Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lázadás! (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lázadás!
oppidum
  Válasz | 2009. április 10. 02:01 | Sorszám: 77
Álljon meg a gyalogmenet.
Lenyúlják a polgári tüntetést! Megint!
miklós bácsi
  Válasz | 2009. április 09. 22:45 | Sorszám: 76
Nem lesz annyi, mivel a fidesz nem áll a megmozdulás mögött. Az ezer is erős jóslat, de bárcsak tévednék.
honfi
  Válasz | 2009. április 09. 22:37 | Sorszám: 75
Ezer? Azokat félrerámolják gyorsan.
Legalább 100 ezer kell. 1000 ember csöcselék. 100 ezer már a nép.
miklós bácsi
  Válasz | 2009. április 09. 22:33 | Sorszám: 74
Ez az élőlánc még Fáber Károly ötlete volt és akkor sokan kinevették. És lám, most ...

Sok ember kell, legalább ezer. Nem tudom sikerül e, de szorítok. Se ki, se be. Vagy ki igen, de ben nem? Esetleg fordítva? Majd meglátjuk.
mamácska
  Válasz | 2009. április 09. 19:16 | Sorszám: 73
Bajnai Gordon kormányfővé puccsolásának kísérlete idején, április 14-én, kedden délután a Parlament, pontosabban az agyonkordonozott Kossuth tér körbevételének megszervezésén dolgozik a Jobbik. Bajnai kordonkormánya a választások megkerülésével akar hatalomra kerülni, ezért már egy hete, a villája előtti tüntetésén bejelentettük: a parlamenti szavazás idején a Kossuth térre vonulunk. Bár e helyszínt többszörös kordongyűrűvel le fogja zárni a kormányőrség, (had)műveleti területnek nyilvánítva a teret, de a környező utcákban lánctüntetések lesznek.

Senki sem lehet Magyarország miniszterelnöke a többség akarata ellenére
– legalábbis ezt vallja a Jobbik Magyarországért Mozgalom, de nem vagyunk egyedül. Az Alkotmány utcában kerül sor a központi tüntetésre, de ezen kívül bejelentett demonstráció lesz az északi oldali Olimpia parkban, a déli oldalon a Miniszterelnöki Hivatal előtt és a Vértanúk terén.

Előreláthatólag a helyszínek nem lesznek elkülönítve, megközelíthetők metróval a Kossuth térig. Az újabb illegitim kormányfő beiktatásra és eskütételre várhatóan a kora délutáni órákban kerül sor, ezért a Jobbik akkorra hívja szimpatizánsait a környező tüntetésekre. - áll Szegedi Csanád, Jobbik-alelnök közleményében.

tiszavirág
  Válasz | 2009. április 02. 10:22 | Sorszám: 72
Idézet:
az épp műsorszünetre kárhoztatott kanális

Melyiket tiltották le, miért és mennyi időre?

mackó
  Válasz | 2009. április 02. 09:26 | Sorszám: 71
Magunkfajta fejjel gondolkozva jó ötlet, de: abban az országban, ahol a legnézettebb műsor az épp műsorszünetre kárhoztatott kanális, s milliónyian képesek félórákat bámulni a setét képernyőt, nem bízok a sikerességben. Akikben bízhatunk, azok eddig sem nézték...
Békáscity
  Válasz | 2009. április 02. 02:02 | Sorszám: 70
Én napi ülősztrájkot fogadtam - itt ülök a gép előtt
Az ötleted nagyon jó, de azt hiszem már túl vagyunk ezen a stáción, mindenképpen megyünk szavazni EP és előrehozott választás is lesz !
mr. gerison
  Válasz | 2009. április 02. 01:51 | Sorszám: 69
az imént nyitottam egy topic-ot civil sztrájkok címmel, ott is felvethetnéd ...

éna tévésztrájkot vetetttem fel: 1 nap 18:00-tól 21:00-ig pár millióan kikapcosljuka tévét ...
történelem ... és hatalmas anyagi veszteség a csatornáknak

2-3 ilyen sztrájk, és már mehetünk is szavazni

persze több hasonlót is érdemes kitalálni


a képeslapokat kidobnák a kukába, az emaileket letagadnák ..
a szerverbénítást meg hacker-támadásnak tekintenék ... (tök mindegy, hogy emberek v. robotok csinálják-e)
plusz ebben a teljes lakosságnak csak töredéke tud részt venni

mr. gerison
  Válasz | 2009. április 02. 01:47 | Sorszám: 68
társadalmi összefogás !!!!!!!!!!!

egy hatalmas együtt cselekvő tömeggé kell válnunk, úgy, hogy a tüntetés után a tömegünk is nőjön, meg a közösen-cselekvő képeségünk is ...

Lehel
  Válasz | 2009. április 02. 00:05 | Sorszám: 67
A bank a nagyobb nyereség érdekében igyekszik fogva tartani az ügyfelét, amit szerintem EU-s törvény miatt nem tehet meg.
Neked kell legyen lehetőséged felmondani egy polgári szerződést még egy bankkal is.
Olyan időre nem számolhat el kamatot, amikor megszűnt a jogviszony és a pénzét visszakapta.
A PSZÁF befogad egyéni panaszokat is, ezt tudom.
Békáscity
  Válasz | 2009. április 01. 22:51 | Sorszám: 66
Viszont légyszi hozz magaddal néhány példányt, hogy legyen mivel letakarni a Kossuth téri majomszigetet...
lámpás
  Válasz | 2009. április 01. 22:41 | Sorszám: 65
Hát Citykém, ez nem jó macskaalomnak. Minőségi, szép munka, tök ingyért. Azt akarom, hogy tudják: ezt nem olvasom el, felesleges pénzkiadásnak tartom, utálom.
Hány, de hány hasonló pénzkiadásról beszélhetnénk!
Békáscity
  Válasz | 2009. április 01. 22:12 | Sorszám: 64
Dr. Bátky ez nem ide való inkább ?
(Ejnye! http://www.youtube.com/watch?v=zoVRpdS46W4 )
Békáscity
  Válasz | 2009. április 01. 21:01 | Sorszám: 63
Nagyon örülök az óbudai mszp-s kiadványoknak, azokat ugyanis normál újságpapírra nyomtatják - így kiválóan alkalmas a macskaalom alá pisiszívónak !
Nagy élvezet amikor (takarításkor) politikusaink összeszart pofáját látom ...
Időszakos Állat
  Válasz | 2009. április 01. 16:57 | Sorszám: 62
Az egyéni pékviselők házához kell menni, nem szanaszét főterekre!
A pékviselők szavaznak, nem a városházák!
mediator
  Válasz | 2009. április 01. 16:43 | Sorszám: 61
OK!
pascal
  Válasz | 2009. április 01. 16:42 | Sorszám: 60
Rendes Kis
  Válasz | 2009. április 01. 16:39 | Sorszám: 59
+a
Rendes Kis
  Válasz | 2009. április 01. 16:39 | Sorszám: 58
Jvaslatom:

április 5. Debrecen
április 5. Miskolc
április 5. Szeged
április 5. Pécs
április 5. Keszthely
április 5. Győr

gonosz
  Válasz | 2009. április 01. 16:36 | Sorszám: 57
Én nem biciklizek, pedig szeretek, meg horgászni is, de a családomat jobban szeretem! és a gyermekeim jövője miatt megyek a Hősök terére. Nem baj, ha nem jön mindenki. Én három ember helyett is hangos tudok lenni.
Dühös vagyok! rettentően dühös, ha a lelkem kellene eladni az ördögnek, hogy véget vessen ennek a szemét rezsimnek, megtenném!
KÜLÖNBEN HOGYAN VÁLTOZNAK MEG AMIKNEK MEG KELL VÁLTOZNIUK?
mediator
  Válasz | 2009. április 01. 16:28 | Sorszám: 56
Persze! A két dolog nem keresztezi egymást!
mediator
  Válasz | 2009. április 01. 16:26 | Sorszám: 55
Erről az jut az eszembe, hogy egy előre megcímzett képeslapot lehetne szerkeszteni, amelyet bárki, kedvére megküldhet a MEH címére. Hadd olvassák!

Ugyanezt meg lehet tenni szerverzsibbasztó e-mail dömping formájában is...

karakan
  Válasz | 2009. április 01. 15:59 | Sorszám: 54
Végtörlesztést kérj.Akkor kiszámolják, mennyit kell visszafizetni.
lámpás
  Válasz | 2009. április 01. 15:52 | Sorszám: 53
Igen, végre a vidék is eszébe jut valakinek.
Más, de kapcsolódik. Elindítottam egy mozgalmat.
A Válságkalauz című kiadványt visszaküldöm a feladónak. De az is lehet, hogy leteszem a Parlament elé vasárnap. A postán hegyekben áll.
Menjenek a fenébe.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola