gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Horthy vagy Kádár
Jaszin
2007. június 30. 00:14 | Sorszám: 3
én annyit tennék hozzá, hogy a mai átlagember, aki az átlag magyar médiát fogyasztja, annak Kádár egy ellentmondásos személy, Horthy pedig egy fasiszta
jól dolgoznak bolgárgyurkáék
Jaszin
2007. június 29. 23:08 | Sorszám: 0
a nem túl régmúlt két meghatározó vezetője hazánknak.
Milyen kép él a ma élő emberekben róluk és mennyire reális ez ?

Téma: SPORT, minden, ami számít / Ferencváros / VII.
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 941

Téma: Ruzsa Magdi megnyeri nekünk?
Jaszin
2007. május 19. 00:36 | Sorszám: 461
Tudom - én is jobban focizok mint Ronaldinho - csak az a kurva világ nem akarja tudomásul venni.
Ne röhögtesd már ki magad amigo...

Téma: SPORT, minden, ami számít / Ferencváros / VII.
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 773
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 771

Téma: Ruzsa Magdi megnyeri nekünk?
Jaszin
2007. május 19. 00:18 | Sorszám: 457
Az ABBA volt az a kivétel, ami erősíti a szabályt.
Hol lép fel ma olyan kvalitású sztár mint Sandie Shaw vagy Udo Jürgens.
Kicsit olyan ez, mint a szakácsolimpia, ahonnan szakácsaink szakatóban hozzák haza az aranyérmeket - csak azt hallgatják el diszkréten, hogy ötödrangú rendezvény az egész, egy rangos név a közelébe sem megy, mert csak égetné magát

Téma: Kár volt nekimenni az indexnek!
Jaszin
2007. május 19. 00:12 | Sorszám: 75
Maradjunk abban, hogy a zindex nem baloldali, hanem, nem is túlzottan burkoltan cionista. Erre rájöhetsz, ha veszed a fáradságot és beleolvasol a dolgaikba.
Vagy te azt érted baloldalin, hogy koserálja ezt a magát baloldalinak hazudó nagytőkés kurzust ?
Akkor tényleg igazad van

Téma: SPORT, minden, ami számít / Ferencváros / VII.
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 767
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 765

Téma: Ruzsa Magdi megnyeri nekünk?
Jaszin
2007. május 18. 23:58 | Sorszám: 451
Persze, többen nézik mint a BP TV-t
Ez neked a szint ? Aradszky Laci is felléphetne nyugodtan, vagy a Sas Jóska - őket is elég sokan nézik

Téma: SPORT, minden, ami számít / Ferencváros / VII.
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 763

Téma: Ruzsa Magdi megnyeri nekünk?
Jaszin
2007. május 18. 23:50 | Sorszám: 448
na HAME, most aztán kapunk mingyá a pofánkra, belegázoltunk egyesek lekiviláhába az tuti
Jaszin
2007. május 18. 23:48 | Sorszám: 447
azért ugye nem gondoljátok komolyan, hogy ennek az ajrovíziós nyálfesztiválnak valós értéke is van - ötödrangú nemzetközi Megaszar

Téma: A balkani magyar rendorseg,ismet belerottyantott a nullaslisztbe!!!
Jaszin
2007. május 18. 23:44 | Sorszám: 8
Azt veszik fel, aki jelentkezik - ez mindenütt így van.
Mivel alapvetően meglehetősen alacsony színvonalú emberekről/sokszor primitív/ van szó, náluk alapvetően meghatározza a tudatukat a benti szellemi felkészítés. És látjuk, milyennné formálták őket a górék, a jól bevált komcsi etásak. Nem rájuk kell haragudni, szerencsétlen kis senkik ezek, hanem a Gergényi-féle főgecikre, na meg persze aki mindenek felett áll
Jaszin
2007. május 18. 23:39 | Sorszám: 7
ha csak a turizmust basznák el - de gyakorlatilag ők az eszközei a mai komcsi klikk fennmaradásának

Téma: Egy birodalom végének kezdete vagy III. világháború?
Jaszin
2005. szeptember 17. 23:23 | Sorszám: 201
ha a nagy unalmadban visszanézed az általad és az általam használt jelzőket a másik felé, akkor láthatod, ki fröcsög
várom a felsorolásod
vagy unalmas ?
ajj, ezek a tények
inkább osszuk az észt onnan fentről, ha már a Lovas "marginalizálódott"
Jaszin
2005. szeptember 17. 23:06 | Sorszám: 199
feltehetnél egy bukósisakot mert szétdurran a fejed a nagy észtől
A faragatlan jelzőidet meg tartogasd inkább elvtársaidnak, rájuk jobban illik - esetleg a családtagjaidnak.
vagy netán magadba is szállhatnál bár a magadfajtára ez nem igazán jellemző
Jaszin
2005. szeptember 17. 22:55 | Sorszám: 196
mennyire igazad van
én sem gondolnék annyiszor Izraelre, mint mondjuk Salvadorra - mely területben és lélekszámban is szinte megegyezik Izraellel
csak a Néphazugság, meg a pöce tévék, de még más "mértékadó" orgánumok nap mint nap, mindig Izraellel tömik a fejünket
meg Pesten hetente minimum három holokauszt megemlékezés van
gondolnék én Salvadorra, de sajna nem megy...
Jaszin
2005. szeptember 17. 22:46 | Sorszám: 194
Sharon meg a realitás ???
bár ezen az alapon Hitlert is lehet realistának nevezni, a papír meg a monitor sokmindent befogad
Esetleg találkoztál olyan nevekkel mint Rabin, esetleg Peresz ??? mert ők inkább randevúztak /volna / a realitással

Téma: Süllyedünk a tudatlanságba? Massza tömegek leszünk?
Jaszin
2005. december 08. 00:18 | Sorszám: 26
elment ő annak már hosszú évtizedek óta - ha nem hallottál volna viselt dolgairól
Jaszin
2005. december 05. 22:24 | Sorszám: 5
ez egyáltalán nem így van
olyan, hogy "kommunista tömeg" nem létezik
léteznek viszont szerény szellemi képességű,az összefüggésekkel nem törődő, csak a saját piti,rövidtávú érdekeiket néző tömegek
meg létezik tömegmanipuláció, ma már igen-igen magas fokon, fokozva a média 95 %-os birtoklásával
ha ez a kettő egymásra talál, azt úgy hívják: Magyarország
az eredményt látjuk...

Téma: SZDSZ kampany, menekules a gyuloletbe
Jaszin
2006. január 12. 00:22 | Sorszám: 49
Áder olyan amilyen - lehetne jobb, eléggé merev.
De ahogy mondani szokták, a seggéből előhúzna egy tucat olyat akik a szadomaszopnál őrjöngenek
Gond ?

Téma: Lefejezi vezérkarát az MSZP..
Jaszin
2004. október 16. 00:48 | Sorszám: 38
azért a Gyusziban van már egy pár légkörnyi nyomás...

Téma: KO az időközi választásokon
Jaszin
2004. november 29. 22:36 | Sorszám: 188
Én csak arra kérnélek tisztelettel,rebegd már el, hogy az átlag választó hivatalosan 50egész valahány %-a /sztem csalás nélkül is vagy kb 45 %-a/ 2002-ben hogy a jó bús életbe felejtette el negyven-valahány év terrorját, hazudozásait, szürkeségét. Több tucatszor 'sétáltatták" meg őket Kádárék, aztán mégis azokra szavaztak.
Csak nem te is Fidesz píár vagy ?
Jaszin
2004. november 28. 23:01 | Sorszám: 164
Sajnos igazat kell adnom, eddig úgy látszik a Fidesz az égvilágon semmit nem tanult 2002-ből. Egy ilyen borzasztó kriptokomcsi bagázst pedig nem lenne nagy kunszt lemosni, de én örülnék 2006-ban már az 1%-os győzelemnek is. Ne áltassuk már magunkat az időközikkel, ennyire gyorsan felejtetek ???
2001-ben a MIÉP alig szerzett időköziken 10 % alatt, aztán jött a nagy pofára esés, pedig ha ők bejutnak, ez az ország megmenekült volna a Mekegi, Gyurcsányi zombiktól.
A Viktor hiába szónokol oly szépen sok tíz- vagy százezer hívének, őket nem kell meggyőzni.
Most lakótelepi Magdika szépen eszi a tőtöttkáposztát a heti tetves alatt, tojik szavazni, de aztán 2006-ban megint bevadítják valamivel és elmegy a komcsikra szavazni. Ezt kéne már észrevenni !
ÉBRESZTŐ !!!
Jaszin
2004. november 14. 23:00 | Sorszám: 13
Ha nagyanyámnak kereke volna...
Én örülnék az 51 %-nak,csak már itt volna !!!
Jaszin
2004. november 14. 22:35 | Sorszám: 2
Ez tényleg bíztató - kivéve a részvételi arányt
Nehogy azt higyjük, hogy ez véletlen !
Ide vezetett a Heti tetves és Batiz Bandika kétfejű birkája - max 30 %
Balkán vagy Amerika ???
Magyarország

Téma: Tüntetések
Jaszin
2004. október 29. 23:28 | Sorszám: 185
Nem tudom, hány éves vagy, én viszont éltem a kommunista diktatúra alatt. Emlékszem, 82-ben, Brezsnyev halálakor még senki nem mert nyíltan örülni, micsoda sötét idők voltak, brrrr. Akkoriban, legvadabb álmainkban sem mertük remélni, hogy fogunk mi még egy másik rendszerben élni, saját hazánkban.
Ezt nem szabad elfelejteni annak, aki akkor is élt már felnőttként. Persze, rengeteg mocskos dolog történt, meg történik, azt sem hiszem hogy sokan gondolták, hogy 15 évvel a rendszerváltás után a volt komcsik okítanak bennünket demokráciából.
De mégis: a kommunizmus mint olyan megbukott, erre gondolj, ha sok baj is ér !
Jaszin
2004. október 29. 23:01 | Sorszám: 182
Az jobb volt, mikor 90-ben Lezsák "szervezte" a benzináremelés MELLETT tüntetőket ? Hagyjuk meg az ilyen praktikákat a komcsiknak.
Elfelejted 2002-ben a Kossuth teret ?
Láttál életedben annyi magyar zászlót, ez passzivitás ?
Nekem inkább a széthúzásból, az egymással szembeni intoleranciából, a lilagőzös hőbörgésből van elegem
Jaszin
2004. június 09. 23:34 | Sorszám: 167
sorry, nem igazán tartozik szorosan a témához, de az jutott eszembe, gumibotos Mónika tavaly a
Szigeten baromi toleráns volt, végül is meggumibotoztathatta volna a rabbi srácot, hogy nem fogott vele kezet
Az sem lett volna gusztustalanabb és jogtipróbb, mint amit a Cseresznyéskertben, Erzsébet téren, vagy ma művelt
Jaszin
2004. május 26. 16:09 | Sorszám: 147
na nehogy már új '56 legyen belőle
Majd szépen szétzilálják, dezinformálják, egymás ellen fordítják őket.
Ha Rákosinak ilyen hálózata és médiája lett volna mint ami itt terpeszkedik rajtunk, talán '56-ot is megúszta volna

Téma: Az V. kerületben napok óta nincs HÍR-TV
Jaszin
2004. december 03. 22:47 | Sorszám: 2
Hát ez egyáltalán nem gyerekes csíny, hanem orbitális csalás.
És ha már elfelejtetted volna, 2002-ben tized százalékokon múlt, hogy azóta rohad szét az ország, egy sötét, mocskos banda kezében !!!

Téma: Normálisak ezek?
Jaszin
2004. április 30. 00:01 | Sorszám: 22
de szigorú vagy velük, pedig Újhelyi-Döbrögi is megmondta: a Fidesz összevissza rágalmazása miatt nem tudnak az elvtársak rendesen dolgozni

Téma: Varga Tamás előkerült - FIDESZ vezetőink szavatossága lejárt
Jaszin
2005. április 15. 20:19 | Sorszám: 116
Úgy bizony
Ott van például szegény Cserni bíró, aki a szélsőjobb ármánykodásai miatt ezután nem kap újságíró-pereket, ahol kamatoztathatja kommunikációs főiskolai kvalitásait
Ideális ember Polt helyére, ott aztán kamatoztathatná , szigorúan elfogulatlanul /engem a tényállás nem érdekel/minden irányú ismereteit
Jaszin
2005. április 14. 15:57 | Sorszám: 100
ez a "fideszes Polt" valahogy úgy hangzik, mint a "zsidóbérenc Gyurcsányi"
ki-ki döntse el, melyiknek van több valóságalapja
Jaszin
2005. április 14. 15:53 | Sorszám: 98
hogy tanuljál:
körömtépő Bauer apuka, ÁVÓs Pető szülők, pufajkás Horn , stb,stb
a gumibotozók nem nagyon férnének ide, a fél jelenlegi maszop vezetőséget felsorolhatjuk
ha meg magadat együgyűnek tettetve azt kérdezed, mi köze ezeknek a gumibotozáshoz /mondjuk 1988 márc 15., Batthyány örökmécses, OV/, az ugyanolyan sunyi kifogás lenne, mintha valaki azzal védené Hitlert, nade ő a kisujját sem emelte személyesen egyetlen emberre sem
Jaszin
2005. április 13. 23:12 | Sorszám: 37
Hát, lehet hogy tényleg izzadunk
A mostani maszop/szadesz vezetők körömtépései, gumibotozásai bizony izzasztóak lehettek
"durva leszidással fokoztam megalázottságérzetét, amit piszkossága, bevizelése okozott..."
Tényleg izzadok, amíg ilyen Juszt, Bolgár, Acsádi stb, stb-féle férgeket látok a lumpentömeget manipulálni, aztán jön Levendel és máris "mocorognak" a számok
Bravó, maradj csak "érdemi" síkon, mi mucsaiak meg izzadunk mint a ló - egyelőre
Jaszin
2005. április 13. 22:13 | Sorszám: 34
Á, ez nem izzad
Rutinból végzi pártmegbízatását
/titokban meg a Gyurcsányi-féle piszkos milliárdok után kutakodik, biztos ami biztos, ha az eeeetásak jövőre elvesztik a választásokat, akkor is legyen mit enni adni a gyereknek/
Jaszin
2005. április 13. 21:46 | Sorszám: 29
Csak nehogy előkerüljön Mari néni is a rovarirtóval és téged tisztítson el a Simicska-féle 3 milliárdoddal együtt.
Akkor aztán hogyan drukkolsz majd "kedvenc" politikai tömörülésednek ?

Téma: Ki legyen a következő magyar államelnök?
Jaszin
2004. július 08. 23:54 | Sorszám: 19
legyünk már észen, végre jöjjön valaki a húsosfazék mellől: TOM LANTOS !!!

Téma: FIDESZ - ébresztő !!!
Jaszin
2005. szeptember 18. 22:18 | Sorszám: 57
vigyázz, mit írsz neki, mert aztán rád is sajnálja majd az idejét
csak legyint rád, mint rám a 20 évvel ezelőtti pártpropagandista, hogy kár az idejét rám pazarolnia, ideológiailag annyira le vagyok maradva
Egyébként őrjöng minden Lovas cikk, rádiós jegyzet után - mert baromira az elevenükbe talál
mindig az igazság fáj a legjobban
Jaszin
2005. szeptember 17. 23:28 | Sorszám: 52
becsületesen bevallom, a komcsik ellen drukkolok
rólad ezt nem igazán feltételezem
Jaszin
2005. szeptember 17. 23:18 | Sorszám: 48
jó, nálad "lejáratta" magát
esetleg a megbízóidnál is
azért, nyugi, maradtunk még pár millióan, jövő tavasszal megláthatod, ha kinyitod kicsiny szemed ;-)
Jaszin
2005. szeptember 17. 23:15 | Sorszám: 46
borzasztóan igaz
pénteken Viktor még mindig a jólfésült fazonnal jött
odaát meg üvöltenek a véresszájú farkasok
ha ez így megy, ezek megint elcsalják jövőre
ki mondja már meg Orbánnak, hogy amit kommunikációban csinál, ez így rossz ahogy van
Jaszin
2005. szeptember 17. 23:11 | Sorszám: 42
ezt a/munkásőr/klubrádióban hallottad ?
mert én úgy emlékszem, 2002 őszén a tv előtti tüntetésen talán még Orbánnál is nagyobb ováció fogadta
Holnap hasonló fogadná - szegény "jelentéktelen"
persze a sajtóférgek szeretnék őt kiszorítani, hogy zavartalanul sütögessék pecsenyéjüket - de biztosítalak, nem fog menni
MILLIÓK állnak Lovas mögött !
Jaszin
2005. szeptember 17. 22:59 | Sorszám: 39
lehet hogy ti marginalizálnátok - de sajna ő itt marad, remélem még jó darabig
én is voltam kinn Lengyelországban - és akkor mi van ?
irigyeltem őket, hogy olyan nyíltan szembe mertek szállni a komcsikkal
Jaszin
2005. szeptember 17. 22:40 | Sorszám: 37
ha nálad az Aczél/Acsadi, Állambolgár - féle ipari néphülyítés, hazudozás, görcsös gyűlölet a profizmus, akkor Lovas valóban dilettáns
Ő csak - sokszor szenvedélyesen,de - kerek perec magírja,megmondja, mit gondol és, hát bizony kínos de 95 % -ban igaza van Ha most leállunk vitatni a 95 %-ot és "ledolgozzuk" mondjuk 70-re, akkor ez pont a hetvenszerese a fent említett két komcsi ügynök által előadottak igazságtartalmának /mert humánus vagyok , adok nekik 1 %-ot, de ne kérje senki, hogy idézzek egy igaz szót is tőlük/
ismerős szöveg
nem neked volt tele a hócipőd a lengyelekkel 85-ben, hogy "most már jó lenne, ha dolgoznának is ?"
Jaszin
2004. október 03. 22:03 | Sorszám: 0
Nem hiszem , hogy kétségbe lehetne vonna, mennyire fontos poszt a főpolgármesteri.
Látjuk, hogy lerohadt ez a valaha gyönyörű város DG alatt, illetve hogy 2002-ben mekkorát buktunk Bp-en.
Két év múlva újra főpolgármester választás.
Van a Fidesznek épkézláb embere ?
Vagy megint pár hónappal a választás előtt varázsolnak elő valakit , biztos lúzernek?
ÉBRESZTŐ, ne hagyjuk Budapestet elveszni !!!

Téma: Bush vagy Kerry?
Jaszin
2004. november 01. 21:25 | Sorszám: 413
most már lehetne tippelni, nem ?
ki nyer Floridában és az lesz-e az elnök ?
szerintem Kerry nyer Floridában de marad a malacszemű
Jaszin
2004. október 13. 22:36 | Sorszám: 331
Persze, hogy cionista, de nem sötét mint az éjszaka, vagy mint Bush.
Tuti állítom, minden cionizmusa ellenére kevésbé lenne ártalmas a világra, mint ez a fasz texasi
Jaszin
2004. október 13. 22:16 | Sorszám: 328
Összevissza beszéltek itt
Tom Lantost elnöknek, Charlie Gátit helyettesnek, hogy a mélymagyarok is képviselve legyenek
Ezt biztosan viccnek érti mindenki, pedig tessék egy kicsit komolyan belegondolni - ha egy Tom Lantos lenne az USA elnöke, az mennyivel lenne rosszabb a világra, mint Bush ???
Jaszin
2004. október 06. 23:49 | Sorszám: 213
Az alkotmány szerint nem lehet elnök, mert nem ott született.
Persze szólhatna Wekler öcsinek, aki átminősítésben eléggé otthon van - ő szerintem kilobbizná, hogy Pápát minősítsék az USA 52-ik államává
Jaszin
2004. szeptember 28. 21:37 | Sorszám: 183
végülis nem mindegy, melyik lesz a befutó ?
Mindkettő a cionisták bábja, az egyik szőke a másik barna, ezentúl másnak innen a Kárpát-medencéből nézve vajmi kevés a jelentősége.
Azon túl, hogy jól elfórumozgatunk róla...
Jaszin
2004. szeptember 14. 22:44 | Sorszám: 160
Ha már kint éltél, áruld már el: legalább az amerikai értelmiség felfogja, micsoda szellemi alultápláltak kapnak elnökként hihetetlen hatalmat ?
Vagy cinikusan nem érdekli őket ?
Vagy naivan hisznek a demokráciában, hogy az tompítja a hülyeségeiket ?
Vagy elvakult patriotizmusukban tényleg odavannak értük ?
Jaszin
2004. szeptember 08. 20:05 | Sorszám: 139
egyet árulj már el
Miért kerülöd el oly "diplomatikusan" mindig, azt a többünk által kifejtett véleményt, hogy az USA teljesen a militáns cionisták uralma alatt áll
Talán te nem így látod ???
Itt most nem a zsidókról van szó, ez megint csak félreduma lenne.
Aki gondolkodik, tisztában van vele - nagyon is - hogy a cionisták nem azonosak a zsidósággal
Na persze, a cionisták tesznek róla, hogy a két dolog összemosódjon és antiszemitizmusról böfögve tolják maguk elé ártalmatlan hit- és embertársaikat
Jaszin
2004. szeptember 07. 22:54 | Sorszám: 124
Hát, szép kilátások, nem mondom
Ez a Kerry nem semmi, ha még a dablju gyereket is alulmúlja
Én csak azt nem értem, hogy az ameriakiak ilyen birka módjára tűrik, hogy ennyire rájuk telepednek
Persze lehet, igazából észre sem veszik
Jaszin
2004. szeptember 07. 21:13 | Sorszám: 119
látod, ez a félelmetes
Toronymagasan a legjobban teljesít gazdaságilag, szellemileg-érzelmileg viszont kiscsoportos szinten van és sötét ordas erők manipulálják
Nekem szánalmasak a büszke, gyerekesen naiv megnyilatkozásaik, hogy "our troops", hogyan védenek bennünket,"hazánkat" , Irakban
Egy nagy szart a hazájukat, a cionisták bábjaiként golyófogónak lettek odahajtva, már ezren pusztultak el közülük, idegen érdekekért - amelyik ráadásul kémkedik is náluk teljes gőzzel
Ez a fasz Bush ne az úgymond terroristákat állítsa meg külföldön, hanem ezeket a kémeket füstölje ki, akkor tenne valamit szeretett hazájáért
Jaszin
2004. szeptember 06. 23:51 | Sorszám: 115
már bocsáss meg, de ha az ember nézi ezt a jelölő konvenciót, mit gondoljon ???
Ott áll egy gráci születésű testépítő és olyan stílusban üvölti a mikrofonba "four more years" mint egy átlagországban a fogyatékosok iskolájában tenné a tanár
Ne legyél már olyan csőlátó, hogy ne vedd észre a demagógiát, a tömegek manipulálását
Hiába kurva jó sokminden ott, az egész valahogy nem jó irányba megy
Jaszin
2004. szeptember 06. 22:17 | Sorszám: 113
kicsit kezdesz kiborulni buddy!
Nem kéne kezeltetni magad ? odaát egész jó orvosok vannak, még lehet hogy veled is tudnak valamit kezdeni...
Jaszin
2004. szeptember 05. 22:48 | Sorszám: 105
ez így nem igaz !
Agymosott, manipulált tömeg, aki meglehetős jólétben él, igazából nem izgatja a külvilág
az Mszp-re szavazók jó része is jóravaló ember, akiket sötét, ordas erők manipulálnak a saját, mocskos érdekeikért
ne általánosítsunk, akkor nem megyünk semmire
Jaszin
2004. szeptember 05. 22:32 | Sorszám: 103
az még hagyján, hogy én alszom, ez kit érdekel ?
De hogy amerikaiak tíz/száz/milliói alszanak, miközben Wolfowitzék hülyét csinálnak belőlük - hát ez bizony baj, nagyon nagy baj
Nem gondolod, buddy ???
Jaszin
2004. szeptember 04. 23:52 | Sorszám: 92
még add hozzá, mennyi, aki csak a több pénz reményében menne
akkor valszínű egyszámjegyű lenne a kivonás végeredménye
Jaszin
2004. szeptember 04. 23:39 | Sorszám: 87
most hasra, vagy hanyatt essek az amerikai állampolgárságodtól ?
Bár tényleg csak pár hetet "vakaróztam" arrafelé, ezért úgy láttam, nem mindenki olyan pökhendien nagyképű mint itt egyesek, meg pláne nem ennyire felületes !
Hol mondtam én azt, hogy szar ???
Ez a zöld kártya duma meg annyira demagóg, hogy Gyurcsi is megirigyelhetné
Jobban tennéd ha visszamennél és jól seggbe rúgnál néhány, veled azonos útlevelű, világrontó cionistát - csak hogy előbb-utóbb tényleg ne legyen belőle egy szar ország
Jaszin
2004. szeptember 04. 23:12 | Sorszám: 83
képzeld, én is jártam arrafelé
Belülről tényleg bazi jónak tűnik, de ha kijössz belőle, akkor már kissé más az optika
A bosszantó igazából az, hogy egy agresszív kisebbség egyre inkább elcseszi, ha észreveszed, ha nem, ez van
Jaszin
2004. szeptember 04. 21:29 | Sorszám: 80
Tudod, van ott rengeteg baromi jó dolog és sok-sok millió, derék, becsületes ember lakja - meg persze kevesebb nem oly derék is, de egészében egy bazi jó ország lehetne
És ilyen kretén vezére van, akit egy aljas kisebbség kénye-kedvére manipulál
Jaszin
2004. szeptember 04. 20:44 | Sorszám: 78
Láttátok, mikor Bush "elfogadta" a jelölést az újabb 4 évre ?
Úgy vigyorgott, mint egy utolsó suttyó, akit a sors a mennybe repít
Érzésem szerint a Kerry nem ilyen antracit-sötétségű, de mögöttte is legalább olyan gonosz, aljas erők állnak, mint amelyek dablju barátunkat rángatják zsinóron
SZÉP ÚJ VILÁG

Téma: Míg a Fidesz kritizál és rágalmaz...
Jaszin
2004. május 06. 15:50 | Sorszám: 0
én nem is tudom, hogy tűri ezt az Mszmp
Biztosan ferencesek ők, hull, záporozik rájuk az átok, szitok, rágalom, de ők csak dolgoznak rendületlenül az emberek jólétéért
Na persze, ez is időarányosan halad, már jó néhány elvtársuk egész jól lett, Kökény doktor sem lakik már barlangban, majd csak mi is sorrakerülünk egyszer, hacsak a jobboldali,fasisztoid csőcselék nem szavazza le őket

Téma: Bravó Frei Tamás!!!
Jaszin
2005. május 12. 23:04 | Sorszám: 89
talán Frei Tamás lenne a tananyag ?
Mert a cím szerint erről a "derék", gátlástalan-karrierista, a liberálbolsik szekerét toló, szakmailag középszerű alak "megtéréséről, jobban mondva fényezéséről van itt szó, avagy tévednék ?
Aki, Orbán gyilkolászása után most a magyar történelembe böfög bele, egyetlenegy célból:saját,eléggé romokban heverő renoméját bármi áron helyrehozandó
Annyiban egyetértünk:megy itt a beszéd a levegőbe...
Jaszin
2005. május 11. 00:12 | Sorszám: 69
Naná, hogy az
Nem tudom, milyen vár ügyéről van szó, de van egy olyan érzésem, ma az országban ennél ezer égetőbb probléma van, amiről el kell terelni a szót
mikor lesz riport a Zwack panamáról, az Apró/Gyurcsányi maffiáról,a 2002-es Kossuth-téri tüntetés vérbefojtásáról a MOL benzinárképzéséről stb, stb, stb
Biztos földhözragadt vagyok, de engem inkább ezek érdekelnének - utána, ha ezekről szó volt, nagyon szívesen foglalkozom II.Andrással is
Jaszin
2005. május 10. 23:54 | Sorszám: 67
tényleg annak tartalak
Jól figyelj: ennek kb. annyi az esélye, mintha a prérifarkasok a falkába bevennének nehány mezei nyulat
mit gondolsz a TV2-t kik és miért hozták létre és pénzelik ?
GONDOLKODJ !!!!
Jaszin
2005. május 10. 23:07 | Sorszám: 65
Az egyáltalán nem EGY marhaság volt részéről
aAz az aljas hazugság, szerves része "művészi pályájának", bizonyítva, hogy azok közé tartozik, akik jó pénzért akár a saját anyjuk halálát is közvetítenék.
PÉNZ - SIKER - LIHEGÉS
Jaszin
2005. május 10. 22:50 | Sorszám: 63
én sajnos "leragadtam" Kövér Lászlónál
kutyából nem lesz szalonna
szóval csak pianóban azzal a bravózással,sajnos én nem vagyok olyan amnéziás pl.a moszkvai "bérgyilkosok" terén

Téma: A MIÉP hattyúdala
Jaszin
2004. június 14. 21:55 | Sorszám: 43
azért retten el, mert teljes gőzzel megy az agymosoda
Az elvtársi sajtó annyit hazudik a MIÉP-ről, mint kb. Demszkyről, csak ellenkező előjellel
Ha az igazat írnák, az eredmény min. fordított volna

Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében. 2.
Jaszin
2006. szeptember 13. 00:31 | Sorszám: 113
Valóban katasztrofális most is a Fidesz reakciója.Ahelyett, hogy a jó nénikéjükbe küldenék a füttyöt szajkózókat, leállnak hebegni-habogni. Miért nem mondják, hogy a Bush-t is fütyülték és nem hisztériázott, ez a fasz Gyurcsányi mi az anyját pojácáskodik.
Borítékolva van a 2010-es zakó

Téma: Mi drágul jövőre ?
Jaszin
2004. december 20. 23:32 | Sorszám: 103
ne csodálkozz, már a 2002-es szadesz kampányban hallhattad, lendületben a város
demckijre szavaztunk, megérdemeltük, ha nem rá szavaztunk, akkor is, hogy eltűrjük, birkák vagyunk
Jaszin
2004. június 09. 23:43 | Sorszám: 57
bocs, de oltári nagyot tévedsz
bizonyos privatizálandó objektumok ára a töredékére esik, mielőtt csókosék felvásárolnák
szóval, csak ne szidd őket, harcolnak ők a zinfláció ellen - a maguk módján

Téma: Amerika be van szarva!
Jaszin
2004. május 26. 23:49 | Sorszám: 12
az előbbit jó lenne, de csak álom marad, egyelőre úgy tűnik, inkább ők mozgatják a szálakat Hágában is.
A felvetésed második felére akkor lenne némi esély, ha beleköpnének Sharon levesébe - Buldózeres Ari móresre tanítaná még őket is
Jaszin
2004. május 26. 23:29 | Sorszám: 10
ha lesznek is, teljesen ártatlanok - és kár értük
a Rumsfeld meg a Wolfowitz meg habzó szájjal uszítanak tovább
Jaszin
2004. május 26. 23:04 | Sorszám: 8
ahogy az iraki háború tervezését elnéztem, a felsorolt helyek, események azok, ahol tuti, nem lesz az égvilágon semmi
ezek annyira el vannak varázsolva, hogy fogalmuk sincs a realitásokról.
Majd megint ott kapnak a pofájukra, ahol a legkevésbé várják és az áldozatok 99 %-a megint ártalmatlan, hamburgerzabáló G.I.Joe lesz

Téma: TOP SECRET? Orbán apja vörös verőlegény?
Jaszin
2004. október 06. 23:51 | Sorszám: 47
nem nagyon, bár eddig egész jól elvoltam nélküle
Jaszin
2004. október 06. 23:33 | Sorszám: 42
mi ez a bratyizás, engem miért nem szólítasz keresztnevemen ?
Jaszin
2004. október 06. 23:27 | Sorszám: 40
Ne a bűzével foglalkozz.
Kérdezz rá konkrétan bármelyik link dumájára, azzal elhalgattatod azonnal, válaszolni persze éredemben nem tud,inkább felkap egy másik szarkeverő témát, amit az agit-prop osztályon vertek belé
Jaszin
2004. október 06. 23:00 | Sorszám: 34
most akkor cionista, vagy antiszemita ???
Mindkettő, ti még ezt is rábizonyítjátok, mondjuk olyan Aczél-Acsádi logikával

Téma: Vajdaság független állam
Jaszin
2004. december 08. 22:32 | Sorszám: 16
Azért lassan azokkal az őshonosakkal, jó ?
A szerbeknél sovinisztább, nacionalistább társulat nem nagyon lépett fel a történelem forgószínpadán az elmúlt 4-5000 évben
Esetleg előtte...

Téma: Tölgyessy értékelése
Jaszin
2005. december 26. 21:27 | Sorszám: 69
nem tudom ezt honnan veszed - Tölgyessyt a szadesz kemény magja kiszorította, mert nem találták eléggé militánsnak
Azt hiszem fellélegezthetne ez az ország, ha ez az úgynevezett Szdsz kikerülne a Parlamentből / persze a maszopon keresztül akkor is vastagon bent lesz/

Téma: Balmorál a médiában
Jaszin
2004. május 28. 11:15 | Sorszám: 182
nem hinném, hogy az RTL pöceklub munkatársai túlságosan "kötődnének" Thürmerhez vagy Szűröshöz, akik, a maguk módján, de baloldalinak mondhatók.
Na persze, ez is csak egy bujtatott emeszpé legitimálási trükk, a bankár-nagytőkés "baloldaliak", akiket az említett klub gátlástalanul favorizál
"baloldali kötődés", hogy oda ne rohanjak,nem inkább cionista kötődést akartál mondani ?
Jaszin
2004. május 08. 21:13 | Sorszám: 163
még mindig itt cseng a fülemben, mikor 2002 elején H.Kovács naponta hajtogatta jól artikuláltan, hogy a Fidesz közpénzből kampányol

Téma: Best of Gyurcsány!
Jaszin
2004. augusztus 27. 23:48 | Sorszám: 71
bocs, de egy ilyen kép azért erős
aztán csodálkozunk, hogy a Gondolát lerasszistázzák
/de, a fenébe is, azér teccett ez a montázs.../

Téma: A söpredék. 1919 március 21.
Jaszin
2005. április 15. 23:39 | Sorszám: 274
itt a langyos tavasz
Jaszin
2005. április 15. 23:38 | Sorszám: 273
de ez a Fiala ugye nem az a "rokonszenves" Bp-rádiós, "hajrá emeszpé" egyén ?
esetleg rokona ?
lehet, hogy a szélsőségek öröklődnek, csak közben előjelet váltanak ?
Jaszin
2005. április 15. 23:35 | Sorszám: 271
vállalom
ha Berecz és társai 56-os könyvein nem okádtam, akkor ezt is abszolválom
Jaszin
2005. április 15. 23:33 | Sorszám: 269
bocs, nem látok a szememtől
késő van
Jaszin
2005. április 15. 23:32 | Sorszám: 268
Székhelyi valahogy kimaradt
na persze, offtopic /meg ciki is/
Jaszin
2005. április 15. 23:21 | Sorszám: 263
eléggé lazán dobálózol a jelzőkkel
vagy te is nácikat látsz az utcán, mint Székhelyi ?
Tényleg, szerinted ő milyen, széljőbal, szélsőjobb, szélsőcion ? vagy csak egy gusztustalan hímvessző ?
Jaszin
2005. április 13. 23:02 | Sorszám: 253
érdekes, Mengele miért nem évült el
vagy az a nyomorék ausztrál aggastyán sem évül el
Igy szok lenni, egyesek elévülnek, mások meg nem...
Jaszin
2005. március 30. 23:47 | Sorszám: 184
magyarságra= zsidóságra
freudi elszólás, vállalom, azok tuti több veszélyt jelentettek saját népükre
Jaszin
2005. március 30. 23:46 | Sorszám: 183
Fajvédő Párt ???
olyan is volt ?
hány tized % ??
kb annyi veszélyt jelentett a magyarságra mint Eörsi +Szkhelyi elvakult gyűlölete a magyarok ellen - bár ez utóbbiban nem vagyok egészen biztos

Téma: Balfacan Szekeres ujabb magyar operett huszarikat akar kuldeni Irakba!!
Jaszin
2007. január 16. 20:25 | Sorszám: 27
ha szabad, kicsit pontosítanék
a kinti magyarok 2 dolog miatt remghettek
1: ne lőjék őket seggbe
2. ne hívják őket haza idő előtt, mert akkor elveszik a zsíros fizetés
ilyen eccerű

Téma: Gyurcsány egyre jobb!
Jaszin
2006. február 28. 23:37 | Sorszám: 58
absztrakciós képesség? persze, lakótelepi Magdika azonnal absztrahált, mi, továris ?
Jaszin
2006. február 28. 23:35 | Sorszám: 57
mindig a tolvaj szűköl leginkább
mert az a lényeg, hogy milyen márkájú órája van, vagy, hogy miből van neki ?
döbörög a bolsi propaganda
Jaszin
2006. február 28. 23:20 | Sorszám: 56
újra megválasztott ???
nocsak, megint párszáz megdumált maszopos káder választ miniszterelnököt ?
Egyébként biztosan van sok jobb - de ez a kretén nem tartozik közéjük
Jaszin
2006. február 28. 22:14 | Sorszám: 54
A végén megtanulja, hogy Burgenland az nem Burgerland.
Persze ezt a seggében nyelvükkel matató bolgárgyurkák nemigen teszik szóvá

Téma: Már 130 nap sincs hátra ( vágjuk a centit! )
Jaszin
2005. december 05. 21:06 | Sorszám: 106
ez a "Gogolák elvtársnő" telitalálat /bár a nemzet anyósa sem volt olyan rossz/
Pontosítsunk: nem hülyeségeket hordott össze - csupán hazudott / ahogy szokta/

Téma: Beszlan: nálunk is eljöhet
Jaszin
2004. szeptember 07. 21:24 | Sorszám: 101
A baloldal nem azonos a komcsikkal, mint ahogy a jobb sem a fasisztákkal, akárhogy is össze akarod mosni.
A tündéri logikád szerint a fasiszták nagy része is jóravaló ember, csak kisebb hányaduk volt népirtó, nem ?
Viszont minden fasisztába be van kódolva a rossz, mint ahogy minden komcsiba is, hiába bújik utóbbi többször "humanista" álarc mögé. Mind a kettő meg akarja semmisíteni ellenfelét, a fasiszta bevallottan, a komcsi többnyire hazugsággal álcázva
Ez van, kedves meggyőződéses embertársam...

Téma: Izrael EU-tag szeretne lenni! :)))
Jaszin
2004. december 02. 19:54 | Sorszám: 139
Na ez szép.
Én mint becsületben megőszült komenista azért nem ilyen durva bánásmódot érdemelnék.
Ez a hála, hogy 89' előtt olyan elnéző voltam hozzátok ?
Jaszin
2004. december 01. 20:53 | Sorszám: 133
igen, az vagy
Válaszd inkább a szabadkai megvert magyarokat.
Ha te oda születsz, ma szerbül beszélnél ?
Vasárnap, negyed órát kell csak rászánni...
Jaszin
2004. november 30. 22:07 | Sorszám: 130
Megnyugtatlak: nem szeretne lenni - LESZ !! És nem is olyan soká./ezt offoljátok szét, ha tudjátok fijugg!/

Téma: Bocsánat az offért. A portugálok nyertek!!!!!!:))))
Jaszin
2004. június 25. 00:37 | Sorszám: 40
türelem, jönnek a milliárdos újjáépítési üzletek - csak nehogy a Fidesz azokat is lenyúlja 70-30-ban, ugye , Ibike ?
Jaszin
2004. június 25. 00:28 | Sorszám: 35
tényleg, Irakba bejutottunk selejtező nélkül is
Jaszin
2004. június 25. 00:21 | Sorszám: 30
persze, de utálnivaló igazán az lehet, amelyik durva, alattomos, vagy csalnak neki
Ilyen egy sem volt Portugáliában, persze ettől még voltak ellenszenves csapatok, én is örültem, hogy a gépies, nagyképű németek pofára estek./azzal a majom Kahnnal az élen/.
Nem fogom kihagyni, megjegyzem német barátomnak: jó volt a hardver, de mit ér szoftver nélkül - előre látom lilulni a fejét...
Jaszin
2004. június 25. 00:06 | Sorszám: 19
miért kell mindig valaki ELLEN drukkolni?
Én is örülök, hogy a jóval kreatívabb portugálok győztek, de le a kalappal az angolok előtt - ők is hozzájárultak, hogy csodás focieste volt.
És a végén, összeszorított foggal , de megtapsolták drukkereiket - nem szebb ez így, mint huhaanyázní ?

Téma: BRFK: Igen, politikailag diszkriminálunk!
Jaszin
2004. április 21. 13:53 | Sorszám: 3
sajna, több mint két év
és valami azt súgja, lesz ő még a dolgok középpontjában - bár ne legyen igazam
Jaszin
2004. április 21. 13:25 | Sorszám: 1
Szerintem még Kaaadaaar elvtárs is elégedetten csettintett volna, ha Gumibotos Mónika az ő minisztere lett volna

Téma: A kommunisták megbénították Budapestet
Jaszin
2004. október 15. 22:33 | Sorszám: 16
Na és mi a helyzet a közlekedés aránytalan sérelmével ?
Amit ez a mai belügy és rendőrség művel, még jó "rumoshordó" Benkei elvtársnak is dicsőségére vált volna

Téma: A brit és a magyar kormányfő cikke :D
Jaszin
2004. október 15. 22:54 | Sorszám: 31
Úgy tűnik, Blair is egész jól kezdi felvenni az izraeli/USA stílust. Ha ellent mernek neki mondani, faképnél hagyja a másikat, rosszabb esetben visszaküld pár bombázót, vagy tankot, miheztartás végett

Téma: Kritikus tömeg
Jaszin
2005. szeptember 26. 22:52 | Sorszám: 136
Sziasztok !
Én is szeretek bringázni, ahová csak lehet, azzal megyek.
De arra soha nem volnék képes, hogy az autósok heccelésére biciklizzek.
Az ilyen naiv provokáció csak fordítva sülhet el - azok meg elégedetten dőlnek hátra, akik a magyarok egymás elleni uszításában érdekeltek. Mert ez a múlt csütörtök az ő napjuk volt.
Jaszin
2005. április 15. 19:56 | Sorszám: 21
hej,ha ezt tudták volna a Gesztenyéskertben szétgumibozott gyülekezők, akik a koccintgató Mekegi háza elé akartak vonulni pár százan
Mentek volna bringával
"A rendőrség a teljes útvonalat biztosítja."
Jaszin
2005. április 13. 21:23 | Sorszám: 15
Először is:irigyellek, hogy Brüsszelben/is/ laksz, voltam ott, az,egy normális város
A céljaitokkal maximálisan egyetértek, az eszközt naivan nevetségesnek, sőt visszafelé elsülőnek érzem. Hiába nem az autósokat akarjátok bosszantani, az lesz az eredménye, ülnek majd bárgyún révülve,járó motorral és szidnak pár tucat feltűnősködő alakot.
Csak példaként mondom: ha mondjuk a Demszkij budaörsi háza elé mennétek a bringával, mondjuk lehetetlenné téve, hogy kihajtson, vagy kilovagoljon, ott lennék köztetek /még akkor is , ha gumibotos Mónika verőlegényei fenyegetnének/
Hajrá!
Jaszin
2005. április 13. 21:15 | Sorszám: 14
bocsánat , az ésszerű lemaradt
Jaszin
2005. április 13. 20:50 | Sorszám: 11
Persze, nekem is van autóm, naponta használom
Biciklim is van, nem használom naponta, szégyellem is magam emiatt
Azt viszont nem nagyon értem, ez a demonstráció hogyan szolgálja majd az "autóhasználat széleskörű népszerűsítését"
Nekem ez meglehetősen pufogó frázis,kb. olyan, mint húsz éve a "szocialista termelőmunka ésszerűsítése" és társai

Téma: Kirobbanó siker a "kirobbanó siker"!
Jaszin
2005. december 23. 23:58 | Sorszám: 113
és ezt a kretént 41 % jónak tartja
Ha mondjuk úgy kezelnék, mint Csurkával teszik, maradna 41, de nem százalék
ilyen szar ez az ország ma

Téma: Orban!!Bravo!!
Jaszin
2005. december 06. 19:24 | Sorszám: 228
Kocsi olyan amilyen ???
akkor elmondom neked, itt és most, hogy /azontúl, hogy egy szerencsétlen gnóm külsővel verte meg a sors/
egy mérhetetlenül elfogult, cionista nőcike - úgy "olyan, amilyen" kiadásban - ha eddig nem vetted volna észre

Téma: Bayer Zsoltot kitiltották Romániából
Jaszin
2004. március 26. 23:23 | Sorszám: 128
de tuti, hogy már ott is a Bayer volt az értelmi szerző
Jaszin
2004. március 26. 23:10 | Sorszám: 126
nekem van egy olyan érzésem, hogy a Megyessy szervezte be - anno még amikor együtt küzdöttek a KGB ellen

Téma: Rytkó az mszp-nek gyűjt adatokat?
Jaszin
2004. december 22. 23:20 | Sorszám: 1
Nézd meg az életrajzát, aztán semmin nem csodálkozol

Téma: David Merker és a Jobbik
Jaszin
2006. szeptember 02. 14:23 | Sorszám: 162
Nekem meg van egy olyan érzésem, hogy nem sűrűn fordulnak ott ők elő. A "kemény" szadeszesek nagy része tojik a vallásra, meg a zsinagógára. A lelkük mélyén megvetik esetleg lesajnálják a vallásos zsidókat. Na persze, fel-felbukkannak ott is, kb. olyan álságosan mint Sili katika a katolikus templomban. Igazából őket nagyon is a világi dolgok /pl. a pénz, aztán a pénz és esetleg a még több pénz/ hozza izgalomba
Jaszin
2006. augusztus 31. 14:19 | Sorszám: 45
Dávidka mint árufeltöltő - jó a humorérzéked amigo.
USA ösztöndíj, esetleg izraeli, informatikai cég vezetősége, esetleg MOL, Magyar Telekom vezetőség, netán Geszti-féle arculattervezés, netán szociológia.
Én ilyen helyekre tippelem - bár lehet, megvan hogy dörmögő Kuncze utódja
Jaszin
2006. augusztus 31. 14:14 | Sorszám: 42
Aztán majd azt a támogatót is kinevezi a lakájmédia díszzsidónak, mint Deutsch Tomit :-(
Jaszin
2006. augusztus 31. 14:00 | Sorszám: 34
Nem tudom, mennyire van tele a hócipőjük, de hogy újra 99,99 %-ban a Demszkyre szavaznak, az hótziher.
Jaszin
2006. augusztus 31. 13:38 | Sorszám: 28
• MTI
2006. augusztus 29., kedd 15:01
Súlyosan bántalmaztak Belgrád központjában két izraeli állampolgárt. Az incidenst helyi zsidó vezetők antiszemita támadásnak minősítették
A 27 éves Jariv Avramot és a 23 esztendős Bojana Petkovicot vasárnap este egy rockfesztiválon náci jelképeket viselő bőrfejű férfiak verték meg - közölte a rendőrség. Avram fejsérüléseket, míg Petkovic zúzódásokat szenvedett el.
Ütlegelés közben a támadók az "Auschwitz" és "Menjetek Németországba" szavakat üvöltötték - mondta Avram, aki szerint a rendőrök semmit sem tettek védelmükre.
A szerbiai zsidó közösség nyilatkozatában felhívta a figyelmet, hogy az országban nem ez volt az első ilyen támadás. Szerbiában az elmúlt években meglehetősen erős antiszemita légkör alakult ki, amit a szerb nacionalisták szítanak.

Nekünk meg veri itt a nyálát kis Dávidkánk...

Jaszin
2006. augusztus 31. 13:22 | Sorszám: 20
Kedves onogur,morse és mások !
Biztosan én vagyok ideológiailag fejletlen, de én sem a MIÉP, sem a Jobbik eddigi tevékenysége során nem találkoztam az Szdsz-re jellemző szélsőséges, kirekesztő, a másikat szellemileg elpusztítani akaró ordas eszmékkel. Úgy emlékszem, az Erzsébet téri gödörbe sem a MIÉP akarta saját tgjait belelövetni...
A dörgölőzés szóról meg nekem inkább az Mszp és a zSzdsz ugrik be.

Téma: spiclilista: Szabó István, Szepesi ...
Jaszin
2006. február 20. 19:52 | Sorszám: 517
Nem kérsz Negrót ?
Bár az csak köhögésre jó, hazugságra nem annyira, my dear "rechtradikal" - úgy kende DR. módra
Jaszin
2006. február 15. 21:10 | Sorszám: 502
Ez a banális idézet - amin azért el lehetne vitatkozni - nagyon nem illik ide.
Szabó pistike egy sz@rházi, akkori spicli-főnökei meg országrontó bűnözők.
Csak a tisztánlátás végett
Jaszin
2006. február 08. 23:18 | Sorszám: 481
Ez jól jellemzi az ország állapotát
A közvéleményt teljesen az ilyen velejéig rothadt bolsevikok uralják-terrorizálják
Jaszin
2006. február 06. 23:23 | Sorszám: 467
Igen,azokra is, évtizedekig tömték a fejünket "rémtetteikkel". Na persze igencsak sajátos szemszögből exponálva a dolgokat.
Viszont Szamuelyék őrjöngését még manapság is nem kevesen igyekeznek takargatni,bagatellizálni.
Vagy a "nagy" Lukács György tizedeléseit. Aj de kínos, hogy az imádott mester egy kegyetlen gyilkos volt
Jaszin
2006. február 06. 22:24 | Sorszám: 465
Az ártatlanul legyilkoltak utódai talán kevésbé rokonszenveznek a TK nevezetű vörösterrorral.
Ha ilyen toleráns vagy, a nyilasuralmat is kamaszkori botlásnak veszed ?
Vagy előjön a kettős mérce ?
Jaszin
2006. február 04. 00:46 | Sorszám: 376
Ó bébi, miért nyomod azt a billentyűzetet ha ennyire finnyás vagy.
Talán a Székhelyi nácizását is ennyire unod, csak épp akkor valahogy nem nyomod ennyire a billentyűzetet ?
Az ausztrál "nácibűnös" aggastyán nem "kopik ki" a közéletből ?
Jaszin
2006. február 03. 00:02 | Sorszám: 356
Törődik is vele ?
Csak azt tették vele, amit ő is másokkal, annyi különbséggel, hogy neki a haja szála sem görbül, sőt agymosodás , a magyar médiát terrorizáló haverjai asszisztálásával hőssé válik
Pedig csak egyszerű rohadék
Jaszin
2006. január 29. 23:49 | Sorszám: 109
Egyetértek.
A nagyon szomorú csak az, ha ezt valahol nyilvánosan el mernéd mondani, az Eörsi vagy Zoltai-félék habzó szájjal lenáciznának érte
Jaszin
2006. január 29. 23:46 | Sorszám: 108
Bizonyos szempontból ő a magyar film Kertész Imréje.
Képességük tizenkettő egy tucat, az egyik lefasisztázza azt az országot, ahol született,nevelkedett, a másik sunyi besúgóként emberek életét tette tönkre és most még játssza a hőst. Mint Mekegi harca a KGB ellen
Jaszin
2006. január 29. 23:42 | Sorszám: 107
Mi van bejbi,lemész parasztba ?
Az itteni beírásaidat olvasva egyébként nem csodálkoznék, ha a Times úgy tudosított volna volna tolmácsolásod alapján, hogy egy magyar szakállas Kisz-führer a szovjetek internacionalista segítségét kérte...
Egyébként senki nem állította hogy Orbán miatt takarodtak haza a ruszkik - hiába erőlködsz hogy ezt /is ))/ a szánkba add.
De sajna, akárhogy is fáj, ő merte kimondani először ország-világ előtt - egzisztenciáját kockáztatva - amit milliók gondoltak, esetleg maximum baráti körökben hangoztattak. Amikor a te Gyurcsányi-féle szépfiúid épp a Fidesz elleni, "humánus" politikai kiszorítást tervezgették.
Persze antimagyar miniszter lehet hogy írat még olyan történelemkönyvet, ahol cserélődnek a szerepek. Nálatok ez előfordult már olykor-olykor
Jaszin
2006. január 29. 16:27 | Sorszám: 87
én elgondolkoztam
Nem sok reményt látok ...
Jaszin
2006. január 29. 16:11 | Sorszám: 85
Egy régebbi történelmi példával/a Rajk pert és hasonló százakat nem említem, túl magas labda/ élve
Tiszaeszláron is történt ami történt, vannak pro és kontra állítások, nemde ?
Legyek én is olyan genny cinikus, hogy így beszáljek arról az ügyről is ?
És az egész életében szürke kis fűszeres Kohn bácsi, akit by the way elgázosítottak ? Ő sem "tett semmit". Ott sincs hőstett...
Észreveszed magad???
Jaszin
2006. január 29. 15:58 | Sorszám: 79
Esetleg épp szemináriumon voltál a Nagy Imre temetésen 89-ben?
Vagy éppen jelentést fogalmaztál ?
Esetleg a mátyásföldi ruszki laktanya előtt tüntettél Kovács Lacival ?
Ha ez utóbbi igaz, akkor bocs
Ellenkező esetben húzd le magad - miután dezodoráltad a helyiséget,csak úgy a jobb közérzet végett
Jaszin
2006. január 28. 00:03 | Sorszám: 24
igazad van, a népkeltében mosdatják majd - aztán kiderül , ő küldte haza a ruszkikat, nem a zorbán
Jaszin
2006. január 27. 23:53 | Sorszám: 22
egyrészt a Hír TV-vel sztem nem áll szóba
A többi bolsibérenc csatorna meg lapít mint szar a fűben - mint szokásos, ilyen esetekben
Jaszin
2006. január 27. 09:39 | Sorszám: 4
Szerintem semmi komoly "bűnük" nem volt amivel zsarolhatták volna őket.
Akit ilyen piti alapon beszerveztek, egyszerűen mohó és gátlástalan volt, nem akart lemondani a privilégiumokról. Zsíros állás, nyugati utazás/mennyit ért az akkortájt!!/.
Így tudták beelőzni a náluk tehetségesebbeket, hogy-hogyan nem, mindig ők kapták a prémiumot, a kiküldetést, lehetőséget egy új filmre.
Na persze szemlesütve csak azt rebegték: "valahogy rám esett a választás..."
Jaszin
2006. január 26. 23:45 | Sorszám: 0
érdekes, az embernek egyre inkább az az érzése, hogy a kommunista rendszerben sikeres, élni hagyott káderek mind jelentettek
Magyarul: szarházi senkiháziak
Aranyos Jancsó dumája: ő el sem tudja Szabóról képzelni, az csak névazonosság
Okádni tudnék

Téma: Tematizálják a közéletet !
Jaszin
2006. augusztus 31. 00:13 | Sorszám: 60
naná, de nekik annál több velünk...
Azért ne feledjük, Trianon előtt csak a mi országunk létezett, olyan részeken is, ahol ők voltak túlnyomó többségben. Biztosan nem szeretettel néztek a magyarokra és talán némi alappal. Azért ez is hozzátartozik a képhez, persze ez nem menti a mai agyament szlovák propagandát. Most olvastam kint ismertetőt egy felvidéki városról, leírják a történelmét,benne, hogy 1918 előtt a Habsburg monarchia része volt. A több oldalas szövegben a magyar szó nem szerepel...

Téma: szürke pulóver
Jaszin
2005. április 09. 21:34 | Sorszám: 11
bocsánat, tényleg kardigán díjról van szó
slampos voltam, mint a szóbanforgó ruhadarab
bár én akkor is úgy emlékszem, hogy egykoron felkapott politológusunk /LL/ pulóverben osztotta az észt a képernyőn
Jaszin
2005. április 08. 23:32 | Sorszám: 0
Egy internetes szavazás alapján Kéri László "nyerte" a szociológusok citromdíját, a szürke pulóvert.
Érintett állítólag vérig sértődött, komái -benyalós Lakatté,zsidózó Havas - hápogva kérik számon a díj odaítélését

Téma: Választási csalás-mszp
Jaszin
2006. március 27. 22:16 | Sorszám: 147
szerintem, ez itt most pont aktuális:

Szolzsenyicin írta: „A kommunistáknál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így hív: lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek (… , egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista. Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak személyes boldogulása úgy kívánja.”


Téma: Ország a szakadékban
Jaszin
2005. december 05. 23:01 | Sorszám: 328
nocsak, egymásra talált a két cionista újság ?
tényleg talányos, Der Standard még Néphazugság

Téma: Folytatódik a leszámolás az MDF-fel
Jaszin
2004. október 16. 00:49 | Sorszám: 323
nem hinném hogy elvtárs, egyszerűen jellemtelen alak

Téma: Anyagiasoknak
Jaszin
2004. december 03. 22:02 | Sorszám: 45
szinonimája a jó francokat, legfeljebb itt, ebben a mesterségesen eldegenerált,értékvesztett társadalomban !
Ahol egy magyar Józsi vagy kiröhögi őket, vagy felfogni képtelen, hogy pl. egy német baráti társaság az étteremben egyenként fizet
Próbálj már belegondolni, kinek jó ez a mentalitás, ez a berendezkedés. Talán fel tudod fogni, nem a kis piti csalóknak - ahol valaki milliárdokat lop-csal /lásd a meggyilkolt alvilági Fenyő/ aztán az agymosó gépezet szemet huny, elkeni, elhallgatja
Röhej !
Egy "anyagias" társadalomban egy Fenyő-féle, generációk köpetcéltáblája lenne
Na persze itt vannak "humanista" értékek -dialektika ez elvtikém, vagy valami egészen más, hülyének nézzük a másikat teljesen ???
Jaszin
2004. december 03. 21:51 | Sorszám: 44
végül is megfontolandó
nekem sincs /papíron/ fizetésem, viszont van pár millkó adósságom
Osztozhatunk, ha ragaszkodsz hozzá
Jaszin
2004. december 02. 20:06 | Sorszám: 36
ááá, nekem csak úgy 10-e körül szokott megjönni...
Jaszin
2004. december 01. 22:07 | Sorszám: 29
nem tudlak követni, légyszíves lassabban
Jaszin
2004. december 01. 22:04 | Sorszám: 27
de ugye nem úgy mint Iván és Józsi, amikor közösen kincset találnak és Iván javasolja: osszuk el testvériesen.
Mire Józsi: a jó anyádba ! fity-fifty !
Jaszin
2004. december 01. 22:00 | Sorszám: 23
Persze, hogy az, legalább fele annyira mint te !
De én legalább bevallom.
Jaszin
2004. december 01. 21:41 | Sorszám: 19
Példáid szereplői nem anyagiasak, hanem
1. példa: szarevő
2. példa : hullarabló
Tudod, többek között azért van itt az ország, ahol van, mert a kommunizmusban az emberekbe verték ezt az "anyagias" hazugságot.
Minden normális ember anyagias és egyben becsületes !!!
A te olvasatadban persze ez a kombináció értelmezhetelen - tedd csak le szépen a jattot a benzinkútnál a totál semmiért - aztán káromkodj, miért olyan drága a benzin.
Nincs összefüggés? - naná, hogy van,mennyire hogy van, hogy egy klasszikusunkat idézzek
Jaszin
2004. december 01. 20:42 | Sorszám: 10
Fogalmazzunk már pontosan , mi az hogy anyagias ???
Az miért negatív jelző ???
Egy svájci anyagias, mert a becsületesen megkeresett, leadózott pénzének az utolsó frankját is megnézi, hova teszi ? Ez rossz ?? A kommunista ideológia szerint valóban, mert be kéne adnia a kolhozba.
Ezalatt a mi kommunistáink nem anyagiasak, hanem mérhetetlenül harácsolóak / lásd villáikat és egyéb,csak nyilvánosságra jutott allűrjeiket, nem beszélve a suba alattiakról/ valamint - hogy fogalmazzak - nem fair körülmények között gyarapodók.
Úgyhogy leállhatsz nyugodtan az agymosásoddal, hogy az anyagias a rossz szinonimája. Az legfeljebb jellembeli negatívum, de nem a többieket törvénytelenül megrövidítő - közben szemforgatóan hazudó - csaló !!!

Téma: hol járt taxis Gyuszi ?
Jaszin
2004. április 27. 16:55 | Sorszám: 13
2006-ig biztosan megmásíthatatlan - illetve csak rosszabb lehet
Jaszin
2004. április 26. 22:41 | Sorszám: 0
jellemző "ránk", meg a sajtónkra - arra a töredékre - hogy ejteni látszik ezt a témát, pedig kínálna valódi csemegét bőven
Nem is a makkoscipős Forró et, de pdul ez az Endrényi Éva vonal megérne pár kört

Téma: Vállalkozások gyurcsányi jövője (?)
Jaszin
2006. március 09. 01:12 | Sorszám: 2
inkább az utóbbi - a hülye kivételével.
Majd ők Kókával felvásárolnak szarért-hugyért

Téma: Tőzsdecápák, tőzsdeguruk és spekulánsok...(II.)
Jaszin
2004. október 04. 23:58 | Sorszám: 509
nem nekem adtad fel, de a válasz: nem !

Téma: Az egypártrendszer továbbélése: Egymédiarendszer
Jaszin
2004. szeptember 14. 22:36 | Sorszám: 7
Az tényleg vérforraló, ahogy ezek a poszt-ávósok viselkednek bármilyen normális emberrel, ugyanakkor milyen gusztustalanul hetyegnek a posztkomcsikkal.
Én csak azt nem értem, miért nem próbálják a "normálisok" - direkt nem mondok pártot, mert a maszop és a szadesz kivételévek felsorolhatnám mindet - mondjuk a Torgyán módszert követni. Nagy marha volt Józsi bácsi általában és összességében, de ha egy riporter sunyiskodni próbált vele, ha szalonképesen is, de többnyire úgy lerendezte, hogy megfagyott a vicsorgás a nyálas képén
Miért nem kérdezi valaki vissza agresszívan pl. az Aczél-Acsáditól, hogy most mi maga, riporter, vagy a maszop fogadatlan prókátora ? Sajnálatos, hogy a felkészülésre nem fordítanak kellő súlyt, mielőtt bemennek a "számonkérő szék" elé.Nem fogják még mindig fel, milyen őrült nagy hatalom a média ?
Átgondolhatnák, hogy ha játsszák a visszafogott, moderált alanyt, ezek a gátlástalan hiénák annyira lealázzák őket, ami szánalmas
Fel kéne venni a kesztyűt - vagy mondják le a szereplést, mert ez így a józan ész kálváriája, nem beszélve arról, hogy az iskolázatlan publikumot még inkább ellenük lehet hangolni

Téma: Kósáné EU frakcióvezető-helyettes
Jaszin
2004. július 07. 22:57 | Sorszám: 13
Azért nekem meggyőződésem, hogy az MSZP-sek jó része ís kínosan érzi magát, hogy egy ilyen külső-belső adottságokkal rendelkező személy képviseli őket Európában,/most tekintsünk el a fanatikusoktól és a perverzektől/
Az esélyegyenőtlenségi miniszterasszonyra legalább hegesztőszemüveg nélkül is rá lehet nézni
Kínos az önkritika, de védeni a védhetetlent még kínosabb
Jaszin
2004. július 06. 19:31 | Sorszám: 0
hát ilyen a politika
úgy látszik európai szoci körökben szalonképes marad az a kriptokommunista, aki a Vatikánnal riogat
mit érdemel az emberiség ????

Téma: Uram, kifehéredtünk -mondá Jean
Jaszin
2006. január 27. 00:02 | Sorszám: 0
ilyen cenzúra emlékeim szerint már a 80-as években sem volt
ez tényleg a sötét,lábszagú 70-es éra

Téma: A rendőrség félbeszakította a Jobbik sajtótájékoztatóját
Jaszin
2004. október 08. 22:41 | Sorszám: 51
Persze, a Fidesz-rendőr is borzasztó, de azért akkor nagyságrenddel kevesebb volt rajtuk a politikai nyomás.
Persze Pintér sem nyúlt a bunkó-káderekhez, meg is lett az eredménye
Jaszin
2004. október 08. 21:52 | Sorszám: 49
Bocs, de kicsit naiv vagy.
Mondjuk pl. nyomozói szinten tényleg sokat dolgozó és nem igazán elfogult a gárda, de a vezetők?
Ha látnád, mennyi a tehetségtelen, gerinctelen bunkó - volt szerencsém néhány protokoll összejövetelen személyesen is pár szót váltani, belehallani épületes csevelyekbe.
Egyszerűen: borzalmas !!! Tudod milyen szellemi színvonalú tábornokok vannak ? És a parkolóban hugyozó főrendőr még az intelligensebbek közé tartozik, brrrrr.
Vagy gondolj a Fásy-shows Komáromi "Pisti" popsztárra,valamirevaló táraságba be sem meri tenni a lábát és mekkora góré /volt/a yardnál
Gondolj már bele, ha a Mekeginek nem égett le a pofája, beszólni a tévébe a hülyécske nevelt lánya érdekében, akkor élesebb témákban ne lenne százszor így ??
Ma a rendőrség ugyanannyira kézivezérelt mint a Kádár-időkban, illetve még jobban is, mivel akkor csak megbízható eetásak dolgoztak, akik ki voltak ideológiailag képezve rendesen.
Ma ezekre jobban "oda kell figyelni" és meg is teszik, ha kell percenként
Jaszin
2004. október 08. 20:51 | Sorszám: 45
Érdekes, az én belügyes ismerősöm másképp meséli: időnként olyan direkt lebaszások jönnek politikusoktól, hogy a telefon membránja is alig bírja
Jaszin
2004. október 08. 20:49 | Sorszám: 44
Azért ne felejtsük el, hogy középvezetőtől felfelé még jórészük a komcsi kiképzést kapta, ami nagyon is meglátszik azon, hová húznak. Meg a fiatalabbak jó része is kaphatott kis hátszelet otthonról, a rendőr- belügyes tipikus "családi" szakma, lásd Gál család pdul.
Úgyhogy vegyük le ezt a "nem elfogult" lemezt, eléggé recseg...

Téma: Vásárhelyi Mária
Jaszin
2005. július 01. 22:40 | Sorszám: 12
gondolom, legközelebb Izraelbe megy, felmérni, a zsidók hány %-a gondolja úgy, hogy az arabok többsége nem rendes ember

Téma: Az Antallnak adott ügynöklista a neten?
Jaszin
2005. március 01. 22:06 | Sorszám: 139
hiányzott a történelemóráról
pedig megtanulhatta volna: elvtársai a pillanatnyi érdekekért akár a saját édesanyjukat is...
ugye, Bácskai - féltél, hogy a zsidó apád szítja az antiszemitizmust

Téma: Auschwitz?
Jaszin
2004. április 24. 23:02 | Sorszám: 34
gondolom ismernek más eszközöket is - lásd Palesztina - de nálunk egyelőre az általad említettek is megteszik
Jaszin
2004. április 22. 23:49 | Sorszám: 26
kíváncsian várom Jehuda Lahav holnapi "tárgyilagos" beszámolóját
Jaszin
2004. április 22. 23:38 | Sorszám: 24
ahhoz képest egész jól megy a sora
valszínű szerencséje van, nem a zsidókat pécézte ki, nem őket gyalázza
Jaszin
2004. április 22. 23:29 | Sorszám: 22
akkor Te egy antimacska vagy
tényleg, antimagyar miért nincs?
mondjuk Eörsi István micsida ?
Jaszin
2004. április 22. 23:05 | Sorszám: 20
de hát nem mentette meg ez a velejéig fasiszta, náci ,antiszemita magyari népség
vágjuk csak naponta 100x a bőgatyás, fütyülő barackos pofájukba, milyen mocskok voltak az őseik és persze a maiak is azok
pedig tanulhatnának, lehet ezt másként is: most folyik éppen a palesztinok "megmentése"
Jaszin
2004. április 22. 00:12 | Sorszám: 9
miért nem szólsz a Moszadnak...
apropó, mit gondoltok, ha a Karadzsics a több tízezer muzulmán mellett mondjuk pár tucat zsidót is kiirttatott volna, hány napba telt volna, hogy Izrael elrabolja és saját bíróságával halálra ítélje ?

Téma: Kövér - Dávid.......
Jaszin
2004. március 28. 23:51 | Sorszám: 64
T. Uraim !
Ibolyka tett- újfent - egy szerencsétlen kijelentést
Könyörgöm, most kövessük a bolsi médiát - hallgassuk agyon a témát
Alternatívaként tapsolhatunk Megyónak 2006-2010 között is
Ez utóbbi, ahogy így leírtam,már ránézésre is meglehetősen borzasztó, nemde ??

Téma: Izrael, most
Jaszin
2004. szeptember 13. 23:28 | Sorszám: 8
Ezek a hülye palesztinok, nem értem miért nem ülnek le már tárgyalni a zsidókkal
Pedig aki leül velük valaki tárgyalni, tudhatja, csak jól járhat, nem ?

Téma: EP-szalonba nem illő MSZMP KB tagok
Jaszin
2004. október 13. 23:20 | Sorszám: 151
Nem tetted ki az idézőjelet
Egyébként számít, KB-tag volt-e ?
Amit röpke 15 éve művel hazája ellen, száz élet nem volna elég vezekelni,jóvátenni
Nem veszed észre, hogy már nektek is felettébb kínos a jelenléte?
2006-ban 20 százalékot akarsz ?
Vele - sikerülhet
Jaszin
2004. október 13. 22:50 | Sorszám: 149
De még lehetsz, figyelnek az eeetásak, eddig meg lehetnek veled elégedve
Jaszin
2004. május 26. 22:07 | Sorszám: 139
én úgy emléxem, cca nyolcszázezer tagja volt fénykorában az élcsapatnak.
Ez még hagyján, de 99 % ártatlan félrevezetett vagy kényszeredett??????????
Na azért, ne becsüljük le őket, volt abban 5-10 %meggyőződéses is - kb azok, akik 1990-ben is az Mszp-re szavaztak
Jaszin
2004. május 21. 23:09 | Sorszám: 137
azért nem mosnám őket így össze
a Balázs Péter mindig is elismert volt szakmai körökben, persze nem kizárt, hogy őt is beszervezték, a külkerben egy bizonyos szint fölött nehezen lehetett a hálózatot elkerülni. Ezt feltételezve is, messze felülmúlja az említett két senkiházit, akik kizárólag a párttagkönyvük és ügynöki munkájuk révén lettek sztárok. Anélkül kb. osztályvezető-helyettes szinten számolnák a napokat a nyugdíjig

Téma: A halozati emberek utja a hatalomba
Jaszin
2005. április 15. 21:37 | Sorszám: 482
csak úgy eszembe jutott
pszabi, szava, m hirlap, 3 "mértékadó"
az utóbbi 10 évben összesen hányszor írták le e szép nő nevét: APRÓ PIROSKA
elég egy kéz, vagy kell a kettő, amin megszámoljam ?
hol élünk, tessék mondani ?

Téma: Ki az a Gyurcsányi ???
Jaszin
2004. november 07. 19:59 | Sorszám: 64
mi történt ?
Jaszin
2004. szeptember 03. 14:32 | Sorszám: 25
na igen, van keze,feje, lába - aztán itt nagyjából abba is marad a lista
Persze, homo sapiens, így vagyunk mindannyian rokonai Sztálinnak, Rákosi Matyinak és talán még Buldózeres Ari Sharonnak is - bár utóbbi nem biztos hogy ezzel egyetértene
Jaszin
2004. szeptember 03. 14:29 | Sorszám: 24
a fenébe is, mindent visszavonok, Klárika még megorrol !
Pedig az én vállalkozásomnak sem jönne rosszul egy kis EU lovetta - már,ha a csókosok méltóztatnak nem lehajolni néhány lepottyanó morzsáért
Jaszin
2004. szeptember 03. 14:13 | Sorszám: 21
végre megszabadulunk "bagós" Csaplár Katinkától, erre tessék !
EZ AZ ORSZÁG TÖBBET ÉRDEMEL !!!!!
/nem Dobrev Klárából, belőle bőven elég ez az egy is, főleg, ha valódi képességeinek megfelelő helyen volna, kb. egy közepes cég titkárságvezetője lenne - én ennyit nézek ki, így első blikkre belőle/
Jaszin
2004. augusztus 31. 20:37 | Sorszám: 5
Hát pont ez az !
Jó pár napja jelölt ez a szépfiú és felvetette már valaki a témát ?
Vagy arra játszanak, hogy megvárják, amíg kinevezik és utána veszik elő, hátha belebukik ?
Jaszin
2004. augusztus 31. 20:24 | Sorszám: 3
Az nekem legalább olyan elképesztő, hogy ilyen hamar feladják.
Nem mondom azt, hogy annyira fanatikusak legyenek mint a Simon Wiesenthal központ, na de ilyen mamlasz módon hallgatni ...
Jaszin
2004. augusztus 31. 18:52 | Sorszám: 0
Nem is olyan rég, sztárbrókerünk lehallgatott telefonbeszélgetésében említi a Gyurcsányi nevet.
Ez nem a polgári oldal linksége, trehánysága, hogy hagyják elaludni ezt a témát ?
Ha Orbáni-t mondott volna, még ma is naponta hányszor hallanánk vissza a kriptokommunista talpnyalóktól , hogy itt valami nem stimmel?

Téma: Kiutotte magat a centrumbol a centrum part!!
Jaszin
2005. január 05. 23:24 | Sorszám: 18
az bizony, de elkeserítően sok ember vevő rá még mindig a "charm"-ja miatt /postádat nézted ?/

Téma: Izraeli miniszter deportálná az arabokat
Jaszin
2004. május 13. 16:21 | Sorszám: 13
na igen, valahogy az RTL Klub mostanában nem futtatja, vajh miért ?
szép dolog a politika, emlékszel az Andrzej Wajdát is lapátra tették 20 éve az elvtársak /akik ma amerikának nyalnak csontig.../
Jaszin
2004. május 13. 16:18 | Sorszám: 12
bocs, utánaolvastam, pontosítok
a 2002-es Cannes-i filmfesztivál bojkottjára szólította fel a zsidó művészeket az American Jewish Congress, mondván , hogy a franciák antiszemiták /akkoriban volt a csúcson a szep. 11-et követő hisztéria/.
Woody kijelentette, nem igaz hogy a franciák antiszemiták, amit a francia szélsőjobb akkori választási veresége is alátámasztott szerinte.
No, ettől lett ő olyan nemszeretem figura, persze nyíltan nem nagyon bírálják, csak szép sunyi módon ahol lehet, megfeledkeznek róla
Ismerős a képlet ?
Jaszin
2004. május 13. 16:03 | Sorszám: 10
már nem emlékszem a részletekre, csak, hogy a Cannes-i filmfesztivál alkalmával kritizálni merészelte a szept. 11-i merénylet kapcsán bosszúért lihegő, hisztériázó New York-i rabbiságot, mondván talán vissza kéne fogni a hangerőből és a megbékélést keresni
Azóta, ahogy észrevettem, amennyire lehet negligálja őt a média.
Addig itthon is ő volt az ügyeletes kedvenc, zseni, az aranyos, esendő zsidó értelmiségi entellektüel, de érdekes, azóta valahogy megfagyott körülötte a levegő.
Majd még belőle is antiszemitát csinálnak, mint a Bruno Kreisky-ből, mikor zsidó létére megbírálta Izraelt
Jaszin
2004. május 13. 13:49 | Sorszám: 8
nem egyedi eset
Miután Woody Allen Cannes-ban kritizálni merészelte a militáns, bosszúra éhes /szep.11/ rabbikat, valahogy ejteteni kezdte a "mértékadó" média, persze itthon is.
azelőtt hetente adták min. 1 filmjét, de ez a nyilatkozat óta igencsak megkopott a népszerűsége
Na ja, teljes fordulaton pörög a tudatipar
Jaszin
2004. május 10. 23:52 | Sorszám: 5
kár, hogy a Saron nem így gondolja...
Jaszin
2004. május 10. 23:05 | Sorszám: 3
miért, Magyarország is fasiszta, fajvédő állam ?

Téma: Boross megvédi Hornt és Gyurcsányt
Jaszin
2005. szeptember 02. 23:24 | Sorszám: 29
Te szegény tájékozatlan
Mit gondolsz, az SS önkéntes, vagy besorozott alakulat volt ?
Vigyázz, nehogy túlzottan megengedő légy velük, lecsap rád a cionista gondolatrendőrség
Jaszin
2005. szeptember 01. 23:35 | Sorszám: 27
"felszólításra" - bájos, nem ?
ki szólította fel és miért pont őt ?
apróság, de engem kifejezetten érdekelne
addig kissé tipikus bolsi hazugságnak tűnik
Jaszin
2005. augusztus 31. 00:16 | Sorszám: 14
Jó, akkor állapodjunk meg,gyakorlatilag kizárható, hogy ügynök volt és ezzel ne mocskoljuk emlékét.
Tény viszont, hogy jellembeli és képességbeli korlátai miatt valóban majdnem annyit ártott, mint használt.
Azért ne feledjük, más idők voltak még azok, pl. az a szadesz meg a mostani között legfeljebb a név azonos. Utólag könnyű okosnak lenni, neki beletörött a bicskája sok dologba.
Azért az Andrásfalvyt ne nagyon fényezd, még abból a harmatgyenge kormányból is kilógott
Jaszin
2005. augusztus 30. 23:52 | Sorszám: 11
Őszintén szólva, soha nem voltam Antall csodálója, sajnos tele volt számos rossz tulajdonsággal.
De leügynöközni, meg ezzel a pojáca Hóbagollyal összemosni meglehetősen gusztustalan, olyan 'pszava színvonal

Téma: Sas József - hamis diploma ?
Jaszin
2005. február 05. 20:25 | Sorszám: 30
nem mindegy, mit mondott???
a lényeg, hogy egy századrangú, tehetségtelen ripacs - aki , ha magyarnak születik, az első fellépése után elküldetik a jó édes ...-ba
bezzeg Józsi barátunk - a mártír
hunyászkodjunk csak meg szépen...

Téma: A csaló kiabált rendőrért...
Jaszin
2004. május 06. 15:42 | Sorszám: 1
látod, a Mekegi, meg a Pufajkás ezért hagyná itthon őket
Bár van remény, úgy hallom a Fidesz Tóbiás átigazolásán gondolkodik

Téma: Normáltalan Dávid Ibolya
Jaszin
2004. május 18. 21:46 | Sorszám: 162
háááát..
A feleségem szerint Ibike borzasztóan öltözik, olyan paraszt-nagysága módra
A nagyon kevés dolgok egyike, melyben egyetértek az asszonnyal

Téma: Semjén dr. - Tóta W.
Jaszin
2005. március 21. 21:16 | Sorszám: 366
ha tényleg Pozsgay mondta, hogy a maszoposok annyit tudnak a szociáldemokráciáról, mint a kísérleti nyúl a biológiáról, akkor legalább humora van

Téma: Veszélyben a Kossuth Rádióban Vasárnapi Újság
Jaszin
2004. május 05. 23:01 | Sorszám: 4
hát olyan marhára azért talán még nem
majd akkor lesznek azok, ha a perverz Bolgár, meg az Aczél-Acsádi vezetik a műsort, lehet hogy eljön az az idő is

Téma: Ismét melléfogtunk: Demeter kontra Bárándy
Jaszin
2004. augusztus 18. 23:05 | Sorszám: 99
na ja, nálam még belefér Ságvári is mind a 32 fogával-nevével,na és esetleg a "régi" Biszku
Jaszin
2004. augusztus 18. 22:37 | Sorszám: 93
szerintem egyáltalán nem elmebeteg, hanem jól képzett propagandista
Gondolom, most a főnökei pont azon gondolkodnak, hogy az orbánozás helyett mit dobjanak be, esetleg kövérezés jön, vagy az új műsor a rogánozás
Vegyük már tudomásul: agit-prop-ban még mindig utcahosszal jobbak - náluk még este 11-kor is ég a villany a dolgozószobában, akárcsak Sztálin elvtársnál...
Jaszin
2004. augusztus 18. 22:21 | Sorszám: 89
Kedves Dóra, esetleg Radó ?
Orbán-féle hisztériakeltés ????
Figyelj, itt nem a munkásőröknek, meg a házmestereknek tartasz szemináriumot.
Hisztériát a kaffogó Aczél-Acsádi féle senkiháziak próbálnak kelteni, egyre kevesebb eredménnyel

Téma: Figyelj Európa, jönnek a magyarok
Jaszin
2004. május 13. 16:41 | Sorszám: 64
naná, a szerencsétlen kisember belekapaszkodik minden szalmaszálba, hiszi , hogy jobbra fordul a sora
Erre érzett rá Werber alantas ötlete alapján az emeszpé 2002-be és csapta be őket
Az életszínvonal emelkedésről a régi vicc jut eszembe:
-utolérjük a kapitalizmust ekkor és ekkor
- de miért nem hagyjul le ?
- mert akkor meglátják, hogy kivan a seggünk a gatyából
Jaszin
2004. május 03. 22:52 | Sorszám: 34
bár rászolgáltak, de ne kívánj nekik ennyi rosszat
hagyd meg a gyűlöletet az aszaltszilva-fejű H.Kovácsnak
neki jobban is áll...
Jaszin
2004. május 03. 22:39 | Sorszám: 31
én sem vagyok felhőtlenül boldog a csatlakozástól, de...
tipikusan, savanyú a szőlő szöveg
az amerikaiaknak valahogy nem nagyon jönnek be a társadalomtudományi elemzések-előrejelzések, pedig kib..szott sok pénzt ölnek bele/ebbe is/
ahhoz képest, hogy elemzőik levezették, hogy Irakban felszabadítóként fognak rájuk tekinteni, elég nagy a pofára esés
valahogy kezdek megnyugodni, ha Amerika ennyire szkeptikus, akkor a végén még kialakulhat egy normális Európa is

Téma: Iszlámveszély
Jaszin
2004. június 25. 23:01 | Sorszám: 570
szerintem a Moszadtól nyugodtan elfogadhatnak
Jaszin
2004. június 06. 22:59 | Sorszám: 434
Lehet , hogy az arabok szenvedélyesen váltanak és biztosan esendőek is, mint mindenki.
Viszont, ma nem tudok a világon egyetlen, nem-arab országról sem, ahol beszivárogva átvették volna a hatalmat a médiában, pénzügyi-gazdasági szférában, vagy egyáltalán ennek reális lehetősége mutatkozna
Jaszin
2004. június 04. 14:36 | Sorszám: 424
nem is egy Demszky a főpolgármester Isztambulban !
Jaszin
2004. június 04. 14:13 | Sorszám: 422
inkább feladom, tényleg lehetünk egy kicsit saját magunk felé elfogultak
csak még annyit: azért remélem , 13-án a komcsikat kicsit jobban elverjük, mint anno a törököt
Jaszin
2004. június 04. 13:16 | Sorszám: 420
tudom jól én is, hogy sok győztes csatát vívtunk és magam is büszke vagyok hős elődeinkre
Viszont ettől függetlenül, 150 évig az ország túlnyomó részét megszállva tartották /azt hiszem, az ő győztes csatalistájuk "némiképp " felülmúlja a miénket./
és nem azért nem mentek tovább, mert mi feltartottuk őket, hanem pár nyugati méretes zakó után rájöttek, hogy nagyobb falat megakad a torkukon.
Hiába dobott a csapatom 85 pontot kosárban, ha az ellenfél 140-et termelt, akkor olyan nagyon ne ünnepeljünk
Jaszin
2004. június 04. 00:00 | Sorszám: 416
tök>török, bocs
Jaszin
2004. június 03. 23:59 | Sorszám: 415
Bocs, lehet, hogy másik könyvből tanultam a történelmet, de én olyan bazi nagy tök had megállításra - magyarok által - nem emlékszem.
Továbbá, bár Mo-ot szülnék tele, klasszissal jobban járnánk annál, hogy minket mások szülnek tele.
PS: ugye most hiper rasszista voltam, ez már alig burkolt cigányellenesség, nem ?
Jaszin
2004. május 26. 22:14 | Sorszám: 283
hát akkor, hadd járjon mindenki olyan templomba, amelyikben megtalálja a lelki üdvét.
De aki kihasznál, átver, felsőbbrendűként él köztünk - hát azt vegyük észre,arra haragudjunk, illetve igyekezzünk rámutatni a mocskos dolgaikra és felnyitni az elhülyített emberek szemét.
Hogy egy Demszky-féle kretén ne kaphasson ismét 60 %-ot, döbbenetes. Ezzel az erővel az Arafat is bekerülhetne a Knesszetbe
Jaszin
2004. május 26. 21:46 | Sorszám: 281
nem hiszem, hogy attól cionista lennél, hogy bedőlsz a propagandájuknak, vagy netán önállóan is az a véleményed.
attól még tény: a cionista propaganda riogat, főként elterelő célzattal iszlámveszéllyel
Egyébként soha nem a mecset, vagy a zsinagóga léte a veszély - máshol van a kutya elásva,többnyire a nagykutyák azt sem tudják, hol a templom, tesznek ők a vallásra, az ő vallásuk neve a pénz és a haszon
Jaszin
2004. május 26. 15:26 | Sorszám: 275
menj át mondjuk Szlovéniába, nincs is messze és csodaszép és nézz körül.
Érdekes, ők egyáltalán nem aggódnak az idegenek miatt. Talán mert tettek is valamit azért, hogy így éljenek
Jaszin
2004. május 26. 15:08 | Sorszám: 272
Nem igazán értek egyet.
Ha egy ország normálisan működik - amennyire Magyarország nem - akkor az idegenek /fehér, feket, zsidó, arab,cigány/ nagyon jól meglehetnek, csak tartsák be a helyi jétékszabályokat és ne szorítsák háttérbe a bennszülötteket. Egy egészséges társadalom meg tudja védeni magát és szalonképes is tud maradni
Jaszin
2004. május 26. 15:05 | Sorszám: 270
azért mert észreveszem és szóvá is merem tenni a zsidók disznóságait, még nem hinném, hogy antiszemita lennék - bár tudom, hogy sokan azzal igyekeznek az érdemi párbeszédet vagy vitát elkerülni, hogy leantiszemitázzák az ellenfelet és hátat fordítanak.
Ha veszed a fáradságot, megnézheted, egyetlen általánosító, "zsidózó" megjegyzésem nem volt és nem is lesz. Viszont kussolni sem fogok, meg sunnyogni sem, azt hiszem ehhez jogom van.
Észreveheted, a ballib, ha kell, kreál antiszemitizmust, ha van, ha nincs,ők csinálnak, akár a Gondolán is, akár Tóbiás-féle morálban.
Nem én mondom először, ez nem keveset hoz nekik a konyhára, nem csak általános értelemben.
És, ha lehet, válogasd meg a kifejezéseidet , EZ tényleg nem illik a Gondolába
Jaszin
2004. május 26. 13:43 | Sorszám: 253
nem minősíteni kéne, hanem érvelni vagy cáfolni.
Ez így eléggé kioktató, ezt a stílust szerintem hagyjuk meg a foxi-maxi egyetemet végzetteknek
Jaszin
2004. május 26. 13:33 | Sorszám: 250
pedig nem nehéz a párhuzamot észrevenni - na persze csak annak, aki hajlandó
Jaszin
2004. május 26. 11:16 | Sorszám: 244
kiváncsi vagyok, keziccsókolom Laci és elvbarátai mikor b@sszák le őket, hogy elegük van már az állandó antiszemitázásból, úgy, ahogy kijelentették nemrég - még előttem van Mészáros Tamás "mágus" komolykodva aggodalmaskodó ábrázata - hogy elegük van már az állandó kommunistázásból.Ami ki nem mondva, azt sugallja: inkább ehelyett dolgozni kéne már. Ezt a szöveget nyomták az effélék 20 éve a Szolidaritásra is, emlékeztek ? "azért most már dolgozhatnának is ezek a lengyelek..."
Szóval, összeérnek a dolgok.
Jaszin
2004. május 26. 10:54 | Sorszám: 241
bakvezető > bankvezető
csak azért, nehogy ebbe kössenek bele, kapva az alkalmon, mellébeszélni
Jaszin
2004. május 26. 10:53 | Sorszám: 240
nem tudom mennyi muzulmán van Mo-on, csak azt tudom, hogy a bakvezetők, "top" újságírók, extraprofitot termelő nagy cégek vezetőségi tagjai stb. között egyet sem láttam.
Viszont egy másfajta gátlástalan nyomulást e helyekre igencsak látok.
Bravó tudatipar, dolgozik az agymosoda: "iszlámveszély", hahaha
Jaszin
2004. május 25. 00:33 | Sorszám: 205
ha lakási gondod van, ajánlanám pdul a Győr melletti szigorúan zárt lakóparkot. Nem arab...
Jaszin
2004. május 25. 00:21 | Sorszám: 203
a fejnyiszálók barbár gyilkosok, de hideg számítók mozgatják őket, akik tisztában vannak az amerikaiak mérhetelen gyávaságával, a legyőzhetetlenségi nimbusz összeomlása okozta frusztrációval - szóval a meccs még nincs lefújva
Az irakiak ránk is haragszanak, de mi a jó francot keresünk ott?
De nehogy már minket is úgy gyűlöljenek, mint a cionistákat, meg az amerikai agresszorokat. Nem minden black & white.
Ha nem pofátlankodunk oda pár száz, napidíjért kuncsorgó zsoldossal, szervilis komcsi kormányunk jóvoltából, azt se tudnák , létezik Madjarisztán
És meggyőződésem, hogy senki nem törekszik ma a világban civilizációk megsemmisítésére, ez is csak a sunyi,alattomos agymosás szlogenje, félelmet kelteni a tömegekben és démonizálni az "ellenséget"
Jaszin
2004. május 24. 23:44 | Sorszám: 200
leellenőriztem
a nevedre tettem egy célzást, de úgy érzem, ez még belefér
azon túl csak az arabgyalázásra bátorkodtam reagálni, elvetemült módon izraeli és amerikai ellenpéldákkal.
Minthogy e két ország propagandaipara sulykolja az emberiségbe az arabveszélyt, meg hasonló sunyi hazugságokat. Természetesen a cél a figyelemelterelés.
Amit az arabok által elkövetettekről írsz, biztos igaz, de a másik oldal legalább annyit elkövet.
És van egy "apró" különbség: az erőviszonyok kb egy az ezerhez és az elkeseredett, elnyomott, kétségbeesett fél akcióit még meg lehet érteni. Elfogadni, szemet hunyni, persze nem.
De hogyan fogadjam el az abszolút diktátor pozícióban levő fél atrocitásait ? Amit, főleg az itthoni, sajtót uraló borzalmas bagázs, ha lehet elken, elhallgat, félremagyaráz
Számomra ez a vég. Látszólag az ellenfelet semmisítik meg, de igazából magukat likvidálják és ha nem vigyázunk, az egész civilizációt
Jaszin
2004. május 24. 23:22 | Sorszám: 196
kicsit elkanyarodtál, de mintha hangnemet is váltanál
Hidd el, jobban áll.
A végén még lehet hogy fogunk vitatkozni is ?
Jaszin
2004. május 24. 23:07 | Sorszám: 192
most nincs kedvem visszamenni műveidet tanulmányozni, de a tisztelt neveddel holmi útszéli arabgyalázást asszociálnék - arra nincs meggyőző érvem.
Talán ezért jött itt be Izráel, meg Amerika, hogy ne hordjon annyira egyfelé az a puska
Kétségtelen, hogy elfogultak, sőt, szenvedélyesek vagyunk olykor
De, és ezt nehezen lehet "meggyőző érveléssel" cáfolni, nem vagyunk sem fasiszta-, sem kommunista-pártiak
csak csóró magyarok
Jaszin
2004. május 24. 22:38 | Sorszám: 187
Sajnos nem engednek be hozzá, pedig lenne felé egy-két keresetlen szavam
Bár itt veled kemény vitákban vagyunk, azért ha gentleman vagy, kölcsönadhatnád a belépődet - esetleg beszólhatnál az érdekemben
Jaszin
2004. május 24. 22:19 | Sorszám: 185
Inkább Lakatos APÓ et.szellemiségének dicsőségére.
A demokratikus jelző telitalálat, bravó. Pár ezer szellemi terrorja milliókon, úgy látszik ez a magyar demokrácia a'la 2004 !
Jaszin
2004. május 21. 22:45 | Sorszám: 132
sajnos ilyen borzalmas az emberi természet
Ha fölényben van, nagyon ritkán tudja megállni, hogy a kiszolgáltatottal szemben ne aljasuljon le, a listádat szinte ki lehetne terjeszteni az ENSZ összes tagállamára - kivéve Izraelt. Ha őket is odasorolod, akkor antiszemita, náci szemét vagy
Jaszin
2004. május 21. 22:34 | Sorszám: 128
az az érzésem, ha csak fele ilyen elvakultan zsidógyűlölő lennél, amennyire arabgyűlölő vagy /hogy miért, arra lehet tippelni/, már rég betiltották volna ezt a fórumot, téged pedig gumibotos Mónika internetrendőrsége üldözne forró nyomon.
Na persze, mivel csak a büdös arabokat utálod, még meghívást is kaphatsz egy Boross/Bochkor-féle jópofiba, ahol teli pofával, nyálasan röhögve lehet azt az alja népséget alázni - közben természetesen a Bárándy osztag szépen dolgozik a gyűlöletbeszéd törvényen, amit egyes, -bizonyára náci - külföldi orgánumok csak a zsidóbírálást tiltó tervezetnek neveznek.
És ne keseredj el, bár a WTC-t leromboló terroristákat gyávának nevezték /sok negatív jelzőt lehet rájuk akasztani, de hogy gyáva ???/, viszont azért vannak hősök is. Például a két izraeli állampolgárságú,/ismeretlen vallású,de feltehetőleg muzulmán/ őrmester, akik lebuldózerezték az amerikai békeaktivistát - ez igen, ez tökös tett volt, ha valaki védi a büdös arabokat,folyjon a bele - természetesen nem is kaptak elmarasztalást, hiszen csak végezték a dolgukat.
OK, bemegyek a Lipótba, ha te mondod, akkor ott a helyem, de légyszi intézd el, nehogy arabok mellé kerüljek, még a szagukat sem bírom. Ja, és a kóser kajámat azért szeretném rendesen kapni, nem csak TP vállalkozónak jár ám...
Jaszin
2004. május 21. 00:27 | Sorszám: 84
hiába piszkáljuk, ő csak hallgat
lehet hogy kivándorolt Palesztinába ?
Jaszin
2004. május 21. 00:15 | Sorszám: 82
szerintem Rafah-ban sem lenne rossz helye, pláne, ha egy kockás terítőt kötne a fejecskéjére
csak szólni kéne neki, arrafelé alacsonyan szállnak a rakéták
Jaszin
2004. május 20. 23:56 | Sorszám: 80
lehet hogy Blackie erre is két napig készül és bekopizza
Jaszin
2004. május 20. 23:38 | Sorszám: 78
ha fejlevágás nem is, de Texasban értelmi fogyatékos kivégzése
ez a Blackie gyerek elüldözi a környezetéből a jenkiket is ?
Jaszin
2004. május 20. 23:37 | Sorszám: 77
azért próbáljunk mindenben valami jót is találni: ez a Black név nem is olyan rossz, szerintem egészen találó...
Jaszin
2004. május 20. 23:13 | Sorszám: 73
hát igen, eléggé elmaradottak, holmi böllérbicskával nyiszálnak fejeket
Mennyivel elegánsabb helikopterről /amiért vélhetően egy kanyi sékelt se fizettek - "segély" / tolókocsis "terroristát", asszonyokat, gyerekeket legyilkolni
Na ez persze nem kultúra, hanem Izrael jogos és hősies honvédő háborúja
A rakétákat meg a héber vallás indította ?
Szóval gondolom környezetedből nem csak az arabokat, hanem a zsidókat is kiutálod, csak a fair-play jegyében ))))))))))
Jaszin
2004. május 18. 21:30 | Sorszám: 3
nem néz szembe Európa azzal ami nincs !
Iszlámveszély ? Tipikus cionista propaganda, hogy elterelje a témát a lényegről és alapot adjon a terror-hisztériára

Téma: Bukik a kormány!!! (???)
Jaszin
2004. május 13. 16:32 | Sorszám: 127
hát igen, ez tragikomikus, komoly emberek sora komoly képpel baloldalizza az emesz/em/pét
ezzel az erővel a Hamaszt is lehetne cionista mozgalomnak nevezni

Téma: Teller 2.
Jaszin
2006. február 12. 21:28 | Sorszám: 5
És az ember ráismer nem egy, országunkat kézben tartó figurára
Ha ezt nekem valaki 1990-ben jósolja, hát kiröhögöm
Most nincs nagyon röhöghetnékem
Jaszin
2006. február 10. 23:48 | Sorszám: 3
Nem igazán tiszteletnek nevezném, nem ismertem annyira
Inkább tiltakozás a neofasizmus ellen, amelyik elpusztította
Jaszin
2006. február 10. 14:13 | Sorszám: 0
A tegnapi Néphazugságban megelent "levél" mely szerint Stumpf leállíttatta A KEHI vizsgálatot, mert a Postabank ügybe Fideszesek is keveredtek, juttatta eszembe az alábbi idézetet /nem akárki mondta/

Szolzsenyicin írta: „A kommunistáknál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így hív: lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek (… , egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista. Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak személyes boldogulása úgy kívánja.”


Téma: Talpnyaló Mekegi vissza se jöjjön!
Jaszin
2004. április 22. 00:20 | Sorszám: 3
bocs, de inkább benyalt
neki a washingtoni segg ugyanúgy megfelel, mint előtte a moszkvai
biztos finom kis nyelve lehet, mert még azt is elnézik neki, hogy néha a NATO-t keveri a Varsói Szerződéssel
hiába, az érzékek birodalma eme gyarló világ
Jaszin
2004. április 22. 00:04 | Sorszám: 1
Emlékszik még valaki az öregebb Bush bp-i látogatására ,
1989 május vagy június volt, mikor leszállt a gépe, pont óriási vihar támadt.
A Kossuth téren eltépte az előre megírt beszédét, úgy beszélt és mindannyian odavoltunk, hogy itt a szabad világ legnagyobb embere és lelkesít bennünket, higyjünk a szép, jobb jövőben.
"Dont give money to the communists" plakát volt látható, ezért még fél évvel korábban lecsukták volna az illetőt.
Ó, mily naivak voltunk, gondolta volna valaki, hogy - az akkor még tényleg - nagyrabecsült amerikai elnök utódai milyen nagyköveteket küldenek majd ránk és hogy gátlás nélkül csókolgatják azokat a kommunistákat, akik ellen még tizenegynéhány éve szent keresztes hadjáratot hirdettek
Ilyen mocskos a világ, ne legyenek illúzióink - csak saját magunkra számíthatunk

Téma: szevasz Hamasz
Jaszin
2006. február 20. 19:56 | Sorszám: 0
Itt vannak, ha tetszik, ha nem.
Baromi nagy a gáz "odafönn", mit csináljanak most ezekkel
Lehet tippelni, ez aztán sokismeretlenes szitu, mi lesz ebből egy,három hónap, 1,2 év múlva ???????

Téma: Lendvai Ildikó: wissza a gyökerekhez
Jaszin
2005. március 08. 22:55 | Sorszám: 57
én is "aggódom"
attól, hogy az ilyen Ildikó-félék szájából kiáramló csatornabűz beárnyékolja - nem először - legnagyobb nemzeti ünnepünket

Téma: Apró villájából Tito villjába?
Jaszin
2005. augusztus 12. 23:46 | Sorszám: 21
a parasztnak, mint jelzőnek manapság semmi köze a kétkezi földműveshez
inkább odaillő jellemzése a Mekegi-féle /lásd beintés/ meg Gyurcsányi-féle /lásd szinte akármelyik megnyilvánulása/ figuráknak
Tanácsolom, parasztozd csak nyugodt szívvel őket

Téma: Cserhalmi János
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 65
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 63

Téma: Székhelyi, a vessz(t)ő...
Jaszin
2005. március 27. 23:16 | Sorszám: 208
késő...
Jaszin
2005. március 27. 23:04 | Sorszám: 206
apróság, könnyedén átsiklunk fölötte:
a színházigazgatói posztot CSALÁSSAL szerezte !!!
hogy utána mit baromkodik ott, az sem semmi, de a lényeg, hogy szabálytalan pályázattal nyert !!!
egy ilyen senkiházi,a topicban tárgyalt mániákus elfogultságán túl, teljesen alkalmatlan arra a posztra , ahová benyomták !!!
Jaszin
2005. március 27. 22:28 | Sorszám: 201
nem vérszadeszes ő, csak egy szerencsétlen, fóbiás zsidó...
Jaszin
2005. március 22. 21:34 | Sorszám: 2
megnyugtatlak - nem fog a székébe kerülni
ez itt Magyarország, ha nem vetted volna eddig észre
és az ilyen alakok miatt van ma is antiszemitizmus

Téma: Kóka-dosszié
Jaszin
2006. január 26. 23:59 | Sorszám: 105
EL műtött
Jaszin
2006. január 26. 23:59 | Sorszám: 104
nehezen tudom elképzelni, hogy műtétet bízzanak rá
de ha morbid akarok lenni:inkább alműtött volna egy szerencsétlent, minthogy egy egész ország kárára őrjöng
Jaszin
2005. március 08. 22:16 | Sorszám: 25
Gyurcsányi is megmondta: aki az emberek származását vizsgálja, az egy másik műfaj
Na persze kisz-titkárként ő is megnézte a jelöltek káderlapját - akkor az még nem volt más műfaj

Téma: Jön a "Farkasok völgye"
Jaszin
2006. szeptember 09. 20:54 | Sorszám: 2
ennyit tudok róla


Falanx.hu: Magyar mozikban a Farkasok Völgye!
Nemeskéri, 2006, szeptember 8 - 22:26, Falanx Hírlevél

2006 novemberében végre a magyar mozikba kerül a „Farkasok völgye: Irak” című botrányfilm, mely világszerte a „török Rambóként” híresült el. Serdar Akar nagyköltségvetésű akciófilmje a 2003. július 4-én megesett „zsákos ügyre” hívja fel a figyelmet, melynek során amerikai katonák szövetséges török katonákat hurcoltak el, és aláztak meg Irakban. A történet hőse egy török titkosügynök, aki elhatározza, hogy bosszút áll az amerikaiakon.

A „Kurtlar vadisi – Irak” és „Valley of the Wolves” címen is ismert alkotás hónapok óta a nemzetközi és a hazai sajtó kereszttüzében áll, miközben kasszasikert kasszasikerre halmoz az Egyesült Államoktól Németországig.

„Már tavasszal megtapasztaltuk, hogy itthon is hatalmas az éreklődés a film iránt – mondta Köbli Norbert a forgalmazó Best Hollywood képviseletében. – Mostanáig azon dolgoztunk, hogy a gyártókkal megállapodjunk a magyarországi forgalmazásról. Hiszünk abban, hogy a „Farkasok völgye: Irak” olyan közéleti jelentőségű filmalkotás, amelyet pártállástól, meggyőződéstől függetlenül mindenkinek látnia kell.”

Azért van egy olyan érzésem, hamarosan mozgásba lendülnek bizonyos "mértékadó értelmiségiek" hogy megakadályozzák a békés magyar lakosság fejének megzavarását

Jaszin
2006. szeptember 09. 20:32 | Sorszám: 0
Úgy látszik, a ballib-cionista cenzúra nem működik tökéletesen. Emlékeztek, a film kinti bemutatója után az itthoni filmforgalmazást kézben tartó erők szerint nálunk erre a filmre nincs igény, illetve politikai beállítottsága elfogult / ahogy 20-30 éve is kijelentették ezt bizonyos kényelmetlen filmekre, hogy csak a szenzációs Szarvasvadászt említsem./
Na persze Indiana Jones és társai szigorúan tárgyilagosan mutatják a hős izrealiek harcát az elvetemült arab terroristák ellen.
Szóval bemutatják.
Bemutatják ???

Téma: Megint visszaadják a sárospataki könyvtárat
Jaszin
2006. február 10. 00:03 | Sorszám: 6
és 800 milliót kérnek "őrzési díj" fejében - jó kommunista szellemben
Mintha az ÁVÓ szállásdíjat kért volna "vendégeitől" vagy kért is ?

Téma: Erősödő gazdaság
Jaszin
2004. június 04. 15:08 | Sorszám: 67
ne görcsölj, kinevezitek a Bolgár Gyurit főszerkesztőnek és akkor máris objektíven látjuk mi is
/legfeljebb az ondó csöpög kicsit a lapok közül.../
Jaszin
2004. június 04. 14:42 | Sorszám: 65
vajon miért csökkentett hirtelen kétszer is árat a MOL, pont most, az olajmizéria kellős-közepén ? Na, persze 1, meg 2 forinttal, annyi, mint szomjas tehén szájába a köpés.
Azért lehet, hogy lakótelepi Magdika elgondolkodik: azért ezek a zemeszpés fijúk mégis azon vannak, hogy jobb legyen - nem csak beszélnek,beszélnek
/a háttérben a MOL-emeszpé kooperáció olajozott, hogy stílszerűek legyünk/

Téma: Menesztették Chrudinák Alajost
Jaszin
2004. október 25. 22:25 | Sorszám: 39
Számomra Alajos egy rejtély.
Emlékszem, a 70-es években munkahelyemen a zsidók imádták, egy közönségtalálkozón a nők majdnem nyilvánosan megerőszakolták.
Aztán szép lassan kegyvesztett lett, meg "antiszemita".
Ő változott annyit, vagy a világ körülötte ?

Téma: A románok a magyarokat utálják a legjobban. Mi is őket?
Jaszin
2006. április 05. 00:46 | Sorszám: 24
Nem hiszem, hogy pazarlás lett volna.
Ki tudta előre, hogy, hála Károlyinak meg Kunbélának, az újkori történelem legaljasabb "területrendezése" során ellopják tőlünk
Jaszin
2006. április 05. 00:44 | Sorszám: 23
Én is megnéztem - hát erre tényleg nehéz szót találni.
Egyébként 1x mégis szerepel a magyar szó - "a város 5 km-re van a magyar határtól".

Téma: Magyar Bálint mondjon le ! II. (+ 691/I.)
Jaszin
2005. március 08. 22:46 | Sorszám: 12
és tuti, hogy a zsinagógákkal kezdi ...

Téma: A FIDESZ újra orra bukik: Szijjártó ámokfutása
Jaszin
2004. szeptember 16. 00:19 | Sorszám: 39
Látjátok, ilyen ez a szép ország.
Ez a kretén beböfög ide valami ocsmányságot, aztán sunyin eltűnik, élvezve, hogyan méltatlankodunk.
Persze hogy érvelne az, akinek nicsenek érvei.
Hát nem ilyen a közélet is, milyen jól meglennénk, ha időnként, olyan derült égből stílusban, bizonyos országhangulat-moderáló jöttmentek beleokádnak a levesbe - aztán hagyják, hadd szórakozzunk egymással, addig se az ő ocsmányságukkal foglalkozunk, seftelgetnek szép csendben tovább
God save Magyarország, de lehet hogy már késő ...

Téma: Medgyessy és Horn a jobboldal nélkül menetelnek az Eu-ba
Jaszin
2004. május 03. 23:35 | Sorszám: 8
bravó, szépen a lényegre tapintottál
1. sanda célzás, hogy CCCP kedvelő az illető, no és hogy ez aztán nem illik ám az EU-ba /mintha kifelejtődött volna, hogy holmi "szélsőséges" külhoni politikusok bizonyos ex-kommunisták bevitelét sem nagyon díjaznák
2. húú, tényleg, mit csócsáljuk már ezt a támát, Juszt Lacikáék is megmondták, elég volt már a kommunistázásból - csak nehogy legközelebb a Mazsihiszt csesszék le a fasisztázás miatt
3. hát a Lovas innen sem maradhat ki, ha ő szegény, akkor a puliccer-díjasokra milyen jelzőt akasszunk
4. sajnálatos helyhiány: a két "árokbetemető" nyilatkozatra már nem jutott idő
bravó, így tanítják ezt az agit-prop.osztályon
Jaszin
2004. május 03. 23:17 | Sorszám: 7
szerintem tudják ők, mi a többpártrendszer, csak úgy értelmezik, hogy a többi párt átmenetileg eltévedt emberek gyűjteménye
az MSZ/M/P mint a harcos kommunisták dicső élcsapata most kínosan érzi magát, bebocsátást nyert az úri kaszinóba és szeretné ezt a jobboldali "ballaszt" csőcseléket kint hagyni - vagy megjavul, vagy megdöglik

Téma: Hisztéria Miamiban
Jaszin
2005. december 09. 22:59 | Sorszám: 4
egyre inkább az rajzolódik ki, hogy teljesen alaptalanul mészárolták le azt az utast - mint például azt a nyomorult magyart Irakban
ezeknek mindent szabad - a Szovjetszkaja Armijában legalább szép csendben seggbelőtték az ilyen barmot /itt: légimarsall/
ezek meg mosdatják, dícsérik
Jaszin
2005. december 07. 23:55 | Sorszám: 0
Olvasom,egy utasról azt hitték, bomba van a csomagjában /természetesen nem volt/ Miamiban
Lelőtték, mint egy tetves kutyát - valami hasonló történt nyáron a londoni metrón azzal a brazillal
Nálunk, ha a hétpróbás autótolvaj szándékosan el akarja gázolni a rendőrt és az rálő /nem túl jellemző, mármint a rálövés, meg pláne, hogy el is találja/ akkor a hír 80 %-a, hogy vizsgálják a fegyverhasználat jogosságát
Hol élünk ?

Téma: Üggyes naggyon üggyes mondaná Kohn bácsi.
Jaszin
2004. október 09. 21:25 | Sorszám: 33
Hogy az állam miért pátyolgatja a Matávot, arról megvan a véleményem, de félek,ha leírnám, a moderátor még innen is kihúzna
Maradjunk abban, hogy bizonyos érdekcsoportok - elég ennyi ?

Téma: Mádl nem tünteti ki a ballib tányérnyalókat :)
Jaszin
2004. augusztus 23. 22:58 | Sorszám: 2
ez a sunyi, körmönfont mellébeszélés a jellemző Gyárfásra
sötét alak, mellette még az antracit is hófehérnek látszik

Téma: A vecsési számlagyáros után Tasnádi is kint van a börtönből
Jaszin
2004. október 06. 23:44 | Sorszám: 91
Na ja, tombol ismét az antiszemitizmus.
Pedig még Székhelyi-színidirektor is kijelentette, nem akar több nácit látni
Mi lesz itt még ?
Jaszin
2004. május 01. 23:44 | Sorszám: 65
Az APEH számos, feltűnően alacsony jövedelmű "adóalanyt" szólított fel, bizonyítsa, miből él.
Vajon megnézik-e ki és miből finanszírozza a luxus Mercit meg a csuklyásokat ?
Őt is feljelenti üvegszemű Keller et. ?

Téma: Egy szar kommunista emlékmű
Jaszin
2004. március 29. 00:22 | Sorszám: 18
és ő a miniszterelnök
az ország első embere !!!!!!!!!!!!!!!!!!
felfogtátok ?????????????
Jaszin
2004. március 29. 00:12 | Sorszám: 16
most mé' bántod, negyedszerre kimondta az útkereszeződést is /"nehéz szó"/
csak valahogy kimaradt a Heti Tetves-ből
Jaszin
2004. március 28. 23:23 | Sorszám: 12
a fentiekkkel mélységesen egyetértve, én boldogan megkoszorúznám a Szabadság téri szobrot akár naponta, ha a Parlamentből, meg a médiából eltűnnének az életünket valóban - még ma is!- megkeserítő "elvtársak".
Ők is egy "emlékmű", csak sajnos sokkal aktívabbak, mint az a szerencsétlen obeliszk
Nem őket kéne először eltávolítani ?!?!

Téma: Boross/hobagoly/szerint kevesen szavaznak az EU valasztason..
Jaszin
2004. május 23. 00:34 | Sorszám: 6
úgy mondod, mitha azt mondanád: na,srácok, rend legyen a szobátokban !
teleszórva fedett III/III-assal, a tradicionális magyaros széthúzással - szóval nem semmi, de fogjunk bele
hol kezdjük ?
Jaszin
2004. május 23. 00:24 | Sorszám: 4
csak remélni merem, hogy a mostani szavazás végre-valahára kinyitja Viktor szemét és 2006-ban tényleg tudja mozgósítani a mellette állókat
Jaszin
2004. május 23. 00:13 | Sorszám: 1
Hőbagoly többnyire borzalmasan lapos közhelyeket mond, de speciel itt igaza lehet
szerintem max 40 % megy el
tippeljünk ?

Téma: Rohamosztagosok
Jaszin
2004. október 30. 18:01 | Sorszám: 9
Nocsak, a hiper-humanista kiesett szerepéből ?
Vagy csak egy pillanatra neki is láttuk a valódi énjét, mint Cuslágnak ?
Hát igen, a Kádár-rendszerben nem voltak ilyen repedések a hazugság falán
Kedves Becher, mit írtál volna, "humanista" elvbarátaiddal egyetemben, ha mondjuk egy Franka Tibor támad így, egy fotósra ? Netán a vérét követelnéd, vagy megelégednél a rögtönítélő bírósággal ?

Téma: Miért félnek a cigányoktól a magyarok?
Jaszin
2005. május 10. 23:29 | Sorszám: 108
nana, régen lehettél itthon
az ottani demokraták úgy aránylanak ehhez a vicsorító-hörgő Demszkij-féle bagázshoz, mint kb a házimacska az emberevő tigrishez
Jaszin
2005. május 10. 23:16 | Sorszám: 106
várjál csak, majd ha bejut odaát is a szadesz a kormányba, lesz ott rend, ajjaj
Jaszin
2005. május 10. 23:09 | Sorszám: 104
majd átküldöm hozzátok Vásárhelyi Riskát, aztán nem lesz ott cövekezés !!!
Jaszin
2005. április 04. 23:50 | Sorszám: 88
ezt komolyan mondod, hogy azt hitted, nincs eszük ???
a különbség inkább a mentalitásban keresendő
"elmaradott" nézetek szerint nem bírják a kötöttségeket, meg kissé lusták
szdsz-ék szerint ezen nézetek nem elmaradottak, hanem nácik
azért a biztonság kedvéért ŐK nem ültetik csemetéjüket egy padba velük, biztos nem látták még őket sakkozni
Jaszin
2005. április 04. 23:39 | Sorszám: 86
most ezzel mit akarsz mondani, ültessem a lányomat egy padba cigánnyal az iskolában?
Jaszin
2005. március 31. 00:13 | Sorszám: 6
esetleg még javasolhatnád neki, írassa olyan iskolába a gyerekét, ahol cigány a padtársa
és a poén kedvéért ezután hetente kétszer cikket kellene írnia a Népszavába, a romákat ért méltánytalanságokról
Jaszin
2005. március 31. 00:05 | Sorszám: 4
az, hogy szerintem a buszsofőrnek nem a feleségét akarták b-ni, csak a t-ét akarták levágni
tényleg pofátlan hazugság, hol itt a kisebbségi, vagy állampolgári biztos, vagy legalább a kurvaügyi Lévai Katinka ???
Jaszin
2005. március 30. 23:52 | Sorszám: 2
én is rengeteg romát láttam, sőt, én még cigányt is láttam /az tudod ki?/
én sem láttam ilyen jelenetet
viszont ezt életszerűbbnek érzem, mint mikor H.Kovács 2002-ben arról regélt, hogy a metrón inzultáltak egy nőt, mert népszbaccságot olvasott
persze, te akkor is felemelted a szavad a hangulatkeltés ellen, ugye amigo ???

Téma: Gondola kommunistái, egyesüljetek!
Jaszin
2005. április 15. 22:24 | Sorszám: 536
beszélhetsz itt hetet-havat, mindennek a zorbán a zoka
volt pofája már 89-ben kiküldeni az eetásakat
/lehet, hogy unokáink már úgy tanulják, a Gyurcsányi volt az első, aki kiküldte őket - ha még Litván eté, vagy Krausz T.írja a történelmet/
Jaszin
2005. április 15. 22:24 | Sorszám: 535
beszélhetsz itt hetet-havat, mindennek a zorbán a zoka
volt pofája már 89-ben kiküldeni az eetásakat
/lehet, hogy unokáink már úgy tanulják, a Gyurcsányi volt az első, aki kiküldte őket - ha még Litván eté, vagy Krausz T.írja a történelmet/
Jaszin
2005. április 15. 20:45 | Sorszám: 531
...szátok meg a fennkölt értekezéseteket
Inkább küldjetek az emailemre egy-két kft címet, ahol még leesik egy kis privatizációs dudva a haveroktól
Közben Iljics etás csak nyugottan dialektizáljon tovább

Téma: KONDOR győzőtt - népszava bukott...:)))
Jaszin
2004. május 18. 21:57 | Sorszám: 1
Azért annyira nem ünnepelnék.
A pervesztés a szokásos sunyi módon agyon lesz hallgatva, Németh P. párttitkár et. ámokfutása pedig folytatódik, mintha mi sem történt volna - én már látom Eötvös et. utódját...

Téma: Mit evett Arafat ?
Jaszin
2004. november 01. 21:21 | Sorszám: 3
vagy csak arzén volt a tapétában ?
Jaszin
2004. november 01. 20:46 | Sorszám: 0
Arafatnak nincs más választása: vagy meghal, vagy felépül - mondta Aharon Zeévi Farkas, az izraeli titkosszolgálat főnöke

Téma: Roma szúrta meg a romát ?
Jaszin
2005. május 27. 23:12 | Sorszám: 100
+ egy bé - csak nehogy ebbe kapaszkodj :-)))
Jaszin
2005. május 27. 23:10 | Sorszám: 99
Kit érdekel ???
Próbálod elhinteni a "mélymagyar" prekoncepciót ?
A kérdés az, ki a geci és ki nem .
Ezt a "magyarkodást" hagyd meg a Gizella útiaknak, ők majd -megfellebezhetelenül - eldöntik.

Téma: Zártkörű Horn Gyula vs nyugdíjasok! :-D
Jaszin
2004. június 02. 14:42 | Sorszám: 4
szerintem a Gyula csak meg akarja kínálni egy jó kis vodkával azt a pár nyögdíjast, a potyázó újságírókat azért hajtotta el

Téma: Atrocitások a Vajdaságban
Jaszin
2004. május 26. 15:47 | Sorszám: 5
a szerb kormány tesz a Vajdasági Magyar Demokrata Pártra ill, jó bolsevik szokás szerint retorzióként majd még alattomban bátorítják is a csetnikeket.
Itt csak a magyar kormány tudna nyomást gyakorolni, de azt várhatjuk Mekegiéktől - ők még Kaaadaar Jani bácsitól tanulták a határon túli magyarok kezelését

Téma: Alkotmányellenes a gyűlöletbeszéd elleni törvény
Jaszin
2004. május 24. 22:13 | Sorszám: 32
A fenét ment el az eszük, csak dolgoznak.
Céljaik elérése érdekében, most más utat választanak, teljesen mindegy, alkotmányos, igazságos, tisztességes-e.
Átverik, ahogy a lex-Szász esetében volt.
Tanulhatna tőlük a Fidesz - már nem aljasságot,gátlástalanságot - de szívósságot, kitartást, találékonyságot. Mennek mint Sharon buldózere és keresztülverik a tisztességtelent, igaztalant, ha nekik az az érdekük.
Miért nem tudja mindezt a Fidesz a tisztességessel, igazzal ?????????

Téma: Mikor érkezik a varsói gyors??
Jaszin
2004. szeptember 06. 22:36 | Sorszám: 27
nekem ez a varsói gyors duma nem igazán teccik
Egyrészt, bár "polski-wegri dva bratá" de nem nagyon látok sok összefüggést a két ország tendenciái között, másrészt ez a szöveg , ha jól tévedek, attól a Mizsei Zsuzsától származik, akinél gusztustalanabb alak - beleértve a maszopot- kevés van a magyar politikában
Mi foglalkozzunk inkább a balmazújvárosi 6.20-assal

Téma: Vargát az ügyvéde, Zamecsnik dobta fel?
Jaszin
2005. április 27. 17:15 | Sorszám: 4
és ez a szép ember védte Császár Elődöt is
ha vád, ha védelem, tudja, hol a helye

Téma: ma 3 éve
Jaszin
2004. szeptember 12. 21:47 | Sorszám: 3
fél órája próbálom megfejteni, mit akartál mondani...
Jaszin
2004. szeptember 11. 23:09 | Sorszám: 0
Ma 3 éve omlott össze a két torony.
Kereste azóta valaki komolyan az okát ?
Milyen világban élünk ?
Mennyivel vagyunk értelmesebbek ma az ősembernél, aki bálványokat imádott ?
Minket nem arra manipulálnak, hogy gondolkodás nélkül gyűlöljük, amit ők terrorizmusnak neveznek?
Gyűlöljük, harcoljunk ellene, de még véletlenül se jusson eszünkbe, hogy megpróbáljunk "azok" fejével gondolkodni, vajon ők miért teszik ???

Téma: BRFK bukták
Jaszin
2004. június 09. 23:55 | Sorszám: 5
vigyázz, mert elolvassa ezt, azt' tényleg lemond !
kórusban siratják majd az elárvult gumibotok - ő meg megy, angolt tovább tanulni, hogy idén nyáron ne jöjjön zavarba a szigeten

Téma: B.ZS.B.K. - Bayer Zs.Baráti Kör -
Jaszin
2004. október 03. 22:55 | Sorszám: 114
akkor azt hiszem, ideje megnyitni a "Sunyiképű, vontatotthangú, perverz, köpönyegforgató B.Gyurka" topicot és arról értekezni, hogy miért tűrjük, hogy egy ilyen patkány bűzös lehelletével mérgezze a levegőt.
Aztán ha őt kigyomláltuk, akkor folytassuk BZS cseszegetését
Jaszin
2004. október 03. 21:42 | Sorszám: 112
Köpönyegforgatóként legfeljebb alsó kiscsoportos pl. egy Bolgár Gyurkához képest, de nem baj azért még véletlenül se a Bolgárt csesztesd, hanem a Zsoltot.
Úgy látom, neked is hányingered van, ha meglátod annak az emberszabásúnak a sunyi pofáját, vagy ha hallod azt a borzalmas orgánumát, amivel Magyarországon kívül a világ egyetlen rádiójában sem juthatna szóhoz.
De hát ez van : BZS terítéken, míg a díszes bagázs szép csendben "teszi a dolgát".
"Ügyes" - modaná Kóhn bácsi
Jaszin
2004. október 03. 21:16 | Sorszám: 110
Hát igen, bazi nagy szégyen, ha valaki jobb híján bedolgozik valamilyen módon a komcsiknak. Itéljük el, kövezzük meg - aki meg fenntartotta, működtette a rendszert, illetve rengeteg embert önfeladásra kényszerített - nos őróluk ne is essék szó.
Mint amikor az avós lebaszta a fogvatartottat, hogy maga alá piszkít.
Tudod ha a Bayer Zsolt holnaptól a Népszava főszerkesztőjeként nyalna a komcsiknak élete végéig, akkor is fényévekkkel felülmúlna olyan emberszabású férgeket, mint Aczél-Acsádi, Mészáros, Lakatté stb.
Jaszin
2004. október 03. 20:55 | Sorszám: 108
Bagoly mondja verébnek.
Lehet, hogy egzisztenciális , vagy egyéb okból valóban voltak mai szemmel nézve nem túl szép dolgai.
De hogyan lehet összehasonlítani a maszop-seggnyaló patkányokkal ???
Jaszin
2004. október 01. 21:39 | Sorszám: 81
Majd ezt a cikket is megköszöni Gyurcsányi, mint a parlamenti vesszőfutást - "az a jó, ha a személyemet támadják, nem a politikámat".
Fogják még azt is, ne félj !

Téma: GyF könyve "silány fércmunka."
Jaszin
2005. október 03. 21:49 | Sorszám: 37
nem az a baj, hány éve van ott
az öregség nem privilégium, egyszerűen adottság - nem kell itt tekintélyelvűséget hiányolni
a gond, hogy hogyan került oda és mit művel!
a gond, hogy miért nem börtönben van a Parlament helyett !!!
kis magyar Hodorkovszkij - még abban a félvad ázsiai országban is lecsukták névadóját

Téma: Tom Lantos globális antiszemitizmusa
Jaszin
2004. október 22. 21:48 | Sorszám: 30
Csak nyugi, ezt is stílszerűen csinálják majd.
Úgy szerzik meg, mintha felajánlották volna nekik valakik, vagy épp arra jártak volna, ahol gazdátlanul hever a hatalom, csak a szerencsés épp lehajol érte...
De a lényeget illetően, én is úgy látom, a játszma eldőlt, világos még erőlteti a bástyavégjátékot, de csak idő kérdése, mikor kapitulál

Téma: Kovács László nyilvános vitára hívta ki Orbán Viktort
Jaszin
2004. június 04. 00:21 | Sorszám: 45
na igen, ha hazugságverseny lesz, akkor H.Kovács tényleg nem rossz tipp - majd másnap a "mértékadók" "tárgyilagosan" interpretálják
Ha ilyen sajtóm lenne, én is kiállnék mondjuk a Klicsko ellen
Másnap a Seres majd megírná, hogy nem is ütött ki, hanem én hajoltam el, különben is szabálytalan volt a kesztyűje, na meg ő csak egy posztkommunista báb, akinek életében nem volt még munkahelye sem

Téma: Wiesenthal meghalt
Jaszin
2005. szeptember 22. 00:40 | Sorszám: 38
én erre azt mondom, ha a többi ember is olyan lett volna mint ez a Wiesenthal, akkor a világban gyakorlatilag mindenki a másik torkát marcangolná.
Nem hallod, az újságíróklubban bolgárgyurkáék azon hápognak, hogy 15 évvel a rendszerváltás után, "egyesek" még mindig kommunistáznak ?
Ez a derék cionista meg 50 év múltán is csak egyre fasisztázott ? Ez valahogy elkerülte aggodalmaskodó Mészáros Tamáska figyelmét
Jaszin
2005. szeptember 21. 22:34 | Sorszám: 35
ezt ugye nem gondolod komolyan
Ha lenne egy magyar, aki csak a Wiesenthal fanatizmusának a tizedével működne a magyarok érdekében, a posztkomcsi média őrjöngve fasisztázná-nácizná, a mérsékeltebbje csak nacionalistázná
hol élsz - vagy tegnap vándoroltál be ebbe a szép országba ?

Téma: Lefejezték a Kossuth rádiót
Jaszin
2005. december 10. 00:31 | Sorszám: 97
fenét - ő csak egy sima szadeszes
ő telefonál be bolgáret műsorába is, hogy ő igenis ragyogóan kijön a nyugdíjából
tudod, abba a műsorba, ami - nem mint a Gondola - oltárian helyt ad a másféle véleményeknek
Te is így látod, ugye ?
Jaszin
2005. december 08. 00:07 | Sorszám: 61
Na azért nem volt az - a régi - olyan szívhezszóló. Komoly hangja volt, nem vitás, ne néha már talán unalmas, hosszú évekig ugyanazt hallani.
Ez nem napi politika, annál sokkal több, ha nem vennéd észre!!!
De ne csüggedj. Ma leváltották az adófőszerkesztőt. Még pár hónap és délben hallgathatod az Internacionálét, Agárdi hithű elvtárs kívánsága szerint. És bolgárgyurka betelefonálói persze bebizonyítják, hogy nem történt más,csak győzött a többség akarata
Jaszin
2005. december 07. 23:40 | Sorszám: 59
ne hozz zavarba
Ahogy te is mondod, emlékeztet valamire /gondolom tudod mire/ - tehát egy szimbólum
nekünk magyaroknak különösen az, hogy Európában pont délben nekünk harangoznak, bár ezt szinte senki nem tudja külföldön kicsiny elégtétel, hogy écszázadokig tartottuk a frontot az Oszmán birodalom ellenében
Ez a mostani, túldimenzionált kolompszó is szimbólum.
Azt jelzi, hogy vagyunk még ebben az országban,ebben az antimagyar Bálintok által elhülyített országban, akiknek a nemzeti értékek még mindig jelentenek valamit - és nemzeti érték egy kis falu "kolompja" is, mert a miénk és MAGYAR !!
Ez normál helyzetben komikus volna, de itt és most nem normál helyzet van, hanem szellemi-tudati hadiállapot /lásd a szégyenletes dec 5-i népszavazás/
És szóljon csak, süketüljenek meg tőle az idegenszívűek, ha nekik nem tetszik
Dereng valami ?
Jaszin
2005. december 07. 23:17 | Sorszám: 57
tudod, mikor eleinte hallottam én is valahogy így vélekedtem mint te, erőltetttnek éreztem
Ma viszont már úgy érzem, ez a "kolompszó" a magyarok egy kis utolsó, dacos ellenszegülése a kozmopolita-bolsi véleményterror ellen

Téma: december 5.
Jaszin
2005. december 07. 23:29 | Sorszám: 93
Érdekes ez az "élettér" téma tupírozása, kötve hiszem, hogy ma a világon bárhol téma lenne, szadesz-terrorizálta Magyarországon kívül.
Egy fogalom, amit millióan használnak-használtak, Hitleré vált hírhedtté - lagalábbis az itteni propaganda ezt fújja.
És vigyázz, mert Hitler is vett például néha levegőt - ha ebben sem akarod követni, előbb-utóbb sípolni kezd a tüdőd...
Jaszin
2005. december 05. 20:56 | Sorszám: 37
csak annyival egészíteném ki, hogy az én őseim 1945-ben nem szorultak semmiféle "felszabadításra".
Talán így volt még további tizenvalahány millió magyar is, aki épp a környéken tartózkodott

Téma: Macskás topik Mercuriusnak... :)))))
Jaszin
2005. augusztus 15. 20:45 | Sorszám: 65
inkább örülj, hogy így futtatlak
Jaszin
2005. augusztus 15. 20:39 | Sorszám: 61
csinálhattál volna neki egy németes és egy arabos topikot is

Téma: CSURKA ISTVÁN
Jaszin
2005. június 14. 22:01 | Sorszám: 185
Ha nagylelkű vagyok vele kapcsolatban, abból adódhat, hogy ennek az nyomorult országnak a javát akarja - jól-rosszul,esetlenül, nem diplomatikusan,elfogultan, antidemokratikusan stb,stb.
De te miért gyűlölöd őt???
Talán a te bulidba is bezavar ???
Nincs értelme a zsidózó-kommunistázó rigmusoknak?
Jó, most hagyjuk a zsidókat,legyenek most tabu, de a hogy kommunistázása értelmetlen, amikor az országot 90%-ban volt pártkáderek uralják ? Ennyire hülyének nézel ?
A pápa kapcsán ment a hitlerjugendezés, holott az már tényleg történelem és akkor a köztünk dőzsölő átváltozó komancsokat rigmusozni semmi értelme????
Érdekes mérce.
Szeretnéd, de sajnos nem mindenki amnéziás.
Gyurcsány nem rúgott ki senkit a Miép-ből, csak egy közönséges bűnöző, aki milliárdos vagyonát csalárd módon szerezte.
Ha ez számít/Odaát ez 9 év,lásd Hodorkovszkij/
És van egy rossz hírem: addig meg itt a kommunistázás, amíg a kommunisták a nyakunkon ülnek - nem tovább, de nem is előbb !
Jaszin
2005. június 13. 22:50 | Sorszám: 183
Ez kb úgy hangzik, hogy fogadjam el, mi igenis cucilizmust építünk.
Tudod, a hazugság csúnya dolog.
Politikust akkor illetik ilyen jelzővel, ha jellemzően, alapvető dolgokban teszi ezt.
Mit szólsz ma Hillerpityuhoz,pl. ezzel a karanténos gusztustalansággal. Megint olyannal rágalmazzák az ellenfelet, ami rájuk leginkább jellemző.Valahol itt kezdődik a hazugság, politikusi szinten.
Ehhez képest Csurka elragadtatásában tett túlzó vagy bizonyítatlan megállapításai nevetséges apróságok.
A lényeget, hogy ma mi történik ebben az országban ő fogalmazza meg legpontosabban./ezért vörös posztó ő,semmi másért/
Ki nem sz@rja le, ha esetleg valakit leügynököz és erre nincs bizonyítéka, netán alapja sem.
Akkor, amikor az országot uraló és kifosztó párt minden egyes vezetője éjjel-nappal azt hazudja, hogy a "baloldal" érdekében cselekszik, miközben mélységesen lenézi a prolikat,kiárusítja az országot, illetve gátlástalanul tömi a saját és kiszolgálói zsebét.
A propagandistái meg Orbán bányákkal ,meg Tokajjal, meg Csurka hazugságaival etetik a plebszet.
Csak példaként, mennyi közpénzt b@szott el antimagyar Bálint, mennyi ment el a sulineten, mitől lett milliárdos a Kóka. És akkor a Csurka Borház-féle 20 millióról böfögünk évek óta ?
Amiért a Hodorkovszkij 9 évet kapott, azért itt a Gyurcsányit magasztalják.
Szóval hazudik a Csurka, ugye ez itt a lényeg. Ha ő eltűnik, jön a Diána, majd a Józsika szurkálója, stb,stb,folyt. köv.
Tényleg azt hiszitek, hogy itt mindenki hülye ?
Jaszin
2005. június 11. 22:00 | Sorszám: 179
Megsúgom, hogy van mitől tartani.
Úgy csinálsz, mintha nem látnád, hogy manapság ismét politikai rendőrség működik.
Jaszin
2005. június 11. 21:56 | Sorszám: 178
Menjek vissza a Kommunista Kiáltványig?
Elég nehezen követhető logika, hogy csak akkor reagálhatok érdemben valakinek egy konkrét megnyilvánulására, ha ismerem az életművét is??? Ha ez általános volna, akkor elég nagy csönd volna a világban, nem gondolod ?
Egyébként én többnyire nem mást minősítek, hanem a témához próbálok hozzászólni. Ha valaki ezt magára veszi, arról nem tehetek.
Jól elbeszélgetünk egyébként, csak éppen a Csurka "hazudozásainak" kézzelfogható bizonyítékai valahogy nem akarnak előjönni. Nem védem őt, a fenét, hogyne látnám leépülését.
Csak az b@ssza a csőröm ,hogy a mocskos, elterelő bolsi propagandának bedőlve sokan olyanokat mondanak róla, aminek az ellenkezője sem igaz.Az meg hab a tortán, hogy olyanok ócsárolják, akik egész életükben nem tettek mást, csak hazudtak
Jaszin
2005. június 10. 17:04 | Sorszám: 173
látom,élvezed a cirkuszt, ahogy a "szélsőséges magyarok" marakodnak
Pedig aki belegondol, rájön, hogy az ilyen mentalitás miatt pusztul el ez az ország,lopják-rabolják szét mind anyagilag, mind szellemileg
Persze, üljünk inkább csak a tévé elé és teleszájjal röhögjünk a heti tetvesen, hogy törli belénk pár nagyszájú zsidó a cipőjét - mi meg jót mulatunk rajta, mi, mintha az izraeli tévében zsidó vicceznének és tömegek röhögnének önfeledten
aztán ezer év múlva majd azt tanítják, hogy, igen , a Kárpát-medencében valahogy felszívódnak az ottani népek, mint például az avarok aztán a magyarok...
Jaszin
2005. június 09. 13:55 | Sorszám: 171
egy időben elég sokszor olvastam. Hát voltak benne meredek dolgok, vitatható álláspontok és következtetések - bár nagyobbrészt csak a kegyetlen, kendőzetlen igazság
Biztos volt benne hazugság is, de mondjuk egy Néphazugság /amikor még a kezembe vettem/ bármelyik Baecher vagy Seres cikkében több a hazugság, mint öt évfolyem Magyar Fórumban :-)))
egyébként nagyon humoros - meg tapintatos - vagy
Jaszin
2005. június 09. 13:49 | Sorszám: 170
egy "ügynökleleplezés" talán lehet blöff, de inkább az, hogy nem sikerült rábizonyítani, mert az eftásak eltüntették a bizonyítékokat
szóval még mindig várom a tényeket
Jaszin
2005. június 08. 22:38 | Sorszám: 167
nekünk, elmaradottaknak, ha idéznél csak egyetlenegy hazugságot tőle, lehetőleg tényszerűen
csak, hogy mi is lássuk az igazságot, ne gondoljuk azt, hogy a levegőbe beszélsz.
szóval hallgatlak:
Jaszin
2005. május 02. 22:49 | Sorszám: 157
na igen, az elmúlt 50 évben láthattunk pár "spontán" megtisztulást
csak nehogy a MIÉP mellett más is "szétverődjön"
Jaszin
2005. május 02. 22:27 | Sorszám: 155
csak rajtad múlik
Valahogy egy posztkommunista,volt III/III-as,gerinctelen,minden körülmények között a saját pecsenyéjét sütögető, szakmailag középszerű /na, feldícsértem!/, pornóiparban is erőlködő figura nekem nem a kultúrát juttatja az eszembe
Jaszin
2005. április 29. 00:42 | Sorszám: 143
én meg a bolgárt nem értem, egyébként minden oké
Jaszin
2005. április 27. 17:21 | Sorszám: 140
Na ezt a két szót, hogy Bolgár meg igazság, még nem láttam együtt, pompás
Bár nekem az az érzésem, a legszebb dolog, ami ennek a patkány Bolgárnak/enyhén minősítve!/ a száján kijöhetett az legfeljebb a sperma lehetett
Jaszin
2005. április 25. 17:08 | Sorszám: 115
Hát igen, ezek kínos dolgok.És van valakinek pofája ilyeneket kérdezni, nahát...
Persze a feltett kérdésre sohasem válaszolnak konkrétan.
Nem emlékszem egyetlen "szélsőséges" kijelentésére sem, amit tárgyszerűen cáfoltak volna.
Egyszerűbb antiszemitázni, ügynökmúltazni, rágalmazni.
Őt nevezik bunkónak, az ájem Mónikák, bagózós Medgyessynék,heherésző Zuschlágok mellett ???
Jaszin
2005. április 25. 17:07 | Sorszám: 114
Hát igen, ezek kínos dolgok.És van valakinek pofája ilyeneket kérdezni, nahát...
Persze a feltett kérdésre sohasem válaszolnak konkrétan.
Nem emlékszem egyetlen "szélsőséges" kijelentésére sem, amit tárgyszerűen cáfoltak volna.
Egyszerűbb antiszemitázni, ügynökmúltazni, rágalmazni.
Őt nevezik bunkónak, az ájem Mónikák, bagózós Medgyessynék,heherésző Zuschlágok mellett ???
Jaszin
2005. április 25. 14:46 | Sorszám: 112
Felsorolásod komplett, talán a Demokrata maradt még ki, amit nem uralnak. Én nem sorolnám fel a megszállt, mérhetelenül elfogult, alattomosan manipulatív, rágalmazó, időnként gyűlölködő médiumokat - ismeri őket és munkatársaikat mindenki, aki egy kicsit odafigyel a dolgokra. Egyébként júliustól ide fog tartozni a Magyar Rádió is, nem kétséges.
Ahogy Csurkáról írsz, az sokkal inkább előítéletesebb és elfogult, mint ahogy őt kívánod beállítani, illetve amilyennek őt az Acsádi,Bolgár, Bánó stb, VALÓDI ügynökök maszkírozták. Akik állandóan azt sulykolják, hogy mennyire antiszemita, pedig ő nem "a" zsidók ellen van, csak az olyan férgek ellen mint éppen ők /hogy történetesen azok, az pech/, na persze, hogy visítoznak, féltik kibulizott pozícióikat. Ez az a média, amelyik olyan alakokat mosdatott ki és emelt bálvánnyá, mint a rabbiátus Demszky, vagy Árpi bácsi /vajon rabtársai miért hívták Patkány-nak???/
Visszatérve Csurkára, mint én is kifejtettem, számos rossz tulajdonsággal rendelkező, tehetségtelen politikus.
De hogy beszédhibás ? Nem raccsol, vagy ööö-zik eléggé ?
Egy Mekegi mellett ő Ciceró lehetne, bár nem mérce, amit az a szerencsétlen előadott
Várszegit lehet hogy beelőzte pár hasonszőrű gengszter, de talán hallottál róla, hogyan futotta ki magát a Gemini basszgitárosa, a lényegen nem változtat. Hát igen, az ilyenek tényleg rettegnek egy Csurkától, pedig nem a gázkamrába küldené őket, hiába igyekeznek minden eszközzel ezt beállítani, legfeljebb elvenné tőlük a lopott lóvét.
EZ A BAJOD VELE ?????
Jaszin
2005. április 24. 19:08 | Sorszám: 109
Azért maradjunk annyiban, ha a magyarországi médiát és azon keresztül a közvéleményt nem a cionisták dominálnák és manipulálnák, ez az ember - minden hibája ellenére - nem szorult volna a taccsvonalra, hanem a Parlamentben tenné a dolgát.
Na persze, akkor többek között valószínűleg nem egy Várszegi lenne az ország leggazdagabb embere...
Jaszin
2005. április 15. 20:40 | Sorszám: 86
Na igen, valóban egyre inkább árnyéka önmagának.
Bár leggyengébb megszólalása is messze felette van Mekegi "legjobb" mekegésének, talán ezt nem árt a kis fejünkbe vésni
"Mekegi, kontra habzószájú Acsádi, muszteres Bánó,gombócotnyelt Mélykuti Ilona"
csak a hecc kedvéért
Jaszin
2005. április 14. 16:01 | Sorszám: 80
jogos
de sajnos őt is elkapta a politikusi gépszíj, képtelen önkritikát gyakorolni
Jaszin
2005. április 13. 20:42 | Sorszám: 77
A csoda inkább az, hogy ez a hazáját őszintén szerető ember - és egyben tragikusan naiv, tehetségtelen politikus - ennyi mocskos, alantas,hazug támadás,rágalom után még egyáltalán talpon van.
Kíváncsi vagyok, egy kipróbált "szoci" eeeetás, hogy állna helyt ilyen vicsorgó, habzószájú, mérhetetlenül elfogult "közszolgálatiakkal" szemben /nem is Mekegit mondom, mert amit ezek a hiénák vele művelnének, attól jóérzésű embernek - pártállástól függetlenül - felfordulna a gyomra/
Jaszin
2005. április 12. 00:02 | Sorszám: 64
inkább is-is, félnek és irigylik
Jaszin
2005. április 11. 22:03 | Sorszám: 62
ennyire kijön a hangom a számítógépből ???
Mindenesetre nem dobálózok az "ostobaság" jelzővel, csendben sem
Egyébként, ahol nincs értékrend, ott semmi sincs, illetve ott lehet pillanatnyi eredményekkel lehet részsikereket elérni,de erre - félve írom le - elsősorban a csőcselék a vevő. Akit csak és egyesegyedül az érdekel, hogy az ő egyéni érdekei ma és maximum holnap hogyan érvényesülnek.
Jaszin
2005. április 10. 22:13 | Sorszám: 55
nem ismerem igazán a témát,de ha hiba is volt, az nem tisztességtelenség, talán inkább az erőviszonyok helytelen felmérése
Tisztességtelenség az, amit a mostan dúló komcsik csinálnak, lerohasztanak mindent, aztán bagóért átjátszanak haveroknak, rokonoknak, elvtársaknak
Jaszin
2005. április 10. 22:09 | Sorszám: 54
nem én mondtam...
Jaszin
2005. április 10. 21:50 | Sorszám: 51
Kétségtelen, hogy a Fidesz kormány is csinált rengeteg hibát/lásd Simicska/, de hogy alapjában véve tisztességtelen volt ???
Ezt a velejéig rothadt, mocskoslelkű,kriptokommunista sajtómaffia sulykolja a népnek
Kiderült az Orbán-bányáról valami negatívum ???
Nem számít, azért elhintették a mocskos rágalmaikat, mint most ez a Tokaj-sztori
Jaszin
2005. április 10. 21:45 | Sorszám: 50
Abban egyetértünk, hogy sajnos több kárt okoz a nemzeti oldalnak, mint használ
Mint mondottam volt, ő nem politikus, ez az ő tragédiája
De ez a "zsidózás,cigányozás" csak az itteni, médiamaffia általi agymosás,hiszterizálás miatt van túllihegve
Mondjuk az USA-ban az ő szövege egyáltalán nem számítana szélsőségesnek
Csakhogy akik itt nálunk diktálják a közhangulatot, azok még egy Woody Allent is leantiszemitáztak
Jaszin
2005. április 10. 21:16 | Sorszám: 47
kösz, rátapintottál a lényegre,lelepleztél egy mucsait
Jaszin
2005. április 10. 20:57 | Sorszám: 45
Nem jöhetnél, hanem jössz...
Ez a csinálni végre valamit duma, úgy emlékszem a maszop úniós szavazás előtti mocskos kampánydumája volt.
Na igen, ők aztán csinálnak, ez tagadhatatlan. Szétlopják és tönkreteszik ezt a nyomorult országot, mindeközben propagandagépezetük azzal eteti a népet, hogy a másik oldal sem jobb, sőt.
Azért, a példádnál maradva, Debrecent, vagy a III.kerületet el-el vezetgetik egyesek
Jaszin
2005. április 10. 17:00 | Sorszám: 37
Örülök, hogy elolvashattam a "hírhedt" dolgozatot.
Persze, vannak benne vitatható megállapítások, de alapvetően döbbenetesen igaz és őszinte.
Az egyetlen politikus Magyarországon, aki őszintén meri kifejteni és vállalni nézeteit.
Most kezdem igazán érteni, bizonyos körök miért gyűlölik annyira és félnek tőle mint ördög a szenteltvíztől.
Ő tényleg nem politikus, csak egy őszinte magyar ember.
Normális országokban népszerűbb lenne mint egy Walesza - itt, az elsőszámú közellenség

Téma: Schmitt Pál lejáratása
Jaszin
2006. szeptember 10. 00:35 | Sorszám: 172
ez mind szép és jó.
Sajnos azonban nem változtat azon, hogy min 2010-ig ez az országvesztő banda garázdálkodik kénye-kedve szerint
Jaszin
2006. szeptember 09. 20:08 | Sorszám: 169
Az érdekes lehetett, mivel a Bárdos még grimaszok nélkül is meglehetősen undorító jelenség
Jaszin
2006. szeptember 08. 19:29 | Sorszám: 155
Lehet, hogy nem túl nagyvonalú, de nagyon praktikus reagálás. Ha a Fidesz vezérkar is következetesen ilyen leleményes lett volna, ma nem egy degenerált lenne az ország első embere
Jaszin
2006. szeptember 08. 19:25 | Sorszám: 153
Nem hinném, hogy leállna. Nem elég neki, hogy a Napkeltéjével teleokádja az országot, még a sportmozgalmat is saját rusnya képére akarja formálni.
Jaszin
2006. szeptember 08. 19:21 | Sorszám: 151
Azért ez a /szégyenteljes/ 69 leváltani akaró szavazat nekem azt mondja, hogy a mai sportvezetésben még jócskán vannak régi "megbízható" káderek. Ahogy egyszer Moldova írta - mikor még eszénél volt - aki a mozgalomban minden vonalon hülyének bizonyult, azt elküldték a külkereskedelembe, vagy a sportmozgalomba

Téma: Augusztusi égbolt
Jaszin
2004. augusztus 11. 22:58 | Sorszám: 11
á, azokat jól eldugta az az aljas Fidesz
szegény Laci bácsi meg hazugságba' maradt, ki is sunnyog Brüsszelbe havi 5 milkóért
legyen büszke minden napunk, hogy Euróbában egy ilyen alak képvisel bennünket
Jaszin
2004. augusztus 11. 22:54 | Sorszám: 8
csak vigyázzatok, H.Kovács aláhulló elszenesedett lábszárcsontja nehogy valakit kupánvágjon

Téma: Csurka terror ?
Jaszin
2005. október 05. 14:46 | Sorszám: 15
A jelzők használata végülis mindenki szubjektív joga.
De ha magyarul akarjuk kifejezni magunkat, akkor azt a felszólítást inkább tapintatlannak esetleg otrombának kéne nevezni.
És "mellékesen" igaza volt, az egész világ látta-tudta, hogy Antall a végét járja és abban az állapotában már felelősséggel nem töltheti be pozícióját.
Ha gusztustalanságot keresünk, az is van, íme: "Nem bírta kivárni,hogy meghaljon." Na, ez tényleg szép példája egy gusztustalan csúsztatásnak, azt sugallja, hogy Csurka csorgó nyállal várta, hogy Antall helyébe lépjen ? Erről soha nem volt szó, semmi esélye sem volt, sőt, ambíciója sem. De azért húzzuk már rá ezt a sunyi bolsi hazugságot is, eggyel több, neki meg sem kottyan.
Mint ahogy szeptember 11. után is ő volt az egyetlen magyar politikus, aki nyilvánosan ki merte mondani, amit gondolt. Mert a többiek nagy része is azt gondolta, amit ő, csak éppen nem merte kimondani, félve a cionisták retorziójáról.
Ő volt az egyetlen, aki azon a tragikus 2002.áprilisi választási estén vállalni merte önmagát, megtörten, összeomolva a váratlan vereség után.
Ez zavaró mi, nem tudjátok hová tenni. Valaki meri nyíltan vállalni elveit, érzéseit, ha jó, ha rossz.
Mint egy - ember.
Vagy az ember ma már nem ilyen ?
Neked inkább mint Győzike ?
Jaszin
2005. október 04. 19:59 | Sorszám: 13
nem is neked címeztem
hanem annak, aki az aktuális elterelő hadműveletben jobb híján megint Csurkával riogat
a komcsik dilettáns ökörködéseit és mértéktelen harácsolását valahogy meg kell próbálni kendőzni
ismerjük a receptet, mindig találnak valamilyen "veszélyt" - persze számukra igazából az veszélyes, ha korrekt, átlátható viszonyok lennének. Akkor nem lehetne a zavarosban halászni
Jaszin
2005. október 03. 21:38 | Sorszám: 10
mára valóban egy megroggyant, saját magához képest leépült öregember benyomását kelti
2 megjegyzés:
1. eléggé gusztustalan dolog most csámcsogni rajta / hálásabb téma volna pl. vodkagőzös Horn Gyuszi ?/
2. különösen annak fényében gusztustalan, hogy amit pályája során mondott, annak min 90 %-a nagyon is igaz ma is,mindig ennek a nyomorult országnak és népnek az érdekét nézte.
hiába próbálta-próbálja elhallgatni-elferdíteni mindezt a bolsi propagandagépezet
terror ... egy Kunbéla,Szálasi,Rákosi, Kádár országában ?
Jaszin
2005. szeptember 21. 22:45 | Sorszám: 2
Hát ez tényleg hallatlan.
a Maszop berkeiben csak naponta tízszer fordul elő ilyen.
Persze az ő telefonjaikat valahogy nem veri nagydobra senki - pedig bizonyos alkalmakkor igencsak telefonálnak a Köztársaság térről erre-arra, szerkesztőségbe satöbbi...
Látod, ezek a magyarok már csak ilyenek - nyílt sisakkal bele a közepébe ! Könnyű rajtuk fogást találni.
Jaszin
2005. szeptember 21. 22:45 | Sorszám: 1
Hát ez tényleg hallatlan.
a Maszop berkeiben csak naponta tízszer fordul elő ilyen.
Persze az ő telefonjaikat valahogy nem veri nagydobra senki - pedig bizonyos alkalmakkor igencsak telefonálnak a Köztársaság térről erre-arra, szerkesztőségbe satöbbi...
Látod, ezek a magyarok már csak ilyenek - nyílt sisakkal bele a közepébe ! Könnyű rajtuk fogást találni.

Téma: Pénteken minisztercserék - megroggyant a kormány ?
Jaszin
2005. október 26. 23:57 | Sorszám: 113
na ne - már te is itthagysz bennünket ?

Téma: Ki lesz tehát a köztársasági elnök? II.
Jaszin
2005. június 06. 22:35 | Sorszám: 77
Miért szidnám, hogy majd nem csal a Fidesznek ???
Na mindegy, nem erőltetem tovább.
Egyeseknek felfoghatalan, hogy létezhet elfogulatlan politikus is.
Sok volt ez az 50 év, felért talán 500 tatárjárással,már ami a gondolkodást illeti
Jaszin
2005. június 06. 22:19 | Sorszám: 72
Liberális?
Lehet hogy valamennyire az, amennyire sok más is - legfeljebb nem komcsi.
Ez itt a bibi etásak.
MIkor fog a maszop egy pártatlant,csak az alapképességei miatt támogatni?
Kb akkor, mikor a hetitetves a Gyurcsányit cikizi...
Jaszin
2005. június 06. 22:07 | Sorszám: 61
"szocik"
hehehe
miért nem "fasik", az jobban kifejezné a valóságot
Egyébként tipikus "szoci" észjárás, hogy Sólyom esetén ki szerepelne jobban.
Alapkiindulás, hogy csalni kell,mint volt Ukrajnában, Grúziában meg sorolhatnám.
Az, hogy a Sólyom egyik félhez sem köthető, a bolsevik logika szerint felfoghatalan

Téma: Szőlőtőkék közt
Jaszin
2004. október 03. 21:53 | Sorszám: 93
Azért nem vették elő, mert akkor tudtak jobb "poénokat" kreálni, ezt csak a Wekler-ügy után lehetett feltupírozni.
Ha mondjuk egy maszopos képviselőt lilomtipráson érnének, akkor elő lehetne venni egy OV képet, amint megcirógat egy kislányt és aláírni: íme, a hátsó szándék nyilvánvaló
Vagy nem érted, vagy nem akarod érteni a komcsik határtalan aljasságát és gátlástalanságát / valamint ravaszságát, körmönfontságát- ezt se felejtsük el/

Téma: Megveszi-e Gyurcsány az MSZP-t ?
Jaszin
2004. július 20. 23:30 | Sorszám: 33
gusztustalan ripacskodás az egész - a mi zsebünkre, persze

Téma: Werber feletén ad tanácsot?
Jaszin
2004. szeptember 11. 22:52 | Sorszám: 65
Naná, hogy fedezi az APEH, ő érinthetelen. Nem elég, ha minket sanyargat, a legpitibb ügyekben is??
Egyébként kinézetre teljesen volt főnökömre hasonlít,felfuvalkodott egy pojáca volt, gondolhatjátok, milyen klassz melóhelyem volt, hál' Istennek 15 éve nem láttam
Jaszin
2004. május 08. 21:01 | Sorszám: 45
ugyan már
van Mekeginél jobb alternatíva ?
H.Kovács se jobb, az a "fickó" pedig még zsenge kicsit
szóval hallgassuk csak továb Mekegi makogását, ha egyszer valaki jól hátbaverné, még az útkereszteződést is kimondaná
szóval ne izgulj, nem akarja itt senki vissza Duce-Viktort, megyünk, mit megyünk, vonulunk a dicsőséges lenini úton - már látszanak É-Korea partjai

Téma: TAXISOK hol vagytok?
Jaszin
2005. szeptember 02. 00:15 | Sorszám: 39
itt meg 3 forint a normál, 4 a szuper, 5 az extraszuper
pedig ez már egy radikális áremelés után lett ennyi - úgy a hetvenes évek elején
csak itt mindenki amnéziás, stupidan hajtogatja a 3,60-as kenyérárat is
pedig előtte 3 forint volt az is, hosszú, hosszú éveken át, nem pedig 3,60
na, hát ilyen hülye országot hagytál magad mögött, ne sajnáld
Jaszin
2005. szeptember 01. 23:58 | Sorszám: 37
hát tényleg jól felment a "gas" ára
én, mondjuk többet lopok/csalok össze havonta mint 1200, de ez sem az átlag - az jóval 1000 alatt van
bár ez a lényegen nem változtat
megkaptad a szept. 1-i körlevelet ?
Jaszin
2005. szeptember 01. 21:28 | Sorszám: 32
marha nagy poén feltenni ezt a két görény nőt
nekem akkor is a Vadai Ágnes teccik !
Jaszin
2005. szeptember 01. 20:21 | Sorszám: 28
bocs, még annyi: te üzbég vagy netán cherokee vagy ?
csak hogy per "ti magyarok"-nak nevezel bennünket, Gyurcsányi alatt nyomorgókat - bár George dablju-t azért nem irigylem tőletek
Jaszin
2005. szeptember 01. 20:17 | Sorszám: 27
azt nem tudom pontosan nálatok milyenek a fizetések - szerintem nem hatszoros, inkább tízszeres
na de a benzin csak a duplája ??? nem a 3-4-szeresét akartad mondani ?
a többi stimmel, valóban "csodálható" ez a pöce tévéken idiotizált ország
Jaszin
2005. április 08. 23:36 | Sorszám: 7
persze, hogy volt
a 49 táján "államosítani" kezdők szellemi és rokoni örökösei ma sokkal nagyobb hatalommal bírnak, mint 49 óta bármikor

Téma: Ki jelentett "Szilágyi" néven Kerényiről?
Jaszin
2004. október 04. 23:00 | Sorszám: 50
feltehetnénk a kérdést: ki a kakukktojás, azaz ezek közül melyik nem volt III/III-as ?
Szerintem 40 milkós a kérdés :-)

Téma: T. HÁZ
Jaszin
2004. június 07. 23:35 | Sorszám: 56
igen, nekem úgy tűnik, Szili Katikában, ha nagyon mélyen is, de még ott lakozik az ember és nagynéha, ha nem vigyáz , elő-előbukkan
Na persze utána azonnal előjön mozgalmári énje és sietve elnyomja
Lásd:nomenklatúrázás és utána szintén többszöri bocsánatkérés
Jaszin
2004. június 07. 23:19 | Sorszám: 54
nem kikapcsoltatta, hanem kikapcsolta
Aztán nem győzött a főnöktől bocsánatot kérni
Jaszin
2004. június 07. 22:45 | Sorszám: 50
valami olyat mondhat annak a rakás szerencsétlenségnek:
- na, most leülsz és nem járatod össze-vissza a szád, majd én adok ezeknek...

Téma: Müller Péter Sziámi az Operaházban...
Jaszin
2005. július 22. 22:50 | Sorszám: 10
pedig "kétségtelenül értett hozzá"
kérdés: mihez ?
amit láttam: rendezéseit, közhelyes, giccses munkák
De ha lehívnád a bankszámlaegyenlegét, joggal cikizhetnéd az idézőjelet
Jaszin
2005. július 22. 22:18 | Sorszám: 8
"szoci"
a komancsokat nevezed így ?
találóbb lenne a "vörös fasi" nem, godolj csak bele amigo
szoci ??? nem inkább demokratikus centralizmus ?
Nem részletezném Szinetár pályafutását - szerény meglátásom szerint nála mocskosabb, poszt-kádárista alak ma nehezen található a kulturális közéletben.
Hogy kit/nem / rúgott ki, azt ne részletezzük, de hogy a családi vállalkozásai révén mennyi dohányt nyúlt le, az megérne egy misét
nemdebár,kedves "szoci" fórumtársam
Jaszin
2005. július 22. 21:28 | Sorszám: 6
Hát, Gyurcsányi után ez valóban csak vihar a biliben.
Az az igazság, egy Szinetár után rosszabb már nehezen jöhetett - ki tudja, én nem ismerem Jutocsát és körét. Legfeljebb azokat kissé, akik kinevezték.
Úgyhogy én sem vagyok igazán optimista

Téma: Göncz Árpád spicli volt!
Jaszin
2005. május 27. 23:34 | Sorszám: 130
itt meg jó, ha az emberek 5 %-a tudja róla
szép kis ország, ugye bolgárgyurka ?

Téma: Gulyás távozik?
Jaszin
2004. október 21. 19:32 | Sorszám: 26
tényleg igaz volna ?
Ide is beteszi szőrös patáját a Párt ?

Téma: Elég a FIDESZ hazugságaiból!!!
Jaszin
2004. június 04. 00:25 | Sorszám: 6
mér', má este vót amikó' monta ?
egyébként asszem az a Kövér vót aki monta, csak H.Kovács álszakállt ragasztott

Téma: a világ legnagyobb hatalmú emberének iQ-ja: 91
Jaszin
2005. október 16. 23:50 | Sorszám: 39
nálam is 1:1
csak én szeretem mindkettőt
persze, mindkettőnek millió hibája is van - de végülis több a jó, mint a rossz bennük
mégiscsak ez a kettő a civilizált világ zöme, nemde ?
most lehet jönni, Svájccal, vagy Norvégiával, de akkor is
Jaszin
2005. október 16. 00:02 | Sorszám: 13
szerintem ezekből jó, ha 19 pontja lenne, nem 91
Jaszin
2005. október 15. 23:38 | Sorszám: 11
kicsit sasjóskás, de legalább benne van az érettségi ígérete...
Jaszin
2005. október 15. 23:34 | Sorszám: 10
lehet, hogy naiv vagyok, de szerintem nem csaltak, legalábbis nagyon
tudod, ott /még/ nincs hatalmon a maszop és a szadesz és nem bolgárgyurkák mondják meg, hogy mi a jó és a rossz
Azért egy Clinton és Kennedy értéke, vagy a másik oldalról Nixoné nem lehet véletlen
Jaszin
2005. október 15. 23:17 | Sorszám: 4
nézd meg a lovenstein.org -on, elég meggyőzőnek tűnik a módszerük
az ilyen alacsony értéknél az a baj, hogy az ilyen egyed az erkölcsöt és emberséget is csak korlátoltan képes értelmezni
ez a stupid is hiába imádkozik reggel-este, gyakorlatilag egy népirtó
Jaszin
2005. október 15. 23:12 | Sorszám: 3
nem ő
elolvastam a cikket, Roosevelté 147 !!! , volt
Az apjának volt utána a legalacsonyabb, 98
Jaszin
2005. október 15. 22:58 | Sorszám: 0
A pennsylvaniai Lovenstein Intézet értékelése szerint a jelenleg hatalmon lévő George W. intelligenciahányadosa mindösze 91, ami az elmúlt 60 év elnökei között a legalacsonyabb.
Ami engem ebben őszintén meglep: már hatvan éve is volt ekkora farok amcsi elnök ?

Téma: Best of Gyurcsány!
Jaszin
2004. augusztus 27. 23:48 | Sorszám: 71
bocs, de egy ilyen kép azért erős
aztán csodálkozunk, hogy a Gondolát lerasszistázzák
/de, a fenébe is, azér teccett ez a montázs.../

Téma: Levél a fidesznek
Jaszin
2005. szeptember 26. 22:33 | Sorszám: 88
kicsit szánalmas ez a rikácsolás
milyen ciki lesz, ha ez a "nulla" Fidesz jövőre hülyére veri a komancsokat

Téma: Rita lecsap New Orleansra
Jaszin
2005. szeptember 22. 00:09 | Sorszám: 11
hány olajberendezés megy majd tönkre
szegény olajtársaságok - újabb párszázmilliárd extraprofit.
Lesz miből átszabni a világot

Téma: HTML helyett fórumkódok gyakorlása
Jaszin
2004. április 22. 00:35 | Sorszám: 97
teccik, vagy nem, hivatalosan azok
attól még lehetnek senkiháziak
Jaszin
2004. április 22. 00:33 | Sorszám: 96
ok, igyekszem
a Mekegi bárgyú egyen-vigyora már ismerős, de a Kuncze most azért bedobott egy taglózó jellegű hardcore mimikát
Jaszin
2004. április 22. 00:23 | Sorszám: 93
azért ezt nem kellett volna ilyen későn feltenni
most úgy aludjak el, hogy ne felejtsem,két ilyen kretén a szülőhazám két mghatározó politikusa, brrrrr

Téma: VÉGRE
Jaszin
2005. szeptember 28. 23:50 | Sorszám: 21
így igaz, nem egyszerű ez
a rétek -vagy , bocs, lakótelep - illata, meg az agonizáló haza mellbevágó valósága
Odakünn viszont 5-10-szeres pénzt keres ugyanazért a munkáért, civilitált környezetben él és taníttatja gyerekét és nem böfög be naponta a pofájába egy bolgárgyurka
én nem biztatok senkit arra, hogy lépjen le, de nem is ítélem el a mai helyzetben
Jaszin
2005. szeptember 28. 23:14 | Sorszám: 19
igen, ilyen Ibolyka pártocskája
tényleg gusztustalan, de ennyi - nem oszt és szoroz
Miért, mi "öregek" már nem élünk ? Nekünk is legalább olyan rohadt ez a posztkommunista bagázs
a fiatalok közül a jobb képességűek legalább mehetnak ki a világba -nem úgy mint mi akkor, kvázi bebörtönzöttek - és vihetik máshol valamire, illetve nem forog a gyomruk nap mint nap a bolgárgyurkáktól megy borosbocskoroktól
mekkora differencia...
Jaszin
2005. szeptember 28. 22:40 | Sorszám: 17
Azt hittem, az első másfél mondatod után, hogy végre most egyetértünk ...
Mert tényleg akkor veszett el minden - bár ne lenne igazam.
De kit érdekel a Csapody, meg akárki, számít ez ???
A lényeg, a komancsok újra hatalomra jutottak és mint láthatod, nem tétlenkedtek az elmúlt 3 év alatt -gyakorlatilag lenyúltak minden hozzáférhetőt.
Igazából jövőre nem is érzem, hogy lenne már tét.
Jaszin
2005. szeptember 28. 22:09 | Sorszám: 14
Szocdemek, KDNP, Kisgazdák ...
Ne örüljetek annyira, nagyon úgy áll a dolog, a komancsok az MDF-et is bedarálták
Rákosi elvtárs meg elégedetten dörzsöli tenyerét, ott lent a pokoloban

Téma: Ariel Sharon
Jaszin
2006. február 04. 01:27 | Sorszám: 642
szerény véleményem szerint messze nem csak Izrael tragédiája
a tragédiában messzemenően egyetértünk
Jaszin
2006. január 28. 00:00 | Sorszám: 578
szegény boldogtalan zsidók meg elteszik a lóvét...
Jaszin
2006. január 27. 23:55 | Sorszám: 576
látszólag ezt magyar nyelven írtad
kb annyit értek belőle, mint egy japppán szövegből
le vagyok maradva
Jaszin
2006. január 27. 09:20 | Sorszám: 565
Az alapvető különbség a hazai közéletet terrorizáló,tematizáló militáns-cionista újságírók szerint: ők a merénylőt leTERRORISTÁZZÁK - leplezetlen fröcsögő gyűlölettel - míg a bombázót teljesen jogos önvédelemnek tüntetik fel.
Na és aki nem így gondolja mint ők, az minimum náci.
Pedig valójában ők azok.
Jaszin
2006. január 27. 00:21 | Sorszám: 551
nem a stílus a gond
csak az, hogy mellébeszélsz, eltereled a lényegről a figyelmet
itt a lényeg/hozzászólásom/: a kettős mérce itthon és Saron kapcsán sokfelé
Jaszin
2006. január 26. 23:54 | Sorszám: 545
érdeklődéssel figyelem vitátokat
mezeiegér kontra elefánt
Jaszin
2006. január 26. 23:40 | Sorszám: 543
csak hogy "árnyaljam" picit a képet
nem egy zsidó ismerősöm /barátom/ vallotta be gyenge pillanatában, hogy bizony egyáltalán nem volt oda az Izraelben tapasztaltaktól
Hadd ne részletezzem miket mondtak
Jaszin
2006. január 26. 23:37 | Sorszám: 542
kérdem:tudunk kommunikálni ?
mármint én nem tartalak cionistának, te meg engem nem antiszemitának
Csak két ember aki a világ dolgairól beszélget.
mehet ?
Tehát én nem arra céloztam, hogy a palesztin vezetők morálisan Saron felett állnának - talán inkább arra, hogy azért alatta sem nagyon
Amire inkább céloztni merészelek, hogy az itthoni militáns, arabgyűlölő, médiát uraló III/III-as bagázs mennyire elfogult
Jaszin
2006. január 26. 21:43 | Sorszám: 528
ha úgy igazából sikerülne magadba mélyedni és belegondolni: egy ilyen életpályájú palesztin vezetőről vajon hogyan szólnának az itthoni közvélemény moderátorai: Bolgár,Acsádi,Seres,György,Dési stb.
Lenne, aki nem használná a "terrorista" jelzőt ???
Jaszin
2006. január 26. 00:26 | Sorszám: 523
Uri csak tekintettel van egy haldoklóra -van intelligenciája
Jaszin
2006. január 13. 12:51 | Sorszám: 348
Nekem az az "életmű" viszonylag kereknek tűnik.
Egy, a saját fajtája mellett elvakultan elfogult, véreskezű gyilkos. Úgynevezett kompromisszumai csak trükkök, arra szolgálnak, hogy cinkosai ezekre hivatkozva legitimizálják.
Egy ilyen ember Izraelen kívül bárhol a világon kormányfőként elsőszámú közellenségnek számítana, mondjuk egy Szaddám csak kiscsoportos hozzá képest.
A pokolban jó társaság várja, Hitler,PolPot,Sztálin...
Jaszin
2006. január 12. 01:05 | Sorszám: 325
csak egy szempontot, könyörgöm, amiben felülmúlta Schicklgrubert
Jaszin
2006. január 12. 01:04 | Sorszám: 324
ez pontosan így van
Gondolom neked is felfordul a gyomrod, mikor azt hallod, hogy magyarságát büszkén vállalókat per hecc lenacionalistáznak - többnyire olyan senkiháziak, akiknek ott lapul a zsebükben a második útlevél, de persze ők semmiféle identitást nem vállalnak
illetve, ők a "humanisták"
Jaszin
2006. január 12. 00:42 | Sorszám: 318
na meg kifelejtetted legfőbb haverját Schickelgruber polgártársat
Jaszin
2006. január 12. 00:41 | Sorszám: 317
már bocs, de tudtommal a pokol nem fönt van ...
Jaszin
2006. január 09. 18:32 | Sorszám: 199
csak egy apróságot nem említesz: IGAZAT MONDOTTT
Ezt tudja mindenki, aki lát és gondolkodik, csak többnyire ki sem meri mondani, mert fél, hogy azonnal lefasisztázzák
Jaszin
2006. január 09. 00:14 | Sorszám: 187
oké, maradjunk annyiban - ott NEM fognak a dolgok megoldódni
Legfeljebb 100 év múlva, mikor USA/Izráel közös állam deportálja őket a Szaharába - persze szigorúan az egyetemes humánum jegyében
Jaszin
2006. január 09. 00:06 | Sorszám: 184
számít, hogy nekünk mi az érdekünk ???
nane
az számít, hogy a zsidók a feszültség fenntartásában érdekeltek - na persze közben mennek az ájtatos, "tárgyilagos " magyarázatok
amig háború van, addig a fegyverek beszélnek - és ebben a zsidók milliószor erősebbek
mi itt polemizálhatunk, ez kb annyi, mintha befolyásolni akarnánk egy Napkitörést, vagy hogy reggelne jöjjön fel a Nap
Jaszin
2006. január 08. 00:52 | Sorszám: 156
Így van. De ezek a cselekmények, mégha szervezett erő is áll mögöttük, azért valamennyire egyéniek
A cionista bosszú - pl.családtagok házának ledózerolása - viszont szigorúan állami. Sötét középkor a XXI. században - a világ bárgyú vigyorgása,asszisztálása mellett
Jaszin
2006. január 07. 22:33 | Sorszám: 133
Amit leírsz, önmagában majd teljesen igaz, de !!!!
Izrael ma gyakorlatilag mindenről tud, ami ellene készül a világban. Az elhárításuk és hírszerzésük messze a legjobb a világon, ezt példák ezrei bizonyítják.
Katonai erejük is messze világelső,pláne ha beleszámolod az USA-t, talán tudod a Pentagon 100 %-át cionisták uralják.
Bocsáss meg, ezek alapján röhejes "lokális atomcsatát" emlegetni Iránnal - a Moszad előbb tudja meg, mikor és honnan indítanák az első rakétát mint maga az iráni elnök. Arról nem is beszélve, hogy ma sem rakéta, sem bomba nincs, ha reálisan készülne, 5 perc alatt lebombáznák.
Ne keverjük össze azt, hogy a zavargásokat nem tudják elfojtani, nyíltan népirtók - egyelőre - nem mernek lenni. Csak teljesen más egy öngyilkos merénylő, vagy pár házilagos Kasszám rakéta, meg a tényleges fenyegetés.
Hidd el, ha furcsán is hangzik: ma atomtámadás szempontjából a Földön Jeruzsálem a legbiztosabb hely
Jaszin
2006. január 07. 22:14 | Sorszám: 128
nem igazán értem - hogy üt be a ménkű, ki küldi a ménkűt, ami oda is ér, hogy nem védik ki
A világ két toronymagasan lagerősebb katonai szuperhatalma ellen .
Magyarázd már el kicsit részletesen
Jaszin
2006. január 07. 22:11 | Sorszám: 125
Na ne temesd őket ilyen hamar
Ahogy a Gripenekhez vettünk légi utántöltőt, na micélból, szabad a gazda !!! - miért ne adhahtnánk egy kis kárpát-medencei ivóvizet is a testvéreknek
Nehogy azt hidd, ez olyan vicces
Jaszin
2006. január 07. 22:03 | Sorszám: 120
Maradjunk annyiban: a "cionista hordák" fogják uralni Jeruzsálemet, mai szemmel nézve beláthatatlan ideig
Ez van
Jaszin
2006. január 07. 21:53 | Sorszám: 117
tökéletesen igazad van
A mai "szép új világban" Saronnak messze nagyobb befolyása van, mint a pápának - a pénzügyi-katonai hatalmáról nem is beszélve
Jaszin
2006. január 05. 21:37 | Sorszám: 29
no problem
azért ledöbbentettél, hogy feltételezted, a Saront fényezem
Jaszin
2006. január 05. 21:17 | Sorszám: 27
ajjaj, félreértettél !!!
én Uri Avnerire céloztam, nem a zsidó Hitlerre
Jaszin
2006. január 05. 21:15 | Sorszám: 25
egyetért ezzel Eörsi ?
Jaszin
2006. január 05. 20:41 | Sorszám: 23
tudod, ha ilyen emberekből állna a zsidóság, akkor nem létezne antiszemitizmus
De kérdezd meg a pl. a szadeszeseket, mit gondolnak róla
Hát itt vagyunk...
Jaszin
2006. január 05. 20:17 | Sorszám: 21
Ennél találóbban én sem tudtam volna megfogalmazni
Ő az a tipikusan szélsőséges zsidó, aki annyira preferálja a fajtáját, hogy árt neki - magyarul antiszemita

Téma: Hiller programja
Jaszin
2004. július 06. 19:28 | Sorszám: 18
sajnos, szinte mindegy, mit mond Hiller
Ez a kicsit papos, esetlenül naiv, már-már gyogyós stílus újra megetethet sokakat, akik beszívták 2 éve Mekegit, a kicsit esetlen, de jól kozmetikázott, együttérzésre játszó figurát
Drukkoljunk, ne ő legyen H.Kovács utódja, mert akkor nagyon nehéz lesz 2006-ban

Téma: Ballib médiapatkányok
Jaszin
2006. augusztus 25. 22:47 | Sorszám: 86
Megtanulhatnád már: egy ilyen Bolgár-félét kb. akkor lehet ravasz,sunyi hazugságban megverni, amikor majd a Mazsihisz vendégül látja a libanoni árvákat

Téma: Jimmy forog a sírjában
Jaszin
2005. április 25. 17:13 | Sorszám: 0
És én még azt hittem, szegény megboldogult "Dzsimisz Rousszosz"-nál nincs rútabb teremtmény
Hát, ahogy ezt a doktor Jegesyt elnézem, a Quasimodo után Jimmy is kiakadhat...

Téma: Tilos a Megasztárban
Jaszin
2005. március 08. 22:35 | Sorszám: 20
csak nyugi
jön itt még "arculcsapás", csak legyen elég bőr a pofánkon
mit vársz itt, az ideológiai terror fellegvárában
meg fognak még alázni lépten-nyomon, aztán ha mersz felháborodni, már náci is lettél /jobb esetben csak szélsőjobb/
Jaszin
2005. március 08. 22:12 | Sorszám: 18
kevés dolog áll távolabb tőlem, mint a kioktatás szándéka
ha mégis így hangzott, elnézést
azért ez a műsor felér egy heti tetvessel, úgy népbutításilag, hmmm ?/nem kioktatásilag/
Jaszin
2005. március 08. 22:01 | Sorszám: 16
attól tartok, kissé bal van az arányérzékeddel
ezek a megasz.rok ha tornában indulnának, fel sem tudnának kapaszkodni a lóra
a "sztár" kifejezés e műsor , meg a mai magyar showbiz vonatkozásában is,egyszerre szánalmas és röhejes
itt, tisztelet a kivételnek, félig- vagy alulképzett tahók, bocs, egyszerű, feltűnés után lihegő emberkék illegetik magukat, őket valójában cinikusan kihasználó és mélységesen megvető, pöce-tévé "menedzserek" vezénylete mellett
soha nem gondoltam volna, hogy egy megvetett, röhejes, szirupos táncdalfesztivál egyszer még "nívó" lesz az ilyen népbutító bunkósághoz képest
jó szórakozást, drukkoljatok legközelebb is !

Téma: Verebes a képmutató
Jaszin
2005. június 04. 23:12 | Sorszám: 15
a naptárt ismerik, írástudó értelmiségiek.
Ukáz nincs, az már 20 éve sem volt, tudják ők maguktól, mi a dolguk.
Ezt a "zsigeri gyűlölet" kifejezést, ami már önmagában is undorító, én meghagynám az Eörsi féle fóbiásoknak.
Van viszont egy borzasztó /és alighanem nem teljesen alaptalan/ kisebbségi érzés, hogy OV-nak még a nyomába sem érő politikusuk sincs - pedig OV is hol van a tökéletestől - meg nagyon jól érzik, ha egy OV kormány lesz huzamosabb ideig hatalmon, akkor az ő középszerűségük , oda nem valóságuk előbb-utóbb csak kiderül, továbbá nem tudják egymás között elmutyizni, amit csak lehet, ez bassza a csőrüket és teszi őket ennyire hiszteroiddá.

Téma: A hiteltelen kormány
Jaszin
2005. október 05. 14:53 | Sorszám: 144
érdekli is "ballibékat" ki kritizálja őket?
Az az egyetlen érdekli őket, ami a köreiket zavarja, tehát, ha a közvélemény megtudta volna, hogy "na, már ez a Bokros sincs velük megelégedve" és emiatt szavazatokat vesztenének, ez az egyetlen zavarná őket
De mivel a Bokros-kritikát szokás szerint elhallgatta szervilis médiájuk, gond egy szál se, verje csak a nyálát a Bokros, meg várja, mikor kap újabb zsíros pozíciót tőlük
Jaszin
2005. október 04. 20:11 | Sorszám: 141
egy ideig olvastam, aztán rájöttem, hogy egy barom /kicsit értek én is a közgazdasághoz/
akik őt kikiáltják "szakembernek" azok többek között a Szovjetuniót is hazánk legnagyobb jótevőjének állították be, ennyit róla és követőiről
nem oszt vagy szoroz, mit mond bárkiről, nem azért szar ez a kormány, mert most ő is kritizálja
Jaszin
2005. október 03. 22:12 | Sorszám: 139
csak azt nem értem, hogy jön ide Bokros ?
ez nem egy közgazdasági topik ?
én meg idézzek pl. Anettkától - annyira ő is van szakember

Téma: Az ember fáj a földnek
Jaszin
2004. május 22. 22:13 | Sorszám: 161
nem is tudtam, hogy szdszes vagy, mert ez a beírás olyan
az emberiség egy része tényleg az - de ezzel csak lehúzod az áldozatot a tettes nívójára

Téma: Belerottyantott a Fidesz is a nullas lisztbe:((
Jaszin
2005. szeptember 29. 23:40 | Sorszám: 67
szerény véleményem szerint is jobban tette volna a Fidesz, ha tartózkodik
Az autonómia nyílt felvetése viszont túl kockázatos lett volna
Vegyük már észre ez az EU már nem, az az EU, gyakorlatilag egy gittegylet, ahol a régi törzstagok kizárják az outsidereket
hadd lépjen csak be Románia,nem nagyon oszt vagy szoroz - kell nekünk ilyen kis alantas bosszú, ez inkább rájuk jellemzö
legalább a határon a tahó román határörök nem szórakozhatnak majd a magyarokkal
Jaszin
2005. szeptember 26. 23:27 | Sorszám: 7
nem igazán téma
legalábbis eddig a hangulatgyárosok nem mozdultak rá
az elhülyített nép meg azt eszi amit eléraknak
Jaszin
2005. szeptember 26. 22:36 | Sorszám: 5
az a nullás liszt, hála mindent túlélő komancsainknak, meglehetősen barnás színezetű :-)))

Téma: Védelmi pénzek a Medgyessy klánnak ?
Jaszin
2004. május 21. 23:34 | Sorszám: 14
csak ne felejtsd el, hogy egy ellenzéki negatív kampánynak gyakorlatilag kifogyhatalan reális forrása volna.
Van valaki ebben a borzasztó bagázsban, aki akár a régi, akár az "új" rendszerben ne követett volna el számos aljasságot ?
Csak egy nevet kérek...
Jaszin
2004. május 21. 23:17 | Sorszám: 12
miért ?
Egyrészt nincs rá pénz, a fiúk a bányában felejtették.
Másrészt a Fidesz fájdalmasan naiv, mert csak össze lehetne hozni, ahogy a Hir TV-t is sikerült.
Más kérdés, hogy a nagy többség a Mónika só-t, meg a fingós tahókat nézi inkább és ottmarad az agymosó híradókra is
Viktor ! ÉBRESZTŐ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Téma: Gyurcsány miniszterelnök akar lenni!
Jaszin
2004. augusztus 24. 00:01 | Sorszám: 45
bár lenne az, ezt a 20 hónapot már kihúznánk és ellene tuti megvolna a 2/3
sajnos azt tudni fogja a Maszop kongresszus is és ejtik ezt a nagypofájú pojácát
kár...

Téma: Pelczné Gáll Ildikó lesz a Fidesz alelnöke
Jaszin
2005. június 13. 23:00 | Sorszám: 110
Tedd a Vadai mellé - külsőleg-belsőleg.
Kábé ennyi a különbség a két párt között is

Téma: Csapdában: a FIDESZ nem támogatta a sorkatonaság eltörlését
Jaszin
2004. október 27. 00:02 | Sorszám: 18
Hát igen, erre játszik
Észrevetted, felbukkant a haverja, aki hiányolja gondolkodásomat, mily kedves, sőt,ez már egy humanista megnyilatkozás/biztos csak szűk haveri körben cigányozik, meg arabozik/
Érdekes, az nem tűnik fel neki, hogy Dórikája még egyetlen egyszer sem válaszolt érdemben a provokációira adott reakciókra
Na persze, azok egy gondolkodó számára választ sem érdemelnek
Ismerős az ábra, nem ?
Jaszin
2004. október 26. 23:50 | Sorszám: 16
átjön, átjön
kb, mint a Vörös Hadsereg átjött a Donnál a 2.magyar Hadseregen
"szocik álláspontja" - ez azért valódi gyöngyszem
Jaszin
2004. október 26. 23:46 | Sorszám: 14
hát még nyilasozni milyen könnyű amigo, remélem te is ott tüntettél a Terror Háza előtt, kissé hiszterizálva és igen erőteljesen gondolkodva
Jaszin
2004. október 26. 23:27 | Sorszám: 11
nézd meg, hány választ provokált!
Tuti, elégedetten röhög a markába.
Egy mód lenne, egyszerűen válasz nélkül hagyni, akkor talán ránkunna és szórakozna a továbbiakban mondjuk a jó édes ávós anyukájával

Téma: MSZP-SZDSZ a kettős állampolgárság ellen
Jaszin
2004. november 02. 22:10 | Sorszám: 8
aranyos, nem ?
akinek már van jó kis , ziher ami ziher, izráeli-magyar kettős állampolgársága /SZDSZ TAGOK !!!/, az ellenzi a magyar-magyar állampolgárságot ?
Hát nem tetszik fiúk, hogy amit ti kiumbuldáltatok azt más is követné ?
Nahát, ez már hiper-humanista

Téma: Dalnoki vagy Novák
Jaszin
2004. október 27. 00:17 | Sorszám: 7
ha mondjuk valakit megkéseltek, az más kategória, nem ?
Nem hiszem, hogy az a politikai zsarolás kategóriájába tartozik
Jaszin
2004. október 27. 00:11 | Sorszám: 5
Kár, hogy mailben nem tudok zsebkendőt kérni, úgy könnybelábadt a szemem
A jó életbe: gondoljunk már bele,hány sportoló került börtönbe, vagy akár komoly retorzió alá a Kádár-rendszerben ???
Nem hallom !
Akkor elmondom: EGY SEM !
Ez csak sumák duma, hogy leültették volna, cöcö.
Kapott volna mondjuk fél év eltiltást - lásd pl.Klampár - és focizhatott volna tovább, "gyerek, feleség örömére".
A Rákosi rendszerben, ha emlékeztek a Grosicsot vették kémvád alá, de még ő is megúszta egy vidéki "száműzetéssel", pedig azok tényleg kemény idők voltak
Ne hagyjuk már ennyire etetni magunkat !
Jaszin
2004. október 26. 23:32 | Sorszám: 0
Novák-Mátrai-Dalnoki, a hatvanas évek nagy Fradi hátvédsora
Mára a két szélsőhátvéd jó messzire került egymástól.
Igaza van Dalnokinak, mikor megátkozta volt csapattársát spicli múltja miatt ?

Téma: Háború, fanatizmus, katonák, gyűlölet...MSZP kampány
Jaszin
2004. április 14. 23:39 | Sorszám: 592
nem, ez így jó, ahogy van
ha kicseréled a feliratot, nekedesik a mindenhol leselkedő, beintésre vonyító farkashorda, hogy szemét náci vagy - gondolj csak bele
Jaszin
2004. április 14. 23:29 | Sorszám: 590
ezt le kéne védetni, komolyan mondom
jobb mint a "tovarisi konyec"

Téma: Antiszemita közbeszéd Mo-on, másodszor
Jaszin
2004. június 07. 00:50 | Sorszám: 22
azért a szerk. biz tagja, nemdebár ?
És a Szombat még kevésbé lenne cionista, ha ilyen szélsőségesen elfogult, gerinctelen alak /Dési/ nem írhatna bele
Jaszin
2004. június 07. 00:26 | Sorszám: 19
Ez igaz, de nem a zsidók tehettek a halálukról
Jaszin
2004. június 06. 23:45 | Sorszám: 17
A példád kicsit sántít, ugyanis mondhatják és nem alaptalanul, a zsidó mártírokat magyarok, vagy magyarok közreműködésével ölték meg.
Az igazi ellenpélda a Szamuely, Rákosi-féle pribékek által elpusztított magyarok mártíromsága lehetne, de hát erre - is - mondták Bolgár Gyuriék, elegük van már a kommunistázásból
Jaszin
2004. június 06. 23:35 | Sorszám: 15
ez csak látszólagos ellentmondás
Nálunk az ún. balliberálisok ténylegesen szélsőjobbos konzervatívok, cionizmussal átitatva
Jaszin
2004. június 06. 23:21 | Sorszám: 13
tanulmány ez a riport
Egyrészt elfogult vélemények - ami érthető - másrészt igazából megfoghatatlan.
Olyan igazi rabbi duma, mint amikor Kohn kérdezi a rabbit:
- te, rabbi, mikor A nálad járt, B-vel szemben neki adtál igazat.
-igen
- de mikor B volt nálad, neki meg azt mondtad, neki van igaza A-val szemben
- igen
- de hát ez így nem igazságos
- tudod mit ? Neked is igazad van !
Jaszin
2004. június 04. 00:40 | Sorszám: 11
ahhoz képest, most a népszava főszerk-helyettese, ATV sztár-műsorvezető, sikerkönyv-író
Nem könnyű elhatárolódni tőle, sok helyre tolja oda aranyos kis pofikáját
Jaszin
2004. június 02. 14:17 | Sorszám: 7
OK, már azt hittem a népszavás Dési Janó szólt be, mint szorgalmas antiszemita-iparos, hogy rontjuk a boltot
Jaszin
2004. június 02. 13:22 | Sorszám: 5
hogy jön ez íde ?
Én nem hiszem, hogy személyeskedtem volna. Amíg olvastam, egy hozzászóló volt, igaz, ő elég kíméletlenül célba vette ezt az "iparágat" ill. igen tisztelt művelőit
Jaszin
2004. június 02. 12:56 | Sorszám: 2
hogy az éjjel először vettem a bátorságot, ezt a témát szóbahozni a tegnapi, gyűlölettől fröcsögö, címbeli sajtótájékoztató kapcsán.
Aztán valahogy reggelre eltűnt
Jaszin
2004. június 02. 12:47 | Sorszám: 0
Már ez is tiltott téma, kedves moderátor, hogy levetted ?
Igy félünk a véleményterroristáktól ???

Téma: Lékó Péter
Jaszin
2004. október 18. 22:37 | Sorszám: 101
olvastam már jobbat is, de azért igy nem minősíteném, az ilyen jelzőket hagyd meg inkább Roni Werbernek
Jaszin
2004. október 18. 21:26 | Sorszám: 97
Hajrá magyarok !

Téma: Szakad az MSZP ?
Jaszin
2004. december 01. 23:21 | Sorszám: 344
Komolyan mondom, irigyellek.
A fenébe, így kell ezt, ilyen optimistán,a jövőbe tekintve, a tényekkel mit sem törődve /meg azokkal sem, akik lenaivoznak/
Jaszin
2004. október 09. 20:48 | Sorszám: 319
Én csak Kósa egy mondatára figyeltem fel a tövö-ben
Valami olyat mondott, hogy "nem lehet a Maszop olyan felelőtlen, hogy átengedi a hatalmat a jobboldalnak".
Szép.
Egy, ún. mérsékelt eeeetás is a bolsevik diktatúrát forszírozza.
Egyszerűen hiányzik a fogalomrendszeréből, hogy a "másik" oldal is emberekből áll.
Mint amikor azt sulykolták belénk, hogy a világ kapitalista felében nem is emberek, hanem valami vicsorgó vadállatok élnének

Téma: 10 millióért, a komcsi-szoci székházban
Jaszin
2004. szeptember 23. 00:08 | Sorszám: 1
sajnos nem tudom követni, hogyan védi az ellenzék pl. H.Kovácsot.
Talán nem az ellenzék erőlteti az ügyészségen keresztül, hogy ne sunyiskodják el a komcsik ezt az ügyet ? Ha rajtuk múlna, Kulcsár rég a ködbe múlt volna, olyan felhanggal, hogy ja az, akinek valami köze volt az Áderhez meg a Kövérhez és menne újra az Orbán-bányázás

Téma: Orosz honatyák szerint a zsidók szítják az antiszemitizmust
Jaszin
2005. január 26. 20:22 | Sorszám: 11
maradjunk abban hogy cuslágnak nem esze volt
ő egy bábu és levették a tábláról, mikor kicsit önálló életre kelt
ne hülyítsük már egymást

Téma: Népszava ingyen Május 1.-én
Jaszin
2004. május 03. 15:20 | Sorszám: 16
kösz
azért a jobb oldali sem semmi...
Jaszin
2004. május 03. 15:00 | Sorszám: 10
viszont szép ember a főszerkesztő

Téma: The SHARK - Demszky
Jaszin
2004. október 13. 23:01 | Sorszám: 39
Szerintem csak most válik igazán vállalhatóvá a mai szadesz részére
Ugye nem azt akarod sugallni, hogy azok morálisan bármiben is fölötte lennének ???
Akkor mi a fenéről beszélünk ? Propaganda ?

Téma: Dübörög a magyar gazdaság
Jaszin
2005. október 03. 23:29 | Sorszám: 108
még a nőt azért is meghurcolták, hogy mikor a csaj náluk volt,/és épp nem kefélt apucival/lehetővé tette-e neki, hogy az interneten szexlapokat nézegessen. kint volt nála a sheriff, órákig faggatta
jó mi ?
közben a Michael Jackson lehet hogy ma este megint egy 12 éves kisfiút visz az ágyába
Jaszin
2005. október 03. 23:13 | Sorszám: 105
látod ???
egy válasz már van arra, miért van Mo ott ahol
egy nevadai nő levelezőpartnerem totál kivan, mert rajtakapták a férjét egy 15 évessel,/nem erőszak, kölcsönös akarat !/, de így is valszínű börtönbe kerül és ún criminal record alapján megalázzák , publikálják, mit művelt
ugye ez itt 14 év, de ha ki is derül , kefélgetsz egy 13 évest, mit kapsz Mo-on ?
Ha van egy Zamecsnik ügyvéded, akkor 1 ft büntetés /plusz pár milkó,persze feketén, Zamecsniknek/ de ha nincs ügyvéded, akkor is legrosszabb esetben felfüggesztett
meg a "személyiségi jogok" alapján szigorúan titkos az ügy
erre írtam a nőnek, úgy érzem, valamelyikünk a Holdon él
Jaszin
2005. október 03. 22:49 | Sorszám: 102
mert mi mindig túl okosak vagyunk
itt nem divat a jó értelemben vett "csordaszellem"
pedig ez visz előre egy közösséget
lásd japánok - egyedileg szintén kis stupid, korlátolt ürgék
aztán csak százszor előbbre járnak mint mi
Jaszin
2005. október 03. 22:27 | Sorszám: 99
tudod én ezt Finnországban jártamban tapasztaltam először
Ott az a sok, korlátolt, szöke, nagydarab , alkoholista finn
Nálunk meg az a rengeteg kurvára okos, kreatív ember
aztán mégis ötször jobban élnek
??????????????????????????
Jaszin
2005. október 03. 22:14 | Sorszám: 96
na azért - büszkék vagyunk rád
aztán kinn a magyar zászló , vagy az ciki ?
Jaszin
2005. október 03. 22:08 | Sorszám: 94
hát igen, ez így van
És sajnos erről nem csak a komcsik, meg a nagy Szovjetunió tehet
Ha csak azt nézem, egy évben az USA mennyi pénzt szór szét a világban totál értelmetlenül meg igazságtalanul...
mi meg itt osztjuk a nagy semmit - ráadásul itt ül a nyakunkon ez a gennyes bagázs, hogy a nyomorunk mellett még a kedvünk is rossz legyen

Téma:
Jaszin
2006. március 04. 01:04 | Sorszám: 792
Nem hozzuk be.
SOHA.
Érted ?
SOHA.
Ugyanis már övék szinte minden, szépen jogilag védve.
Államosítás nem lesz, ők meg vissza nem adják.
Na meg - ez tény - a derékhadjukat alkotó zsidók valszínű többet gründolnak a jövőben, mint mi
Szóval barátkozz meg a gondolattal...
Jaszin
2006. március 04. 00:59 | Sorszám: 791
esetleg elmehetnének Tel-Avivba utcaseprőnek
Ott képességeiknek megfelelően kezelnék őket
Jaszin
2006. március 03. 23:47 | Sorszám: 787
én meg azt mondom:ebben a TV-buzi országban annak van esélye aki a médiát uralja
Ha Csurkának lenne bolgárgyurija és oroszjózsija, ma ő lenne a miniszterelnök
Ilyen egyszerű
Jaszin
2006. február 20. 23:25 | Sorszám: 716
csak az sántít, hogy ez a prolizás a bolsi sajtómunkások műve - ők adták az ellenfél szájába
a tények kedvéért - csak ha nem zavar
Jaszin
2006. február 20. 20:06 | Sorszám: 701
Itt, ezen az ezres szájtépő vidéken hozzá lehet szólni ?
Kik, milyen képzettségű, képességűemberek élnek ma lakótelepen ?
Hová szavaztak ezek a körzetek ?
Hogy néz ki az egyes pártok szavazóinak szociológiai tükre ? /ja, hogy ez sehol nem hozzáférhető - érdekes/
Meg hogy ki veti el a vitát ?
Ki kiált azonnal kirekesztőt, rasszistát stb,azonnal , ha ilyen témát valaki felhozni, elemezni merészel ?
Szóvak mindenki egyformán "hüje" ???
Jaszin
2005. december 10. 00:35 | Sorszám: 326
láccik, hogy Zágrábban nem Gergényi et. tartja kézben a dolgokat...
Jaszin
2005. december 09. 23:53 | Sorszám: 322
pusztán, mert mondjuk nem Ariel Saronként hozta a gólya
dereng valami ...micli ?
Jaszin
2005. december 06. 19:12 | Sorszám: 295
nocsak, már megint egy antiszemita ?
Jaszin
2005. december 05. 22:45 | Sorszám: 280
teljesen igazad van
a baj csak az, hogy teljesen vesztésre állunk a cionista gondolatterror ellenében és a helyzet csak romlik
Jaszin
2005. december 05. 21:23 | Sorszám: 276
1:/Pető lába alatt pont a két jellemző / zsidó,ávóscsemete/ miatt lett forró a talaj - legalábbis "elvtársai" szerint
szerencsétlen, majd beleszakad, hogy becsukassa a Terror Házát - van ott egy kellemetlen kis intermezzo
2./ "Bauer böfizte" ????
milyen stílus ez ???? már Bauer etás se jó etás ?
Jaszin
2005. december 05. 20:47 | Sorszám: 274
a Kuncze az, aki se nem zsidó, se nem ávóscsemete - ezért lett pártelnök ?
Jaszin
2005. november 23. 23:09 | Sorszám: 153
egyetértek, egy sport topik-topic igenis fontos
csak könyörgöm, ne mindig arról szóljon, hogy most aztán már a fradika mennyire így meg mennyire úgy, meg a kedvező jelek, meg hogy fel a fejjel - amikor tuti rohad minden, de velejéig !
Jaszin
2005. november 23. 22:15 | Sorszám: 150
pontosan így van
Én is olvasom rendszeresen / Fradi rovat/, időnként írok is bele - szintén rendszeresen - aztán soha nem kapok választ
Biztosan túl csúnyákat írok ...
Jaszin
2005. november 23. 15:57 | Sorszám: 143
Mielőtt mennybemennének szurkolóink, megsúgom, fütyültek, nem is egyszer. Például a román himnusz alatt és Trianon ide vagy oda, ez akkor is bunkóság
Hajrá magyarok !
Jaszin
2005. november 23. 15:34 | Sorszám: 140
Mit vártál a pöce tévéktől ?
Olyan nyálas alakok közvetítenek, akik a szabályokat sem ismerik.Ezek akik mielőtt ezekben a tévékben pöffeszkedtek, inkább olyan játékokat játszottak egymás között, hogy mit vinnél magaddal egy lakatlan szigetre, meg effélék.
Mit gondolsz a Gyulai Zsolt hány meccsen járt privát életében ? Akit még a zindex fórumában is lefaszoznak ?
Jaszin
2005. november 23. 14:47 | Sorszám: 137
Egyébként tőlem azt játszhatnak meccsek előtt, ami jól esik /kivéve Zámbó Jimmyt/
Ami inkább irritál, az, ha egy mocskospofájú Török A-nevű ex-állatitkár le akarja cseréltetni a Himnuszt, vagy a "hithű" komcsi Agárdi, aki el akarja töröltetni a déli harangszót
Nem erről kéne inkább beszélni ?
Kapott bármi retorziót ez a két féreg az ilyen hazátlan, aljasságért ???
Jaszin
2005. november 23. 14:41 | Sorszám: 136
Én nem teljesen így látom, a mai Magyar Nemzet kommentár meg nekem meglehetősen 'pszavás csengésű.
Az a pici rovat egyébként sem igazán az újság szellemi csúcsszintje.
Jaszin
2005. november 23. 13:28 | Sorszám: 134
Ez tényleg meglehetősen furcsa ötlet - de be kell vallani, nem teljesen alaptalan, bizonyos meccseken látott őrjöngéseket látva.
Inkább higgadtan át kellene gondolni, nem csípőből, hőbörögve reagálni rá, mert aki ezt teszi, odajut mint példul az, aki bármilyen zsidókat ért kritikát antiszemitának/nácinak állít be

Téma: Bencsik a radikálisok ellen... :))))))
Jaszin
2005. október 20. 23:28 | Sorszám: 11
nem indítok, nem bírja a gyomrom
az ATV-t én is egyfolytában max 10 mp-ig vagyok képes nézni, akkor el kell kapcsolnom egy kis időre -mint amikor a víz alól feljössz a levegőért
szóval az ATV-vel nem vesztesz túl sokat - de a Bencsiket, minden hülyesége ellenére nem kéne basztatni, amíg a magyar közélet zsúfolva van ennyi csúszómászóval
csináld ki a bolgárgyurkát, utána veled együtt esem neki a Bencsiknek
Jaszin
2005. október 20. 23:11 | Sorszám: 7
konkrétan semmi bajom, olyan aranyosan adod elő
csak furcsállom, hogy ez a mondjuk 3-as erősségű Bencsik hülyeség nálad a téma, mikor a M.Tomi-féle gennyek okádják magukból a 10-eseket
amíg ezek a kártékony férgek - MT- uralják a hazai közéletet és te viszont egy Bencsik hülyeséggel foglalkozol, akiről feltehetően te is jól tudod, hogy jót akar csak nincs modora, akkor arra kell gondolnom, nincs más célod,csak a bolgárgyurka csürhéről elterelni a figyelmet
Jaszin
2005. október 20. 22:38 | Sorszám: 3
ha esetleg olyan multimilliomos vagy, hogy jutott még az ATV-be is beruháznod, megajándékozhatnál bennünket néhány Mészáros Tamás idézettel is
Most, így indulóra, terjedelmi okoknál fogva elég lesz egy tucat - már ami szellemiségben a fentit alulmúlja
csak vigyázz, obszcén dolgokat kivehet a moderátor
hallgatlak...

Téma: Álljunk ki Zuschlag mellett!
Jaszin
2004. október 18. 22:11 | Sorszám: 128
Azért nekem van egy kis hiányérzetem.
Sem a hitközség, sem egyetlen prominens érintett közgondolkodó nem reagált.
Ha a másik oldal hasonló viccet engedne el - eddig soha nem tette ! - képzeljük el, mekkore lárma lenne, hetekig járhatnánk füldugóval, meg lesütött szemmel.

Téma: Somogyország halottja
Jaszin
2005. március 30. 00:41 | Sorszám: 11
hát igen
maximum köpönyegváltás, nem rendszerváltás ami itt volt...
szerencsétlen, nyugodjon békében, de ki nem emlékszik szánalmas, újévi köszöntőire
szégyellte az ember miatta/is/, hogy ebbe az országba született
majd még utcát is neveznek el róla, figyeljétek csak meg

Téma: Bencsik: a fidesz idiótái... :))))))
Jaszin
2006. március 09. 22:51 | Sorszám: 23
Nem vagyok ennyire naiv, nem neki írom.
Ő különben is jól elvan a magasról leszrással, meg hogy hol, kinek tolmácsolt, mennyire fontos ember, mennyi diplomája van stb.
Olyan kis házi Gondola-Vadai nem ?
Jaszin
2006. március 09. 22:37 | Sorszám: 21
VIP-lista, brókerügy stb,stb
Nem az a lényeg, hogy mi történt, hanem, hogy hogyan derült ki.
Nem az az elítélendő, hogy az Eichmann tömeggyilkos volt, hanem hogy a Moszad teljesen törvénytelenül, mindenféle, nemzeti és nemzetközi jogra fittyet hányva hurcolta el.
Pfujj,törvénytelen , elvetemült zsidók, bíróság elé a Moszadot, meg a kormányt, aki paramcsot adott !!!
/ közben Eichmann csendben röhög a markába, míg hallgatja a /munkásőr/Klubrádiót

Téma: Buzerikusz lemond
Jaszin
2004. szeptember 08. 20:27 | Sorszám: 0
sajtóhírek szerint a népszerű megasztár nem folytatja fergeteges sikerű műsorát
Mi lesz valünk, Ildikó ???

Téma: ÜGYNÖKLISTA
Jaszin
2005. február 02. 21:37 | Sorszám: 40
bocs, de nekem, mint egykori "külkeresnek" ez így kicsit túl fekete-fehér

Téma: Kitüntették a T-Mobile vezért
Jaszin
2004. szeptember 04. 21:25 | Sorszám: 2
kis kiegészítés: ő volt a kirendeltség párttitkára is
New York-i párttitkár - nem hangzik rosszul, hmm ?
De ettől még lehetne nagykeresztje
De mit tett mobilfőnökként az országért, én ezt nem nagyon tudom követni
Jaszin
2004. szeptember 04. 20:23 | Sorszám: 0
Aug 20. alkalmából a Köztársaság Keresztjét kapta Sugár András, a T-Mobile vezérigazgatója
Magyarázza már el nekem valaki, mivel érdemelte ki honfitársunk eme igen magas kitüntetést ?

Téma: Gyurcsány Lopcsány meglátogatta édesanyját
Jaszin
2005. szeptember 26. 22:07 | Sorszám: 36
mikor Mekegi 2002-ben a kazincbarcikai kórház vízköves csövéről mekegett, arról is azt hittük, oltári bornírtság -
aztán bejött nekik
nem lehet, hogy maszopék jobbak tömegpszichológiában ?
Ha arra gondolok, Amerika mennyire totálisan elhülyített népség, ezek az amcsi tanácsadók lehet hogy jól jönnek komancséknál. Ráadásul Gyurcsányi ezerszer jobb előadó, mint Mekegi volt

Téma: Csernobil..mo-i felelősek??
Jaszin
2004. április 30. 00:14 | Sorszám: 34
aha
ez az esemény azért - hála a még létező demokráciának -kitudódott és hál' istennek nem járt súlyos következményekkel sem
gátlástalan,önző vállalkozók , cégek mindig vannak, lesznek
a különbség lényege, hogy egy kommunista diktatúra a legnagyobb katasztrófát is - százezrek életét kockáztatva, semmibe véve! - eltussolta, egy demokráciában ez, ilyen luciferi stílusban elképzelhetetlen
Jaszin
2004. április 29. 23:43 | Sorszám: 32
persze, azok sem szentek, különösen ha egy adott cég önös érdekeiről van szó
de azt hiszem ez a német ügy meg Csernobil kb. annyira hasonló fajsúlyú, mintha egy pofozkodót egy anyagyilkossal hasonlítanának össze
Jaszin
2004. április 29. 23:14 | Sorszám: 30
azért amit most előadtok, az már majdnem Lendvai Ildikó szint
még egy kicsit kell beleerősíteni és már úgy megy az összemosás, elkenés, viszontvádaskodás/alaptalan/ mint a "nemzet anyósának"
Jaszin
2004. április 26. 23:33 | Sorszám: 14
nem mindegy, milyen poszton volt annak a rohadék rendszernek a kiszolgálója ?
Jaszin
2004. április 26. 23:33 | Sorszám: 13
nem mindegy, milyen poszton volt annak a rohadék rendszernek a kiszolgálója ?
Jaszin
2004. április 26. 23:20 | Sorszám: 11
nem mindegy, akárki is, csak bábu volt, a PB döntött el minden ilyen szintű dolgot
Jaszin
2004. április 26. 22:49 | Sorszám: 3
86 május első napjaiban, mint fiatal külkeres, potentátokkal vettem részt repi ebéden
mikor kihozták a fejessalátát, valaki megjegyezte: nehogy egyetek belőle, a pártbizottságon mondták, veszélyes
ott éreztem a velejéig rothadt rendszer bűzét

Téma: Jó a Magyar Nemzet!
Jaszin
2005. november 25. 23:43 | Sorszám: 95
akármit is írsz, nekem akkor is Németh Péter a kedvencem
Ahogy meglátom rokonszenves fizimiskáját, mindig melegség tölt el/ min 209-szer/
Te hogy vagy ezzel ?

Téma: Kövér is megpucolt.
Jaszin
2004. március 26. 22:32 | Sorszám: 54
azért ugye nem gondolod komolyan, hogy még ha egy időben is "pucoltak meg", attól még pl. morálisan hasonló szinten lennének ?!

Téma: Ferencváros, Válogatott, NB1, Sport, / EURO 2004 ! / IV.
Jaszin
2004. június 25. 23:20 | Sorszám: 498
könyörgöm, nézd már meg a lebonyolítási rendet !!!
elődöntők:
Portugália - Hollandia/Svédország győztese
Görögország - Csehország/Dánia győztese
Jaszin
2004. június 25. 23:03 | Sorszám: 491
és kinek fogsz drukkolni a portugál-cseh döntőn ?
mert én nem tudom
Jaszin
2004. június 25. 22:50 | Sorszám: 486
azért ahhoz a cseheknek is lesz egy-két szava...

Téma: A vörös polip
Jaszin
2004. május 18. 21:52 | Sorszám: 80
egy kis készpénzt ne küldjek ?

Téma: Vizumkerdes az USA-ban!!
Jaszin
2005. október 21. 22:41 | Sorszám: 160
"a stílus maga az ember" - vagy az is marha volt, aki ezt mondta ?
A te portád Magyarország lenne, bár ez a földlakó duma tipikusan a gyökértelen , sehonnai kozmopoliták monopóliuma
Úgyhogy talán az a legjobb, ha nem sepersz sehol
Jaszin
2005. október 20. 23:15 | Sorszám: 154
a jó franc szereti az USA-t a mai formájában !!!
de a dolgok sajnos összefüggenek !
mindenki seperjen először a maga portáján - és szégyelljük mélységesen magunkat mindaddig, amíg ezek uralkodnak felettünk
Jaszin
2005. október 20. 22:45 | Sorszám: 152
csak úgy, hogy addig te nem csendőrözzél egy másik országot, amíg a tiédben két ilyen mocskos komcsi osztja a lapokat.
Erzsébet-híd, Kossuth tér, Gesztenyéskert, soroljam ?
Ha ők csendőrállam, akkor itt mi van ? Benne vagyunk a nagyseggű Mókika valagában
Majd ha onnan kimásztál, velem együtt, akkor emelj egy fokkal a hangszinten
Jaszin
2005. október 20. 22:30 | Sorszám: 150
azért, mielőtt büszkén megdöngetenéd mellkasodat, gondolj D-209-re megy Gyurcsányira
meg arra, hogy van-e a Földnek még egy olyan szar országa, ahol ez a kettő lehetett az uralkodó, ráadásul egymás után
na jó, Belarusz az egy...
de a kettő az mi vagyunk !!!!
Jaszin
2005. október 10. 23:47 | Sorszám: 101
most láttam egy filmet Martin Luther Kingről
azt mondta, hogy a buszon a hátsó ajtón felszálló feketéket is illesse meg a jog, hogy felszállási sorrendben ülhessenek le az üres helyekre - tehát azt nem támadta, hogy fehérek első, négerek hátsó ajtó
ahhoz képest egész jól feltörtek, mit szólsz hozzá
csak úgy objektíven, minden rasszizmustól mentesen
Jaszin
2005. október 10. 23:07 | Sorszám: 99
pedig,ha belegondolsz, csak konzekvensek
akkor is, ma is valójában a komcsikat komálják
érzik, hogy azok, ha kell, elvtelenül ki fogják őket szolgálni
egy nagy állam mindenáron preferálja stratégiai érdekeit
ez az igazi "mocskos politika"

Téma: Az árulás eredménye
Jaszin
2006. március 27. 22:25 | Sorszám: 33
Engem csak az lep meg, hogy meglepődtök
Legyen az posztkomcsi, vagy demokrata, kőkeményen és ellentmondást nem tűrően csak az övéi érdekeit nézi
Dzurinda - Tudjman - Kostunica - Basescu
Úgy tűnik, körülöttünk nem tombol a ballibsi gondolatterror.
Gondoljunk bele, mit művelne bármelyikükkel az itthoni, militáns, cionista, a médiát megszálló bagázs

Téma: Who is who !
Jaszin
2004. december 01. 22:58 | Sorszám: 38
Honnan tudod, te is ott voltál és magadban a székely himnuszt dúdoltad ?
Nem tudtad, hogy akkor az okosok belülről bomlasztották a Pártot ? :-)
Jaszin
2004. december 01. 22:18 | Sorszám: 33
ne dicsekedj, sokan vagyunk még így
Jaszin
2004. december 01. 22:06 | Sorszám: 31
de szemérmes itt mindenki, nem jut semmi a kukkolóknak ???
Jaszin
2004. november 29. 23:07 | Sorszám: 8
nana
Azt ki köll ám érdemelni
Jaszin
2004. november 29. 22:51 | Sorszám: 4
Ott fönn Minnesotában jó hidegek a telek, nem ? Pedig jóval délebre van mint mi
Jaszin
2004. november 29. 22:15 | Sorszám: 0
Tudom ,hogy itt az anonimitás szent és ráadásul praktikus okból ajánlott is, de...
De talán ezt azt tudathatnánk egymással magunkról - talán így jobban megy az anyázás :-).
Nekem illik kezdeni: lakhelyem Bpest és 54 vagyok

Téma: Klímaváltozás
Jaszin
2005. február 04. 22:32 | Sorszám: 353
klímaváltozás ide-oda, én egész jól elviselném ezt a világot, ha a mocskos komcsik bűzös lehelletét végre elvinné a passzátszél
Jaszin
2005. február 02. 21:34 | Sorszám: 319
ez biztos így van
csak mi már nem fogjuk megérni
ejj, pedig de szívesen szenvednék úgy 100 év múlva az extrém klíma minden borzalmas következményétől...

Téma: 2 százalékon az SZDSZ :)))
Jaszin
2005. szeptember 02. 22:05 | Sorszám: 178
Eltekintenék a jelzőktől a viszontminősítésben - csak hogy ne váljunk állambolgár elvtárs pornó mellékletévé
Ne ítélj elhamarkodottan, hogy kit "vertek agyon jogosan" én ezt nem mondtam - én csak felhívtam a figyelmet, akárkit nem vernek csak úgy agyon. Én például sok mindentől félek, de speciel az agyonveréstől nem. Gondolom te sem.
A fradisták lebaszása meg kb annyit ér érdemben, mint a cionistáké. Szóval emiatt sem leszek öngyilkos.
Kata ügyében egyetértünk. Neki nem a nekiugrás a stílszrű, talán inkább egy kis jóindulatú buksisimogatás.
Valszínű sokat nézi a pöce tévéket, ahelyett hogy esetleg "rosszalkodna" esténként
Ölel tahó barátod
Jaszin
2005. szeptember 01. 23:29 | Sorszám: 155
Csurka és radikalizmus ?
Bocs, de te most a cionisták ügynökét játszod, vagy csak egy korlátolt nőci vagy - mégegyszer ezer bocs
A szadesz leg-szelídebb figurája is ezerszer radikálisabb, mint Csurka.
Csak ő kimondja őszintén, amit gondol, amazok meg aljasul, szemforgató módon etetik híveiket, meg a csőcseléket.
Gondolj bele: egy privát társaságban hogy beszél egy Csurka/ugyanazt mondja, mint nyilvánosan/ és mondjuk egy Eörsi,???
szóval ki a radikális, sweetheart ???
Jaszin
2005. augusztus 31. 00:07 | Sorszám: 21
Nana, nem korai ez a szadesz temetés ?
A kampány bazi sokba kerül ám - kinek lesz rá elég pénze ?

Téma: Ismét átvertek minket
Jaszin
2004. november 19. 23:37 | Sorszám: 73
de kár
én meg asszittem, varrónő vagy a Május 1 Ruhagyárban
vagy csak nem akarsz dicsekedni ???

Téma: Szólásszabadság?
Jaszin
2006. február 20. 21:55 | Sorszám: 2
A fenét, csak dominál a cionista lobbi

Téma: Keller, most hol vagy?
Jaszin
2004. október 08. 20:22 | Sorszám: 324
Eltűntél Lacikám, de emléked még sokáig él , ekkora balfácán nem nő minden galagonyabokorban!

Téma: VEZET A FIDESZ! V.
Jaszin
2005. október 20. 22:25 | Sorszám: 74
ezt a Csurka úgy 92' táján megmondta
ja, csakhát ő "fasiszta"
az nem lenne egyébként olyan nagy baj, inkább az, hogy fájóan igaza volt és van
ennél csak az fáj jobban, hogy most már gyakorlatilag semmi sansz nem maradt

Téma: Török Zsolt is hazudott a végzettségéről...
Jaszin
2004. október 11. 23:51 | Sorszám: 12
Miért bántjátok, végül is a vagyonelkobzás után tárgyalni hajlandó, nem úgy mint BuciGyuri 56-ban: "nem tárgyalunk, lövünk". Majd ő is kap egy táblát Ságvári után Hillertől

Téma: Geszti Péter a hazafias?
Jaszin
2005. szeptember 18. 22:11 | Sorszám: 229
ez biztos így van, jól esik hallani
de eközben minden reggel milliók csüngenek a kretén Boross-Bochcskor duón
és sajnos utóbbiak állnak nyerésre
Jaszin
2005. szeptember 16. 22:16 | Sorszám: 223
az a kozmopolita vagy elmegy vagy nem
számít ???
eszébe jut valakinak ebbel az elhülyített országban palotást táncolni ?
egyre kevesebb a remény
robog a Boross-Bochcskor úthenger...
Jaszin
2005. augusztus 24. 22:33 | Sorszám: 135
Erről az jut eszembe, pár éve egy jópofizós tévéműsorban - akkor még néha nem kapcsoltam át ezekről azonnal - megkérdezték tőle, tudja-e hol van Geszt. Hát,a "poénkirály" bizony égett,fogalma sem volt, hebegett-habogott, azt mégsem akarta a világ orrára kötni, hogy az apja/nagyapja épp ott ütötte fel a telefonkönyvet

Téma: ..tolókocsira..rakétával..
Jaszin
2004. március 29. 00:08 | Sorszám: 603
Azért "alakult ki" így, mert egyesek kialakították
Akik antiszemitizmusban utaznak és egész jól megélnek belőle
Persze ők legalább olyan jól tudják, hogy amit mondanak hazugság és kártékony - főleg a zsidóknak!- de ez őket cseppet sem zavarja
Emlékezzünk: egykoron Rákosi elvtárs volt az első, aki a magyarországi "anticionista" mozgalom élére állt

Téma: Tömegmészárlást tart Izrael Rafahban
Jaszin
2004. október 03. 21:24 | Sorszám: 30
Ez nem csak szomorú, de tragikus - ha valami, hát ez az ellentmondás fog elvezetni a harmadik világháborúhoz
Jaszin
2004. október 03. 20:44 | Sorszám: 28
Izrael azt csinál, amit akar !
Ez az "ezerszeresen megfizet", nekem elég szánalmasan hangzik.
Övé a világ harmadik-negyedik legerősebb hadserege, gyakorlatilag kézben tartja a Pentagont, tehát a világ katonai szuperhatalmát, amely Izrael valós vészhelyzete esetén azonnal bevetné akár a teljes arzenálját.
A Moszad ott van mindenhol, tud minden ellenséges lépésről.
És akkor még nem beszéltünk a világ pénzügyi-gazdasági életét egyre inkább kézben tartó támogatókról.
Valahogy elég nehéz a gyakorlatban elképzelni, hogyan fizetne meg bármiféle aljas cselekedetéért is.

Téma: Véletlen egybeesés?
Jaszin
2006. január 08. 00:59 | Sorszám: 104
sorold már fel nekem a megvert, stb. gennyes posztkomcsi újságírónak nevezett propagandistákat. Ha túl hosszú a list, zip-ben lszi

Téma: Öntsünk tiszta vizet a pohárba!
Jaszin
2004. november 29. 23:10 | Sorszám: 16
na tessék
kellett nekem szóbahozni az anyázást
át is megyek inkább valami jó kis porno-site-ra, jóéjt !
Jaszin
2004. november 29. 23:04 | Sorszám: 12
csak ha az én számból jön :-)))
Jaszin
2004. november 29. 22:58 | Sorszám: 8
akkora hülyeséget írtam, hogy el is tévesztettem.
le-hel-le-te-te-ket
Jaszin
2004. november 29. 22:57 | Sorszám: 7
Csak kicsit kezdünk belterjessé válni
Pár tucatnyian osztjuk itt nagyban az észt - hol vagytok fiatalok, nem érzem tarkómon forró lehelleteket !
Jaszin
2004. november 29. 22:38 | Sorszám: 4
Mutass jó példát
A jó példát követni fogják
Jaszin
2004. november 29. 22:28 | Sorszám: 1
Nincs itt semmiféle csorda, legfeljebb Kalapkirálynő Ibolyka lázálmaiban.
Amiben egyetértünk: több toleranciát !!!
Nem kéne az első szóra kreténezni, bunkózni, állatozni, agyonsértődni, kioktatni

Téma: "Én mégis Busht választanám"
Jaszin
2004. szeptember 20. 23:31 | Sorszám: 5
hozzászólnék, mint nulla-magyar /copyright by Ritter/
Valamelyik nap hallottam eredetiben Kerryt, tényleg katasztrófa, ez még a Gore-nál is sötétebb
Úgy nyer a Bush, mint tette Bp-en Demszky barátunk, aztán ugrabugrál tovább, ahogy a Wolfowitzék rángatják a sötétből

Téma: Egy fiatal, MSZPs antifasiszta képviselő
Jaszin
2004. október 18. 21:32 | Sorszám: 53
aki elég vén, annak visszaköszön a múlt
az MSZMP-ben is így volt, ha valaki egyszer a tűz közelébe került, utána csinálhatott akármekkora baromságot, igazából nem bukott meg, mindig biztosítottak neki valami nyugis zsíros pozíciót
Cuslág meg villog tovább a maszopban, mindannyiunk "örömére",
bűzös lehellete, nyálas röheje, indolens,nyegle modora, hazug, sötét lelke még velünk marad
L.Ildikónak kell egy utód, nem fiatal a csaj

Téma: Saron nem tűr el több támadást a zsidók ellen.
Jaszin
2004. április 20. 12:43 | Sorszám: 41
valóban nem robbantgatnak Prágában. De lehet, ha fal mögé zárnák őket, helikopterről lődöznének rájuk,11-12 éves kődobáló fiaikat legyilkolnák, elzárnák a vízvezetékeiket, stb, akkor Prága romokban heverne
más: igaz, sok zsidót elűztek, sok helyről, igazságtalanul. De azt hiszem egyetlen zsidó elűzése sem legitimálhatja Saron fasiszta bosszúhadjáratát
Jaszin
2004. április 19. 15:51 | Sorszám: 29
Naaaa, add már a szájába, hogy el akarja őket gázosítani...
Akkor aztán kijelentheted, hogy kösz, de egy nácival nem állsz le vitázni
Nem gondolod, hogy sokkal többen kedvelnék Izraelt, ha Izrael nem űzne el népeket ősi földjükről ?
Persze,jön a válasz, az ősi zsidó föld is, ráadásul ők voltak ott előbb
Csakhogy ezen az alapon a Föld szinte minden négyzetméteréért öldökölhetne 2-3 fél - még szerencse , hogy van ahol a józan ész a mérvadó, nem a rakéták,bulldózerek,betonfal stb , stb
Jaszin
2004. április 19. 00:16 | Sorszám: 10
De akkor kapcsolj rá, mert atombomba, helikopter, tank stb, sokba kerül ám
És nekik mindegyikből van bőségesen
ITT és MOST !!!!
és nem szégyellik használni, ha ők úgy ítélik meg
Jaszin
2004. április 18. 23:59 | Sorszám: 8
igen, ez a valódi kérdés
Ha egy zsidóval beszélsz, azonnal kiderül, mennyire elfogult, mondhatni elvakult
Ezt meg tudom érteni, azok a borzalmak, amelyek az őseiket érték, bizonyára bosszúvágyat generálnak.
Emellett,a mai,domináns pozíciójukból adódóan hangot is adnak efajta érzéseiknek, revánsot akarnak mindenáron a több ezer év üldöztetéséért
Valószínű, nem is fogják fel, hogy ezzel pont ők gerjesztenek antiszemitizmust
A politikusaik esete bonyolultabb. Okos, dörzsölt emberek lévén, nagyon is tisztában vannak ezzel, de ők úgy ítélik meg, hogy ma a világban olyan erősek a pozícióik, hogy megéri a húrt feszíteni, minden konfliktusból az elmúlt 50 évben ők jönnek ki győztesen
Csak ha így megy, előbb-utóbb kirobbantják a következő világháborút

Téma: Hol vannak a "tökös" taxisok?
Jaszin
2004. május 26. 23:58 | Sorszám: 2
kiegészítve: akkor még sokkolta az országot, egy akkora hazugság, ami azt az áremelést megelőzte
Ma?
Csak legyintünk, legfeljebb elkezdünk spekulálni, hol lehetne legalább egy részét visszalopni, lecsalni
Ezek szétrothasztják a lelkeket is
Jaszin
2004. május 26. 23:55 | Sorszám: 1
Érdekes felvetés
Szerintem elfásultunk
Ha jól belegondolunk, döbbenetes, de a 80-as évek végén szavahihetőbb vezetés volt az országban, beleértve a reformkomcsikat is, mint ma ez a rettenetes, szenny banda
Meg mostanra kezd beérni a tudatipar szisztematikus agymosása, Big brother, valóvilág, mónikasó, hadd ne folytassam
Ezek most akkori szellemi kárt okoznak, amit generációk sem fognak kiheverni

Téma: Hamisitvany
Jaszin
2006. január 09. 23:27 | Sorszám: 243
erre még Dzserzsinszkij etás is vigyorog a pokolban
Jaszin
2006. január 09. 18:50 | Sorszám: 131
Nem kéne abba belegondolni, hogy miért "védekezik" a Fidesz ?
Még ha támogatta is volna a Vizslát, melynek "bűne", hogy leleplezi a mocskos komcsikat ? Nem ez minden becsületes ember erkölcsi kötelessége ???
A maszop meg nyíltan támogatja /Vajh' miből/ a csorgónyálú szakállas párttitkár pszava-lapját, amiből ömlik a szenny és hazugság
És akkor itt mi defenzívában vagyunk egy ilyen kis nagypofájú komszomolka ellenében
Bravó
Jaszin
2006. január 09. 18:34 | Sorszám: 121
kacamicli, csak egyet árulj el /ide a fülembe/: miért gyűlölöd ennyire a komcsikat ?
Jaszin
2006. január 09. 00:36 | Sorszám: 45
na én leírom helyetted: a világ legszarabb országa ez - ahol ilyen Gyurcsányi-Kóka-Demszky-féle kretének uralkodnak, ott éghet a pofánk a nap minden percében
Nincs még ilyen hely a Földön, ezeknél még egy Lukasenkó is különb

Téma: EKKORA BAROMSÁGOT
Jaszin
2005. május 02. 22:52 | Sorszám: 21
Ahelyett, hogy a 100 lépést kaserálná, végtagok között túrkál
Ez még mindig azt hiszi, Lakatos Ernő nem veszi észre ?

Téma: Lovas szerint aljas a Gondola!
Jaszin
2005. március 08. 22:37 | Sorszám: 25
ezt a félredugást kikérem magamnak /már a múlt idő használatát/

Téma: Iszlámveszély II.
Jaszin
2005. július 23. 23:46 | Sorszám: 494
Aha - szóval a bombák robbannának mindenképpen.
Ez a logika engem a kefebajszúra emlékeztet, aki azért akart kiirtani bizonyos népcsoportot, mert ugyan nem használja ki, csapja be még mindegyikük a többieket, de benne van a vérében.
Bravó, éljen a humanizmus.
Jaszin
2005. július 23. 23:34 | Sorszám: 492
Én nem tudom ilyen konyhakészen az aktuális megoldást.
Csak van egy olyan érzésem, hogy először bizonyos megszállt, elrabolt/lopott területeket, országokat vissza kéne adni.
Kezdésnak megtenné az is.
Jaszin
2005. július 23. 22:58 | Sorszám: 488
Na végre, egyszer a lényegről beszélsz - fáradni látszol.
Na, mi a kiút ?
Talán az előidéző okokat kellene őszintén feltárni, elemezni és orvosolni, nemdebár ?
Persze, ez igencsak kínos lenne azoknak, akik az okokat előidézik.Ezért kell gőzerővel hiszterizálni, megbélyegezni, elhalgattatni.
Jaszin
2005. július 23. 22:53 | Sorszám: 487
Most még próbáljuk félig-meddig viccesre venni a dolgokat.
Ne legyen igazam, de ha így megy tovább, pár év múlva lidérces egy világ jöhet
Jaszin
2005. július 22. 22:57 | Sorszám: 482
Tudod, inkább mi szégyelljük magunkat, hogy képtelenek vagyunk az ellen bármit is tenni, hogy a Boros/Bochcskor-féle "kultúra" rohassza ezt az országot
Én lassan nem az árkülönbség miatt megyek külföldre tankolni, hanem mert ott a benzinkútnál nem ez a két kretén üvölt a fülembe
Jaszin
2005. július 22. 22:10 | Sorszám: 480
Na igen.
Csak lassan közellenséggé válunk, ha ezt egyáltalán szóvá merészeljük tenni.
Hogy a "mi fejünkben van" a hiba.
Persze, ők nem bíbelődnak tényszerű cáfolattal - rádsütnek egy bélyeget, ami sokkal inkább rájuk vonatkozik.
Aztán mennek tovább, dobálják be az újabb gumicsontokat, lényeg, hogy eltereljék a figyelmet a lényegről
Jaszin
2005. július 22. 21:59 | Sorszám: 477
hát persze, hogy hazudik
De nyeregben érzi magát, Bush meg Blair mellett
Jaszin
2005. július 22. 21:39 | Sorszám: 475
mert nincsenek osztrák mercuriusok
Ezekkel csak minket áldott meg a mindenható - de mi is tehetünk róla, hogy így van
Jaszin
2005. április 15. 20:32 | Sorszám: 449
Most, hogy így 3x is benyomtad,
tényleg, nahát,
ez itt a fő téma, az arab maffia meg a román titkosszolgálat!
Én meg itt földhözragadt módon Markó Béla és társai egykori komcsi, meg szekus kapcsolatairól vízionáltam eddig.
Kösz, felnyitottad a szemem, határozottan követelem: ki az arab maffiával, a román titkosszolgálatból !!!
Jaszin
2005. április 15. 20:26 | Sorszám: 448
Apropó, vannak itt országon belül is érdekes népszaporulati adatok, bizonyos "etnikumnál".
A csudába, ez elkerülte volna figyelmedet ?
Hiába na, ezek az arabok - ez itt a fő téma, van ennél fontosabb ?
Jaszin
2005. április 15. 20:23 | Sorszám: 447
Aggasztó mi, ezek csak szaporodnak-szaporodnak
Gyártják rendületlenül a sok kis potenciális maffiózót, meg terroristát
Jaszin
2005. április 13. 20:29 | Sorszám: 442
Na lám, legalább figyel rám valaki
Hát, az a kb. tucatnyi, amit nyitottam, legfeljebb játékvasút vagont töltene meg
És hogy "zsidózó"? Csak a hecc kedvéért, egyet idézz, ami zsidózó, kíváncsian várom, a Wiesenthal központ nevében melyiket minősíted annak
De ha jobban tetszik, ezután "arabozó" meg "németező" topic-okat nyitok, remélem nem "offolod" /Kazinczy Ferenc nagy örömére/
Hogy ki görcsöl? Én biztos nem.
Hali...
Jaszin
2005. április 12. 17:23 | Sorszám: 428
inkább arról aggodalmaskodj, hogy a Gyurcsányi-kormányba meg befészkelte magát a zsidó maffia - ez talán bennünket hangyányit jobban érint
Ha már "arabozunk" orrba-szájba
Jaszin
2005. április 11. 22:54 | Sorszám: 419
nyugi, Saron átküldi hamarosan a rendfenntartóit, akik fenntartás nélkül pufogtatják le a 14-15 éves kődobáló "terroristákat" - tegnapelőtt kettőt/hármat/ sikerült
akkor aztán rend lesz, nem verik tovább a vérszomjas arabok azokat a szegény kis fehéreket
Jaszin
2004. november 14. 21:47 | Sorszám: 219
Én biztos rosszul látom, de valahogy a mindennapjaimban nem nagyon találkozom iszlámveszéllyel, sőt még magával, szegény iszlámmal sem
Ugyanakkor,bekapcsolom a tévét, vagy rádiót, kinyitom az újságot, mindenhol zsidókat látok-hallok
Ez tényleg iszlámveszély, ugye ?
Jaszin
2004. november 01. 20:36 | Sorszám: 130
Haver, a Próféta már hiába nyújtózkodik, azt a zászlót a moszados fiúk lenyúlták - na úgy szép csendben, amíg Lovasék hozsannáznak ;-)

Téma: EMLÉKEZZÜNK TRIANONRA!!!!!!!
Jaszin
2004. május 22. 22:07 | Sorszám: 36
elszomorítasz, az ilyen beszólásokkal

Téma: Földi László az MDF kampányigazgatója
Jaszin
2005. július 13. 23:10 | Sorszám: 21
én ehhez még annyit tennék hozzá, hogy ez az ország nagyon vevő a Táncdalfesztivál/Megasztár stb. típusú, hogyismondjam, az obszcenitást elkerülendő - szóval nem igazán tartalmas dolgokra , emberekre
Így lehettek "sztárok", olyan illetők, mint Németh Miklós, Keleti K, Kupa Misi és társai. Akik igazából,egytől-egyig a párt hithű, csupán megaszar stílusban - de nagyon sikeresen - átfestett bábjai

Téma: "Lorin kérette magát, Bálint nevetett"
Jaszin
2005. szeptember 01. 21:43 | Sorszám: 46
Ez téged meglep ?
Mit vártál ezektől a fröcsögő magyargyűlölőktől ?
Van még egy ország a világon, amelyik így futtat/torelál egy olyan erőt, amelyik nem is túl burkoltan az adott ország megsemmisítésére játszik ?

Téma: 12 eves palesztin gyermeket olt a zsido telepes!!
Jaszin
2005. július 22. 21:42 | Sorszám: 4
nyugi, majd a Bacher/lökdösődős/ Iván rövidesen elmagyarázza

Téma: FORRÓ Tamásnak annyi...:)))
Jaszin
2004. május 03. 15:30 | Sorszám: 129
szerintem inkább elkergették
csak a "baráti" sajtó máskénz interpretálta
Jaszin
2004. május 03. 15:09 | Sorszám: 127
...nyugtával dícsérd...
H.Kovács et. is bejelentette, hogy visszavonul, aztán hamar visszaszívta
de ha ez a szépfiú el is kotródik, marad még itt hányadék bőven - pl. ez a negédes L.T.Karcsi - szegény Rizling doktor papa, tényleg foroghat sírjában

Téma: Juszt egy közönséges,senkiházi orvvadász
Jaszin
2004. május 27. 00:19 | Sorszám: 247
csak vigyázz, kóser legyen ám a moslék
na jóéjt
Jaszin
2004. május 27. 00:10 | Sorszám: 245
hé, van egy olyan sejtésem, hogy nem ő lesz az esküvői tanúd
Jaszin
2004. május 27. 00:01 | Sorszám: 243
vedd már észre, az ő értékei belül vannak...
Jaszin
2004. május 26. 23:44 | Sorszám: 241
be kéne jelentkeznünk tapsoló majomnak a TV ügyvédjébe, nem gondolod ?
Jaszin
2004. május 26. 23:34 | Sorszám: 239
fenét, intelligenseb fiú ő annál
Ukrán maffiózókkal csencselt, főleg aranyat és műkincseket
Na de ez már senkit nem érdekel, ezt már boritsa a feledés homálya, nem
Fordítsuk a mordályt inkább azokra, akik nem nyugszanak és kommunistáznak itt rendületlenül - bántja Lacika fülét, biztos mindig apuci viselt dolgai jutnak ettől eszébe
Jaszin
2004. május 26. 23:07 | Sorszám: 236
a fenébe, így hizlal a nyúlhús ?
tudod miből szedte meg magát "civilben" ?
Jaszin
2004. május 26. 22:55 | Sorszám: 234
gondolod, zavarja , akár a legcsekélyebb mértékben is ?
Teflonképű
Jaszin
2004. május 26. 22:40 | Sorszám: 232
aha
annyi százasom lenne, ahányszor még élvezhetjük undorító gazsulálásait különféle csatornákon
Jaszin
2004. május 26. 22:20 | Sorszám: 227
meghurcolják ????
Tudod ez olyan mint ahogy Kohn mondta: szidtam a WC-n és elítéltek érte a bíróságon, bár inkább fordítva lett volna - hát nála ez fordítva van
Tudod, az ország tv-ző, újságolvasó népességének hány %-a fog róla tudomást szerezni? jó, ha 20
Jaszin
2004. május 26. 22:01 | Sorszám: 225
azért most nem szeretnék a helyében lenni, hogy mit kap ez a pöce tévéktől, napokig fognak csámcsogni a témán. Az ATV meg egyenesen szétmarcangolja. Ez az egyik variáció. A másik: sunyi kussolás, egy hang sem az egészről.
Na, ki mire tippel ?

Téma: Fuck Slovakia!!!
Jaszin
2006. augusztus 25. 22:36 | Sorszám: 6
G.Kinga etsnő mostanában azzal van elfoglalva, hogy Izrael igazságos honvédő háborúját támogatja...

Téma: Zsidózik az MSZP-s képviselő
Jaszin
2006. március 31. 23:11 | Sorszám: 482
mit gratulálsz neki, az arab betűk nem jönnek át...
Jaszin
2006. március 27. 22:31 | Sorszám: 451
Ne játszd a tudatlant
Az egyes számú, a Pokorni.
A maszopban nincsenek díszzsidók, mert az egy zsidók uralta párt. Nem én mondom, ezt cca. egy éve megmondta a tv-ben egy Bácsics-féle aktivista.
Jaszin
2006. március 14. 21:43 | Sorszám: 292
bal
Akik megvetik az igazi prolit, meg főleg a parasztot.
lib
akik kirekesztenek mindenkit, aki mást mer mondani mint ők
ballib - milyen hülye, esetlen szó
nem inkább fasiszta ?
Jaszin
2006. március 12. 00:27 | Sorszám: 259
nem az a baj hogy zsidó
Hanem mert egy mocsok
Ma nincs Hitlerrel sem bajod ?
Jaszin
2006. március 12. 00:01 | Sorszám: 254
Elszomorítasz.
Eddig azt hittem, ha más is az ízlésed, azért reálisan látod a dolgokat.
Ez a 20 L Ildikó padlóra vitt.
Ha nem volna zsidó, neked is felfordulna a gyomrod tőle
Cenzor, gátlástalan hazudozó stb
Nagyon rossz fényt vet rátok - gerjeszti az antiszemitizmust
Bocs, durva szavak, de ez az igazság
Jaszin
2006. március 11. 00:38 | Sorszám: 236
bocsáss meg, de ez a banda nem nemzeti szocialista.
Ezeknek olyan, hogy nemzet, nem létezik.
Hitler legalább a saját országát szerette - ezek legfeljebb a bankszámlájukat.
Ezek VÖRÖS fasiszták ! Az emberiség mocskai - és pont a mi nyakunkra ültette őket a sors.
Szlovénia, Szlovákia mennyivel jobb közérzetben él,/ csak hasonló adottságú országoknál maradva/ ott is van gond bőven, de nincsenek ilyen gennyek.
Jaszin
2006. március 10. 23:58 | Sorszám: 231
na meg követelik a vörös csillag rehabilitációját - meg eléneklik a zinternacionálét
az az igazi fasizmus !!!!!!!
Jaszin
2006. március 09. 23:41 | Sorszám: 199
Látod, erre nem is gondoltam, pedig...
Miért a zseni, de őrült Ady, miért az öngyilkos Attila és nem Arany ?????
Csak nem ez is a gerincbetörés része ?
Jaszin
2006. március 09. 23:38 | Sorszám: 196
Oké, lehet velem beszélni, ne legyen Ferihegy Ben Gurion reptér, nekem jó lesz Wass Albert reptérnek is :-)))
Jaszin
2006. március 09. 23:36 | Sorszám: 194
Ne terjeszd, anélkül is látjuk mekkora ripacs.
De az igazi különbség nem is a művészi kvalitást illetően,hanem a morális tartás, értékek terén van közöttük.
A tragikus pedig az, hogy ma sasjóska a "szocik" egyik futtatott figurája, hovatovább mártír, míg Woody Allent, mióta kritizálni merte a militáns rabbikat, totál agyonhallgatja a hazai média. Nem vetted észre ? 10 éve a csapból is ő folyt, most meg mintha nem is létezett volna soha.
Jaszin
2006. március 09. 23:20 | Sorszám: 190
Más alapokról nézzük, de ennyi belefér.
Gondolom te sem várod el tőlem, hogy Ben Guriont hősnek tartsam
Jaszin
2006. március 09. 23:17 | Sorszám: 189
Sztem is együtt lehet, sőt kell élni.
Van Woody Allen meg van Sas Jóska. Meg ha zongorázni tudnám a különbságet, akkor nem itt fórumoznék, hanem a Carnegie Hallban tapsoltatnám magam
Jaszin
2006. március 09. 23:10 | Sorszám: 184
Nem tudod, hányan betiltanák, ahogy a szobrait is üldözik ??? Hol élsz ???
Nem tör ő semmiféle egyeduralomra, csak messzemenően elfogult a magyarokkal kapcsolatban.
Csak ez mentalitás a világ 99 %-án, Izraeltől, Szerbián át az USA-ig hazafiság, patriotizmus.
Jaszin
2006. március 09. 23:06 | Sorszám: 182
Jól rémlik, egy aljasan, tudatosan megkomponált, tipikusan kútmérgező műhiszti volt.
Riska lehet hogy nem cionista, csak egyszerűen fóbiás, sztem a nap 25 órájában a zsidóságával van elfoglalva.
Sajnos borzasztó kártékony nőszemély, csak kelti, legtöbbször teljesen fölöslegesen a feszültséget.
Tipikus megélhetési antiszemitázó, az ilyenek miatt nem túl népszerűek a zsidók, mert sajnos az emberi természet hajlamos általánosítani
Jaszin
2006. március 09. 23:00 | Sorszám: 179
És akkor mi van ???
Itt most - részemről - nem náci stílusú faji osztályozás folyik.
Csak, aki akarja látja, hogy a Fidesz a /eszerint félig/ zsidó származású, de nem túl brilliáns, no meg morálisan sem teljesen kikezdhetetlen Deutschot csak azért tartja a frontvonalban, mert AZ.
És eddig bejött,bár jól oda-oda mondogatott, még soha nem hörgött-szűkölt rá a szocionista média
Jaszin
2006. március 09. 22:55 | Sorszám: 177
Vedd észre, a túltengő identitástudat, hazaszeretet egy cinikus kívülálló szemében giccses. Én elfogadom a Hegedűst, de végignézni nem fogom - de attól még nem pocskondiázom.Meg pláne betiltani nem akarom
Jaszin
2006. március 09. 22:47 | Sorszám: 173
Tudod mit ?
Deutsch szerintem is díszzsidó. Mint ahogy az volt Szabad György is, meg ahogy díszgoj a Kuncze.
Sajnos /vagy nem / ez mindkét oldalon része a sokszor sanda politikának, de ez még bőven elmenne
A baj az, hogy ebből ekkora cirkusz van. Persze, hogy a Fidesz lecsapta a magas labdát, mivel korábban a szocionisták tizedekkora ügyekből holokausztot vizionálnak /lásd lámpaernyős hazugság/
Jaszin
2006. március 09. 22:40 | Sorszám: 171
Tényleg nem antiszemitáztad, de felétek 99 % azt teszi
Egyébként szvsz nem giccsesebb, mint a Hegedűs a háztetőn
Jaszin
2006. március 09. 22:28 | Sorszám: 167
Maradjunk abban, nagyon is eszénél van.
Csak megy gőzerővel a mosoda, itt épp azt sugallva, hogy nem is volt beszámítható
Gusztustalan
Jaszin
2006. március 09. 22:26 | Sorszám: 166
Pontosítsunk
Ha nem vonz azt meg tudom érteni, időnként elég kritikusan ír a zsidókról /is/. Persze ettől még egy normális világban messze nem antiszemita, legfeljebb az itteni hiszterizálók szerint.
Szóval más az, hogy vonz-e, meg hogy mit tartasz róla / ha egyáltalán olvastál tőle, vagy a "véleményalkotók" után mész/
Jaszin
2006. március 08. 21:56 | Sorszám: 157
Hadd ne elemezzem részletesen miért, de ez egy diplomás ökör, roma vagy nem , édes mindegy.
Annyi hülye , ill. szerényebb képességű ember van a világban,mondanak ezt is azt is, nem kéne ezt túllihegni
Jaszin
2006. március 08. 21:53 | Sorszám: 156
Csak remélni merem, hogy nekik nem "magasról leszarom" stílusban tolmácsoltál - ezt kedvesen meghagyod nekünk, "magyarországi náciknak".
Netán Ron lehugyozós-Werber papától kapsz ihletet ?
Jaszin
2006. március 08. 00:40 | Sorszám: 148
érdekes olvasni, ha eltérő véleményű, de emberek vitatkoztak akkoriban
nem mint most a komcsi zombik
Jaszin
2006. március 08. 00:23 | Sorszám: 147
kösz
Jaszin
2006. március 08. 00:19 | Sorszám: 144
Azért van benned egy kis felsőbbrendűséfi komplexus, nemde ?
amit írtam róla, az persze nem a műveiből idézhető
Csak anekdota
Ami általában igaz
Mint az, hogy ki tolmácsolt Nagy Imre temetésén...
Jaszin
2006. március 07. 23:25 | Sorszám: 140
Mixátot meg azér' nem olvasok, mert ilyeneket mondott: "antiszemita az, aki a kelleténél jobbal utálja a zsidókat."
Látod, ebben a rohadt világban már senkiben sem lehet megbízni
Jaszin
2006. március 07. 23:23 | Sorszám: 139
duplán hazudsz
Giccses a Sas Jóskád - és velejéig hamis,mmm, kit is mondjak pl a Nóbli díjas díszpinty ?

Téma: Hír az Origón. Milyen igaz!
Jaszin
2004. június 07. 23:28 | Sorszám: 5
miért, mit gondoltál, talán a Csurka lyánya ?

Téma: Kóka a nagyon hülye
Jaszin
2005. december 05. 21:11 | Sorszám: 25
a "lojális" Kéri László ?????
ez olyan Pravda-szleng, továriscsi
Nem találóbb volna a talpnyaló /esetleg magyarul: seggnyaló/ ?

Téma: Október 15., tüntetések.
Jaszin
2004. szeptember 13. 23:10 | Sorszám: 40
tévedsz a valódi szélsö?bal - pl. Thürmer - ugyanúgy agyon van hallgatva, mióta bírálni meri a komcsikat, mint pl. Csurka
Itt csak a brancsbeli kádereknek járhat napestig a pofájuk

Téma: Bush elnök leesett a biciklijéről!!
Jaszin
2004. május 24. 23:24 | Sorszám: 25
és ebből a szarvárból fingják a passzátszelet
Csoda, hogy néha eszméletlen bűz van ?
Jaszin
2004. május 24. 23:14 | Sorszám: 22
Csak nehogy visszasírjuk még egyszer
Vajh, miért fő életcélja Soros Gyuri bácsinak , hogy megbuktassa ?
Biztos elege van abból, hogy túlzottan támogatja Izraelt
Gondolj bele, mi lenne itt egy Gore/Lieberman duó alatt

Téma: Demszky teli nadrágban
Jaszin
2004. október 10. 14:20 | Sorszám: 64
Na igen ,utólag könnyű okosnak lenni.
Egyébként ahová én jártam, ott kb 91-ig nem éreztem magyarellenességet. Aztán változott lassan, fokozatosan.
94-ben már csak a kisebbik rossz elvén szavaztam rájuk, azt mondtam a Hóbagolynál rosszabb nem lehet /ezt egyébként ma is fenntartom/.
Aztán "kiment alólam a párt", ma is állítom , hogy a 89-es Szdsz totál más volt, mint a mai nyálas, cionista bagázs.
Ez van, de ez századrangú, hogy én megtévedtem vagy nem
A fő baj tényleg az, hogy ma egy ilyen Wolfowitz-szerű klikk irányítja gyakorlatilag az országot és ami még nagyobb baj, hogy semmi esélyét nem látom, hogy befolyásuk csökkenne
Jaszin
2004. október 09. 21:21 | Sorszám: 60
Akkor én is barom voltam, nem gondoltam, hogy a cionisták így rátelepednek - de a 90-et nem szégyellem, a 94-et már valamennyire
Jaszin
2004. október 08. 20:09 | Sorszám: 58
Csak a név maradt, hol van ez a szadesz az akkori Szdsz- től ?!
Akkoriban még tele volt nyílt szándékú, tettrekész értelmes emberekkel, akik mára mind elmentek ill.kiszorították őket, maradt egy hiteltelen, pecsenyesütögető, kirekesztő, lármás bagázs
Jaszin
2004. október 06. 23:31 | Sorszám: 43
A választás logikájából következik: aki a főpolgármester, annak 99,9 % tuti, hogy többsége lesz a közgyűlésben is
Tarlós szerintem is kiváló volna, csak attól tartok, a Szent István park környékén nem biztos, hogy így gondolják. És amit arrafelé gondolnak, az bizony nem elhanyagolható
Jaszin
2004. október 06. 23:07 | Sorszám: 41
Tudod mit?
Szeretnék én is csak legalább egyszer olyan "nehéz" helyzetbe kerülni mint Demszky.
Az ilyenre szokták mondani, hogy neki csak megszületni volt nehéz...
A Fidesz megjegyzéseddel viszont egyetértek, döbbenetesen elhanyagolják Budapestet, talán Viktor is kihagyhatna egy-két erdélyi fellépést, mondjuk Csepel, vagy Angyalföld kedvéért - nem is kellene annyit utazni
Jaszin
2004. október 01. 21:30 | Sorszám: 31
Gondolod, hogy ez a közjáték a legcsekélyebb mértékben is izgatta ? Ezt a teflonképűt ?
Elismerem, jópofa csíny volt, de a hatása kábé annyi, mikor egy szunyog megcsíp egy rinocéroszt.

Email a webmesternek | Gondola