Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Martonyi, Navracsics, Kósa (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Martonyi, Navracsics, Kósa
nemszadista
  Válasz | 2007. március 06. 01:07 | Sorszám: 36
Debrecen és Kósa.
Kósa nem tudna ilyet produkálni más nagyvárosban és nem biztos, hogy más tudná azt produkálni Debrecenben, amit ő.
Mallow
  Válasz | 2007. március 05. 20:48 | Sorszám: 35
Szerintem az efféléhez elsősorban egy Kósa kell.
tiszavirág
  Válasz | 2007. március 05. 20:43 | Sorszám: 34
Idézet:
ugyanakkor a MASZOP Debrecenben meg sem tud nyikkanni mellettel.

....ahhoz Debrecen is kell...
Magyarországon csak egy Debrecen van.

rajnai zongor
  Válasz | 2007. március 05. 19:17 | Sorszám: 33
hogy tudná kicsinálni?
Mondjuk a ME-ség per pillanat sajna nem aktuális.
Mallow
  Válasz | 2007. március 05. 19:10 | Sorszám: 32
Nehéz elképzelni, hogy egy politikus fejében ne fordulna meg a dolog. Ez a lehető legnagyobb kihívás, és feladat van bőven.

Persze nem tudom, hogy Kósa mit tervez. Egyvalami biztosnak látszik: ha Kósa most bejentené, hogy miniszterelnök vagy pártelnök akar lenni, akkor Orbán kicsinálná.

rajnai zongor
  Válasz | 2007. március 05. 18:40 | Sorszám: 31
Meg ugye az sem mellékes szempont, hogy vki akar-e miniszterelnök lenni és megvan-e benne az elhivatottság.
Orbánban ez megvan. Ha vki csak azért vállalja, mert nem tudnak jobbat és ez már messzirôl látszik rajta, az sem jó.
Bár a D-209 -sel mégis nyerni tudtak. Igaz, máig nem értem hogyan.
Mallow
  Válasz | 2007. március 05. 18:07 | Sorszám: 30
Kósának várnia kell az Orbán utáni időkre. S ha kicsit beletanul a szereplésbe, tökéletes jelölt lehet. Városában tökéletes, kifogástalan, nem nagyon kompromittálódott még, ugyanakkor a MASZOP Debrecenben meg sem tud nyikkanni mellettel.
Mallow
  Válasz | 2007. március 05. 18:03 | Sorszám: 29
Navracsics szerintem a többiekhez képest jól nyilatkozik, hatékony.
rajnai zongor
  Válasz | 2007. március 05. 17:21 | Sorszám: 28
Hát igen. Tarlósnál is ezzel operáltak, meg a szélsôjobboldali veszéllyel, miközben a miép a baloldal jelöltjének tartotta. De nem nagyon jött be, mert megszorongatta Demszkyt.
A fidesznek pontosan fel kell mérnie, hogy mekkora az Orbán fan tábor. De ezeknek az embereknek is be kell látniuk, hogy másra is érdemes szavazni, különben a maffia marad kormányon. Szerintem a jobboldalon is sokan unják már az Orbán fejét, (most teljesítménytôl függetlenül), a bizonytalanoknak meg egy kutya a Gyurcsánnyal.
Én ép ésszel nem tom felfogni, hogy ember hogy tud egy Kurcsányra vagy akár egy Torgyánra szavazni.
De aki egyszer már megutálta Orbánt, az nem fog sose rá szavazni. A leglogikusabb az lenne, ha 2 párt van, egy az Orbánfanoknak és egy másik. És a gyûlöletpropaganda ellen aktívan próbáljanak már vmi ellenszert találni.
Időszakos Állat
  Válasz | 2007. március 05. 16:56 | Sorszám: 27
Csótány legújabb interjuhhjából (Die Welt) kiderül, hogy mi a stratégiájuk arra az esetre, ha OVi tényleg hátrébblépne: ugyanúŋy ő irányít, csak a bábjait tolta előre.
Ezek ismeretében szerintem OVi-nak nem szabad hátrébb lépnie. Elveszítjük azokat a szavazókat, akik miatta szavaznak ránk, a komcsik viszont ébren tartják az Orbán-fóbiát. Ennek a fóbiának az ereje viszont az idő múlásával gyengül.
rajnai zongor
  Válasz | 2007. március 05. 16:27 | Sorszám: 26
Teljesen egyetértek. Szerintem neki kell miniszterelnök-jelöltnek lenni. De valahogy az az érzésem, hogy nem fogja elvállalni, egy idô után ki fog szállni a frontvonalból.
Kósának jó a humora és szimpatikus, de nem tudom elképzelni miniszterelnökként.
Az is megoldás lenne, hogy párton kívülrôl hoznak vkit.
Bárcsak már itt tartanánk.
orosz_hussalata
  Válasz | 2007. március 05. 16:10 | Sorszám: 25
szerintem itt jó lehetett Navracsics
http://index.hu/politika/belfold/hurra5689/

A fideszes Navracsics Tibor – még mindig napirend előtt – egy nagy taps kérésével kívánt Kuncze Gábornak boldog nyugdíjaséveket, utalva a közelgő SZDSZ-es elnökválasztásra
...
Navracsics emlékeztette a miniszterelnököt arra, hogy a Szemlőhegyi úti miniszterelnöki rezidencia egykor zsidó család háza volt.

GM
  Válasz | 2007. március 03. 13:10 | Sorszám: 24
Navracsics folyton kerülgeti a forró kását, soha nem mondja ki tömören az igazat, hanem lekerekíti, finomítja. Nekem unalmas....
GM
  Válasz | 2007. március 03. 13:09 | Sorszám: 23
Ne álmodozz. Sajnos a Gallup rendszeresen "túlméri" a fideszt, szvsz most is ez történt. Szerintem a mostani Tarki, Szonda, Median közeleb áll az igazsághoz. Ráadásul még a Gallupnál sem bővült a Fidesz tábora. Az MSZP szavazók egy része most durcás, ennyi történt....
Időszakos Állat
  Válasz | 2007. március 02. 23:17 | Sorszám: 22
Navracsics überkirály. Tényleg nem értem, hogy mi bajod vele. Soha egy pillanatra sem tudják megfogni, teljesen mindegy, hogy melyik köcsög riporterrel kerül szembe, mindet lemossa. Nem nyuszul be, nem beszél mellé, még nyelvi bakikat sem vét.
nemszadista
  Válasz | 2007. március 02. 21:45 | Sorszám: 21
Ha igaz lenne az, amit a Gallup írt (14%-on a Maszop a biztos pártválasztóknál!) és még tovább zuhannának (1 számjegyűre), ill. a Fidesz valahogy ki tudna törni és felszívná az elpárolgott törzsmaszoposokat (vagy esetleg 1 másik, jobbos alakulat, vagyis nem Kalaposék, hanem esetleg Semjénék, ill. tényleg valami vadiúj társaság), akkor az a Szadomaszop teljes politikai összeomlását jelentené.
Akkor meg 1 éven belül új választások lennének, az tuti. Még ezzel az elqrt Alkotmánnyal, elqrt sajtó- és gazdasági erőviszonyokkal, stb. 1ütt is...
GM
  Válasz | 2007. március 02. 21:27 | Sorszám: 20
Martonyi, Navracsics nekem dupla nullák, ellenben Kósa jó. Nálam ő az egyetlen nyerő figira a Fideszben, szerintem csak vele nyerhetünk 2010-ben, de vele akár a 2/3 is meglehet....
GM
  Válasz | 2007. március 02. 21:25 | Sorszám: 19
Lovas több tucatszor megírta, hogy Martonyi mindenkit meghagyott, s minisztériuma támogatta az ellenoldalt, pl. Friderikuszt 20 millával....
pascal
  Válasz | 2007. március 02. 13:57 | Sorszám: 18
Nem láttam a DunaTv-n. A februári Orbán-beszédek előtt szoktam látni, meg egy-egy interjú alkalmával.
Mallow
  Válasz | 2007. március 02. 12:49 | Sorszám: 17
"Pedig nekem a tévén keresztül egy nagyon értelmes fickónak tűnt."

Akkor nem lehetsz túl értelmes fickó, vagy nem nézel elég tévét. A DunaTV-s bölcselkedő szereplései után kb. egy félművelt barom képe rajzolódik ki.

beste
  Válasz | 2007. március 02. 11:56 | Sorszám: 16
Állatka..erre még sokat kell várnod..:O)

Amúgy szerintem minden fideszbolsit ki kellett volna rúgni, szt akkor nincs szemrehányás..:O)))
És kilopkodása papíroknak...

pascal
  Válasz | 2007. március 01. 20:34 | Sorszám: 15
Köszi, ezt nem tudtam. Ez árnyalja a képet, ezek szerint nem igazán lehet bízni Martonyiban. Pedig nekem a tévén keresztül egy nagyon értelmes fickónak tűnt.

(Jellemző, hogy 2002-ben a Külügyminisztériumban szinte mindenkit kirúgtak Kovácsék az újsághírek szerint, ezek szerint sokan a saját, 98-ban hivatalban maradó embereik voltak? JELLEMZŐ... az volt ezek szerint a hibájuk, hogy NEM LETTEK kirúgva Orbánék alatt? )

Időszakos Állat
  Válasz | 2007. március 01. 01:14 | Sorszám: 14
Nem 30-40%-ot kell kirúgni, hanem 100%-ot. A tisztességesebbjének segíteni kell új állást találni. De mindenkinek repülnie kell. A portásnak, karbantartónak leginkább, ezek tartják a legtöbb emberrel a kapcsolatot, baromi jó beépített, információszerző emberek lehetnek.
Amelyik meg mondjuk vendégül akar látni megvesztegetés céljából, annak el kell fogadni az ajánlatát, fölzabálni-fölpiálni mindenét, aztán kirúgni a p..s@ba.
tiszavirág
  Válasz | 2007. március 01. 00:48 | Sorszám: 13
Valóban! Az emberek nagy része soha nem hálás azért, ha valaki tisztességesen bánik velük. Sőt! Inkább még nem is szeretik az illetőt , mert a puszta látása is a lekötelezettségüket juttatja nap mint nap eszükbe.

Pláne a minisztériumokban! Tele vannak XY főmufti feleségével, lányával, szeretőjével stb.

Minden hatalomátvételkor be kell hívatni az összes embert egyenként, nem kell rá az időt sajnálni, el kell velük beszélgetni és jó megérzéssel ki kell rúgni a 30-40 %-kot. A maradék mindjárt észreveszi, hogy új főnök jött, jó lesz vigyázni.

Időszakos Állat
  Válasz | 2007. február 28. 23:38 | Sorszám: 12
Egészen konkrétan például az a gond vele, hogy amikor külügyminiszter lett, szinte senkit nem rúgott ki a Bem rakpartról, pedig kis túlzással állíthatom, hogy a portásig és a takarítónőig a teljes bandát a Dunába kellett volna rúgnia. Azon túl, hogy ezt abszolút nem tette meg, még büszke is volt rá, hogy az ő minisztériuma az a hely, ahonnan a legkevesebb embernek kellett elmennie.

Minisztersége alatt pedig gátlástalanul és mindennemű retorzió nélkül hazudozhattak és hazudoztak is külföldön Görcs patkánypapától kezdve Szajházi Tivadajokon és a teljes szadeszkretén csürhén át weyerbéláig azok a nyomorult komcsi selejtek, akiknek a céljait meg a jellemét tökéletesen ismerjük. Meg is lett az eredménye, a Fidesz a széli nenszi jenki "nagykövet" (magyarellenes ballib propagátor), no meg mondjuk Gregor Májer és a hozzájuk hasonlók akciói után bírt csak rájönni, hogy hogyan kell egy elveszíthetetlen választást elveszteni.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola