Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » GYF-nek nem tetszik mar magyarorszag?

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: GYF-nek nem tetszik mar magyarorszag?
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 22:41 | Sorszám: 12
Elnezest de ezt nem tudhattam, h. egy holgy rejtozik a nick mogott. Na akkor most a blogban irottakkal nem ertesz egyet, vagy a gondolan irottakkal? Es semmi esetre se akarjal Engem megbantani, En sem tennem Veled
Azert ugy nem tudnad tudtomra adni, h. az ne legyen banto? Erdekelne a velemenyed, mint mindenki nase is, legyen az akar mas, eltero az enyemtol. Szabad orszagban elunk, legalabbis szeretnem azt hinni! Tehat?
Békáscity
  Válasz | 2009. január 16. 22:20 | Sorszám: 11
Nem úr, hanem hölgy vagyok.
Nem értek veled egyet, de nem akarlak megbántani - inkább megyek főzni
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 22:08 | Sorszám: 10
Bekas Ur! Miert dobtad-e linket?
Békáscity
  Válasz | 2009. január 16. 21:20 | Sorszám: 9
http://bybrumy.blog.hu
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 20:07 | Sorszám: 8
De latod, h. meg mindig huzzak. Ezek sohasem faradnak el...
Viktornak mar csak ezert sincs sok eselye es vele egyutt nekunk sem: ezt egy masik topicban irtam

"Ugye mondanom sem kell, hogy milyen erdektol vezerelten szavaztak a FIDESZ ellen a kedves dolgozni nem vagyok. Na, akkor megtalaltuk a gondok Achilles-et. Ezert tartunk most ott, ahol. Mert nem szeretunk dolgozni es inkabb azt varjuk el, hogy az allam eltartson minket. Ez egy ideologiai kerdes. Ezt felvettuk a szocializmus alatt es egy szeles retegnek ezzel semmilyen erkolcsi problemaja nincs. Regi jo oreg mondas, miszerint ugy allj a munkahoz, h. mas is hozzaferjen! Ennek mas nyelven ugye nincs megfeleloje?"

karakan
  Válasz | 2009. január 16. 18:56 | Sorszám: 7
Magyarország..Magyarország..gyere bátran, Magyarország..
undorítóak a bolsik!! Rohadék gyilkos banda!
nemszadista
  Válasz | 2009. január 16. 18:45 | Sorszám: 6
Gyurcsányék sokkal többet tettek/tesznek a "zsebkotorászásnál". A 6 évük alatt alaposan tönkrevágták az országot (elsőkből utolsók), olyannyira, hogy nem nagyon látni a kútban való zuhanás közben az eget (mit fognak tudni csinálni a gazdasággal Orbánék ebben a helyzetben).
2009 most már tényleg igen rossz év lesz.
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 16:14 | Sorszám: 5
Nem vagyok erendendoen szelsoseges fajta de ez ZENE FULEIMNEK. Bar csak megtortenhetne ez, mert talan egy eletre elvenne a kedvuket attol, h. masok zsebebe kotorasszanak.
orosz_hussalata
  Válasz | 2009. január 16. 16:08 | Sorszám: 4
Ö van betöltve
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 15:59 | Sorszám: 3
Gyurcsanyt nem latom sehol sem.
nemszadista
  Válasz | 2009. január 16. 14:48 | Sorszám: 2
P.ILDI
  Válasz | 2009. január 16. 13:49 | Sorszám: 1
A változtatáshoz/változáshoz volt 6-7 év. Vagy az csak
Csipkerózsika álom volt és gyönyörű?
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 07:47 | Sorszám: 0
"De a főirány egészen világos. Itt nem az a kérdés én szerintem, hogy tudjuk-e mit kell tenni... Hanem, hát Magyarországnak, ahhoz hogy erősebb legyen, kell egy sor dologban változtatnia."

Ezen most akkor nevetni, sirni, vagy eppen kimenni az utcara, kell-e gondolatok hallatan??? Vazze, ez az ember tenyleg azt hiszi, h. O mindent jol csinal,a baj velunk van magyarokkal. Ki a f...nak kepzeli magat ez a csotany? Az elso valtoztatas az legyen, hogy teged agyucsore kotnek, mert mindig tetezed Te mocsok csotany, mert, hogy Te nem magyar vagy az hetszentseg. Nyomorult papai proligyerek, akit az alkesz apja vert, ezert minden magyart buntet, aki csak az orszagban el.

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola