gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Magyar Gárda
chestbruster
2007. október 13. 13:13 | Sorszám: 2893
cattaro
Figyelj görényke, engem amióta élek úgyanúgy hívnak, de neked ehhez semmi közöd, különösen egy internetes fórumon.
Tudtommal sem a vezték sem a keresztnevem nem néni,úgyhogy gyakoroljál!!

Téma: Olvastátok? ( 9.)
chestbruster
2007. október 13. 13:08 | Sorszám: 29
Kingvidor
Hering jó fej, szimpatikus és miden egyéb, némi üldözési mániával súlyosbítva, de véletlenül sem ZSIDÓ származású, föképp ezért kellett Izraelböl hazatelepülnie

Téma: Magyar Gárda
chestbruster
2007. október 13. 09:56 | Sorszám: 2889
kapitamunista
Érdekes, hogy ez a nö, amíg nem lépétt elö a Gárda ruhatervezöjévé a Guttmayer Zsuzsa nevet viselte.

Téma: Olvastátok? ( 8.)
chestbruster
2007. október 08. 10:24 | Sorszám: 1076
nemszadista
Azért befizetnék arra amikor Havas Szonja kétségbevonja a holokauszt áldozatainak számát, abszolute megértve a másik oldalt, de ragaszkodna saját különbejáratú véleményhez hogy mondjuk nem hatmillió, hanem mondjuk 2 millió áldozattal számolva. Ebböl látszik ezeknek a mérhetetlen erkölcstelensége:belerúgni az 56-osokba, mert annak semmi rizikója nincsen. Észbontó!

Téma: Benes
chestbruster
2007. október 06. 09:01 | Sorszám: 40
igazságtom
Azzapukám eztet fordítva tette: a kabátja bélésébe varrva az oklevelét a (csehek érve Trianonban: Hajózható!!) Ronyva patakon lépte át az államhatárt Magyarország irányába, amikor Trianonban eldöltek a dolgok.

Téma: Hazudnak reggel, ...
chestbruster
2007. október 06. 08:54 | Sorszám: 186
Rendes Kis
Az istenfáját! Hol vagyunk, Angliában? Fair Play!-mossnak fel.Ekkora pofátlanság csak itt történhet meg, szarnak a magyarul beszélö választó fejére. Persze magyarul sem tudnak: Megcsináltuk, felcsináltuk, kicsináltuk,lecsináltuk,összecsináltuk, kb. eddig terjed Gyurcsány Ferenc változatos szókészlete.Egyszerüen, mint az influenza terjed a sok hülye funkci szájáról a "csinálni", most majd Fairplayzni fognak....

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. október 06. 08:48 | Sorszám: 769
sashimi
Elszólás? Varga Misi bejátszotta az NHB vagy mifene telefonhangját, ahol kritálytisztán mondják: a beszélgetést rögzítjük....Akkor mi van? Ki hazudik? Vagy talán minden beszélgetést rögzítettek, kivéve ezt?

Téma: No more Index
chestbruster
2007. október 06. 08:44 | Sorszám: 17
mpd
Az hagyján, de erre hívatkozik a hír TV, az Echo Tv meg az összes többi TV.Akkor sajna tudnak valamit, amit mások nem.

Téma: ... utolsó szava.
chestbruster
2007. október 05. 12:04 | Sorszám: 22
Néró, miközben belszaladt tikára vasába:
" Mily nagy müvészt veszt bennem a világ"

Téma: Jelenléti ív
chestbruster
2007. október 04. 18:06 | Sorszám: 111
onogur
Hihihi, ha én ilyen nokedlit szaggatnék a fiam szaggatna meg.Ez a nap vicce.
chestbruster
2007. október 04. 18:04 | Sorszám: 110
kingvidor
és a gersli?

Téma: Bukta lesz?
chestbruster
2007. október 04. 18:01 | Sorszám: 78
gyaloggos
Lévai Katalin, Kovács László, Tóbiás József, Simon Gábor,a szegedi polgármester,Toller László,Török Zsolt, Komássy Ákos,Mesterházi Attila,Arató Gergely, and CO..

Téma: Olvastátok? ( 8.)
chestbruster
2007. október 04. 01:47 | Sorszám: 1006
negyven rabló.
Ésszel nem tudom felfogni, hogy erre miért nem jön az a válasz, hogy meg is buktak rendesen és a komcsik a választás elött megesküdtek, hogy náluk ilyen soha nem fordul elö.Ezért kaptak állítólag bizalmat, a Qurva életbe

Téma: Bayer Zsolt átigazolt a Magyar Hírlaphoz
chestbruster
2007. október 04. 01:40 | Sorszám: 40
Bokibiri
Blablaba,távozása semmi másról nem szól csak pénzröl, nagyon sok pénzröl.Nem a Napi Maoval veszettél te, hanem a Pesti Hirlappal

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. október 02. 22:27 | Sorszám: 719
bocs= párt titkár
chestbruster
2007. október 02. 22:26 | Sorszám: 718
Zsiros.B.ödön
Nagy divat volt párttikár feleségeknek "rokkantositani" magukat és a húsz év felett uszkve mázsás cigány ifjak is mind rokkantak.

Téma: Egy elveihez hű nő
chestbruster
2007. szeptember 29. 09:36 | Sorszám: 47
tiszavirág
Én mondtam, mert valaki a hirtelen megnött népszerüségén és Európán szokatlan gyors elfogadottságán értetlenkedett. De ez nem célzás, puszta tény.

Téma: Jelenléti ív
chestbruster
2007. szeptember 28. 07:59 | Sorszám: 24
Zsiros B.Ödön
Mijaza sárga, hol az a sárga, itt egy szuper amatörrel állsz szemben...

Téma: Mit tegyünk ?
chestbruster
2007. szeptember 28. 07:56 | Sorszám: 129
Rendes Kis
Egyiptom soha nem lesz a multé, mert kötetek milliói mellett ma sem tudjuk mi volt Egyiptom.Ha elmélyülsz a témában, még azon sem tudnak megegyezni, hány éves a Szfinx, ki, és hogyan építette Hufu piramisát, söt az egységes birodalom létrejötte is egy Narmer paletta nevezetü lelet egyik alakjának feltételezett személyéhez kapcsolódik.A kis pásztornép minden próbálkozása ellenére sem képes felkelteni az érdeklödésemet, max egy kullancs vagy egy nadály színtjén. Ami persze magánügy, mint Egyiptom.

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 28. 07:48 | Sorszám: 684
Földlakó
Én ugyan csak Washingtonban és Miamiban töltöttem néhány hónapot,de azóta se megyek az USA ba, pedig megvan a vízumom, ha kérded nem tudom megmondani.Nagyon gazdag barátaim vannak ott, nagyon jól élnek, de van valami magyarázhatatlanul ellenszenves az egészben.Tökéletesen egyetértünk, Magyarországon mindenfajta reform volt, csak a béreket hagyták a szocializmus színvonalán l a szociális juttatásokat piacosították, de az árukat nem tették bele a bérekbe.És erröl senki sem beszél.

Téma: Olvastátok? ( 8.)
chestbruster
2007. szeptember 28. 07:36 | Sorszám: 858
Macisajt,
Engem például halálosan idegesít a Gyerekrák Alpítvány,és annak menedzselése a médiában.Van ugyanis szerencsém az elöéletét ismerni Balogh Istvánnak, mielött még távozott majd hazajött Izraelböl.

Téma: Egy elveihez hű nő
chestbruster
2007. szeptember 28. 07:32 | Sorszám: 40
mpd
dr Kiss György évekig Ausztriába számüzött római katolikus pap egész munkásságát a magyar- zsidó megbékélésnek szentelte, lévén zsidó származású.SZVSZ Tiszavirág célzott Angela származására, én csak megírtam a lánykori nevét, de már nagyon unom hogy ez is gyanús.

Téma: Lofax
chestbruster
2007. szeptember 28. 07:28 | Sorszám: 1
Emmicsoda?

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 27. 07:57 | Sorszám: 658
Földlakó
És félretenni, magyarán a munakaeröd újratermelése után maradjon pénzed elöre nem várt kiadásokra
chestbruster
2007. szeptember 27. 07:56 | Sorszám: 657
virágvirágvirágvirág...Tisza,tisza,tisza bocs
chestbruster
2007. szeptember 27. 07:55 | Sorszám: 656
tiszavrág
Engem ez más szempontból érdekel. Tíz évig pedáloztam és gályáztam, hogy bekerüljek egy számomra szeretett hetilaphoz.Olyan magas volt a mérce, hogy a rovat így nézett ki:Megyesi Gusztáv( És), Kovács Zoltán( És), Gazsó L. Ferenc( M.Hirlap) Rege Sanyi ( NSZ), aztán én. Most? Gözöm, nincs mi a kiválasztás alapja.Nem tudok rájönni.

Téma: Egy elveihez hű nő
chestbruster
2007. szeptember 27. 07:22 | Sorszám: 34
tiszavirág
Bocs, mióta zsidózás, ha valakinek leírod a nvét, mondjuk Kevin Costner?Ebben pl.mi van?

Téma: Gyurcsány pszichiátriai kórképe :)
chestbruster
2007. szeptember 26. 23:17 | Sorszám: 2061
Gyöngy
Tipikus mániás depressziós, a tankönyvben szóról- szóra így szerepel
chestbruster
2007. szeptember 26. 23:16 | Sorszám: 2060
Gyöngy
Tipikus mániás depressziós, a tnakönyvben szóról- szóra így van leírva

Téma: Beszéljünk másról ...
chestbruster
2007. szeptember 26. 23:12 | Sorszám: 33
Bordódy Kristóf
Nem, ez a "Zombik éjszakájá"nak a címszereplöje

Téma: Jelenléti ív
chestbruster
2007. szeptember 26. 23:10 | Sorszám: 17
Istenostora

Vagyok az Indexen, mondok nem megy a Gondola,de irja valamelyik észlény, ö most jött onnan.Akkor már két napja elérhetetlen volt a Fórum.Ez a tények tökéletes semmibevevése mindig elámít.


Téma: Egy elveihez hű nő
chestbruster
2007. szeptember 26. 22:59 | Sorszám: 30
negyven rabló
Yes
chestbruster
2007. szeptember 26. 22:58 | Sorszám: 29
mpd
Viccelsz, vagy úgy teszel, mintha viccelnél?

Téma: Mit tegyünk ?
chestbruster
2007. szeptember 26. 10:12 | Sorszám: 126
rendes kis
Azért Szekenenré Taa elzavarta öket a p...ba, mint hikszoszokat. A második kivonulást Ramszesz alatt semmi sem bizonyítja, még azt sem, hogy ott voltak.Igaz, nagyon szeretnek arra hívatkozni, hogy az átkos egyiptomiak fizikai ( !!!!) munkára kényszerítették öket. (magtárépítés)Gondolom ,ez a nonszensz azóta sem ismétlödött meg.

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 26. 10:04 | Sorszám: 649
tiszavirág
Nos, a legnagyobb nöi lapoknál ( a nemzetközieknél föképp) kevés kivétellel érettségizett, nyelveket nem tudó, a helyesírással hadilábon álló nöcik a föszerkesztök, milliós fizetés, ingyen ruhák, smink és egyéb kellékek, mobil, kocsi, plusz nyelvtanár hetenként kétszer, ingyen utak, stb. Van olyan " fiatal nöknek" szóló újság ahol olvasószerkesztö sincs, de ha van nem tud különbséget tenni a j, és a ly használata között.Minden rosszindulat nélkül, milyen értéket állítanak ezek elö, hogy ennyit érnek?

Téma: Egy elveihez hű nő
chestbruster
2007. szeptember 26. 09:55 | Sorszám: 26
mpd
Angela Merkel leánykori neve Angela Kasztner ( úgymint pl Kasztner Rezsö)

Téma: Olvastátok? ( 8.)
chestbruster
2007. szeptember 26. 09:52 | Sorszám: 794
mpd
Hja, és hol vannak a kifizetésekröl szóló számlák?

Téma: Ballib médiapatkányok
chestbruster
2007. szeptember 24. 08:44 | Sorszám: 462
Rendes Kis
Nagy nehezen látható lett ez a kép, inkább cinikus, és verbálisan szar, mint képileg. Nyugodtan ide tehették volna.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 24. 08:39 | Sorszám: 681
tiszavirág
Néró legalább következetesen hibbant volt, de Gyurcsánynál rettenetes nézni a mániákus depressziójának felfelé és lefelé szálló periódusait.Bár családi halálesetek és többszörös nösülés Néronak is sajátja volt, nem szólva a " mily nagy (blogoló) költö" veszett el benne.

Téma: Gyurcsány kilövése
chestbruster
2007. szeptember 15. 08:19 | Sorszám: 72
milletrash:
Szabó: Gügye
Szabó:Gárgyult
Szabó:Gay
Szabó:Gondozott
Szabó:Gátlástalan
Szabó:Gerge, bocs Kerge

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 13. 22:32 | Sorszám: 557
tiszavirág
Mert most tanult meg internetezni, és éjjel nappal a fórumokon lóg.

Téma: Olvastátok? ( 8.)
chestbruster
2007. szeptember 12. 21:21 | Sorszám: 487
oszlató kék
index Figyelö kartárs állítólag az atya

Téma: Sólyom László
chestbruster
2007. szeptember 11. 08:54 | Sorszám: 28
Marco
A beszéd két harmadában minden mondatban kiosztott Gyurcsányak egy pofont.Az Árpád sávos zászlón kívül, minden a helyén volt.

Téma: Csaba Laszlot is kuldtek?
chestbruster
2007. szeptember 11. 08:52 | Sorszám: 19
Földakó
Indulj a miniszterelnöki választáson, de télleg, aki ennyire
kristálytisztán lát, annak a kormányban a helye.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 11. 08:49 | Sorszám: 605
Oszlató kék
Azért nem értem, hogy hangosan nem röhögtek, amikor Lenvai elmondta, hgy mit KELLETT volna mondania Sólyomnak, tételesen.
chestbruster
2007. szeptember 11. 08:48 | Sorszám: 604
marco
Én, de nem így hangzott el pontosan,hanem a véreskezü miniszterelnök.Azurák Csaba majdnem meghalt a székén. Most jól érzi magát, három libával a golf nagyszerüségét taglalják.Ja és jön Csisztu müvésznö:" Csisztu visszatért!" Sajna....

Téma: Magyar Gárda
chestbruster
2007. szeptember 10. 12:51 | Sorszám: 2154
A legpimaszabb kishír a szombati NSZ-ban:"Bencsik Andrást, a Magyar Gárda egyik alapítóját meghívták Kötcsére a Polgári piknikre.Kérdésünkre, hogy ott lesz e Bencsik azt válaszolta, valóban meghívták, de Horvátországba utazik, ezért nem lesz ott."
Nem tudom értitek ezt a fínom hangolású álhírt.Kötcsét összekötni a Gárdával, Bencsiket a fidesz holdudvarral, stb.A hír persze nem hír, engem is meghívtak még sem jött el a NSZ érdeklödni, nyilván mert nincs közöm a Gárdához. Ráadásul évek óta meghívott Bencsik is,miért csak most lett érdekes a NSZ.-nak?Franc!

Téma: Beperelték Gyurcsány Ferencet
chestbruster
2007. szeptember 10. 12:45 | Sorszám: 21
orosz hússaláta
Cöcöcöcö, a lényeget kihagytad. Magyar, ez a balfék, aki minden perét elveszti azon sopánkodott Kóróval, hogy sajna az Alkotmány megengedi a perhez való jogot.És most ezt a szegény miniszterelnököt odahurcoltatják a bíróság elé.Jó, hogy nem zokogtak.Micsoda banda...
Ráadásul a TV 2 hazudott, nem az öszödi beszédért, hanem a benne foglalt utólag feltárt tények miatt perelnek.

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 09. 22:04 | Sorszám: 492
ab ovo
Neki sem jön be néhány hosszú magánhangzó! off
"A töke és fasizmus jegyesek
Minden külön értesítés helyett"
Lehet hogy betiltják józsef Attilát is?

Téma: Csaba Laszlot is kuldtek?
chestbruster
2007. szeptember 09. 21:56 | Sorszám: 13
Földlakó
Engem is küldtek, hogy fellazítsam a jobboldali sajtót.Mindazonáltal nagy önhittségre és tökfejségre vall Für Lajost és Becsiket földbutának tartani.Csaba László mint a liberálisok furdancsa belfúródik a HÍR TV-be, kolosszális.

Téma: Megbukott ...
chestbruster
2007. szeptember 09. 21:51 | Sorszám: 64
Oszt mi lesz a panzióval, az nyugodtan üzemel tovább, és beküldik a börtönbe a havi bevételt?
chestbruster
2007. szeptember 08. 08:24 | Sorszám: 60
A bankot, meg a benne található kincset érö adatbázist.Aki megvette naprakész MO. föld és lakáshiteleiböl.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 08. 08:21 | Sorszám: 582
Lányi András, amellett hogy nagyon a képben van, fínoman folyamatosan érzékeltette hogy " ezekhez" amúgy igazából nincs köze.Elfogadta a meghívást, mert fontos volt neki a mai tüntetés, de nem másért
chestbruster
2007. szeptember 08. 08:19 | Sorszám: 581
dalmáciai
Az is egy megoldás.Semmi bajom Rákayval, de nem való ide.Ez a müsor egy kedves intimitás volt, ahol két profi újságíró faggatott egy általa viszonylag jól ismert közéleti embert.
Na most akkor minek ide ez a brillantinozott Viva eresztés.Okosabb lett a müsor, jobb, érdekesebb? Nem. Protokolláris lett és unalmasabb.

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 08. 08:15 | Sorszám: 486
jogobella
Hol az állam?

Téma: A kommunista diktatura működtetői
chestbruster
2007. szeptember 07. 18:36 | Sorszám: 64
Rendes Kis
Harry Wu szerint még ma is vannak laokajok, azaz koncentrációs- átnevelö táborok, és kb. 3500 halálos ítéletet hoznak egy évben. Ebböl 2500- at végrehajanak, és sok köztük a nyilvános kivégzés, ahol pénzt adnak a jobb helyekért- talán a piactéren?- ( Az egész USA területére vonatkozóan 90 az évi kivégzések átlaga).Ide ment el a seggfej, ingyen tanulókat toborozni.SZVSZ egy tiszta kinaí tannyelvü iskola nem a legeklatánsabb példája a diszkriminációnak? Ha az ö zanza fejlével gondolkozunk?

Téma: A Hírszerző hazugsága alapján zártak ki 1 Fidesz-tagot ?
chestbruster
2007. szeptember 05. 10:13 | Sorszám: 11
Lajos bácsi
Mostantól bárkit vissza lehet keresni, mit írt az internetre?

Téma: Lovas Istvánt is küldték...?
chestbruster
2007. szeptember 05. 10:11 | Sorszám: 164
mpd
És ki volt a patafizika megalapítója?
chestbruster
2007. szeptember 05. 10:10 | Sorszám: 163
tiszavirág
Azért, ha valaki azt mondja, hogy az " élettársam",akkor inkább legyen a "nöm" vagy a "barátnöm"
chestbruster
2007. szeptember 05. 10:08 | Sorszám: 162
Hame
Kis hülyém.
Az Alien az alien, az idegen az idegen,nagyon beteg vagy?
Gyötör a kisebbségi? Ne tedd,mert árt az önérzetedenek, és abból csúnya dolgok sülnek ki:örökös bizonyítási kéyszer,orrpiszkálás, fixációs problémák...

Téma: Sólyom László
chestbruster
2007. szeptember 05. 01:04 | Sorszám: 10
én is kerestem az archivban, de még nincs fenn
chestbruster
2007. szeptember 04. 16:49 | Sorszám: 8
Még 1x , mi az a montázs, ami a Hetekben jelent meg Sólyomról, de olyan gusztustalan hogy a Gondola hírekben nem tette fel?
chestbruster
2007. szeptember 04. 15:59 | Sorszám: 5
Mijaza
montázs,ami olyan gusztustalan Sólyomról a Hetekben hogy a Gondola nem tette fel?

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. szeptember 03. 00:33 | Sorszám: 555
Le volt zárva a fél város, testörök és biztonságiak
chestbruster
2007. szeptember 03. 00:33 | Sorszám: 554
Le volt zárva a fél város.

Téma: Olvastátok? ( 8.)
chestbruster
2007. szeptember 03. 00:31 | Sorszám: 198
Szetey most toboroz végzös egyetemistákat a MEH be.És ezt pofátlanul beolvassák a tévében.

Téma: Szetey és Gyurcsány viszonya
chestbruster
2007. augusztus 30. 21:41 | Sorszám: 48
nemszadista
Úgy van, a köztörvényesek meg zöldet, a cigányok feketét
chestbruster
2007. augusztus 30. 21:40 | Sorszám: 47
ekszisztenciqális kvandor
Azért mert szerintem otthon ö a férfi.Nincs abban a nöben egy cseppnyi nöiesség sem, ellenben Gyurcsány aki hisztis, nyafis,pózolós, nöies. SZVSZ

Téma: Lánchíd Rádió 100,3 FM
chestbruster
2007. augusztus 30. 21:33 | Sorszám: 141
kapitamunista
Nem, ott volt az egy fél napig is.Ami megint a nem véletlen mellett szól, az az ,hogy ez a honlap a MN három honlapja közül a legkevésbé látogatott.
chestbruster
2007. augusztus 30. 21:32 | Sorszám: 140
Idöszakos Állat
Megengedem, akkor ennyire hülye, de akkor meg mit keres ott? Ha valakiben nem szorult politikai érzék, csak némi józan ész az ekkora baromságot véletlenül sem követ el.Ezt nem menti semmi, semmi ebben a hihetelenül kiélezett helyzetben.A Gárda botrány nem jött be, hát lett nekik egy Szetey rózsaszín háromszöggel.Ez ugye a véletlenek összjátéka?
chestbruster
2007. augusztus 30. 09:56 | Sorszám: 101
Dévényi
A nö apja református lelkész Erdélyböl jöttek, és azt rebesegetik ,hogy nem véletlenül.Ami az apát illeti többen otthagyták már a gyülekezetét, mert erösen politizál, minden évben más párt színeiben.
E pillantban vesére vár, úgyhogy véleményem szerint ez a legnyersebb provokáció volt, ami létezett.A nö el is tünt, minden hivataláról lemondott, kommentár nélkül.
PS. Amikor néhány éve Orbánt náci egyenruhában, lovon körözték a Neten, ki állt ki kormányilag mellette? Pásztor meg a világ legstresszesebb szerkesztöje, lapzártakor nem lehett megközelíteni, nyilván az online folymatossága miatt állandó nyomás alatt volt, és megbízott a nöben, ami a minimum egy szerkesztövel szemben. 2 gyerekes családapa.

Téma: Olvastátok? ( 8.)
chestbruster
2007. augusztus 30. 09:33 | Sorszám: 75
Amikor Orbánt lovon, náci egyenruhában körözték a Neten, melyik kormény állt ki mellé tragikus arccal? Menjenek a jófenébe..

Téma: Kormányzati negyed elnevezése
chestbruster
2007. augusztus 27. 23:07 | Sorszám: 139
negyven rabló
Akkor az én fejembe ment össze két cím, bocs. A végeredmény:El Quro Plaza
így jó?

Téma: Szetey és Gyurcsány viszonya
chestbruster
2007. augusztus 26. 17:04 | Sorszám: 3
Azt akarják mondani, hogy a Capellába jártak kávézni,a ahol Gyurcsányt törzstagként ismerték.Láttál te már Dobreven szoknyát?

Téma: Magyar Gárda
chestbruster
2007. augusztus 26. 16:57 | Sorszám: 1059
bocs Jogobella
chestbruster
2007. augusztus 26. 16:57 | Sorszám: 1058
Jogobbea
Magda Goebbels nagyon okos, nagyon müvelt, nagyon szép nagyon nagyvilági és igen szellemes asszony volt.

Téma: Számos alternatíva adott a benzin kiváltására. Ön mivel hajtaná autóját?
chestbruster
2007. augusztus 26. 16:49 | Sorszám: 94
urga
(Vese)
chestbruster
2007. augusztus 25. 08:36 | Sorszám: 73
Három liter Szentkirályi ásványvizet fogyasztok két lábra/ 24 óra.

Téma: Kormányzati negyed elnevezése
chestbruster
2007. augusztus 25. 08:34 | Sorszám: 125
Eddig a legszellemesebb az: El Quro Pasa

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. augusztus 22. 16:15 | Sorszám: 523
Igazságtom
Megmondom neked,a Magyar Nemzet írta meg. Valaki elment Borsodba egy kis faluba, ahol beszélgetett, és ott mondta egy nö, hogy vizitdíj= 300 ft 300 ft= egy kis vaj meg egy kenyér, és ö az utóbbira szavaz. Welness, tenger, te jó isten,voltál te falun vagy tanyán mostanság?

Téma: Olvastátok? ( 7.)
chestbruster
2007. augusztus 20. 23:28 | Sorszám: 919
Bokibiri
Qurva jó tanár lehet, akinek egyetlen saját gyereke nincs.Hacsak nem apáca Fellegi Katalin.

Téma: Dobrev Klára és férfiak
chestbruster
2007. augusztus 20. 23:24 | Sorszám: 98
negyven rabló
Joel Kotek-Pierre Rigoluot

A táborok évszázada.
Fogvatartás,koncentrálás, megsemmisítés.A radikális bün száz éve.
Nagyvilág kiadó.
Ilyesmiröl, ilyen emberekkel teljesen felesleges vitázni, nagyon jól tudják mik a tények és mi történik, de ök nem arra törekszenek, hogy igazat mondjanak, hanem hogy téged halálra szívassanak.A cinizmus megvédi öket mindenfajta lelkiismeret furdalástól.Ezért hazudnak folyékonyan és szemrebbenés nélkül.

chestbruster
2007. augusztus 20. 23:13 | Sorszám: 95
negyven rabló
Brusznyai Árpád sem kaphat szobrot, vajh miért?
chestbruster
2007. augusztus 20. 23:06 | Sorszám: 91
viselkedtek
sztálinisták
megroppantani, elnézését
chestbruster
2007. augusztus 20. 22:57 | Sorszám: 89
negyven rabló
Éppen most olvasok egy összefoglaló könyvet a táborokról. Viszonylag elfogulatlan, mert leírják, hogy a megsemmisítö táborokban a zsidók is rettenetesen vislekedetek, ahogy a trockista elvtársaikat a gázba küldték, meg ahogy a zsidó kommunisták terrorizálták a nem sztálnistákat, stb.Egy dolog, de aztán azt írják a szerzök igaz, hogy összesen 5 millió zsidót írtottak ki a táborokban , és 6 millióan haltak meg Ukrajnában csak az éhinség folytán, de ezt szigorúan tilos összevetni, mert ez utóbbi nem népírtás volt, csak a "parasztok gerincét akarták megrpppantani". A Shoa az egyedülálló.Nesze.

Téma: Lovas Istvánt is küldték...?
chestbruster
2007. augusztus 20. 22:46 | Sorszám: 131
Kingvidor
Most jutott eszembe, annak idején megkérdezték Bródyt, mit szól a KISZ aktuális kongresszusághoz.Erre azt moindta: A " Wurlitzer nem verkli, az szívvel kell tekerni"
chestbruster
2007. augusztus 20. 22:42 | Sorszám: 130
Hame
Idefigyel csak kis hülyém ha te az Alient két l-lel írod, akkor pontosan olyan butuska vagy mit amilyennek gondoltalak. Te nem melléütsz, te bele vagy betegedve abba hogy nem nézhetsz hülyének mindenkit..Szeretem amikor valaki annyira sötét, hogy folymatosan a másik foglalkozásán lovagol,nyilván ha takarító lennék,az nem zavarna annyira, igaz? Mi ez, komplexus? Abszolute nem tudsz megbántani,gépelek, valóban sokszor nem figyelek, a számítógéphez meg végképp nem értek, éppen le tudom irni ezeket a mondadatokat.Szóval tubi örülök hogy a magánéletem is érdekel, ez a következö állomás ,valóban nehéz az élet, de hálistennek az ilyen mint te is,sokat tesznek arról, hogy jobban érezzem magamat.Csókolom a sorközöket, meg Simacot, Sztrugackíjt , Barjavelt,Tor Aget,Lovecraftot meg a többieket.Ja, drága neked az Eridanus Alfája, nem én.

Téma: Olvastátok? ( 7.)
chestbruster
2007. augusztus 19. 15:57 | Sorszám: 908
Tévedni teccik de nagyon. György Péter hívatta fel az X ..bankot, és ordította bele hogy nincs a narancsnak pénze. Annyi köze volt már akkor hozzá Kövérnek, mint nekem hozzád.De örülök ennek az indexes húzásnak, nehogy má a lényegröl beszéjjünk, mindig kell valami guimicsont, amit rágicsálhattok.

Téma: Lovas Istvánt is küldték...?
chestbruster
2007. augusztus 19. 15:53 | Sorszám: 119
Hame
Még véletlenül sem a Húsvét szigetekröl van szó, hanem az olmék emlékekröl Mexikóban, de csak mondd a magadét,( a sisak és kalap közt akkora a különbség mint én, meg te közöttem) Örülök, hogy ilyen tájékozott vagy,de ebben a témában olvass többet, és írjál kevesebbet.Ammenyiben pedig Bradbury a Fahrenhaitról ismerszik meg, mert egyébkét nulla, akkor a Marsbéli Krónikából a Ház halálát, és a novellái közül az Usher Ház pusztulását neked meg sem említem.A többeiknek ajánlom olvassátok el, aztán beszéljünk róla.
A zseniális Ürodisszeia , az volt húsz évvel ezelött, újranézve egy dögunalmas lelkizés.
Ajánlom figyelmedbe az elsö mondatodat:izlés dolgába ne vitatkozz!Különösen, ha már tárgyában is egy nagyot tévedtél.Az ilyen kifejezésketöl meg hogy " cseh figura"kimélj meg ha,lehet. Vannak emberek akik erre teszik fel az életüket, minimum a nevüket csak úgy tiszteletböl, tudod neked van izlésed....
Utóirat:Ha jól emlékszem nem írtam azt hogy az Alien zsniális és KIVÁLÓ (!!!), hanem azt írtam profi munka.Még tudok különbséget tenni a hegyesre fagyott kutyaszar és ä a hegyes piramis között. Mely utóbbit sajna sem ágakkal sem kötelekkel nem sikerült még odábbhúzni.
chestbruster
2007. augusztus 19. 09:50 | Sorszám: 113
Kingvidor
Szivi, ha te csak Nemerét olvasol e tárgyba és sem Hancockot, sem Gilbertet, sem Bauvalt,Piazzy Smitht- sem a többi alternatívot, akkor ezt a diskurzust itt ne folytassuk. Annyit még hozzáteszek a névsorodhoz,ami persze nem passzol a te üres ürödhöz: Ray Bradbury.
Profin megcsinált scifi- horror az Alien?
Ugyanakkor a fent említtet zseniket nem lehetett rendesen filmre vinni.Még a 2001-ik Ürodisszeia is dögunalom.Vagy a Düne, még Linch is bukott vele, a másik feldolgozás meg nulla.
Egy végsö kérdésem mégegyszer: Ki építette Hufu piramisát, és hogyan? Ha valóban nincs benne rejtély akkor magyarázd el, hogy a 32 200 000 tonna súlyú gúlát hogyan húzták fel, és ha van még idöd, akkor azt is mondd el, hogy az olmékok által készített többezer tonnás sisakos köfejeket vajh ki készítette? Miért hogy nincs a világon egyetlen szállító jármü, ami el tudná öket egy múzeumba vinni? Azaz van egy Saturn rakétaszállító, ami 7750 tonnát képes szállitani, de a szobrokat nem lehet elmozdítani, mert nincs a világon olyan híd, ami ekkora súly elbírna.
Nos, ez neked nem rejtély, nekem igen.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. augusztus 19. 09:32 | Sorszám: 437
igazságtom
Hogy ez mennyire nem igaz:Egyszer jártam a KIKA nevü kacatgyüjteményben, felszólítottak hogy nyissam ki a táskámat.A biztonsági ör széttúrta a tisztasági betéteket majd elengedett.A büdös életben a lábamat oda be nem tettem és nem is teszem.
Én ingyen sem vagyok képes elviselni semmiféle basáskodást.Ezért nagyon sok üzlet van, ahová ez ügyböl kifolyólag : pimasz az eladó, levegönek néz az eladó,belémköt az eladó, kosz van, bogár van,fanyalgás van,elállják a polcot, ahová nyulni akarok, átvernek, rámszólnak- nem megyek. Igaz, ez sem izgat senkit, mert kies országunkban egyetlen eladó, a piaci kofán kívül nem érdekelt abban hogy eladjon.Viszont az idegeimet nem rongálom

Téma: Olvastátok? ( 7.)
chestbruster
2007. augusztus 19. 09:16 | Sorszám: 905
Egyet biztosan tudok, a Pesti Hírlap, sikertörténet lehetett volt,miután Varga a tulajdonos magára hagyta.Pálffy G.elintézte, hogy a Hiradó elöterében Bencsik és Antall találkozzanak. Bencsik elmondta, hogy az újságnak napjai vannak hátra.Antall semmit nem ígért konkrétan, de nem is zárkózott el, a lap kapott néhány millió forintot, amiböl az akkori Egyenleg szégyenletes cirkuszt rendezett.Úgy megíjedtek ettöl, hogy szóba sem álltak velünk.Borostól Marinovichig mindenki ígért valamit, Szabó Ivánon át, de nem adott senki semmit..Akkor kelt lábra a híre, hogy a Narancsot táskából támogatják, és akkor tudtuk meg, hogy a Kurir 200 milliókat kap a Postabanktól, és veszteséges.Ha Pesti Hirlap megvolna, a nemzeti sajtó bikareös volna: a Nemzet a higgadt elemzö, a Pesti Hirlap a nemzeti radikális napilap. Nos, hogy ez nem így esett,az az Antall és Boross kormány gyávaságának köszönhetö. A PH.akkor szünt meg, amikor a választás elötti legmagasabb példányszámot érte el.

Téma: Lovas Istvánt is küldték...?
chestbruster
2007. augusztus 18. 07:53 | Sorszám: 111
kingvidor
Menet közben kiderült, hogy múltunkkal sem tudunk mit kezedni, ( Egyiptom,Nazca,Sacsahuyaman,Tiahuanaco, Szfinx stb)nem az a kérdés, hogy van e marsi arc ( az is) hanem hogy ki építette a Hufu piramist, minek, hogyan? Sokkal több könyvet adnak el ebböl a témából,mint a bolygóközi utazásokból.
Más:Öszintén, az Alien tetralógiát nem lehet már felülirni.
chestbruster
2007. augusztus 18. 07:48 | Sorszám: 110
nemszadista
Az ég szerelmére az egyik egy történelmi regény, a másik egy sciente fiction.Az azért nem volt semmi,amikor a Világok harca rádióváltozata hatalmas pánikot okozott New Yorkban, mondván kitört a marsi háború.
chestbruster
2007. augusztus 17. 17:43 | Sorszám: 99
Kettö is van, melyikre gondolsz: Wells vagy Gárdonyi?

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. augusztus 16. 07:01 | Sorszám: 569
Mégegyszer visszatérnék a Schorbert Rubint házaspárhoz. Amit a Szigetröl a tévékben nyomattak az a sárbanfetrengés,ivás,és trágárkodás.
Most olvasom, hogy milyen boldog az egyik vendég, mert látja mint épül lefelé, a hordozható WC- ket meg a Dunába dobták, amikor benne ült valaki.Semmi közöm az egészhez, de Schorbert Norbertet az borította ki hogy két hányásban és sárban fetrengö homokos szopta egymást a meleg sátor mellett.
Erre minden bunkónak és primitiv parasztnak elmondják öket.Nem arról van szó, hogy ez a Sziget olyan lett, mint az amerikai diákoknak egy európai körút. Inkognitóban vagyok, nem lát az ájtatos családom végigdugom a kontinents, majd hazamegyek és feleségül veszem Rachelt? Aki szintúgy akkor érkzett meg Európából.Vagy pedig ez az egész Sziget história ama urban legendek közé verekszi be magát, amelyröl tilos elmarasztaló véleményt mondani.
chestbruster
2007. augusztus 16. 06:51 | Sorszám: 568
A Prozacot már nem forgalmazzák Magyarországon.Sajna

Téma: Lovas Istvánt is küldték...?
chestbruster
2007. augusztus 15. 09:02 | Sorszám: 16
ÖRÖKBEFOGADOTT GYEREK VOLT
chestbruster
2007. augusztus 15. 08:47 | Sorszám: 14
Földlakó
Én sem vagyok a figyelem csúcsa, de te másnapos vagy, vagy be vagy rúgva, hogy nem tudsz egy mondatot tisztességesen leírni? Vagy legalábbis nagy vonalakban.Hogy az Idexen mit firkálsz lelked rajta, de legalább itt eröltesd meg magadat.
Csá!
chestbruster
2007. augusztus 15. 08:43 | Sorszám: 13
AE Rosszul tudod, indián felsége volt, zsidó nem

Téma: Magyar Gárda
chestbruster
2007. augusztus 15. 08:23 | Sorszám: 427
Besenyszög

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. augusztus 15. 08:22 | Sorszám: 552
igazságtom
Most bajszintotta le Liptai Rubint Rékát, mert azt merte modnani hogy a szigetiek koszosak, büdösek,és az egész egy kétségbeejtö promiszkuitás.Arra akarta rávenni, hogy vonja vissza, Rubint viszont közölte, hogy ez a vélménye. Na, majd megköszöni Gerenday neked, fejezte be a hülyéje.

Téma: A derék fiúk ( Inkal Security)
chestbruster
2007. augusztus 15. 08:18 | Sorszám: 0
Az index a mai kínálatában egy nagy riportot közöl az Inkal Security szigeti munkájáról."Objektív és pártatlan" dicsöítés,alapjában véve egy gusztustalan seggnyalás.Ha jól fogtam fel az Index moderák már napokkal hamarabb felszólították a topicolókat hanyagolják az Inkalról szóló negatív megjegyzéseket.Hüha!! Mik vannak!

Téma: Lovas Istvánt is küldték...?
chestbruster
2007. augusztus 15. 08:09 | Sorszám: 9
Amerikai és magyar állampolgár, hogy tévedéseket oszlassak.
chestbruster
2007. augusztus 15. 08:08 | Sorszám: 8
földlakó
Nagyon sikeresen tette, mert Kovács egy hasábon helyesbített másnap. hahaha

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. augusztus 10. 12:04 | Sorszám: 334
Már mindenki örjöng a baloldalon, erre Csermely megtalálta Lang Györgyi dagadék nyilatkozatát, aki nagyon örül a Kohn vergencia progamnak.Ott van a Nemzetben,hhihihi

Téma: A segítségeteket kérem!
chestbruster
2007. augusztus 10. 12:00 | Sorszám: 14
orosz hússaláta
Nekem még az sem nyilvánvaló, hogy visszaszerezzem az ékezetes magánhangzóimat a fórumozáshoz,úgyhogy ne tessék a kisebbet gúnyolni..

Téma: Ballib médiapatkányok
chestbruster
2007. augusztus 09. 07:21 | Sorszám: 444
höhöhö, mármint foglalakozásilag lantolt, Benkö Lantos Dániel, na milyen?
chestbruster
2007. augusztus 09. 07:20 | Sorszám: 443
Ja, Új Péter az Index föszerlkesztöje a Népszabadság fömunkatársa
chestbruster
2007. augusztus 09. 07:19 | Sorszám: 442
dalmáciai
Haj,haj évek óta élvezem az aljas mocskosságukat...Nincs már jelzö,amit nem akasztottak még rám.-Evilre való tekintettel nem mondok többet.

Téma: A segítségeteket kérem!
chestbruster
2007. augusztus 09. 06:52 | Sorszám: 2
Gyapjas zs.
Csak sejtem ,hogy Machintoshoz is értesz? A Magyar Hírlap dolgozik ebben a rendszerben, próba, szerencse, ott állandó mozgás van.

Téma: Ballib médiapatkányok
chestbruster
2007. augusztus 07. 20:12 | Sorszám: 432
Tiszavirág
Az anyukája, és mivel sokáig dolgoztunk egy szobában, családi dogok is elökerültek onnan tudom!!!Egyébként, ha van katolikus Lantos ismerösöd értesíts!!!
chestbruster
2007. augusztus 06. 20:28 | Sorszám: 426
Tiszavirág
A mamája Lantos Anna, tehát az, de ez Ferit egyáltalán nem érdekli, apukája pedig igen, Gazsó Ferenc szociológus, oktatáskutató.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. augusztus 06. 08:23 | Sorszám: 291
Macisajt
Földesi Margitnak hívják, az apukája Földesi Jóska, aki az Ifjúsági Magazin föszerkesztö helyettese majd az Új tükör párttikára, majd a Ring föszerkesztöje volt.Ellentmondásos figura, nélküle nem lenne Demokrata, ö hozta össze a befektetöket a Pesti Hirlap megszünte után az újságírókkal. A lánya, hát..egy darabig föszerkesztöje volt a Heti Magyarországnak, de göze nem volt a szakmáról, most a Pázmányon tanít.A frizuráján kléne változtatni, meg a hangját mélyiteni, mert egy hangszinen van Szili Nórával meg Csisztu Zsuzsával, gyöngytyúk hang.

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 31. 12:37 | Sorszám: 306
figyelök
Na de a Mercader sarj kitüntetést kapott utólag berzsenyvetöl

Téma: Kovács Géza: Első lépés… 2007. augusztus
chestbruster
2007. július 31. 12:35 | Sorszám: 5
figyelök Arról nem szólva hogy daróci hogyhíjják Dávid ma elmondta, hogy augusztus 20-ra az egész kormány a helyén lesz. Valszeg reménykednek abban, hogy néhány hülye majd ugribugrizni kezd.

Téma: Olvastátok? ( 7.)
chestbruster
2007. július 31. 12:31 | Sorszám: 574
zappara
1. 25 milliárdot vontak ki az egészségügyböl
2. A házorvosoktól elvonták az amortizációs támoagtást
3. Házirovos a VII kerületben, ha ,megszakad sem marad neki 50- 60 ezer forintnál a vizitdíjból. ( adózik)
AZ EGÉSZ BÜVÉSZKEDÉS SZEMENSZEDETT UNDORMÁNY ÉS ÁTVERÉS.
TöBB PÉNZ, tudod te mi a több pénz? Szóbeli tanácsadás Kóka minisztériumában, olvasd el a listát a tegnapi MN-ben.Szóbeli tanácsadás 3-4-5 10 milliókért, úgyhogy menj barátom a fenébe!!! Rendelettel tiltanám be a szóbeli tanácsadás címü szélhámoskodást, ami nem más mint a haverok zsebét megtömni pénzzel nulla munkával.

Téma: Itt kérdezz! Majd valaki válaszol! II.
chestbruster
2007. július 27. 07:47 | Sorszám: 84
pannonpuma
Már most kezdd el, mert kapsz egy ideiglenes személyit, és hosszú a macera mire mindent pótolsz.
chestbruster
2007. július 27. 07:45 | Sorszám: 83
mpd
Elég lett volna az utolsó öt sor is. Ugy lászik felfogtad mröl beszéltem.Erröl írtam egy meglehetös mérges irományt a 2002-es választáskor. Akkor lettem az Index egyes számú közellensége.Remélem így már érthetöbb minden, úgyhogy nem bukkanok, hanem bukkantam.És szerintem az internetes fórumok az elkövetkezökben igenis befolyásolni fogják a választásokat. NNNa, ennyi. maenstream= véleményadó,PC-szellemi elit.

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2007. július 27. 07:39 | Sorszám: 89
Hame
Nacsak nacsak, miután latitból államvizsgám van bátorkodtam kijavítani, én a helyedben a helyén kezelném a dolgot és megjegeyzném ,hogy "rr" ugyanis inter és ruptus, teccik tudni? Szeretném felhívni a figyelmedet arra a rettenetes emberi tulajdonságra hogy mindenki addig bübáj, amíg valaki nem szól neki valamiért.Mondd csak édesem, miért nem akkor ágálsz, aikor az újságban olvasod a rettenetes helyesírásomat? Akkor beszéljünk rólam, rendben? Mert így nagyon kilóg a gebe lába.

Téma: Csatlakozz!
chestbruster
2007. július 27. 07:32 | Sorszám: 5
Aha, hihetetlen csapás lesz a bankokra nézve. Ez különösen akkor hasznos indítvány, ha egy évre kötöttél le betétet.Értem én a gondolatot, és igazat is adok neked, de gondold meg hogy a közalk.-ak nagyrésze valamelyik bankhoz van beterelve fizetésileg, ök mit csináljanak? Valami reálisabbat.....

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2007. július 26. 20:12 | Sorszám: 83
interruptus

Téma: Itt kérdezz! Majd valaki válaszol! II.
chestbruster
2007. július 26. 20:10 | Sorszám: 78
mpd
Akkor te nem tudod mi a "jelenség", mint vizsgálni való folyamat, arról nem szólva, hogy azt ugye viccnek szánod, hogy nyelvészeti és történelmi ismereteidet a Gondolán óhajtod csiszolni. Vagy ha igen, akkor nézd el, hogy mások társalgásra használják ezt a lehetöséget.Én péládul tudni szeretém, hogy egy iternetes fórum a jövöben miképpen képes, illetve képes e befolyásolni a gondolkodást.ld. maenstream vonala...
chestbruster
2007. július 26. 14:07 | Sorszám: 74
Rótofevil
Miért voltál ilyen rideg az index topiccal? Én annyira jóindulatú voltam hogy Macskosz vezeték és keresztnevét ki sem írtam, nem úgy mint Ök, akik ezzel szórakoznak évek óta?

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2007. július 26. 14:02 | Sorszám: 81
Kekec
Ezt az éktelen marhaságot honan vetted?Mielött ezt a sunyiságot megismétled arra céloztam, hogy Magyarországon szinte MINDEN a rendelekezésére áll annak, aki nem akar teherbe esni.Tetszik érteni?Ugyanis gyereket vállalni pontosan olyan jog, mint nem vállalni, ehhez azonban nem szükségszerü az abortusz.

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 26. 09:02 | Sorszám: 515
csaken
Különösen akik családilag érintve vannak igen idegesek lesznek az ilyen hányaveti dumától.Tartózkodjatok a parasztozástól!!!! én pl soha de soha de soha nem, igaz prolizni sem szoktam....

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2007. július 26. 07:47 | Sorszám: 79
Kingvidor
Azért ez a kérdés nem ilyen egyszerü.
Az alapkérdés ottan van, hogy egyetlen nemkívánt terhességnek sem lenne szabad bekövetkeznie.Aki nem akar védekezzen, aki viszont akar azt nem kellene elvadítani már az elején az orvos-beteg viszony megtorpedózásával, szülészek sorozatos megbüntetésével: nem rendelhet, nem választhat, bezárják, megszüntetik stb

Téma: Ki mit tud az INDEXről?
chestbruster
2007. július 26. 07:41 | Sorszám: 210
Idöszakos állat
Kaptam egy invitálást Hívjuk meg....az Indexre, legalább 4 évvel ezelött, meg kéne nézni. Székely Kecskés János, ha mond ez még valamit, itt bábáskodott a Gondola születésénél azt mondta, ne fogadd el a meghívást, mert ki fognak csinálni ott.Én hülye nagy bátran, mert ki ha én nem: már ez eleje rosszul kezdödött, még nem voltam fórumozó, mikor megérkezett a felkérés.Válaszolni sem tudtam még, de macskoszka vezetésével megindult a roham, hogy én egy gyáva beszari,senkiházi, kommunista , ifjúkommunista stb, aki nem merek az Indexen megjelenni.Hát megjelentem. Rövid idö alatt kitiltottak , akkor azért nem tudtam vendégeskedni, kitiltottak jónéhányszor, párszor meg magam kértem a törléseket, mert nem lehett elviselni azt a szarkenegetést, ami ott ment.Most ugyan fenn vagyok, de Macskosz jóvoltából mindenki tudja ki vagyok és PVC Padló, Bitera elvtárs, Stoppermutter,Figyelö, Macskosz, a kedves férje, Doppelstangl, meg mittom én ki még azonnal megjelennek a környéken gyalázkodni. Szakmailag, emberileg ezeknek mindegy csak nagyot üssön.Nos, tekintve a tekintendöket mostmár én sem igen szoktam visszafogni magamat.

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2007. július 25. 23:23 | Sorszám: 77
Kekec
Elöször is nem minden tabletta hormonszintje egy "mini pill"-é, úgyhogy rosszul tudod, másodszor foglalakozz hasznosabb dolgokkal!

Téma: Ki mit tud az INDEXről?
chestbruster
2007. július 25. 19:05 | Sorszám: 193
Idöszakos Állat
Vedde elö valahonnan a liberális kézikönyv az indexen vagy mifenét.Na pont azt csinálják pontról pontra öten- hatan, mint hiénák, trágárul és ocsmány szavakkal.

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2007. július 25. 19:02 | Sorszám: 75
kekec
Mindkettöt rosszul tudod. Amikor már beáll a hormonszint 1-3 nap hasmenés semmit nem jelent.Amennyiben pedig a spirál mellett fefurakszik egy hímivarsejt, semmi baj nem lsz, célba ér. Legfeljebb leveszik a spirált.Természetesen ha Jóisten úgy akarja szüzen is teherbe lehet esni, de ez a topic ha jól harangozom a Mifeprisztonról szólna, nem?

Téma: Ki mit tud az INDEXről?
chestbruster
2007. július 25. 14:23 | Sorszám: 188
oszlató kék
Na, az hogy énrám miket hordott össze, minden alkalommal felfedve a többi szarházi haverja elött, hogy ki vagyok, meg hogy mikkel fenyegetett, zsarolt,az mind nem érdekes, de ahogy ezt a palit kikészítették azt egyszerüen nem hittem el. Két állítólag " valaki" hogy tudott a trágárság olyan feneketlen mocskába süllyedni mint Ö és Indián.Akinek lelkivilágához annyit, valami olyasmit írt nekem, hogy jobban utál mint Szálasit.
chestbruster
2007. július 25. 13:51 | Sorszám: 186
180- tól 84- ig töröltek, mert halavány betüvel Macskatappancsok ocsmányságai iránt érdeklödtünk. Megöríztem azt az emailváltást ami Ptiszai, Macskosz és Indián között törétént, mert a szerncsétlen hülye valamit ellentmondott az Indexen. A sátánista szertartásokon nem használnak olyan kifejezéseket, mint amit a két Index elitje a Ptiszai édes anyukájára küldött..
chestbruster
2007. július 25. 13:46 | Sorszám: 185
Zsíros B.
Mi van macskosznak személyiségi jogai vannak? Ennek a mocskosszájú szípolynak? És nekem?

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2007. július 25. 13:40 | Sorszám: 71
Hame
Hol vannak a vesszök?
chestbruster
2007. július 25. 13:37 | Sorszám: 70
zappara
Az a gyanúm, hogy ezzel a problémával soha nem foglalkoztál a közhelyeken túl. ( ld. az elsülö kapanyél, hát persze, söt, hogy egy páncéálos lovag jön szembe veled a Körúton annak a valós százaléka 50-50. Vagy jön vagy nem jön,de azért inkább nem. Nem?
chestbruster
2007. július 25. 13:33 | Sorszám: 69
Hame
Nos, az nagyritkán megtörténik, de a tablettánál kizárt.Ez felelötlen ostoba kislányok szövege, akik arra nem képesek, hogy fegyelmezetten egy napon egy idöben megtegyenek valamit.Ne felejtsd el hogy a tabletta egy állandó hormonális állapotot tart fenn t-képpen, amit csak akkor lehet megszakítani, ha valaki folyamatosan megszegi a gyógyszer használati utasítását.Egyébként a spirál melletti tehességnek sincs kockázata.

Téma: Dávid Ibolya folyamatos zavarkeltő akciói
chestbruster
2007. július 25. 10:30 | Sorszám: 22
pannonpuma
Csurka a múlt heti MF-ban azt írta, hogy az:" MDF a rendszerváltás hullócsillaga, ami most úgy néz ki mint egy mocsáron úszó kalap, amely holdvilgos estéken idönként brekeg "

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2007. július 25. 10:27 | Sorszám: 64
Vivy
Te nem hajthatsz végre abortuszt, legfeljebb rajtad hajtják végre.Úgyhogy, menj neki mégegyszer!!!( hol kérdésre ban- ben, hová kérdésre ba-be)
chestbruster
2007. július 25. 10:25 | Sorszám: 63
hahaha! Aki azt mondja hogy a fogamzásgátló tabletta rendszeres szedése mellett teherbe esik, az akkora hazug, mint az Eiffel torony!!!! Vagy nem szedte rendszeresen, vagy összevissza szedte, vagy egyáltalán nem szedte.Ez nem praliné, hogy a kötényzsebböl vagy bekapkodom, vagy elfelejtem.

Téma: Fejtö- díj Gyurcsánynak
chestbruster
2007. július 25. 09:27 | Sorszám: 40
Nem akartam azzal az olcsó poénnel elöjönni, mi lett volna, ha Liszkay Pethö Sándor díjat ad Orbánnak, amikor az meglátogatja a Magyar Nemzet szerkesztöségét, kormányzása alatt.
chestbruster
2007. július 25. 09:25 | Sorszám: 39
Lajos bácsi
Az nem szakáll, hanem combfésü

Téma: Ki mit tud az INDEXről?
chestbruster
2007. július 24. 07:51 | Sorszám: 140
Most nyitottak kb 10 Orbán topicot: Orbán kövér, Orbán nyálas, Orbán veri az asszonyt, stb

Téma: Fejtö- díj Gyurcsánynak
chestbruster
2007. július 24. 07:49 | Sorszám: 0
A szociáldemokrata elkötelezettsége miatt és Fejtö Ferenc szellemében tevékenykedö Gyurcsány Ferenc Fejtö Ferenc díjat kapott a Népszavában tett látagatása során.Most a félalkoholista felelös szerkesztö kézzel lábbal bizonyítja, mennyire , de mennyire megérdemelte.Elötte Andrassew Iván kapta, megtisztelö névsor.Zárszavában arra kérte Gyurcsányt , hogy nagyszerü gondolatait továbbra is a liberális szociáldemokrata Népszavával ossza meg. Mossanak fel!!

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 24. 07:42 | Sorszám: 496
tiszavirág
Ezen a trivialitáson én is elcsodálkozom, nem vagyok hajlandó azt leírni hogy heteroszexuális vagyok.Normális vagyok, nemde?Homofób, xenofób, hungarofób, itt mindenki hülye.

Téma: Hőség
chestbruster
2007. július 23. 07:47 | Sorszám: 372
Bátky János
Azt mondja a szomszédom ( föorvos krónikus belen)hogy csak a terminális állapotú tumorosok halnak meg. Fektetik, itatják és mossák a betegeket.A régi kórházak kifejzetten hüvösek 5,20-as belmagasság.
chestbruster
2007. július 23. 07:43 | Sorszám: 371
tiszavirág
Gellért?

Téma: COMBINO VILLAMOSOK - BKV
chestbruster
2007. július 22. 10:06 | Sorszám: 366
zappara
Ne hazudj, te! Mással sem járok mint az eláztkozott hatossal, csak bizonyos ajtók mögött van hely, a kerekek be vannak tolva a szerelvény közepe felé, az üléseken emiatt egymás nyakába rakják az utasok a lábukat. A höség elviselhetetlen , sehol nem jön be levegö, csak azon a két Combinon, ahol beszerelték a klímát.Nincs elég hely arra hogy két utas egymás háta megett elnavigáljon ezért állandó trágárkodáS, ordítozás, és veszekedés kíséri a fel és leszállásokat. A cigány kisebbség soha nem ott száll be a gyerkkocsival ahol azt a piktrogram jelzi, ezért elállják az utat, a többi utas se té se tova, miközben a rákba küldözgetik a köcsög anyját.úGYHOGY DRÁGA BARÁTOM, MENJ A FENÉBE!!!TEGNAP MENTEM bUDÁRA, A VILLAMOS TÖMVE VOLT, SENKI NEM MERT LEÜLNI, MERT ÉGETETT AZ ÜLÉS, ÉS OLVADT A MÜANYAG AZ ABLAKON!

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 21. 07:23 | Sorszám: 469
igazságtom
A Jehovisták képeslapja: Örtorony

Téma: Hasznos-e a Fidesz számára a népszavazás?
chestbruster
2007. július 19. 09:24 | Sorszám: 113
orcapof(a)i
Én elviekben a módszert tartom halál erkölcstelennek, beleszarni mindenbe,rombolni pusztítani, mert azt ne mondd hogy ez a kilenc hónapos idöhúzás kifejezetten használt az ügynek. Mire a szavazásra került a sor úgy le lesz fárasztva a tömeg hogy ihaj..
chestbruster
2007. július 19. 09:09 | Sorszám: 111
Ja, aki nem tudná, Kálmán és Halmai egy kuratóriumban kotlanak valami liberós gyülekezetben.Egymás helyettesei.Ennyit a függetlenségröl.
chestbruster
2007. július 19. 09:07 | Sorszám: 110
Ennek vége! A népszavazást Kálmán.-Halmai baráti kettös kiütötte. Az MSZP zseniálisan taktikázik, egy halszálkával megakasztott mindent.Ettöl kezdve semmi sem komoly, minden relatív és nevetséges. Így lehet Magyarországon semmibe venni a népfelség elvét. Pont.

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 18. 17:59 | Sorszám: 375
A fenébe!
Jöttem hazafelé, a földszinten lakik egy cigánycsalád, természetesen ott kotlottak a lakásuk elött. Bementem a lépcsöházba, végighúztam a cipzárt a válltáskámon, és belenyúltam a postaládakulcsért.Amíg kinyitottam a ládát, éreztem hogy valami lehúzza a vállam.Megfordultam és egy fiatal cigánygyerek vihogott képembe, keze könyökig a táskámban kotorász. Elkezdtem ordítani, hogy tolja le a gatyáját, mert ott a pénztárcám.De azt hála istennek nem tudtam még elvenni, némileg megzavartam.Aztán eltakarodott vigyorogva. Addig settenkedett cigóéktól a lépcsöházba, amíg én átmentem a kapu alatt. Azt szeretném tudni, hogy Gusztos Péterrel miért nem történik soha ilyen, engem meg minden hónapban megpróbálnak meglopni.Zappara: elöítélet?? Inenntöl kezdve a lépcsöházban a balomban svájci bicskával fogok postaszekrényt nyitni.

Téma: Olvastátok? ( 7.)
chestbruster
2007. július 18. 17:52 | Sorszám: 324
Kekec
Úgy lett Kartal, hogy nem akarta a szülök ismert nevét, és valamelyik zsidó felmenöje nevét vette fel.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 18. 17:48 | Sorszám: 162
Kekec
Te nem vagy eszeden, vagy egyszersmind szellemesenek képzeled magad? Fingod nincs micsoda siralmas helyesírás járja manapság, hogy csak a "muszájról" szót ejtsünk, vagy igazat adsz Kálmán nyelvész úrnak ,ki kell dobni a Helyesírási Tanácsadó Szótárakat, minek? Mindenki úgy ír, ahogy akar. Látod mán, te eltévedt kondenzcsík?

Téma: Hőség
chestbruster
2007. július 18. 13:00 | Sorszám: 7
Megindulhatna a magyar "sivatagi vihar"

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 18. 12:58 | Sorszám: 240
Na ez az ami magyaros lázálom. Ajánlom figyelmedbe, hogy pápua uj guineából túrista csoport érkezett a Bakonyban, ahol távozásuk után emberi csontmaradványokat találtak. Bencsik meg Varga Dombi összejárták az országot egy állítólagos kibucért, nem találták meg, de mindenhol beszéltek róla.Persze ahogy Kármán Incit megverték ????

Téma: Médiadiktatúra
chestbruster
2007. július 18. 12:54 | Sorszám: 163
Dévényi
olynan nagyon harcias azért nem volt...módjával harcias...

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 18. 12:52 | Sorszám: 155
sulykol, sulyok, selyem, de sújt, fojt,papagáj,

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 18. 12:50 | Sorszám: 373
Zappara
Ami nélkül ember nem létezik, te sem...Hányszor öleled pici korodban át a tüzes kályhát? Egyszer..onnantól ha meglátoid a kályhát csak a sült kezed jut eszedbe...még az sem nagyon hogy meleget ad.Sajnos mindannyian így vagyunka cigányokkal, mindenkinek van egy megalázó undorító élménye velük, Úgyhogy ha édesek ha kedvesek messze kikerülöd öket.Elöítélet ? Az! Segít a túlélésben , igen.Nahát akkor!!

Téma: Olvastátok? ( 7.)
chestbruster
2007. július 18. 12:46 | Sorszám: 321
Rdivoj
Az a baj hogy Kartal menthetetlen, egyébként nem alkoholsita és nem züllött picsa ,világéletében, meg az ántiban is a cigányok és a zsidók fö szószólója volt.Jó költönek indult, aztán valahogy kibicsaklott: Hajnal Anna költönö és Hajnal Gábor költö leánya

Téma: VEZET A FIDESZ (2007)
chestbruster
2007. július 16. 13:47 | Sorszám: 498
Bodnár

Téma: állami rasszizmus
chestbruster
2007. július 13. 08:41 | Sorszám: 20
hame
A nagyanyámtól tudom , a nagyváradi zárdából zavarták haza 1919-ben a román hadsereg bátor katonái.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 13. 08:39 | Sorszám: 117
süti
Mi bajod az én szellemiségemmel? Mert a tiéddel nagy bajok vannak ha Norbit eszel, ha meg nem akkor milyen alapon ajánlgatod, idegalapon, he?

Téma: állami rasszizmus
chestbruster
2007. július 12. 09:09 | Sorszám: 18
süti
a ször a talpon

Téma: Szélerőmű
chestbruster
2007. július 12. 09:08 | Sorszám: 23
Magyar Dolgozók Pártja
Attól fogok egyszer megörülni, hogy itt már nem lehet egy mondatot sem leírni anélkül, hogy a másikban a lélöttyös móriczi indulat ne csapna az egekig.-Egyébként nem sörözöm,de ha mégis, te nem iszol olyan sört.-
Ami pedig a nicknevedet illeti a fenti irály mindent megmagyaráz. Elnézést, milyen az a bükkfagatya?Divat dolgokban elég up ta date vagyok, de erröl a ruhadarabról még nem hallottam, vagy ez is a lélötty terméke?

Téma: Médiadiktatúra
chestbruster
2007. július 12. 09:00 | Sorszám: 96
süti
Na? Egyetlen ellenpéldát izibe...

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 12. 07:23 | Sorszám: 106
Zsíros.B.Ödön
Ja.

Téma: Médiadiktatúra
chestbruster
2007. július 12. 07:12 | Sorszám: 94
pannonpuma
Csak csettinteni tudok a zsenialitáson: megvenni, megenni.
A Demokrata pedig lassú vergödés után kimúlik.Mi marad? Jön Széles és ajánlatot tesz a Magyar Nemzetre és Széles Nemzeti Hírlap néven mindenki elmehet a p...ba.KB.itt a vége a Fidesz médiastratégiájának.
chestbruster
2007. július 12. 07:09 | Sorszám: 93
pannonpuma
Nos, amikor bö példákkal illusztrálva próbálod megvilágítani a TV 2 hallatlan romlott és manipulatív technikáját, akkor a válasz a következö lesz:hogy micsoda szélsöséges populisták írnak ott a jobboldalon, lám mihozzánk bejött a Szjjártó Peti müsort vezetni, na ne mondd már hogy eljött volna, ha mi egy szellemi kanális vagyunk.Ebben ne szabad engedni, mert ennek a vége az egyik olyan mint a másik...Nézd meg Gyurcsányt a hülye, mennyit vett vissza az anyjából meg a családjából, amely már már olyan volt mint egy átjáróházi szappanopera. Ha jól tudom a blogja is kifújt?

Téma: Szélerőmű
chestbruster
2007. július 11. 23:20 | Sorszám: 21
Hame
Azannya, még mindig tanulok

Téma: állami rasszizmus
chestbruster
2007. július 11. 23:18 | Sorszám: 15
agglomerátum

Téma: MSZP székház eladás: bujtatott támogatás és pénzmosás?
chestbruster
2007. július 11. 23:16 | Sorszám: 7
Suskus?
Bakonyi Karola volt a polgármester egyik épületet adták el a másik után, a Balettintézet külön disznóság volt, de úgylátszik az önkormányzat ügyeibe még kormány sem tud beleszólni.Legalább 20 cikk volt a balettintézetröl, meg az Andrássy elején lévö disznóságokról, semmi, ez a Fürst átigazolt valaami parkoló társasághoz, kis genya

Téma: Szélerőmű
chestbruster
2007. július 11. 19:38 | Sorszám: 19
mdp
Kérlek: a valagába bújni, ez jobb?
chestbruster
2007. július 11. 19:37 | Sorszám: 18
hame
Ammegmi?

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 11. 19:35 | Sorszám: 104
orosz hussaláta
Már megbocsáss! Andrásnak tökéletesen igaza van ,ezeket nem lehet ilyesfajta mümájerkodással megvenni.Szíjjártó a legrosszabb szóvivö, aki létezik. Ellenszenves,nagyképü, minden hanghordozása Orbánt utánozza, és kétségbeejtö hülyeségeket beszél, pont mint egy papagáj: a kormány hazugságnak issza a levét a magyar lakosság......És? Századszorra mondasz még valamit? Semmit. Egy nagyképü hólyag, akit úgy utálnak a TV 2 nézöi mint a svábbogarat.Te is bele esel abba a hibába, hogy ha a Fidesz lemegy kutyába, akkor a kutyák maguk közé fogadják.Soha, és ez a jobboldal óriási tévedése, az örökös megfelelési kényszer. Félszemük a baloldalon:tetszem nekik? tetszem a liberósoknak? jaaaaahhhh!!!

Téma: állami rasszizmus
chestbruster
2007. július 11. 19:26 | Sorszám: 10
Rajnai zongor
Eltöltöttem ott két hetet egy ötcsillagos rezervátumban , de a szegénység mellebevágó Mombassa környékén.Gallyból rakott kunyhókban laknak, rongyokban járnak.És az ,még nem is a maszáj rész, mert azoknak egyszerüen végük.
chestbruster
2007. július 11. 14:08 | Sorszám: 4
csk=csak
chestbruster
2007. július 11. 14:07 | Sorszám: 3
Rajnai
Höhöhö.A pali a saját kezével írta meg a nemzetbe hogy ez volt a fö kifogás:érdekházasság....hihihi.Szerinted ilyet nem mondanak, szerintem igen, még ennél érdekesebbeket is.Különben is csk egy négus. Úgy maguk közt, különben:minden ember egyenlö...

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 11. 14:04 | Sorszám: 95
Olvasd el Bencsik blogját, majd megtudod mi a súlyos kifogásom ellene.

Téma: Szélerőmű
chestbruster
2007. július 11. 14:01 | Sorszám: 12
Szóval az már a pofátlanság teteje, hogy egy kín keservvel felépített szélerömüvet lebontanak Kóka bohóc kedvéért. Ez volt a referencia, ezt is halál nehéz volt kilobbizni a villamoslobbi ellenében, dehát mit nekünk. A lényeg valóban hogy üljünk szolgaian a seggébe mindig valakinek.Az ország mostani vezetöinél hitványabb bandája hada nem volt még az újkori történelemnek.

Téma: állami rasszizmus
chestbruster
2007. július 11. 10:11 | Sorszám: 1
Rajnai Zongor
Évek óta figyelem ennek a pasinak ezt az ügyét, a legcifrább indoklás, amit életmben hallottam a felesége be nem engedése mellett,hogy a nö érdekböl ment hozzá.Nos, ha ezt a külügy komolyan gondolja, akkor a személyiségi jogok és a jóhírnévhez füzödö jogok legocsmányabb megsértésével állunk szemben.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 11. 10:05 | Sorszám: 90
bocs= müsort
chestbruster
2007. július 11. 10:05 | Sorszám: 89
Láttam Szíjjártót, amint mqsort vezet Liptayval a Mokkában, szvsz a Fidesz le akarja rombolni a vezetését, sürgösen, hatékonyan.

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 10. 11:37 | Sorszám: 230
Ron
Mondhatom hogy hülye vagy? Amiért a nyilvánosság elött néhányszor kijelntettem, hogy NEM SZERTEM a homoszexuálisokat azóta a gúny és a pofátlanság céltáblája lettem meg hivatásos homfób.Mindazonáltal szarok rájuk, de edzésböl hazajövet megbénult a közelekedés és ezt az undorító majomparédét néznem kellett.Menj a fenébe te képmutató, összevissza beszélsz, mi köze ennek máshoz , mint ahhoz, hogy milyen alapon veri nagyobra valaki, hogy a másik fenekébe dugdossa a micsodáját? he? Arról meg nem szólva, hogy te magad vagy a következetlenség netovábbja, honnan tudod hogy ki megy szétverni meg szétsípolni bármit is? Ne azokon kérd számon keresd, akik ezen a fórumon jelen vannak. Söt, szent meggyözödésem, hogy felbérlet csoportok jönnek ilyenkor balhézni, különben nem lehetne napokig erröl röfögni a tévében.Tudod, kívánságod szerint az utóbbi hat évben már annyi helyre nem lenne szabad odamenni és annyi dolgoról kéne elfordítani a fejünket, hogy a fejedhez kéne kapni, hogy itt nagyon rohad valami, nem pedig elöítéletesen csacsenolni.
chestbruster
2007. július 10. 11:27 | Sorszám: 229
Ez a Zsarátnok létezik, vagy csak Móricz regényéböl lépett elö?

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 09. 22:32 | Sorszám: 69
estebany
Tegyük hozzá, hogy cigó, és ezt ki is hangsúlyozza, különben frászt volna divatban,

Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
chestbruster
2007. július 09. 22:22 | Sorszám: 330
bocs= tömegekre
chestbruster
2007. július 09. 22:22 | Sorszám: 329
tiszavirág
Azokat az embereket, akik, jobboldalon hatni tudnak a tömegeker már rég kigyomlálták a médiából

Téma: Az ember természetellenes?
chestbruster
2007. július 09. 08:30 | Sorszám: 1697
Rendes Kis
Lehet, hogy az alapokat az egyiptomiak rakták le, mint sokminden másét, de a rendszer és az elnevezés Helena Blavatskyé. Rudolf Steiner már a huszadik század: nagy hatással volt Hitlerre is.Neki rendszeresen megjelennek magyarra fordított munkái is.Crowleyröl a Fenevad mágiája címen most jelent meg egy könyv, Ouspenskynek életvezetési módszereit tanítják, Balvatsky, hát ö csak könyvtárban...ott is felheteöen zárolva, de ki tudja....

Téma: Médiadiktatúra
chestbruster
2007. július 09. 08:23 | Sorszám: 37
bocs= Dévényi
chestbruster
2007. július 09. 08:22 | Sorszám: 36
Dlévényi
Hát az azért egy nagy pillanat volt, amikor a fiam felisntallálta a gépemet, beütöttem a Googelban Hufu piramisát a Szfinxet és a Kairói egyiptomi múzeumot.Ez az eufórikus állapot legalább egy fél évig tart.Egy dolgot viszont képetlen vagyok: szépirodalmat számítógépen olvasni.A nyomtatott szöveg bekötve könyvnek, na az a másik varázslat

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 09. 08:17 | Sorszám: 200
Ron
Adjatok nekem választ erre: Néztem ma ezt a Szeteyt , amig hatvanadszor játszották be a szövegét, és egyetlen kérdésem van: vastaps és hujjogatás fogadja a pasit.És akkor mi van ha ettöl valaki szabályos hányingert kap, és lassan betölti az érzés, hogy így süllyedt el a római birodalom.Most is a tévé2 semmivel nem foglalkozik abból ami az országban történik semmit nem tudunk, de ezek most dicsöülnek meg.Lépten nyomon? Örökké firtatják, állandóan provokálnak mégpedig a legalajasbb módon, nem szereted öket? Homofób náci vagy.Hát nem szeretem öket, söt....

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 08. 17:15 | Sorszám: 62
föképp Palya Trendi Bea kornyikálásával

Téma: Az ember természetellenes?
chestbruster
2007. július 08. 17:12 | Sorszám: 1690
Redes kis
Helene Blavatsky az antropozófia megalkotója, leírója, föideológusa. "Ö" maga az antropozófia.
chestbruster
2007. július 08. 08:30 | Sorszám: 1678
Blavatsky, Ouspensky, Crowley?

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 08. 08:28 | Sorszám: 60
Dévényi
Ahhoz képest...

Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
chestbruster
2007. július 08. 08:27 | Sorszám: 248
Dévényi
Szerintem ezen ne izgasd fel magad. A jobboldal fura szerzet:rajonganak érted, eszik az írásaidat, meghívnak, de gyermekien egyoldalúak.El sem hinnék, hogy a kedvencük esetleg nem hívö, többször elvált,nem jár templomba, de szereti a meleg tengereket stb.Nekik van egy jól kitalált idoljuk, és abban a hitben meg kell hagyni öket. Te meg írd, amit jónak látsz, és gondolom a HV-nak is meg van az a pompás tulajdonsága, hogy senki nem szól bele mit csinálsz.Mindig elképedek,amikor az Indexen a sok hülye arról elmélkedik, hogy reggel miként adja ki Orbán a parancsot, ma miröl kell írni.
chestbruster
2007. július 08. 08:19 | Sorszám: 247
Kalb
Igaz, Horn néven csupa pápista szaladgál a világban pl, Horn Gábor, vagy Einhorn Gábor......

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 08. 08:13 | Sorszám: 154
GM
Aki ezekröl öntudatosan röfög annak fingja nincs a magyar családjogról: homokos nem fogadhat örökbe? Mindjárt elsírom magamat.Ha elválik egy házaspár a férfinak a legkisebb esélye sincs hogy megkapja a gyereket, mégha a nö egy kurva is ( a családjog szerint a kurva is lehet jó anya).De ha igazán ki akar valaki b...ni a volt férjjel évekig eltíltja az apjától és tesz a gyámhatóság erélytelen felszólításaira.
Talán elöbb ezekben a dolgokban kellene rendet vágni és nem azon agyalani hogy Pisti meg Józsi nem foigadhatja örökbe Bécikét.Akiböl persze ugyanolyan homokos lesz., mint ök, és ezen van a hangsúly, nem a mérhetetlen gyermek utáni vágyon.Ami egy férfiban mégha homokos is nagyon nagyon késön jön elö, ha elöjön. Ugyanis Ök nem transszexuálisok, csak egyszerüen homoszexuálisok. Ezért büdös az egész Terry Black ügy

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 07. 22:38 | Sorszám: 58
Dévényi
Minden tudok rólad

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 07. 13:19 | Sorszám: 106
csaken
Tisztázandó:ha mindennap más férfival vagy más növel feksze le természesen fenn áll a veszélye.Én azonban olyan még normálisnak megítélt kapcsolatokról szólok ( már nem sokáig !!!)amelyek évekig tartak és nem órákig bele az ismeretlenbe,lesz, ahogy lesz.Feltételezve, hogy nem naponta váltogatott a partnereidet.
Én azt hiszem, söt tudom, hogy az Internet névtelenségében megbújó eszelös férfiasság látszata, hogy hü, de megdugnám, hü de lehúznám meg hü de meghúznám, nem egyéb mint a szokásos férfisoviniszta duma.
chestbruster
2007. július 07. 13:12 | Sorszám: 104
Rajnai Zongor
Ha neked nincs akkor meséld el hogy mégis hogy? Mert megmondom sehogy, de ez természetesen nem vonatkozik a promiszkuitásra, és remélem te sem arra gondolsz

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 07. 13:10 | Sorszám: 56
pannonpuma
Hja, nem szaladgálhatok máshoz, mert itt csak ez van
Chello egyebek, de a HBO nem kell és kész!!! Így is 20000 forintot szednek le rólam, van amikor egy hónapban kétszer is.

Téma: Vigyázat! Kármán Írén megverése valszeg átverés!
chestbruster
2007. július 07. 08:58 | Sorszám: 359
GM
Ma reggel Verebes Ungárral beszélgetett, alázatosan, ahogy egy leszbivel illik.Aztán megkérdezte a maga gyáva módján, hogy nem fogja e csípni a szemét a népeknek, ha egy szinházban:homokos az igazgató, a förendezö, a föszereplö, a világosító, a kellékes...
Na és mit mondott leszbikém:lövésem nincs hozzá.....
SZEMÉLYÜGYI ugyebár, az aki elbírálja, ki dolgozik a cégénél.

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 07. 08:52 | Sorszám: 54
Dévényi
Szívemböl szóltál a nyári TV programokat illetöen ,meg a tizenhatszori ismétlésekröl.Fellelkesülve lemondtam az UPC nél a HBO elöfizetésemet. Tudod mit mondtak:ezt még meg kell beszélnünk!!!!!

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 07. 08:47 | Sorszám: 99
jogobelle
Szó sem igaz belöle.Legalább akkora hazugság, mint hogy a heterok egymástól kapják meg az AIDS-et.Mi volt itt nyolcvanas évek elején, rémhír, örjöngés, világvége.Mi derült ki? Az AIDS, ha nem véradás és fertözött tü útján, akkor kizárólag a homoszexuálisok belügye.Bármennyire is cifrázzák, lám Magyarországon nem sepert végig " korunk pestise"Még senki nem bizonyította be, hogy a homszexualitás genetikus elváltozás. Szörnyü belátni, hogy környezet és csábítás eredménye....
chestbruster
2007. július 07. 08:42 | Sorszám: 98
igazságtom
Csodálnám, ha mást írnának róla, de valahogy ha elolvasod
elkeserdik a szád: Amerika nagy és sok hülye lakja, de Magyarország kicsi és pont elég problémája van, minthogy még propagálják a homoszexualitást.
Példa.Ma Verbes megkérdezte Ungárt: mi lesz ha egy szinházban homokos a förendezö, a föszereplö, a dramaturg, a súgó, a kellékes???? Na akkor mi van, ha ezt tovább tágítod? És csak akkor érvényesülsz ha az vagy, vagy azt hazudod hogy az vagy? Ezért nagyon tanulságos La Gard könyve.

Téma: Az ember természetellenes?
chestbruster
2007. július 06. 08:03 | Sorszám: 1636
mdp
Hülye! Szíriusz= Szóthisz= Izisz

Téma: Jön a liberális szex
chestbruster
2007. július 06. 08:00 | Sorszám: 37
Látom hogy a kedves fórumtársak igen virgoncan mulatoznak.Nos, ha Szetey Gábor a kormány személyzetise, akkor a dolog korántsem olyan vicces.Miként kerül elbírálás alá egy jóképú, felkészült heteró, és egy rosszképü, ám kebelbeli homokos állásügyben? Ez nem pusztán veszélyes, ez egyszerüen az " ilyen nincs " és mégis van kategóriába tartozik Gyurcsány országlása alatt.
chestbruster
2007. július 06. 07:31 | Sorszám: 32
F.La Gard Smith
Szodoma második eljövetele
Amit a homoszexualitás pustító áradatáról tudni kell.
Belsö használatra Bp 1995.
Tanulságos, ez vár ránk?

Téma: Vigyázat! Kármán Írén megverése valszeg átverés!
chestbruster
2007. július 05. 19:48 | Sorszám: 354
GM
Naaaaa! te voltál, aki egyböl azt mondtad a Kármáncicára hogy büdös....de hogy Szetey homokos, hát az már kellett a kormánynak, mint egy falat kenyér..

Téma: Láttátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 05. 19:44 | Sorszám: 22
tiszavirág
Kit tört ki viharba? És hol? Vége a világnak!!!

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 05. 19:41 | Sorszám: 207
Mármint a gyerek nemének megválasztása, remélem Török Zsolt fizeti, ha már vett egy diplomát magának.
chestbruster
2007. július 05. 19:40 | Sorszám: 206
25 ooo dollár, vállalod?
chestbruster
2007. július 05. 19:37 | Sorszám: 205
Jogobelle
Te jóságos Atyaisten!!!!Az a majomképü kis fa@?

Téma: Toller. Sima baleset?
chestbruster
2007. július 04. 22:08 | Sorszám: 75
Nem értem,hogy felesége még mindig mire olyan fenemód agresszív, amikor nyilatkozik. Fenntartják a képvislöi helyét fizetéssel és egyéb juttatásokkal?Meddig támogatják, az amúgy is dúsgazdag Toller családot, akinek vidéki birtoka Csányiéval szomszédos.Egy "valódi" oknyomozónak azt mondták, hogy ha kutatni akar kiskutya farka Ö ahhoz...Amint meg hallom a nagystílü polgármester alatt Pécs nyakáig eladósodott.
chestbruster
2007. július 04. 22:02 | Sorszám: 74
Tiszavirág
A piarista rendház fizette

Téma: Vigyázat! Kármán Írén megverése valszeg átverés!
chestbruster
2007. július 04. 21:57 | Sorszám: 341
Marcipán
Lottózol? Dartozol?Black Jack-kezel? Érdemes volna, talán még bankot is robbantanál.

Téma: Zéro tolerancia
chestbruster
2007. július 04. 09:45 | Sorszám: 210
kekec

Tévedtél, hogy híjják azt a karinthiai pártelnököt, akit hivatalból gyülölni kell, annak a pártnak a bejegyzett tagja.Láttam a tagkönyvét.


Téma: Az ingatlanadóba fog belebukni a kormány, ez rémes!!!
chestbruster
2007. július 04. 09:41 | Sorszám: 147
zmb
A cigányok pl. mi után fognak fizetni?

Téma: Hallottátok? ( 3.)
chestbruster
2007. július 04. 09:40 | Sorszám: 181
Pannonpuma
Te jó isten, álmodom? Mostmár csak Bokassa Budapesti díszpolgársága következik.Itt télleg mindenki hülye?

Téma: Olvastátok? ( 7.)
chestbruster
2007. július 04. 09:37 | Sorszám: 134
zsíros.B
Megyek Körúton, szembejön Feldmajer Péter Nicsak, tiszta Szigeti Péter. Nézem a tévét, ott meg Szigeti Péter, tiszta Feldmajer.Ezek ikrek? Vagy csak két szimpla szemétláda.

Téma: Ki mit tud az INDEXről?
chestbruster
2007. július 03. 08:21 | Sorszám: 127
Tiszavirág
Nem sokat tehetett. A Központi Vezetöség összeült az Akadémia utcában , Ratkó szövönö Annán kívül ott volt Dr Hirschler Imre, Rákosi, Révai és Gerö. Kulcsra záratták az ajtókat, ávósokkal az ajtó elött, majd Rákosi elövezette az abortusz betiltásának törvényét.Egy szó el nem hangzott, egy hang ellenvetés nélkül irták alá a Ratkó törvényt, amihez Ratkónak annyi köze volt, hogy ö fogta a tollat.
chestbruster
2007. július 02. 22:38 | Sorszám: 125
tiszavirág
RATKÓ Anna

Téma: fotógépet szeretne a picy bacy...
chestbruster
2007. július 02. 10:51 | Sorszám: 3
Háromszor olvastam futógépnek, és akartam néhányat ajánlani, hiába, 40 fok van.

Téma: Farkasházy
chestbruster
2007. július 02. 10:49 | Sorszám: 94
Honekker
Ismét helyre kell igazítsalak, a rajongás az olyan hogy imádom tök midnegy mekkora hülye.Antal Zsoltról azt merészelte néhány ember állítani hogy ért a médiához.Még nem hallottam hogy azt ismételgette volna,amit a tömeg akar hallani, pláne ha a tömegbe magamat is belértem, nemhogy falni nem szoktam, de kifejezetten rühellem az ilyen becsmérlö kifejezéseket másokra vonatkoztatva. Hogy mennyire ostoba és elöitéletes vagy, történetesen egy tanitványomat én készítetm, fel AntalZsolthoz záróvizsgára.Azt hittük sétagalopp lesz. Nem ,a pasi emberesen megszívtta az illetöt. Pl. ö sem sem falja Antal Zsoltot.De mostmár írj ide egy höst, csak Haraszti Milklós médakreatívot mellözd.
chestbruster
2007. július 01. 08:45 | Sorszám: 92
Honecker
Duma, duma, duma! István szubjektivitása közismert, ettöl még Antal Zsolt érthet a médiához. Különben is a legjellegezetesebb indexes fordulat, amikor valakiröl, valaki, valamikor leírt egy mondatot, majd azt valamikor valaki valamilyen kontexusban elörántja.Hangsúlyozva, hogy ugyan ki nem állja az idézettet, de.....Ó!!!!Ha nem csal az emlékezetem István nem azt írta hogy Antal Zsolt egy bunkó, hanem azt, hogy nem aktivizálja kellöképpen ( az Ö., mármint a Lovas izlése ) szerint magát a kuratóriumban.Szivi, ez a helyzet egy egyszerüen odavetett mondatoddal.!!!!!!!

Téma: VEZET A FIDESZ (2007)
chestbruster
2007. július 01. 08:38 | Sorszám: 314
Kata
Hát ez egy orbitális baromság valóban, de egyáltalán nem hiszem, hogy ehhez a Fidesznek köze van, mint ahogyan az MVSZ állatságaihoz sincsen.A népszavazásba is Patrubány ostobasága rántotta bele a pártot.

Téma: Vigyázat! Kármán Írén megverése valszeg átverés!
chestbruster
2007. június 29. 19:45 | Sorszám: 311
kingvidor
Tulajdonképpen utána kellene nézni végül is mi történt, és akár büntetö eljárást is indítani ellene. Mindnyájunk részvétére számított, a jóindulatunkra, a természetes együttérzésünkre, amit manapaság olyan nehezen mutat ki az ember. A fene egye meg, mindenkit átb..tt.-Mi írtak tegnap? Hosszú hetekig kórházban lesz, újabb hazugság.Ez az egész történet olyan undorítóan átlátszó, amilyennel még nem is talákoztam.
chestbruster
2007. június 28. 19:06 | Sorszám: 270
Zappara
Te mennyi adót fizetsz, mármint az öntudatod miatt kérdezem, mert azok szoktak erre ordítva hívatkozni akik egy büdös ruppót nem fizetnek soha.Úgy negyedmilliót leperkálsz negyedévente?

Téma: Rokonok?
chestbruster
2007. június 25. 21:08 | Sorszám: 4
jobbegyenes
Nem az a baj Gordonnal, hogy szexlapot szerkesztett, hanem amikor hazajött Varsóból mint kultúrattasé a Pesti Hiralphoz került, igaz egy mondatot életében nem írt le még. Ott jól érezte magát a Pesti Hírlap vasárnapját szerkesztette, ami Amerikába ment ki.Akkor egyszercsak bement a föszerkesztöhöz és azt mondta nagyon jól érzi magát így a zsidók között, mert csak itt érzi biztoságban magát.Mire a föszerkesztö szárazon megjegyzete, hogy ö viszont nem zsidó, de örül hogy Gordon Pisti otthon érzi magát.

Téma: Gyurcsány pszichiátriai kórképe :)
chestbruster
2007. június 25. 11:40 | Sorszám: 1945
szkitya
Ingyenesek azok ma is, én is szedek egy angol rák utókezelö tablettát, igaz a háromhavi adag dobozdíját már ki kell fizetni, de ez semmi a gyógyszer kereskedelmi árához képest.( 28000 Ft. egy havi adag)

Téma: Ne válaszolj!
chestbruster
2007. április 17. 19:23 | Sorszám: 17
Tiszavirág
Na most én egy kis idöre lelépek mert a két idióta PVC meg Macskosz itt futrinkálódnak fel, s alá, mit lehetne tölem idézni az Indexen.Ritka két undorító parazita, akik abból élnek hogy mások vérét szívják.
Mindenesetre idejük mint a pelyva, ha állandóan radaroznak.Pá mindenkinek, megyek veszek még 1 pár cipöt. még 1 keserü csokit, és még 1 ampulla botoxot.Feltámadunk!!!!!!

Téma: Itt kérdezz! Majd valaki válaszol!
chestbruster
2007. április 17. 18:53 | Sorszám: 1559
másfél
És zavar az hogy én erre keresek? Amúgy én tehet arról, hogy neked ez nincs meg? Nekem sem volt egyetemista koromban két pár cipönét többöm meg két ruhám sem igen.Ugye megengeded, hogy hatvanon túl ezt az együgyü luxust megengedjem, magamnak, ha már nem mosolygok annyit mint más derék és kedves emberek..Örülök,hogy kegyed ilyen jól ismeri Magyarországon az elenségképzés mechanizmusát.És milyen nagyszerü technikája van ennek kivédésére.Sajnos nem mindenki ilyen felvilágosult és mélyérzésü elme.Majd ,ha hatvan leszel drága és a kor szépségeiröl traccsolsz ilyen fölényes magasságokból, majd megkérdezem, hogy csak egyet mondj belöle, ami szép.
chestbruster
2007. április 15. 18:18 | Sorszám: 1499
Nem úgy van az.Amikor az ellenségeid vén retkesnyakú mosdatlan kurvának címzegetnek úton útfélen, aki a turkálóból öltözik, és olyan a frizurája mint egy boszorkának, akkor nagyon meg vagy elégedve magaddal, mert hogy tudod, hetenként jársz fordrászhoz,óriási ruhatárad többszáz pár cipöd, és hatvanon túl is elfogadható arcod van.Az arc nem kisámfázott, hanem természetesre formázott.A férfiaknál ez teljesen másképp van.Mutass nekem a nyilvánosságban egy ötvenen felüli nöt, Heller Ágnesen kívül.Ranschburg Jenö lassan olyan lesz mint törppapa és még mindig szerepel, Lux Elvírát viszont óvakodnak meghívni.

Téma: Új Barbaricum
chestbruster
2007. április 15. 13:44 | Sorszám: 43
tiramon
Hé, nagyságrendekkel elöbb elárulta, hogy bajúsza van.Ha nem ciprusi, akkor férfi.
chestbruster
2007. április 15. 13:43 | Sorszám: 42
belo
Én kérek bocsánatot, de azt hittem ez egy salátafórum.Egyébként éppen tanítom Berkecz Marit, nagyon tájékozott, nagyon érdeklödö, nagyon szimptaikus nö.
chestbruster
2007. április 15. 13:40 | Sorszám: 41
tiszavirág
Ezt mán mondtad nehányszor.Hogy néz ki, hol, milyen stb így vakra nem tudok lindelni.

Téma: Meghalt Méhes György
chestbruster
2007. április 15. 13:38 | Sorszám: 30
Erdélyilánmy
Hülye vagy!És az is maradsz.Amit mondtam megmegmondtam, te kezdted, edd meg amit kaptál.

Téma: Itt kérdezz! Majd valaki válaszol!
chestbruster
2007. április 15. 13:35 | Sorszám: 1497
forgalomban
a rivaldafénybe
chestbruster
2007. április 15. 13:33 | Sorszám: 1496
tiszavírág
Nem kell mindig folytatni, az aranyszál behúzása az arcba pl hat évig tartja simán az arcot.A botoxot célszerü félévenként ismételni, de ezt sem kötelezö. Nagyon lassan lassan múlik el a hatása.Nem fáj, még azt a kis szúrást sem érzed mert lezsibbasztják. Sokinmndent lehet egy öregedö arccal kezdeni, hogy ne kelljen kés alá menni.A mély ráncokat feltöltik, de azt sem szilikonnal, az már nincs is forgalomba, a szájat inkább satíroztatni illik, hogy a lilás szín ne látszódjék, mint feltöltetni.Az csak Kelemen Annának kényszer.A szempillát és a szemhéjat indiai festkekkel lehet tartósítani, tetováltatni.
Ártalmatlan dolok ezek egy arcplasztikához vagy egy mellplasztikához képest.
És, ami a legfontosabb nem állsz ki rivaldafénybe ezeket részletesen elmesélni. Ha magadnak tetszel az jó, a többi nem érdekes.

Téma: Kurt Vonnegut
chestbruster
2007. április 14. 09:18 | Sorszám: 12
jajaja!

Téma: Meghalt Méhes György
chestbruster
2007. április 14. 09:17 | Sorszám: 27
higadj= higgadj
chestbruster
2007. április 14. 09:17 | Sorszám: 26
Mit beszélsz itt össze vissza?Neked súlyos szövegértési nehézségeid vannak, nem beszélve az alany állítmány következetes egyeztetéséröl, és az esetek helyes használatáról.Miféle mocsokról beszélsz te szerencsétlen? Higadj már le , mert elvisz a magas vérnyomás, és méltóztassál arra válaszolni, amit írtam.Már megint ezek a lélöttyös indultok: Mocsok,butaság, hülyeség. Ki a fene mocskol? Te tombolsz itt mint egy hurrikán, mert én nem kedvelem a te kedvencedet.Te ilyenkor észnél vagy? Szüzanya, az a kulturált Magyarországon, aki Méhes Györgyöt olvas.Aki nem, az kulturálatlan.Szóval minden mondatod egy nagy-nagy sötét pocsolya.Mellesleg szégyel= szégyell felszólítlak= felszólítalak Ezen a fórumban= ezen a fórumon vagy ebben a fórumban, mennyire nem vagy kulturált sajnos= sajnos mennyire kulturálatlan vagy mégegyszer megkérlek szépen= mégegyszer szépen megkérlek.És a többi satöbbi. Ma délután müfajelméleti órákat tartok, nagyon tanulságos volt egy ilyen mini esszé tartalmilag és formailag is.

Téma: Csevegö itt :)
chestbruster
2007. április 13. 10:30 | Sorszám: 153
kapitamunista
"Fabulon a böre öre
Ezt használja nyakra före
ára potom, csak öt öre"

Téma: Itt kérdezz! Majd valaki válaszol!
chestbruster
2007. április 13. 10:27 | Sorszám: 1489
Jobbegyenes.
Az több lehet , mint botox. Én is botoxoltatom a homlokomat meg a szemzugomat, de ezzel kész. A Botox nem képes az idö okozta ráncokat kisimítani, pl az orrnyereg két oldalán lefutó két nagy mélyedést, vagy a nyak deformációit.Az gyanúm, hogy Lendvaí arcplasztika után van. Körbevágták az arcát, és felsimították a füle mögé.Ettöl lesz természetellenesen sima az arca. Ennek az a hátránya,a hogy a teste többi része, mondjuk a karja vagy a nyaka marad ötven vagy hatvan éves, és ez elég nagy paradoxon.

Téma: Új Barbaricum
chestbruster
2007. április 13. 10:14 | Sorszám: 32
A fene tudja. Azt a fondantos ízt keresem, ami az ötvenes években a Szerencsi nagy keserü táblában volt, meg a pralinéban.Persze nem találom, ezért raklapon áll itthon a feltépett szélü keserük hada elajándékozásra várva. De az sem könnyü, mert rosszizlésü népünk csak a tejcsokira bukik.
Most jeges csokival hütöm magam, és reménykedem. A csoki diszkontokban lehet felfedezni érdekes dolgokat, áruházak szupermarketek szegényesek és uncsik.

Téma: Kurt Vonnegut
chestbruster
2007. április 13. 10:07 | Sorszám: 10
Jut eszembe, tudsz macskabölcsöt csinálni?
chestbruster
2007. április 13. 10:07 | Sorszám: 9
nemszadista
Ez mit jelent?

Téma: Meghalt Méhes György
chestbruster
2007. április 13. 10:04 | Sorszám: 24
Erdélyilány
Azt a te bajod, hogy egyetlen ártalmatlan megjegyzés, ami nem illik bele a véleményedben fikázás. Miközben azon síránkozol, hogy a másik oldal nem türi el a te véleményedet.Kérlek, ha nekem írsz a fika szót ne használd, 1. Az orrtúrást hívják nálunk fikázásnak, és nem túrom az orromat még akkor sem, ha nem látják.Nem is értem ezt a "divatos" ragályt: köcsög, fika, nagyarc, bunkó,szemét, nyilas, fasiszta, miegyebek. Ez jár rögvest annak, aki nincs egy véleményen XYZ-vel.
2. A fika, abban a régi jó magyar nyelvben, amelyet még én tanultam a sakkban a gyalogot jelenti.
Úgyhogy légyszives.....

Téma: Kurt Vonnegut
chestbruster
2007. április 12. 15:02 | Sorszám: 3
Macskabölcsö,Ötös számú vágóhíd.

Téma: Egy a száz ellen
chestbruster
2007. április 12. 14:59 | Sorszám: 126
hame
És miért ejtik a németek Shakespearet Schopenhauernek???
chestbruster
2007. április 12. 14:57 | Sorszám: 125
Miért nem a faterja Sváby Lajos Kossuth díjas festö festette tele? Ö legalább tud festeni, míg Sváby csak a pénzcsináláshoz ért.

Téma: Meghalt Méhes György
chestbruster
2007. április 12. 12:21 | Sorszám: 22
bihari panorama
Nos, a kedvedért leírom mit olvastam a múlt hetekben:Kákosi László:Az ókori Egyiptom története, C.Hoffmann:Búcsú Afrikától, David Irving:Nürnberg az utolsó csata, Baktay Ervin:Indiai éveim, Moldova önéltrajzának VII. kötete és Agatha Christie:Paddington 16.50
Légy már szives ideirni, hány Kertész és Konrád van e könyvek között?

Téma: Katasztrofális Fidesz kommunikáció
chestbruster
2007. április 12. 08:01 | Sorszám: 415
kingvidor
Nagyon édes. Egyetértünk.Engem meghívott a kerületébe egy polgári köri estre. Kibeszéltem a tüdömet, a tömeg meg nem akart hazamenni.Végül valamikor 22 óra körül oszlottunk.Máriusz odajött és fülig érö szájjal közölte, nagyon jó voltál, vettünk neked ajándékot, de hahaha, benn maradt a Szentkirályiba. Azóta is várom mikor kerül elö.Nem, rosszul mondom, nem várom, de abba kerületbe többé nem megyek.
Egyébként ez a viselkedés tökéletesen jellemzi a Fideszt.

Téma: Lemondott Molnár Lajos
chestbruster
2007. április 12. 07:54 | Sorszám: 213
pannonpuma
Lehet hogy mán több is, mert fel sem bontom a számlát, átutalásra megy.Ebben benne a nethely, valamilyen csomag( amin az Animal meg a NG rajta van) meg a HBO.Szerintem is sok, és ilyenkor elgondolkodom a piaci viszonyokon. Itt UPC van és kész. Amikor olyanjuk van kikapcsolják a HÍR Tv-t és röhögve közlik, hogy müszaki hiba van.

Téma: Új Barbaricum
chestbruster
2007. április 12. 07:49 | Sorszám: 29
tiszavirág
Na neeeee, azóta már legalább 50 keserédes márkafajta egyebek jött be az országba de most ebben az évben a Dasenhaag , ha jól írtam, is kapható lesz

Téma: Meghalt Méhes György
chestbruster
2007. április 12. 07:44 | Sorszám: 18
Flammairon
Örülük, hogy ilyen pontos geográfiai és topográfiai körképpel tiszteltél meg. Egy megjegyzésem sida Jenöt tanitották az ELTE-n, söt , mintha én is középiskolában.
chestbruster
2007. április 12. 07:41 | Sorszám: 17
erdélyilány
Ki kell ábrándítsalak, de nagyon.Wass Albertet sem tartom az ész és a magyra próza tetejének.Elolvastam három könyvét,és rájöttme hogy mindegyik ugyanolyan, ugyanabban a témában és stílusban. Én meg többet vártam azoktól, akik folyton a liberósok diktatúrájáról értekeznek, miközben lám te is ugyanolyan droktrinér vagy , mint Qk, adott esetben. Miért tessék nekem Méhes György? Semmi bajom vele, de nem vonz, mint ahogyan Krúdy is hótt idegen maradt tölem, akárhogy is eröltettem.Engedd meg, hogy nekem az tessen, akit én tetszönek vélek.Különben sem írtam semmi dehonesztálót, ami pedig a karácsonyi mesét illeti Benedek Elek talán mérhetö a nagyságához, nemde?
Izlés dolgában azt hiszem nem érdemes vitát nyitni.Ikonokról meg különösen nem. Ezért én nem lehetek jó magyar?Szóval hazudnom kellene, itt ezen a vitafórumon, háááát, ez nem megy pici erdélyi magyar lányom.

Téma: Simonyi, a "magyar származású milliárdos..."
chestbruster
2007. április 12. 07:30 | Sorszám: 94
PanPeter
Oszt ki kérdöjelezi meg szakmai tudását? Ha jól tudom azt bátorkodtam idekapirgálni, hogy egy ekkora tudósnak nem kellett volna tevölegesen beleszállni az Antall féle politikai katyvaszba. Mondd hogy nincs igazam.
chestbruster
2007. április 11. 07:50 | Sorszám: 53
sashimi
Na ne szórakozzál édesem! A szobájában kötelezöen ott ült egy tanársegéd, lehallgatta a telefonjait és folymatosan jelentett róla. Kapj a fejedhez. Nem kell baltával kergetni valakit ahhoz, hogy szarba vegye a rendszer.Egyébként nem kapott tanszéket és nem nevezték kie egyetemi tanárnak. 1971 ben a BME egyik villamoskari tanszékén volt tanár.
chestbruster
2007. április 11. 07:46 | Sorszám: 52
szalonna
És, ha szabad érdeklödnöm milyen kar az elektromérnöki kar? De ez már csak viccz! Villamosmérnökit akartál írni, nemde?
Ferencz Csaba:Népköztársasági ösztöndíjas Sub auspicii republicae popularis gyürüvel végzett, szinkitünövel vette az általánost, a gimnáziumot és az egyetemet.A Legnagyobb ígérete volt a magyar tudománynak, feleségül vett egy nála húsz évvel idösebb docensnöt, egyébként nagyon rokonszenves és okos nöt.
Sajnos beleártotta magát a politikába Antall alatt, többször blamálta magát, és némi vallási eredet elméleti kérdések is megjelentek nála.

Téma: Meghalt Méhes György
chestbruster
2007. április 11. 07:34 | Sorszám: 4
Nekem azért van abban valami morbid, hogy valaki Magyarországon élete utolsó három évében lett ünepelt és a csapból is kifolyó nagy író, s ezzel párhuzamban minden könyvét az Ulpius Ház adja ki.Mely kiadóról nem szeretnék itt eszmecserébe bocsátkozni.

Téma: GYF-blog gyöngyszemei glensnek ajánlva
chestbruster
2007. április 11. 07:32 | Sorszám: 803
Ez most komoly, amit itt idézgettek? Nem hiszem el, ennyire nem lehet szolgalelkü az én nemzetem.

Téma: Katasztrofális Fidesz kommunikáció
chestbruster
2007. április 11. 07:29 | Sorszám: 383
pannonpuma
Bárhogy történt rengeteg kárt okozott ez az ifjú a nagyképü hólyag dumájával.SZVSZ Pokorni is tök alkalmatlan szóvívönek

Téma: Simonyi, a "magyar származású milliárdos..."
chestbruster
2007. április 11. 07:26 | Sorszám: 50
estebany
Azt egész tetje
verebekkel tele....

Téma: Téglák a jobboldalon
chestbruster
2007. április 10. 11:01 | Sorszám: 43
tiszavirág
Habony Árpád?
Deutsch Tamás?

Téma: Talpra Magyar!
chestbruster
2007. április 10. 10:53 | Sorszám: 108
zividvi
A meg ki? Csak nem a mindenkinél különb izé?
chestbruster
2007. április 10. 10:50 | Sorszám: 107
zividvi
Indián, tarsa meg az Isten meg a Magyar Helyesírás általa leszart szótára

Téma: Simonyi, a "magyar származású milliárdos..."
chestbruster
2007. április 10. 10:47 | Sorszám: 11
Jó nem akarok kötözködni, de érdekelne melyik karon létezik a BME-n Villamosságtan tanszék... csak így. Köszi a kiegészítést, és akkor engedj meg egy apróságot, minden évben Simonyi állította össze a SOTE fizika felvételi példasorát. Felvételik ideján örjöngö szülök kajtattak utána , mondván: én gépész mérnök vagyok mégsem tudtam megoldani a Józsika, Pisitke fizika példáját....Hála istennek akkoriban nem volt divat a tanárverés.

Téma: Lemondott Molnár Lajos
chestbruster
2007. április 10. 10:42 | Sorszám: 195
pannonpuma
Nem akartam hinni a fülemnek, a barátném bement felmondani az UPC-t, mert nyugdíjas, és sokallta az emelést azonnal elengedtek neki x forintot. Én meg 12000- et fizetek ,mint hülye minden hónapban az UPC nek, cserébe felteszik a csatornák közé az AXN-t meg az MGM-t, két giccses moslékot, még ingyen se kellenének.

Téma: Húsvétkor Aushcwitz
chestbruster
2007. április 09. 12:13 | Sorszám: 11
Dana Ida
Édesem!Lehetséges, hogy a Biblián kívül akad még néhány elfogadható forrásmunka a korabeli Egyiptomról?Ugye megengeded, hogy ez utóbbit is olvassuk? Akkor volt 7 szük esztendö.A mondókámon semmit sem változtat. És modd csak édesem mi a fa...nak kell ilyen felajzott stílusban nekimenni a másiknak? Higgadjál! Abban egyetértünk, hogy a hikszoszok ugyan zsidók voltak, de nem volt kivonulás. Igaz ezt sem a Bibliában irták meg. Szívás.
Ami pedig az alapállást illeti a topic arról szól, hogy Gyurcsány pészahozott az RTL klub meg Auschwitzozott.
Ja, és még valami, valóban nem vallástörténeti ismereteimröl vagyok híres, ugyanis az infóimat nem onnan szerzem ahonnan te.De ugye ez nem, baj?
Úgy hallottam, más forrásokból hogy a Bibliát nem lehet csak "úgy" olvasgatni.Vagy te nyesed mint mások Marxot?
chestbruster
2007. április 09. 10:48 | Sorszám: 3
Anonymus
Mi köze Jézus Krisztus feltámadásának ahhoz, hogy a zsidók ( állítólag) kimenekültek Egyiptomból. Minek elötte valamiféle angyali küldöttük meggyilkolta ott az összes újszülöttet, aki nem zsidó volt, majd Egyiptomra hozták a hét csapást, és Ramszesz egész seregét a tengerbe veszejtették. Ez aztán egy igazán kegyes ünnep.A másik nagy ünnepröl a Purimról nem szólva ami a perzsák kiírtásának boldogságos emlékezete.Bárki lehet nagyfokúan müveletlen de Magyarország miniszterelnöke nem ,vagy ne legyen miniszterelnök.Azt hiszem ez nem müveletlenség, hanem egy elöre eltervezett hecckampány része.

Téma: Olvastátok? (5.)
chestbruster
2007. április 09. 09:51 | Sorszám: 673
Tiszavirág
Látszik hogy szakállad van. Ez az agyba föbe dicsérés egy lesajnáló, feminista nö pozíciójából szólt a kis hülye ötgyerekes miniszterelnöknének. Minden szava szúrt mint a penge, csak ezt ti férfiak nem veszitek észre.Nincs rá kiélezve a hallásotok.Az SMS küldök pedig még az illúziók maradékát is elseperték a dúrva , közönséges és aljas minösítéseikkel, ami Lévainak küldtek, de Orbánt célozták. A legjobb az volt, hogy könnyü öt gyereket szülni akkora pénzre, mint amit ök összeloptak..

Téma: Skodacsek és a 700 ezres büntetés
chestbruster
2007. április 09. 09:44 | Sorszám: 12
Itt nem az elvi filozofálgatáson van a hangsúly, hanem azon hogy egy szimpatikus társunk bajban van.Ne má, hogy nincs 1000 forintod erre. Ne má, hogy a hatalom égbekiáltó pofátlankodását megtetözze azzal, hogy börtönbe dugja.

Téma: Téglák a jobboldalon
chestbruster
2007. április 09. 09:41 | Sorszám: 15
pannonpumaq
Mi van ott most Kerényiröl? Hüha!!

Téma: Simonyi, a "magyar származású milliárdos..."
chestbruster
2007. április 09. 09:39 | Sorszám: 9
harang
Az apja Simonyi Károly 1956 ban ott menetelt az elsö sorokban, mint egyetmi hallgató.Börtönbe is volt,és soha nem nevezték ki egyetmi tanárnak, noha fizikusnak világhírü volt. Megírta a fizika kulturtörténetét, de a szobáját mindig meg kellett osztania egy olyan tanársegéddel, aki ha nem is jelntett róla, de rajta tartotta a szemét.

Téma: Lemondott Molnár Lajos
chestbruster
2007. április 09. 09:35 | Sorszám: 184
süti
Mihályi Petya. Aszongya: az átalakításra rámegy x ezer ember, dehát ez így van jól

Téma: Húsvétkor Aushcwitz
chestbruster
2007. április 09. 09:33 | Sorszám: 0
Ha nem provokáció, akkor mi?
Gyurcsány a zavaros húsvéti köszöntöjében üdvözölte a húsvétot és a zsidó pészahot.(Ez utóbbihoz mi közöm?)Egy: a pészah nem vallási ünnep.Megmenekültek Egyiptomból, és? Kettö:miért nem üdvözölte a baptistákat, a budhistákat vagy a hit-gyüliseket is?
Az RTL klub este a nagyfilm után az Auschwitzról szóló angol dokumentum filmmel zárta húsvét elsö napját a címe:Szabadulás és bosszú. Csak emlékeztetö:Jézus Krisztus feltámadását ünnepli a világ!

Téma: Lemondott Molnár Lajos
chestbruster
2007. április 08. 23:40 | Sorszám: 178
Írja már ide valaki, hogy hány lakás, élet és egyéb biztosító rohan naponta, évente, könyörögni, hogy a cégüket válasszátok?A legnagyobb hazugság, hogy versenyzni fognak. Kiért? A betegekért?Oszt abból mi a hasznuk? Hiszen még az alapellátás tartalmát sem képesek meghatározni.

Téma: Skodacsek és a 700 ezres büntetés
chestbruster
2007. április 08. 23:33 | Sorszám: 8
Na jó, én írtam neki, hogy adok pénzt.
chestbruster
2007. április 07. 10:11 | Sorszám: 0
Skodacsek Bandit bünették meg 700 ezer forintra, mert felmászott egy zászlóval a Szabadság hídra.Eddig valahogy nem hajtották be a turulistákon a pénzt, de egy kormány ellenes tiltakozást meg kell torolni. Aki tud segítsen neki.A Nemzeti Hírháló munkatársa, koldusszegény újságíró, nem szabad magára hagyni!!!

Téma: Lemondott Molnár Lajos
chestbruster
2007. április 05. 11:13 | Sorszám: 60
Milletrash
Csakhogy az egy hülye janicsár, Mihályi meg egy véres közgazdász, rögeszmékkel.
chestbruster
2007. április 05. 11:12 | Sorszám: 59
gajo
És mennyi tünt el az EUKK pénzelböl, és mennyi az úgynevezett irányított betegellátásnak nevezett pénzszívattyú körül? Somody, a gátlástalan szerénykedö.
chestbruster
2007. április 05. 11:08 | Sorszám: 55
milletrash
Ha Mihályi lesz az a vég.

Téma: Olvastátok? (5.)
chestbruster
2007. április 04. 20:03 | Sorszám: 592
Majd összevonja a gazdaságot meg az egészségügyet,és mindkettö Kóka lesz.

Téma: Immár tradíció: egyházi iskolából kerül ki az SZDSZ elnöke
chestbruster
2007. április 01. 09:33 | Sorszám: 6
A Müszaki egyetemen a fö Kiszesek mind egyházi iskolában végeztek.Nyilván egyedül ott tanítottak érvelési technikát.Bár bunkó Kunczénél ez nem sokat nyomott a latban.

Téma: A "megsértett" orosz nép
chestbruster
2007. április 01. 09:30 | Sorszám: 43
redondó
Akkor tették rövid idöre engedélyezetté az abortuszt, amit aztán Ratko Anna tiltott be, Rákosi parancsára egy zárt KV ülésen.

Téma: Láttátok? 2.
chestbruster
2007. április 01. 08:32 | Sorszám: 616
Csonttollú
Egyröl beszélünk, csak én találkoztam egy tanuval is.

Téma: OVB = MSZP
chestbruster
2007. április 01. 08:26 | Sorszám: 34
na mostz elmeszeltéka tandíjat is. Pontosan tükrözi azt a nézezet mely szerint MO-n formálisan megvannak a demokrácia intézményei. Tartalmilag megszállátk a Szigetik meg Rutykók.

Téma: A "megsértett" orosz nép
chestbruster
2007. április 01. 08:23 | Sorszám: 41
Hallom Gyurcsány következetes: Orbán mostmár nemcsak megsértette az orosz népet, de elkezdett ámokot is futni

Téma: Kaszás Attila - élt 47 évet
chestbruster
2007. április 01. 08:19 | Sorszám: 52
Azért az nem hagy nyugodni, hogy Eszenyi évekig volt a felesége, és egy szót nem szól róla.
Most Kaszás Attila miatt mozgósítják az egész magyar színi világot Eszenyi meg hallgat. Megjegyzem ez a nagy felhajtás a rossz lelkisimeretnek is szól, éppen Kaszás állampolgársága miatt, amikor hatalmasat rúgtunk a szomszédainkba.Még Ruzsa Magdi gyözelme is valahol itt is igazolsát nyer, amellett hogy kiváló hangja van.
Nem kéne egyszer életében megbecsülni valakit?

Téma: Repulos Gizi..
chestbruster
2006. november 25. 11:29 | Sorszám: 6
Azért van abban valami báj, hogy az ÉS.-ben valamelyik publicista példaképpé emeli.Mondván, szarik a történelemre,szarik a politikára, szarik mindenkire lop, repül és él. Legalább mostmár tudom hol rontottam el...

Téma: Tv2 Napló
chestbruster
2005. augusztus 09. 18:18 | Sorszám: 67
Cakpakk
Szerintem Oláh Ibolya most a Geszthi új nője.Divat is, meg ugyanolyan zsáner mint Gryllus Dorka.Legyenek boldogok, mint a sok egyéb magyar " álompár".Amit nagyon csodálok, a TV 2-n , most halt meg Boross Pista( Népszava azelőtt Magyar Nemzet), aki Hadas Krisztinának volt a, hát nem is tudom mije, mert egy egész családot hagyot ott két gyerekkel ezért a szeplős tyúkért.Ez meg miniszoknyában riheg röhög a vasárnapi Naplóban, mintha csak a ridiküljét hagyta volna el, és nem a férjét.Novák Péter meg az az alma aki kilométerre esett a Tata fájától. Néhányszor néztem mint reggeli műsorvezetőt,fizikai fájdalom a hülyesége.

Téma: Aggasztó jelenségek
chestbruster
2007. március 20. 08:45 | Sorszám: 63
Hegeda
Ne csináld! Megszakad a szüm!!
chestbruster
2007. március 19. 11:07 | Sorszám: 30
hegeda
Utoljára Majmok bolygójában láttam ilyen rémeset.De ne írkáljatok ilyet, mert holnap az Info rádió,már tényként fogja közölni ,hogy Demszkynek az életére törtek.

Téma: Fletó nem fél a változásoktól
chestbruster
2006. május 02. 16:29 | Sorszám: 14
A megszorítások közt a gyöngyszem: minden nyugdíjas fizessen havi 5000 ft egészségügyi hozzájárulást. Tekintve a gyógyszerárakat és a nyugdíjakat, meg azt hogy nyugdíjig hány évig vonták a TB járulékot minden nyugdíjas táncraperdül örömében.
Ma reggel Herényi megmondta frankót: Azért tart itt az ország ahol, mert az ellenzék annak idején megszavazta a Medgyessy féle bérkorrekciókat a közalkalmazottaknak.És igen , négy évig betartott, ahelyett hogy konstruktív lett volna, mint ők. Ez most a Karesz hülye dumája, vagy kezdődik a felelősség ügyes áttolása az ellenzékre? Ez lenne a világ csodája.Az ellenzék taccsra vágta a kormányzást.

Téma: Gyurcsány Magyarországot és a Fideszt mocskolja a Times-ban.
chestbruster
2007. március 04. 11:15 | Sorszám: 186
bihari panorama
Én nem ezt láttam, hanem valami olyat, hogy Antiszemita kártya vagy ilyesmi.Mindenesetre, amikor lapozni akartam megjelent egy szöveg hogy a topic törölve.
chestbruster
2007. március 04. 09:28 | Sorszám: 181
Ja most látom,az Indexröl levették a Times cikkröl szóló topicot. A Googlen megvan az utolsó oldal, ahol mindenki a picsába küldi Gyurcsányt. Netán ezért? ( feleségem zsidó keresöszó alatt)
chestbruster
2007. március 04. 09:22 | Sorszám: 180
ütödött
chestbruster
2007. március 04. 09:21 | Sorszám: 179
Kaleb
KALEB
Ha te nem vagy hülye,vagy ütdött, akkor beépített bosszantó vagy.Gyurcsány notórikus hazudozó:adócsökkentést ígért, 14- 15 havi nyugdíjat ígért,tiszteletet és gesztusokat ígért,a családok és kisvállakozók megsegítését ígérte. Számtalan idös ember hívott fel, hogy ez a gennyláda a 90 éveseknek 90 ezer a 100 éveseknek százezer forintot ígért, a költségvetés köszöni jól van, nem lesz viztidíj stb. És ha ráérnék végigsorolhatnám a napot. Úgyhogy fejezd be a bosszantást, légyszi...
Más: 1992-ben volt utoljára felmérés arról hogy melyik a legantiszemitább párt: na, né mán az MSZP volt az.Ami pedig Dobrev Klárát illeti , jól nézd meg a mamáját majd tedd magad el Golda Meir portréjéát és hogy fogsz csodálkozni, le fog esni az állad: csak nem????
Amennyiben pedig ez egy magyarról angolra fordított szélhámosság, akkor Gyurcsány nemcsak aljas hanem, egy hazaáruló pöcs, aki nagyon jól tudja, hogy nyugaton egy életre el lehet vágni valakit az antiszemita gyanuval.És ez az egész erre kellett.

Téma: Szájer József
chestbruster
2006. május 04. 07:35 | Sorszám: 59
Mezei egér
Ez a legnagyobb tény, a jobbra szavazók túlnyomó többsége nem a Fideszhez Orbánhoz ragaszkodik, és ha Orbán átmegy mondjuk a KDNP-be , mennek utána, és a Fidesznek befellegzik.
Ma a HVG hírlevélben egy pofa azt fejtegette, hogy Orbánt a pénzügyi körök fogják megbuktatni, mert nekik kellemetlen személy. " Nem volt betervezve" Ha ez igaz, és felül lehet írni 2 és félmillió ember akaratát, akkor beköszöntenek a feledhetetlen ötvenes évek.
chestbruster
2006. május 03. 09:20 | Sorszám: 39
alias
Oszt mit? Hogy Lukács György reinkarnációja? Mert ennél durvábbat elképzelni sem tudok.
chestbruster
2006. május 03. 09:17 | Sorszám: 38
Még a huszonegyedik században is lehet tömegeket hülyíteni a cigányozással meg a buzizással.Holott senki nemi irányultsága senkit sem érdekelne , ha nem hordozza a tévében, sajtóban provokatív módon körbe, másokat is erre bíztatva.SZvsz a Népszabadság (!) sokat tett azért, hogy egy jelmezbáli képpel Orbánt stűszi kalapban, pipával a szájában, hosszú sötét hajjal mutatta.Persze ez egy objektív " dokumentum", hát hogyne Orsós Viktor, amikor még putriban lakott.
chestbruster
2006. május 03. 09:12 | Sorszám: 37
csaken
Nyilván a városi prolik mérhetetlen kulturális megnyilvánulásaként. Nem kéne használni!
chestbruster
2006. május 02. 16:22 | Sorszám: 17
Szájer volt, aki azt mondta Schmidt Marinak, ha egyszer győzünk megszervezzük a kommunista terror múzeumát.
chestbruster
2006. május 02. 16:20 | Sorszám: 16
csaken
Láttám már élő parasztot? Mondjuk falun, ahogy szántottak, vagy templomba menetek, vagy udvart sepertek, vagy a lovukat csutakolták? Ha igen, és le merted írni róluk ezt a jelzőt, akkor semmivel nem vagy kevésbé előítéltesebb ,mint a homofóbok. Sőt, a parasztok nem fognak Juhászgézákat a nagyközönségre uszítani, személyiségi jogaik meg egyéb kitalált és kicsinált hülyeségek miatt.

Téma: SZAKÉRTŐI KORMÁNYUNK?
chestbruster
2006. június 16. 10:06 | Sorszám: 2
Rossz a cím: SZA(R)ÉRTŐI GYURCSÁNY KORMÁNY
ILLETVE SZART SE ÉRŐ

Téma: Szakad a Fidesz? Te melyik utódra szavaznál?
chestbruster
2007. február 03. 09:18 | Sorszám: 992
mezeiegér
Utolsó mondatodra:sehogy. Most nem jut eszembe a neve, de a 168 órában szokott szerepelni, egy Kanadába szakadt magyar, aki 1992 tájékán megkeresett és mindenféle projekteket mondott el, környezet, vízvédelem és egyebek.Akkor be is társult valami vegyes cégbe. Lelkes , nemzeti hazafi, egyebek.Az utóbbi években amikor a 168 óra fröcsögve szidni akarja a nemzeti oldalt a Fideszt és Orbán megszólaltaják ezt a palit Kanadából. Fulladozik a gyűlölettől, ahogy a nemzeti oldalról beszél, és lelkesen nyalja a szocik fenekét.Ki érti ezt?
chestbruster
2007. február 01. 18:13 | Sorszám: 985
mezeiegér
Szerintem azért ejtette a Fidesz, amit te nem hisze el róla.
chestbruster
2007. január 30. 23:18 | Sorszám: 974
tiszavirág
Lehet hogy ez igaz,de nem is állt ki soha egytelen embere mellett sem.Sőt mindig ment a sunnyogás, hogy hát így meg úgy a szélsőségek meg egyebek eutsch, Pokorny, meg amikor Kálmán Olgikát hívták meg, meg Simon Andriskát média tréningre,megszégyenítve az egész jobboldali sajtót mintha bármelyikőjük életében leírt volna két mondatot.Nem álltak ki Döbrentey mellett, Lovas mellett, Bencsik mellett, Kondor mellett, Siklósi mellett, senki mellett.Sőt.
chestbruster
2007. január 27. 08:32 | Sorszám: 837
gyaloggos
Mindhárman.Ibolya 5 százaléka mellé elég az új pártnak 2, és mint tudjuk a liberálisok fantasztikusan tudnak átváltozni, hirtelen mérsékel jobbközéppé változnak.Hogy Ibolya lesz e a vezér? Azt nem hiszem, ő a tamási Mór.
chestbruster
2007. január 26. 11:42 | Sorszám: 822
Dávid Ibolya tárt karokkal várja a Fideszből alkuló új pártot, hogy megalakuljon a nagy úszóbajnok álma a középjobb, mérsékelt párt.
Ők visznek 5 %-ot
Schmidték talán 2 %-ot
Csatlakoznak hozzájuk a 3%-os szadeszosok Fodorral vagy akárkivel, és megvan az Ibolya által vizonált 10 % os mérleg nyelve.

Téma: Oligarchia, kleptokrácia
chestbruster
2007. március 05. 09:11 | Sorszám: 5
Ki tette oda azt a fejecskét, mert én nem!
chestbruster
2007. március 05. 09:10 | Sorszám: 4
Orbán Viktor melléfogott ezzel az elnevezéssel. Ugyanis Milovan Gyilaszt már ötven éve majdnem kivégeztette Titó, mert meghatározta az " Új Uralkodó osztály" fogalmát.Kb a pártokrácia elözö meghatározása. Gyilasz nagyszerüen bizonyította be, hogy ez az új uralkodó osztály, amely a nomenklaturából tevödik össze ugyanolyan kiváltságokat, elöjogokat élvez, mint az az osztály, amelyet a szocializmus igyekezett megsemmisíteni l: a párttitkárok igen alacsony fizetést kaptak.Színböl. De , ami a beosztással járt ingyen,az a többszöröse volt.

Téma: Ne asszisztáljon az ellenzék a megszorításokhoz!
chestbruster
2006. április 30. 19:08 | Sorszám: 544
Alexander
Lóf...sz Gyurcsányék seggébe. Most akarják a Fideszre kenni a felelősség 50 % -át Ájtatos kis Kóka, fujjj!!!!

Téma: Ma beégtek a ballib hazudozók a Napkeltében...
chestbruster
2005. augusztus 10. 14:15 | Sorszám: 12
Tirgu mures mellett

Téma: Oldódik a feszültség
chestbruster
2006. november 10. 10:13 | Sorszám: 39
nemszadista
...najólvan,
pontosabban: "ha mindnyájan akarjátok..." "Elmész visszajössz, sohasem pusztulsz el a háborúban.Elmész, sohasem jössz vissza, elpusztulsz a háborúban " vagy valami hasonló
chestbruster
2006. november 09. 01:24 | Sorszám: 20
Elnézést. Ki a ripacs:Varga Domokos? Ő él az MSZP szélárnyékából? Ő sárgult be vagy mi? Valaki tegye már helyre, mit akar írni, mert aki ezeket Dombira rámondja az vagy hülye, vagy hazudik, vagy életében nem beszélt vele. Vagy csak egyszerűen nem használja rendeltetésszereűen a magyar helyesírás írásjeleit.

Téma: Gyurcsány egyre jobb!
chestbruster
2006. február 28. 12:14 | Sorszám: 31
Ilyen hasonlatokat épelméjű ember nem mond el olyan tömeg előtt, amelyik felheccelhető és primitív ösztönei után megy.Ilyet csak egy veszett kutya által megharapott gyakorló elmebeteg mond, aki sajna jelenleg Magyarország miniszterelnöki székét bitorolja. Nyugi? És ha valakit végül is lelőnek vagy megkéselnek akkor is ilyen fölényes leszel. Nem veszed észre hogy az ország norámlisabb fele a polgárháborútól tart? Az ilyen eszelős kijelentésektől!!!

Téma: gyurcsányi beszéde auschwitzban
chestbruster
2005. május 08. 11:08 | Sorszám: 44
A legnagyobb problémám, hogy Gyurcsány egyetlen megnyilvánulása sem hiteles.Egy amatőr színjátszó kulisszahasogató fellépései.Ráadásul ki a fene hatalmazta fel a bűnbánatra, meg bocsánatkérésre, meg egyebekre? Honnan bírja ő a magyar nemzet jóváhagyását?

Téma: Péniszek a fórumon
chestbruster
2006. június 26. 18:27 | Sorszám: 40
AE
Valszeg meghívott prominens volt, mármint Karafiáth kötőnő.Ggyurcsi még egy sört is hozott neki!
chestbruster
2006. június 24. 17:53 | Sorszám: 3
Gyöngy
Nem, saccoljuk meg a Gyurcsányét, hívjuk meg szakÉrtőnek Karafitáh Orsolya költőnőt, AKI A VÁLASZTÁSOK ÉjSZAKÁJÁN KEMÉNYEN MEGMARKOLTA GYURCSÁNY FENEKÉT, és megállapította h.milyen jó segge van a miniszterelnökjelölt úrnak.

Téma: Büntessük meg a gyerek vállalást. Egy gyerek 0,7-0,8-at ér
chestbruster
2006. november 21. 17:37 | Sorszám: 2
Egy csecsemőnek minimum 23 fok kell, amíg meg nem szokja a kinti levegőt. És ennek a számításnak mi az alapja? A Kóka
megnyálazta az újját, merről fúj a szél? Példátlan pofátlanság ez az egész cakk- pakk.

Téma: David Merker és a Jobbik
chestbruster
2006. szeptember 03. 11:24 | Sorszám: 209
Egyet nem értek.A Jobbik bejegyzett legális párt. A szélsőjobbhoz annyi köze van, mint Merker Dávidnak Angela Merkelhez.De azért arra kíváncsi lennék, hogy Merker úrnak, aki a nagyanyja halálát használta fel egy mocskos kampányban, hol van erről bizonyítéka.Lehet hogy csúnya, amit írok, de tele van a tököm a holokauszt
megélhetésiekből.
Brusznyai Árpád lánya megállhatna Veszprém határánál, és kijelenthetné ide kommunista ne tegye be a lábát, mert azok akasztották fel az apját.Kapjál már a fejedhez!!!
Aki nem ismeri Tarlóst lehetőleg ne hazudozzon róla, illetve ne tulajdonítson neki olyan tulajdonságokat, amely tulajdonságok talán azt minősítik, aki mondja.

Téma: Lánchíd Rádió 100,3 FM
chestbruster
2007. március 14. 09:42 | Sorszám: 6
morse
Hahaha, mintha a Hír TV-t csak az elkötelezett jobbosok néznék, vagy mintha a
Magyar Nemzetet nem lézermikroszókppal boragászná a baloldal.Nem tudnak a Demoban egy fél mondatot leírni, anélkül hogy a liberósok ne fújnák kívülröl.

Téma: Kaszás Attila - élt 47 évet
chestbruster
2007. március 25. 10:42 | Sorszám: 28
Most írom le negyvendszer, hogy nem mqködnek a hosszú ékezetek, sem az Qk, sem a mqködik, sem a kisbetq, sem a gyönyörq. Kérdeztem mi ez, de senki sem válaszolt, úgyhogy nagyon sajnálom.
chestbruster
2007. március 25. 09:10 | Sorszám: 25
Root off Evil
Ha ebben a tünödésben egy cseppnyi politikai gyülölködést fedeztél fel , jelentkezz nálam és tiéd a fizetésem.Ez tény.Ráadásul a nevezettek közül többel az alkohol végzett,mint azokkal az évfolyamtársaimmal, akiket nagy generációnak neveznek, és neves költö vagy író lett belölük.Rózsa Banditól Bella Pistáig elég tágas a névsor.Mi lenne ha? Az lenne, ha a tehetség megfelelö pályát futna be.Rosszul mondom, ha a tehetséget nem egy szük csoport állapítaná meg..Nézd csak meg, hogy akiröl Koltai Tamás nem ír, az nem színész.
Úgylátszik nem olvastál pl.Kaszástól interjúkat,elég világosan kimondta hogy Öt mint szlovákiából jött magyart miként minösítette a maenstream. Most mindenki sír rí, mert így trendi, de ez nem az öszinte sajnálat, hanem a protokoll.
chestbruster
2007. március 24. 07:44 | Sorszám: 10
Milyen érdekes.Ternyák Zoli, Bubik István, Latinovits Zoltán,Szakácsi Sándor, Kaszás Attila. Valahogy egyiköjük sem volt a liberális oldal fészkének kedvencei,liblingjei.

Téma: spiclilista: Szabó István, Szepesi ...
chestbruster
2006. január 31. 14:42 | Sorszám: 221
Jaszin!
Minek állsz szóba kisebbségi érzéssel megvert hülyékkel?Ez a nő mindenkitől beteg, de legfőképpen saját komplexusaitól.Olvasd el a beirásait,mint az Index moderátorának a felesége káromkodik, trágárkodik,pöffeszkedik. Embereket szabályosan kicsinált az Indexről, mi a fenének rontja már megint itt a levegőt?
chestbruster
2006. január 31. 14:29 | Sorszám: 220
Még mindig itt ugatsz te p...a? Te szerencsétlen idióta!
A minősítések tőled származnak, még mindig itt rontod a levegőt? Netán bedolgoztál a Kende könyvbe,ő nyilatkozik Orbánról ilyen energikus pöcegödör stílusban mint Te.Más is ott volt a temetésen és nem henceg vele, te beteg vagy ha nem fontoskodhatsz? Off
chestbruster
2006. január 31. 14:28 | Sorszám: 219
Még mindig itt ugatsz te p...a? Te szerencsétlen idióta!
A minősítések tőled származnak, még mindig itt rontod a levegőt? Netán bedolgoztál a Kende könyvbe,ő nyilatkozik Orbánról ilyen energikus pöcegödör stílusban mint Te.Más is ott volt a temetésen és nem henceg vele, te beteg vagy ha nem fontoskodhatsz? Off
chestbruster
2006. január 31. 14:28 | Sorszám: 217
Még mindig itt ugatsz te p...a? Te szerencsétlen idióta!
A minősítések tőled származnak, még mindig itt rontod a levegőt? Netán bedolgoztál a Kende könyvbe,ő nyilatkozik Orbánról ilyen energikus pöcegödör stílusban mint Te.Más is ott volt a temetésen és nem henceg vele, te beteg vagy ha nem fontoskodhatsz? Off

Téma: Mi lesz a kuruccal?
chestbruster
2007. január 30. 12:19 | Sorszám: 46
Pimpa
Amig van Matula, addig nyugodtan garázdálkodhat a kurucz is.A Matulánál gennyesebb zsidózást sehol sem olvasni vö. zsidó meghatározó, vagy mifene.

Téma: A bukott ügynök fasisztázik
chestbruster
2005. január 30. 13:56 | Sorszám: 53
Szerintem kármentés folyik Szita miatt.

Téma: ki akar itt polgárháborút?
chestbruster
2007. március 01. 09:07 | Sorszám: 124
Ha ezt mind a csak a véletlen számlájára írnám, akkor is feltünik, hogy az utóbbi hétben bárkit bárhová meghívnak, bárki, bármilyen témát hoz elö, a második mondat Orbán, a TV 2 Mokkájának SMS- ei egészen a paroxizmusig mennek az obrán elleni fröcsögésben,és öncélú gyülölködésben, óhne modera.Nézzétek meg az Index pol fórumát :Orbán, Orbán , Orbán.Így korbácsolja fel a média a legnemtelenebb ösztönöket márc 15-re.Mit mondjak ügyes ,vagy sírnivaló.
chestbruster
2007. február 23. 08:19 | Sorszám: 70
beste
Na mégegyszer, menj a fenébe!
chestbruster
2007. február 23. 08:17 | Sorszám: 69
Lajos bácsi
Ez a sötét pestis az Indexröl egy hirhedt nö, aki már megint idepofátlankodott.Macskosz, menj a fenébe!
chestbruster
2007. február 22. 09:01 | Sorszám: 6
eccerümagyar
Szezon és fazon.Soha , sehol, senki nem tudja kiszürni a radikálisokat, a provokátorokat és a balhézókat.Erre az a válaszom, hogy na és?Nincs olyan forradalmi megmozdulás, ami ne kavarná fel a tajtékot.Ez a szezon. A fazon pedig az, hogy az általad nézett és hallgatott média kizárólag ezzel foglalkozik, lelkiismeret furdalásra kényszerítve a részvevöket.Kóka úr ma nagyjából kifejtette hogy az általa semmibe nem nézett lakosság fogja be a száját, béküljön meg ezzel az ordító igazságtalansággal, mert ha meg mer nyikkani az polgárháború.Ehhez azért már orcapofa kell, de a te nézeted hajaz erre. Mellesleg ha megnézed a jobboldal tömegjeleneteit nevetö emberek, fiatal lányok fiúk,lelkes polgárok alkotják. Ami átfestödik rajta az a te szemüveged, amit Gyurcsányék és Oroszjózsik raktak az orrodra.

Téma: Olvastátok? (4.)
chestbruster
2007. február 10. 14:05 | Sorszám: 286
tiszavirág
A "hallja kend!" a legtalálóbb ennek a kis hájas görbelábú malacnak.
Egyébként azért volt a nagy hühó, mert Lilla tiszteletes asszony közölte, hogy Gyurcsány ne jelenjen meg, de ha mégis odatolja a képét nem fog vele kezet.Ezért aztán nevetséges visszavágás volt a hatalom részéröl, hogy mindenkit pofánfilmeztek.
Elnézést de az hosszú magánhangzók helyett egy q betü jön be.Mijafene lehet ez?
chestbruster
2007. január 30. 23:10 | Sorszám: 86
elvileg:hölgyvel tehát hölggyel, akkor kettőzünk, ha összetett szó következik: nagygyűlés
chestbruster
2007. január 30. 15:20 | Sorszám: 70
Bocs: gyöngy vagy régiesen jinj vagy gyingy.
chestbruster
2007. január 30. 15:19 | Sorszám: 69
gyaloggos
Bocs: a szarról vagy a kalaposinasról? A kalaposról vagy Alízról csodaországban?
chestbruster
2007. január 30. 15:16 | Sorszám: 66
Gyíöngy
Nos, ha negyven éve ezt csinálod, érdekes lenne holnap bakternak menni.
chestbruster
2007. január 30. 13:57 | Sorszám: 50
mackó
Kiváló javaslat, mi van, ha hivatalból nézed, mondjuk szskmai kötelesség? Egy reggeli info morzsáért ezeket kell végigszenvedned. Különben ezek ömlenek a rádióból, az újságokból, a filmekből, meg a színpadról, mindenhonnan.
chestbruster
2007. január 30. 13:48 | Sorszám: 48
Ki ne maradjon Kolláth György, aki úgy alkotmányjogász, mint én.
chestbruster
2007. január 30. 13:46 | Sorszám: 47
pannonpuma
Ó az ég verje meg, hogy sehová sem lehet ezek elől elbújni, vagy elmenekülni:Gyurcsány, Lendvai, Hiller, Kiss Péter, Juhász,Nyakó, Simon, Zuschlag, Török, Kuncze,Újhelyi, Horn Gábor, Kern, Koltai, Hernádi, Farkasházi, Győzike,Katinka,Beja, Gálvölgyi, Terry Black( Rácz József), Feket Pákó, Eörsi Mátyás, Alföldi Róbert, Szili Nóra, Havas Henrik, Németh Péter,Liptai- Gesztesi, Norbi - Réka páros.
Árpa Attila, Gál Noémi, Heller Ágnes,Monic Cuvée, Vad Kati( Michelle Wild), Verebes, Orosz Józsi, Bolgár György, Aczél Bandi,Lakat Karcsi, Mester Ákos, Nagy József,Szabados Krisztián, Somogyi Zoltán, Gréczy Zsolt, Ferenczi Krisztina, Friderikusz Sándor,Győrffy Miklós, Zalatnay, Delhusa, Koós János, Réka, Gergő, Sarolta. Sasjózsi, Rokker Zsolti,Geszti Péter, Geszti Márta, Boros Bochkor, Bálint Antónia, Dukay Regina, Gallusz Niki, Oroszlán Szonja, Fridel Fruzsina, Szorcsik Viktória, Fresh Andi és Wiki, Judy, Csipa, Dopeman, Majka, Galambos Dorina és Pély Barna,Benkő Dániel,Kelemen Anna,Varnus Xavér, Vágó meg Vágóné, BB Évi, Zséda,Czene Attila,Südi Iringó , Fehér Anett,Jakupcsek Gabriella, Csiszár Jenő, Aradszky, Uhrin Benedek, Korda- Balázs duó, Lengyel László, Kéry László, TGM, Donáth László,Horváth Aladár, Kolompár Orbán, Jancsó Miklós, Bródy János, Gerenday Károly,Kulka János, Gregor Bernadett, Kapócs Zsóka, Csányi Sándor, Tallós Rita, Fenyő Milklós,
valamint sámánok, jósok,celebek,más politikusok, esemesezők,betelefonálók asztrológusok,politológusok, elemzők és filozófusok, tenyérjósok,szépségkirálynők és
playmat-ek, a sor folytatható..
chestbruster
2007. január 29. 12:23 | Sorszám: 21
pannonpuma
El fogsz szédülni!
Elszédülsz!
Nem szédülsz?
chestbruster
2007. január 29. 12:22 | Sorszám: 20
mandala
Ugye ez csak hagymázas agyszülemény? Forrás?

Téma: ZSIDESZ
chestbruster
2006. május 14. 14:02 | Sorszám: 9
Alias
TGM kifejezetten hívatkozik a BIT Zsidesz szégyenletes kampányára, abban a cikkében, amelyben arról ír, hogy Orbán soha nem votl antiszemita.
chestbruster
2006. május 14. 10:28 | Sorszám: 0
Ezidáig úgy tudtam, hogy a Zsidesz szülőatyja 1990- ben a Baloldali Ifjúsági Társulás volt, Kiss Péter vezetésével.Most Kiss Péter ügyvéddel fenyegetőzik, azzal érvelve hogy neki ehhez az egészhez semmi köze nincs, soha életében nem különböztetett meg senkit etnikai alapon. Akkor mi az igazság a Zsidesz körül? Segítsetek, némi memóriafrissítéssel.

Téma: Hazudott az Index
chestbruster
2005. június 04. 12:01 | Sorszám: 3
Cakpakk
Soha. Majd bebizonyítják, hogy Szíjjártó már óvodáskorában pedofil volt, aki a tolla helyett a kislányok izéjét markolászta.Persze ez is csak feltételezés lesz, amit Gipsz Juci óvónéni azzal támaszt alá, hogy a Szíjjártó család soha nem adott neki év végén ajándékot. Ha meg netán adott, akkor a publicista szerint a szülők Szíjjártó Péterke pedofíliáját igyekeztek takargatni.Ki van ez találva. A 168 óra olyan romlott, mint a kukacos hús a Patyomkin csatahajón.

Téma: Sas József - hamis diploma ?
chestbruster
2005. február 07. 15:43 | Sorszám: 38
Cirus
Ja egy bordában szőtték őket, a gonosz hülyeség szövőszékében. off
chestbruster
2005. február 06. 14:35 | Sorszám: 37
Michelle
Min tudtál nevetni? Amikor műparasztnak öltözve ripacskodott? ( Hogyér aggya! Ilyet élő paraszt MO-nm még nem mondott)( Vagy amikor tegnap Verebest akarta meggyőzni, hogy a bizonyítvány, a végezettség, az erkölcsi bizonyítvány mind mind antiszemita mesterkedések.Erre jött rá a MIÉP holokauszt kivonulása, aminek semmi köze ehhez a büdös bunkóhoz.
Írd már ide, milyen derűs pillanatot szerzett neked ez a szánalmas Komlós samesz,csak nem az Orbán vagy az MDF mocskolásán kacagtál jókat?
Jókedv és nevetés, szentatyám, de jó hogy nem vagyunk egyformák.
chestbruster
2005. február 04. 18:58 | Sorszám: 26
Szalonka
Amikor Elena Ceaucesu érettségi bizonyítványát kérték, hogy díszdoktor lehessen a Denveri Cipészképző Főiskolán, kiderült, hogy a líceumnak már a pora sincs meg , mert leégett. Mint tudjuk a hazudós hölgynek csúnya vége lett
chestbruster
2005. január 30. 13:50 | Sorszám: 7
Egy szar, jellemtelen genya, aki műparasztnak öltözve nyalja az aktuális balos kormányok seggét.Ezen kívül önimádó: sastaps, samicsoda, sashogyhíjják.Ócska piti gengszter, annyi humorral, mint egy műanyag szappantartó. Egyébként a nagy Komlós samesza volt.Néha csodálkozom, hogy nem látnak át a szitáján, hamis, hazug, jellemtelen seggnyaló, humora nulla.Persze akik odajárnak tapsolni sem különbek...

Téma: Hallottátok? ( 2.)
chestbruster
2007. március 30. 08:57 | Sorszám: 667
tiszavirág
Véletlenül sem.
A két utolsó gyerek a Révai lánytól van az elözöek olyan zavarosak, hogy inkább nem írom ide.Mindenesetre az elsö felesége ma kb. 65 éves, ha nem 70.
chestbruster
2007. március 26. 22:59 | Sorszám: 611
Pápay Páriz Ferenc.Erröl még Kurcsány sem tudja kicsoda
chestbruster
2007. március 23. 08:19 | Sorszám: 563
tiszavirág
Szerintem ez kitüntetö jelzö erre a zsíroshajú hülyére..
chestbruster
2007. február 21. 08:06 | Sorszám: 291
pannonpuma
Indexelni igen....
chestbruster
2007. február 20. 19:22 | Sorszám: 288
tiszavirág
Trestyánszkyné Vasadi Éva. Mint utóbb kiderült a kitüntetéshez egy büdös fillér sem járt, de az Index azóta sem kért bocsánatot: "Kezet fogni nem, suskát felnyalni igen!!!!"
chestbruster
2007. február 20. 10:20 | Sorszám: 285
mandala
Ez azért aranyos, mert az apukája Simonyi Károly a fizikus a BME-n volt tanár.Bár messze kiemelkedett az átlagból megírta a fizika kultúrtörténetét 56 -os múltja miatt NEM nevezték ki tanszékvezetönek. Amikor mégis, akkor a szobájába beraktak egy tanársegédnQt, hogy jelentsen róla.Erröl ma valahogy senki nem ejt szót.
chestbruster
2007. február 20. 10:17 | Sorszám: 284
tiszavirág
Igen? és amikor Medgyessy a kampányban Térszili Katicának becézte? Okáda.
chestbruster
2007. február 16. 10:41 | Sorszám: 272
tiszavirág
Na végre eszembe jutott, hogy mint mondott Szili, hogy mit téveszett el:klientúrát akart mondani, ami egyáltalán nem nyalonc kitaláció, mert meglehetQs a rokonság a nomenklatúrával. Mondjuk az elözö a lightos változata.
chestbruster
2007. február 16. 09:07 | Sorszám: 271
tiszavirág
csillagtúra? Demokratúra? orrtúra? sítúra? vizitúra?
chestbruster
2007. február 14. 13:41 | Sorszám: 265
tiszavirág
Állítólag szóbotlás volt, eredetileg klaviatúrát , akarom mondani kleptokratúrát akart mondani.
chestbruster
2007. február 13. 20:22 | Sorszám: 260
Most mesélte egy kollégám, hogy angolok voltak itt , és fényképezkedtek a Szabadság téren. Megkérték, hogy a szabadság téri szovjet emlékmü elött fényképezze le öket.A kolléga megkérdezte, hogy szertintük mi ez? Hát mi mondták nyilván az 1956 -os forradalom emlékmüve...Angolok....édes,naív polgárok...
chestbruster
2007. február 13. 20:18 | Sorszám: 258
Pannonpuma
Ez azért nem igazán faír. Elvették az anyjától, akit börtönbe csuktak, és álnéven egy állami gondozottak intézetébe vitték. Rajk Júlia szabadulása után tqvé tette az országot a gyerekért.Elvették a nevét, mert a " hazaáruló" gyerekének nincs neve. Volt olyan évfolyamtársam, akit többször kilógattak egy ilyen intézet ablakán, mondván, hogy a hazaáruló gyerekének sem jár kegyelem.
chestbruster
2007. január 30. 13:16 | Sorszám: 170
ZMB
El ne felejts bemenni a Parlamentbe és visszakérni a 15-16-17-18 millió SZÁMLA BÉLKÜL ZSEBBE felvett forintokat.Az összes ilyen csökevényt fel kel számolni! És a fejénél kezdni!
chestbruster
2007. január 26. 11:38 | Sorszám: 154
tiszavirág
Itt a Gondolán írt egy levelet valaki, hogy nem igaz hogy mi fizetjük a kedvezmény árát, ennyivel KEVESEBB nyereség folyik be a villamosipari cég tulajdonosához, ami így is csillagászati haszon.Közben azt is megírta a mókus, hogy emiatt otthon minden vilannyal megy , hőtárolós kályha, villanyboyler, minek következtében nem tudják eladni a házukat. A Villamos energiaipari dolg. szakszervezeti vezetője vendég volt a Mokkában , és többek közt azzal is érvelt, hogy 24 órás ügyeletet ad a Villamos Művek, mire Havas azt mondta hogy a TV.-ben is 24 órás ügyelet van.
Ez azért embertelen faszság, mert a gondolás levélíró megírta hogy a papája villanyszerelő volt, és ha szétfagyott a vezeték Kukutyinban, senkit nem érdekelt hogy alszik vagy ebédel.Hatszor vágta meg az áram, hetedjére belehalt, mert szétrongyolódott a szívizma.Ennyit Havasról meg az empátiáról.

Téma: A Szombati Bejelentések
chestbruster
2006. június 11. 12:47 | Sorszám: 126
Paah
Nem kell fenyegetőzni.Az megy tűntetni, aki akar, és az év végi száz százalékos gázáremelés után már akarnak. Miért kell eltűrni, hogy egy szar emberekből álló garnitúra pénzszórását nekem kelljen megfizetnem.Hol van erre paragrafus?
Ja , és légyszi írd ide, mit kapok azért az adóért, amit elég nagyvonalúan fizetek ennek a poszkommunista hordának?

Téma: Kik és miért szavaztak az MSZP-re?
chestbruster
2006. április 30. 19:04 | Sorszám: 112
Wilson
Néhány évvel ezelőtt valakinek albérletet néztünk az Újpalotai lakótelepen.Én még életemben az emberi kiszolgáltatottságnak,szegénységnek, lecsúszásnak, tárgyi slumosodásnak, lelakott kopottságnak olyan gyűjteményét nem láttam,amit ott megmutogattak kiadó albérlet,lakás, szoba ,egyebek címén. Nem akartam elhinni hogy létezik még tárcsás Hajdú mosógép, meg Varia fotel Vat 69 -es gyertyatartóval. Tanulságos látlelet volt.

Téma: Egyszemélyi uralmat, nyílt diktatúrát hozna be Gyurcsány
chestbruster
2006. október 23. 20:57 | Sorszám: 248
Papuc
Az is kétségbeejtő volt, hogy a tv igyekezett kiszűrni a skandálást és felnyomni a zenét. Gyurcsány imádkozott, mint egy sáska, Kosáry szánalmas volt. A mű maga kétségbeejtő szar, mint a rozsdás sindarabok, este még elmegy, de világosban röhejes.

Téma: A kettes és a négyes vita
chestbruster
2006. április 05. 15:02 | Sorszám: 34
Nos,ha az, ha nem az látod ez rokonszenvet kelthet a MSZP-felé.
chestbruster
2006. április 05. 11:18 | Sorszám: 29
Igazából el kellene halasztania vitát.Nem mintha nem érdemelné meg Gyurcsány, hogy megmogyorózzák, de ennek az állat kampánynak már van egy egész és egy fél áldozata.Komássy, meg aki mellette utazott. Az ország másik fele meg víz alatt van, és ilyenkor télleg nem azon kéne lovagolni, ki a populista meg ki a pszichopata.

Téma: D - 072-ES ELVTÁRS
chestbruster
2006. március 11. 19:42 | Sorszám: 42
Néztétek a mai Népszabadságot?:" az értelmiség ájulása", írta Debreceni József.Egy hagymázas elmebeteg őrjöngése ehhez képest Ave Maria. Tényleg megzakkant a pali, habzik és okádik.Ájulat, hogy egy ilyen alacsony kis mókusban hova fér el ennyi gyűlölet.

Téma: A románok a magyarokat utálják a legjobban. Mi is őket?
chestbruster
2006. április 05. 15:22 | Sorszám: 40
Azokat, akik minket a legjobban utálnak, egyszer voltam Szovátafürdőn,annál megalázóbb élményt.Egyébként nem utálat ez, hanem szánalommal vegyes megvetés,a diplomáciai érzékük miatt meg enyhe irígység.

Téma: Az Orbán a felelős...
chestbruster
2007. március 18. 10:28 | Sorszám: 58
cibulka
De észrevettem, csak soha nem fogom szó nélkül hagyni, legalábbis, amíg lehetöség van rá.
chestbruster
2007. március 17. 10:27 | Sorszám: 34
Jozsi
Neked seggfej dr Orbán Viktor!

Téma: Te kit szeretnél miniszterelnöknek?
chestbruster
2007. március 20. 08:46 | Sorszám: 113
ORBÁN VIKTOR

Téma: Konrád György
chestbruster
2006. október 07. 11:13 | Sorszám: 34
Lajos bácsi
Én kettőt is: a Látogatót és Városalapítót. Valamint együtt tanítottam az első feleségével Lángh Julival.Mindkét könyv kiváló, és Konrád akkoriban egy végtelenül kedves férfi volt, aki gimnáziumi amatőr színjátszókat sem volt rest patronálni.
Mára lett belőle egy magyargyűlölő,szófosó undorító kövér vénasszony, ahogy Lovas definiálta volt. Valamint a saját szememmel láttam a könyvraktárakban raklapszámra a soha el nem adott, kutyának sme kellő egyéb könyveit. Hogy olyan nagy potentátnak tartják Németországban azt nem a tehetségének, hanem töbek közt a németek önmarcangoló, önostorozó elmebajának köszönhető.

Téma: MSZP-SZDSZ ajándék a VII. kerületieknek...
chestbruster
2006. december 29. 14:47 | Sorszám: 5
Ótvar az egész VII kerület Hunvalddal együtt. Ennyi mocskos és ennyi kötözködő cigányt ti nem láttatok egyben. Tegnap bementem az akácfa utcai non stp gyümölcsösbe: ott támasztja a koma a pultot három cigány kirabolta és megkéselték.

Téma: Indul a Bencsik tévé!
chestbruster
2005. szeptember 07. 15:02 | Sorszám: 16
bocs:FŐSZERKESZTŐ
chestbruster
2005. szeptember 07. 15:02 | Sorszám: 15
Jobban örülnék, ha a Főszereksztő úr a tartozásait adná meg annak, akinek évek óta nagy összegekkel tartozik. Amiről még papirok is vannak.

Téma: Miért félnek a cigányoktól a magyarok?
chestbruster
2006. augusztus 20. 14:24 | Sorszám: 111
Szerinted?
Itt a Wesselényi utcában parkolnak a Mercedeseikkel,nyitott ajtóval, hátha valaki beléjük köt. Éjjel ordítoznak mint a fábaszorult férgek, az összes bútoruk az udvaron van, ott üvöltenek reggeltől estig, Fellöknek a saját udvarodon, nem köszönnek, nyomakodnak, úgy járkálnak egymásba karolva az utcán, hogy leszorítsanak az autóútra, káromkodnak, szidják az anyádat, téged,köcsögölnek, bazdmegelnek, kussoljmároznak, köpködnek,legfőképpen üvöltöznek, mert beszélni nem tudnak.
Életveszélyesen megfenyegetik, aki nem tetszik nekik, vagyonokat költenek el cigarettára italra és fagyira.Tudják, hogy hosszú távon nekik kedvez a demográfia, a VIII kerületből a zsidó vállalkozók átkergették őket a VII-be,mert ott egyik ház épül a másik után, amit nemhogy a cigányok, a magyarok sem tudnak megvenni....Foglalkozzunk vele....Kérdés, mennyi időnk van még rá?
chestbruster
2005. május 08. 23:59 | Sorszám: 99
Az egész viszony el van b...va köszönhetően a roma polgárjogi aktivisták hallatlan agressziójának és a hazudozásaiknak.
chestbruster
2005. május 08. 12:29 | Sorszám: 95
Ugye nem haragszol, ha azt mondom hogy javíthatatlanul hülye vagy?
chestbruster
2005. május 08. 12:22 | Sorszám: 94
na szóval, a lényeg ugyanaz..................
chestbruster
2005. május 08. 12:21 | Sorszám: 93
Kaleb
Én hazudok? Miután sem jogosítványom, sem autóm, utazom a hatos villamoson, ahol is három belőtt cigány utazott velünk. Kábszeresek lehettek, mert nem volt piaszaguk, de tök zakkantak voltak. Az egyik a Margit híd budai hídfője előtt letolta először a melegítőjét, majd a alsógatyáját, és odanyomta a farkát az egyik cigány szájához.A gatya piros és kék csíkos volt, kb.százan láttuk,de senki meg nem szólalt meg, ha volnál szíves erre némi elfogadható magyarázattal szolgálni, hálás volnék.Egyetlen feltételem van, eszed ágában se legyen, hogy ez a képzelet szüleménye. Ez a valóság.
chestbruster
2005. május 08. 12:14 | Sorszám: 92
Kaleb
Én hazudok? Sajnos azt kell mondjam, az élet meghazudtolja a képzeletet.Miután sem jogosítványom,sem autóm, utazom a hatos villamoson, ahol is ül három cigány alaposan belőve, mert piaszaguk nem volt, tehát kábszeresk lehettek. Egyszercsak az egyik a Margit híd pesti hídfője előtt felugrik, letolja a melegítőjét, majd az alsógatyáját, és a farkát verve a másik cigus szájához nyomja a szerszámát. Kétszázan láttuk, erre varrjál gombot öreg.... az alsógatya egyébként kék és piros csíkos volt-.... Ezt sem hiszed?
chestbruster
2005. március 31. 18:09 | Sorszám: 41
Cirus
A topiknyitásban is ez volt a gondom.Udvarias szóra egeteverő trágár pofátlankodás és fenyegetőzés a válasz. És az átlagember behúzza a nyakát mert retteg tőlük, de mitől, a trágár mocskos hangtól?( azt mondja megb...om a szádat köcsög) A késtől, ami nagyon hamar előkerül? A túlerőtől, az ordítozástól, mitől vannak lebénulva az emberek? Amire gondolni sem szeretnék, a roma jogvédők garázdálkodásától, az RTL klub hazug kis riporetercskéitől? Mitől?
chestbruster
2005. március 31. 00:09 | Sorszám: 5
Kaleb
Először is semmi ácsi!
Másodszor nem érdekel hova, mikor utazol. Nem érdekel mit láttál a hetes buszon, az sem érdekel mennyi ideje élsz a városba. Az eset megtörtént, s ha kíváncsi vagy rá még sokkal csúnyábban végződött, úgyhogy ácsi..A haugozást pedig mellőzzed, jó?Ajánlok egy kellemes sétát a Mátyás téren.
chestbruster
2005. március 30. 22:51 | Sorszám: 0
Tipródás a hetes buszon.Ember nem fér fel rá, amikor egy cigány házaspár felszáll gyerekkocsival az első ajtónál.Se fel se le tovább. Valaki szól hogy a középső ajtónál kellett volna felszállni, ott a gyerekkocsi helye." Hülye köcsog nyakonváglak kitaposom a beled,mit parancsolgatsz itt, te geci, fogd be a pofád, mer meg...om a fejedet" hangzik a válasz a nő részéről.
Majd amikor leszállnak utánaerednek az ellenségnek, válogatott szidalmakkal lökdösik, és pocskondiázzák, majd rángatni kezdik,és letépik a kabátja ujját.A buszon néma csend, senki nem mer megszólalni,hátha legközelebb ő következik.A buszvezető is fél, mert amikor néhányszor bemondta, hogy vigyázzanak zsebesek dolgoznak a buszon, a kisebbségiek megvárták a vágállomásnál,és azt kérdezték akarod e, hogy meg b..uk a feleségedet?
Nem tudom, hogy miért hazudunk állandóan a kisebbségiekkel kapcsolatban?

Téma: A FIDESZ és a "beágyazódás" .....
chestbruster
2006. május 13. 09:55 | Sorszám: 1
Írj ide egy listát, és akkor én is írok egyet!

Téma: Megvan Gyurcsány utóda?
chestbruster
2006. május 15. 14:00 | Sorszám: 11
Antlifinger
Meg a fodrászától, aki olyan fertelmesre festi a hajzatát.

Téma: Vajon mennyien leszünk március 15-én??
chestbruster
2007. március 19. 11:02 | Sorszám: 88
Csonttollú,
Nekem a kecskefejö tetszik igazából.Úgy elképzelem, ahogy ezek a madarak alkonytakor megfejik a kecskéket a mezön.
De hogyan? Csörrel?

Téma: A Hír Tévé einstandolása vagy gleischastolása?
chestbruster
2005. február 13. 12:56 | Sorszám: 120
Beren
Annak idején a Demokrata, amikor anyagi mélyponton volt megkereste Széles Gábort, aki kitörő szívességgel fogadta a követeket.Mindent feljegyzett, megígért, minden támogatásáról biztosította Bencsikéket, majd úgy elfelejtette őket, mintha súlyos amnéziája lett volna.Na ennyit Szélesről, meg a szavahihetőségről.Akinek most Járai az egyes számú közellensége, ki tudja mire bazírozik?

Téma: Hoppá! Pokorni célkeresztben?
chestbruster
2006. június 01. 10:15 | Sorszám: 208
Bocs= megalszik
Kiknek, azoknak, akik
megszabadítani
arra, nehogy
politikus. Elnézést,korán van.
chestbruster
2006. június 01. 10:10 | Sorszám: 205
Addig fognak szarakodni, amíg Tarlós otthagyja őket.Nem tudom, ki az aki a súlytalan és teljesen antiférfi Cselovszkytól bármit várna.Akinek ráadásul megalszi,k a tej a szájában.Tarlós István metrómérnök 16 éve vezeti Óbudát ellenzékben, sikeresen.Kinek nem tetszik? Annak, akik a melegsátorban szerettek volna felvilágosító előadásokat tartani? Vagy mert szeretné Budapestet kitakarítani és megszsbadítani a mocskos graffitiktől?Azért mert a liberális ellenzék fúj és őrjöng tőle, attól még kiváló közigazgatási szakember, aki nem a BUVÁTItól vagy a VÁTI tól rándul ki a közéletbe, vigyázva arra nehogy sár kerüljön a szép kis nadrágja hajótákjára.Ahány súlytalan nimandot inditott eddig a fidesz, politkusként, mert ez a mániájuk, mind bukott. Nem kéne már egy szakember?
chestbruster
2006. május 30. 15:12 | Sorszám: 72
Pascal
Ha a véleményemre vagy kíváncsí: a liberális, szabadelvű mag lassan visszatalál az SZDSZ-hez, és a Fidesz egy 10% os pártocska lesz. A kétmilliós tömeg meg átvonul Orbán Viktorral a KDNP-be. Persze ez csak egy gondolatkísérlet, de a nyitánya már nagyon látszik:tévé szereplések és nyilatkozatok
chestbruster
2006. május 29. 17:12 | Sorszám: 3
Az egész liberális vonulat fog kivonulni Orbán Viktor mögül. Aki figyelmesen nézte a hetekben a Tévéket és olvasta a napilapokat, az már sejtette mi lesz. Érdemes volt megnézni milyen mézes stílusban tárgyalt ma Orosz Józsi Pokornival. SZVSZ amit Rogánról és Deutschról írt, Habonyról nem szólva tökéletesn űl.Nem kell ehhez Simicska.

Téma: Macskás topik Mercuriusnak... :)))))
chestbruster
2006. január 07. 18:22 | Sorszám: 271
Mindenkit üdvözöl Bajszi, aki ebben az évben lesz 22 éves.
Öreg macsktartóknak: néhány hónapja Whiskas macskatejet is iszik Bajszi mester, ennek folyományaként visszanőtt a kikopott szőre az állán, és eltűntek az öregségi sebek a szája széléről.A tej speciálisan macskáknak van, kivonva belőle a tejcukor, viszont a bivalytejhez hasonlóan zsíros.
chestbruster
2005. augusztus 16. 14:34 | Sorszám: 107
Nemszadista
Szerintem a természet, a marhafelsál, az imádat, meg dr Pichler Gábor csodája. Abszolut uralkodó a családban, a fiam aki 26 éves, amikor hazajön a munkahelyéről, lehajítja a hátizsákot, berohan és hatalmas puszikat nyom a Bajszi homlokára.Ha hazajön a nyaralásból feltetek egy képet, amin Bajszi az angol alsóházban mint Sir Bajszi kis bársony köpenykében a gótikus ablakok előtt komolykodik.
Mostanra már kezd összemenni, kicsit sovika, kicsit nyafika, de még mindig rugóból van a lába, ugrik az ablakba, és lesi a galambokat. Egy imádnivaló csoda.
chestbruster
2005. augusztus 16. 11:25 | Sorszám: 103
Mindenkit üdvözöl Bajszi, a huszonegy éves cirmosom.

Téma: Olvastátok? 3.
chestbruster
2007. január 26. 11:16 | Sorszám: 1028
estebany
Ha ez a dilis komolyan gondolta volna amit a Népszabadságba odafirkált, akkor a Magyar Nemzetben hozták volna le.Ui. a Népszabi törzs olvasóit semmiről nem kell meggyőznie.A többi meg nem fog ezért pénzt kiadni.
chestbruster
2006. december 11. 23:25 | Sorszám: 451
marco
Ez az "olvasói levél", amit én majd írok igen aranyos volt...elnézem neked.
Már megbocsáss, de az a gyanúm, hogy nem olvasol figyelmesen Népszabadságot, nekem jár a MN- el és a Népszavával együtt: A NSZ lehoz egy ellenzéki ciket, és azonnal meghazudtolja vagy az előző oldalon, vagy a következőn.Nem mindig elvi cikkben, van amikor egy riportban, vagy egy tudósításban, hajjaj ebben óriási gyakorlatuk van.
Valamint arra is szeretném felhívni a becses figyelmedet, hogy a MN olvasói egytalán nem örülnek Szanyi et.irományának.Szanyi et,ugyanis bárhol megjelenhet, úgyhogy a MN-ben minek? Asszem érted!
chestbruster
2006. december 09. 11:42 | Sorszám: 442
Morse
Az a Szanyi aki Lévai Anikó elléséről értekezett? Meg arról hogy 300 ezer paraszt mehet a retekbe.Ettől a pacektól javulna a MN híre? Vedd már észre, hogy a MN rosszhírét szisztematikusan építgetik.Azok a perek amelyeket ellene generálnak nyolcvan százalékban kamú hülyeségek. A NSZ ellen ugyanennyi pert lehetne indítani.Azt meg végképp nem tudom, hogy mi haszna, ha Szanyi a MN-ben fűt fát, pénzt paripát fegyvert beigér a jobboldalnak, csak szabaduljon meg Orbántól.Érdekes szempont.
chestbruster
2006. december 07. 16:41 | Sorszám: 429
MPD
vagy mint Drakula, amikor Lugossy játszotta.
chestbruster
2006. december 04. 11:20 | Sorszám: 370
Mostan olvastam a Népszabadságban, hogy a Lehel téren megépült a Kassák ház, már el is keltek a gyönyörű lakások, és a tulajdonosok, ha gyalogolni akarnak legyalogolhatnak a Pozsonyi úti kisvendéglőbe, ahol a fínom maceszgombóc leves megvígasztalja őket a starapáért.
chestbruster
2006. november 23. 10:43 | Sorszám: 310
gyaloggos
Ez a nyugdíjreform egyszer már igazán érdekelne: 42 évi munkaviszony és több diploma után 79 ezer forint a nyugdíjam, ez Bokros szerint sok? Amikor nem elég a lakás rezsijére sem. Ha nem nyugdíjcsökkentésre gondol, akkor mire?Akkor milyen reformról esik szó? Ráadásul jól megbüntetnek, mert dolgozom mellette, hogy ne kelljen fűtetlen szobában segélyekért körmölnöm.Vattába csomagolva? Ha ebben az országban valaha is megfizették volna a munkát, most nyugdíj előtt vehettem volna egy kis garzont Spanyolországba, ahová átutalhatták volna az emberi mértékű nyugdíjamat. És ne jöjjön senki elő azzal hogy a szocializmus mit biztosított ingyen, mert ezt senki nem kérte tőlük.Sőt. Egyetlen bérreformra emlékszem a bruttósításra.
chestbruster
2006. november 20. 11:19 | Sorszám: 278
Smith-Wesson
Abszolute nincs igazad. Ilyen útmutatásokat mindenki tud adni:Egységben az erő, számoljuk fel az akadályokat, kényszerítsük rá az elitet hogy, kössünk új társadalmi szerződést....
Majd ha van mögötted tömegbázis, pénz és akarat. Majd akkor! Addig üzenhetsz a kormányak, amit akarsz...Ezért nevetik ki a jobbosok ultimátumait.
chestbruster
2006. november 16. 15:33 | Sorszám: 163
Danaida
Ezek után elhatárolódom a, Babits Mihálytól
b, a görög mítoszvilágtól. Remélem én nem okoztam csalódást.
chestbruster
2006. november 16. 02:34 | Sorszám: 149
Danaida
Oszt mit kéne még elitélni vagy kitől elhatárolódni? Tudod mi ez? A baloldal legnagyobb blöffje ami létezik.Ahányszor b...gatják a jobbosokat azt mondják balék,hogy nem ismerik az esetet, nem tudnak róla itéletet mondani, de ha megnyikkan a jobbodalon valaki hisztérikusan követelik az elhatárolódást, elitélást hamut a fejre stb..
Nos és azt mondom neked elitélem az MSZP pártházának lángjait.Nos, akkor mi van? Ki leszel elégítve? Szavak, szavak, melyeknek régen nincsen tartalmuk.
Arról a nem csekély tényről nem is szólva, hogy amiért te egy ganaj vagy azért én is az leszek? ( Persze ez nem a személyedre, a helyzetre vonatkozik)
chestbruster
2006. november 15. 16:43 | Sorszám: 135
időszakos állat
Érdekes kérdés, de nem én vagyok.
chestbruster
2006. november 15. 14:55 | Sorszám: 131
Nos, évekig szerepeltem a Kereszttűzben.
A tényállás következő: az előző vendég, ha balos igyekezett nem észrevenni,nem bemutatkozni, a meghívott , ha balos kínkeservesen kezetfogott veled, majd tüntetően elmerült Aczél, vagy Bánó vagy Németh Péter társaságában. Aki végképp levegőnek vett az a Népszabadságot bújta.Amikor meg a műsor ment érezted az összjátékot a kérdező, a meghívott és a másik újságíró között. Többször megtörtént hogy rámszóltak adás közben vagy bocsántatot kéretek a kérdésemért. A legundorítóbb volt amikor Havas és Kuncze adás után nekemestek és Gyárfásnak kellett leszerlni az indulatokat. Szóval a Napkelte nem a nemzeti oldal helye. Gyárfás ebből a szempontból támadhatatlan, minden alkalommal mindenkit biztosít a legnagyobb megbecsüléséről, csak nem mégy vele semmire. Németh, Bánó,Pallagi mind tegeződnek a szocikkal, minden megnyilvánulásukból látszik, hogy nem ez az egyetlen hely és idő, amikor összejönnek. Én még a Fidesz vezérkart sem ismerem, nemhogy a mobil számaikat tudjam. Szóval olyan nagy a feszültség és a kirekesztettség, hogy az a félóra egész napra kiveszi az erődet.
Természetesen más lenne a helyzet, ha nem csak MR. Liberó vezetne műsort.
chestbruster
2006. november 12. 01:24 | Sorszám: 50
gajó
Az a hajszál hatezer éve működik.

Téma: Abortusztabletta
chestbruster
2005. február 13. 13:55 | Sorszám: 14
Az egyiknél a felelősségtől való mindenároni szabadulás, a másiknál a hülyeségi deficit balanszírozása.
chestbruster
2005. február 13. 11:52 | Sorszám: 11
Nem tudom, hogy a vitázók között hány a férfi és hány a nő.A férfiak mindig okosságokat mondanak,de ha egy hólyagtükrözésre kerül a sor beleszarnak a gatyájukba.Jelenleg Magyarországon MINDEN
feltétel adva van ahhoz, hogy egy nemkívánt terheség ne jöjjön létre.Ha mégis abortuszra kerül a sor, sajnos a női ostobaságot és a saját testtel való hányavetiséget mindig tetten lehet érni. Mit lehet mentegetni négy vagy öt abortuszon? Ezt még Lévai köztársaságielnök Katalin sem tudja megmagyarázni.Ebben az országban az egészség nem érték( ld. ingyenes rákszűréseken meg nem jelenteket),a test nem fontos, a következmények nem számítanak, hiszen oly messze az az idő, amikor egyetlen gyereket sem képes kihordani az a nő, akinek most Galambos Dorina a példaképe, akinek ugye még korai a gyerkvállaláson gondolkodnia. Inkább egy kis leszbi smár ide, Pély Barna smár oda.
A Mifepriszton, vagy Mifegine bevezetése nem fogja motiválni sem, oda sem vissza a nőket.

Téma: Molnár Balázsnak!
chestbruster
2007. március 26. 09:12 | Sorszám: 26
L auberge espanole
Inkább az MDF- be.Két kispárt beteszi a lábát a két nagy közé.És ,ha a Fidesz szakadna, akkor három kis fiszfasz párt áll össze.

Téma: Lakossági megtakarítás és a bankok
chestbruster
2005. február 22. 17:31 | Sorszám: 19
Sok marhaságot olvastam már az Interneten, de Macskosz és MacskaTAPPANCSok miafenéje Indexen való fröcsögése felülmúlta várakozásomat.Megírta ugynis ez a kedves asszony, mert miért ne írta volna, neki ingyenben van, hogy az ERSTE banknál megbízhatóbb , korrektebb partner nincs a földön és természetesen én vagyok a hülye.
Na mostan az történt, hogy a hét elején a korrekt és nagyszerű ERSTE Barcsay utcai automatájánál szakadó hóban és esőben fel akartam venni a fizetésemet.Az automata kijelezte, hogy a pénzem ott van, de a pénzkiadó beragadt és egyetlen fillért sem adott ki. Miközben a mobilom jelezte ,hogy a tarnazakció megtörtént.
Amikor bementem, a bankba három kurva ült a színen flegmán, és halálra sértődve, hogy ilyen dolgokkal feltartom őket, figyelsz Macskosz?
Nem segítettek, őket nem érdekli a dolog, hívjunk fel a fiammal valami hülye telefonszámot, menjünk be ide, meg oda, őket ez az egész nem érdekli. Holott annyit kellett volna tenni,hogy megnézik,a kért összeget visszakönyvelte a bank, vagy kiadta?( a fiam megtakarításával jóval több volt a számlán, mint egy átlagfizetés)
Ennyit az ERSTE bank korrekt és nagyszerű hozzáállásáról.
Aztán szólt egy kollegám, hogy csak OTP bank automatát szabad használni, mert az összes többi és főképp az ERSTE megbízhatatlan, szar társulat.
Így van, és még jó hogy a kártyámat nem nyelte be az a rohadék.
A happy and, hogy száz méterre volt egy OTP automata, ami habozás nélkül kiadta a pénzemet.Éljen a korrekt , megbízható ,ERSTE bank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chestbruster
2005. február 14. 08:40 | Sorszám: 12
Iszalag
Már Szabó Iván alatt 600 milliárnál tartott ez az összeg
chestbruster
2005. február 13. 13:47 | Sorszám: 0
Már amikor bementem az Erste bankba éreztem, hogy baj lesz.Egyszercsak odarikkantott egy nő, na hozza ide a....és ekkor jött a számszerű összeg, amit itt akartam elhelyezni. Kész égés, mindenki hallja. Mi van, ha akkor jön egy pisztolyos ember?Kettő: Minden hónapban levontak néhány ezer forintos kezelési költséget, miközben nem kezeltek semmit, csak a kamatot írták jóvá.Ügyes.Erre elmentem és megszűntettem a számlát, mondván átviszem egy másik bankba, ahol nincs kezelési költség, magasabb a kamat. Miután fél órát vártam a pénztáros kisasszonyra az közölte: a számla megszűntetése 5000 HUFU.- ba kerül. Kérdem én miért?
Aztán átutaltattam a pénzt egy másik bankba, ahová egy hét múlva sem érkezett meg, az összeg.A két bank szemben van egymással.Kénytelen voltam visszamenni az Erstébe, ahol fél órás telefon után megtudtam, nem tetszett az alírásom a központnak, ezért nem utalták át a pénzemet.
Három: Mi folyik itt?És,ha az új bankomba csak egy hónap után megyek be, akkor addig nem utalják a pénzemet? Miután az összes telefonomat , címemet ismerik.
Négy:Mindenki azért veri a fejét a falba, mert a lakosság nem takarít meg. Kérdem én miért? Ezért?

Téma: Nyílt levél a Kisemberhez
chestbruster
2007. január 27. 08:43 | Sorszám: 15
Mallow
csupán a baloldalnak kiváltsága hülyézni, fasisztázni antiszemitázni, nyilasozni,nacionalistázni, arsszistázni a jobboldalt. Mennny mán!!!!
chestbruster
2007. január 27. 08:40 | Sorszám: 14
GM
Mi van, aranyszájú barátom, most aztán nyomod a sok csúnya szót.Helyes, csak így tovább.
chestbruster
2007. január 27. 08:38 | Sorszám: 13
radala
Nincs ezzel a megfoigalmazással semmi baj, egyet kivéve , a "kisember" ezt nem olvassa el 1. Nincs számítógépe 2.Funkcionális analfabéta és ez a szöveg hosszú 3. Neki ne papoljanak, ő öntudatos, demokratikus izé, akinek a szavazata igen fontos.4. Mindegy mi van csak Orsós ne jöjjön vissza!

Téma: Olvastátok? (5.)
chestbruster
2007. március 30. 08:16 | Sorszám: 519
tiszavirág
Gönczöl Katalin férje Valki László ,Göncz Kinga férje Benedek László
chestbruster
2007. március 25. 13:06 | Sorszám: 248
negyven rabló
Mi az hogy tálca? Mi az hogy jobb oldal, bal gomb, minek a gombja? A nyelv az most is HU, az rendben.Milyen gomb van a billentyüzeten? Vagy nem ott van?
chestbruster
2007. március 25. 13:04 | Sorszám: 247
Negyven rabló Hányszor írjam meg barátom, hogy nem mqködnek a nálam bizonyos hosszú magánhangzók. Egyszer ., kétszer, tizszer:? Segített valaki? Péládul te? A számítógépem egy pillantról a másikra Q betqre váltotta a hosszú qt, a hosszú Qt és ez pont elég ahhoz, hogy megüssön a guta. A nép nem lehet ami.....
chestbruster
2007. március 25. 09:00 | Sorszám: 244
bunderblass
Csínján a minösítéssel. Elöször is aki hülye azt sem lenne szabad eltenni láb alól, ahogy ezt Gyurcsányék szisztematikusan készítik elö.Ötven évük fekszik benne, hogy hülyét csináltak a magyar nemzetböl. Kettö: itt barátom nem nép lakik, hanem egy hatalmas fogyasztó réteg, akit annyira sem érdekel a nemzet sorsa, mint egy csótányt a katedrális tornya.Van egy harmad, akire lehet mondani, hogy a plazmatévéjének megvásárlásán kívül más is érdekli öket:ezek tartoznak bele abba a 2,2 milliós jobboldalba, aminek a neve jobb híján jobboldal, nevezhetném öket nemzetieknek is.
A fogyasztó magyar négyévenként egyszer megnéz ki igéri a legtöbb pénzt, és odaszavaz, a többi számára semmi.Ezért nincs forradalmi helyzet, és ezért igaztalan, amikor azt kérik Obránon számon, hogy miér nem mondja:utánam!!!
Különben, ezt a nézetet melyet képviselsz nagyon jól ismerem.Ezért nem utazom a barátaimhoz Floridába, hiába fantaszikus a házuk, meg gazdagok, meg amúgy aranyosak.Osztják az észt ész nélkül, hogy mi milyen hülyék vagyunk itthon.Elég volt egyszer végigszenvedni.
chestbruster
2007. március 19. 11:18 | Sorszám: 131
Hászen arról hallgatnak, hogy felhúztak egy másik kordont helyette.
chestbruster
2007. március 19. 10:06 | Sorszám: 129
nemszadista
Mármint ez a Marsovszky
chestbruster
2007. március 19. 10:05 | Sorszám: 128
Hülye, kurva, hazudozó, fulladj meg!
chestbruster
2007. március 14. 10:34 | Sorszám: 10
Honecker
Itt rém rendes családi élet folyik.Gyurcsány a lányát nem vihette sétálni, Hornnak a nagynénje fél,Dobrevet három lépésre megközelíti a csöcselék, Gyurcsány a vasseprünél a kordon mögött mert csak térdre esni, Mécset folyton kifütyülik a temetöböl...ehhez képest semmi, hogy holmi gyalogmagyaroknak kifolyik a szemük és leszakad a három újjuk....
A kérdés izgalmas, honnan lehet tudni, hogy aki kokárdával felvonul a tömegben zsidó- e?

Téma: A polgári sajtó helyzete, tündöklése és bukása (?)
chestbruster
2006. augusztus 04. 10:43 | Sorszám: 55
Bátky
Hazafelé repültem, kötegelve rakták a Magyar Nezetet a csomagtartóba, amikor egyte kértem, hogy saját írásomat elolvassam közölték, hogy csak a VIP-eknek jár.Megkérdeztem írásban Göczi Janótól miért van ez?Válasz nulla.A házunkban lévő Lottózóban délben már nincs a sarki Sparban ha lefogy nem raknak ki újat.
Mindenki belefárad ezekbe a kis harcokba, mert ezek " elszigetelt,piti, szóra sem érdemes jelenségek...."
chestbruster
2006. augusztus 04. 10:34 | Sorszám: 54
Bocs, válasz NEREUS-nak
chestbruster
2006. augusztus 04. 10:33 | Sorszám: 53
Gyulai származású költő, nagy önemésztő, aki ha jól tudom egy időben még éhezett is, de nem lehetett hazugságra bírni. ( hatvanas évek)

Téma: Javaslat március 15 helyszínére
chestbruster
2007. február 22. 09:06 | Sorszám: 109
mamácska
Zárt helyen kellene naggyülést tartani, ott nem lehet felrángatni a székröl a résztvevöket.Syma csarnok pl.

Téma: Ballib médiapatkányok
chestbruster
2007. március 30. 08:51 | Sorszám: 331
Tiramon
Abból, amit a Narancsban publikált
chestbruster
2007. március 30. 08:13 | Sorszám: 329
pannonpuma
Hát meglepödtem, mert autonóm személyiségnek gondoltam Bakácsot.El nem tudom hinni, hogy egy Gergényiröl úgy gondolkodik magában, ahogy azt a nyilvánosság elött mondja. Csak, ha ez igaz, akkor ennek a vége a büdös nagy meghasonulás.
chestbruster
2007. március 29. 08:39 | Sorszám: 323
pannonpuma
Nem akarom elhinni, hogy ez a viszonylag szabadgondolkodó egyszerüen meghibbant, vagy lefeküdt a pénznek?El vagyok képedve.
chestbruster
2007. március 26. 08:59 | Sorszám: 286
tiszavirág
Amikor nagy lélöttyös indulatból otthagyta a Magyar Nemzetet átjelentkezett a Pesti Hirlaphoz, akkora fizetést kért, amekkora a föszerkesztönek meg a helyettesének nem volt.Feledhetetlen müve: a Horn kormány megalakulásakor a 168 órába írt egy kormánybemutatót, aminél émelyítöbb seggnyalás még nem született a magyar sajtóban. Vö. a miniszterek jelentös része meg sem érte az egy évet:Kovács, Kósáné,Fodor....
Szédítö, hogy micsoda ember.Minden évben maga alá ereszt egy két könyvet, melyek raklapszámra állnak a könyvraktárakban, mert senki kézbe nem veszi azokat. Viszont az egekig dícsérik a Napkeltékben.Halálos gázolásából mosták ki, mert életveszélyesen vezet, és akit elütött meg is halt.Semmi nem lett belöle. Úgyhogy ez az ájtatos sáska nagy tehertétel a magyar újsqágírás egyébként is borús egén.
chestbruster
2007. március 23. 08:17 | Sorszám: 278
Tiramon
Elég halványka volt, mondhatni kollaboránsan halványka szerdán.
chestbruster
2007. január 30. 15:21 | Sorszám: 261
jobbegyenes
Levettem róla a hangot,egyenesen frenetikus volt.
chestbruster
2007. január 21. 11:23 | Sorszám: 257
jobbegyenes
Nem vagyok cigányellenes, de azért nem kell meghívni egy cigánygyereket, csak hogy kilegyen az arány. Ez egy elmehábordott félnótás, aki igen sokat árt a hír TV-nek.Másnap meg ott volt Daróczi, Bársony meg Bódis Kriszta, és kioktatták Ókovácsot, hogy a cigányok kultúrája érinthetetlen és tökéletes.( Ez a Bódis az aki most forgatott egy budapesti leszbikus értelmiségi nő és a falusi részeges cigány háromgyerekes feleségének szerelmi románcáról.)
chestbruster
2006. november 21. 13:24 | Sorszám: 211
Pascal
Az előző felesége J. F.Kennedy ügyvédjei egyikének a lánya volt.
chestbruster
2006. október 15. 09:45 | Sorszám: 167
Gyöngy
Az,hogy ki Havas Henrik és még néhány " vezető" sajtószemély az hivatalosan nem tudható. De sejthető, és a kör elég nobilis.
chestbruster
2006. október 09. 09:58 | Sorszám: 133
Érdekes hogy a szerver feltörést majdnem Brüsszelig vitték, most meg valahogy senkit nemérdekel, ki hallagtja le sajátmagukat.
chestbruster
2006. október 08. 08:28 | Sorszám: 111
Tappancs
még ehhez a szerephez is hülye...

Téma: Verebes a képmutató
chestbruster
2005. június 04. 11:50 | Sorszám: 14
Teljesen igaz. Arról nem szólva hogy az interjúban Verebes arra nem adott választ, hogy ugyan miért mai napig is Orbán Viktor a Heti Hetes " sztárja" Elnézték a naptárt, vagy ukáz van, vagy zsigeri gyűlölet.

Téma: SZDSZ-es tüntetés nov 13-án a Hősök terén - a "szélsőségek ellen"
chestbruster
2006. november 23. 10:45 | Sorszám: 109
téta,ióta kappa,lambda, mű, nű, xi..
chestbruster
2006. november 22. 10:32 | Sorszám: 106
Sto eto?
" Ő hatan voltak?"
chestbruster
2006. november 21. 13:31 | Sorszám: 99
Állítólag Gusztos volt ott egyedül. És a MN írt róla.
chestbruster
2006. november 20. 11:22 | Sorszám: 84
Írjon már ide valaki, valamit, volt nem volt, ki volt? Vagy ezek is olyan lusták mint az MSZP- sek, vagy fáznak vagy a Megatáncot nézik?
chestbruster
2006. november 12. 01:30 | Sorszám: 36
gerison
Ne viccelj, ezért képesek voltak kitiltani?Mi a fene ez az Index? A jóisten helytartója? Innen látszik a beteges elfogultság, már a látszatokra sme kell adni.

Téma: "Igazságosabb" gázár
chestbruster
2006. november 29. 18:13 | Sorszám: 87
Smith and Wesson
Nem hiszem el, hogy ez a kormány kőbevésett parancs.Még a Vatikán is felbontja a rossz házasságot, nem létezik hogy nem lehet megszorítani Gyurcsányt.Egy bezárult kör Bp körül, és se ki se be, akkor mi van? Vagy egy hétig nem szállítják el a szemetet, vagy leáll a metró vagy a villamos,vagy nem járnak a vonatok? Vagy nem sütnek a pékek öt napig semmit.Akkor ki lesz türelmes ezzel a seggfejjel?
chestbruster
2006. november 28. 12:13 | Sorszám: 79
Smith and Wesson
Miért én menjek el? Takarodjon, aki a nyakunkra szavazta ezeket.
chestbruster
2006. november 26. 12:15 | Sorszám: 53
Gajo
És ez hány háztartásig megy? Százig , ezerig, a fél országot kilakoltatják? A lakótelepeken már így is százmilliókkal tartoznak. Azt szeretném érzékeltetni, hogy ez egy zsákutca, csak akkor nem , ha arra gondolnak elég ide hatmillió ember is.Nem lehet hétfőről keddre százszázalékos áremelést sózni az emberek nyakába, mert az nem csak mentális leépülést, de teljes csődöt is hordoz magába. És mi a jövő: megfagyott hajléktalanok?
chestbruster
2006. november 25. 11:43 | Sorszám: 46
Egyetlen kérdésemre nem kaptam még választ: mi van, ha a háztartások rezsijét nem fedezi a jövedelem?
Magyarán, ha 60 ezer forintos nyugdíjból 90 ezres gázszámlát kell fizeni. Hagyjuk ezeket a kompenzációkat, melyket utólag, megha, mintha, mégha.Egyenes választ szeretnék:
Nem fűtessz?
Nem eszel?
Nem öltözöl? Nem olvasol? Nem utazol?Nem tartasz macskát? Akkor mit csinálsz?
Áttérsz a véglény életre? Kérdés, hogy élet- e az?
Aki azt mondja hogy ez részletkérdés az nagyobbat hazudik, mint Gyurcsány.Az öngondoskodás lényege az anyagi függetlenség.
chestbruster
2006. november 16. 15:44 | Sorszám: 38
szakáll
Na és milyen alapon? idegalapon? Bár, ha lakosságot símaszkviselésért le lehet csukni, akkor már közelítünk..
chestbruster
2006. november 12. 01:26 | Sorszám: 31
A januártól fizetendő gázszámlám kb. harmincezer forinttal több, mint a nyugdíjam. De , ha nyugdíj mellett dolgozom, akkor jól megbűntetnek. Ezek még akkor is hülyék, amikor teszik a hülyét.

Téma: A BRFK feljelenti a kondort bontokat
chestbruster
2007. február 03. 09:04 | Sorszám: 1
Majd az Apeh a Magyar Országgyűlést számla nélküli milliók adóeltitkolásáért. Denksz Emesze elmondta a törvényt mindnekinek be kell tartani, akkor rajta! Szánalmas.Kondorosi és Verebes reggel egymás szájából kapkodták ki a szót, a végén azt hozta ki az a hülye Verebes, hogy ez megfelel a magánlaksértésnek.Van még lejjebb? Az sem semmi, ahogy Gyurcsány mondja a rendőri intézkedéssel nem lehet szembemenni. Ó Feri, hát mi lesz a munkásmozgalom történet fényes lapjaival? A véres csütörtökökkel, meg a nagy októberivel, csupa csupa törvénytelenség..
Röhej látni, hogy a bátor újságírók milyen halkan, milyen félénken, milyen gyáván milyen fajsúlytalan kérdéseket tesznek fel.

Téma: OVB = MSZP
chestbruster
2007. március 27. 13:09 | Sorszám: 32
pannonpuma
Az a helyzet hogy a tévébe állandóan összetévesztem Feldmayert meg Szigetit, egy cifferblattra hajaznak.

Téma: Legális pornóképek kiskorúakról?
chestbruster
2007. február 20. 19:30 | Sorszám: 74
Cibulka
A jobboldal szeret halamzati módon ( Karinthy szerint lélöttyös indulattal)átkozódni,eltakarítani, felháborodni, gyomorideget kapni, követelni, kétségbeesni.Ezért válik nevetségessé. Ha nincs mögötte tömegbázis és komoly anyagi háttér lehet buzogni, ötpercenként alkotmányozó nemzetgyülést követelni, követelni hogy Magyarország legyen a magyaroké, ezek üres szavak párt és tömegtámogatás nélkül.Ezek szerint még a szavazás sem volt meg.
chestbruster
2007. február 20. 10:23 | Sorszám: 60
Szerintem ezek a túlhevült fenyegetések teljesen hatástalanok.Söt.
chestbruster
2007. február 17. 10:13 | Sorszám: 30
Lehet hogy nem igaz, de egész Pestet bejárta, hogy GYF törzstag volt a Capellában.Ha az volt , ha nem az, csak a hülye nem látja a folyamatot: tudatosan leszbikusokat válogatnak be a valóság showk-ba, ezt maga Árpa Attila árulta el, Terry Blacket hozsánnázva mutogatják mint mintaanyát, a meddQvé tétel korhatárát teljesen vártalanul egy pécsi " szabadgondolkodó" feljelentése alapján leszállítják 18 évre, Albert Györgyi félórát kap a közszolgálatiban a szeretöiröl írott könyvével: miként tapossunk széjjel házasságokat az önmegvalósítás jegyében- címmel. A homoszexuálisok addig fondorkodnak, amíg lesz házasság is és vállalhatnak gyereket is. Ma már a szingliknek is jár a mesterséges megtermékenyítés joga. stb stb. A TV 2 tudatosan szerepeltet reggeli fömüsoridöben homoszexuálisokat, növé operált férfiakat,leszbikus párocskákat, pornóiparosokat, és Liptai Claudiát, aki úszik a szerelemben,és folyton az anyaságról beszél, szépséghibája, hogy Gesztesi három gyereket hagyott ott emiatt a negyedik miatt. Ez a lassú okkupáció, amikor már észre sem veszed, hogy körbe vagy kerítve.

Téma: Európa rájött, hogy a magyar demokrácia egyik legfőbb akadályozója hazai média??
chestbruster
2006. november 13. 09:48 | Sorszám: 45
Gyöngy
Tiszta vicc, hogy a XXI század legkiválóbb írója egy pszichohorror szerző. Nem tudok olyan " kiválóságot" említeni, pedig szorgosan képzem magamat, aki Kingnél jobban ismerné az emberi mélylélekben lakozó mozgatórugókat. Akár a Ragyogás, akár a Rémkoppantók akár a Hasznos holmik, vagy a Holtsáv, az AZ, a Végítélet ötcsillagos könyvek. jellemző, hogy a belőlük készült filmek halvány utánzatok csak.

Téma: Bencsik: a fidesz idiótái... :))))))
chestbruster
2006. március 10. 10:42 | Sorszám: 33
Makkalsó
Az előzményeket tekintve Gyurcsány valóban nem akar veszekedős országot, a sintértelepezéssel kb megmutatta milyen országot képzel el. Diktatúrát, mégpedig a legundorítóbb fajtából, ahol kvázi működik a......de csak kvázi.
Mi az hogy ne zavarják a kampányát? Aztán miért nem? Ők zavarhatják a másikét? Hol él ez az ember (!)Harag és indulat? Két mondatig képes uralkodni magán aztán kitör belőle a gyűlölet. Csak szánakozni lehet azon, aki nem lát át ezen. Ha ez a választók 30 százaléka, akkor ilyen szánalmas a 30 százalék. Semmit nem tanultak, semmit nem értenek, és képesek a saját érdekük ellen szavazni.
chestbruster
2006. március 10. 10:30 | Sorszám: 32
Makkalsó
Bencsik András soha nem volt sem munkásőr sem párttitkár, sem az MSZMP tagja.Rendben van, hogy utálkozol, de ne szakadj el a tényektől.

Téma: NABUCCO vagy KÉK ÁRAMLAT?
chestbruster
2007. március 28. 09:25 | Sorszám: 235
Nabucco? Kék áramlat? Jamal!

Téma: Jó a Magyar Nemzet!
chestbruster
2005. november 26. 17:01 | Sorszám: 120
Fiúk!
Mi az Isten csudájáról esik a szó? Az ilyen mezei pocnak , mint én magyarázzátok már el, hogy a MN mit nem és hogyan képtelen? A kerecsensólyom különben tényleg gyönyörű, nem csodálom hogy Emese nem tudott nekije ellenállni.

Téma: Milyen arányban nyeri a Fidesz a választásokat? Tippek 2006-ra.
chestbruster
2005. október 27. 13:12 | Sorszám: 10
Gmarci

Örüljünk, ha lesz 1-2 százalék különbség. A hazugság gépezet teljes gőzzel működik, a fidesz meg tököl és udavarias részletkérdésekkel segíti az MSZP győzemét.


Téma: A "parasztozó" Seresnek írtam levelet...
chestbruster
2006. augusztus 20. 14:32 | Sorszám: 130
Danaida hordaja
Annál rosszabb!Egy paraszt!
chestbruster
2006. augusztus 10. 19:32 | Sorszám: 58
GM
A mai napig nem kaptam választ,gondolom te sem. Vagy nincs otthon, vagy sunyít, amit nem hiszek.Seres nem egy nyálgép típus, bármennyire is merev neokon.
chestbruster
2006. augusztus 07. 20:38 | Sorszám: 50
Mi van, ha utólagosan nem engedi meg GM? Akkor feljelent? Vagy szerinted ez jellemre vall? Nem vagy különb, mint Németh Péter, aki zsebében magnóval ebédel Schmidt Marival, hogy felvegye a beszélgetésüket.
chestbruster
2006. augusztus 06. 11:36 | Sorszám: 21
Én is...bocs
chestbruster
2006. augusztus 06. 09:28 | Sorszám: 20
Jut eszembe, vajon Mel Gibsonnak hányszor kell a padlót felnyalni egyetlen részeg zsidózásért.Hajjaj, Marlon Brandó is megfizetett érte.Parasztozni igen, zsidózni halálos itélet.
chestbruster
2006. augusztus 06. 09:23 | Sorszám: 19
Én kis voltam szíves Seresnél a nagyszüleim nevében kikérni ezt a folyamatos pofátlan tapintatlanságot.Ezekben semmi érzés nincs mások érzékenységére.

Téma: Kultuszminiszter szektalátogatáson
chestbruster
2005. augusztus 10. 14:12 | Sorszám: 43
H eddig nem hittem volna, mostmár tudom Bozóki egy hibbant agyú szemétláda.Hogy hány családot dúlt szét,és hány életet rontott meg és keserített meg szülőket Németh Sándor szektájának romboló ténykedése, azt 1985 óta kísérem figyelemmel.Ezeket elismerni, legitimálni,hát nem tudom. Ilyenkor érzem úgy, hogy eljött a világvége! Meg a józan ész vége. Németh,mint partner, aki egy félkatonai alakulatot tart fenn, átok és imakommandókkal, mélyen beágyazódva intézményekbe és egyebekbe. Mindenből lefölözve a pénzt.Elég csak Bartus Lacira hívatkozni, akit a pszichiáterek mentettek meg a végső széteséstől...Amikor már a lakásukat is eladták, hogy fizethessenek Németh testvérnek.
Nagyon rosszul áll az MSZP szénája, ha Bozóki elmegy a Hit Gyülekezetéhez.Ők ugyanis arra szavaznak, akire Németh kiadja a parancsot, de Kunczéval fagyos a viszony, Németh 120 kiló marhahúsnak nevezte.

Téma: Igen! Megcsináljuk: "Saját" bankját teszi tönkre Gyurcsány!!!
chestbruster
2006. június 22. 19:33 | Sorszám: 7
Hogy van mindig miniszterelnök úr?

Téma: Geszti Péter a hazafias?
chestbruster
2005. szeptember 16. 13:21 | Sorszám: 221
Hosszú évekig voltam tagja a Debreceni Népi Együttesnek.Annak a zenének, amit a táncházakban jatszanak ( a vonyító bőgő és a hegedű)semmi köze a szatmári, nyíracsádi,ecseri,mikepércsi csárdásokhoz, illetve az énekelt magyar népdalkincshez.
Őszintén szólva évek óta nem értem, hogy a szalagavatókon idétlenkedve adnak elő amerikai musicalekből, spanyol táncokat, izraeli izéket,német és ír táncokat, ami már attól szánalmas, hogy származásukat tekintve is testidegen a magyar gyerekektől.De soha nem hallottam, hogy valamelyik iskolában csárdásoztak volna, fergetegest, vagy botolót táncoltak volna.Egyszer szóvátettem ezt, a budaőrsi polgármester( Wittinghoff) azt mondta maradi, nacionalista hülye nézet ez.

Téma: Madárinfluenza
chestbruster
2006. szeptember 15. 11:06 | Sorszám: 102
Buxus
Hány ruhásszekrényed van?

Téma: Gorka: új pártot alapít
chestbruster
2007. február 01. 18:10 | Sorszám: 241
bocs: megalakul
éppen
chestbruster
2007. február 01. 18:08 | Sorszám: 240
Mcisajt
Ki gondolja ebben az orszgában komolyan, hogy Gorka Sebestyén többszörös állampogár és ki tudja még hányfenekű micsoda hirtelen megvilágosodott? Valamikor az év közepén egy polgári klub vendége volt, ami botrányba fulladt mert úgy beszélt Orbánról, mint a szépszájú Kende Péter.Gorka egy olyan intézet vezetője, ahol ő a portás vezérigazgató és elnök is egyben.Sértett ember, aki valamilyen céllal hazavitorlázott Amerikából. Csak megjegyzem hogy tegnap megkerestek hoyg mefgelakul a Magyar Nemzeti rendpárt, és épen kellene még egy alapító tag.Mondtam hogy mindjárt, csak hazaugrom megetetni a macskát.
Ami pedig a nagy csinnadrattát illeti:Még hatvanhatszor fogunk a fidesz áhított bomlásáról olvasni, hallani, látni.Gorkának is egyből megbocsájtotta a Klub rádió, hogy a fasisztákkal együtt virított a Kossuth téren.
Egyébként ovassatok Rilkét meg Byront, nem beszélve Shelleyről, isten bizony teljes lelki fűrdő attól a koszfészektől, ami itt van.

Téma: Szembenézés ???
chestbruster
2007. január 30. 13:22 | Sorszám: 57
mamácska
Én a túlhajott seggnyaláson kívül nem sokat tudtam felfdezni benne,ilyet a hülyék irogatnak az "érted haragszom elvtárs nem ellened" legrosszabb változata.
chestbruster
2007. január 30. 13:18 | Sorszám: 56
pimpa
"Friss kötélből ostort fonván, kihajtá őket a templomból"
chestbruster
2007. január 29. 12:02 | Sorszám: 34
Mamácska
Méltó párja Gyurcsány irományának. Se füle, se farka, csak két nagy frász a fidesznek, meg az általuk évtizedekig elkúrt néplélek szalonképtelen magatartásának. Dehát ki nevelte őket erre? Gyurcsány elődpártja, ötven évig. Ha ez mind igaz, és Bolgárnak van alkalma és tere erről beszélni, és nem feszt Orbán cigányról hablatyolni, akkor neki is le kéne zavarni néhény veretes nyaklevest.

Téma: Nap TV műsorvezetők "pártatlansága"!
chestbruster
2005. január 31. 09:57 | Sorszám: 22
Hűha, micsoda gyűlöletbeszéd ez , hogy Márai Sándor írta? Hát ez pech kis balsajtósainkra és bátor liberális médiahuszárainkra nézvést.A még nagyob pech az, hogy "helyzet" azóta is van.Minden Napkeltés műsorvezető bátor oroszlán, és minden hírtévés és magyarnemzetes köpönyegforgató fröcsögő.Elég elolvasni az internetes fórumok " véleményformáló" kemény magját.A jelszó "Eetársak, ne hagyjuk a tényektől megzavarni a fejünket" Aki jobbra áll az tehetségtelen mocsok szemét, aki a másik oldalon az felkészült pártatlan vérprofi. (Tessék a kasszához fáradni! Ugyanis ez az egész csupán erről szól)A többi hazudozás és kaser.Sajnos ez az egésznek a mozgatója.Így adja el magát Kovács Zoltán, Dési János, Aczél Endre, Orosz József, Mester Ákos,Németh Péter, Megyesi Gusztáv, Farkasházi Tivadar, Havas Henrik, Rangos Katalin, Sárközi Erika, Szenes Andrea,Szalaí Tamás Lajos, Avar, Mészáros, Debreczeni,a kis Petri,az őskommunista villarabló Sebes testvérek pereputtya, Bölcs István, Szabó István (producerei,finanszírozói),Forró Tamás, Friderikusz Sándor, Juszt László,Pallagi-Bánó duó,
Vágvölgyi B.András, Mátyás Győző,Vásárhelyi Mária,Várkonyi Tíbor, R Székely Julianna, Hell István, Szombathy Pál....és stb

Téma: nincs orvos, nincs kórház, lopakodó népirtás folyik
chestbruster
2007. március 28. 09:23 | Sorszám: 744
hahaha!
Egy mókus, aki súlyos depressziós az év nagyrészét Lipóton töltötte.Most hogy romlott az állapota,féltek hogy magához nyúl, ezért kértek egy beutalót.A mókus megjelent a kis cókmókjával Lipóton, ahol mondták, hogy fordulhat vissza, bezárnak, vége konyec.

Téma: Ezek: a "legazok".
chestbruster
2007. március 21. 17:04 | Sorszám: 31
Rendes Kis
Így jár az ,aki ilyen torzított fejü Triumph melltartó lédit akar szóvivönek.Ha Gyurcsány komolyan akart volna szóvivöt Mélykuti Icát kéri fel. Aki nem nagyon szerethetö, nem is vetközilk, nem is huszonéves de politikailag up ta date, a spiccen van.

Email a webmesternek | Gondola