Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Heti Vendég   » geci kommunista

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: geci kommunista
keresztkem
  Válasz | 2017. október 06. 06:45 | Sorszám: 20
"Ugyanmár, ne gyere mindig a koroddal! Mit számít az?? ...."
Egyrészt: IGENIS SZÁMIT.
Másrészt: NEM A "KOROMMAL" "JÖVÖK", ha nem vette volna észre, hanem a --nevezzük így--"HELYZETEMMEL". Ami azért összefügg a korral--persze.
Harmadrészt:
MELYIK PÁRT "ÉLJEN"? Az enyém, a KDNP? AZ VALÓBAN: ÉLJEN!
panda
  Válasz | 2017. október 06. 03:58 | Sorszám: 19
Meghiúsult remények: freon gáz a világűrben

Sódor Ádám -
2017. október 5, csütörtök

Az Atacama Large Millimeter/submillimeter Array (ALMA) mikrohullámú rádiótávcső-rendszer, valamint a Rosetta-szonda mérései révén a Freon-40 szerves vegyület gázait mutatták ki a csillagászok egy fiatal csillag, valamint egy üstökös környezetében. Ilyen gázok a Földön szerves folyamatokban keletkeznek, és most először mutattak ki hasonlóakat a csillagközi térben. Ez ugyanakkor azt is jelenti, hogy a kutatók korábbi reményeivel szemben ezek a gázok sajnos nem lesznek túlságosan hasznosak a Földön kívüli élet kimutatásában, hiszen már a bolygók keletkezésekor bekerülhetnek azok anyagába. ....

panda
  Válasz | 2017. október 06. 03:53 | Sorszám: 18
Ugyanmár, ne gyere mindig a koroddal! Mit számít az?? ....
Ha ezt megérted, akkor megértesz mindent, ami itt e fórummal (és más internyetes fórumokkal) kapcsolatos.
( Amúgy, alig vagyok fiatalabb nálad!
A koromat tekintve. )
Éjjjen, a Párt!!
keresztkem
  Válasz | 2017. október 05. 14:55 | Sorszám: 17
Egyébként ha valóban: ".Beteg a lelked. Súlyosan."
A "lelkem"? Ön szerint HA van nekem "olyan". De ha még igaza lenne is az ön szempontjából önnek--de csak önnnek sajátmaga számára-- ám a Jóisten MINDEZT "MÁSKÉNT" látja, ugyan MIÉRT gondolkozzam el ezen a marhaságon, amit vélelmez? Mert ön ezt HAZUDJA? 71 éves vagyok, derűben egészségben, békességben 6 aranyos, egészséges unokával, közszeretetben élve...Akkor sok ilyen "súlyosan beteg lelkű embert kivánok Magyarországnak s a Világnak, amilyen "súlyosan beteg lelkű" vagyok ÉN--és akkor mindenki jól jár. Aki, akár 1 perc múlva is nyugodtan meghalhatok, nyugodtan állok az Úr elé. Ki él(t) ilyen gyönyörű 71 évet mint én???
keresztkem
  Válasz | 2017. október 05. 11:56 | Sorszám: 16
".Beteg a lelked. Súlyosan."
Megható ez a BIZONYOSSÁGOSAN HATÁROZOTT kinyilatkoztatás.
Élni lehet a gyanúperrel, hogy aki ily' magabiztosan állapit meg valamit bianco-látatlanban és ismeretlenben, talán ott van a probléma a VALÓSÁGISMERETTEL.
Netán az illető LELKI EGÉSZSÉGÉVEL. Különösen annakokán, hogy ismeretlen emberről merészel nagy határozottsággal ilyesmi-valamit "lerögziteni".
panda
  Válasz | 2017. szeptember 29. 08:39 | Sorszám: 15
http://24.hu/tudomany/2017/08/11/fekete-lyuk-korul-keringo-csillagok-igazoljak-hogy-einsteinnek-megint-igaza-volt/

panda
  Válasz | 2017. szeptember 29. 08:27 | Sorszám: 14
Beteg a lelked. Súlyosan.
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 28. 22:20 | Sorszám: 13
"a káromkodás és az ordibálás a lényeged..."
A halk beszédmód és a, néha éles, alkalmasint trágár szavakat is használó beszédmód a "lényegem", DE SEMMIKÉPPEN NEM(!) KÁROMKODOM. Persze.Én tudom mi a káromkodás, ön nem. Mert ebbe a fogalomzavarba az olyan bunkó manusok, mint ön 10 közül 9-en beleesnek. Ugyanis. A TRÁGÁR SZÓHASZNÁLAT ÖNMAGÁBAN NEM KÁROMKODÁS--BÁR NEM DICSÉRENDŐ, AZ IGAZ.KÁROMKODÁSRÓL AKKOR ÉS CSAKIS AKKOR BESZÉLHETÜNK, HA A SZÖVEG:
1.) ISTEN NEVÉT TARTALMAZZA.ÉS:
2.) SZIDALMAZÓ.
A nem szidalmazó és Istent nem involváló szöveg szimpla trágárság, ami manapság sokszor viccelődőeszköz--sajnos. Amivel jómagam ölég gyakorta élek...
keresztkem
  Válasz | 2017. május 25. 15:56 | Sorszám: 12
A kereszténység KERESZTHORDOZÁS is egyben--ezt már Mesterünk
Jézus Krisztus is megélte-megtapasztalta, sőt. Előre jelezte számunkra keresztények számára is, hogy mi is mindannyian"hordozni fogjuk a magunk keresztjét" e Világban. A dolog idáig rendben is lenne. De hogy "kommunistának" sőt mi több "geci kommunistának" fognak aposztrofálni minket keresztényeket, hááát(!) ezt nemigen gondolta bármelyikőnk is. Akár még 50-100 évvel ezelőtt sem!
keresztkem
  Válasz | 2017. május 22. 13:13 | Sorszám: 11
És az a "címadó titulus" ami itt MEMENTÓ GYANÁNT megmaradt nekem,az nekem, azaz "KERESZTKEM"-nek szól, ill engem minősit és skatulyáz be--természetesen. Engem titulált, nevezett IGY és nem másképpen anno "panda" levelezőtárs--azt hiszem. Engem a HŰ, MÁIG IS HŰ KATOLIKUS keresztényt. Nem tudom előfordul-é nála hogy ha emiatt egyáltalán valaha is "belenéz a tükörbe", hogyan és főleg MINEK(?) látja.....önmagát. Persze nincsenek illúzióim: nyilván Ő is mint más is sokszor "belenéz a tükörbe", ha máskor nem akkor borotválkozáskor, s TÖBB MINT BIZTOS, ÉN, KERESZTKEM ESZÉBE SEM JUTOK, mert nem vagyok fontos a számára. Rapport Ricsi meg a sakkozók persze nyilván igen, s nincs is ezzel semmi baj, sőt így van ez rendjén. De 'attól hogy én neki eszébe sem jutok, attól azok a dolgok, amik "voltak" még voltak. És nekem eszembe jut --IGENIS ESZEMBE(!)--ő is meg mások is. Hiába no! Nem vagyunk egyformák.
keresztkem
  Válasz | 2017. május 21. 10:21 | Sorszám: 10
"..Szép dolog, hogy elismerted, hogy a káromkodás és az ordibálás a lényeged..."
Tévedni tetszik. A fentieket NEM "ISMERTEM EL" soha, és nem ismerem el most sem.
keresztkem
panda
  Válasz | 2016. február 28. 20:15 | Sorszám: 9
Szép dolog, hogy elismerted, hogy a káromkodás és az ordibálás a lényeged...
Sz'al, az sem valószínű, hogy te valóban keresztény vagy.
keresztkem
  Válasz | 2016. február 28. 19:21 | Sorszám: 8
"Azt adod mi lényeged."
AZT!
Csak az nem biztos, hogy az a "lényegem", amit ön vagy más a lényegembek vélelmez!
Mert önök kicsit a saját értékelési módozatukat "húzzák rám"--nyilván mindenki ezt teszi persze--ÁM EGYÁLTALÁN NEM BIZTOS, hogy az az értékelési metódus rám alkalmazható. Dacára annak hogy persze tudom: önök szétdurrannak a saját "igazságosságtudatuk" és emberismert-ön-vélelmük, valóságismeret-ön-vélelem tökéletességük nagyszerűségétől.
panda
  Válasz | 2016. február 28. 15:30 | Sorszám: 7
Perszehogy! Senki sem állítja, hogy nem szabad.
Azt adod mi lényeged.
keresztkem
  Válasz | 2016. február 28. 14:32 | Sorszám: 6
Nem baj.Nekem szabad. ÉN ANÉLKÜL VAGY ANNAK ELLENÉRE IS: "AZ VAGYOK, AKI VAGYOK".
panda
  Válasz | 2016. február 28. 12:46 | Sorszám: 5
Viszont, amelybe írsz, abba jó nagy részben csak az említett módon szarsz bele, jó kiresztény módjára ...
keresztkem
  Válasz | 2016. január 30. 14:41 | Sorszám: 4
Megjegyzem, hogy amióta ön is T. "panda" úr sűrűbben írogat ide a "kék Gondolá"-ra--aminek hiszi-nem hiszi ŐSZINTÉN ÖRÜLÖK--van egy karakterisztikus és szemmel érzékelhető változás. Nevezetesen az, hogy a durva közönséges-ordenáré nyelvezetű topicok "életrekelése"--hogyúgymondjam--meggyorsult, jobban napfényre tört. Mert én pédául a "zsidózós" meg a "gecizős" meg mittudomén melyik topicba ÚGYSZÓLVÁN HÓNAPSZÁM nem írtam semmi! Most hogy ön újra intenziven itt van--aminek mégegyszer mondom és újramondom: NAGYON ÖRÜLÖK--telistele van az egész "kék Gondola" mindenféle trágársággal és közönségességgel.
Igaz persze, hogy ezek egy részét én magam "keresztkém" inditottam, de például ezt a gecizőset nem. És a zsidózósba' se' sokat írtam tkp., semmit,de legalábbis nem sokat,amíg ön vissza nem tért. HIÁBA. ÉN FINOM LELKŰ ÚRIEMBER VAGYOK--mint tudjuk.
panda
  Válasz | 2016. január 30. 09:51 | Sorszám: 3
ejnye
panda
  Válasz | 2016. január 27. 15:16 | Sorszám: 2
Horváth Róbertné
  Válasz | 2008. május 07. 21:01 | Sorszám: 1
IGAZAD VAN.mOCSKOS ÁLLAT,AMIT EZ MÜVEL.mÉG HOVA AKARJA FELVINNI A BENZIN ÁRÁT?nEM ANNYIT KERESNEK AZ ÁRTATLAN EMBEREK,MINT Ő.
111111
  Válasz | 2008. május 01. 20:30 | Sorszám: 0
Az anyadat megbaszod te kommuista allat. Kurva anyad gyurcsany

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola