Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Cigányügyek...

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Cigányügyek...
szkitya
  Válasz | 2007. szeptember 16. 20:53 | Sorszám: 3
Nagyon sok kereskedelemben és vendéglátásban dolgozó ismerősöm van, akiket rengeteg kár ért, és ez a mechanizmus egyre erősödik.
Saját üzletem azért zárt be és buktam egy tisztességes összeget, maradt a nyakamban egy vagon hitel, mert zsaroltak az üzletemet.
Nem én voltam egyetlen a városban, viszont at egyetlen aki feljelentette őket.
Kaptak is érte fejenként 2-3 évet, én viszont elviszítettem egy lakás árát.
Kőbányába kellett volna vitetni őket, hogy ott dolgozzák le akárt, amit okoztak, illetve magatartásuk következményeként keletkezett.
Nagyon sok fiatalt bántalmaznak, akik sokszor nem is merik otthon elárulni, mert akkor a szülők nem engedik el őket szórakozni.
Ahová betelepülnek és törzshelyükké válik, onnan mindenki elmenekül és ezután ők is új területet keresnek.
Megkérdeztem az Apeh ellenőröket, hogy miért nem érdekli őket, hogy miből van a fekete meldzsó, két kilós aranylánc, plazmatévé?
Azt mondták, hogy őket érdekelné, de nem kapnak ilyen jellegű utasításokat.
Bezzeg a kisvállalkozó látástól vakulásig robotolhat és ellenőrizheti: apeh, vám, antsz, munkavédelem, tűzoltóság, társadalombiztosító, polgármesteri hivatal, igy nem csoda, hogy a stressztől és a robottól még a nyugdijkorhatárt sem sikerűl elérni.
Lopásból, zsarolásból és qrvafuttatásból és el ne felejtsem cociális segílykéből meg tellik mindenre.
Addig ameddig fenntről tolják a szekerüket, már ha rászólsz is rasszista vagy.
Nekik jogaik és lehetőségeik vannak, nekünk pedig kötelességünk.
Egy darabig tűr a magyar... könyörgöm meddig?
somand
  Válasz | 2007. szeptember 16. 14:23 | Sorszám: 2
Egy ideig buszoztam mondjuk tavasztól aug végéig és heti szinten tapasztaltam, ha nem is ilyen durva de hasonó attrocitásokat.
AMikor társaságban felvetettem a végén komplett hülyének néztek, hogy én hol járok? Ők ilyet nem látnak. A végére tényleg elhittem velem van valami gond és én itt a tökéletes világban élet.
A megtestesült tökkéletes demokrácia országában.
Bokibiri
  Válasz | 2007. szeptember 16. 09:50 | Sorszám: 1
Megmondom neked, mert kiölték belőle a kollektív szellemet. Nem hallasz mást, mint a magyarkodók, szájmagyarok, de közösségi szellemet kiírtják, nehogy összefogjon rabszolgahajcsárai ellen, akik ezeket a szavazógépeket szaporítják.Elfogadva tőlük az ágy szintű mnkahelyet. Csinál 5-6 gyereket és egy életen keresztül csak a postást várja a segélyért, nem ez nem képezi le a cigányságot csak a szoclib választórétegét.

Maximum 4 évente egy kis alamizsnáért leszavaz a szoci-boci táborra. Nem véletlenül vették meg demokráciát megcsúfolva a cigány kisebbségi választások után közpénzböl a választott képviselőket. Mindegy miként szavaznak az emberek ők pénzzel kilóra veszik a hatalmat és magyaráznak demokráciáról.

harang
  Válasz | 2007. szeptember 16. 06:13 | Sorszám: 0
Egy kis színes a legfrissebbekből:

"Egy végsőkig elkeseredett édesanya hívott fel telefonon, aki sírástól elcsukló hangon közölte, hogy cigányok verték meg a 17 éves lányát Szolnokon, a 24-es buszon szeptember 14-én délután negyed kettő körül.

Az édesanya nem mellesleg erdélyi származású magyar színésznő, aki a székely emberek összetartásához, kemény kiállásához szokva döbbenten tapasztalta, hogy leányát utastársai nem védték meg.

A négy tagú támadó falkából kiváló vagány csávó "milyen ruha van rajtad, én a kukában láttam ilyet" szavakkal szólította meg a rövid farmert viselő gimnazistát. Majd újabb fogást keresve M.B. MP3 lejátszóját vette célba, mondván, ilyet ő 100 forintért vesz a Corában.
Ezt elégelte meg a magyar lány, és "inkább agyat kellene venned magadnak a Corában" válasszal jelezte a cigánynak jól megalapozott feltételezését.

A pozitívan diszkriminált ekkor állba vágta a kislányt, aki visszaütött, de alulmaradt a csetepatéban, mivel a buszon senki nem kelt a védelmére, csak azt hajtogatták, hogy "fejezzék be". Így többes számban…

A leány bántalmazása a következő megállóig tartott.

A buszsofőr, akinek kutya kötelessége lett volna rendőrt hívni, ezt nem tette meg.
Egy ajtónyitással elintézte a dolgot, s csak egy idősebb hölgy érezte úgy, hogy segítenie kell a megtámadotton: hazáig kísérte a vérző diáklányt.

M.B.-t a lelkében törték össze.

A zúzódások nem fájtak annyira, mint az, hogy megalázták, emberi méltóságában mértek rá "ütéseket" olyanok, akiknek többségét éppen az ő szüleinek az adói hízlalják ilyen "erősre", magabiztosra."

TANULSÁG?

Miért nem védjük meg egymást?
Miért ilyen gyámoltalan a magyarság?

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola