Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A ló másik oldala

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A ló másik oldala
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2012. december 20. 22:35 | Sorszám: 12
Mire gondolsz, professzorom?
keresztkem
  Válasz | 2012. december 20. 18:04 | Sorszám: 11
ÉN TUDOM! Sajnos hogy a "művészetben" is tudom,s aki úgy csinál mintha nem tudná, az nem Ma.o.-on él--legalábbis spirituálisan nem. Vagy csúsztat. Persze ölég baj az, hogy igencsak tudjuk "értelmezni" "ezt a dolgot"--valóban jobb lenne, ha nem tudnánk.
Persze sokan úgy vágják el a gordiuszi csomót, hogy az a szellemi tartalom--politikai oldalat tekintve-- amit nem ők képviselnek, az EGYSZERŰEN NEM MŰVÉSZET! Sajnos, ez nincs így, s a legkönyebb látszatmegoldás--strucc-fejbedugás a homokba elrejtőzésként-- mindez.
És önellentmondás (IS) van a h.sz.ában is! Már tudniillik "azzal"(!) bizonyítottan hogy "az" Alföldi meg "a" Törőcsik az Alföldi meg Törőcsik --ez rendben is van--de Vidnyánszky Attila már "ez az új ipse".És ez az új ipse terminus BIZONYITJA--IGENIS BIZONYITJA(!)-- hogy Ön is tudja, igenis tudja "értelmezni" az értelmezendőket, ámde Ön hazudni meg csúsztatni is jobban tud.És az ilyesmivel mi nem "szokunk" dicsekedni, bár egy kis csúsztatásért mi se'megyünk a szomnszédba.
keresztkem
kerekferko
  Válasz | 2012. december 20. 17:59 | Sorszám: 10
Jól van, hulot!
Nem tagadod meg önmagadságát.
kerekferko
  Válasz | 2012. december 20. 17:58 | Sorszám: 9
Na, látod!
Egymásba is belemartok!
Jó marakodást.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2012. december 20. 17:53 | Sorszám: 8
Én azt hiszem te vagy, aki nem képes magánügynek tekinteni a másságát. Teljesen rá vagy cuppanva a odalenti dolgokra. Nem vagy te egy kicsit langyi?
kingvidor
  Válasz | 2012. december 20. 17:51 | Sorszám: 7
Alföldinek a művészethez semmi köze. A művészet ugyanis érték, Alföldi meg antiérték.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2012. december 20. 17:49 | Sorszám: 6
Nem tudom értelmezni a ballibséget.

A művészetben.

A művészetben van Alföldi és van Törőcsik. Gondolom van ez az új ipse is. Megadom az esélyt.

kerekferko
  Válasz | 2012. december 20. 17:44 | Sorszám: 5
Ha Alföldi magánügynek tekintette volna ac "másságát", se nem vitte volna színpadra, akkor szóba sem került volna.

Mint ahogy szegény Antal Imre sem erőszakolta rá senkire, nagyon sokan szerették, mert művelt, szellemes, szórakoztató ember volt, és mint színész sem volt utolsó.

Nem a színpadról tudjuk, hogy 90 előtt kinek milyen volt a nmei identitása. Nyilván ennek oka van.

Alföldi folyamatosan, aljasan provokálta a magyarságot a román nagykövetség nemzeti ünnepének megrendezési szándékától kezdve a buzi Jancsitól a céda Piroskáig és oda-vissza.

Feledékeny vagy, vagy elfogultm, vagy szándékosan nem mondasz igazat.

keresztkem
  Válasz | 2012. december 20. 17:40 | Sorszám: 4
Mert kultúra ugyi csak ottvan ahol a ballib a zúr.
Ha nem a ballib irányit valahun, ott a fű se' nyől.
keresztkem
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2012. december 20. 17:34 | Sorszám: 3
Ja: amúgy Mari néni a szomszédunk.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2012. december 20. 16:50 | Sorszám: 2
Érdekes, hogy ez a téma senkit sem érdekel.

Aztán eljutottam eddig a pontig. Törőcsik Mari vs. Balog. http://magyarnarancs.hu/narancsblog/hazugok-orszaga-83034
Szép. Erre sem volt szükség. Persze ez a blogger is kicsit túlspilázza, de azért nem volt szép. Kellett? Muszáj volt?

kritikus
  Válasz | 2012. december 18. 14:51 | Sorszám: 1
2010-ig anómiás volt az ország, előtte neurotikus, most örjöngő csürhézésről olvasgatok.
a pszichiátriai betegekről nem gondoskodtak, most az egész országból igyekeznek eszelőst csinálni.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2012. december 18. 14:33 | Sorszám: 0
Na pont ilyen országban nem akarok élni:

Balavány: A Vidnyánszky híres nyája
"Naná, hogy kultúrember ezek után nem teszi lábát a Nemzetibe. Nem marad más, mint a bojkott, a távozás, a kivonulás."

Nem érdekel ez az eszement blogger. Ahogy az sem, ahogy korábban a hasonszőrű eszelősök Alföldit támadták.

Adjunk már nekik esélyt és tiszteljük a művészeket a művészetükért. Minek a hiszti?

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola