Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Kérés a fórumtársakhoz (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kérés a fórumtársakhoz
Rendes Kis
  Válasz | 2012. május 31. 09:39 | Sorszám: 156
"Szeretlek": 9 betű és száz probléma...
"Leszarom": 8 betű és nincs probléma...

... www.facebook.com/termelotol

Gyöngy
  Válasz | 2012. május 26. 20:57 | Sorszám: 155
Hol az ötödik szmájli? Ez így nem kerek.
hulot
  Válasz | 2012. május 26. 01:09 | Sorszám: 154
Jesszus!

Sértetlen vagy sérthetetlen.

Gyöngy
  Válasz | 2012. május 25. 18:16 | Sorszám: 153
Semmi köze a pártállásnak a nézetkülönbségekhez . Pártállás sértetlen .
onogur
  Válasz | 2012. május 25. 17:50 | Sorszám: 152
Őszintén szólva nem követtem az eseményeket, felületes olvasó vagyok.
Tudod, mint a viccben, ha két fideszes verekszik, akkor én már csak egy kávét kérek.
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 25. 17:32 | Sorszám: 151
Nem hivatás, valóban. De nem lopok senkitől semmiféle ötletet, ha valamit mástól lestem el, azt meg is szoktam mondani. Meg ha egy ártatlan beszélgetős topic-ot nyitok (te is tudod, nem vagyok egy megrögzött nyitogató ), akkor annak az ártatlanságát szeretném is megtartani (még ha más hasonló szándékú topicjáról van szó, annak védelmében is hajlandó vagyok kiállni.) Azért állni bosszút rajtam, mert más tulajdonságot tartok tiszteletre méltónak egy fórum beszélgetői között, mint egy világi pozíciót, nagyon is méltatlannak érzem. (Mert itt kimondatlanul is erről van szó.)
onogur
  Válasz | 2012. május 25. 16:47 | Sorszám: 150
Nem szabadna ennyire véresen komolyan venni a fórumozást.
Ez inkább játék, gőzkieresztő funkcióval és nem hivatás.
alma
  Válasz | 2012. május 25. 15:16 | Sorszám: 149
Miért? Mi különös abban ha egy pasas fagylaltozik a biciklin? Talán buzi?
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 25. 14:17 | Sorszám: 148
Ami meg a hazudozást illeti, egyszer (vagy tán többször is) azzal vádaskodott, hogy én topic-tolvajlással foglalkozom. Nos, én még soha senki topic-ját el nem sinkófáltam, az más kérdés, hogy rámutattam arra, hogy kölünböző helyen indított hasonló funkcióra utaló című topic-ok igenis indíthatók, mert más lehet a céljuk, nevezetesen: a Cirus által a közéletben indítottnak közéleti viccek-történetek gyűjtése, a Békáscity által indítottnak meg egyéb tréfáké, karikatúráké. Na, ezt nem volt képes fölfogni, így egyszerűbb volt engem megvádolni topic-lopással. Egyáltalán: a pasas a fagylaltozó biciklista alapesete.
alma
  Válasz | 2012. május 25. 12:15 | Sorszám: 147
Egy gyermeteg madárles miatt ekkora bányászmunkát..
mpd
  Válasz | 2012. május 25. 08:48 | Sorszám: 146
Nem. Szó sincs róla. De nem szabad a végsőkig sarokba szorítani, mert abból csak nagyobb baj lesz. Arcát megőrizve tudjon visszakozni, ez a lényeg.
Persze, ezt úgy kell megoldania, hogy neked is meglegyen az elégtétel.
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 25. 08:41 | Sorszám: 145
Igen, húzzuk meg magunkat, mint 70 éve mindig .
mpd
  Válasz | 2012. május 25. 08:38 | Sorszám: 144
Hagyjuk..... adjunk neki esélyt a visszavonulásra.
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 25. 08:02 | Sorszám: 143
Csak azt tudnám, hogy mikor elég kipihent ahhoz, hogy azt a középvállalatot vezesse, ha minden éjszaka itt lebzsel?
mpd
  Válasz | 2012. május 25. 07:21 | Sorszám: 142
Jézusom.... ember, ha nem bírod a szeszt, ne igyál....aztán nem győzöd szégyellni magad.
panda
  Válasz | 2012. május 25. 02:15 | Sorszám: 141
tiszavirág
  Válasz | 2012. május 25. 01:39 | Sorszám: 140
Hogy te milyen egy ronda zsémbes hazudós áspiskígyó vagy, ez elképesztő.
(Nagy örömömre szolgál, hogy soha semmi közöm sem volt hozzád és nem is lesz. Nem lehetett egyszerű azoknak az embereknek, akik ezt testközelből kellett megtapasztalják....)

Ugyanis a világon semmit sem reagáltál a hivatkozott madárleses No.6-os beírásomra!!! Lépegessél csak szépen vissza és jól nézd meg!!! Ugye te is látod, amit bárki láthat? Nemhogy te, de SENKI nem reagált a 6-os számú beírásomra!!!

Idézet:
Akinek ez a fontos a madarak életéből, azzal nemigen van ott miről beszélgetni.

Ez a beírásod még azt is világossá teszi számomra, hogy hihetetlen bajkeverő vagy, mert csak a mélységes rosszindulat munkál benned!!!
Én ugyanis gyakran megnézem a madarakat és a megfigyelésük közben őszintén elcsodálkoztam azon, hogy míg az egyik fióka kifelé, addig a másik fióka a fészek belsejébe ürített (lásd a No.3-as beírásomat!). Azt gondoltam, ez madaraknál nem fordulhat elő, mintha így tanították volna a biológia órán.

Idézet:
Ezt sikerült tragédiává fölfújnod

Nem ezt, te hazug!
Hanem ezt:

Gyöngy
Válasz | 2012. május 24. 07:42 | Sorszám: 120
Nem fogom magam a te kedvedért megcsonkítani! Neked viszont lehetőséged van rá, hogy a madaras topic-omat ne fosd össze a civilizálatlanságoddal.
Válaszok | Előzmény: tiszavirág 2012. május 19. 22:58 | Sorszám: 118

Ezt a pofátlan beírásodat pedig erre a beírásomra agyaltad ki:

tiszavirág
Válasz | 2012. május 19. 22:58 | Sorszám: 118
Nézd! Maradjunk annyiban, hogy én is elvisellek téged és te is viselj el engem. Ha kinyújtom a nyelvem akkor is, ha nem, akkor is. Én sem vesézem a te beírásaidat, te se vesézd az enyémeket, vagy ha annyira zavarnak, akkor kérd el Állatkától a szűrőprogramját és tegyél rá! Egyébként pedig felnőtt és mértéktartó embernek tartom magam, sőt nagyon sok barátom és ismerősöm is annak tart, akik a valóságban is ismernek engem, nemcsak mint te, itt a virtuális térben.
Válaszok | Előzmény: Gyöngy 2012. május 19. 19:40 | Sorszám: 117

Melyik a civilizáltabb, te hazug?

Idézet:
hagyjál föl a pozíciódhoz nem illő nyelvnyújtogatással

Én elhiszem, hogy vannak nagyon lassú felfogású emberek, na de hogy ennyire, mint te?! Még hányszor kell megkérni rá, hogy NE OKTATGASS!!! Itt mindenki úgy ír és azt a szmájlit használja, amelyiket ő akarja és nem te fogod megmondani, hogy kinek mit lehet és mit nem lehet!!! Világos?

Idézet:
amely pozícióról egyébként rettentő szívesen beszélsz.

Hazudsz! Te vagy az, aki állandóan igazgató elvtársozol, mint ahogy ez jól látszik a mostani beírásodban is, ahol kétszer is képes vagy hangsúlyozni a "pozíciómat", teljesen feleslegesen.

Most pedig még egyszer de ezúttal utoljára!
HAGYJÁL BÉKÉN!

Gyöngy
  Válasz | 2012. május 24. 19:42 | Sorszám: 139
Egyébként ezért a hozzászólásodért kértelek rá, hogy ne látogasd a topic-omat:

Idézet:

tiszavirág
Válasz | 2012. május 19. 15:13 | Sorszám: 6
Milyen jól elvannak abban az összefosott kaszniban. Úgy látom, hogy az egy fémkaszni, amiben vannak. Ha nagyon nagy lenne a hőség, vajon meg tudnának benne maradni?


Akinek ez a fontos a madarak életéből, azzal nemigen van ott miről beszélgetni. Ezt sikerült tragédiává fölfújnod, meg azt a szerény kívánságomat, hogy hagyjál föl a pozíciódhoz nem illő nyelvnyújtogatással (amely pozícióról egyébként rettentő szívesen beszélsz.

Gyöngy
  Válasz | 2012. május 24. 19:35 | Sorszám: 138
Ha ez csak egy virtuális tér, amiben te azt csinálsz amit akarsz, akkor ne csodálkozz, hogy azt kapod, amit érdemelsz.
Gyöngy
  Válasz | 2012. május 24. 19:32 | Sorszám: 137
Igazgató elvtárnak minden megengedett. Ezt már számtalanszor tudomásomra hozta.
onogur
  Válasz | 2012. május 24. 18:20 | Sorszám: 136
"Itt nincs se nő, se férfi, ez egy virtuális tér, itt név és arc nélküli emberek vannak"

Oké.
De akkor hogyan magyarázod a "vén idióta csoroszlya" hármasból az idiótán kívüli kettőt?
Mert idióta valóban bárki lehet, nemre és korra való tekintet nélkül, bármelyik nicket lehülyézheted név nélkül.

tiszavirág
  Válasz | 2012. május 24. 18:05 | Sorszám: 135
Én sem vetemednék ilyenre a való életben, csakhogy ott még soha nem is találkoztam ilyen megátalkodott némberrel. Itt ugyanis ő is többet enged meg magának, mint amennyit a valóságban megengedne. Gondolom, ha a valóságban találkozna velem, csak nem mondaná, hogy belefosok a topikjába....
De egy szó mint száz, már rengetegszer leírtam, tőlem osztogathatja azt a keveset, amije van, nagy ez a virtuális tér, csak engem hagyjon ki belőle, ha jót akar.
tiszavirág
  Válasz | 2012. május 24. 17:59 | Sorszám: 134
Ne sajnáld! Homokozz csak nyugodtan ott a többiekkel!
tiszavirág
  Válasz | 2012. május 24. 17:53 | Sorszám: 133
Itt nincs se nő, se férfi, ez egy virtuális tér, itt név és arc nélküli emberek vannak. Ez a nyomorult állandóan kioktatja a másikat, hogy mit írjon, hol írjon. Osztogatja a jelzőit, "kedveskedően" és "civilizáltan" közli, hogy "telefosod a topikomat", mivel ott reagáltam (tehát nem kezdeményeztem, hanem csak válaszoltam egy nekem szóló, hasonlóan nagyon "kedves" beírásra). Rettenetesen sokat enged meg magának, miközben már számtalanszor megkértem rá, hogy hagyjon lógva, de képtelen rá.
NE FOGLALKOZZON VELEM!!!
Én ugyan egyetlen szóval sem reagálnék a folyton zsörtölődő, kioktató, pofátlan megjegyzéseire.
alma
  Válasz | 2012. május 24. 17:29 | Sorszám: 132
Csak azért mert nő, nem kell vele különbséget tenni. Rettentő egy rosszindulatú némber. Nem tudom a hallgatói hogyan tűrték el.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola