Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » 2008. március 15. (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: 2008. március 15.
Rendes Kis
  Válasz | 2012. július 21. 16:21 | Sorszám: 403
.
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2008. április 06. 21:31 | Sorszám: 402
Már miért nézne ki kormányfőnek? Inkább ripacsnak néz ki.
Tappancs
  Válasz | 2008. április 06. 17:44 | Sorszám: 401
Én meg olyan fotót láttam, amikor egy FÉRFInak kinéző személy kezet csókolt a kormányfőnek kinéző Gyurcsánynak.
missmarple
  Válasz | 2008. április 06. 14:58 | Sorszám: 400
Nahát, nagy kár, hogy az idézett mondatot félbehagytad.

"másik, pedig az a sok tízezer ember aki kint volt a Kossuth- "téren."

Szerintem elég világos, hogy két különböző dologról
beszélek.

Továbbmegyek aki egy országban zajló jogos felháborodást futballmeccshez hasonlít, az soha nem vett részt igazán egyiken sem.
Továbbá hasznos lenne a társadalmi elégedettlenséggel kapcsolatos történelmi ismeretek átböngészése.
Egyébként pedig könnyebb lenne, ha nem vennéd ilyen véresen komolyan Magadat, akkor talán a viccet is értenéd.

tiszavirág
  Válasz | 2008. április 06. 13:44 | Sorszám: 399
Minálunk pont így van azzal a különbséggel, hogy mi saját magunk töltjük a kolbászt, én veszem a húst hetente és ledarálom, az asszonypajtás fűszerez és a gyerekekkel együtt töltjük és szombaton van a rituálé!
tiszavirág
  Válasz | 2008. április 06. 13:42 | Sorszám: 398
szörnyű lehetett! Na ezért nincs pénz a közoktatásra és a népegészségügyre!!! Az a gaz Zorbán! Imádják a családok, öreg néni megragadja a tömegben és megcsókolja a kezét, hát ez már mindennek a teteje!!! Ezért tartunk itt a bányászbéka segge alatt 200 méterre!
kapitamunista
  Válasz | 2008. április 06. 13:31 | Sorszám: 397
Nálam csak a tapéta van 4x4 cm-es igazolványképekből!.. Még a plafon is!..
honfi
  Válasz | 2008. április 06. 12:20 | Sorszám: 396
Indokold meg tartalmilag, miért hazaáruló.
Fel kellene már fogjátok, pénzhatalom az igazi ellenség.
Aki a lakájaikat támogatja, az a hazaáruló.
Macisajt
  Válasz | 2008. április 06. 06:49 | Sorszám: 395
"Figyelj Maci! Értem én amit írsz,"


Helyes..


"de az a helyzet, hogy megértem a türelmetlenséget is. Budaházi egy dolog, "


Rosszul teszed. Mármint hogy azt nem érted meg, hogy ha nincs a "türelmetlenség" amivel 2006 szeptemberében a szilvási/torockai/budaházi etc. nekivezényelte az MTV ostromára a néhány százat...
akkor bizony Demszkigrádon ma nem lenne mszp/szdsz városvezetés..és valszeg már országosan sem, régen...
Hát, ennyit a "türelmetlenségről"...


"Persze aztán kiderült, hogy bizony vannak akik visszaélnek a lelkesedéssel és a jogos felháborodással, innen már ismerjük a történetet."


Hja kérem. Ha egy futballklub szurkolói sok tízezren kimennek a csapatik meccsére...kultúráltan ahogy ill.
Viszont a " B-középen" akad mindösszesen egy tucat elmebeteg, akik megdobják a bírót, gyújtogatnak a leláton, rasszista rigmusokat üvöltöznek...

Bizony az egész klubot megbüntetik, a pályát felfüggesztik, sőt a csapat hivatalból még a meccset is elvesztheti.

És hiába mondogatják, hogy "de csak néhány elmebeteg/provokátor volt, a többség tisztességesen szurkolt"...
Ahogy a letartóztatott/kiutált "szurkolók" is hiába védekeznek azzal hogy "mink kérem csak fanatikus ultrák vagyunk, csak kicsit türelmetlenek.."

"Hát ezért nem bántok és nem is fogok senkit bántani, mert úgy gondolkodik ahogy.
Lehet, hogy én is liberális vagyok? "


És akkor fenti példám kapcsán, felteszem újra a kérdést:

biztos hogy nem bántanád őket????
biztos hogy "liberális" lennél ilyen esetben????
(pedig az "csak" sport)

Nahát

igazságotm
  Válasz | 2008. április 06. 01:35 | Sorszám: 394
Egyszer láttam a neten fotókat egy orbán imádó családról. Még a kislányuk szobája is tele volt a fényképeivel.
ZiliZ
  Válasz | 2008. április 05. 22:33 | Sorszám: 393
ki NE ...
ZiliZ
  Válasz | 2008. április 05. 22:32 | Sorszám: 392
a hagymakarikákat ki felejsd a pálinka előtt!!!
Időszakos Állat
  Válasz | 2008. április 05. 22:22 | Sorszám: 391
Csak azért írtam be ide, amit akart, hogy hátha elzsibbad végre.
mediator
  Válasz | 2008. április 05. 21:23 | Sorszám: 390
Lehet rövidebben is:

Te is más vagy, Te sem vagy más: csak egy hazaáruló.

bordür
  Válasz | 2008. április 05. 21:06 | Sorszám: 389
Nem tom te hogy vagy vele, de én házioltárt állítottam neki, ami előtt minden reggel felolvassuk valamelyik beszédét.
Aztán pálinkát és csabai kolbászt fogyasztunk rituálisan a tiszteletére.
Időszakos Állat
  Válasz | 2008. április 05. 21:03 | Sorszám: 387
Lesz@rjuk az igazságot, nem érdekel senki észérve, Orbán az isten.
Nálunk ő már nem hit, vagy bizalom kérdése. Nekünk ő a vallásunk.
És akinek nem, azzal bizony úgy is viselkedünk, mint pogánnyal, hitetlen kutyával.
Istenostora
  Válasz | 2008. április 01. 21:50 | Sorszám: 384
Persze,miután Fletóék mozgósitották az NBH-t (Még az FBI-t is próbálták,de hiába) meg az összes egyenruhába bujtatott "szakértőt" a Kuruc info bezárására és szerkesztőinek lebuktatására.És ezekután irják alá a nevüket?Viccelsz?
Medi
  Válasz | 2008. április 01. 21:45 | Sorszám: 383
Óvatosan bánnék azokkal a cikkekkel, amik a kuruc.infon jelennek meg!

Nincs aláírva.
"HAZAFI"

Az ki?

Ez a cikk ettől kezdve, fggetlenül a tartalmától, nem hiteles, rágalmazás, sunyi, gyáva jellemre vall.

Pont.

missmarple
  Válasz | 2008. április 01. 19:10 | Sorszám: 382
Figyelj Maci! Értem én amit írsz, de az a helyzet, hogy megértem a türelmetlenséget is. Budaházi egy dolog, a másik, pedig az a sok tízezer ember aki kint volt a Kossuth- téren. Minden este egészen 23-ig. Én is kint voltam. Nem borogatott ott senki semmit, volt néhány önjelölt hordószónok, de volt sok jószándékú ember. Nem bántanám őket.
Persze aztán kiderült, hogy bizony vannak akik visszaélnek a lelkesedéssel és a jogos felháborodással, innen már ismerjük a történetet.
Mindamellett van némi gyanúm, arra, hogy a Fidesz is kapott figyelmeztetéseket.
Azt pedig pontosan tudom, hogy pl. Párizsban az első éjjel folyamatosan mentek a közvetítések, ám érdekes módon másnapra elhallgatott Európa. Nem először. Szóval a pénzvilág kiállt qurcsány mellett, lenézik, megvetik, de szükségük volt rá, sokkal inkább mint Orbánra.
Mára persze változott a helyzet és szerencsére nem kell még 2 évet guggolnunk, bár az is igaz, hogy nem sok eladható maradt. A múltkor bemásoltam az OTB állami és külföldi tulajdonának arányát. Ami 2001- ben még döntően állami tulajdon volt, az ma 84 %- ban külföldiek kezére került. Na ehhez kellett egy qurcsány.
Hát ezért nem bántok és nem is fogok senkit bántani, mert úgy gondolkodik ahogy.
Lehet, hogy én is liberális vagyok?
Anonymus
  Válasz | 2008. április 01. 18:19 | Sorszám: 381
Jártál felénk? Milyen színű a panel, amiben élek, ha már ismered a "paneleimet"

Egyébként meg, mindenki tudja, amit itt csinálsz az síma provokáció. Feldobod, hogy vannak rátermettebb emberek, aztán végül kiderül, egyet sem tudsz mondani

Nahát (Macisajt)

Macisajt
  Válasz | 2008. április 01. 18:04 | Sorszám: 380
"nekem magával Budaházyval is gondom van. Láttam az "Éjjeli menedékben". ...Teljesen zavarban vagyok, hogyan legyek úrinő.. szóval ha nem provó, akkor mentálisan igen problémás. Már meg ne bántódj!
A másik a logika és a realitás teljes hiánya."


Te csak ne úrinősködj..
Mert várható hogy hamarosan előállnak " hőseink" azzal hogy tulajdonképpen nem a népszavazás, hanem az ő március 15-i kukagyújtógatásuk hatására mállik szét a koalíció...
és rögtön elindulnak a Kossuth-téri kukák ellen, befejezni a "rendszerváltást"...akárki meglássa...


szilvási et. pl.gyanúsan hallgat, ugyanakkor draskovics et. mutyiban megint leváltott a napokban egy közbiztonségi (!) főrendőrt...
Úgyhogy az ördög nem alszik -ahogyan a jósda sem...


Nahát

Anonymus
  Válasz | 2008. április 01. 07:56 | Sorszám: 378
367 : többekkel együtt várom a névsort!
missmarple
  Válasz | 2008. április 01. 07:53 | Sorszám: 377
Figyelj, kedves. Túl azon, hogy tartalmilag, igen finoman szólva is, mindössze gyalázkodó amit idéztél, nekem magával Budaházyval is gondom van. Láttam az "Éjjeli menedékben". ...Teljesen zavarban vagyok, hogyan legyek úrinő.. szóval ha nem provó, akkor mentálisan igen problémás. Már meg ne bántódj!
A másik a logika és a realitás teljes hiánya.
estebany
  Válasz | 2008. április 01. 01:21 | Sorszám: 376
Na mi van te vagy a Budiházi?
terra
  Válasz | 2008. március 31. 22:01 | Sorszám: 374
Segítsetek a kis MÚK-nak!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola