gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Ballib médiapatkányok
amize
2010. június 28. 21:31 | Sorszám: 1398
Kaleb Úr, Ön már születése óta izraeli állampolgár?

Téma: Ismét kettős állampolgárság....?
amize
2009. december 27. 18:49 | Sorszám: 1993
Ne törődj vele. Ez az "alma" valami fizetett ember lehet.
Nézd meg az adatlapját. Hogy lehet valakinek 9 hónap alatt 1389 hozzászólása. Úgy, ha csak ezt csinálja éjjel-nappal a bűnös pénzéért, és nincs más rendes foglalkozása.
------------------------------------------------
alma
Felhasználói státus: TörzsvendĂ©g
Felhasználói szám: 7841
Regisztrálva: 2009. március 19.
Hozzászólások: 1389
Email cím: almasigeza@gmail.com
Honlap: http://

Téma: VEZET A FIDESZ! V.
amize
2009. december 23. 23:42 | Sorszám: 1987
Kedves Kata! Nálam dettó, ugyanez a helyzet!

Az én őrült családom is elvakult szoci szavazó. Ezek akkor is odaszavaznak, ha éhen vesznek.
Alig van pénzük a nyugdíjukból, 17 fokig mernek fűteni,Tesco hulladékot esznek, de nem számít.
Csak a Zorbán patásördög vissza ne jööjön.
A kollegáim is vörösök 70%-ban. Most kisebb a pofájuk, de még mindig igen agresszívek. Körbe kell néznünk, merjünk-e beszélni, magunk között vagyunk-e? Egyből nekünk ugranak. Most persze azt szajkózzák, hogy otthon maradnak, nem érdemes elmenni.
Szépen el fognak ők sunnyogni mind a szavazásra, csak most lapítanak, bizonytalannak hazudják magukat.
Mindenki meg fog döbbenni, hogy mennyi vörös szavazat lesz jövő áprilisban.


Téma: Kilépek a Jobbikból
amize
2009. december 03. 19:25 | Sorszám: 10
Valószínűleg egy szétzüllesztés céljából odaküldött ember voltál Zágráb Nándor.
Most vagy végeztél a rád bízott akcióval, vagy nem birtál már tovább bomlasztani. Így nagy dérrel durral távozni készülsz.
Jobb így. Menj, és vissza se nézz.

Téma: Pörzse a verekedős
amize
2009. november 21. 20:01 | Sorszám: 66
Sok ilyen provokáció lesz még.
Addig hergelik a jobboldal ismertebb alakjait, míg azok szóban vagy tettben nem reagálnak valamit. Utána ráugrik a béketűrésből kijött személyre ballib médiapatkányok serege és ronggyá rágják.

Téma: A jobbiknál radikálisabb párt életrehívása
amize
2009. október 15. 20:04 | Sorszám: 1
Lenne erős hörgés ballibsiknél. Már most is nagy a sziszegés. Veszélyben van a szabad rablás folytatása.
Talán lehet, hogy jó lenne, tehermentesítené a Jobbikot.

Téma: Magyarnak lenni: büszke gyönyörüség!
amize
2009. október 10. 23:07 | Sorszám: 166
Már felismerték a valódi értéket.
Csak nekünk nem hagynak majd belőle.

Téma: Nyelvek vagy reáltárgyak
amize
2009. szeptember 06. 23:00 | Sorszám: 80
Nyelvek és reáltárgyak a helyes meghatározás szerintem.
Már sokszor voltam kint külföldi országokban nyaranta középiskolás fiatalokkal nemzetközi táborokban. Kísérőként mentem a város megbízásából, mivel több nyelvet beszélek, szerencsére nem csak a papírjaim alapján.
A magyar fiatalok nyelvtudása jóval az átlag felett van. Kár a sok ostorozó leszólásért. Botrányosan nem tudnak nyelveket az alábbi országok fiataljai: Franciaország, Olaszország, Spanyolország, Anglia/Usa csak az a marha nagy szerencséjük, hogy egy világnyelvbe születtek bele.
Ha innen jöttek fiatalok, akkor alig tudtak bekapcsolódni a tábor életébe. Inkább a maguk csoportján belül kommunikálnak, kifelé nem nyitnak.
Kiemelkedően jók a lengyelek és a csehek. A bulgárok a magyarokkal egy szinten mozognak.
A nagy nyugati civilizációk gyerekei elkényelmesednek. Tényleg alig van a kábeltévén náluk idegen csatorna. Bezzeg Hollandia, ott szinkronizálás nélkül nyomják le a filmeket angolul, és ez tök természetes.
A természettudományokra is szükség van. Valaki az oszd meg és uralkodj módszert akarja ránk kényszeríteni. De
galád dolog lenne, ha ez sikerülne.

Téma: Egy pöccre indul!
amize
2009. augusztus 27. 20:57 | Sorszám: 10
Én egy Wartburggal voltam a kádárizmus utolsó két évtizedében PP.
Tényleg egy pöccre indult a sárga rém 20 éves koráig.
Csak nem lehetett vele 100 felett tartósan menni, mert akkor felforrt a hűtővize.
Mindent kibírt. Kutya, nyúl, birka, macska.
Ezeket mindet sikerült elütnöm vele az Alföldön.
A fél állatvilágot kinyírtam vele, nem szándékosan, de a Warbin alig látszott. Belémdurantak hátulról a piroslámpánál, a vonóhorog mindent fogott, csak a nyakam szakadt ki kissé a hiányzó fejtámla miatt. Azért 20 év alatt mégis sikerült leharcolnom.
Azóta is sírom vissza.
Suzuki hosszúseggű Swiftemet egy ugyanilyen piroslámpás kalandnál félig lebontották hátulról.
Azért a PP nem hal ki. Most egy vonóhorgos piros Daciával járok. Úgyhogy nem ám elbambulni a piros lámpánál.

Téma: Rudolf Hess
amize
2009. augusztus 16. 22:20 | Sorszám: 88
Kicsit hosszan írod le, de igazad van.
Ez egy figyelemelterelő, ócska, régi kamu gumicsont volt.
Megint kimehetett a placcra néhány SZDSZ-es verni tamtamot. Tüntettek a nemlétező dolgok, vagy pedig beépített, bőrfejűnek látszó saját embereik ellen.
Ha ez a mese nem lett volna, az SZDSZ közeli banda is téma nélkül maradt volna.

Téma: Sziget: (másképp)
amize
2009. augusztus 10. 18:28 | Sorszám: 4
Szia darabont!
Veled vagyok egy véleményen.
Egyetlen eb agresszív csaholásától még nem kell feltétlenül meghátrálnunk.
Én is elítélem a kábíószerben való erkölcstelen és tudatromboló fetrengés ezen szervezett formáját.

Téma: JOBBIK: AZ ÚJ ERŐ!
amize
2009. június 11. 21:51 | Sorszám: 385
Kedves Rosta!

Szerintem az MSZP önmagát fogja lenyomni 5% alá, ha nem vigyáz.
A Jobbik ez alá már nem kerülhet.
Csomó ember csak azért szavazott a Fideszre, mert félt a szavazata elveszésétől.
Én is így voltam korábban.
Noha elégedetlen voltam a Viktorék langyos politizálásaval, mégis rájuk szavaztam.
De ez már a múltté.


Téma: Az MSZP végnapjai
amize
2009. május 30. 16:18 | Sorszám: 601
Egyetértek veled.
Ez ritka eset.

Téma: Mit tenne a Jobbik ha most kormányzati pozícióba kerülne.
amize
2009. május 22. 20:31 | Sorszám: 3
Akartál netán mondani valamit?
A mi oldalunkon játszol?
Balról provokálsz?

Téma: Megúszhatja-e Gyurcsány El Quro?
amize
2009. május 22. 20:14 | Sorszám: 21
Kedves Orhan ezt annyira tökéletesen megfogalmaztad, hogy csak ismételni tudom:
lazán megússza....
sőt.... ismerve a magyar választópolgárok emlékezőképességének hosszát, jó eséllyel pályázhat a 2014-es választáson miniszterelnöki székre is...
sosem szabad elfeledni azt sem, hogy a mostani fölényes fidesz népszerűség nem önmagából a fidesz népszerűségéből adódik, hanem a jelenlegi banda elutasításából....

Téma: CIGÁNYSÁGRÓL TABUK NÉLKÜL
amize
2009. április 07. 19:32 | Sorszám: 17
A cigánykérdés felszínen tartása a globalizmus szomorú terméke.
Amúgy lehet, hogy a cigányok nem sok vizet zavarnának, de ha állandóan izgatják őket holmi jogvédők, ők is vérszemet kapnak. Többletjogokat és juttatásokat követelnek a többségi társadalom tagjaihoz képest.
Munka nélkül kívánnak megélhetést kiharcolni segélyek formájában. A többségi társadalom mérgesen és jogos irigységgel szemléli ezt. Erőss ellentétek születnek. Egy-egy nemzetállam többségét a globalis erők így próbálják sakkban tartani és gyengíteni.

Téma: Mi lesz, ha Lendvait választják MSZP pártelnöknek?
amize
2009. április 05. 21:55 | Sorszám: 54
Az Internacionálét énekelték a kongresszusuk végén.
Ez számomra nagyon durva volt.
Húsz évet fiatalodtam amint meghallottam. Úristen, már megint csak ugyanitt tartunk.

Téma: Mit tenne a Jobbik, ha kormányra kerülne?
amize
2009. április 04. 21:47 | Sorszám: 24
Nem csak annyi, amennyit ti el tudtok képzelni, szerencsére.
Vannak, akik karakan kalota és időszakos állatkánál többre képesek.
It a link hozzá. Nyissátok meg és próbáljatok olvasni is, utána újból szóljatok hozzá. Csak olvasgatás után!
http://www.jobbik.hu/sites/jobbik.hu/down/Jobbik-program2009EP.pdf
amize
2009. április 04. 21:14 | Sorszám: 22
Ha csak demokrácia és a pluralizmus szavakra vágysz, akkor az egész SZDSZ-t a tied lehet Fodor Gabriellával együtt.

Demokrácia: röhögnöm kell. Gondolj csak bele pl. Kóka megválasztásának körülményeibe.
Pluralizmus: Aki ne az ő nótájukat fújja, az csak náci lehet.
Na, erről ennyit.
"nem tudok eltekinteni attól, hogy egy újonnan jelentkező alakulatnak az imázsában is és a programjában is szerepelni kellene olyan kulcsfogalmakhoz való viszonyulásnak, mint a demokrácia és a pluralizmus"


Téma: Mi lesz, ha Bajnait miniszterelnökké választják?
amize
2009. március 29. 00:49 | Sorszám: 27
Csatlakozom az előttem szóló olvtársamhoz: "Azóta vallom: erről nem beszélni kell, hanem meg kell csinálni és kész."

Téma: Olvastátok? (16.)
amize
2009. március 29. 00:46 | Sorszám: 1055
Nem tudom tényleg mondta-e? Milyen körülmények között?
Csak valami elpöttyintett mondat volt-e valami provokatív kérdésre?
Valójában kár mondogatni. Csendben meg kell adni, már amennyiben van rá jogi lehetőség és kész.
Korlátolt ballib barmok úgysem fogják fel a gyakorlati hasznát. Csak az egyre vékonyabb vajas kenyeret féltik, hogy kieszik valakik a kezükből. Azok meg nem a külhoni magyarok lesznek, hanem a helyi cigányok.
Az ország elöregszik. Mégis csak jobb lenne velük pótolni a kieső népességet mint tőlünk idegen kulturkörből valókkal.

Téma: GYURCSÁNY KAPUT!
amize
2009. március 29. 00:25 | Sorszám: 10
Igazad van. Viszont van egy probléma. A topikcímet nem lehet utólag módosítani. Legalábbis nekem nem sikerült.
Amúgy gyurcsóknak kaputt.

Téma: GYURCSÁNYT BÍRÓSÁG ELÉ!
amize
2009. március 27. 17:50 | Sorszám: 5
Nem bírjálk őt megfogni sajnos.
Sok dörzsölt kommancs ügyvéd van.
Ha meg mégia ségne a ház, van már kint annyi lopott pénze valamelyik kajmán bankban, hogy elélne belőle urasan.
Nem hiszem hogy szétszórta a levegőbe azt a sok millát, amit állítólag nyomtalanul felélt. Betartalékolt ő már rendesen.

Téma: Szimpátiatüntetés Gyurcsány mellett?
amize
2009. március 27. 17:41 | Sorszám: 3
A köszönet virágai illessék őt. Méretes véreres lófütyi formájában.

Téma: Mi lesz az új Mszp kormány programja?
amize
2009. március 25. 21:19 | Sorszám: 13
Szerintem a bűnnyomok eltüntetése a béna kacsa maradék programja.
Kellőképpen be lehetnek szarva, hogy a gazságaik a bíróságok elé kerülhetnek.
Tehát a papírzúzda üzemeltetése és a pénzes bőröndök becsomagolása a végrehajtandó azonnali kormányprogram.

Téma: Az SZDSZ segítséget ajánl a független MDF képviselőknek
amize
2009. március 19. 16:05 | Sorszám: 0
Gabi és Ibi
Már nem is titkolják.
Nagyon egymásra találtak.

Csak úgy innen a Gondoláról:
Az SZDSZ segítséget ajánl a független MDF képviselőknek

Az SZDSZ sajnálja az MDF megszűnését, egyúttal felajánlják pártjuk országgyűlési frakciójának segítségét az MDF-frakció megszűnésével függetlenné vált képviselők parlamenti kezdeményezéseihez és működésükhöz - áll Fodor Gábor és Kóka János Dávid Ibolyának és Herényi Károlynak eljuttatott levelében.

Fodor Gábor, az SZDSZ elnöke és Kóka János, az SZDSZ frakcióvezetője a mai napon levelet írt Dávid Ibolyának, az MDF elnökének és Herényi Károlynak, az MDF frakcióvezetőjének.

Levelükben kifejtik: a Szabad Demokraták Szövetsége sajnálja, hogy tizenkilenc év után megszűnik a Magyar Demokrata Fórum országgyűlési képviselőcsoportja.

'Értékeink különbözőek, számos vitánk volt a múltban is, mégis meggyőződésünk, hogy az MDF frakció megszűnésével a magyar demokrácia lett szegényebb. Közös rendszerváltó múltunkra és a kialakult nehéz helyzetre tekintettel az SZDSZ országgyűlési frakciója felajánlja segítségét az MDF-frakció megszűnésével függetlenné vált képviselők parlamenti kezdeményezéseihez és működésükhöz' - áll a levélben.


Téma: Meglesz a kétharmad
amize
2009. március 18. 22:06 | Sorszám: 681
Bocs, hogy imétlem magam. De úgy érzem ismét le kell írnom:
Ne dőljetek be a túl szép számoknak.
Az összes MSZP-s ősbölény a rokonságomban és a munkahelyemen továbbra is MSZP szavazó.
Vagy én rossz helyre házasodtam, és szar helyen dolgozom. Csak én egyedül?
Szerintem másutt is így van ez, csak ott jobban kussolnak az elvtársak.

Téma: Mézesmadzag
amize
2009. március 18. 21:49 | Sorszám: 14
Ne dőljetek be a túl szép számoknak.
Az összes MSZP-s ősbölény a rokonságomban és a munkahelyemen továbbra is MSZP szavazó.
Vagy én rossz helyre házasodtam, és szar helyen dolgozom. Csak én egyedül?
Szerintem másutt is így van, csak ott jobban kussolnak az elvtársak.

Téma: 2009 március 15: A bekiabálókat meztelenre vetkőztetve inzultálták az őrszobán
amize
2009. március 18. 21:42 | Sorszám: 36
Nagyon jellemző ez a fotó, amit beraktál.
50 agresszív rendőrpáncélos teknősbéka körbefog egy magatehetetlen dagadt pacákot. Még jó, hogy elbírtak vele.
Totális rendőrállat, akarom mondani, rendőrállam.
Szadista és egyben buzi lehetett a herezacskókat emeltető rendőrállat.
Én már évek óta nem járok állami rendezvényre. Ezek után meg főleg nem akarok zacsit emelgetni valami gyurcsány által távirányított robotzsaru előtt.

Téma: Orbán Viktor ünnepi beszéde
amize
2009. március 16. 17:48 | Sorszám: 1
Bővebben? Véleményed??
Vagy csak úgy beindultál?

Téma: Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !
amize
2009. március 16. 17:46 | Sorszám: 694
A szigeti Fesztivál kábítószer és alkohol után bűzlő mocskos hányadéka és Andrássy úti buzifelvonulás után miért nem akartak felmosni?
Ja, hogy ez az ő mocskuk!!
Attól meg mi undorodunk.

Téma: Székesfehérvár, Pécs, Bp....
amize
2009. március 14. 23:50 | Sorszám: 3
Túl szép ez ahhoz, hogy igaz legyen.
Sok agymosott szoci van az ismeretségemben és a rokonságomban is. Ők soha nem fognak egy FIDESZ jelöltre szavazni.
Feri mindhalálig. Szoci emlékképek éltetik őket. A kézzel fogható vlóságot eléggé lazán kezelik.
Amíg a napi betevő falatjuk megvan, nem lázadnak fel holmi erkölcsi értékekért.

Téma: Magyar György sztárügyvéd védi a cigány gyilkosokat
amize
2009. március 08. 21:54 | Sorszám: 13
Egy ügyvéd éppen olyan gazember lehet, mint akit véd.
Kis gazembereket névtelen kis ügyvédek, a legnagyobbakat meg a sztárügyvédek védik.
Felháborító és dühítő. Ha én keverednék bajba egy pénzes főcigánnyal, esélyem nem lenne semmire a törvény előtt.

Téma: Segítsetek! Mi történt az elnökkel?
amize
2009. március 07. 22:44 | Sorszám: 7
Kár, mert feleslegesn kavartad a libafost.

Téma: 2009 MDF: amikor Bokros (!) hozná a népszerűséget! :DD
amize
2009. március 07. 22:32 | Sorszám: 132
Talán még így is megéri.
Ha az SZDSZ nem jut be, mert elszipkáz tőlük a bajuszkirály néhány ezer szavazót, már megérte.
Ha meg egyik gaz kis áruló sem jutna be (3+4%), az lenne maga a tökély.

Téma: Orbánt mivel kezelik?
amize
2009. március 06. 22:14 | Sorszám: 3
Hát aki sokat öregedett az éppen a gyurrcsók.
Eddig is olyan kígyószerű arckifejezése volt, most meg kimondottan valami ráncos őshüllőként néz rám a képernyőről.

Téma: Akik ilyesmire képesek - mindenre képesek!!
amize
2009. március 04. 21:06 | Sorszám: 2
Nem meglepő. A korábbi EU-s országbemutatkozó anyagaink is magyarellenesek voltak.
Ezekben ne keress semmilyen magyar büszkeséget elősegítő, vagy keresztény hagyományainkra utaló elemet.
Csak a ballib értelmiség szűklátókörűségét láthatod viszont.
Olyan, jellegű az anyag, mintha valami kellemetlen véletlen során idevetődött nem magyar származású, és a magyarokat utáló idegen életuntan összedobott volna valami fércművet.

Téma: Dr.Morvai Krisztina
amize
2009. február 25. 23:29 | Sorszám: 699
Valószínűleg van programjuk. Az is valószínű, hogy az első egy-két évben annak is elég megszorítós jellege lesz. Ezért is nem akarják lobogtatni. Megértem őket.
A jobb elemeket a hülye gyurcsányi banda vagy kilopná és szarul csinálná meg, és így lejáratná, vagy a médiapatkányokkal szétbuzerálná, ellehetetlenítené idő előtt.
Tehát én sem mutogatnám a programomat.

Téma: Fonák lapterjesztés, avagy valóban hátrányt szenvednek a terjesztés során a jobbos sa
amize
2009. február 10. 22:32 | Sorszám: 3
A munkahelyemen is csak balos lapok vannak. Népszabadság, ÉS.
Igen erős a balos maffia. Még a Magyar Nemzet előfizetését sem tudtam ekeresztülvinni sok próbálkozás után.
Siralmas és felháborító.

Téma: Ez közbiztonság? Draskovics takarodj - Megölték a Veszprém beállósát!!
amize
2009. február 08. 20:38 | Sorszám: 52
Igazad van.
Valóban nem magyarok voltak ezek a sportolók, de igazabb emberként és férfiként cselekedtek.
Olyan zombik irányítják Magyarországot, hogy a törvényeik szerint a cigányoktól mindent el kell tűrnünk, és kussolnunk kell a saját hazánkban. Igen, gyáva népnek nincs hazája.

Én meg már rég nem csodálkozom, ez a három sportoló, aki a pultoslány védelmére kelt, sem volt magyar. Gyáva népnek ...


Téma: Jobbik: ügynökpárt ?
amize
2009. február 07. 21:48 | Sorszám: 301
Beszélni kell a dolgokról. A hallgatás nem oldja meg őket.

Téma: Mszp-nél a helyzet kulcsa
amize
2009. február 07. 21:45 | Sorszám: 28
Kedves kata54!

Sajnos ugyanazt kell mondanom, amit te írtál.
A rokonságomból sokan alig fűtenek, halálra sóherkodnak mindenben. De ez nem számít. Feriért mindent.
Mások írták, hogy kihal az MSZP szavazóbázisa hosszú távon. Ez sem jön be.
Igaz van egy erősen jobbos fiatal réteg, de csak a hangjuk nagy, létszámban kicsik. Csak a szocik riogatására és összezárására elég a jelenlétük.
Az agymosottak utánpótlásáról pedig gondoskodik a szándékosan lezüllesztett közoktatás, a bulvársajtó és a kereskedelmi tévék szemét kínálata.


Téma: Amiről nem beszélünk, az nincs....?
amize
2009. február 07. 20:36 | Sorszám: 1
Borzsztó sorozat. Drazsé és a liberális madarak ezt nem ismerik?
Vagy ők is tudják, csak taktikai okokból elhallgatják.
Az MSZP szavazókat nem bántják a cigánybűnözők?

Téma: Merkel kontra Ratzinger
amize
2009. február 06. 23:15 | Sorszám: 96
Én meg úgy hallottam, hogy volt ellenállási mozgalmuk. A háború utolsó napjaiban komoly vérengzéseket végeztek a már legyőzött németek felett.
A Palesztín területeken is véres merényletekkkel bukkantak fel a háború vége felé. Így akarták távozásra bírni a briteket, és helyet csinálni maguknak a palesztinok kiírtásával.
A mai napig rengeteg vár tapad a kezükhöz új, választott hazájukban. Mindig százszorosan állnak bosszút, és csodálkoznak, hogy hol a megbékélés. Amit a németektől megtanultak a koncentrációs táborokról, azt modern eszközökkel és falakkal meg is valósították Gázában. Mondjuk a németek nem bombázták le adott időnként a saját táboraikat. 4 emberért majd négyezret öltek le a legbrutálisabb amerikai fegyverekkel legutóbbb is. Nem olyan megbocsátásért esedező ártatlan áldozati nép ők.
A legutóbbi vágóhidat is ők rendezték, hogy a közeli dombokról kényelémesen nézhessék túristaként távcsövekkel mások halálát. Még a cenzúrázott magyar tévékben is láthattuk.


"Talán meg kéne már bocsátani a zsidóknak, hogy hagyták magukat kiírtani.
Tudom birka módra mentek a vágóhídra..."


Téma: Elkezdődött ...
amize
2009. február 01. 09:09 | Sorszám: 26
Ez is nagy ritkaság.

Rendőr mellett !!! tüntetnek az emberek

Nagyon őszinte tiszteletet érzek a cigányvajda iránt.
Nagy erkölcsi értékrendről tett tanubizonyságot, hogy a saját fajtájának is a szemébe meri mondani azt, ami persze amúgy is nyilvánvaló volt.
Drazsé és Gusztos féle patkányok tanulhatnának tőle.


Téma: Bencsik megint meghülyült
amize
2009. január 29. 21:27 | Sorszám: 63
Apukád mit csinált az időtájt?
amize
2009. január 29. 21:25 | Sorszám: 62
"lelkes katonája a Vezérlő Tábornok Úrnak."
Kinek? Milyen tábornoknak?
Te melyik hadseregben vagy benne, hogy ilyeneket látsz?

Téma: Monnyon le! :)
amize
2009. január 29. 21:19 | Sorszám: 17
Ja, meg hogy fogjunk vele össze.
Mit fogjunk vele össze?
Egy marék csalánt?

Téma: Munkáért demonstráltak a romák
amize
2009. január 28. 21:26 | Sorszám: 4
Az én rokonságomban is van olyan, aki munkaadó, mert cége van. Ő ezért kerüli a cigányok felvételét:
1. Nem nagyon ismerik a munkafegyelmet, nem tűrik a kötöttségeket és a monotóniát, az órát nem ismerik.Vagy órákat késnak, vagy be sem jönnek dolgozni.
2. Fél hogy meglopják, vagy éjszaka térnek vissza lopni a telephelyre.
3. Soha nem tudni mikor szabadulnak el bennük a törzsi ösztönök. Fél attól, hogy 30 bevadult cigány Olaszliszkát rendez rajta a tlephelyen, vagy ami még rosszabb lemészárolják a családját.

Szóval sok a rossz tapasztalat.


Téma: 12:46 AM
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 4194
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 4193

Téma: demonstráció-hulám - amitől kifekszik a kormány
amize
2009. január 28. 13:16 | Sorszám: 7
Szerintem ez egy béna ötlet.
Békésen üldögéltek a parkban. Na és akkor mi lesz? Semmi.
A Gyurcsány meg elkocog mellettetek és röhög egyet magában.

"A szieszta-tüntetés üzenete az, hogy az emberek megadják magukat, és addig várnak, amíg a leszerepelt kormány átadja a helyét azoknak, akikre az emberek ma szavaznának"

Hát rohadtul sokáig kellene sziesztáznotok. 2010 tavaszáig.
De még az is megtörténhet, hogy dobnak valami lóvét a milliárdos kölcsönök maradékából az agymosottaknak, és visszaszavazzák ugyanezt a rablóbandát.


Téma: HÁBORÚ?
amize
2009. január 18. 22:17 | Sorszám: 505
"húsletépő bombákat vet be Izrael"
A holokauszt legenda mindenre felmentést ad.
Elnézést az előző zavaros fogalmazásért.
Olyan nagyon elkeseredett és felháborodott állapotba kerültem, hogy félregépeltem.
amize
2009. január 18. 22:15 | Sorszám: 504
húsletépő bombákat vet be Izrael
A holokauszt mindenre legenda mindenre felmentést ad.

Téma: Mit tehet a köztársasági elnök?
amize
2009. január 01. 21:46 | Sorszám: 90
Most ennél többet nem mondhatott.
Ez nem lett volna elfogadható egy újévi beszédben egy köztársasági elnök szájából.
Én úgy érzem, amit lehetet, azt így is közölte az emberekkel. Kénytelen volt virágnyelven megfogalmazni, hogy nem lennénk ekkora szarban a világválság miatt, ha nem egy kirabolt országot talált volna telibe. Nem mondhatta egyértelműen, hogy máskor ne ezekre szavazzatok és küldjétek őket a padlóra ez EU választásokon.
Én ezt a bezédet jónak tartom. Inkább más, eddigi cselekedetei, és elmaradt cselekedetei miatt nem szertem őt különösebben.

Téma: Imam Mahdi 2008?
amize
2008. december 31. 20:20 | Sorszám: 201
Végtelenül sajnálom, hogy a nyugati világ birka módjára asszisztál egy nép kiirtásához.

Téma: Hallottátok? (4.)
amize
2008. december 31. 18:14 | Sorszám: 1611
Fodor Gabriella, ha nem tudnád.
Kókadt Jánost győzte le egy vitatott és újrajátszott meccsben.
És hogy buzi-e?
Hát hallgasd meg, amikor beszél.
El-el csukló, lágyan csörgedező, nyálas hang.

"Nem tudom per pillanat ki is a szadi elnöke, és hogy buzi-e? Haider az osztrák ..."


Téma: Válságmenedzsment -- Hazugságáradat
amize
2008. december 31. 00:02 | Sorszám: 1
"Várom, hogy mikor ébred fel a lakosság."

Azt várhatod. Agymosott népesség él ebben az országban.
Mindent lenyelnek, csak a Zorbán vissza ne jöjjön.
Saját rokonságom a legjobb példa erre. Sajnos.


Téma: Cigánygyilkosok!!!
amize
2008. december 24. 20:54 | Sorszám: 751
Én csak Manci néniért tudnék imádkozni.
Azok a mocskos gyilkosok kerüljenek csak nyugodtan a pokolra.
amize
2008. december 21. 23:25 | Sorszám: 741
Csak egy cigányember kezéből beléd hatoló kés lenne téged képes meggyőzni arról, hogy fenyegetett helyzetben élnek a magyarok.
Esély van rá. Sajnos. Mármint a késükre.

Téma: Olvastátok? (15.)
amize
2008. december 05. 21:36 | Sorszám: 790
Lehet, hogy nem egyértelmű ebből a bejegyzésből, de Pécsen MSZP városvezetés van, akik csődbe vitték a várost.

Vagy ellenzékként rossz, gyengekezű a FIDESZ és ezt kifogásolja a beíró.

egy pécsi
pécs
2008. december 4.,
19:38
Igen el vagyok keseredve! Amióta a FIDESZ FIDESZ azóta rájuk szavazok.
De ami a mi városunkban folyik az már sok A mostani vezetés már kifosztotta a várost


Téma: Cigányok Magyarországon
amize
2008. december 05. 19:52 | Sorszám: 178
Bocs, medi. Téged félreértettelek picit, más hozzászólásaidból rájöttem.
Bocs.
Amúgy meg tényleg jó lenne, ha dolgozni is akarnának a cigányok.
amize
2008. december 05. 13:59 | Sorszám: 174
Mindenkinek jó lenne, ha a cigányok dolgoznának. Nekik is, meg nekünk is.
Több munkavállaló, több befizetett adó, pörgőbb gazdaság, kevesebb bűnözés. Medi és és az ELTE-s értelmiségi műcigány is baromságokat állít.
Nagyon is örülnék, a cigány munkavállaló tömegeknek. Csak sajnos nem ehhez vannak szok/tat/va.


"cigányság sorsát, hozzásegítené a tanuláshoz, munkához, akkor ismét egy olyan kihívással kellene szembenéznie Mo-nak, hogy a cigányok riválissá válhatnának a magyarság számára. Ebben az esetben ismét egy harc venné kezdetét állások betöltése, társadalmi pociók elérésére céljából."


Téma: Slota igazsága
amize
2008. november 22. 20:10 | Sorszám: 2
Sajnos kénytelen vagyok igazat adni neked, Slota egy őrült, de van abban logika amiket mond rólunk.
Előnyét is látom: Mások is odadörgölik Gyurcsány orra alá az igazságot országunk valós állapotáról.
És ezt nehezebben seprik szőnyeg alá a talpnyaló médiában.

Téma: Hol az elbutulás vége?
amize
2008. november 08. 22:57 | Sorszám: 52
Kérném Imre Kertész Sorstalanság című nehezen olvasható művének a magyarított rövidített változatát.
Azt is meg mernék csinálni?

Téma: mamácska
amize
2008. október 28. 20:45 | Sorszám: 2
"az eladósított embereket kilakoltathatják a házaikból és elvehetik a földjeiket"
Valahol itt van a lényeg. Kell az más messzi ország/ok/ból jött alakoknak is.
Már nagyon elegem van a helytartókból. Egyszer végre magyar érdekeket védő emberek is vezethetnék ezt az országot.
Volna mit tanulni a szlovákoktól, meg az összes környező országtól, akik megelőztek bennünket.

Téma: Világválság?
amize
2008. október 26. 20:22 | Sorszám: 534
"Azért kell államkötvényeket eladni, mert az állam túlköltekezett"
Na és mire költötte?
Milliárdos hazug propagandára, a két kormánypárt csókosainak a lóvájéra, meg elbaszott beruházásokra, pl. kormánynegyedtervekre, völgyhidakra két vakondtúrás közöt meg autópálya alagútra egy 6 méteres domboldalba.
Ilyenekre és ilyeneknek én sem adnék egy vasat sem államkötvényre nyugati pénzemberként.

Téma: Dramai meretu az iskolai szegregacio Magyarorszagon!
amize
2008. október 20. 19:47 | Sorszám: 2
De ez alacsonyabb szinteken is igen szép lenne. Kis zsidó gyermekek és a kis cigány gyermekek együtt játszadozhatnának az óvodában és az általános iskolában is.
Megosztanák egymás tízóraiját. oh, be szép is lenne.
amize
2008. október 20. 19:44 | Sorszám: 1
De mindez oldható ha szép kis barna buksijú cigánygyerekek tanulhatnak majd az elit zsidógimnáziumokban.

Téma: teszt
amize
2008. szeptember 13. 00:52 | Sorszám: 19
Fodor Gabriella

Téma: 2008 Peking
amize
2008. augusztus 21. 22:16 | Sorszám: 897
"Gyurcsány sportol, szokott futni. Orbán mikor emel súlyt vagy ilyesmi??"

Orbán sportol, focizik.

Tényleg nem tudtad? A ballib médiapatkányok ezt nem írták le neked? Akkor igen hülye vagy, hogy nem tájékozódsz és tudatlanul fikázol valakit.


Téma: Szdsz új generáció: engedjük be a grúziai zsidókat!
amize
2008. augusztus 15. 22:49 | Sorszám: 4
Fogadja be őket Izrael. Ott lennének a legjobb helyen.

Téma: Szerintetek nem kellene kiállni az áramvezetős bácsiért?
amize
2008. augusztus 15. 22:46 | Sorszám: 123
Miért, adtál már eddig is nekik valamit, vagy csak a szád jár?

Téma: Kilépek a Fideszből....
amize
2008. augusztus 15. 22:42 | Sorszám: 7
Hát ha csak ettől lépsz ki, akkor eddig sem igen voltál jó helyen.
Csupán valami ürügyre vártál.
Csak egy felesleges megszólalásnak érzem OV kijelentését. Amúgy én nem voltam sohasem a Fidesz tagja, de nem is akartam az lenni.

Téma: El kell kapni a drogosokat!
amize
2008. augusztus 13. 22:05 | Sorszám: 73
"De nemcsak OV-ból áll az ellenzék, a kutyafáját."

Hát nem sok mindenkit tudsz felmutatni, sajnos.
MDF-es Ibolykát talán, aki az SZDSZ-el nagyobb barátságban van, mint bárkivel a jobb oldalon??
Az SZDSZ-t, aki kamuból ellenzéki, mert nem akar a szarban együtt süllyedni a szocikkal, de megtartott minden zsíros állást és háttéralkukat köt??
Munkáspárt, ami csak a nyugdíjasklubokban pislákol??
A Jobbikot, aki médiakaranténban van, és senki sem hall róluk semmit, ami pozitiv is lehetne??
Tényleg, ki is lehetne az, aki fellépne a drogok és egyéb társadalmi bajok ellen?


Téma: Az MSZP + Gyurcsány a cigányterror pártját fogja
amize
2008. augusztus 12. 23:09 | Sorszám: 36
Akkor hol is van GYF?
Mindenütt ott van, ahol egy ártó szellem ott tud lenni.

Téma: Szerintetek nem kellene kiállni az áramvezetős bácsiért?
amize
2008. augusztus 04. 23:19 | Sorszám: 79
"ők is csak emberek valahol, sajnos"
Sajnos???
Ez nálad mit jelent?
amize
2008. augusztus 04. 22:17 | Sorszám: 67
Egyik nap azért nálad is besegíthetnének az értékesebb dolgok összerakodásában a barna bőrú barátaid. Utána is várnám a tömjénezésüket.

Nekem más falusi gyerekkori élményeim vannak mint neked. A biciklimet szemem láttára lopták el. A boltban akkor tépték ki a kezemből a visszajáró papírpénzt, amikor a kasszától a pulthoz cipeltem a kosaramat. Bejöttek anyámékhoz a tanyára, és minden szó nélkül a cigány nyanya elkezdte pakolni befelé a szatyrába a babot meg a fokhagymát a gangról. Reklamálás után, maguknak úgyis olyan sok van, volt a válasz. Jöttek mindenféle ürüggyel, hogy bőrt akarnak vanni meg tollat vagy malacot, aztán meg vittek mindent, ami a kezük közelébe esett. Örökké valakinek otthon kellett maradni a családból tanyapásztornak. Ha jöttek a cigányok, gyerekként kiabálnunk kellett a szomszéd tanyáig segítségért. Szép gyerekkori élmények mondhatom, de az a világ semmi volt ahhoz képest, amit mostanában mesélnek, amikor hazalátogatok.
A szüleim azt tanítottták, hogy amiért nem te dolgoztál meg, az nem a tiéd. Lehet, hogy ez már elavult?
Persze neked meg gondolom visszahozták a biciklidet és pénzt meg cukorkát adtak gyerekként a szomszédodban élő cigányok.

amize
2008. augusztus 02. 00:06 | Sorszám: 32
Meg is látszik rajtad ez a tolvaj mentalitás a mai napig.

Téma: Hordható a vörös csillag
amize
2008. július 08. 20:31 | Sorszám: 18
A kettős mérce mindig is jelen volt, de most kendőzetlenül be is jelentették.
Engem eddig is mélyésgesn felháborított a Heineken sör pofátlan, óriási vörös csillagja, és a csillagos Heineken reklámok a kocsmák, sörözők bejáratánál.
A Megasztár rózsaszínes ötágú csillaga is a tiltott önkényuralmi jelképet stilizálta, mint az SZDSZ plakátok narancsszínűs vörös csillaga.
Próbálnál valami stilizált horogkereszttel műsorok logóját beadni vagy árucikkeket ilyennel felcimkézni. Lenne hörgés belőle.

Téma: Pendragon
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 13
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 8
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 1

Téma: Kolompár Orbán szerint
amize
2008. június 25. 23:36 | Sorszám: 1
Eddig is igen jól megvédték magukat. Ki védi meg a környezetükben élő magyarokat. Inkább ez a kérdés számomra. A politiaki hatalom valamiért igen adja alájuk a lovat.

Téma: A romak dolgozni akarnak!~!!!
amize
2008. június 17. 22:20 | Sorszám: 16
Vertek már meg téged is iskolába menet a cigányok a zsebpénzedért? Néha csak úgy önmaguk szórkoztatására is megtették velem, vagy egy másik magyar gyerekkel, ha ők voltak többen.
Kapták-e már ki a kezedből a boltban fizetés után a cigányok a pénztárcát, vagy a visszajáró papírpénzt amikor a megvett cuccal totyogsz el a pénztártól? Volt benne részem. Az akkori kudarcélmény és keserű tehetetlen düh gombóca most is a torkomban van. Így ismerkedtem kisgyerekként a te kedves kisebbségeddel.
A húsvétkor locsokodni járó gyerekeknek huszasokat vagy ötveneseket adtak az ismerősők, rokonok mifelénk. Ha nem akadtak össze a gyerkőcök egy erőszakos cigánnyal, akkor esetleg megmaradt a locsolópénz.
Ha az utcai kiskapu nem volt bezárva, minden kézre eső dolgot kikaptak s elszaladtak vele.
A cigány Kati néni úgy nevelt munkára a falunkban, hogy a gyerekei addig nem kaptak enni, míg haza nem hoztak valami lopott cuccot.
Szatyor, lámpa és a dinamó ritkán maradt meg a bolt előtt hagyott biciklinken, és akkor még örülhettél, hogy nem az egészet vitték el.
Bennem ilyen gyerekkori élmények táplálják a nagy szeretetet a cigányok iránt. Te milyen kapcsolatban állsz velük?
amize
2008. június 17. 20:58 | Sorszám: 5
Azért annyira nem kellene elájulnod a szoci időkben élősködő cigánymelósoktól.
Apám az Ikarus egyik kis leányvállalatánál egészségre veszélyes fémcsiszolói munkát végzett, ezért magasabb fizetést kapott a többi csiszolóval együtt. Hogy ezt a vállalat ki tudja nekik fizetni, cigányokat vettek fel vattaembernek, mivel akkor vállalati bértömeggazdálkodás volt. A bérátlagot vállalati szinten tilos volt túllépni. A cigánynak heti két munkanapnak megfelelő időt kellett csak teljesítenie az alapfizetéséért. Ezt ők is tudták. alig-alig jártak be. Anyagmozgatónak (és osztószámnak)voltak felvéve. Ha nem jöttek be, akkor dolgozhattak helyettük is sűrű káromkodások közepette a magyar munkatársak.
Papíron, messziről nézve minden kurvára rendben volt.
Na maximum így akarnak dolgozni a romák.

Téma: "Forradalmárok",
amize
2008. április 14. 21:27 | Sorszám: 530
Mit lovagolsz ezen az 55 szavazaton.
Ha az SZDSZ mostani 1%át nézzük, akkor milyen jogon is verték szét az országot?
Éppen úgy egy agresszív kis szervezet, csak ez mögött egy jól szervezett nemzetközi maffia áll. A másik szerencsétlen mögött meg néhány magyar szavazat.
Tehát őt lehet rugdosni. Ezért nem ugrik rám a gondolatrendőrség?

Téma: Free Ujguria !
amize
2008. március 20. 22:22 | Sorszám: 20
Hálás szívvel köszönöm, hogy közzétetted az elérhetőségét. Nagyon szép ez a zene.
http://www.youtube.com/watch?v=pL7xoH53vo8&feature=related

Tényleg érzek valami lelki rokonságot a hallgatása közben, ami valami több ezer éves közös szálat sejtet számomra.


Téma: Szeparatista-e a Roma Gárda?
amize
2008. március 08. 22:17 | Sorszám: 4
"A felvételi kritériumban szerepel a büntetlen előélet."
Hűha!
Már le is állt a tagtoborzás?!!

Téma: A gyurcsányi végjátszma gátlástalan trükkjei
amize
2008. március 01. 21:56 | Sorszám: 406
Az Isten sem akarja Fletót. Az index híre:

Elverte az ég a Gyurcsány-demonstrációt
Index
| 2008. 03. 01., 14:36 | Frissítve: 5 órája
Immár másodszor nem lett semmi a miniszterelnök politikáját támogatók demonstrációjából. Igaz, szemben az első januári kísérlettel, ami még a szervezés stádiumában hamvába holt, most legalább a szervezők odaértek a kormánypárti tüntetésre.

Ám a vihar jött, s a kormányfő hívei mentek. A rendezvény házigazdái tudósítónk szerint futva kerestek menedéket, hogy megússzák a jégverést. Ám a távozás nem sikerült túl flottul, ugyanis a rendőrség biztonsági okokra hivatkozva lezárta a megmozdulás helyszínéül szolgáló Szent István park valamennyi bejáratát, a főkapu kivételével. Így a vihar elől futók kénytelenek voltak szépen sorba állni kijutáskor, és tűrni, hogy verje őket az eső.


Téma: SZDSZ és a süllyedő hajó.
amize
2007. november 14. 16:04 | Sorszám: 43
"llítólag ott van náluk a legtöbb szürkeállomány.
majd megoldja"
Meg az a hatalmas pénzügyi és média maffia ami mögöttük van. Na az tényleg megold nekik mindent.

Téma: Egy jo hir
amize
2003. május 22. 17:03 | Sorszám: 28
Jó hírű középiskolában tanítok. Amit írsz, azt felháborítónak érzem. A mi iskolánkban is önként mentek a Bánk bánra diákok, fizettek is érte, nem tanóráról lógtak, hanem délután a szabadidejükben mentek. Nem volt semmi nyomás, aki ment az magától ment, nem járt érte bünti vagy ötös. És képzeld majdnem minden ötödik diákunk magától is elment. Bárcsak ennyi felnőtt ment volna.
De várjuk csak ki a Kertész Sorstalanságából csinált zsidó propagandafilmet. Akkor majd mit fogsz mondani, azt pedig tuti hogy kötelező lesz majd megnézetni a MB által irányított összes iskolának.

Téma: Ki legyen a következő magyar államelnök?
amize
2004. július 14. 11:02 | Sorszám: 124
"Viszont az valóban furcsa, hogy csak az SzDSz tett ilyen típusú gesztust, a Fidesz az MSzP és a többiek nem."

Azok fényében amit Göncz tett egyáltalán nem furcsa, hogy a többiek nem hálálkodtak. Göncz maximálisan az SZDSZ-t támogatta, az SZDSZ meg őt nyomatta a médiatúlerejével. A bűnlistáját Daleth nagyszerűen összeszedte, olvasása közben végig a "ja, tényleg így volt" jutott eszembe.Talán az MSZP tartozna neki némi hálával.

amize
2004. július 13. 13:30 | Sorszám: 115
Hát igen, igazad van, szirup ez a javából.
Kedves embernek festik le, mint a jó Lenin elvtársat, aki az orosz vicc szerint mosolyogva visszadobta a gyerekeknek a véletlenül hozzája dobott labdát. Pedig le is lövethette volna őket.
amize
2004. július 13. 12:54 | Sorszám: 113
Göncz egyértelműen az SZDSZ embere volt. Gondolj bele az SZDSZ-es "Köszönjük elnök úr!" felíratú plakátokra. Volt is mit köszönniük neki bőven. Várpalotán az Árpád utcai SZDSZ iroda ablakában talán még ma is ott van ez a plakát.
Hónapokig kellett szembenéznem vele hazafelé menet. Egy idő után másik utcán kezdtem el hazafelé járni.
Nem volt számomra szimpatikus, a jobboldal ellen beszélt gyakran még külföldön is, amit egy egységet szimbolizáló köztársasági elnök nem tehetne meg.
Amúgy valóban nem illik a jelenlegi és a volt köztársasági elnököket vén hülyének nevezni.

Téma: Az új kenyér ünnepe
amize
2005. augusztus 17. 07:01 | Sorszám: 25
Miért lett most a cigánylány és a kimondottan SZDSZ-es Geszti olyan aktív a nemzeti témában. Gondolok itt a Magyarország című dalra amit éppen ekkor a tüzijáték előtt is előadnak. Nekem valami furcsa ebben.

Téma: Mondjanak le!
amize
2003. augusztus 26. 12:54 | Sorszám: 4
A pénzmosási ügynek is meg kell adni a bebizonyosodását még MP kém hivatali ideje alatt, lehetőleg külföldön is tudjanak róla.
amize
2003. augusztus 26. 12:53 | Sorszám: 3
Igazad van. Idő előtt ne menjenek. A keserű poharat fenékig kell inni a sok lelkes nyugdíjasnak és panelproletárnak ahhoz, hogy a tapasztaltakat el is higgyék, rossz kormányzati munka miatt tényleg szarabbul élnek mint korábban.
Csak akkor van remény a kiesésükre a hatalomból. Csak félig-meddig helyzetben a vörös-kék média kimossa őket a szarból.

Téma: Ingyenes Népszabadság a tanároknak
amize
2006. január 06. 09:35 | Sorszám: 0
Mit szóltok hozzá?
Itt a gondolán találtam a hírt. Szerintem súlyos befolyásolási kísérlet. Olyan mint a Metro nevű ingyenlap a Polgármesteri hivatalban Veszprémben.


Ingyenes Népszabadság a tanároknak

Ötezer darab egy hónapos, ingyenes Népszabadság-előfizetést sorsolt ki a Pedagógusok Szakszervezetének (PSZ) tagjai között a szervezet tagkártyáit működtető Magyar Kamarákért Szövetség – írja a Magyar Nemzet. A PSZ azt állítja, hogy nincs közük a megrendeléshez, de a szervezet alelnöke a tagoknak küldött körlevelében arra buzdította a pedagógusokat, hogy az ajándék előfizetés letelte után rendeljék meg a lapot.


Téma: 400 milliárd bukta...
amize
2004. február 25. 16:47 | Sorszám: 3
Nekem nem tetszett az amit a felvételeken láttam és a Gondolán olvasni lehetett. Gyerekesnek tűnt.
Egy poénosnak szánt politikai happeningből a ballib média komoly jobboldalt lejárató hadjáratot hozhat ki.
Tekintve hogy a mostani gazdasági helyzetben az úgy kell nekik mint egy falat kenyér.
Amúgy nem akartam semmi rosszat a kifogásolt jelzővel.
Ha szimpatizálsz velük, akkor elnézést kérek tőled.
Üdv
amize
2004. február 25. 16:13 | Sorszám: 1
Ráfogják, hogy erről is a MNB és a Fidesz tehet.
Meg lesz valami nagy műbalhé, hogy a népek arról beszéljenek.
Valami roma vagy zsidó kérdés lesz előhalászva hogy az legyen a téma. Vagy az idétlen csurkista szalmabábu égetésből is ki lehet valamit hozni.

Téma: Fidesz SZÓRÓLAP (?)
amize
2004. január 14. 17:13 | Sorszám: 14
Én örülök ennek a szórólapnak. Kicsit megmozdul az állóvíz, végre valami életjelet adnak magukról.
Való igaz, lehetne valami ütősebb dolog is, és nem egy szórólap. Óriás plakátokon talán jobban feltűnik egy üzenet. Bár vannak információra immunis, süket és vak emberek, akiknek ez is felesleges.
Aki meg olvasatlanul dobálja ki a szórólapokat, annak tök mindegy hogy milyet küldenénk.

Téma: Hogyan hazudja tele az országot a METRO és Bolgár György
amize
2003. június 14. 11:23 | Sorszám: 23
Jó fej vagy. Igen, ezeket az apróságokat én is megteszem. Ha lennénk néhány ezren az máris enyhitene a polgári oldal elzárásán, ballib médiával való elfedettségén. Különösen a választások első fordulóján felháborodva lettem igen aktiv.
Én már reklamáltam újságosnál is az miatt hogy miért nincs már délben a MN-ből és miért van az is legalulra pakolva ami példány még egyáltalán kapható.
Kevés a velünk szipatizáló ujságos, vagy esetleg félnek.
Valami SZDSZ-es régebben biztogatott a jobbodali termékeket árusitó ujságosbódék felborogatására egy-két évvel ezelőtt. A derék toleranciabajnok nevét sajnos? elfelejtettem. Eze után dúlták fel például a Demokrata szerkesztőségét is.
amize
2003. június 14. 11:13 | Sorszám: 22
Amúgy nincs túl sok bűntudatom az elsikkasztott sajtótermékeik miatt. Épp elég célba ér belőlük ahhoz, hogy értékes újságot már ne vegyenek az emberek pénzért. Miattuk az amúgyis hirdetési blokád alatt álló jobboldali újságok kerülnek még lehetetlenebb helyzetbe. Nagyon is megéri ballibéknek és a külföldi alapitványaiknak egy-egy választás után az a befektetés amiből az ingyen osztogatott újságok előállitását és a bértollnokok júdáspénzét fedezik.
amize
2003. június 14. 10:54 | Sorszám: 19
Igy van. És ami külön bosszant, hogy Veszprémben a Megyeházán és a Polgármesteri Hivatalban külön tartó van felszerelve és minden bejövő dolgozó rutinosan elveszi onnan a napi agymosási adagját. Múltkor hallottam mikor két dolgozójuk mondta egymásank, hogy vesznek egy-egy lapot mert elolvasásuk a reggeli kávézási szertartás része.
Hát igen a hatalom végrehajtó kezét igy kell mesterien elinditani reggelenként.
A Bolgár féle rovat felháboritóan szájbarágós kormány melletti agitáció. Azon a hasábon nem csak ő ir, mások még borzalmasabbak.
Már a választások előtt februártól intenziven terjesztették az igét. A veszprémi piactéren is van 4-5 tárló. Ott a köznép veszi-eszi.
Több mint egy éve ha a fentebb emlegetett helyszineken a tárlók közelébejutok, mindég kimarkolok legalább tizet belölük, és feltűnésmentesen kézbesitem őket egy félreeső szemetes konténerbe. Ez az én kicsiny harcom a polgári sajtót tönkretevő ingyen osztogatott ballib propagandaanyagokkal.

Téma: Időközi választás - Dunaújváros
amize
2003. május 12. 16:54 | Sorszám: 13
Te még mindig csak a jó szocialista erkölcsi alapjaidból kiindulva szemléled a világot? A másik nem lehet soha sem jobb? Ha jobb akkor csak azért, mert nálad csalafintábban csalt?
Választási csalásokból azt hiszem a kommunisták és utódaik már többször is doktorálhattak volna, mi meg jó balek magyarok mindig megszívtuk, legutóbb is.

Téma: Ujabb autogyarrol maradtunk le:(
amize
2004. január 14. 17:01 | Sorszám: 5
Azért mert szerintem Meggyesit csak beszélni hallották, Draskovicsot pedig csak fényképről látták. Így nemigen nagy a csáberő. A gazdaságról is csak a szokásos szoci megszorítószöveg járja.

Amúgy a szakmunkásokról leírtak is igazak. Közgazdászt és jogászt dögivel találni, de becsületes szerelőt(aki nem kéri el egy órááért a heti béredet, minőségi munkát végez, szavát is állja és nem várod potyára otthon egész nap), ritkaság e kis hazában találni.


Téma: A lengyelekben még bízhatunk -mindjunk mi is nemet az EU
amize
2002. december 02. 09:39 | Sorszám: 32
Mert ők már törvényt hoztak a gyűlöletbeszédről, így ki meri néven nevezni őket. Nem akarok miattuk még börtönbe is vonulni egy kis zs*****s miatt.
amize
2002. november 29. 17:26 | Sorszám: 27
Kedves Vega!
Nem ruhaakasztó kampóra gondoltam a brüsszeli hivatalnoki orrocskák helyén. Ne kezdjed el adni a hülyét.
Kérdezd meg a jó öreg Habsburg Ottó bácsit kik is ülnek a
Pentagonban és a legtöbb vezető poszton? Egy német nyelvű jobbos lapban (osztrák?)írta le mostanában az agyonhallgatott cikket amerika igazi vezetőiről.
Maszek véleményem szerint kik is próbálják megkaparintani a pénzügyi központokat és ezeken keresztül az országok és régiók irányítását?
Kiknek a kicsiny és agresszív államát kell megvédeni az iraki fenyegetéstől.
Nekik kell a birkanépek nyírásához és akolba terelgetéséhez az EU. Na ezek után kik is a kampós orrúak? Ugyan ki meri ezt kimondani?
amize
2002. november 28. 16:47 | Sorszám: 8
Kádár népe mindig csak utólag okoskodik és próbál apró stiklikkel kibújni az önként felvett iga alól.
Szerintem birka módra bezabálják ezt az EU propagandagulyást amit majdnem két milliárdért főznek ki az elvtársak.
Reménytelennek látom a küzdelmet a kampós orrú hájas EU bürokraták ellen.

Téma: Egyszemélyi uralmat, nyílt diktatúrát hozna be Gyurcsány
amize
2006. október 24. 08:45 | Sorszám: 269
Most olvastam valahol, hogy érthetelen módon az Astoria felé, a FIDESZ gyűlésre terelték rá a tüntetőket, bár az szerencsére kezdett a végéhez közeledni.
Szerintem nagyon is érthető. Rá akarták kenni az erőszakosságot a Fideszre. Bele akarták keverni azt a nagy tömeget. Vért akartak.

A komcsiktól nem áll távol a bűn.
Jól mondta az előttem szóló.


Téma: izraeli lenyúlás
amize
2004. április 20. 16:12 | Sorszám: 2
Ezzel sajnos nem mondtál újat. Irakban ezt az emberek saját bőrükön régóta érzik, milyen amikor egy elvakult harci elefánt egy agresszív kisegér utasítására tör-zúz és rombol.

Téma: CSURKA megfenyegetése...
amize
2003. október 18. 16:31 | Sorszám: 2
Nem a szívem csücske Csurka Pista, de amit vele csináltak az tömény kádári recept. Októberben begyűjtjük a párt által veszélyesnek ítélt egyéneket. Istenem, ismét fiatalodtam húsz évet. Csak a farkam is észrevenné.

Téma: Így írtok Ti (balliberálisok)
amize
2003. november 17. 17:07 | Sorszám: 16
"Keresztények számára a zsidók nélkül nincs üdvösség.A zsidók nem a keresztény evangélium ellenségei, hanem a társmegváltói rangra egyedül jogosult entitás,..."
Hát ez is egy elvakult őrült fanatikus, csak az a kár hogy közöttünk él.
Higgyen amit akar, nem zavar, csak ne gyalázza le azt ami nekem szent.
"..miért nem érkeznek hozzánk (e keresztény országba!) közülük még többen a világ minden égtájáról."

Ennyi is elég belőlük, ha ilyenek.


Téma: Bush szívesen jönne Magyarországra
amize
2002. szeptember 27. 18:01 | Sorszám: 80
Ha Bush idejön, az neki csak egy üres gesztus a körutazása
során. Mi pedig elalélunk, benyalunk neki és igen sokba fog ez kerülni az országnak.
Szerintem semmi közünk az amcsik legújabb hódításaihoz.
Sajnos benne vagyunk a NATO-ban, így igen nehéz kussban maradni, az elvtársak meg újból nagyon igyekeznek majd az új Moszkvának megfelelni.
Üdv mindenkinek egy első hozzászólótól.

Téma: Baloldali megmondóemberek, médiapojácák
amize
2003. április 04. 17:06 | Sorszám: 5
Hát igen, a hazug ember és a sánta kutya esete. Ismét rajtavesztettek az elvtársak. Örül a májam. amize

Téma: Medgyessy tanít
amize
2004. május 05. 10:10 | Sorszám: 21
Több ismerőstől hallottam, hogy nem beszél románul rendesen. Nem tudom mi az anyanyelve, mert anyanyelvi szinten, semmilyen nyelven nem beszél.
Amúgy a veszprémi Lovassy László Gimnáziumban volt Mekeggi.
A királynék városa ma liberális fészek, a gimi igazagtója pedig benne van az önkormányzatban.

Téma: Hírek, amelyek eljutnak a baloldali szavazókhoz
amize
2003. augusztus 28. 08:57 | Sorszám: 8
Ha a baloldalon csak egy nagy határ kaka bűzlik a béna kormányzati munka miatt, akkor azt nehéz lesz elkendőzni. Nem csak a beszédíró a hibás. Az is akinek nincs annyi józan paraszti esze vagy szónoki tehetsége, hogy felismerje a megírt beszéd hibáit és nem olvassa fel azt. Arra a MP nevű kém esetében nem is merek gondolni, hogy maga írná meg azokat.

Téma: Ötméteres tabló Orbánról.... :))))
amize
2004. február 12. 15:33 | Sorszám: 20
Csatlakozom a provokációt szimatoló kollegákhoz.
Olyan kurvára hiányzik már egy Orbán Viktor koronával a fején kép is a kollekcióból. Ilyen nem festett a Vörös azaz Roth úr?
Hát pedig ez is a vörös Roth urak képi világából eredne.

Téma: Háború !!!!!
amize
2003. április 08. 13:56 | Sorszám: 315
Kár, hogy nem voltál ott. Akkor nem lennél ilyen cinikus.

Téma: Ki jön Medgyessy után a komcsiknál?
amize
2003. szeptember 05. 15:09 | Sorszám: 20
Csak nem újból divatba jön ez a vörös róka?
Na neeeeeeeeeeeeeee! Egyszer is sok volt.

Téma: Mécs vallomása
amize
2002. november 05. 16:37 | Sorszám: 8
Szerintem felháborító, ahogy egy állítólag a kommunistáktól sokat szenvedett ember hatalmi és anyagi érdekből összefekszik a kommunistákkal. Azok után ahogy a Mécs bizottságban segített szétkenni a jobboldali emberekre is a D-209-es elvtársról levakarandó fekáliát, nem csoda hogy árulásáért kifütyülték az álszent koszorúzáson.
Neki és pártjának köszönhetjük a hálózatok kormányát addig, amíg kitart a mézes madzagból az osztogatáskor vagy a butító nadragulyafőzetből a gagyi médiában.

Téma: A román Nastase miniszterelnök elégedett Medgyessyvel
amize
2003. december 21. 02:49 | Sorszám: 5
román Nastase miniszterelnök elégedett Medgyessyvel

Biztosan megint jeleskedett a magyar érdekek feladásában olyan dologban, amiről esetleg nem is tudunk, és ezért ez a nagy dícséret.


Téma: Draskovics az EU-val akarja elvetetni tőlünk az olcsó romániai cukrot
amize
2004. július 15. 06:19 | Sorszám: 0
Draskovics, az EU és a román cukorturizmus
(Gondola)


Draskovics Tibor pénzügyminiszter a közeljövőben levélben fordul az Európai Bizottsághoz, és valószínűleg arra kéri, hogy szigorítson az unió cukorra vonatkozó szabályozásán. Az ország keleti határán ugyanis komoly problémát jelent, hogy Romániából jelentős mennyiségű cukor került Magyarországra.

A határ mentén kialakult bevásárló turizmus oka, hogy Romániában a cukrot lényegesen olcsóbban árusítják, mint Magyarországon, másrészt a májusi csatlakozása óta az új uniós szabályozás révén vámmentesen lehet 175 euróig behozni cukrot az országba. A korábbi vámmentes határ 50 kilogramm volt, az új szabályozással ez a három-négyszeresére nőtt.
A 175 eurónak megfelelő cukormennyiség hosszabb távon komoly gondokat okozhat mind a termelőknek, mind a kereskedőknek, sőt a pénzügyi kormányzatnak is, hisz az EU és Magyarország vám- és áfa-bevételtől esik el - mondta Pichler Ferenc, a pénzügyi tárca szóvivője.

A szóvivő elmondta, hogy a pénzügyminiszter levelében az Európai Bizottságtól az uniós szabályok átgondolását fogja kérni, a levél konkrét tartalmáról azonban nem kívánt nyilatkozni.

Na mit szóltok hozzá?


Téma: Hamisít a HírTV
amize
2003. augusztus 12. 03:33 | Sorszám: 46
Azért ráléptem véletlenül a tyúkszemedre. A reakcióból jól látszik.
amize
2003. augusztus 12. 03:01 | Sorszám: 43
Provokátorok kíméljenek!

Téma: Tömegmészárlást tart Izrael Rafahban
amize
2004. május 19. 17:05 | Sorszám: 8
Egy palesztin lány szenvedése nem kaphat helyet a magyar újságokban.
Talán ha Anna Frank írta volna.
Az arabok szenvedése nem számít a zsidó SZDSZ és a komcsik által uralt médiában. Csak a zsidók a kiválasztott nép. Nekik mindent szabad, amerikai fegyverek szavatolják a büntethetetlenséget számukra.

Téma: Véletlen egybeesés?
amize
2006. január 08. 06:58 | Sorszám: 106
Kedves vörös szarka!

Ugye ő is kocogott és felbosszantotta a kerékpárost. Az pedig a nála lévő seprűvel kórházérettre verte őt. Csak a sérült erre nem akart emlékezni.
Ködösítünk, ködösítünk?

"De az is lehet, hogy túl későn volt már, illetve túl korán. És ezért rosszul emlékszik."


Téma: Egymásnak esnek
amize
2003. szeptember 08. 21:31 | Sorszám: 10
Ezt régebben úgy mondták az elvtársak, hogy "más, fontos beosztásba helyezték". Érdekes módon ezt eléggé fűalatt csinálták, de meglepő, hogy még egy szóvivőt sem mernek seggbe rúgni ott, ahol a miniszternek kéne repülnie. Ebből is sejthető, hogy a PM tulajdonképpen az MSZP pénzszerző embereinek gyűjtőhelye, akik sokat tudhatnak, és ezért fontosak.

Azért történik így, mert a törpe SZDSZ a bankszektorban hatalmasabb erővel rendelkezik mint az agyaglábakon álló óriás, vagyis maga az MSZP.
Az elvtársak keze-lába meg van kötözve. Az hogy kit rúghatnak ki, nem csak az MSZP berkeiben döntik el.

Email a webmesternek | Gondola