gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Olvastátok? ( 7.)
sobri_joska
2007. augusztus 07. 22:55 | Sorszám: 655
Csurka felesküdött a szocializmusra + eredeti dokumentum!

"A szocializmusra és a dolgozó magyar nép szolgálatára esküdtem ezekben a mondatokban. Esküszegő ma sem vagyok, nem olyan fából faragtak" - erősítette meg 55 évvel ezelőtti fogadalmát 1975 augusztusában (41 évesen) Csurka István, aki az átkos rendszerben - III/III-as beszervezése után - sikeres íróként boldogult. A "rendszerváltás" szégyene, hogy a Raszputyin fedőnevű ügynök később az antikommunisták élére állhatott.

Itt a teljes cikk ütős képekkel: http://kuruc.info/r/27/14951/

sobri_joska
2007. július 11. 13:44 | Sorszám: 265
Csurka kinevezte magát a budapesti MIÉP "ideiglenes" elnökévé

Csurka István kinyilatkoztatása alapján megkezdték önfeloszlatásukat a MIÉP még megmaradt alapszervezetei, illetve központilag is besegítenek. Az öreg a Moszadra hivatkozik, és folytatja a tisztogatást. Az élelmesebbje kimenti a pártvagyont, a hívő tagozat Csurka döntésének bölcsességét elemzi. Az utolsó kapcsolja le a villanyt! Ja, és mindez nem vicc.
http://kuruc.info/reszletes.asp?MainID=6&HirID=14081


Téma: A mi rendőreink
sobri_joska
2007. április 20. 10:03 | Sorszám: 18
Gyurcsány bilincsben - egyelőre csak a Magyar Mérce címlapján

A szerkesztőségben kedvezményes, 250 Ft-os áron kapható Magyar Mérce áprilisi számának tartalmából:
- Exkluzív interjú a HVIM polgármesterével, Dervalics Rolanddal és a 60 éves Tolcsvay Bélával
- Nemeskürty István millenniumi kormánybiztossal az Árpád-év apropóján beszélgetünk
- Az eretnekség vádja alól felmentett Bulányi György atya: Az Ószövetség nem az Isten igéje
- Kiszivárgott párttitok: Létezik-e még a Harmadik Út? Kap-e állami támogatást a MIÉP és a Jobbik?
- Mátyás király álruhájában (interjú Budaházy Györggyel)
- Titkos támadások a Szabadság téri, szovjet emlékmű ellen
- Az első ellenzéki laptól a legnagyobb nemzeti könyvesbolthálózatig (interjú Masszi Péterrel)
- Új sorozat: Rock a vasfüggönyön túl
- Ginsberg utódai: Hankó Faragó és társai
- Nemzeti radikalizmus Európában rovatunkban másodikként: Ausztria
- A Jobbik elnökének megvalósult álma
- Az MVSZ rovatában a népszavazási kezdeményezésekről
- Horogkereszt zsinagógákban, Dávid-csillag szélsőséges szervezetek címerében
- A Magyarok Hangja rovatunk kérdéseire Bencsik András is válaszol
- Névtelen levelet küldött a BRFK a Magyar Mércének
- Békés tömegbe lövettek 15-én is (olvasói levél)
- A hónap magyarja, antimagyarja és kettős mércéje
- Poszter, magyar humor, nemzeti keresztrejtvény

A 36 oldalas Magyar Mérce 290 Ft-ért kapható az újságárusoknál szerte az országban, de olcsóbban jut hozzá, és a lap fennmaradását segíti, ha 250 Ft-os áron a szerkesztőségben veszi meg vagy fizeti elő: 1113 Bp., Villányi út 20/A, 06-1-365-14-88 (fax is), elofizetes@magyarmerce.hu

Kérje a könyvtárakat, hogy igényeljék a Magyar Mércét! A szerkesztőség várja terjesztők, utcai árusok jelentkezését (jelenlegi országhatárainkon túl is), és örömmel fogadja olvasóinak javaslatait.

Kérjük, ajánlja lapunkat másnak is, akár ennek az ismertetőnek a továbbküldésével vagy fórumokba való beírásával!

Címlap + ízelítő cikkek: www.magyarmerce.hu


Téma: A MIÉP hattyúdala
sobri_joska
2004. július 22. 13:15 | Sorszám: 57
Magyar vagyok, nem Csurkista!

1996 óta vagyok a MIÉP elkötelezett harcosa de a mostani, EP-választásokon bekövetkezett, pártunk történetének legnagyobb bukása összetört.Mégis reménykedve vártam hogy a Magyar Fórumban levonjuk a következtetéseket, kudarcunk okait, de a mellébeszélésen kívül csak ezt olvastam Csurkától:

"Aki megfáradt, menjen, aki iránt nincs bizalom, mert gyanúba keveredett, szintén. Nem baj, ha még kevesebben leszünk."

Szerintem viszont baj! Én azért dolgoztam hogy többen legyünk.
Elegem van az állandó ügynöközésből, kizárásokból! Miért építi le Csurka a MIÉP-et? Miért, hogy politizálásunk kimerül a tüntetésekben, értelmetlen zsidózásokban, de nemzetünk sorsáéra semmilyen hatásunk nincs? Ennek így nincs tovább értelme.....

Budapest volt mindig is pártunk bázisa, de már most sem értünk el egy kerületben még 4 %-ot sem! Szerintetek 2006-ban eléri a MIÉP az 1 %-ot?
Integrálni kéne a nemzeti radikalizmus erejeit, de Csurka mindenkit leügynököz. Már csak abban bízom, hogy legalább a Jobbik és a Nemzeti Front összefog. Ha ez megtörténne, csatlakoznám hozzájuk, addig viszont visszavonulok a politikából. Én nem Csurkára esküdtem fel, hanem a magyar nemzethez vagyok hű!


Téma: Szakad a Fidesz? Te melyik utódra szavaznál?
sobri_joska
2007. január 30. 22:34 | Sorszám: 969
Kiváló MIÉP-esek a Hamaszban folytatják

A MIÉP-ből kizártak és kiábrándultak már számos szervezetet hoztak létre az idők során. Most, az elvileg márciusban sorra kerülő tisztújítás reménytelensége miatt - hiszen Csurka István várhatóan ismét bármi áron újraválaszttatja magát - ifj. Hegedűs Loránt református lelkipásztor vezetésével új politikai szervezet alakult Hamasz rövidítéssel, mely országjárásba is kezdett.

A teljes cikk itt van: http://kuruc.info/reszletes.asp?MainID=2&HirID=9059

Mit szóltok? Szerintem ütős


Téma: Kárpát-medencei panoráma
sobri_joska
2005. február 03. 21:47 | Sorszám: 207
Úgy tűnik, az oláhok mégsem hamisítottak történelmet: a legfrissebb kutatási eredmények alapján ugyanis a románok tényleg az ókori rómaiaktól származnak.

A történet a következő:
Az eddig ismerttől eltérően az anyafarkasnak nem két gyermeke született, hanem három: Romulusz, Rémusz és Románusz is. Mivel a farkasnak csak két melle volt, ezért csak két gyermeket tudott szoptatni. Így a harmadiknak (Románusz) csak az apja farka maradt.
Ezért nevezték el őket dákó-románoknak....


Téma: FERENCVÁROS, Válogatott, Sport, / EURO 2004 ! / III.
sobri_joska
2004. május 20. 09:43 | Sorszám: 235
Márcsak két forduló és bajnok a Fradi! Mindenki jöjjön szurkolni!!!

Téma: Olvastátok? 3.
sobri_joska
2007. január 16. 22:34 | Sorszám: 881
Találkozhat a tankunk vezetőjével!

A Deák téri ütközet hősével, Horváth György harckocsivezetővel beszélgethetnek az érdeklődők a Magyar Mérce olvasói találkozóján a csatatérhez közel, de patinás környezetben: az Uránia Nemzeti Filmszínházban. A lap januári száma kétoldalas interjút közöl a „páncélos forradalmárral”, akinek október 23-án cellatársa volt Novák Előd főszerkesztő.

Bővebben: http://kuruc.info/reszletes.asp?MainID=6&HirID=8653


Téma: Csath Magdolna a legnagyobb betyár!
sobri_joska
2004. október 01. 20:50 | Sorszám: 0
MEGDÖBBENTŐ LELEPLEZÉS!!!

A Fidesz-kormány egyik, EU-pénzekkel foglalkozó, FKGP-s miniszteri főtanácsadója volt az a Csath Magdolna aki a kisgazdabotrányok során a bennfentesek köréből való kiszorulását követően az akkor legharsányabban EU-ellenes párt, a MIÉP színeiben kapott bejutó parlamenti listás helyet! Bár a biztosnak tűnő 10. listás pozícióval mégse tudta tovább építeni karrierjét, hiszen a MIÉP a Parlamentből ki-, majd utána szétesett. Mégis megdöbbentő hogy válhat valaki a Fidesz EU-párti politikájának kiszolgálójából egyik napról a másikra a legfőbb unióellenessé! Persze érthető: miniszteri főtanácsadói fizetésért, PHARE-pénzek elosztása feletti hatalomért.... Eddig a Fidesz 15 év alatti pálfordulásán csodálkoztam, s nem gondoltam, hogy a nemzeti radikális oldalon is van ilyen. Méghozzá itt nem fiatalkori irányváltásról van szó, hiszen mindez "rendszerváltás" után több mint 10 évvel történt, ráadásul egy parlamenti cikluson belül! Megbocsájtottam, hogy Csath Magdolna a szocializmusban való érvényesüléséért a közgazdaságtudományi egyetemen marxizmust tanított, de ezt már nem tudom lenyelni. Keserű csalódás. Remélem azonban, hogy kaméleonunk már nem tudja behízelegni magát a feltörekvő Jobbikba is. A MIÉP idejében el tudta titkolni múltját-jelenét, de többé már nem!! Miniszterelnöki Hivatal honlapja is igazolja, hogy Csath Magdolna jó pénzért kiszolgálta az EU-párti politikát: http://archiv.meh.hu/tevekenyseg/kiadvanyok/melleklet.htm#_Toc482084693
Betyár becsület szavamra: mindent megteszek a nemzeti oldal élősködőinek leleplezéséért.
Váltsunk kormányt! Váltsunk ellenzéket!


Téma: A MIÉP elhatárolódása a nemzeti szervezetektől
sobri_joska
2004. április 13. 10:28 | Sorszám: 0
Mit szóltok az alábbi hírhez?
--------------------------------

A Magyar Fórum múlt heti számában fõszerkesztõi cikk jelent meg a Szabadság téri, szovjet emlékmû elleni tüntetésrõl "Balról jött provokátorok" címmel, melyet az iromány szerint "a Jobbik és más nemzetinek nevezett szervezetek felhívására tartottak".

A szétesõben lévõ MIÉP-tõl és hetilapjától nem ez az elsõ eset, hogy minden más hazafias szervezetet leügynököz. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a MIÉP most is felkérést kapott, csatlakozhatott és fel is
szólalhatott volna a rendezvényen, de a pártvezetõség a nemzeti összefogás helyett ismét inkább az elhatárolódás mellett tette le a voksát. Most közhírré tett álláspontjuk szerint "az akció szervezõinek elsõdleges célja a megtévesztés volt", és a "szónoki hõbörgések csupán a nemzeti oldal ellenségeinek szolgáltattak hatásos érveket".

Hogy Csurkáék szerint kik a nemzeti oldal ellenségei, a balról jött provokátorok? Álljon itt a tüntetéshez csatlakozók névsora:

'56-os Magyarok Világszövetsége (elnöke Pongrácz Gergely, a Corvin köz legendás parancsnoka), Egyesült Magyar Ifjúság, Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom, Hun Szövetség, Ifjú Magyarok Egyesülete, Jobbik Magyarországért Mozgalom, Magyar Revíziós Mozgalom, Magyar Nemzeti Front, Magyar Polgári Szalon, Összefogás a Fennmaradásért Mozgalom, Pajzs Szövetség, Szabad Magyarországért Mozgalom, Trianon Társaság, Wittner Mária '56-os szabadságharcos, Zrínyi Emlékvédõ Társaság (elnöke Prof. Dr. Bokor Imre).

--
Információ: 30/976-0494, 30/358-2723, szabadsag@freedom.hu

Email a webmesternek | Gondola