárdosnak aki őt az Szdszt adományaival támogatja !
Most még NEM ! vesztheti el ezt a „kiváló” embert aki alkalmas a „reform” azaz a magyarok kizsigerelése című program végrehajtására. (olajszőkítéssel és egyéb lopásokkal ) zsarolható pártjával együtt.
Most még nincs itt a leváltás ideje! Majd ha sikerült az utolsó csepp vért is kiszívni!

Pl Választások előtt két hónappal.

Mikor már az elnyúzott emberke valósággal isteni megváltásnak fogja Kuncze bácsi dörmögését hallgatni: „Hogy ez már nem mehet így tovább, Gy. F. valóban nem alkalmas miniszterelnöknek .Milyen miniszterelnök az aki ennyire nem veszi figyelembe az ország lakosságát? stb”
S hipp hopp kihúz a varázskalapjából egy újabb babát, akit még se média se múlt nem járatott le, illetve senki nem is ismerte…s mi történik itt magyarhonban? ..na mi ? ::: A tizen-éve szisztematikusan diabolosított Orbán Viktor ellenébe megnyeri magának újból a választást.

Üdvözlöm Orbán Viktort aki észrevette, hogy lassanként ellopták a talpunk alól a demokráciát, bár nem vette észre, hogy lassan de szisztematikusan működik az ő személyének s a FIDESZ lejáratása is ezzel együtt !!

De mindaddig nem fog választást nyerni,(a jelen médiával) amíg Bálványosra csak okítani jár, és nem okulni:

Mondjuk egy kis székely furfangot. !

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola