gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Olvastátok? (5.)
Béci bácsi
2007. április 22. 23:17 | Sorszám: 855
YNCA-zni = YMCA-zni
Béci bácsi
2007. április 22. 23:14 | Sorszám: 854
"Füttyszó fogadta Dávid Ibolyát a New York-i Magyar Házban "

Ez mág haggyám, de mi let volna ha elkezdett volna YNCA-zni. büdöskúrva


Téma: A Holokauszt onallo tantarggya tetelet szorgalmazzak!!!!!
Béci bácsi
2007. április 22. 23:01 | Sorszám: 388
hát a téma az aggya magát

Téma: Hanyingerem van a bunko tehetetlen magyar vezetestol!!!
Béci bácsi
2007. április 22. 22:02 | Sorszám: 40
"100 lakosra ott van a legtobb auto,es szalloda is"

no meg az egy komcsira eső "cigány seggbekúró" is.


Téma: Már 1500 an vannak a téren
Béci bácsi
2007. április 22. 21:50 | Sorszám: 72
...és majd jól lefoglalnak mindenféle ébenféból készült "esz" és "bé" klarinétokat és mindenféle lopott rézből készült hanxereket, mint társadakomra fokozottan veszéjjes eszközöket, plusz dob, zongora és bencsó.

hát nem lenék most a fasiszta benkóék helyében.

Béci bácsi
2007. április 22. 21:36 | Sorszám: 71
az Illésre meg az Omegára mégtöbben. a Rollingra meg még ennél is többre fognak.

oszt ez jelemt valamit?

nekem, ha fene - fenét eszik is az Ízirájder beköszönő nótájja teccik - minnt rókkandroll - a steppenwolftól: born to be wild. Émléxik még erre valaki?


Téma: A Holokauszt onallo tantarggya tetelet szorgalmazzak!!!!!
Béci bácsi
2007. április 22. 21:19 | Sorszám: 374
Éljél! Itt megteheted a fasiszták közt.
Béci bácsi
2007. április 22. 21:02 | Sorszám: 371
neked is kedvesem.
Béci bácsi
2007. április 22. 20:59 | Sorszám: 370
no meg minden keresztényt kiírtani.

na máncsak hogy eztet se felejcsük el a nagy zsidaj "megbékélés" közepette.


Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Béci bácsi
2007. április 22. 20:54 | Sorszám: 1144
kezdheted Szemed Fényén

Téma: A Holokauszt onallo tantarggya tetelet szorgalmazzak!!!!!
Béci bácsi
2007. április 22. 20:50 | Sorszám: 367
Nyugi, itt van az!

Csak most éppen keresi a szót, keresi a hangot. És a gojokat idézgetve szolmizál: keresem a gojt keresem a....

Béci bácsi
2007. április 22. 20:35 | Sorszám: 363
ráadásul, még meg is haragszunk érte. bion! Na lehet reklamálni a mazsihisznél.
Béci bácsi
2007. április 22. 20:32 | Sorszám: 362
"Te azok közé tartozol, akik elintézték nekünk, hogy ma így éljünk!" (mármint a Kaleb nevű)

"Ő az, aki elintézte
Bármennyit csal, mégse, de mégse, de
Mégsem haragszol meg érte
"Mindenki a kezem nézze!"
Ezt mondja, mert tudja: a lényeget
Lentről úgysem veszed észre"


Na ezt basztátok el kaleb-féle elftársak, mer' má' észrevesszük, oszt ez kurvára bvssza a csőrötöket.


Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Béci bácsi
2007. április 22. 20:22 | Sorszám: 1140
"Ezt hívják kockázatközösségnek."

Ja!

a hollókosztot meg kockázatéletközösségnek.


Téma: Mi lesz velünk ha megszünik a Gondola?
Béci bácsi
2007. április 22. 19:49 | Sorszám: 132
Ne még ahhijányzik, hogy felfajjad a pészmékerem.
Béci bácsi
2007. április 22. 19:33 | Sorszám: 128
Semmi gond. Fulcrum koma segít neked, akár Rendes Kis komával egyetértésben a hollapod létrehozásában.
Béci bácsi
2007. április 22. 19:07 | Sorszám: 120
nyugodtan! én kértem hogy jöjjön ide, és segíccsen amiben tud

Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Béci bácsi
2007. április 22. 18:54 | Sorszám: 1128
köszi, neked is egíssíg, baráccság!

Téma: Két Magyarország
Béci bácsi
2007. április 22. 17:50 | Sorszám: 368
Lásd a hollókosztos vackokat.

Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Béci bácsi
2007. április 22. 17:17 | Sorszám: 1115
Na, hát akkó' érted, nem?

Egyenválasz.

/de ne mennyünk most ebbe bele méjjebben, sőt semmibe se; vess egy pillantást a nikkemre, aztán a naptárra, és mindent érteni fox/

Béci bácsi
2007. április 22. 17:05 | Sorszám: 1112
"a majdani biztosítók törvényben szabályozva nem válogathatnak a betegek között"

Lehet. Azt viszont megszabhatják, hogy mennyiér' kötnek biztosítást egy 20 évessel bagy egy 60 éves érszűkületes, cukros szívbeteggel stb. Tudod, kockázat. Mint ahogy a Cascó is ócsítottabban jöt lopáskárra biztit egy Trabira, mint egy Mercsóra.

Béci bácsi
2007. április 22. 16:53 | Sorszám: 1107
Párszáz forinttal volt olcsóbb a Chelló internete.
Mondjuk a t-ollánynál köll egy vezetékes telegrács, plusz annak az előfizetése, plusz amit dumálsz rajta. No de ezt akkor is ki köll fizetned, ha Chelló mellett üzemeltecc egy vezetékes telegrácsot.

Az anonim prixykat meg a fórumok nagyrésze nem engedi. Úgy értem, ha kivágnak, olvasni tucc ugyan, de újra regelni vagy írni már nem. próbálj meg ide a gondolára feljönni és regelni az @nonymous-on keresztül. Ráadásul piszokul lassit.

Lényeg a lényeg, én kábé 16 ezret fizetek havonta és ebben benne a telefonszámla és a zinternyet. Meg ne kérdezd, hány Gigát töltök havonta, mert fingom sincs, viszont sehonnan sem tudnak IP-re kivágni.

Béci bácsi
2007. április 22. 16:39 | Sorszám: 1105
"Ebben egyetértek Béci bácsival."

Köszi.

És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy mit ígérnek ezek? Azt ígérik, hogy magasabb szinvonalú lesz a beteg ellátás. Na de hol?

Mer ugye, a maszek biztósítók kikre is fognak hajtani? A fiatal, azaz minimális kockázattal járó versenyzőkre. Ezek meghát ugye nem nagyon esnek ágynak, így oszt ápolni sem köll őket, ott fog állni a magán hospitál egy rakás orvossal, akik egész nap elkávézgatnak kuncsaft híjján. Namost, ha nincs kuncsaft, a biztosító sem fizet nekik, a vellanyszámlát meg fizetni köll -> jön a csőd, arról már nem is beszélve, hogy az orvosdoktorok kiesnek a gyakorlatból. Fényes jövő vár itt ránk!

Béci bácsi
2007. április 22. 16:25 | Sorszám: 1101
"Én a T-Online-nál érzem, hogy a hűséges ügyfelek szívnak."

Jól érzed.

Az asszony barátnéja a chelló-nál robotol - megjegyzem mi is Chellósok voltunk, de ott fix IP van, és ha kivágtak egy fórumról nem tudtam visszamászni, ezért váltottam vagy 3 éve a T-ollányra, itt ugyanis dinamikus IP-t adnak - és ő mondta, hogy a multik, így a chelló és a t-ollány is nagyívben lesz@rja a régi ügyfeleket. Csak az új előfizetőkre hajtanak, tehát érdemes bepofátlankodni havonta és megkérdezni töviről-hegyire, hogy milyen kedvezmények vannak a régieknek. Na ezt rohadtul útálják, de mi ügyfelek csak nyerhetünk rajta.

Béci bácsi
2007. április 22. 15:31 | Sorszám: 1094
mit nem értek? hát úgy nagyvonalakban:


azé, amiért minden kormány ezt akarta csinálni..azé" csak betojtak...éppen azért, ami a mai hozzáállás is bizonyít...keményen vájkál a szocializmusból hozott privilégiumokban...[/ig

Példul ezt


[i]igaz ovosok más tészta..tulajdonképpen miért akarnánk változtatást akkor, amikor sutyiban és ingyért már régen privatizálták tulajdonképpen a kórházainkat?

ezt sem

az egybiztostós modell csak kifizetés..hiszen mindenkivel, minden kutyaütővel is szerződést kell kötnie..ésa beteg sem menekülhet máshova..

ezt sem

a többiztosítós nemcsak fizet, de ellenőriz is (ami igencsak ráfér erre a kuplerájra), mert teheti, mert ha nem tetszik neki, mással köt szerződést, és ez a beteg érdeke (nem a kórházé tehát az elsődlege érdek) és részéről is megvan ez a lehetőség..hogy váltson, ha nem tetszik a biztosítója áűltal nyújtott szolgáltatás..

ezt sem


a mostani állapotot konzerválja az egybiztosító, met muszáj aszerért is fizetnie (fizet is,mint a köles)f/i]

ezt sem

[i]ezért a többiztosítóssal elviekben egyetértek, sőt azt preferálom, persze a lényeg a részletekben lesz..aza fontos..arról meg még nem tudunk semmit
tudod ideje annaka népmesének végetvetni, hogy mindenki egynelő a kórházban is..mert sosem volt igaz..most sem így van, a középosztály meg tudja venni magának a kiváltságokat hálapénzért..

ezt sem

(egyik ismerősöm mesélte, hogy miután a férje súlyos betegséggel kórházban volt két hónapig, két komoly műtét..és állami kórházban, mindezt össz: 600 000 forintja bánja..ennyit a mai (hazug) ingyenességről)

ezt sem

Béci bácsi
2007. április 22. 15:06 | Sorszám: 1092
Próbáld már meg úgy, hogy én is écsem.

Téma: Dobrev Klára és férfiak
Béci bácsi
2007. április 22. 14:57 | Sorszám: 74
Nem hinném, mert egyrészt, tavaly november körül boldogítottam őket - bár a veressegűek elég haragtartóak, mondhatni őrzik a lángot.
Másrészt honnan tudnák, hogy itt is előferdülök.
No meghát a fődalatti mozgalomban tanultam ám konspirációt is.

Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Béci bácsi
2007. április 22. 14:39 | Sorszám: 1089
nekem is bohóckodott az előbb, valami "Server Error"-t írt ki, de megböktem a frissítés gombot oszt helyrerázódott, meg a válasz is elment.
Béci bácsi
2007. április 22. 14:36 | Sorszám: 1087
Közvetlen bizonyítékkal sajnos nem szolgálhatok, de minden jel erre mutat. Hiszen - mint ahogy te is írtad - a lehetősége most is megvan annak, ha valaki magasabb kényelemben akar részesülni, plusz pénzért megkaphatja. Akinek meg jó a közkorház, megy oda. De azt meg építik lefelé. Vajh miér'? Csak tán' nem azér' hogy a dolgozó - és nemdolgozó - néptömegek elforduljanak a TB-től és a maszek biztosítók maszek kórházaiban járják a gyógyulás rögös útját?

Téma: Mi lesz velünk ha megszünik a Gondola?
Béci bácsi
2007. április 22. 14:25 | Sorszám: 108
Hát, ha elaggyák a pártházat a fejünk fölül, muszáj lesz.
Béci bácsi
2007. április 22. 14:15 | Sorszám: 106
Má ott vók, kábé ma reggel 9-től.

Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Béci bácsi
2007. április 22. 14:12 | Sorszám: 1079
"valaki már részletesen elmagyarázhatná, mi z a többiztosítós, egy biztostós modell..egy ország vitázik erről..ésfogalma sincs tulképpen miről (és baromi nehéz infohóz jutni, még neten is)"

Szóval:

az egybiztósítós rencer az az ami most van, az a szolidaritási alapon működő Társadalombiztosítás.

ami a többiztosítós rencert illeti két értelmezése van

1. legyen a szolidaritási alapon működő TB mellett egy maszek illetve több maszek biztosító is, oszt ha a népek akarnak köthetnek kiegészítő biztosítást is. Ez ellen semmi kifogás nem lehet.

2. csak az a bibi, hogy a szivárványosok úgy gondolják a többbiztósítós rencert, hogy legyen TÖBB maszek biztosító és a szolidaritási alapon való TB-t megszüntetnék. Na ez az elfogadhatatlan. Magyarul mindenkit a sakálok jarmai közé zavarnának.


Téma: ..most pedig nevessünk egy kicsit..
Béci bácsi
2007. április 22. 13:52 | Sorszám: 1818
Na ezt már viheted is át drágajóbulgárúr fórumára. Lesz öröm ne félj.
Csak arra figyelj, hogy 3000 karakterre vannak korlátozva a hozzászólások.

Továbbá ha kép-linket rax be, a hosszú linket sem engedi a rencerük. Tehát a képet előbb át köll nevezni - a linket lerövidíteni.

Ezt meg itt tudod megcsinálni: http://tinyurl.com/


Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Béci bácsi
2007. április 22. 13:40 | Sorszám: 1067
Úgy van. Fideszék soha nem akartak többbiztosítós rendszert. Eü-reformot azt akartak, Mikola is számtalanszor elmondta: az eü-ben nem az a baj, hogy nincs pénz, hanem, hogy elfolyik minden sz@rra. Valahogy úgy fejezte ki magát. nem a takaró a rövid, hanem az a baj, hogy keresztben van az ágyon. Hozzá is láttak az olyan "iparágak2 eladásához, ami nem függött össze szorosan a gyógyítással. Tehát maszek kézbe adták - igen komoly megkötésekkel - a kórházi mosogákat, konyhákat, veszélyes hullagék megsemmisítést stb.

És még valami: a magánnyögdíj pénztárakat is a pillanaton megszüntették, hát akkor hogy a jóistenbe akartak volna még magánbiztosítókat is.


Téma: Dobrev Klára és férfiak
Béci bácsi
2007. április 22. 13:09 | Sorszám: 69
Menjél csak oszt tartsál nekik egy kis tornaórát, hadd zizegjenek.
Mondom, az ne tévesszen meg, ha csend van, mert valaki mindíg őrségben áll, oszt ha felüti fejét a fasizmus, indul a riadólánc és az örjöngés.

Téma: Mi lesz velünk ha megszünik a Gondola?
Béci bácsi
2007. április 22. 12:57 | Sorszám: 104
De csak, ha egybe vannak. Nekem olyan BL-100-as ruszki TV-m van, amit egy NDK-s grillsütőn tartottak, majd úgy csináltak melegszendvicset, hogy a tv-t nem vették le, oszt odasült a sütő tetejére. Tehát, ha a tv-t viszed, megy a sütő is.

Szamovárom asszem van, még az a békebeli ruszki agyonb@szós érintésvédelemmel ellátott. Esetleg széntüzelésű érdekelne.


Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
Béci bácsi
2007. április 22. 12:47 | Sorszám: 1057
"2 lakat nem minősül zárnak"

Ez sajna tényleg így van. Amikor feltörték a pincénket és lenyúlták a fiam montenbájkját, felhívtuk a nejem nagynénjét, ő az ÁB-nél melózott és kértük, hogy ha lehet intézzék már el hamar. Az első kérdése az volt hány zár van a pinceajton. Mondtuk: egy. Na akkor nem kaptok egy fillért sem, mert két zárnak kell lennie minimum. Na hívtam egy lakatost, felraktunk még egy zárat, oszt majd csak utánna jelentettem be. Ki is fizették a bringát.


Téma: Mi lesz velünk ha megszünik a Gondola?
Béci bácsi
2007. április 22. 12:35 | Sorszám: 100
A nagyfaterral vállvetve, mer az is elég nagy "rencer-barát" volt.
Béci bácsi
2007. április 22. 12:25 | Sorszám: 98
Hát ezeket a mai kis szarokat hiába hajigálja az ember, a szél elfújja menetközbe. Na de a régiek, azok igen. azokban még vót anyag.

Naszóval, ahogy hullanak családunk idősebb tagjai, egyre csak gyűlik a lom: kézi vajköpülő, gyertyatartós fésülködőasztal, rézmozsár hegyek, egy komplett szövőszék... Legutóbb az asszony nagyfaterja hótt meg, hát ne tudd meg... vót ott a padláson még máig harcoló német katona is.

Béci bácsi
2007. április 22. 12:12 | Sorszám: 95
Az jóóóó! Azzal már verekedni is lehet.
Béci bácsi
2007. április 22. 12:06 | Sorszám: 93
Affrancba. Én meg abban a hitben éltem, hogy ruszki. Minden esetre a Cmena 8 M is megvan még, meg a Lomo filmfelvevőm, meg van egy Csajka 2-esem is. Megmég van egy múzeális gépem is, asszem német gyártmány, ilyen kihúzhatós bőrharmónikás objektívje van. Az asszony nagyapja vette még valamikor az első VH környékén.
Szóval el vagyok látva modern teknikával rendesen.
Béci bácsi
2007. április 22. 11:58 | Sorszám: 91
Azt nem ösmerem. Biztos valami általam megfizethetetlen hájg-tek.
Béci bácsi
2007. április 22. 11:56 | Sorszám: 88
Mellesleg soha nem értettem, hogy a hős szovjet elvtársak űrhajókat és úrállomásokat tudnak gyártani, de egy rohatt biciklit nem tudtak összehozni, aminek a két kereke egy nyomon megy.
Béci bácsi
2007. április 22. 11:52 | Sorszám: 85
Na és a Pajtás? A szovjet ipar csúcsterméke? Az már le van sz@rva?

Téma: Dobrev Klára és férfiak
Béci bácsi
2007. április 22. 10:49 | Sorszám: 67
Azt nem tom. Én fríméles, citroméles, vipméles és indexes emilekkel támadtam. Mondjuk a citromélest már annyira utálták, hogy mihelyst aktiváltam a regelést, már ki is vágtak, mielőtt még megszólaltam volna. De ez még valamikor novemberben volt, lehet azóta már lenyugodtak.

Téma: Láttátok? 2.
Béci bácsi
2007. április 22. 10:44 | Sorszám: 649
Lehet, egy kicsit off lesz, de ideillik ugyanis kábé olyan mint az általad említett film, csak könyvben. Wladimir Kaminer: Katonazene. A Gorbacsovi idők Szovjetúniójáról szól, kábé 150 oldal, én együltő helyben végigröhögtem.

Téma: Dobrev Klára és férfiak
Béci bácsi
2007. április 22. 10:31 | Sorszám: 65
Úgy félévente én is szoktam, ha nagyon unom magam.

Kinézek egy topikot amiben alig van mozgás, oszt beszólok nekik valamit. Na 2 perc alatt ott az egész sakálvokál seperc alatt teleírnak tíz ódalt habzó szájjal. Van, hogy még egymást is jól leb@sszák miattam. Én meg jókat röhögök itt a masinéria előtt. Aztán persze menetrendszerűen kihajítanak, de ennyit megér. No meg, hogy érezzék a törődést.

Béci bácsi
2007. április 22. 10:20 | Sorszám: 63
A klúbrádió fórumozói, begyepesedett kommancsok, partizánok, antifasiszták (értsd: antiorbánisták), szóval a "csendes többség", na.

Téma: Lengyelország - Ukrajna
Béci bácsi
2007. április 21. 19:34 | Sorszám: 397
"Sárközy javaslata: teljesen új MLSZ-vezetés ("akik részesei voltak az elmúlt harminc év mélyrepülésének, aligha képesek gyökeres változtatásra."

Na kábé valami ilyesmit írt Végh Antal a "Gyógyít6atlan" c. könyvében 21 évvel ezelőtt. Valami olyasmit írt, ha itt valaki változtatni akar, akkor az MLSZ-t szét kell zavarni, a székházát meg a földig rombolni, mert már a falak is át vannak itatódva a korrupcióval stb. Na akkor oszt a sakálvokál nekiugrott szegény Végh Antalnak, még olyan futballszakértők is anyázták mint R.Székely Júlia, Mezei András stb. Vajon most Sárközy profot is elküldik az anyjába ugyanezek?


Téma: Olvastátok? (5.)
Béci bácsi
2007. április 21. 18:35 | Sorszám: 846
hehehe

Széttörték a gyilkos Ságvári emléktábláját

Ismeretlen hazafiak szombatra virradóra darabokra törték a csendőrgyilkos Ságvári Endre II. kerületi márványtábláját. Az igazságharcosok tehát újra kezdték, sőt végre befejezték e kommunista hazugság elleni támadást. Szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményük szerint náci propagandát se tűrnének köztéren, de olyat valahogy sehogy se találtak.

Béci bácsi
2007. április 21. 17:36 | Sorszám: 838
Tom, hogy ombuccman, de direkt nem javítottam bele az idézetbe. Ami meg a többit illeti... most idézzem Fritz Tamást?

Téma: Már 1500 an vannak a téren
Béci bácsi
2007. április 21. 17:32 | Sorszám: 10
"A BRFK ezt a kérést azonban pénteken elutasította, mivel a rendőrség álláspontja szerint a szombati munkanapon ez nagyban akadályozta volna a városban a forgalmat."

Nem akarok hülyeséget beszélni, de mintha ez a hivatkozási alap már megszünt volna, és emiatt mintha valamelyik szervezet már nyert volna pört a rendőrség ellen. Ha jól emlékszem éppen a főhadnagy elvtárs házához akartak vonulni a dolgozó néptömegek, de nem biztos.


Téma: Ma megint hazudott Demckij!!
Béci bácsi
2007. április 21. 17:17 | Sorszám: 6
Haggyad má' Torgyánon legalább röhögni lehetett.
Béci bácsi
2007. április 21. 17:07 | Sorszám: 1
Tegnap lennt nyargalászott valami csatornában, és nem vót senki aki ráheggesztette vóna a csatornafedőt.

Téma: Dobrev Klára és férfiak
Béci bácsi
2007. április 21. 16:27 | Sorszám: 50
ugyan mit is kéne olvasni ezen a rakás veresseggűn

Téma: Olvastátok? (5.)
Béci bácsi
2007. április 21. 16:19 | Sorszám: 833
Na, kaftánékra rájár a rúd:

Már megint lopni akartak, és megint lebuktak, nem lehet eladni Lipótmezőt

2007. április 18.

A kormány a sokatmondó nevű Tasnádi Zoltán miniszteri biztossal akarta értékesíttetni az OPNI (Lipótmező) nagyértékű ingatlanait. Tasnádi Molnár Lajos fegyvergyártó-kereskedő üzlettársa a volt egészséggyi miniszter tulajdonát képező GUNEX GROUP ügyvezetője volt. Most kiderült, hogy Lipótmezőt nem lehet eladni, mert nem az állam tulajdona. Lenkovics Barnabás alkotmánybíró tájékoztatása szerint az ingatlant báró Schwartzer Ferenc adományozta 140 évvel ezelőtt a hazai elmeügy szolgálatára azzal a megkötéssel, hogy amennyiben az intézmény idő előtt megszűnik, úgy az ingatlan szálljon vissza a Schwartzer-család tulajdonába. Információink szerint a Schwartzer-család a szükséges jogi lépéseket már megindította.


Téma: Lengyelország - Ukrajna
Béci bácsi
2007. április 20. 13:44 | Sorszám: 321
Na ja! És ha majd az UEFA kibontja nekik a teljes igazságot - és miért ne tenné -, már tudniillik hogy a magyar vezetők szaván még a budiig sem lehet elmenni,- lásd úszó EB -, akkor azt majd itthon el fogják mondani?

Téma: A Holokauszt onallo tantarggya tetelet szorgalmazzak!!!!!
Béci bácsi
2007. április 16. 23:10 | Sorszám: 182
haggyuk....legyen inkább tarhonya
Béci bácsi
2007. április 16. 19:48 | Sorszám: 178
kaoart=kapart

bocsesz

Béci bácsi
2007. április 16. 19:45 | Sorszám: 177
végül is az alijázásodat is támogqassuk, kaoartpöcsű tamagocsi (viheted gejjzát is)

Téma: Árpád-sávos zászló
Béci bácsi
2007. április 16. 19:40 | Sorszám: 766
hát ez valami ítrózat: savanyú, ecetes és ragad, viszont előnyére írható, hogy nem mozog. Hát lehet, hogy én hüje vagyok (monnyuk, má' többen is eskü alatt vallották) de azt tanáttam ki, hogy szobahőmérsékleten hátha lebénul a zállat
Béci bácsi
2007. április 16. 19:25 | Sorszám: 763
Hát lehet, hogy én hüje vagyok (monnyuk, má' többen is eskü alatt vallották) de azt tanáttam ki, hogy csak mekkóstolom a kagylós pályát)

Téma: Láttátok? 2.
Béci bácsi
2007. április 16. 19:01 | Sorszám: 635
hájszen!

Téma: SPORT, minden, ami számít / Ferencváros / VII.
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 744
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 743

Téma: A Holokauszt onallo tantarggya tetelet szorgalmazzak!!!!!
Béci bácsi
2007. április 16. 09:14 | Sorszám: 71
nemmondod....
Béci bácsi
2007. április 16. 09:13 | Sorszám: 70
Népszabaccságot...én...na monnyál még ijeneket, oszt hétha kivetem magam a légópince ablakán.
Béci bácsi
2007. április 16. 09:03 | Sorszám: 64
Nen én, mijóta?
Béci bácsi
2007. április 16. 09:03 | Sorszám: 62
Egyépként a Csurkáról most óvastam egy kúrvajó sztorit.
Béci bácsi
2007. április 16. 09:00 | Sorszám: 60
Lajos elftárs! Ez így kevés! Tessék összemosni a Zóórbánt a Csurkával.
Béci bácsi
2007. április 16. 08:53 | Sorszám: 56
Na akkor nállam verheti a kerti budit, mer' ott azzal a csatakiáltással szarok: ez a tijetek zsidók!

Téma: Láttátok? 2.
Béci bácsi
2007. április 16. 08:41 | Sorszám: 632
Hát így visszaemlékezve, én láttam a sipánkát. De csak egy pillanatra és máris léptettem tovébb a tévé masinát az Animál planétára. De ott is ez a csudaság vót; éppen a foltos kabátjában akarta ellopni a leopárd kajájját. Na az oszt adott neki.

Téma: Ma az ECHO TV-n Fábry és Morvai!
Béci bácsi
2007. április 16. 08:19 | Sorszám: 18
Na nem a lóf@szt... szombat este óta sikoltoznak a Fábry-napkeltés topikban.
Béci bácsi
2007. április 16. 03:30 | Sorszám: 16
Köszönöm és nézem.
Béci bácsi
2007. április 15. 12:47 | Sorszám: 6
Honnan? Ott kutatok, de nem lelem - lehet én vók a vak. Egyáltalán mi volt a műsor címe?

Téma: Megszűnik a Gondola?
Béci bácsi
2007. április 10. 14:46 | Sorszám: 94
Himezte a Lukovics pufakjájját.

Téma: Hol volt az ugyn..ellenzek
Béci bácsi
2007. április 10. 02:22 | Sorszám: 11
azér' én még emléxem Krassóra és Soltra. Ők vakahogy nem ezt akarták.

Na, lebbencsek, lehet ugatni és bebizonyítani, hogy de igen a fent említettek ezt akarták.


Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 10. 02:07 | Sorszám: 66
vagy nem, oszt csak issza, vagy még asse'... hála tovaris Ferencnek! A'ffelé küzgyük magunkat.

de errű' is a zóórbán tehet!


Téma: Téglák a jobboldalon
Béci bácsi
2007. április 10. 01:23 | Sorszám: 36
"A likud kuldott mar valamit?"

ühü! Két vagon szíeított fitymát. Kérsz egy zacsival, vagy negvárod a jövöheti ingyenkaja-osztást?


Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 10. 01:15 | Sorszám: 64
höhöhö
ez binális, de teccik

Téma: Húsvétkor Aushcwitz
Béci bácsi
2007. április 10. 01:04 | Sorszám: 126
Értettem,Viréág elvzárs.

Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 10. 00:56 | Sorszám: 62
Hát, nézem , nézem, de ez akárhogy is nézem, se nem torkos, se nem borz.
Talán, ha elmondnád, hogyan nézzem magam: pizsiben, vagy pucéron, netán szerezzek egy bőrtangát, mint amiben te vagy?

Téma: Hol volt az ugyn..ellenzek
Béci bácsi
2007. április 10. 00:43 | Sorszám: 9
Debrecenben, a Domd uccában. Majnem szemebeb a ruhagyárral, oszt mosmá' aluggyál.

Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 09. 19:14 | Sorszám: 60
hol a kép a Torkosborzról?

JAUZZSÍÍÍ! ne bassz mé ki velem!


Téma: Húsvétkor Aushcwitz
Béci bácsi
2007. április 09. 19:10 | Sorszám: 94
Nem teccik?

Nem óvasod.

Szomorúság ellen meg szeggyél józsit.

Béci bácsi
2007. április 09. 19:03 | Sorszám: 92
bocs, két "jé".
Béci bácsi
2007. április 09. 19:02 | Sorszám: 91
Na mennyél te a picsába. (na máncsak, hogy nehogy válasz nélkük hajál meg)

Téma: Fodorból környezetvédelmi minisztert csinálnak
Béci bácsi
2007. április 09. 18:58 | Sorszám: 24
nem fogja, az ugyanis Moldova jóelftárs jól körülhuggyo....határolt territórijuma, na.

Téma: Talpra Magyar!
Béci bácsi
2007. április 09. 18:56 | Sorszám: 75
még, még, még, még, még

ennyi nem elég


nyomassad Józsi, hadd röhögjünk. egyedül vagy bjjbi, oszt jónapot.


Téma: Magyar, nemzeti maximum - a megmaradásért
Béci bácsi
2007. április 09. 18:50 | Sorszám: 117
Nincs az meghirdetve. Néha belebotjik egy idióta - mint mist józsi tázsvir - oszt nyomassa észnékül.
Ennyi.

Téma: Talpra Magyar!
Béci bácsi
2007. április 09. 18:46 | Sorszám: 71
Hát igyekezzél elftársam.
Az meg, hogy mit vaszel az arcodba (ezt azér élőben mésképp mondanám) legyen a te dógod. hihihi

Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 09. 18:39 | Sorszám: 52
Veled akár két órát is tudnék beszélgetni.

Az értelmesebbjável 5 perc alatt szót értünk.


Téma: Húsvétkor Aushcwitz
Béci bácsi
2007. április 09. 18:27 | Sorszám: 82
Há, de nem a Megváltó? Namerhát gyurcsányi elftérs aszonta. Mosmá osztán tejjesen össze vagyok zavarodva itten.
Béci bácsi
2007. április 09. 18:24 | Sorszám: 81
A kérdésem így szólt: "Lenyúgottál?"

elég, ha "igen"-el vagy "nem"-el válaszolsz.

Tehát?


Téma: Talpra Magyar!
Béci bácsi
2007. április 09. 18:19 | Sorszám: 63
kérdezdd meg tóle, viszont csak kéne mé egy kép arról a rohatt torkosborzról, na máncsak, hogy tuggyam mihez tartani magam.

Ne bassz ki velem rakd már ide azt a kúrva borzot!

Béci bácsi
2007. április 09. 18:12 | Sorszám: 60
józsika!

kép! Torkosborz!

Béci bácsi
2007. április 09. 18:09 | Sorszám: 58
kezdesz a dugódba űlni (nem összetévesztendő: dugába dőlni)
Béci bácsi
2007. április 09. 18:05 | Sorszám: 56
na, témánál vagyubk ->likud -> zsidó -> zsidózzunk


óóó, de hüje vagy józsika (bazmeg nem téged szúrt keresztül hatszárharmincezenégyszázszor a Mortimer? na má' csak , hogy így bevadultál?

Béci bácsi
2007. április 09. 18:02 | Sorszám: 53
a képet!

torkosborzilag!

láttá má ojat, vagy csak megint ugacc a vakvilágba?


Téma: Húsvétkor Aushcwitz
Béci bácsi
2007. április 09. 17:59 | Sorszám: 74
Hát igen. Mi máncsk ilyen vakok vagyunk!

Na akkor most lenyugottál? Elég, ha "igen"-el vagy "nem"-el válaszóssz.


Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 09. 17:50 | Sorszám: 49
köszi cicám elvagyok a nejemmel, a fiammal, a 3 macskámmal a 4 lakásommal (ebből 3 kiadva) a mercsómmal és anapi használatos sevroletemmel a 3 garázsommal (egyik stúdiónak berendeve, a másik zenei gyakorlóterenmek a harmadikban meg a vállalkozásom működik)
Na csak, hogy tuggyad má' kivel ugacc (úgy anyagilag)

Téma: Magyar, nemzeti maximum - a megmaradásért
Béci bácsi
2007. április 09. 17:44 | Sorszám: 110
Rá se bassz! Majd te megoldod4 Más?

Téma: Talpra Magyar!
Béci bácsi
2007. április 09. 17:41 | Sorszám: 43
már megint az én farkamat szopod?

Téma: Húsvétkor Aushcwitz
Béci bácsi
2007. április 09. 17:35 | Sorszám: 72
mommegneki!

Téma: Magyar, nemzeti maximum - a megmaradásért
Béci bácsi
2007. április 09. 17:31 | Sorszám: 107
óóó, hát hogyne4

rongassalak, vagy szoptassalak bejjbi?


Téma: Talpra Magyar!
Béci bácsi
2007. április 09. 17:27 | Sorszám: 35
Tovább!

Téma: Húsvétkor Aushcwitz
Béci bácsi
2007. április 09. 17:25 | Sorszám: 67
megint mászik.... de most fejjel lefelé, oszt maga alatt rágja a kötelet.

Téma: Magyar, nemzeti maximum - a megmaradásért
Béci bácsi
2007. április 09. 17:18 | Sorszám: 105
1010=2010
Béci bácsi
2007. április 09. 17:17 | Sorszám: 104
tőllem eljáccogathatunk, géza! (gondolom, már most regeled a 1010-es bukásotok nikkjeit is). ó de fasz vagy baszki

Téma: Talpra Magyar!
Béci bácsi
2007. április 09. 17:11 | Sorszám: 33
Értem. Tehát se ide, se oda nem tartozol, viszont jöttél egy pindurit szarakodni-kötekedni. Hát erre most kúrvára rábasztál, mer' nem áll veled szóba senki. Na kaszájj tovább oszt majd lökünk valami vacsit. Csááá nyusszancs!

Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 09. 16:56 | Sorszám: 47
oszt nálad mi zújs, meséjj cicus! Húsvátkor is tejet lefetyeltél?

Téma: Talpra Magyar!
Béci bácsi
2007. április 09. 16:54 | Sorszám: 30
ja, meg alcsút! máncsak hogy lelőjjem a kézenfekvő pojéntot.
na mosmá' ugathacc.
Béci bácsi
2007. április 09. 16:52 | Sorszám: 29
Márpedig itt a gyúrcsányi és a zoorbán hívei csapnak össze. És ha te. - mint vallod -, egyikhez sem tartózol, felisút leisút.
oszt jónapot.

Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 09. 16:46 | Sorszám: 45
Józsibaba, te most ilyen "hard menstruálsz"?

Mi lenne, ha ott hánynál ahol leitattak?


Téma: Talpra Magyar!
Béci bácsi
2007. április 09. 16:40 | Sorszám: 27
neked még nem mondták, hogy mielőtt nyulat eszel, nyúzdd meg?

szerencsétlen!


Téma: az Szdsz atvette a hatalmat?
Béci bácsi
2007. április 09. 16:37 | Sorszám: 42
na nem a!

majd tovaris józsi megoldja, mint tibibácsi.


Téma: Olvastátok? (5.)
Béci bácsi
2007. április 09. 16:34 | Sorszám: 691
Már úgy értve a golyszlira! Imádni fogjék!...hihihi

Téma: Húsvétkor Aushcwitz
Béci bácsi
2007. április 09. 16:29 | Sorszám: 62
"Egy: a pészah nem vallási ünnep.Megmenekültek Egyiptomból, és?"

Menekültek ám a lóf@szt.

Elhajtották őket a f@szba.


Azt meg már a csecsemők is tudják, ha valamelyik dágványcsatornán hollókosztos zsidóvakert nyomnak akkor valami keresztény ünnep van.


Téma: Olvastátok? (5.)
Béci bácsi
2007. április 09. 16:20 | Sorszám: 689
Melyik a Kuncséé, és a kókatt Pumáé, stb?

Téma: 12:38 AM
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 86

Téma: Hallottátok? ( 2.)
Béci bácsi
2007. április 02. 10:15 | Sorszám: 689
Na most akkor hozzáfogott, vagy nem fogott?
Döntsd már el gézuka.

Téma: Izrael bűnei
Béci bácsi
2007. április 02. 10:10 | Sorszám: 80


Téma: Gyurcsány Magyarországot és a Fideszt mocskolja a Times-ban.
Béci bácsi
2007. március 02. 12:48 | Sorszám: 24
"A feleségem a jogi karon előadó. Múlt héten, amikor kilépett az egyetem központi épületéből, a kezébe nyomtak egy olyan szórólapot, amilyet az elmúlt ötven évben nem láttunk Magyarországon."

Hát persze, csak úgy odamentek a Klárához és a kezébenyomtak ezt-azt. A testőrség meg közben malmozott, mi?
Ja, és miért nem mutatta be a Tmes-nak ez a tetű, hogy mit nyomtak a Klára kezébe?


Téma: A balliberális kormányzat viszonya a demokráciához, és joghoz
Béci bácsi
2007. január 14. 16:36 | Sorszám: 15
Nem lehet! Szili Kató ugyanis már régen kitiltotta az összes TV-stábot a parlamentből. Tehát, ha valaki kozvetíteni akar, akkor a perlament saját stábja által készített anyagot kapja annak minden ballibás sunyi trükkjeivel: az ellenzék előnytelen fényképezése, a ballibás hülyeségek kivágása stb.

Téma: Olvastátok? (4.)
Béci bácsi
2007. március 01. 16:14 | Sorszám: 714
Gézuka te ebbe az Árpád-sávba fox belebolondulni. Fogaggyunk otthon is hordod.


Téma: Hallottátok? ( 2.)
Béci bácsi
2007. március 29. 16:49 | Sorszám: 629
Az alábbi kis írás illusztrálásához keresnék egy demszky-képet, ahol éppen iszik, és elég furcsán áll a szeme. Asszem ezen a fórumon láttam, de nem tom melyik topikban, úgyhogy, ha tud valaki segítsen má' léccives.
........

Este taxival jöttem haza, egy öreg taxis hozott. Ezúttal két percbe telt, míg a beszélgetésünk Demszky Gábor anyázásáig eljutott.

- Demszky! Az a kis féreg! - mondta az öreg, és csak azért nem köpött ki, mert csúnyán nézett volna ki az ablaküvegen. - Ismerem régről, még mikor taxis volt.

Mert főpolgármesterünk egykor tényleg taxizott, s ezt ma úgy tünteti fel önéletrajzában, mintha annak idején becsületes, de nehéz munkát végző fiatalember lett volna.

- Nohát, meséljen nekem erről! - kértem. - Biztos jó nagy balfasz volt.
- Az, balfasz. Utálta mindenki. Állandóan járt a pofája, a büfében is folyton magyarázott.
- Politizált?
- Á, összehordott az minden hülyeséget.
- És milyen taxis volt?
- Na, hát azt hagyjuk. Egyszer összetörte a kocsit a garázsban.
- A garázsban?
- Ja. Nekitolatott a másik autónak. Ennyire tudott vezetni.
- Kirúgták?
- Ki, de nem ezért. Hanem mert ivott.
- Ivott?
- Ja. Állandóan részeg volt.

Örülök, hogy ma egy ilyen ember uralkodik a szülővárosomban.


Téma: Megyóék kubai missziója.
Béci bácsi
2003. január 31. 19:39 | Sorszám: 1
Csak nem azt akarod mondani, hogy a reggeli kávémhoz ezentúl cukornádat kell szopogatnom?!

Téma: Távozzon a "titkosügyi" államtitkár !
Béci bácsi
2003. január 04. 22:57 | Sorszám: 27
Turul! Igazad van, én tévedtem, '99-ben történt.
MarcoP! Tőled pedig elnézést, nem akartalak félre vezetni.
Részletek: http://www.mancs.hu/legfrissebb.tdp?azon=9907hirek
Béci bácsi
2003. január 04. 20:30 | Sorszám: 25
'99-ben nem volt.
És ha jól emlékszem vagy '96, vagy '97 febr-márc.-ban történt a dolog. Az aprpója pedig a Vár ostroma alatt elpusztult magyar és német katonákra való emlékezés volt.Ez volt az a bizonyos megemlékezés, ahol több volt a Tv-s kamerák száma, mint a résztvevök száma.
Béci bácsi
2003. január 04. 19:54 | Sorszám: 23
Jól tudod "MarcoP"! Utána meg bezáratták azt a szórakozóhelyet, ahol ezek a fiatalok mulattak, mondván: nincs Hypo a klozet mellett. Irt róla a Demokrata annak idején, de ezek a Tv-sek azt hiszik ebben az országban mindenki hülye, és amnéziában szenved.
Hát innen üzenem a végekről hogy: nem igy van!

Téma: Láttátok?
Béci bácsi
2006. július 21. 18:14 | Sorszám: 548
Kit érdekel, hogy megnézik vagy nem nézik? A történet nem erről szól, de ezt te is tudod, éppen ezért forszírozod ezt a teljesen mellékes dolgot, hogy nézik-e vagy sem.
Béci bácsi
2006. július 21. 16:55 | Sorszám: 546
Kizárt dolog, mert ezt csak tegnap adtam fel, és még azok sem érkeztek meg a pesti havarokhoz, amiket kedd dálután küldtem el.
Béci bácsi
2006. július 21. 16:03 | Sorszám: 544
Ejnye má' na! Mondom a filmből csináltam egy DVD-t, beleraktam egy ilyen formaborítékba amit a postán adnak, a levelet meg egy közönséges A-4 -es géppapírra karistoltam. Na érted már? Szóval inkább a te gondolkodásoddal van egy kis problem, ha ez az egyszerű lehetőség eszedbe sem jutott. ))
Béci bácsi
2006. július 20. 17:09 | Sorszám: 538
az alábbi levelet elkűttem a mazsihisz- nek

nem vók egy szívbajos faszi, úgyhogy ez van


Tisztelt elnök úr!


Magukbetiltották a Farkasok völgye - Irak c. filmet a magyarországi mozikban Rosszul tették. íme itt van. Maguk komolyan gondolják, hogy cenzúráznak a XXI. században? Jobban járnak, ha nem feszítik tovább a húrt.

Tisztelettel: egy nemzsidó 2006.07-20

a betiltott filmhez pedig jó szórakozást!

------------
és megküldtem a retkes kaftánosnak a filmet, hadd örűjjön


Téma: Olvastátok? 3.
Béci bácsi
2006. november 14. 08:10 | Sorszám: 86
Újra támadnak a rendőrbanditák
2006-11-13. 23:24:30

Ön azt hitte, az egyenruhás cigányok csak nemzeti ünnepeket tisztelnek meg randalírozásukkal? Nos, akkor Ön igen naiv. Mindenki az, aki még elhiszi, hogy a rendőr valóban a rendet hivatott védeni Magyarországon. Olvassák el, hogy járt Pécsi Zoltán, aki szintén ezt hitte, aztán megírta nekünk.

10:40 körül indultam pesterzsébeti otthonomból, a 23-as buszjárattal mentem (volna) a Boráros térig, de a Soroksári úton, a Közvágóhíd előtt leszálltam a buszról, mert gyalog gyorsabban tudtam haladni, akkora volt a forgalom. Gyalogoltam tovább a 2-es villamos felé a Soroksárin. A Közvágóhídnál épülő Tesco áruháznál egy járőrautó állt, benne két kényelmesen üldögélő rendőr. Megkérdeztem tőlük, észrevették-e, hogy a busz a buszsávban nem tud közlekedni, mert azt az autósok használják. A válasz kemény volt és határozott.

"Húzz el innen a gecibe!" Ez volt a válasz az egyik rendőr részéről. Ezután kérdeztem, hogy miért beszélnek így velem, amire a válasz az volt, hogy adjam át a papírjaimat, igazoljam magam. Elővettem a papírjaimat, és át akartam adni a rendőrnek, erre ő: "Megtagadja az igazoltatást? Szálljon be a kocsiba!" Beszálltam a kocsiba, be is zárták rögtön az ajtót. Hátulra beült mellém az egyik rendőr, és köszönésképpen a gumibottal a térdemre ütött. Erre én megkérdeztem, hogy "így kezdődik egy igazoltatás?" (Hozzáteszem, a papírjaim még mindig nálam voltak, nem is kérték azokat többet, csak verni akartak.) Ezt válaszolta a rendőr: "Ez csak a kezdet. a többit majd a fogdán kapod." Gondoltam, ha a papírjaim ellenőrzése helyett ütnek egy kocsiban, akkor az nem jó. Húztam kettőt a nyitókaron, az ajtó kinyílt, én meg futottam. A rendőr (a fiatalabbik) futott utánam, és olyanokat kiabált, hogy "fogják meg, gyilkos, fogják meg rabló!" Nem fogott meg senki, csak szaladtam. Elértem a 2-es villamosig, amikor egy fiatal srác mindenképpen azt szerette volna elérni, hogy álljak meg, én meg nagyon nem akartam megállni, de futni sem bírtam tovább, kidöglöttem. A lábam nem engedelmeskedett, már csak sétáltam, a rendőr lemaradt valahol, már nem követett senki. Elértem a Lágymányosi híd lábához. Hirtelen sok rendőrautó jelent meg, körbevettek, és mint egy gyilkost, bevágtak a kocsiba és irány a IX. kerületi kapitányság. A kocsit vezető rendőr többször megfenyegetett az úton, amit csak nyomatékosított, hogy amikor megérkeztünk a kapitányságra, egy Suzuki rendőrautóból egy símaszkos rendőr szállt ki. Elindultunk le a pincébe, ott a fogda. Ez a maszkos kétszer rúgott hátba a negyven lépcsőfok megtétele közben.

Még be sem léptünk a fogdára, ami ugye egy zárt ajtó mögött van, már eltörték az orrcsontomat. A többi, amit ezután bent kaptam, már csak a ráadás volt. 12 óra után pár perccel fogtak el, és 17:50-kor engedtek szabadon. Természetesen alá akarták íratni velem, hogy nem bántott senki, sérülésem nem történt, de én megkérdeztem tőlük, hogy ez szerintük így igaz-e? Válasz nem volt. Természetesen érdeklődtem afelől is, hogy mivel vádolnak, miért voltam bezárva egy húgyszagú, koszos lyukba. A válaszukban tudatták velem, hogy nem vádolnak semmivel, nem követtem el semmit, és hogy szabadon távozhatok. Ezután az ügyeletes tiszt még fontosnak tartotta, hogy behívjon az irodájába és beszélgessünk kicsit, de ez nem tartott tovább 3 percnél, és sem butább, sem okosabb nem lettem attól, amit mondott.

Első utam az Országos Baleseti Intézet ügyeletére vezetett, onnan a Péterfy Sándor utcai korházba küldtek ultrahangra, röntgenre. Az ambuláns esetszám: 2111467, de holnap reggel bescannelem a lapot és publikálom. A következő sérüléseket szenvedtem:

"Diagnózis magyarul" (nem is tudtam, hogy ezt már így külön ráírják):
Orrcsont törése, a jobb mellkasfal zúzódása, hasfali zúzódás.

"Ez az ambulánslap a beteg kérésére, látlelet céljából készült.

Sérüléseinek jogi gyógytartama 8-napon túlinak minősül."

Ők meg szolgálnak és védenek!

Pécsi Zoltán


Téma: Gulyás távozik?
Béci bácsi
2004. október 27. 15:25 | Sorszám: 133
Lassan kezdhetünk csomagolni, és lassan mi mondhatjuk el magunkról: a bőröndöm és az útlevelem az előszobában áll becsomagolva.

Téma: Olvastátok? (5.)
Béci bácsi
2007. március 27. 14:32 | Sorszám: 345
Na akkor megint az elftársak jártak jól.
Vajnai a verescsillagér' csak 120 ezres büntit kapott, pedig ő már többszörös visszaeső.
Béci bácsi
2007. március 20. 13:11 | Sorszám: 153
hihihi

Nem akartak a holokausztról hallani a rendőrhallgatók

* MTI

2007. március 20., kedd 10:21

Elutasították egy berlini rendőrképző iskola végzős hallgatói, hogy a holokausztról oktassák őket, ami felháborodást váltott ki a rendőrség vezetésében, a Németországi Zsidók Központi Tanácsát pedig tiltakozásra késztette.

A berlin-ruhlebeni rendőrképző iskola végzős hallgatói megtagadták, hogy részt vegyenek a nemzetiszocializmus időszakáról szóló, kötelezően előírt oktatáson. Értesülések szerint egyebek között arra hivatkoztak: nem szükséges, hogy állandóan a holokausztra emlékeztessék őket. Elhangzottak olyan állásfoglalások is, hogy a zsidók "amúgy is túl gazdagok".
-------

Persze erről is a Fidesz tehet, de legfőképpen személyszerint a Zórbán.
Messzire el ér ám a keze az alcsúti törpének!


Téma: SZDSZ-es tüntetés nov 13-án a Hősök terén - a "szélsőségek ellen"
Béci bácsi
2006. november 11. 20:09 | Sorszám: 8
Buzifesztivál novemberben? Befagy a seggük a bűrtangéban.

Téma: A háború ellen !(összinternetes aláírásgyűjtés)
Béci bácsi
2003. január 25. 22:34 | Sorszám: 24
csatlakozom!

Email a webmesternek | Gondola