Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Chikán: „Nem gondolták végig, mihez akarnak kezdeni az országgal” (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Chikán: „Nem gondolták végig, mihez akarnak kezdeni az országgal”
Gyöngy
  Válasz | 2011. szeptember 11. 17:09 | Sorszám: 81
"nem vagyok kedves..."

... és szerény sem:

"Hogy kicsit művelődhess még:" és itt áll 6 db Antlfinger Edvárd-idézet, mint a művelődés forrása !

huszárló
  Válasz | 2011. szeptember 10. 12:59 | Sorszám: 80
Ismertjen el téged Kohn-Bandita babájának.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. szeptember 10. 10:32 | Sorszám: 79
Több tévedés áll fönn itt. Pl. nem vagyok kedves...

Hogy kinek a gondolkodása alapszik puszta (gyűlölettel teli) voluntarizmuson vagy objektív tényeken az viszont tény.

A hozzászólásom nem jósolt, méricskélt, sejtetett sem bejutást vagy akár kétharmados többséget sem az LMP-nek - per pill. sok a lehetőség mindkét irányban. Csak annyit mondtam, hogy azon szavazókat, akik szimpatizálnak velük, rájuk szvaznak, azok rájuk fognak szavazni -- akár tetszik neked, akár nem --; a tágabban vett közvéleményt éspedig annak elsöprő többségét a kevés gyűlölködők szövege nem befolyásolja, ugyanis ők negatíve nem elfogultak az LMP-vel szemben, ezért nem fognak erre rezonálni.

Az LMP belföldön és külföldön egyaránt elismert párt. Ami nem mondható el mindegyik parlamenti pártról amúgy.

Hogy racionális-e gyűlölni a zöldeket nem tudom, szerintem nem az, de ez semmit sem jelent: Orbánt még többen gyűlölik és lásd olyan felhatalmazással kormányoz mint még senki.

huszárló
  Válasz | 2011. szeptember 08. 08:09 | Sorszám: 78
Azért jó helyre vonulnak vissza örsi gyűlésre:Búbánat völgy, Esztergom.
Időszakos Állat
  Válasz | 2011. szeptember 08. 01:29 | Sorszám: 77
LMP az egy molyirtószer avagy egy hashajtó

Általában én sem tudom eldönteni.

Földlakó
  Válasz | 2011. szeptember 07. 19:28 | Sorszám: 76
Várom, várom, hogy ez rasszista-posztbolsi buznyák visszajöjjön, az Edvárd, és elárulja ismét, hogy miért gyűlöli a magyarokat genetikailag -- és miért tetszik neki a zöldnáci böszmecsapat, amelynek elnöke képes volt (!!!!) "vudu gazdaságpolitikáról" beszélni tennap.

Szóval vudu gazdaságpolitika.. Ugye emlékszünk még, ki mondta ezt? Igen, őböszmesége.

Hajrá lumpos-lompos lmp, hajrá zőldnácik, hajrá és tovább a böszmeség útján!

keresztkem
  Válasz | 2011. szeptember 07. 08:47 | Sorszám: 75
"..Az emberek ugyanúgy az LMP-re fognak szavazni, .."
Hát az marhára jó lesz, mert akkor az LMP NEM(!) kerül be a Parlamentbe'! Megsúgom Önnek, abban a nagyvárosban ahol élek, a szavazópolgárok nagyobbik része azt sem tudja, hogy az LMP az egy molyirtószer avagy egy hashajtó. A másik, a kisebbik rész, meg amelyik ugyan tudja, ám ők következetes komolysággal azt mondják: "inkább Torgyán Józsi bá' újjáélesztett FKGP-jére szavazok 2014-ben, mint azokra a kampósorrú buzigyerekekre"! Ez a MA(!) "nagy harci helyzet-e" kedves Uram, ha a realitások talaján és nem az álmok világában gondolkodunk.
keresztkem
Földlakó
  Válasz | 2011. szeptember 06. 21:52 | Sorszám: 74
Tudod Edvárd, az ilyen rasszisták mindig ezerrel akarják igazolni, hogy ők nem rasszisták. De te az vagy, egy fasiszto-posztbolsevik rasszista. A te elvbarátaid meg sima machiavellisták, a hatalomért, mindent, még az anyjukat is (lehetnek mások? Soha!). Akár az ördöggel is, mint kollégád, Debreceni Páros Jóska mondá. Te is akár az ördöggel is a mániáidért, amit igyekszel leplezni, oszt amikor kiderül, ajvékolsz, hogy nem is. Pedig nagyon is, sőt full totál turbo rasszisztikus totalitárius böszmeség, amit képviselsz.

De hiába. A te korosztályodban is a Fidesz vezet utcahosszal, egy kis gyűlöletkisebbség vagy és maradsz is.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. szeptember 06. 18:32 | Sorszám: 73
Szerintem a szövegértéseddel lehet baj. Nem hinném, hogy nekem ezért számot kéne adnom. Lesz*rom mit írnak a KÁ-k és a hozzá hasonlók mint pl. te - mert kedves barátom most KÁ szintjén vagy. Az vagy, amit kifogásolsz. (Egyébként nem létezik genetikailag magyar, így az ilyen kijelentéseknek se alja, se teleje.)

Hogy kicsit művelődhess még:

Antlfinger Edvárd
2011. szeptember 05. 18:34 | Sorszám: 95
[...] egy nemzet becsülete nem szorul megvédésre és csak pozitív példamutatással lehetséges. Illetve azzal, hogy szembenézünk önnön hibáinkkal és igyekszünk nem megismételni azokat.
Hol van a mi kis percemberkényi, egyéni felháborodásunk egy olyan valamihez mint a nemzet, amely emberöltőkben mér?

Antlfinger Edvárd
2011. szeptember 05. 18:32 | Sorszám: 93
[...] Szerintem bármelyik néppel szemben ugyanez elmondható. És ugyanez a reakció.
Had jegyezzem meg, hogy az én érzékenységem nem azonos általában a kül., csoportok érzékenységével. Ellenben épp azért, mert én is kritizálok más népeket csoportokat, Kertész is megteheti ezt a maga harsány módján. (Megint más kérdés, hogy jól teszi-e. Pl. bődületes marhaság, hogy most már csak mi felelünk a holokausztért. Nem tudom értelmezni ezt a mondatot. Ha csak nem a németeknek akart nyalni. Ez esetben a szónoki vénája igen gyenge. Az íróit szégyen-nemszégyen: nem ismerem.)

Antlfinger Edvárd
2011. szeptember 05. 18:18 | Sorszám: 88
[...]
Engem rohadtul fárasztanak ezek a hírek. Kertész Ákos azt akarta kiprovokálni, hogy róla beszéljenek. Szólásszabadság van. Mondhat, amit akar. Mi értelme felülni minden szarnak? Helyi értékén kell kezelni. Ezért én vagyok a "megborult és szerencsétlen"? Nem hinném... De talán az, aki ezeken a hülyeségeken hergeli magát. Nincs jobb dolgunk? Most lépett az Orbán-kormány az "elkúrtuk"-fázisba. Tödődjünk azzal. Ne tereljünk...

Antlfinger Edvárd
2011. szeptember 05. 18:15 | Sorszám: 87
[...]
Nem izgatnám fel magam Berlusconi vagy Kertész Ákos miatt.

Antlfinger Edvárd
2011. szeptember 02. 11:14 | Sorszám: 6
Akkor bátrak [rakció arra mit kéne tenni KÁ-val] lennének ugyan, de semmivel sem jobbak mint Rákosiék. Disztingváljunk.

Antlfinger Edvárd
2011. szeptember 02. 11:12 | Sorszám: 5
Egy olasz ember nyilatkoztata: Orbán egykori jobboldali példaképe és haverja, Berlusconi leszarozta Olaszországot. „Távozom ebből a szar országból, amely hányingert kelt” – az olasz kormányfő az ellene folyó vizsgálatok miatt fakadt ki egy telefonbeszélgetés során.
Nincsen ebben semmi. A mondanivaló a lényeg. Berlusconi azért van kiakadva, mert maffiózó. Kertész Ákos meg a magyarság negatívumait kritizálja. Ugyanez a mondanivaló finomabb szavakkal akár jogos is lehetne. Van egy oldala a magyarságnak, ami nagyon is szerethető és van olyan is, amelyet csak utálni lehet és, ami jó lenne, ha megváltozna. Amúgy meg többé-kevésbé éppolyan nép mint a többi. Épp az előbbiért.

Időszakos Állat
  Válasz | 2011. szeptember 06. 17:56 | Sorszám: 72
Ahhoz képest végtelen mennyiségben bírja fosni a szót.
Földlakó
  Válasz | 2011. szeptember 06. 15:12 | Sorszám: 71
Bíróságra... te nagyon sunyi-féleség.

Szóval várom az egyértelmű állásfoglalást: egyetértesz e KÁ genetikailag-minősítésével, vagy sem?

A hallgatásod beleegyezés volt és maradt.

Földlakó
  Válasz | 2011. szeptember 06. 15:11 | Sorszám: 70
LMP: kriptofasizmus.

Vergődés? Te vergődsz az üres, provokatív stílusoddal, mivel értelmes mondandód nincs.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. szeptember 06. 14:52 | Sorszám: 69
"...Chikánra és Mellárra és a rasszista-totalitárius elempésre nem vagyok kíváncsi..." LOL Nem. Hát persze -- ahhoz képest folyamatosan itt vergődsz mint a partra vetett hal...
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. szeptember 06. 14:50 | Sorszám: 68
Történetesen az LMP volt az egyetlen párt, aki felszólalt Esterházy János mellett, amikor Gasparovic lenácizta.

Úgyhogy szerintem ezeknek a tébolyult kirohanásoknak nem sok értelme van. Az emberek ugyanúgy az LMP-re fognak szavazni, bárhogy hazudozol, gyalázkodsz...

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. szeptember 06. 14:48 | Sorszám: 67
Te tényleg meghibbantál... Azt mondtam, hogy a kritikája akár finomabban előadható lenne, de nem érdemes olyan provokációknak felülni mint KÁ-é. Nem azt mondtam, hogy mindenben igaza van, azt meg végképp nem, hogy bármiben igaza van.

Fejezd be becsületsértést szvsz, ha nem akarsz bíróságra járni...

Földlakó
  Válasz | 2011. szeptember 06. 09:26 | Sorszám: 66
Ez a fasiszta féleség elindította a topikot, most meg lapít, mint sz a fűben. Annyira, annyira jellemző erre az inkorrekt, hazug bandára, ami az LMP lett!!!!!

Edvárd! Állj ki a placcra és védd meg, hogy Kertész genetikailag minősítette a magyarokat! Védd meg nyíltan, te sunyi gazember!

Földlakó
  Válasz | 2011. szeptember 05. 19:48 | Sorszám: 65
Aszt is gondolom, hogy minden zöldpárt és alternatív párt egy kriptokommunista, kriptototalitárius, kriptofasiszta képződmény. Aki az efféle pártnak a híve, maga is igazából egy kriptofasiszta egyén.

Ez itt a fórumon kiválóan lelepleződött, mert ez a fasiszta egyén nagy örömmel üdvözölte, hogy KÁ a magyart genetikai Sklavenvolknak minősítette. S még azt sem tudta mondani ezután, mármint az AE-egyén, hogy bocsánat, ezzel nem értek egyet.

Mert egyetért. Mert minden elempés fasiszta hajlamú, különösen ez az egyén itt.

Földlakó
  Válasz | 2011. szeptember 05. 19:45 | Sorszám: 64
Én mindig csak azt kérdem: egy rasszista magyargyűlölőnek van e joga ezen a fórumon tollnokoskodni? Meg okoskodni? Hol vannak ezek a "jobboldali közgazdászok"? Chikán és Mellár szavait idézgetik, mindkettő vén kujon, az egyik átállt gyurcsányék mellé, a másik nem kapott pozíciót, pedig akarta.

A kérdés ez: Az egykulcsos adóval igaza volt-e Orbánéknak? Meg ez: Miért nem sikerült megindítani a belső fogyasztást?

Én elismerem, hogy a belső fogyasztás, a fizetés-visszatartás, és a pénz eldugása olyan dolgok, amire Matolcsynak gondolnia kellett volna. Csakhogy mindezt végül is a frankválság erősítette fel ilyen mértékben. Egyébként nem hiszem, hogy az egykulcsosság csak növekvő gazdaságban jó. Azt hiszem, a helyzetet sokkal világosabbá tette.

Az egy másik kérdés, hogy most lépni kell, mert a hiány pótlandó és a belső fogyasztást valahogyan növelni kell. Majd Matolcsy megmondja, hogyan. Chikánra és Mellárra és a rasszista-totalitárius elempésre nem vagyok kíváncsi.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. szeptember 05. 18:28 | Sorszám: 63
A Chikán-féle irányvonal inkább a folytonosságrók és a "piac" megnyugtatásáról szólt. Tervszerű volt a váltás, nem hirtelen ötlet, vagy összekülönbözés. Matolcsy nem lett volna elfogadott kezdettől fogva és ORbán eleve óvatos duhaj. Nem véletlenül fogja vissza most is Matolcsyt és helyez el ellenpontokat a kormányon belül - kettőt is. Orbán nem akar mindent "radikálisan" tönkrevágni, van esze, tudja, milyen ára lehet a világmegváltásoknak. Egyébként ez az egyik legfontosabb eset, ami bizonyította mindig is vezetői képességeit. Ahogy a '98-as kampányban mondta: egy országgal nem lehet kísérletezni.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. szeptember 05. 18:23 | Sorszám: 62
Hát a másik ember, Varga még talán rosszabb lenne: ő elvenné a maradék adójóváírást is. http://penzcentrum.hu/adozas/ezt_veheti_meg_el_a_kormany_a_kispenzuektol.1029641.html Pedig ő egy higgadt embernek nézett ki. A helyzet az, hogy nincs igazán komoly gazdaságpolitikus és a valóság az, hogy nem a jobboldali közgazdászok az árulók, hanem nekik kivan a négy kerekük a kormánynak meg úgy tűnik nincs. Olyan egészen abszurd, ahogy egy fan ezt látni képes...
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. szeptember 05. 18:20 | Sorszám: 61
Annyira ez nem mérvadó. Mi nem tudunk Kína lenni. Másrészt nem is akarunk. Kína szellemvárosokat épített, hogy meglegyen a növekedés... Az ára lehet túl sok..
Tagathon
  Válasz | 2011. augusztus 27. 19:43 | Sorszám: 60
Én azt hiszem, üzennek. A Magyar Hírlap és a MN egyaránt egyre élesebben fogalmaz a kormánnyal szemben. Korábban csak a Réthelyi-, Szőcs és hasonló zagyvaságokkal szemben kritizáltak, de mostanra már az oktatásügy is célkeresztbe állt stb.

Egyébként nem ok nélkül. Igazuk van, de ettől Mellárnak még nincs igaza.

Macisajt
  Válasz | 2011. augusztus 27. 19:00 | Sorszám: 59
"Mellár jó társaságba került, lassan ő lesz a közgazdasági Debreczeni...:"

Ez világos.
Csak egy dolog még nem egészen világos számomra(és remélem hamarosan ezt is megtudom):hogy mi a francnak volt erre szüksége éppen a Magyar Nemzetnek?
Mit akartak? Provokálni? Üzenni?

Tagathon
  Válasz | 2011. augusztus 27. 16:54 | Sorszám: 58
Mellár jó társaságba került, lassan ő lesz a közgazdasági Debreczeni...:
http://hvg.hu/itthon/20110827_gyurcsany_lmp_mellar_matolcsy_orban
Lehel
  Válasz | 2011. augusztus 25. 12:48 | Sorszám: 57
Nem értem, mi alapján vagytok kmépesek felmérni akármelyik Qrmány gazdasági teljesíatményét, amikor ahhoz min. az kellett volna, hogy Országleltárt csináljonak évente (az Alkk szerint ez kötelező lett volna, akkor miért is nem készült ?!!!
Az évente készített költségvetés valójában semmit nem mond az ország helyzetéről és az aktuel Qrmány teljesítményéről,sőt igen -igen félrevezető !

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola