Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Szeptember 6.-án legyünk ott mi is nem külön kordon mögött (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Szeptember 6.-án legyünk ott mi is nem külön kordon mögött
igazságotm
  Válasz | 2008. augusztus 31. 18:46 | Sorszám: 31
Az erdélyi tábor napokig tartott. ov-ből szinte harapófogóval kellett kicsikarni azt a nyilatkozatot, gondolom a vendéglátók miatt udvariasságból. Már tavaly is e téren gyengén szerepelt, pedig előtte a káp állandó főtéma volt.
Érdekes, hogy a magyarországi portálok beszámolóiban nem olvastam e kijelentéséről, hogy miért azt a mai napig nem értem. Hála King fórumtársunknak értesültem róla ...
tiszavirág
  Válasz | 2008. augusztus 31. 18:31 | Sorszám: 30
"hisz ő még a téma említésétől is menekül"

tomiboy! Ebbe a hazugságba egyszer már belesültél itt a fórumon, de qrvára! Csak nem felejtetted el?!

Ugyanazzal takarództál, mint a büdöskomcsik általában (hkovácslala meg különösen), ha valami nem jól jön ki nektek, akkor:

*nem láttam,
*nem hallottam
*nem olvastam

(legutoljára a Teller-leveles eötvöspalcsi nem hallott a a helmgeczi-féle ügyről... )

Hányszor van bőr a pofádon újra ekkora méretest hazudni, abban a reményben, hogy itt már senki nem emlékszik rá, hogy az egyik fórumtárs csak neked, csak itt, csak akkor belinkelte OV Erdélyben elhangzott beszédét, amiben a KÁP-pal foglalkozott, de te kicsihuszár éppen akkor olyan helyen voltál, ahol nem tudtad meghallgatni , hát megkaptad leírva.

Nem te vagy véletlenül a törökzsóti? Valahogy úgy érzem nagy a hasonlóság köztetek.

igazságotm
  Válasz | 2008. augusztus 31. 18:20 | Sorszám: 29
Nem. Mindig a magyar nemzet sorsa vezérel. Nem csak a mai magyarországi, hanem az össz magyarság érdeke. Ezért számomra mindenek előtt az állampolgársági törvény megváltoztatása a legfontosabb. Aki ezt kiharcolja, az lesz a szememben a megfelelő párt vagy a vezetője. Sajnos orbánban a bizalmam e téren immár a nullával egyenlő, hisz ő még a téma említésétől is menekül. Addig volt "nemzeti" amíg személyes érdekei úgy diktálták. Kellett neki a szövetséges (kisgazdák, miép). Manapság megint a liberalizmus felé húz ...

Nagyot fogtok csalódni kedves magyar testvéreim, majd meglátjátok. Csak késő ne legyen!
igazságotm
  Válasz | 2008. augusztus 31. 18:09 | Sorszám: 28
Őseim harcoltak az általad említett úriember mellett a török ellen. Nem érdekelte őket semmilyen Európa, hisz mi is azok vagyunk.

Igazad van, nem fog menni. Gyáva vezérrel eleve vesztett csata.
Medi
  Válasz | 2008. augusztus 31. 04:25 | Sorszám: 27
Na látod ez így más, de törpézni nem érv. Még azt gondolnám, hogy rosszindulatú vagy, és vitaképtelen.
tiszavirág
  Válasz | 2008. augusztus 31. 04:03 | Sorszám: 26
Biztosan valami nagyfaszt hívtak meg, aki csak akkor ér rá!
tiszavirág
  Válasz | 2008. augusztus 31. 04:01 | Sorszám: 25
Légy résen efftárs!

Szervező vagy?

tiszavirág
  Válasz | 2008. augusztus 31. 04:00 | Sorszám: 24
Szeretnéd látni, amint kivonja a kardját és kirohan, mint Zrínyi, hogy azután mindörökre kiírja magát az európai államférfiak sorából!

nem fog menni tomiboy!

tiszavirág
  Válasz | 2008. augusztus 31. 03:57 | Sorszám: 23
Istenem de szépen is írtad immáron százhuszonnyolcadszor....

tomiboy, olyan átlátszó vagy, mint a frissen pucovált ablaküveg.

igazságotm
  Válasz | 2008. augusztus 30. 21:15 | Sorszám: 22
Az az alak egy volt pufajkás kommunista. Ma már nem számít a nagypolitikában, viszont kis barátunk igen. Ahelyett, hogy amerikában nyalizna inkább a nemzet sorsát billentené előbbre. Tőle nem sok jó várható. Akinek még eddig volt világos, annak a közelmult eseményei bizonyíthatták. Csak a balga és ostoba ember nem veszi észre a máz mögötti hazugságot.
Azt hiszed, hogy nekem ez tetszik? Tudod, nem is olyan rég még vakon bíztam benne és képes lettem volna nekimenni annak aki gyalázza, pedig sokan figyelmeztettek. Nem hittem nekik. A magyar nemzet megmentőjét, újbóli egyesíőjét láttam benne. Aztán a 2006-os események után az ábrándjaim lassan köddé váltak ...
tótumfaktum
  Válasz | 2008. augusztus 30. 20:55 | Sorszám: 21
Horn Gyula már akkor sem ért rá...
igazságotm
  Válasz | 2008. augusztus 30. 20:52 | Sorszám: 20
Kérdeznék akkor én is valamit. Az érintett, hmmm... tudod ki, miért nem cselekedett semmit(a hazug és következmények nélküli vekkeren kívül) amikor még az emberek bíztak benne és várták a téren?

Igen, jólesik, de az utóbbi már a perverzió határait súrolná.
Vig
  Válasz | 2008. augusztus 30. 20:43 | Sorszám: 19
"A Gyurcsány Ferenc Úrban az a legcsodálatosabb, ahogy adót csökkent. Ezt ő nagyon tudja. Ezt már csak úgy lehetne fokozni, ha jégen csinálná, és az Edvin Marton Úr hegedülne hozzá, miközben együtt siklanak. Az Orbán Viktor, a Tolvaj, ahogy mi itt röviden emlegetni szokjuk, életében nem írt ennyi programot, mint a Gyurcsány Ferenc Úr pár év alatt. És ezekben annyiszor csökkentette az adót, hogy nem lennék meglepve, ha már nem is lenne adó egyáltalán. Nem tudom, mert én elvből nem fizetek ilyeneket, de jobb érzés azt olvasni, hogy megint csökken. Olyan furcsán hallgat, Albán Úr, pedig lelkendezni szokott, amikor ilyeneket mondunk. Itt van?… nem lehet tovább hallgatni, hogy Turul alakú szobrok lepik el az országot, szép, szigorú Albán Úr, mert el leszünk vive. Minden demokratának oda kell menni a gyűlésre, és hitet tenni, hogy az Orbán Viktor egy gazember, mert uszít és tör, ráadásul ez utóbbit a hatalomra teszi. Ilyenkor hol van a Sólyom László? Az is pont ilyen, mint a gyújtogatók, csak ő nem meri lengetni utcán a fasizmus zászlót, mert még gyáva is hozzá. Hall engem, drága Albán Úr? Csak mert egy ideje nem göcög olyan egyetértően. Süket ez a vonal, ez is a nácik miatt van!… Én vagyok! Igen, megint! Csak még pár szót az adókról! Nagyon meg fog gazdagodni az állami költségpénztár, a Gyurcsány Ferenc Úrnak köszönhetően, ugyanis tehát a Miniszterelnök Úr képes úgy csökkenteni az adókat, hogy voltaképpen megemeli őket. Hát kérem, tiszta kis Albán Úr, ez a nagypolitika. Erre csak a legnagyobb Baloldali Politikusok képesek, és köztük is inkább csak Gyurcsány Ferenc. Én szívem szerint kimondanám, hogy fizessen emelt díjú adót minden csirkefogó Fideszes, minekünk meg ne kelljen, csak hát tudom, hogy ezt a legvégére tartogatja a Párt, fő kampányi fegyvernek. De jó úton haladunk, na, szóljon már valamit, drága Albán Úr!"

Csermely Péter: Tiranai lepel – Duett
2008. augusztus 29. 09:37
MNO

tótumfaktum
  Válasz | 2008. augusztus 29. 11:40 | Sorszám: 18
Áááá, ő a Horn Gyulára gondolt... Pedig, hiába, Gyula már nem jön vissza!...
Medi
  Válasz | 2008. augusztus 29. 08:21 | Sorszám: 17
Nem törpe, az a Hófehérkében van.

Jólesik leírni? Kielégülsz tőle?

igazságotm
  Válasz | 2008. augusztus 28. 23:42 | Sorszám: 16
Remélem előtte csinálnak egy jó kis sót.
Fel kéne már ébredni. A törpe nélkül ma sajnos semmi változást nem lehet kierőszakolni, az meg baxik is valamit tenni. Ez a szomorú valóság.
Medi
  Válasz | 2008. augusztus 28. 13:32 | Sorszám: 15
megunják, aztán hazamennek!

ez még nem az a pillanat!

beszterce
  Válasz | 2008. augusztus 28. 13:26 | Sorszám: 14

Az AVH megalakításának 60. évfordúlója igazán méltó a kúrcsány demagógráciához.

figyelök
  Válasz | 2008. augusztus 28. 12:44 | Sorszám: 13
"ez azzal kezdődik, hogy Gyurcsányi mondjon le!"

Eddig jó, de mivel végződik?

Vig
  Válasz | 2008. augusztus 28. 08:42 | Sorszám: 12
Ott leszünk az alakulásnál is és a vonulásnál is. Nem "bulizóként" hanem mint a demokráciát követelők, és ez azzal kezdődik, hogy Gyurcsányi mondjon le!
figyelök
  Válasz | 2008. augusztus 27. 17:55 | Sorszám: 11
Mint ahogy igazságotm elftás végtelen körültekintéssel sietve felhívta a figyelmet, a Gyurcsány-bulit áttették szeptember 20-ra. Nektek még nem szóltak?

Szerencsére valamelyik eszes elftásnak eszébe jutott a pártközpontban, hogy a szeptember 17-i évforduló sokkal alkalmasabb egy kis randalírozásra, mint a semmitmondó szeptember 6-a, ráadásul még a gázáremelést sem kell felhozni ürügyként.

furge
  Válasz | 2008. augusztus 27. 17:44 | Sorszám: 10
Gáz van! Vonulásos demonstráció!

Az októberi gázáremelés a negyedik lesz idén. A kormány közel 30 milliárd forintot spórolt meg az év eleje óta. És még mindig nem elég. Az emberek nem tudnak ilyen magas gázárat fizetni. Magyarország két hatalmas gázmezővel rendelkezik, melyeket már előre eladott a globalista hatalomnak. Honfitársaink szégyenszemre Plázákba járnak melegedni.Szégyen és gyalázat, ami ebben az országban folyik. A Magyar Nemzetért Mozgalom, a Koppány csoport, a Remdszerváltó Erők Szövetsége és a MOVE felhívással fordulnak minden magyar emberhez. Tiltakozzunk együtt a gázár emelés ellen szeptember 6-án. Hívjuk fel most a figyelmet arra, hogy amennyiben a kormány újabb gázárat akar emelni októberben, még többen megyünk utcára tiltakozni. Várunk benneteket a Blaha Lujza téren 14:30-kor s innen 15:10-kor az Oktogonig vonulunk. Várunk benneteket a Nyugati téren 14:30-kor is innen az Oktogonig vonulunk. Várunk benneteket az Oktogonnál 14:30-kor és innen 15:30-kor közösen a Hősök terére vonulunk, ahol a MÖM rendezvényén tovább tiltakozunk Gyurcsány Ferenc e napra szervezett és gyűlöletet keltő, a jogos nemzeti önvédelmét elnevezésű demostrációja ellen.
Balogh Béla magyarnemzetertmozgalom@gmail.com Telefon: 06-20-916-0029
Terjesszétek szórólapunkat: http://www.magyarnemzetertmozgalom.hu/felhivasok/gazar_20080906.doc

igazságotm
  Válasz | 2008. augusztus 26. 22:58 | Sorszám: 9
Változott a terv: szeptember 20-án lesz a buli.
http://index.hu/politika/belfold/macharta0808/
Joszip Broz
  Válasz | 2008. augusztus 26. 21:39 | Sorszám: 8
Yes, but rather goon than idiot.
igazságotm
  Válasz | 2008. augusztus 26. 21:29 | Sorszám: 7
Jó kis buli lesz, már alig várom. Végre kimozdulhatunk egy kicsit a nyári letargiából. Remélem a játékosok kitesznek magukért(közszereplők, tüntetők, ellent., rebasz). Jumjumjumjumjum.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola