gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Ne verd a...
Senki Alfonz
2003. március 12. 15:34 | Sorszám: 54
A szadeszesek mindig hazugok voltak és lesznek! Nem csak Wekler, de Demszky is veri az asszonyt és még ők merik mondani, hogy Ne Verd a Feleséged! Így mutatnak példát
Ne szemétkedj!-és szemétkednek a Fidesz ellen
ne zsidózz!és Kunczét azért választották meg mert nem az!
Mocskos szdsz csak hazduni tudnak!

Téma: Papp Lajos élőpajzsként Bagdadban
Senki Alfonz
2003. március 18. 10:23 | Sorszám: 49
JÓ HYR!
Papp Lajos hazajön!
Rövid tartózkodásával demonstrálta becsületes nézeteit, de a bombázásidején enm veszélyezteti értékes életét!
Senki Alfonz
2003. március 13. 16:43 | Sorszám: 15
Szóval te háborús uszító vagy szereted az amerikai imperializmust, a náci Mc Catrthyzmust (amely rendes jószándékú, csak a balos eszméknek-annak rossz oldalát nem ismerve bedőlő írólkat üldözött)
A vietnami háború igazságtalan volt és azellen fellépő hippimozgalomnak ezen célja helyes volt (más kérdés hogy a drogliberalizáció nem)Azaz, aki a békének akar esélyt adni nem bolsi! Mars ki a hóra!
amúgy John Lennon buddhista volt és vallási alapon a béke híve!
Senki Alfonz
2003. március 13. 12:03 | Sorszám: 7
Éljen a béke, nem Lenint, hanem Lennont kell követni
GIVE PEACE A CHANCE!
Te komolyan gondolod, hogy kommunista vagy?
Senki Alfonz
2003. március 13. 11:29 | Sorszám: 5
Nagyon tisztelem Papp Lajos professzort egész tevékenységéért, nemcsak a közéletiért, hanem orvosi munkájáért is. Háborúellenes kiállása helyes, de az ilyen emberiség számára nélkülözhetetlen személyek nem kockáztaqthatják életüket! Ha véletlenül baja lenne, több 100 szívbeteg biztos halálát eredményezné ez, hiszen egész közép-európában ő az egyetlen orvos, aki bizonyos szívműtéteket biztos kézzel gyógyít
azaz igazad van, de gyere haza Papp Lajos!

Téma: Szabaduljunk meg Magyar Balinttol
Senki Alfonz
2003. április 28. 11:07 | Sorszám: 33
Jancsi és Juliska volt Bálint és Mécsné Fruzsina eredeti neve. de miután e néven lettek 3/2-es ügynökök nevet cseréltek. Egy ügynök-minisztreelnök ügynök-miniztreétől (aki ráadásul jogtalanul bitorolja annak a nezetnek a nevét, melyet tönkre akar tenni ) mi mást várhatnánk
De nem hagyjuk a magyar jövőt! Ha kell általános pedegógussztrájkot kell hírdetni, mondjuk egy időben a CserÁgnes-féle nővérsztrájkkal a kórházprivatizáció ügyében. Lóf.. nekik!

Téma: Ujabb rendori tulkapas
Senki Alfonz
2003. április 06. 09:56 | Sorszám: 5
A Nagy Testvér (Big Brother) fgigyel minket!
Az Orwelli utópia elkezdődött, avagy az ÁVH_tért vissza (:
Hol zsarnokság van, ott zsranokság van!
A tiltakozást el kell juttatni Nagy Britannia nagykövetéhez is. Bár az angolok az iraki háborúban rossz erők csatlosai lettek, de Anglia (ellentétben Amerikával) mind a mai napig a demokrácia etalonja. Azaz, ha az angol nagykövet megtudja az ilyen zaklatást, annak nagy hatása lehet!

Téma: Húsvét
Senki Alfonz
2003. április 18. 13:14 | Sorszám: 41
Tegnap a nagycsütrötöki misén ministráltam (nálunk a Majorban nemcsak gyerekek teszik ezt), ma a nagypénteki szertertáson veszek részt. Emlékezzünk a legnagyobb tettre amit valaki másokért tehet, a kersztáldozatra, a megváltásra mindannyiunk bűnéért.
Áldott legyen Jézus Krisztus neve!
Senki Alfonz
2003. április 01. 11:27 | Sorszám: 27
Ha a cikk címe HÚSVÉT, akkor legyen is szó Jézus Krisztus a Megváltó dicsőséges feltámadásáról, s az ehhez kapcsolódó felebaráti szeretetről, megbocsátásról, s legalább e topikban ne politizáljunk, se egymást, se mást (még az mszpszdeszt sem, akik megérdemlik minden más topikban) ne gyalázzuink
Senki Alfonz
2003. április 01. 11:25 | Sorszám: 26
Igazad van Dóra!
A mocskoskovácsok és más bolsik csak röhöghetnek, amikor a radikális jobbosok lehazaárulózzák a Fideszt, MKDSZt és más szabadelvű jobboldaliakat csak azéret mert a jelenlegi Unió hibája ellenére inkább Eu-pártiak és feltétlenül a keresztény nyugateurópai kultura és nemvalami turulos sámánista (a maga korában kitűnő, de ma anakronisztikus álom) vallás hívei vagyunk. Mi Fideszesek meg, ha kiborulunk, esetleg szélsőjobbozunk , eközben a maszop, szadesz röhög, rám megosztottuk a nemzetben gondolkozókat!

Téma: Kulon szoba Szanyinak a Terror Hazaban
Senki Alfonz
2003. március 31. 11:54 | Sorszám: 35
Szanyi Tibor egy bunkó proli! Azt szeretné, ah újra bevezetnék az egypártrendszert és a választásokon csak 2 mszp-s közül lehetne válogatni. Szóki ncsében csak trágár szvaak találhatók! A Való Világ embertípusának megtestesítője
Sebaj 2004-ben és 2006-ban a megújult (MKDSZ_szel egyesült és a Martonyi, Schmitt-féle nyerő embereket, valamint új civil és ifjú reméényeket is sikeresen magába tagoló FIDESZ fölényesen nyeri meg a választásokat. Vikotr és Pokorni okosak, az elmúlt évek hibái nem ismétlődnek meg!
GYŐZNI FOGUNK!
Szanyi meg mehet berúgni azangyalföldi kocsmába!

Téma: Eletveszelyes fenyegetes Orban Viktornak
Senki Alfonz
2003. március 18. 18:43 | Sorszám: 54
Szerintem egy hüly gyűlölködő marha, akinek nincs eszköze ölésrte de Djindjics megölése miatt eszébe jutott egy ilyen gonosz rossz vkicc, ráijeszteni a Fideszre. Annyi igaz nem lehet az ilyet viccnek venni, mert gyilkossággal akkor se fenyegessenek senkit, ha eszközük nincs rá
A párt nem akarja Viktort megölni, mert az győztes és súlyos fehérterrorral járóü forradalmat váltana ki. Ez esetben a hozzám hasonló liberális jobbosok is Ostenburg-különítményesként akaszttanák a bolsoikat
Ezért senki ne aggódjon, Viktor 80 felett természetes halállal fog meghalni!
De az ilyen fenyegetés akkor is erkölcstelen és tűrhetetlen

Téma: Mereénylet Djindjics ellen
Senki Alfonz
2003. március 15. 10:18 | Sorszám: 33
Nem mondtam a Dzurinda-féléket sem magyarbarátnak, sem szimpatikusnak, csak azt, hogy velük kiisebb engedményeket el lehet érni, a Meciarokkal semmit! A tót prolik között vannak magyargyűlölúők bőven, de a szerbekkel szemben ölni nem ölnek! És eza nép természetével ellentétes, mert a Tót eredendően nem vad, nem gyűlölködő nép. Őket a Benesek, tót komcsik, Sloták, Meciarok, Carnogurskyk rontották el ( még a Dzurindák sem javították)
de a tót kisember igenis rokonszenves!
Senki Alfonz
2003. március 14. 10:40 | Sorszám: 17
T egy széslsőséges gyűlölködő vagy, azt hiszed magyarnak lenni annyit tesz, hogy elzárkózni a világtól minden más nemzetet vagy gyűlölni, vagy közönbösnek lenni iránta, ahelyett hogy reáálpolitikai módon külfölddel próbálnánk jóba lenni (na nem úgy ahogy a megyó, hanem egyenrangúan)

A határon túli magyarok ügyén nem szolgálja az, ha keményen, de mégis egyezkedve partnerként tárgyalunk a szomszédos országokkal. Ne feledjük el, ugyanaz a Dzurinda az Orbán-kormány idején nem mert ennyire ellenszegülni a státsutörvéánynek, csak a nyálas mindenkinek lefekvő Medgyessy alatt
Igenis Deák sokkal nagyonbb volt mint Kossuth, Csáky és Kasza sokkal tehetségesebb reálpolitikus, mint a különben remek magyar Duray és Ágoston, akikből azonban éppen a POLITIKUS-ság hiányzik, azaz nem veszik tudomásul, hogy a szlovákokkal és szernbekkel kell tárgyalniuk, s ezen nemzetekkel nem lehet teljesen szembeszegülni

AZ EU-csatlakozás után megszünnek a magyar-szlovák határok, és a szabad letelepülés jegyében sok százezere nemzeti érzésű magyar telepedhet le szabadon a Felvidéken, megváltoztatva az etnikai arányokat. Másfelől az emberi jogok megfsértését minden tévhittel ellentétben szigorúan veszik az európai unióban
Nagyon elszomorító, hogy a mérsékelt jobbközép fórumokon (Gondola) is egyre kevesebb a nemzeti liberális, aki nem utálja a zsidólkat, aki Nyugat-Európa többszázéves nemzeteeit am magyarság barátainak tekinti, aki az Unióban minden hátrány ellenére hatalmas lehetőséget lát, aki az mszp-szdsz-re szavazó színészt, énekest nem tekinti ellenségnek, aki a határontúli magyarok üyét nem a teljes tót, szerb, oláh politikával való konfrontációval, hanem a helyi mérsékelt szárnnyal való okos egyezkedésben látja (lám a KOMÁROMI EGYETEM is megynyílik) A kuruckodás AKKOR eredményes volt, de a mai fegyverviselési módszerek idején a hősiesség a hazaszeretet mindig veszít a túlerővel szemben fegyveres erőszakos összeütközésnél. csak a kiegyezés a helyi civilek megnyerése lehet a cél, elsősorban a nemzeti karakterében SZELÍD BÉKÉS FIZIKAI EWRŐSZAKRA SOSE HAJLÓ TÓTOK ESESTÉBEN: Mikszáth is szerette a tótokat, a magyar-tót barátság elérése legyen a cél!

Senki Alfonz
2003. március 13. 11:44 | Sorszám: 11
Azért mondazs ilyent mert itt élsz Budapesten
Ha ott élnél (én nem élek ott) nem lenne mindegy, hogy olyan elnököd van, aki engedi a magyar egyetemet, középiskolát, aki fékezi a csetnikekek (bár nem engedi a területi autonómiát, ahogy egy tót, oláh politikus sem) avagy olyan, aki ki akar irtani fizikailag (mint seselj) vagy rabvaszabb módzsrekkel (mint milosevics) vagy verbálisan utál minden nem szerbet (mint Kostunica) a fokozatok egyáltalán nem mindegeyek! S egy igazi szabadkai, zentai magyar ezért igenis siratja azt a Djindjicset, aki a Bácska elcstolása óta az első szerb politikus aki nem magyarellenes (igaz nem is olyan magyarbarát, hogy autonómiáról tudni akarjon)
analógia a magyarellenes, de sosem gyilkos tótok politikusai között Dzurinda szintén a legkevésbé magyarellenes (illetva van egy exminisztere Milan Knazko, akinek magyar felesége van és talán nem magyarellenes) de mégis jobb vele, hogy gróf Csáky Pál minisztrelenök.helyettes, lesz komáromi egyetem, a magyar földműv-miniszter miatt több magyar föld vissazkerül, még akkor is, ha státustörvény, Benes-dekrétum, területi autonómia ügyében a mérsékelt tót politikusok is kemények, mint egy olyan kormnnyal, aki még ennyit sem enged
Méásodrészt az EU-csatlakozással a FELVIDÉKI magyarok már most is sokat nyernek. Az a sok buta, aki rövidtávú hátrányok és a mostani kormány ellenszenvessége miatt nemet mond az EU-ra, az nem látja a nemzet hosszútávú érdekeit
ÉLJEN A keresztény EURÓpa, éljen ROMANO PRODI ÉS az EU (medgyessy és verheugen nélkül)
Senki Alfonz
2003. március 12. 16:18 | Sorszám: 2
Akkor meghalt a szerb demokrácia, és nincs más hátra int visszafoglalni Szabadkát, zentázt és Óbecsét. Djindjics nélkül ninmcs egyetlen szerb sem aki a délvidéki magyarságot védené
Senki Alfonz
2003. március 12. 16:05 | Sorszám: 0
Ma déelelőtt ismeretelen tettesek rálőttek az egyetlen nyugabarát szerb politikusra, Djindjics miniszterelnökre. Imádkozzunk az életért, mert ha meghal visszajönnek a csetnikek és életükben veszélyeztetik az immár területi autonómiáért küzdő délvidéki magyarokat. Lehet, hogy nincs közel az az idő, amikor Észak-Bácska visszatér?
Djindjicsre nem a maffia (egyedül) lőtt, hanem a maffia éás a csetnikek együtt

Téma: Szegfű-díj átadás
Senki Alfonz
2003. március 31. 11:42 | Sorszám: 34
De a tavaris kovács (kuznyecov) ideges lehet nhagyon!
Mert Jánosi György minden intrikája ellenére elnökségi tag maradt, mert a horngyuszi úgy összeszidta, hogy csak úgy nyekkent. Amúgy aszemét szekereselvtárs a mégnagyobbszemét szanyielvtárs helyett lett elnökségi tag!
Csak végre szakadna már a maszop, de kb 2 egyforma részre, mert akkor a jobboldal könnyen nyerhetné a következő választást meg a 2004-es EP-választást is!

Téma: Lehazaárulózták a Fideszt :-(
Senki Alfonz
2003. április 07. 16:14 | Sorszám: 100
Látod, te is egy intoleráns alak vagy, nem vagy kiváncsi a más nézetekre, különösen, ha azok a fehér-fekete sztereotípiákba nem férnek bele, gondolkozást igényelnek, és sokoldalúak. Az a baj, hogy az egész ország, legyen az komcsi, vagy jobbos, csak a sztereotíp gondolkodást ismeri. Márpedig NEM IGAZ, hogy valaki vagy liberális, vagy kereszténydemokrata, vagy szocdem, vagy zöld, vagy nemzeti vagy európáer, vagy katolikus, vagy a kereszténységen is túlterjedő ökumenikus, vagy a rockzenét szereti, vagy a diszkót, vagy a szőke lányokat, vagy a barna lányokat. Ezen kategóriák ugyanis egymás mellett is létezhetnek és nem zárják ki egymást. Csak a sztereotíp buták hiszik ennek az ellenkezőjét!
Senki Alfonz
2003. április 07. 10:31 | Sorszám: 93
Aljas és ostoba primitív sértegetéseidet EGYSZER ÉS MINDENKORRA hagyd abba, vagy feljelentelek a moderátornál. Az, hogy gyorsan gépelek az tény, ezért sokat melléütök. De ne merészelj kioktatni engem a tudományokból, mert mind a történelem, mind a jog, mint a diplomácia, mind a politikatudományhoz, mind a valláshoz (ceremonár-ministráns vagyok!) 1 milliárdszor többet értek, mint TE! Attól, hogy nem értek veled egyet, még nem vagyok hülye, VILÁGOS!!! TE is CSAK akkor vagy hülye, ha a veled ellenkező, vagy számodra nem érthető véleményeket INDEX és SZANYI TIBOR stílusban egyből hülyének nevezed, csak azért hogy ne kelljen elgondolkoznod, az állításaid nem kizárólagos igazságok!

A hazaárulás törvényi tényállásába az elmúlt évtized magatartásai közül csak kettő illik be, Ron Werber államtitkokba való beavatása, és Erdély Romániához csatolásának megünneplése, mindkettőt az MSZP_szdsz kormány tette. Mind a NAto, mind az EU-csatlakozás a nemzet érdekeit képviseli, de aki nemmel szavaz, az is abban a hiszemben teszi,. hogy ő a nemzet érdekeit képviseli, azaz ebben a kérdésben SENKI NEM HAZAÁRULÓ!

Senki Alfonz
2003. április 06. 10:29 | Sorszám: 89
Ha valaha tanulmányoztad volna a pol9itikai filozófiák és idológiák rendszereét, történetét, tudhatnád, hogy a liberlizmusnak több ága van, s az az álliberális (azaz csak gazadságilag liberális, politikailag nem mert csak a neki tetszők másságát tolerálja, másokét nem) irányuzat, amelyik a political correctness nevet viseli Amerikában, s melyet a maoizmussal, trockizmussal, s az ezekre épülő európai 68-as radikalizmussal (Cohn-Bendit, Joschka Fischer) és hazai károlyizmussal ötvöző SZDSZ ennek csak egy zsákutcája. A KLASSZIKUS liberlizmus (megalapítója John Locke aki a XVIII. sz legnagyobb politikai filozófusa!) alapvetően nem áll szemben a konzervatívizmussal és alapvetően keresztény (Locke történetesen anglikán volt, de akadtak katolikus, református, evangélikus és zsidó vallású követői is)
A klasszikus liberalizmus Mo-n a XIX. sz-ban virágzott Deák, Eötvös, Kossuth, később a két Tisza, Wekerle, Széll Kálmán voltak jeles képviselői. A XX. száézadra az intoleráns nézetek, diktatúrák és a kitzsákmányoloó monopolkapitzalizmus megjelenése miatt a klasszikus liberalizmus eszméje látszólag háttérbe szorult, de nézetei a kereszténydemokrácia új (a korábbiaknál szociálisabb töltetű) eszméjébe beépültek. ilyenek pl: sajtó-vallás-és szólásszabadság, az ellenvélemények tolerálása, meghallgatása. Ezek bizony az IGAZI LIBERÁLIS értékekl, nem a hülye másságkultusz, melynek annyi köze van a liberalizmushoz, mint a nagytőkét támogható, kizsákmányoló MSZP_nek a szociáldemokráciához! Bármily furcsa ma hazánkban a kereszténydemokrata, nemzeti, liberális, szociáldemokrata és zöld értékekeket egyetlen párt a Fidesz képviseli együttesen (a radikális jobb a liberális és kereszténdemokrata nélkül a többit szintén őrzi, a baloldal egyiket sem csak a pénzkultuszt lés deviáns kisebbséget védelmét amit ő liberalizmusnak nevez, de nem az. Attól, hogy az undorító maszop magát szocdemnek nevezi, nem kell utálnunk a szocdem értékelket, attól, hogy az undorító szadi magát liberálisbak nevezi, nem kell utálni az igazi liberalizmust!
Végül nem vagyok fundamentalista, mert bár katolikus vagyok, az igazi protestánsokat (azaza a nem pünkösdista protestánsokat) a katolikussal egyenértékű derék keresztényeknek tartom, a keleti kersztényeket5 dettó (de a román nacionalizmus és orosz imperializmus miatt ez az irányzat a magyarság által nem követhető Szemben az amerikai pünkösdista fundamentalistákkal, akik minden idegen vaqllást gyűlölnek én félszinkretista (ami az Istenre vonatkozó alapvető tanítást kivéve a más vallások egyéb tanításait pl lélekvándorlás, meditáció, elfogadhatónak tartom) módon a hagyományos nem kersztény világvallások (buddhizmus, muszlim, sintó, zoroaszter, zsidó, taoizmus) vagy pozitív, nem soviniszta pogány hagyományok (legyen az magyar, görög, kelta, vagy egyiptomi) TÁMOGATÓJA vagyok. Én csak a katolikusellenes, egyetlen nemzet6 felsőbbségét hirdető "pogányságnak" vagyok ellensége (kiválasztott zsidó nép, Nyugat-ellenes magyar szittya hit stb). Ezeké is azéárt, mert a nemzetek egymás mellett élésének és nem ellenségességének vagyok híve
Gondolatmenetem teljesen érthető, s nincsen benne ellentmondás. hA VALAKINEK MAGSS, SAJNÁLOM
Senki Alfonz
2003. április 02. 11:49 | Sorszám: 71
1. Filoszemita alatt nem a majonmszeretettal filoszemitát értem, hanam azt, aki bár az emebert az egyén alapján méri, mégis úgy látja, hogya pesti zsidóság a magyar irodalmi, zenei, kultúrális értékekhez nagyban járult hozzá, oly annyira, hogy nélküle a magyar kultúra szegényebb lenne. A majomszeretet nem szeretet, ha magyar hazafi vagyok a rossz magyar embereket nem kell még szeretnem. A másik egymással ellenséges népek kultúráját is lehet egyszerre szeretni, azaz nagynak tartani, így pl a zsidó és az arab-muszlim kultúrát egyaránt szeretem.
2. A magyarság az európai keresztény kultúra resze. Aki szereint az adenaueri európai uniót soha nem lehet megvalósítani, és az önzés és a bürokrácia örökké hatalmon marad, az pesszimista.A pesszimizmus a Szent Pál által említett keresztény hármas erény középső tagjának a reménynek az elvesztése, s így Isten elleni bűn. Rossz helyzetben is bízni kell. Szövetségesek nélkül egy szegény országbnak a gazdasági függetlenséget nem ismerő globalizációban gazdasági közösséghez kell tartoznia. szerintem ezek közül az Eu a legjobb (vagy legalább legkevésbé rossz)
3. Az európai keresztények körébe én valóban csak a római katolikus és hagyományos protestáns egyháézak tagjait, valamint az egyházon kívüli, Krisztus tanításaiban egyéni módon hívőket sorolom.
Az ortodox (görögkeleti9, örmény, kopt, maronita keresztények, akik ősi és igazi kerezstények -nem a keresztény, hanem az európai kultúrkörhöz nem tartoznak. Ők a keleti-ortodox (bizánci) vagy afrtikaikultúrkörbe tartoznak. Ezek közül a görögkeleti valléshoz kapcsolódó politika ellenkezik az euróőpai demokráciával, despotizmusra hajlamos, és a szerbek XX. századi szomorú népirtásai, valamint a románság magyrellenséége elsősorban a kommunizmus és az ortodox pópák bűne. Ezért a görögkeleti egyháztat keleti (nyugatázsiai) keresztébynek tartom
4. A szektás kisegyházak NEM keresztények, bár az ezen szektáknak bedőlt emberek lehet, hogy azok lennének, de rossz akolba tartoznak. A baptisták, unitáriusok még a protextáns körbe tartoznak, de az Ószövetség-és Izreal-imádó, evolúció tagadó American-pünkösdisták számomra pogányok, a Hit Gyülekezete vezetői pénzimádók, a jehovatanúi szintén pogányok. Amitől a hívők még nem rossz emberek, én az évezredes hagyományú poigány vallásokat és hívőit teológiai tévedéseoik ellenére kedvelem, ugyanakkor a sátánista, scientsita, pénzimáó bagéázsokat a hit megcsúfolóinak tartom
Senki Alfonz
2003. április 01. 12:01 | Sorszám: 60
Teljesen egyetértek veled. A kampány nevetséges, és gyenge reklámai, a NEMmel szavazók leanyázása korméányoldalról (ezért nem liberális legfeljesbb liberót viselő csecsemő a ballib-az igazi liberális toleráns és nemcsak a melegek, de a politikailag tőlük eltérő gondolkozású ellenzék "másságát" is tiszteli: én igenis harcolok azért, hogy a liberalizmus szép eszméjéről mossuk le a szabaddemokrata gyalázatot!) undorító
és undorító a neonáci-kriptobolsi erők részéről az IGEn-nel szavazók lehazaárulózása is.
Én sokakkal együtt úgy látom a hátrányok ellenére is jobb IGEN-nel szavazni, mások úgy látják az előnyök ellenére jobb Nemmel szavazni. Ettől még mindketten demokreta magyarok vagyunk. Csak az nem aki vakul 100% előnyt 100% hátrányt lát és az x-et máshová tevőt ellenségnek tartja. Az egy bunkó intoleráns balkáni alak!
Senki Alfonz
2003. április 01. 11:54 | Sorszám: 59
Szabadelvű az a jobboldali, aki a más politikai nézeteket vallókat tolerálja (A másságistától a náciig) ha az nem gyűlölködik. Fő ellensége a gyűlöletkeltés, különösen a nemzetekre kiterjedő kollektív gyűlölet. Az ÚJ Jobboldallal szemben keresztény alapú és a nyugat-európai azaz a Római Katolikus és Protestáns nemzetek (kivéve amerikát) köztis zolidaritás, kulturális és eszmeközösség híve, azaz nyugatos, függetlenül attól, hogy egyes francia, német, angol, osztrák politikusok, tőkések a történelem folyamán mit tettek, a közösség ugyanis kulturális és a népeké, nem a politikusoké. Ezért a szabadelvű kereszténydemokrata (adenauerista, kohlista) jobboldali az Európai Unió híve, akkor is, ha annak jelenlegi formáját rossznak tartja, de belső reformok és nem kinnmaradás útján akarja azt orvosolni, mégpedig alulról az európai nemzetek nem vezető rétegeiből irányuló népi kezdeményezéssel! De addig is meg kell maradni a közösségnek, mert az amaerikai, bizánci-ortodox(orosz, oláh) kulturáktól csak így lehet védett a Nyugat.
Másodrészt a suzabadelvű jobboldali filoszemita (nem filocionista!), azaz valakit zsidó származása, hite miatt nem tart ellenségnek (az izrealt vezető cionista nácikat, vagy a mazsihisz komcsi vetzetőit persze ártaémasnak tartja, de nem keveri a zsidóság egészével! Harmadrészt a szabadelvű keresztényxdemokrata a római katolikus egységet, a nemzetek közötti barátság fő alapjának tartja, s a nemzeti eszmének csak a pozítív kooperatív formáját helyesli, de a kirekesztő sovinizmust, más nemzetek gyűlöletét elveti. Elvet minden olyan hangnemet, mely egy adott kérdésben (eu-szavazás, pártszimpátia) másképp gondolkodót kirekeszt a nemuzet, a demokraták, a normálisak stb sorából (tegye ezt akár ávós bolsi, akéár véres karddal hadponászó radikállis) És elvei nem ember és pártfüggőek, azaz akkor is kitart mellette, ha esetleg az elveit képviselő politikusok nem mindegyike megfelelő!
Senki Alfonz
2003. április 01. 11:44 | Sorszám: 56
Teljesen igazad van, a ballib médai szándékosan egyenetlenségeket, vitákat szít a mérsékelt és radikális jobboldal a Fidesz és Miép, valamint az elvhűen mérsékelt Fidesz és a megalkuvásra hajlamosabb MDF között. És sajnos sok politikus és még több jobboldali bedől. Szerintem a Jobbik tényleg radikális jobboldali a Leliismeretlenség 88 azonban aballib beépített ügynöke, célja a szalámitaktika
Kedves Edvárd, te nem ismered az 1945-47-es történelemet. A komcsik ősi eszköze a szalámitaktika, a bolsik részben beépített ügynökeik, ma már méginkább médiaügynökeik (azok hatékonyabbak) útján összeveszejti egymással a jobboldal különböző erőit, gyűlöletet kelt bennük, nem a bolsik, hanem egymás iránt, s ha ez sikerül, akkor ők örökké hatalmon maradnak. Az a jobboldali, aki elhiszi a kriptokommunista lelkigenny dumáját az szamarabb a lónál, mert a ballib célját szolgálja
Senki Alfonz
2003. március 31. 16:58 | Sorszám: 7
jÓZSEF ATTILA JÓL MONDTA A MÁSIK MESÉT A FASISZTA KOMMUNIZMUSÉT
A fasiszták helyett jelenleg csak szélsőjobboldali radikálisok vannak, akik nem nácik, de szélsőjobbosok, a szélsőséges keresztényellenes a pogánysághoz visszatérni akaró Új Jobboldal szíkta-hun fgaja (van germán lés kelta ezen állatfajból) amely összeborulva a komcsikkal a nemzet igazi érdekeit teszi tönkre. Persze a köz radikális (antifinger stb) nem tudja , hogy az országot Washingtonnak és Moszkvának kiárusító mszp és a karvalytőke érdekeit a gloibalizáció egyetélen gátjába, az EU_BA VALÓ BELÉPÉS GÁTOLHATJA MEG. Az EU azért hoz létre európoai csoportosulást, hogy megáéllítsa Amerikát. Párizs és Berlin békepárti, a Fidesz is békepárti, és aki ezt nem látja az hülye. A lelkiismerte 88 kriptokomcsi banda.
csak a szabadelvű jobboldal képviselei a nmezet érdekeit (Orbán, Pokorni, Németh, Surján) a MIép, JUpobbik és az euzellenes hadonászók éppen amaszopét!

Téma: Háború !!!!!
Senki Alfonz
2003. március 12. 16:07 | Sorszám: 102
A franciák és oroszok mellett imár biztos, hogy Németország, Szíria és Kamerun vétója, Pakisztán tartózkodik és valószínűleg Kína, Angola és Guinea is nemet mond, Chile kérdéses a jenkik mellett csak a britek, spanyolok (mindkét ország kormánya belebukik ebbe!), bolgárok és mexikóiak mondanak igent
ÉLJEN A BÉKE!!!!

Téma: Március 15-én kifütyülik kovácsot Marosvásárhelyen
Senki Alfonz
2003. március 12. 16:11 | Sorszám: 0
kovács hazug lászló az mszp elnöke, sajnos külügyminiszter márc 15-ét Marosvásárhelyen akarja tartani, ahol a Kulturpalota előtt mondana beszédet (gyönyörű épület, akár a főtér is). Helyi szervezetek tiltakoznak az ellen, s arra készülnek, hogy kifütyüljék az erdélyi magyarság ügyét sutbavágó politikust! Még örüljön neki, mert Gyergyószentmiklóson esetleg meg is vernék ugyanezért, (az ottani székelyek keményebb legényekk) vegye észre a kovács, hogy a státsutörvény ügyében a magyar külügyminisztrenek (még ha hülye komcvsi is) nem a román/szlovk, de a MAGYAR érdekeket kell védenie!

Téma: Keller, most hol vagy?
Senki Alfonz
2003. április 25. 14:48 | Sorszám: 214
De jó lenne, ha megszünne.
Ez a f..z köcsög rosszindulatú, aljas rágalmazó, akinek egyetlen igaz állítás soha el nem hagyta a száját elmehet melegebb éghajlatra. Keller egy utolsó szarházi!

Téma: Mi lesz az iraki haboru utan???
Senki Alfonz
2003. március 18. 09:55 | Sorszám: 26
Sok sok vér, több százezer civil áldozat és a gaz olajmulitik számára lesz milliárdos profit. Plusdzban ztörök-kurd háború

Téma: A háború ellen !(összinternetes aláírásgyűjtés)
Senki Alfonz
2003. március 20. 09:53 | Sorszám: 226
Gondola Fórumlakói a békéért:
1. Turul
2. k.o.
3. Oreg Pipo
4. Calvinia
5. nereus
6. Gyongy
7. Konkoly
8. kalahu
9. Turulmadar
10. Orosz-hussalata
11. Marko P
12. toloba
13. Beci bacsi
14. Keserushow
15. Antal94
16. jobb-egyenes
17. pab
18. Uszka Milota Magosliget
19. Liana
20. Basand
21. tatam
22. Hobuda
23. masfel
24. onogur
25. Millertrash
26. Macko
27. Mallow
28. Antlfinger Edvard
29. Don
30. kata54
31. ferko (+család, 5 fő)
32. nagyi
33. glens
34. barla diak
35. MZ/X
36. jm
37. Torcsill
38. Vega
39. Igyigaz
40. Cirus
41. varjacska és engedelmetekkel emberem, skizzo
42. gordius
43. terra
44. Lakos és családja
45. suppy
46. emse
47. Martisa
48. Vata
49. Vasarhelyi
50. Judi
51. theory
52. Szen Il Ica
53. Oggi
54. Pipike
55. Mikimaki
56. Fujsagiro
57. Roni44
58. Bordódy Kristóf
59. Hegeda
60. Zsírosb Ödön
61. Zsóka és három gyermeke
62. LEVI
63. frett
64. kpista
65 Senki Alfonz

Téma: Verestóy Attila letiltotta Németh Zsoltot?
Senki Alfonz
2003. március 18. 10:08 | Sorszám: 3
Verestóy (Lacul Rusu-veres tó a Gyilkos Tó oláh neve, azaz Gyilkos Tóth Attila)az RMDSZ legsötéteebb kommunsistája, mint vegyész szakértó Elena Ceausesciu közvetlen környezetébe tartozott, ő az igaz veszélyes ember ott a többiek karrieristák (Tokay) vagy megalkuvó hintapolitikusok (Markó) Mindannyiukat a sötét komcsi Securitate-ügynök Verestóy irányítja. Nem is tudom kihez hasonltsam talán olyasmi mint Szekeres Imre nálunk! Ez a bgolsi fél attól, hogyha megalakul az Erdályi Magyar nemzeti Tanács és az erdélyi magyarok előzetes belső választással döntenék el, hogy melyik politikai erő indul képviseletükben a romániai parlamenti választáson, súlyoe vereséget szenvedne. A határontúli magyar területek közül egyedül Székelyföld az, ahol a helyi tömb keménysége miatt igenis esélye egy olyan politikai irányvonal, mely e nemzeti érdekek mellett keményen kiáll. Székelyudvarhely ezért szereti Szász Jenőt (talán a legtehetségesebb erdélyi politikus a karizmatikus Tőkés mellett) és utálja Verestóyt.
Amit ez az székely bölsi (fúúJ9 csinált Zsolt barátommal (akivel a Tusványoson együtt is söröztünk) az egyenesen aljasság!

Téma: Az MDF mocskos árulása MTV ügyben...
Senki Alfonz
2003. március 12. 15:52 | Sorszám: 338
Edvárd te egy Miépes vagy, legyél, de szterintem marhaságokat mondasz
a Fidesz az egyetlen igazán korrekt konzervatyív erő az orrszágban (meg az MKDSZ) a MIOép és Csurka István klriptokomcsi- Aki ellenzi azt hogy hazánknak barátai legyenek a keresztény nyugat-európában az szíveskedjék visszamenni Ázsiában. Éljen Koppány! felkiáltással
Pokorni Zoltán és Orbán Viktor adenauerhez mérhető európai konzervatív politikusok!

Email a webmesternek | Gondola