gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Lengyelorszag ,Cseh mintara kirugja a vezeto poziciokbol a komcsikat ??
Runaway
2005. december 29. 12:53 | Sorszám: 16
Szia Edward!!En jobban megszittam buddy (A szuletesnapomon utasitottak el a szavazast,azon a napon temettem anyamat.
December 5

Téma: Az indexnek semmi sem szent!
Runaway
2005. április 10. 14:09 | Sorszám: 271
a Felsobukyek igazi alapneve Nagy!!
Pld a Rabapatyi kastely tulajdonosa Nagy andor volt,Felsobuky elonevvel,de vonatkozik ez a tobbi Nagy nevu vas megyei kastelytulajdonosra...Ha a neni neve Buky,akkor biztos nem lehet rokon,ha Nagy akkor mar jobban,persze ha a felsobuky elonev stimmel...
Runaway
2005. április 10. 13:45 | Sorszám: 264
Miert Budan meg az 1800 evek vegen is zomeben nemetek eltek..
Runaway
2005. április 10. 13:44 | Sorszám: 263
Az a baj ott hogy Izrael nem vonul vissza oda ahova a hatarozatok megkovetelik..Utanna lehet csak beke,es nem kell megint kodositeni!!Persze hogy egyformak,hisz a genjuk is egyforma felepitesu.. )
Runaway
2005. április 10. 13:34 | Sorszám: 258
En meg regebben azt is hallottam hogy szlovak ver is van az ereikben..Szerteagazo csalad,a szomoru az hogy szerte a vilagban,mig a kozelmult mocskai meg ma is ott lopnak ahol kezdtek..A valamikori hires Felsobukiek is szanaszet,en hoztam haza az egyiket,meg a 70 evekben,es en mutattam meg a kastelyt,amire o persze kivaloan emlekezett..Mikor bementunk a kastelyba/akkor iskola volt/nagyon meglepodott,mert semmi sem ugy volt mint korabban,falak szuntek meg,ujjak szulettek..Egy iskolai ember kivancsian odajott es kerdezte,hogy kit tisztelhet bennunk..Erno batyam mondta,itt zuletett a kastelyba..Az oreg emlekezett rea meg a serdulo eveibol,egy ket ev volt a differencia kozottuk..
Runaway
2005. április 10. 13:30 | Sorszám: 253
Ja tegnap meg a zsidok lottek le a focizgato palesztinokat..Ez egy ilyen vilag Kaleb,mindenki tartozik valahova,es mindenki azt hiszi, hogy kizarolag a jo oldalhoz tartozik...
Runaway
2005. április 10. 13:14 | Sorszám: 247
A baratok mint mindenutt a vilagban hasonszoruek..Tehat a Horthy alltal felreallitott,volt ludovikas tisztek,de voltak monarchista baratai,vagy eppen Horthystak is mint a nagyapam..Hogy hogyan csatlakoztak a vedokhoz,es hogy halt meg azt leirtam,egy Halder fele topikban,ott reszletesen kitargyaltuk Pronayt..Probald megkeresni..
Runaway
2005. április 10. 13:07 | Sorszám: 245
Korabban irtam itt a gondolan,hogy Horthy mellozese utan ,magaba zarkozott,illetve volt tiszttarsaival elmelkedtek,a jovorol,es a multrol,az esetek zomeben Budapesten elt,es bridzseztek,hisz ideje volt boven..A kommunista ellenessege,az vegig iranyitotta a gondolatait.Amikor a ruszkik saskahadkent megjelentek Budapest kornyeken,a csaladjat nyugatra kuldte,o maga ott maradt,keszult az utolso csatajara..A nagyapam,kuldott erte teherautot,de nem jott vele vissza Sarvarra.Kozben a csaladja mar Ausztriaba volt,oda meg a korabban emlitett,Felsobuki Nagy Erno pancelos tiszt divizioja segitsegevel kerult..

Felsobuki Nagy Erno Berlinben halt meg,en meg szerencsesen talalkoztam vele ,sot eltem is nala,a snajdig pancelos tiszt akkor meg nagyon jol tartotta magat..A 80 evekben halt meg magas korban.Pronayrol tole hallottam nagyon sok dolgot,eloszor..

Azt is irtam hogy a budai kitoresben halt meg baratai nagy reszevel egyutt..A halala korulmenyeirol Becsben hallottam egyik Pronay gyerektol,1987-ben,nala is laktam,a masik Pronay gyerekkel meg Michiganba talalkoztam mikor egy gyakorlaton voltam,ott laktam harom napot.Van egy leany is Floridaba,oda meg nem jutottam,el..Sok pPronay el erre arra a vilagba szetszorva,zomuk nem is tud a nagyapjukrol semmit..

Runaway
2005. április 10. 00:36 | Sorszám: 242
Ja kb egy a lelki vilagunk kiszurni a jobol a rosszat es utanna bezarni a kalitka ajtot!!!Nem iszom regota,hisz nalunk az ital a csaladi atok..
Runaway
2005. április 10. 00:21 | Sorszám: 240
Bodon battyam mi az oregannyat csinal maga ilyenkor itt??
Runaway
2005. április 10. 00:20 | Sorszám: 239
Juccakat neha ugy erzem ihatnank egyutt neha meg ugy hogy szivesen segbbe rugnalak...
Runaway
2005. április 10. 00:19 | Sorszám: 238
a belak te idiota patikusseged ))
Runaway
2005. április 10. 00:15 | Sorszám: 235
Menny el a Matyas templomba es nezd meg a nemesi nevek ott felul kozott,ott a Szentgyorgyieket is megtalalod!!!
Runaway
2005. április 10. 00:03 | Sorszám: 230
Pontosan az MTA alapitasahoz ok penze volt az elso!!!
Runaway
2005. április 10. 00:00 | Sorszám: 229
Persze nem talalod mert Szamuelly cimszo alatt keresed )
Runaway
2005. április 09. 23:38 | Sorszám: 223
bocs Felsobuky Nagy csalad..
Runaway
2005. április 09. 23:38 | Sorszám: 222
Abban az idoben voltak lazado tanarok,most esett le a tantusz mit kerdezel...A prof Lipcseben volt de az en kivalo tanaraim Sarvaron voltak.
Runaway
2005. április 09. 23:36 | Sorszám: 221
ez a prof Lipcseben elt,ahol en is!!Egyebbkent Sarvari vagyok igy tudom az Entzbruder osszes mocskat!!!A csaladom Celldomolk Repceszentgyorgy,Sitke,Rabapaty,es meg ugy harminc falu felett volt ur!!Neked nem ismeretlen a elsobuky csalad vagy a Szentgyorgyi???
Runaway
2005. április 09. 23:30 | Sorszám: 217
Nyugallomanyba helyezte magat ahogy trefassan mondta!!A konszolidacio idejebe o mar nem fert be!!Horthy ezt maganak akarta!!Nem szerette Pali batyamat.Korabban mashol irtam meghasonlott oregur valt belole,oriasi barati kore vitte csak a lelket a magyar uton..a budai kitoresnel,is a legjobb baratai voltak es haltak mellette!!
Runaway
2005. április 09. 23:27 | Sorszám: 214
Hat mindenki orzi a maga osiseget,mint en a mi csaladunk utolso tagjanak a diszmagyarjat..Sok ertek van az USA-ba is...Ha a nagyapam diszmagyarjarol egy gombot levennek ellehetne eldegelni vele egy darabig...Nemreg lattam egy 1848 as honvedzaszlot egy arveresen de nem tudtam megvenni,mert egy barom ezer dollarral tobbet igert..
Runaway
2005. április 09. 23:23 | Sorszám: 211
Ez csak off de sok dolgot tudtak a 60 evekben a tortenelem tanarok a korabbi esemenyekrol..Ezen tanarok szoszatyar modon a krdvenc diakoknak ezekrol beszeltek,itt tobbet lehetett tanulni mint barhol masutt..
Runaway
2005. április 09. 23:21 | Sorszám: 209
srac koromban tortenelem vetelkedokre jartam,ott hallottam egy proftol...A Karl Marxon viszont csak nemet tortenelemet tanultam..Meg negyven evesen is a tenaegerekkel jartam vetelkedokre,es sok dijat nyertunk..
Runaway
2005. április 09. 23:19 | Sorszám: 208
En beszelek par nyelvet de latjatok nagyon roszul irok ((
Runaway
2005. április 09. 23:18 | Sorszám: 206
A kozvetlen leszarmazottak rokonok,nemelyik magyarul sem tud.hat nehez lenne rola az emlekiratainn kivul mast talalni,azon kivul amit en ide beirtam,van egy rokona,az uSA-ban,annal sok dokumentum van ,Lusanneba o nem volt ott (
Runaway
2005. április 09. 23:12 | Sorszám: 204
Pronay Ludovikat vegzett,mint az akkori jobb csaladoknal kotelezo volt!!Tehat hulye nem lehetett!!Peldakepe Jozsef Nador volt ezt Lusanneba hallottam en is..Horthyt nem szerette,nagyapamnak azt mondta ,amig elhatarozza Horthy valamire magat,addig a hatarokon ki lehet cserelni a magyarorszag tablat!!Igy is volt hisz a tortenelem bebizonyitotta!!A mi csaladunkban a harom gyermekbol egy pap lett egy vezerkari ezredes,a harmadik lany volt..Ma is a Smideliusok az evangelikus hitben jarnak es asszem van egy puspokuk is..
Runaway
2005. április 09. 23:11 | Sorszám: 202
Pronay Ludovikat vegzett,mint az akkori jobb csaladoknal kotelezo volt!!Tehat hulye nem lehetett!!Peldakepe Jozsef Nador volt ezt Lusanneba hallottam en is..Horthyt nem szerette,nagyapamnak azt mondta ,amig elhatarozza Horthy valamire magat,addig a hatarokon ki lehet cserelni a magyarorszag tablat!!Igy is volt hisz a tortenelem bebizonyitotta!!A mi csaladunkban a harom gyermekbol egy pap lett egy vezerkari ezredes,a harmadik lany volt..Ma is a Smideliusok az evangelikus hitben jarnak es asszem van egy puspokuk is..
Runaway
2005. április 09. 23:04 | Sorszám: 200
Kevesen tudjak,de Pronay fajgyulolo semm volt hisz nagyon szerette a ciganyzenet!!Kizarolag Somloi bort ivott,igazi magyar ur volt!!!
Runaway
2005. április 09. 23:03 | Sorszám: 198
ha jol emlekezem Kaleb akkor az edesapja az rongyas zsido volt,magyarul rongykereskedo!!pronay nem olt a feher uralom idejen ezt jobb ha tolem tudod..Kegyelmi kervenyt viszont mindet elutasitotta,a mukodese idejen..Korabban irtam mar hogy Osternburgot is gyalazzak,pedig a Soproni halottak szavazasa az o otlete volt!!Ilyen a vilag amiben elunk,amiben eltek es amiben a gyermekeink unokaink elni fognak!!
Runaway
2005. április 09. 22:47 | Sorszám: 195
Sajat magat csak nem zarja ki )A patikusok nem hulyek ))
Runaway
2005. április 09. 22:46 | Sorszám: 194
Aha bratyizunk??? )
Runaway
2005. április 09. 22:46 | Sorszám: 192
Ja az nyer mert az is zsido volt mint te!!Latod milyen kirekeszto vagy Kaleb????
Runaway
2005. április 09. 22:45 | Sorszám: 191
Hulyen latsz dolgokat Kaleb,a becsulet es a zsidokra jellemzo slendriansag birkozik benned!!Szamuely egy koszos gyilkos volt Pronay embert nem olt!!Szamuelyi kapasbol lovoldozott a felakasztottakra Nyoger faluban!!A nagy TT pisztolyaval..
Arrol nem is beszelve hogy Rronay a felsohaz megbecsult tagja volt,mig Szamuely egy zsido lumpen csaladbol szarmazott..A ketto hogy jon egy helyre??Pronaynak koszonhetjuk Sopront,es a Lajta-Hansagi bansagot,mig a masiknak a felakosztott becsuletes magyar vasutasokat!!Ebreszto KALEB!!!!!!!
Runaway
2005. április 06. 05:08 | Sorszám: 165
Azert nem tamogatta mert azoknak jobb ha opdakerulnek ahol nem szenvednek..Az AIDS korunk pestise elobb a mocskot tamadta ma mar sajnos mindenkit..Az USA-ba annyi haszon lett az AIDS-bol hogy sokkal kevesebb a drogos,es a buznyakok csak a maguk keruleteben buzulnak,korabban kipofatlankodtak,az egesseges keruletekbe is.
Runaway
2005. április 05. 22:49 | Sorszám: 151
Azert a cionistak valoban csinalnak mindig valamit,mostanaban peldaul az a szokasuk hogy minden eredendoen bunos es rosz ami nem izraelben van es nem kotheto valamilyen modon a zsido nephez ,illetve a zsidok vallasahoz.
Runaway
2005. április 05. 13:30 | Sorszám: 144
A disznohus nem rosz mert az en zsidajaimnak,annak idejen tiz kilo szam szallitottam,en csinaltam,es ezek kozott volt olyan is aki milliomos volt es olyan is aki az lett szegeny egy se vot!!Mikor mondtam hogy bocsi de diszno butts -bol keszult akkor azt mondta az Old Orchard center tulaja,kit erdekel??Finom es kesz!!
Runaway
2005. április 05. 05:20 | Sorszám: 118
En ugyan nem tudom ki ez a Totaw de egesz biztos egy Taigetosz alany..Le vele.
Runaway
2005. április 04. 23:28 | Sorszám: 99
Az internetto forum az az Index elodje volt?????
Runaway
2005. április 04. 20:24 | Sorszám: 90
En clean vagyok mint egy gudzsarati szent tehen mert az Index-rol mar vagy harom eve negy beszolas utan kirugtak ))
Runaway
2005. április 04. 13:17 | Sorszám: 71
Orulj neki hogy nem vagy az Indexen az ordog szellemi rottyantasainak a szinhelye )
Runaway
2005. április 04. 01:28 | Sorszám: 41
Kija a franc ez a tota???Felvilagositana valaki???Amig en otthon eltem sose hallottam..
Runaway
2005. április 04. 00:02 | Sorszám: 39
Az index olyan mint egy rottyantas a szellentesekkel amugyis tele magyar egen!!Buzos es a modor ott nem divik!!!
Runaway
2005. április 03. 22:43 | Sorszám: 33
Az INDEX az ordog buzlo segge luka!!!Aki odajar automatice megfertozodik az ottani liberalis mocsoktol.

Téma: Varga Tamás előkerült - FIDESZ vezetőink szavatossága lejárt
Runaway
2005. április 17. 22:42 | Sorszám: 259
Munchausen ehhez a Rastignachoz viszonyitva az igazmondo juhasz volt..
Runaway
2005. április 17. 00:52 | Sorszám: 207
Rastignac!!Te egy reg nem volt zsoldosnak vagy a sosem volt cipotalpa!!Talpalsz talpalsz csak nem tudod hova.
Runaway
2005. április 16. 23:36 | Sorszám: 197
Na latod!!!!!Azt nezed mekkorat szartal a bugyiba,nem azt hogy mekkora munkat takaritottal,volna meg ,ha nem szartal volna bele...Hulye SZADESZkreten modszer ((
Runaway
2005. április 16. 23:30 | Sorszám: 195
Nem min -degy kis sikkaszto!!!
Runaway
2005. április 16. 22:52 | Sorszám: 192
a szarral keveredsz szarra valsz,ha melle alsz budos leszel ))Van meg egy alternativa!!mond neki na csao ..kis vitezem ))
Runaway
2005. április 16. 22:51 | Sorszám: 191
A berosaltam szavad elarulta a Te szellemi himpellerseged..
Runaway
2005. április 16. 22:25 | Sorszám: 186
Bruder!!En mar kulfoldon eltem,mikor maga SZADESZ nyalokakat vasarolt,regi \motoros vagyok,oriasi tapasztalattal.Maga meg Micsurinnal jart,mikor en mar a vilag legjobb farmjan dolgoztam Indianaba!!!
Runaway
2005. április 16. 21:47 | Sorszám: 179
Tuggya baratom ketfele illem van!!A paraszt illem az Maga, es a Nobilitas illem az meg en vagyok!!
Runaway
2005. április 16. 21:45 | Sorszám: 178
Ennek mondhatod,ez a foka budos valagabol bujt elo!!A Foka az a SZADESZ vezer!!
Runaway
2005. április 16. 21:40 | Sorszám: 175
Kedves baratom!!Ezer logopedus van munkanelkul maga meg itt cseszi az edeasanyukajat!!Ha julye akkor kerem segitsen magan!!!
Runaway
2005. április 16. 21:35 | Sorszám: 173
Mit nem ertesz??Kerdezz engem szabadmadarka!!Tortenelembe kivalo vagyok!!
Runaway
2005. április 16. 21:33 | Sorszám: 170
Ja tudjuk ezek a beteges impotens szlogenek jellemzik a buznyak ZSADESZT!!!
Runaway
2005. április 16. 21:26 | Sorszám: 168
Hunnet tudna ez provocateur )
Runaway
2005. április 16. 21:25 | Sorszám: 167
A Rastignac az ollyan szemellenzos mint a Zsadeszosok!!!Nem latjak a buzit,pedig ott enyeleg az ablakukba,nem latjak a HIT gyulit sem pedig azok a hitet romboljak cefetul...
Runaway
2005. április 16. 21:17 | Sorszám: 165
az sajnos ilyen egyszeru es helytallo,mert aki a hozza vagott kovet a baratjahoz vagja az Rastignac!En itt ezt nem tennem,mert nincs benn logika!!Vilagcsavargo vagyok,es latom az osszefuggeseket,es a butasagokat is!!!a mi vilagunk a talpam alatt...
Runaway
2005. április 16. 21:08 | Sorszám: 159
Ja a birkanak mondtad??OK )
Runaway
2005. április 16. 21:07 | Sorszám: 158
A tobbi nevem is illik hozza,egyebbkent nem haragszom,mindketten zaszlovivok vagyunk,te Felemelted a mocsoket,en meg az igazet..Ki viszi tovabb???
En itt mar viszem vagy negy eve igaz mindig mas neven,hat hirtelen vagyok a kutyafajat ))
Runaway
2005. április 16. 20:57 | Sorszám: 154
Eltunt akis zsadeszes provo ))
Runaway
2005. április 16. 19:41 | Sorszám: 151
Nem a hozzaszolasod mennyisegevel van,hanem hianyolom a kovetkezetesseget,es a minoseget!!!A slendriansag a halalom!!Ketszeresen katonaviselt ember vagyok es meg voltam maskepp is a tuzben,de a slendriansagot azt hittem az oroszok magukkal vittek.
Runaway
2005. április 16. 19:25 | Sorszám: 149
No comment!!Idiotizmusbol jeles )Hogy valami elonyod is legyen!!!
Runaway
2005. április 16. 18:55 | Sorszám: 143
Akko meg mit jar a pofad????
Runaway
2005. április 16. 18:50 | Sorszám: 140
Jol gondoltuk idaig erzem a rosz SZADESZ szagot errol a penetrans pernahajderrol ((
Runaway
2005. április 16. 18:49 | Sorszám: 139
Szaglik rolada penetrans SZADESZ buz!!!
Runaway
2005. április 16. 18:16 | Sorszám: 134
Harangja )
Runaway
2005. április 16. 18:16 | Sorszám: 133
En nem huzom fel magam,de kepzeld el hogy ez a tolvaj banda elrabolta az orszagot,es a Fideszen kerik szamon,meg azt is hogy hova tunt a zsambeki kolostor templomja negyszaz evvel ezelott..
Runaway
2005. április 16. 18:05 | Sorszám: 131
Teged fergezlek Te nyikhaj..Itt nyuzsogsz egy reg leragott csondarabbal futkozva,mint egy sinter elol menekulo kutya!!
Runaway
2005. április 16. 18:02 | Sorszám: 129
Varga elokerult Te meg jo lenne ha elhuzna a feszkes fekete fenebe!!!Van mocsok a sajat mammut meretu szemetdombodon ott nyuzsogj Te fereg!!!
Runaway
2005. április 14. 05:50 | Sorszám: 42
Nyako Istvan meg a buchenwaldi krematoriumba pusztitotta a zsidokat!!!Ez is keptelenseg,meg az is hogy Orban olyan hulye lett volna hogy ez megtortenhetett!!!
Runaway
2005. április 14. 05:15 | Sorszám: 40
Rastignac!!En azt hiszem te is kemennyen izzadsz,amire ezt a sok szart ide bekormolted!!!Ez a szar Varga a masik szar Gyurcsany mellett egy kis nulla csak..

Téma: Nem kell beszarni elvtársak :)
Runaway
2005. április 16. 18:04 | Sorszám: 4
Abba a buzbe amiben elnek a beszaras csak egy finom francia parfum lenne!!!

Téma: Bravó Frei Tamás!!!
Runaway
2005. május 10. 13:24 | Sorszám: 44
5 millio nem eleg semmire annak idejen a sarvari varat szazmilliokert ujitottak fel pedig csak feluleti szepiteseket csinaltak.

Téma: Raskó György (MDNP) elárulta a gazdákat
Runaway
2005. március 14. 00:03 | Sorszám: 36
Nagyon keves atalakitas koll csak a motoron es az megy etolajjal is!!!
Runaway
2005. március 13. 18:42 | Sorszám: 31
Azert maganak sem sok esze van a mezogazdsaghoz??Amice????
Runaway
2005. március 13. 18:41 | Sorszám: 30
Nemreg beszeltem egy USA farmerrel,traktor uzemanyagot egy negy elemista is elo-tud allitani,biodisel!!!
Runaway
2005. március 13. 17:00 | Sorszám: 25
Konzervativ vagy nereus!!!Ez a farm harnic fovel mukodik..Minden tehenrol tudjak mire kepes,akkor mikor a fejocsovet tareszik,az komputeren keresztul megy!A Vervonalra is figyelnek a marble szoituacio miatt!
Runaway
2005. március 13. 16:20 | Sorszám: 23
Nem testverem,az a komputerizalt szuperrafarm amit en lattam egy magyar tulajdona Wisconsinba!!!Az urge evtizedekkel megelozte az itteni ertelmet,nala a tej mar 12 eve organic,hiszed nem hiszed irigyelnek az amerikaiak ezert bennunket az EU-ban!!!
Runaway
2005. március 13. 16:18 | Sorszám: 22
nos ugy latom Te a piacgazdasag ellenzoje vagy!!Az importor vagy exportor meg szarik arra hogy Jozsi bacsinak a cukorrepa tobbe van mint Jovanovicsnak ugyanez Horvatorszagban!!Ez a piacgazdasag!A magyar atlagpogart nem erdekli hogy a termek honnan jott csak olcso legyen!!!
Runaway
2005. március 13. 14:18 | Sorszám: 19
Jo pelda erre Oklahoma allam!!!Az ott elo farmerek,nem alltak az ido szavat es a hagyomanyos nem modernizalt ter,melesi rendszereik,tonkrementek..Eltuntek a farmok,a zel ujra akadalytalanul tudta hajtani a ronan az ordogszekeret,a korabban pompas kisgazdasagok keritesei korhadva osszedolve rantottak magukkal a multat..Evekig semmi,mig nehany indian az oseik sirjait latogatva rea nem jott hogy a fold elarvult,tulajdonos nincs,stb!!Kervenyeztek a hatosagokat azon foldeket had vehessek birtokba..Ma szepen mukodo szaz hektar koruli bio termekeket eloallito farmok sokasaga all ottan,a sors kegyesen viszajuttatta szamukra azt ahonnan eluztek oket..
Runaway
2005. március 13. 14:06 | Sorszám: 17
Rosz az idojaras??Tomkremennek a gazdak??Ez nem lehet akadaly importal,a szlovenektol,vagy Ciprustol!!Irtam mar alabb ez a piac gazdasa,nem pedig az hogy husz holdas adosaggal teli kevesbe kepzett magyar gazdasagok csidbemenetele miatt hulassunk krokodilkonnyeket!!Egyebbkent ez hagyomanyos problema,hogy nosztalgiazunk es almodozunk,mig masok sebesen elhuznak mellettunk.
Runaway
2005. március 13. 14:04 | Sorszám: 16
Nem baratom en a Brazilt csak peldanak mondtam!!Ha Brziliaban rosz az idojaras akkor az amerikai a termeket Argentinatol veszi,ha ott is rosz volt akkor meg Chiletol,eltel az USA-ban ezt illett volna eszrevenned!
A TSZ cs t a kutya sem kivanja vissza,de a kisparaszt a kerti kapajaval a szaraz magyar ugaron,nem vetelytarsa egy ezer hektaros csaladi rokoni vagy falukozossegi nagy termeszto rendszernek..En meg nem beszelek komputervezerlesu tejelo rendszerrol amit szinten lattam,attol meg messze vagyunk!!De el kell valahol kezdeni!
Runaway
2005. március 13. 13:55 | Sorszám: 13
Ezeknek az embereknek tomorulni kellene ugy ezerholdas gazdsagokba,vagy meg nagyobbakba!De azt is figyelembe kellene venniuk,hogy a megtermelt fokhagymat nyugaton es masutt,nem viszik a piacra felfuzve,a nagy reszet ugyanaz a csapat feldolgozaza,igenyes termeknek,es sajat uzleteikben teritik,illetve eladjak,feldolgozva jobb aron,
Runaway
2005. március 13. 13:43 | Sorszám: 11
Amit irsz baratom az a piac gazdasag!!Ha ugyanaz a brazil termek meszirol behozva is olcsobb mint a magyar,akkor a fergessenek hullani kell!!Az importor is profitot termel,es o nem tokoreszhet a mai magyar gazdasagi utveszto szalainak a kibogozasaban,nem is szocialis letesitmeny,hogy a magyar gazda dragan termelt termeket vegye at...
Runaway
2005. március 13. 13:37 | Sorszám: 8
Abbol nagyot nem lehet kaszalni!!Ausztriaban ket evig dolgoztam farmokon ,ott is azt mondtak,csak maga a fold nem eleg,a parasztok zomenek volt mellekkjovedelme .panzio bortolto,palackozo,gepet adtak berbe stb!!
Runaway
2005. március 13. 13:22 | Sorszám: 4
Raskonak igaza van!!A sokkal modernebb amerikai mezogazdasagban sincsenek szaz hektaros termelesi egysegek!!A kis paraszt gazdasagok nem eletkepesek,a vilag nagy reszen!!Nem tudom milyen mintagazdasagot lattal en sokat megneztem az USA-ban es csak egy helyen lattam hogy az ilyen is eletkepes,es csak az Amishok tudjak ezt ugy csinalni..Viszont ok is sok kis furfanggal,peldaul ugy hogy turistaknak adnak lehetoseget ,hogy par napot veluk eljenek,es a termekeik ara magas hisz organikus,ok semmi kemiai anyagot nem hasznalnak...

Téma: Imádkozzunk a pápáért!
Runaway
2005. március 25. 13:24 | Sorszám: 12
Sirni csak a gyengek szoktak..Halalom mikor egy ferfi sir,,

Téma: Katyn
Runaway
2005. május 01. 14:02 | Sorszám: 3
Ez bizony igy igaz de Harris marsallt is odalehet tenni hogy legyen egy mocsok angol is!!

Téma: A söpredék. 1919 március 21.
Runaway
2005. május 09. 01:39 | Sorszám: 482
Ja akinek fontos!!A konyvet De Sgardelli Ceasar irta!!!!
Runaway
2005. május 09. 01:37 | Sorszám: 481
Szurmay altabornagyrol van egy jo konyv a Felvidek es Karpatalja hadtortenete!!!Viszont azert a Bruszilov offenzivat mindkettot a nemetek allitottak meg belertve a Mazuri tavaknal vivott zsak csatat is!!!Az aposom Baro Jarinowsky,is ket evesen ebben a csataban ert fordulopontra!!A hintojukat egy srapnell felboritotta,mert a lovak megserultek..A csalad egy szotnya kozak tamadasa miatt mindent otthagyott,igy az aposomat is aki a utazo csomagok koze bujt el!!
Aztan oriasi zurzavar,nemet lovassag rohan a Bruszilov attoreshez,magyar huszarsag felora mulva ugyanoda,fogatolt nemet tuzerseg megint aztan pihent kivagonirozott nemett ezredek,es az aposom ezt mind latta,erezte ,mert egy magyar huszartiszt felemelte,hazahozta,es felneveltek.Szurmay nagy stratega volt!!!
Runaway
2005. április 16. 23:37 | Sorszám: 281
Ja Ja errol hallgattak a voros mocskos disznok!!A romanok mint kes a vajban jottek mindenutt!!
Runaway
2005. április 11. 00:31 | Sorszám: 231
Ja azokon elveznek nagyokat meg sutyiban vetitgetik maguknak a 19 dandart,es elkepzelik hogy a voros lovassaggal hogy foglalnak a Fidesztol mindent )
Runaway
2005. április 04. 00:36 | Sorszám: 218
Palcsi az Pronay Pal,anyam oldalarol rokonom,ot hozzak ossze a darutollasok verengzeseivel..Az igassag az volt hogy nem adott kegyelmet a korabban elfogott gazembereknek,akik a Szamuelly bandajaba tartoztak,es kerek perec oda tetette oket ahova kellett!!De azert A tobbiek is szaporitottak ezt a szamhalmazt!!Sajnos ez is keves volt mert kesobb a harmincas evekben a kommunista mocsok ismet felutotte a fejet!!A darutollasok zome ludovikat vegzett koznemesi csaladbol szarmazott,hisz akkoriban a Szamuely fele zsido lumpenproletarok elott ezek az ajtok zarva voltak!!Szamuely egyik celpontja pont ez a kozepnemes reteg volt,illetve a kishivatalnokok birok jegyzok es egyebb kis volumenu emberek!!Csak vegig kell nezni a halalistajat!!Persze a Repulse az mukodik egessegesen es mindig!!!!!
Runaway
2005. április 04. 00:00 | Sorszám: 215
Igazad van lanyom!!Nagyapam mondta annakidejen anyamnak,hogy a Palcsi nelkul,Sopron elveszett volna!!Eloszor arra ertette hogy az o harcias volta dobbentette rea az antantot hogy Sopron miatt nepszavazast kell irni!!Horthy elengedte volna Sopront,hisz akkor neki mar mas volt fontos!!Kevesen tudjak,hogy azert Sopron megtartasa Ostenburg erdeme is hisz az o otlete volt a halottak szavaztatasa is,amire az antant reajott de cinikusan elneztek ezt a jatekot!!Nagyon sok olyan soproni is szavazott aki ket evvel korabban halt el,es a neve meg nyilvantartasba volt...
Runaway
2005. április 03. 23:24 | Sorszám: 212
De Lajta -Hansagi Bansag es Sopron az o erdeme nem a balfacan Horthy-e!!!
Runaway
2005. április 03. 22:45 | Sorszám: 210
Linder Bela egy hatar szerencsetlenseg volt csak...Az en Pronay nagybattyam,egy vitez katona volt mig ez a Linder egy hatar zerencsetlenseg volt..
Runaway
2005. április 03. 13:31 | Sorszám: 202
Ma megint szaros gatyat akar mosni??Herr Kaleb???A zsido bolsevista forradalom irtam mar annyi szenvedest hozott a bepunkre,mint a torok es a tatar egyutt..Ezen kivul minden feler egy pralines majalissal..
Runaway
2005. március 30. 14:16 | Sorszám: 169
Ferencz Ferdinand cseh barat volt cseh fourakkal vette magat korul..A magyart barbar nepnek tartotta..
Runaway
2005. március 28. 19:36 | Sorszám: 118
Az neked van te szarfazek )
Runaway
2005. március 28. 19:20 | Sorszám: 116
Azert jo ha szukszavu maradsz
Runaway
2005. március 28. 19:16 | Sorszám: 114
Szukszavu vagy Amice???
Runaway
2005. március 28. 19:03 | Sorszám: 111
Kaleb ur szokasos elterelo hadmuveleterol volt csak szo,mert ugyi azert buzlik a szalma..Valoban nem a talpas direktoriumi tagok csinaltak a nagy balhet hanem a Kunok a Bohmok a Szamuelyek Ergerek Bergerek,a tobbi csak kis zoldben bujkalo mezei nyul volt ezekhez a veresszaju farkasokhoz viszonyitva...
Runaway
2005. március 28. 15:30 | Sorszám: 109
Nem tudom Te milyen listakat neztel???Persze a szemuveged ugy volt programozva ,hogy a Roth-bol veres a Grunbol meg zold lett,igy aztan minden 19 gazember magyar lett!!Erdekes ember vagy te Kaleb,pisalsz a szellel szemben,es akkor csodalkozol,hogy pisis lett a gatyad )A vezetoreteg,a gazembersegek kiagyaloi,voltak a zsidok tobbsegben,oriasi szamban,es a legveresebb vegrehajtok is zsidok voltak,pld Entzbruder Dezso,Szamuely..
Runaway
2005. március 27. 15:19 | Sorszám: 96
Hat a nepbiztosok soraban nehany magyar nrev van csak ,gondolom akkori lumpenproletarok!A nagyobb resz bizony a semmibol elobukkant ,masfaju nepek tomege,akik egy kisit gyilkolasztak majd megtertek az ordog kebelere.
Runaway
2005. március 27. 14:45 | Sorszám: 94
Magyarorszag tortenelmeben az 1919-es zsido bolsevista mocsok olyan borzalmas volt,hogy a 150 eves torok megszallas ahhoz kepest csak egy kis fagylaltszagu majaliskent kepzelheto el..Szegeny egyszeru magyar emberekeyt huztak bitora idegen vallasu kretenek Szamuelyk Grunwaldok,Kun Kohen Belak Bohmok!!!Entzbruderek Ergerek Bergerek!!!Aztan ez elmult az addig ott olalkodo mocsok egy resze a bitora kerult mas resze vitte nyugatra a zurzavarba a mocskot..Mindenki fellelegzett azt hitte na vegre,eltuntek..Par evtized mulva ugynz a galad banda,ugyanez a hitetlen csoport,utotte fel a fejet,erdekes modon most is Grunwaldok, Roth Manok,Ergerek es Bergerek voltak nepunk nyomoritoi!!Aztan ezt is tuleltuk,most mas fronton tamadnak.????Valoszinu,hisz amig a kigyo feje nem eri el a farkat addig a munka nincs befejezve...
Runaway
2005. március 26. 00:11 | Sorszám: 85
Az volt Kalab!!A magyarok ketszer kellet elviseljenek a fejuk felett vergozos zsido bagazst!1Az egyik Kun Kohen Kohn Cohen Bela bandaja a Masik Rakosi Roth Mano bandaja..Ez is jellemzo a mi szerencsetlensegunkre,hogy ketszer ugyanaz a ganyej csoport tizedelte a nepunket..
Runaway
2005. március 24. 22:18 | Sorszám: 71
Az en apam ha kikotottek volna en is megoltem volna,ilyen vagyok es kesz!1A Bajcsy gyerekek marcsak kijavitottak a nagyhangu paraszt mocsoksagat!!Akkor az ilyenre meg adtak,ma lemocskolhatsz mindenkit senki sem bagozik rea,,
Runaway
2005. március 24. 13:40 | Sorszám: 51
A Bajcsy testverekl azert gyilkoltak meg a nagyhangu zsiros parasztot,Achim Andrast,mert korabban a Bajcsy gyerekek edesapjat lefogatta a parasztjaival es az istalloban a jaszol ele kottete,az akkor mar eleg idos urat..Ezert en is gyilkoltam volna..
Runaway
2005. március 24. 04:53 | Sorszám: 46
Kacamicli!!Te a tortemnelemben jartas vagy,igy ismered biztos atyai nagybatyamat,Karl Vocelkat??O volt Becsben a segitom,o ugyan Habsburg szakerto de vele beszelgettem,a Komcsi terrorrol..Azt mondta ez Magyarorszag szegyene marad orokre..
Runaway
2005. március 23. 13:49 | Sorszám: 29
Errol az utcanevrol jut eszembe egy sztori,en is voltam meg a magyarorszagi eletemben postas is!!Volt a valamikori Achim Andras utca!!Annak az utcanak a nevet politikai okokbol orokke valtoztattak,igy esett meg hogy haromszor is volt Achim Andras utca,es haromszor meg egesz mas..Az utca elso hazan az osszes nevvaltozas tablaja a 80 evek elejen meg megvolt,ecceruen csak ala vagy melle szegeltek az ujjat..Erdekes volt latni azt is hogy voltak a varosunknak irredenta utca neveik is a kertvarosban,azok valahogy megmaradtak maig annak amik voltak..
Runaway
2005. március 23. 00:06 | Sorszám: 27
Hja..Ez a Barabas egy tanito dinasztia volt ott,az egyik speciel meg engem is tanitott enekre,jol emlekezem ma is rea...
Runaway
2005. március 22. 22:20 | Sorszám: 25
En meg Sarvaron az Entzbruderben tanultam,ma barabas iskola )
Runaway
2005. március 22. 12:54 | Sorszám: 22
Entzbruder volt Szamuely utan a masodik nagy gazember..zuletett sarvaron kozepgazdag zsido csaladban,a hazuk ma is all a volt ruszki temeto mellett..Hihetetlen kegyetlen fazon volt,sajat baratjat is meggyilkolta!!Sopron varos parancsnoka lett
Runaway
2005. március 21. 19:11 | Sorszám: 15
Hu itt ellehetne ebbe a tomegbe adni egy szekerre valo talmudot ))
Runaway
2005. március 21. 18:35 | Sorszám: 13
Ha mrt J.S Bachrol van szo,en meg felreszegen 1973 ban az o templomaban aludtam el Leipzigben ugy hogy a felnotas templomszolga ramzarta a templomot, igy csak masnap 8 kor szabadultam..Minden porcikam fajt,hisz egy lutheranus templom vala a Thomas kirche,es semmi parnazottsag nem volt a karzaton.
Runaway
2005. március 21. 02:34 | Sorszám: 6
Az az idoszak a magyarsag szegyene hogy egy maroknyi bitang test idegen azt tudta csinalni velunk (Ez egy olyan fejezet amit szivesen kitorolnek a magyar tortenelembol,persze meg sok massal egyutt!
Runaway
2005. március 20. 13:27 | Sorszám: 1
Uristen mennyi german style semita nev????Megeccer ennyi csak Rakosi Roth Mano idejen volt hatalmon..Istenem milyen kis buta nep voltunk... (

Téma: FÉljen az MSZP-SZDSZ kormány!
Runaway
2005. december 27. 20:58 | Sorszám: 47
Sarvaron meg mindig van Achim Andras u..

Téma: Háborus fenyegetés Ukrajnának
Runaway
2005. december 29. 13:49 | Sorszám: 92
Majd foltamad a Parizsban megolt Sztyepan Bandera es jakj lesz az oroszoknak )Vagy gondolkodhatunk esetleg Petljuraba,esetleg Mahnoban is )
Runaway
2005. december 27. 20:29 | Sorszám: 31
Az USAt mar most kiveheted bruder!!Ez az orszag mar reg alkalmaz mas uzemanyagot,aminek a koze annyi a szenhidrogenhez,mint neked Mari neni tollas kalapjahoz!!A szeleromuvek mukodnek nalatok is itt is de ezzel semmi sosem lesz megoldva..Hany benzinkutnal tankolsz novenybol keszult benzint???Itt ilyen is van es mind tobb!!
Runaway
2005. december 26. 22:02 | Sorszám: 20
Mi nem nemetek vagyunk hanem csak magyarok..Pk tudtak mubenzint csinalni meg fagazt is..Mi mar csak akkor lepunk mindig amikor a fekalia a szank szeleig er..Az USA egy gazdag orszag,de mindenhol tankolhatsz szoja es kukorica benzinnel..
Runaway
2005. december 26. 12:17 | Sorszám: 6
Az oroszok elkepzelheto hogy ott a sarga pontoknal huznak majd egy vonalat lefele,hisz ott ezek szerint kevert a nep..Egy ukranok elleni haboruban senki sem avatkozna be az ukranok mellett,hisz az EU egy kicsi delszlav vitaban is perfekt impotenciarol tett tanubizonysagot.

Téma: gyurcsányi beszéde auschwitzban
Runaway
2005. május 06. 13:39 | Sorszám: 12
Ez a Gyurcsany egy kreten!!

Téma: MDF-esek: irány a JOBBIK!
Runaway
2005. április 17. 03:22 | Sorszám: 7
Te lanyom ne szemtelenkedj mert a seggedre verek!!!

Téma: A kormány erőszakra készül
Runaway
2005. március 13. 16:28 | Sorszám: 52
Gyenge vagy fiam mint a harmat,ott az origon a legregibb motoros vagyok,dacolok az idovel es pancelt epitek a szellemembol!!Nekem ott ellenfelem nincs mert igy vagy ugy lelovom ))
Runaway
2005. március 13. 03:14 | Sorszám: 37
Az a bacsika valoszinu egy volt mocskos komcsi, vagy bukta AVH -as az oregasszony,te aszondod nenike,meg valoszinu egy belasert orzott a Kadar-Csermanek alatt valahol egy klotyot es a beteges nosztalgiaja mondatta vele azon baromsagot!!!Majd ha ezek eltunnek,eltunik a Kadar imadat is!!!Minnel elobb annal jobb!!

Téma: Székhelyi, a vessz(t)ő...
Runaway
2005. március 25. 13:33 | Sorszám: 129
Provokatorkodunk provokatorkodunk,otthon meg fenekig nyaltad a Kadar bableveses fazekat??Radikalizmus nem illik hozzad kisoreg,ugy all rajtad,mint tehenen a gatya )

Téma: Miért félnek a cigányoktól a magyarok?
Runaway
2005. május 10. 23:25 | Sorszám: 107
Az itteni szadesz a Demokratak )Mar reg voltak kormanyon )Husz ev alatt is csak Clinton ))
Runaway
2005. május 10. 23:11 | Sorszám: 105
Itt buddy csak emelje meg egy cigany a kezet a sheriffre,annak 1 ev borton,de elotte eltorik a kezet!!!
Runaway
2005. május 10. 22:31 | Sorszám: 103
Ismet hallunk a ciganyokrol!!Orkenyben ciganyok haboruznak rendorokkel )Majd egy kisse szomorubb dolog terhes ciganyasszonyt lakoltattak ki!!

Mi a velemenyem a masodik estrol??
A vilagon mindenutt ahol kialakult vagy kialakuloban van a rend valamilyen formaja,ott a nem fizetot kilalkotltatjak!!!Az USA eletem elejen nemegyszer lattam,mikor a hazhoz megerkezett a Sheriff es ot embere,majd a nem fizetot,aki egyebbkent harom honapig nem kilalkoltathato,ezek az emberek kilalkoltattak..A cuccot leviszik a haz ele,egy kupacba rakjak,majd a kupac negy sarkara levernek negy coveket,es kigeszitenek foleje egy ponyvat!!Senki sincs megilletodve,mert a szabaly az szabaly!!

Runaway
2005. május 09. 01:01 | Sorszám: 100
A Roma pogarjogi aktivistak hattere is meger ugy ketezer ev bortont!!!
Runaway
2005. május 08. 22:55 | Sorszám: 98
En egy rabbiatus alak voltam es utottem vertem oket,ahol tudtam..A rendorseg ez a 80 evekben volt meg statisztalt a bulihoz!!Egy becsuletes cigany embert lattam 2 eve is Hawain,es 5 eve is ugyanott ugyanabban a kocsmaban magyar cigany muzsikat jatszott,de lengyel cigany volt!!Az unokaocsem hat honapja szabadult,ciganyokkal kezdett el maraszkodni,majd megunva a lokdosodest,egyik hasat feltepte egy kessel,13 ev aszod lett a vege..Ott bent kisportolta magat ugy,hogy feltek tole mint a tuztol a sok roma...
Runaway
2005. április 04. 23:42 | Sorszám: 87
nem akarom azt mondani,csak valahol nekem,aki sosem szerettem oket,feltuno volt hogy van eszuk,csak nem hasznaljak.
Runaway
2005. április 04. 23:36 | Sorszám: 85
En is az voltam azert nem feltem toluk..Janoshazan volt egy vendeglo,sosem jartam benn,es elotte beszeltem meg a randit,egy kislannyal,aztan a lany nem jott en meg szomjas voltam,beleptem hogy lenyomok egy pofa sort.Igazi kocsma szag felkataszter bajszu ketmazsas csaplar allt a pult megett,amit legutoljan Sobri Joska konyoke tisztitott meg!A legnagyobb csodalkozasomra,a kocsma tomve cigannyal,akik biza sakkoztak.Vegigmertek,de nem szoltak semmit..Erdeklodve neztem az egyik partit,nagyon jol vezettek a babukat,ami feltunt gyorsan jatszottak.Az egyik elnezett valamit,en meg felszisszentem,abban a pillanatban felpattantak,es hatalmas szitokaradat kellos kozepette,kertek hogy tavozzak,de nem nyultak hozzam.Kiittam a soromet,es azota sem voltam abba a faluba tobbet.De meglepett a sakkozasban az intelligenciajuk..Magyarul jol tudtak gondolkozni,varialni.
Runaway
2005. április 04. 00:08 | Sorszám: 82
A tarsadalom celja a neveles es en ezt nagyon nagyon komolyan vettem!!A formam miatt legtobbszor eleg volt a ciganyt eccer megcsapni,ha tobben voltak,akkor mi harminccan lettunk tobben!!Vas megyeben kicsi gyerekek voltak..Sarvaron ha betoltak a kepuket a vendeglobe eloszor megneztek en ottvagyok e???Pechjukre mindig ott voltam,igy nehany pofonnal lettek szegenyebbek!!!Ausztriaban aztan mar erdekes maskepp neztem reajuk,mert egy sarvari cigany mikor diszidalt,a Vajda,akkor leeresztett a karantenbol egy negymeteres madzagon egy cekkert en meg tele raktam Gosser sorrel neki!!Azota se ittam Gossert,lehet nincs is mar!!!Ja aztan a vajda mivel cigany volt nem egy hetig volt a karantenba hanem egy honapig,megunta kikerte az utlevelet es hazaosont a fu alatt ))Igy en lettem a varos utolso diszidense!!!
Runaway
2005. április 02. 23:39 | Sorszám: 78
A zenesz ciganyok magukat uri ciganynak hivjak!!A 60 evekben volt a magyar ciganyzenenek reneszansza nyugat europaban,eveket voltak kint es jol megszedtek magukat!!

A kolompar ciganyok,azok akik femmunkaval foglalkoztak,a teknovalyok,akik famunkaval,a valyogvetok pedig hazepitessel.ezeken kivul meg van a lovari cigany es a beas..A Beas ciganyok genetikailag is masok mind a tobbiek mert majdnem feketek,es formajuk is mas..A genetikai kepuk a mai Gudzsarat allambeli indiaiakkkal egyezik meg,mig a tobbi cigany genetikai kepe az eszaknyugat indiaban elokkel..

Runaway
2005. április 02. 06:41 | Sorszám: 61
En csak azert irtam ide mert hasonlo az eletmodjuk,ugyanolyan lumpenek,es bizony ahol elnek azok a reszek olyanoik mint egy szetbombazott sivatag..Volt szerencsem lsatni a valamikori gyonyoru lakonegyedeket a South -Side-en..mint egy tul szurkere festett holdbeli taj,minden masodik haz leegve,es hordok mellett melegedve isznak mint a godeny..
Runaway
2005. április 01. 23:18 | Sorszám: 59
Nehany erdekes adat!!
Az USA feketeinek szazalekos aranya majdnem ugyanaz mint a magyarorszagi ciganyok aranya!!A

A bortonokben itt is ugyanaz a szazalekuk mint otthon!!A gyilkossagok 70% feketek kovetik el az USA-ban,a halalraiteltek 70% is fekete..A legtobb munkanelkuli,az USA 6% munkanelkuli ratajabol 5% fekete..Az utobbi adatokat ciganyra nem tudtam atvetiteni.

Runaway
2005. március 31. 13:58 | Sorszám: 37
Nem hulye a nyugat europai vandor cigany hogy idejojjon,mikor a letelemeuk a vandorlas ami itt tiltva van...
Runaway
2005. március 31. 01:08 | Sorszám: 7
Kaleb biztos elertette es azt hitte a zsidokrol van szo!!
A ciganyok egy megoldatlan problema mindenutt,e ez van..1985.Sarvar .Hangulat presszo-barpult..Ulok es a franc tuggya hanyadik rumomat lokom,egy baratommal,aki tortenetesen katona volt..Harom cigany gadzso jott a pulthoz es rendeltek,majd a pincer kislanynak azt mondtak,hogy majd a postas fizeti..Akkor tortenetesen postas voltam..Nem lattak a bennem dorombolo feleseket igy ket hatalmas langossal inditottam majd usd vagd nem apad!!A foldharcban lattam csak,hogy a baratom akkor mar egy uveggel hadonaszik..20 perc mulva a rendorsegen mindannyian!!En megusztam,a baratom is,a ciganyokat meg felvittek Szombathelyre!!Akkor ez igy mukodott!ma ilyet nem lehet,mert akkor rasszista vagy!!!

Téma: Zendületben az ország
Runaway
2005. március 13. 02:56 | Sorszám: 72
Maga azt szeretne ugye ha visszajonnenek a ruszkik egy masik babbal egy masik Csermanekkal???En speciel azt zeretnem ha visszajonnenek es elvinnek az ittfelejtett maga fele komcsi csatlosokat ))

Téma: Folyamatos a provokáció
Runaway
2005. április 05. 13:44 | Sorszám: 109
Ecceru!!A szadesz buval banattal kornyadozo mocskos bandajanak az egyetertesevel..Ilyen mocsokra Magyrorszagon csak ok kepessek!!

Téma: Egyenlöek-e a gyermekek az állam elött?
Runaway
2005. április 27. 13:38 | Sorszám: 17
A magyar hadsereg korabban is ma is maximum statisztanak jo a Diotoroben!!Ahhoz hogy egy svajci mintaju kisletszamu utokepes sereg lehessen ott kb szaz evig kene sporolni...

Téma: Bush újabb csapást mér a liberálisokra
Runaway
2005. március 20. 22:54 | Sorszám: 12
mirt te otthon mennyi alternativ uzemanyagot tankolsz keverve??Semmit!!! akkor meg mi keves???Te gondolkozzal mar EU-ban azt meg nyomon tudod kovetni ))
Runaway
2005. március 20. 22:48 | Sorszám: 10
Latod hazamentel es nem tudod az ujabb sztorit!!Az Alaszkai olajmezot is kiaknazzak,egyebbkent az alternativ uzemanyag kifejlesztesben az elsok,hisz az osszes elegetett uzemanyag husz % mar ugy keszul valamibol..
Runaway
2005. március 20. 22:22 | Sorszám: 8
Miert volna kenyszerpalyan??Nagyobb a nepszerusege mint Clintonnak volt a legjobb idejeben,ha meg persze figyeled a pollokat )Az iraki valasztas megtortente,meg meg a legnagyobb pofaju demokratak szajat is befogta,pld KKK Bird vagy a szaszkazan- Kenneddy )A nyugatiakat is helyere tette,a tobbi meg G Rizze asszony dolga...
Runaway
2005. március 20. 22:15 | Sorszám: 6
Na na na )Bush nincs kenyszerpalyan Mercurius,o vitte ezzel a torvennyel a Demokratakat kenyszerpalyara..Nagyon jol latta hogy a nep az agyhalott csaj mellett van,es nagyon ugyesen hetfoon o fogja alairni azt a torvenyt amit az ottani demokrata libsik,eddig nem engedtek..Nagyon ugyes,es a lanyt vissztudjak hetfon kotni a gepre!!Ez egy orias huzas volt ))

Téma: Tőzsdecápák, tőzsdeguruk és spekulánsok...(V.)
Runaway
2005. március 24. 05:32 | Sorszám: 5
Maga mer nem alszik Bodon ur,csak nem valami moderator teccik lenni itten masodallasban???

Téma: Krizsó élre tör
Runaway
2005. március 11. 10:28 | Sorszám: 51
Hat sajnos a szappan operahoz adva minden kellek!!Es felo hogy eredmenye semmi sem lesz!!!

Téma: Nalunk sosem lesz rend!!!
Runaway
2005. március 31. 14:43 | Sorszám: 5
Tisztul a kep !!Valami paraszt mergezett buzaval etette meg a szegeny darvakat!!Vele kene megetetni egy zsakkal..
Runaway
2005. március 31. 14:38 | Sorszám: 4
Dehat a cimre utalva nincs rend,hiszen hogy lehet egy bortonviselt wamzer allamfo??Vagy nalunk lehet??Ja hisz a patkany neven elhiresult Goncz is az volt!!Hat igen valamifele moralis rend kene Szutyok bajtars!!
Runaway
2005. március 31. 14:17 | Sorszám: 2
A rendet ugy veszem eszre kulonfele szemuvegen vizsgalgatjak..A SZADESZ szerint nem kell partpolitikus az allamfoi tisztsegbe,de azert a kis bortonbeli Tegla-Geza Mecs az jo lenne!!Ki a franc erti ezt??Ennyire hulyek hogy nem is ertik mit beszelnek???
Runaway
2005. március 31. 00:46 | Sorszám: 0
Megmergezett darvak ((Amilyen a politikai elet olyan az elet tovabbi regioi.Olyan a mezogazdasag,olyan a csalad ,olyan a hadsereg,es olyan a vadvedelem..!!Egy penzsovar mocskos gazda,vagy buta gazember a magyarorszago daruallomanyt taccsra tette!!Mikor lesz nalunk olyan mint tiz eve Illinoisban,hogy egy bald eagle fika felnevelese es kirepulese vilag szenzacio volt..Ma mar tobb szaz el ,meg Chicago koryeken,is klozonheto tobbezer madar aktivistanak akik minden rezdulesuket figyeltek..Nagyon szomoru,vagyok hogy ilyesmi letezik!!Az olasz madarhoherok az USA-ban ma 40 ev bortont kapnanak,nalunk ejnye bejnye otezer darab enekesmadarert!!

Téma: Hogyan kebelezte be az orosz mafia izraelt ?
Runaway
2005. március 14. 03:02 | Sorszám: 89
Az amerikai demokratak Al Gore es a tobbi szemet is erdekelt abban hogy a vilagban zurzavar legyen de ,hala Sean Hannatynak mindennap kep alatt vannak ())
Runaway
2005. március 14. 03:00 | Sorszám: 88
Maganak tul fantasztikus,nekem meg mindennapos dolog,az orosz es zsido maffiak kapcsolata.
Runaway
2005. március 13. 18:47 | Sorszám: 43
Az o alap termeszetuk a vinnyogas a vonitas ..Big Deal ((
Runaway
2005. március 13. 18:44 | Sorszám: 41
A KGB nagy resze zsido volt meg az EXODUS terv idejen is azert esett meg az nap mint nap hogy az oroszarszagi zsidajok felszalltak a repulogepre es nem Tel Avivba kotottek ki hanem LA-ba!!Ezek tenyek itt nincs mit ugralni!!!
Runaway
2005. március 13. 18:39 | Sorszám: 34
A nagy lofaszt!!Az izraeli hatosagokkal mukodjon egyutt a halal!!De ugy hogy body bagba varja oket!!A mocsokkal mukdjon egyutt a mocsok elmeletet figyelembe veve viszont igazad van!!!

Téma: Gyurcsány példaképe Bakunyin ?
Runaway
2005. március 14. 03:05 | Sorszám: 29
iGAZAD VAN LANYOM!!PETOFI SZEGENY HA ELNE A jOZSEF aTTILA UTAT KOVETNE!!!

Téma: Istaen nyugosztalja Őszentségét
Runaway
2005. április 06. 05:28 | Sorszám: 45
Nemhiszem hogy sokan tudjak a papanak van egy szep szobra ugy tiz eve a holy spiryt templom elott,chicagoban,csak ugy szaz meterre a magyar templomtol.a Augusta bulevardon..Gyonyoru lengyel templom..Az utca szerintem vilagrekord,1 kilometeren husz templom,az utca ket oldalan!!!

Téma: Vágtatott a Tisza..
Runaway
2005. március 11. 13:40 | Sorszám: 25
Majd Gyurcsany Ferenc ki fog allni egy az aposatol orokolt avh-s csizmaban a gatra es a Tisza lon megszelidulve!!!

Téma: Orosz honatyák szerint a zsidók szítják az antiszemitizmust
Runaway
2005. március 28. 19:35 | Sorszám: 82
Felgozzel is csiszolt gyemant a szellemem ,Te kis csorba fuletlen korsocskaja a slendrian szabad libsi gondolkodasnak )
Runaway
2005. március 28. 19:19 | Sorszám: 80
Akkor rendet kell tenni a koponyad korul ki kell seperni a szellemed tarhazat libsikem )
Runaway
2005. március 28. 19:17 | Sorszám: 77
Ha vesszoket teszel a megfelelo helyre akkor lon ertelme a szavaknak )
Runaway
2005. március 28. 18:55 | Sorszám: 75
Lamperth Monika egy nagyvalagu Kulcsar pecer nulla!!Es igy nem Lampa Marizik itt senki )

Téma: Magyar cégek-termékek sikerei
Runaway
2005. május 03. 22:10 | Sorszám: 5
Magyarorszag az USA-ban szazmillio dollart tudna eladni,ha volna az orszagban jo kereskedo!!!En nem vagyok az de az en kozremukodesemmel/nem penzert/kb evi egymillio dollar stuff jon ide most mar 8 eve!!!MEGEGYSZER<EN NEM KERESKEDO VAGYOK/

Téma: Győzelem !
Runaway
2005. április 03. 10:23 | Sorszám: 68
Ma megint a szadeszkretenek nem tamogattak valamit??Ideje volna a fejukre lepni ,es kejesen hallgatni a vinnyogasukat )

Téma: Somogyország halottja
Runaway
2005. március 29. 14:16 | Sorszám: 2
Meg megerjuk hogy az ilyen mumiakat olyan katonai diszpompaval temetik amit meg a vilag sem latott..O is a kommunistak egyik vezetoje volt,nem igazan hiszem hogy sok mocskot csinalt,de azokra reabologatott..

Téma: A Gondolára odafigyel a világ !
Runaway
2005. március 26. 13:37 | Sorszám: 80
Boliviaban voltam egy gondola nevu kocsmaban..Nem volt eppen bizalomgerjeszto hely tulsagoan baratsagos volt nehany muchavo,igy a pult vegenel alltam ahol az ugye keskeny..Megittam egy libras pohar voros bort,ami viszont jo volt.A kocsmaros egy csorba fogu indian,akkora flintat tartott a karmento reszen,hogy azon gondolkoztam ha azt megtolti ahhoz kell egy szeker olom...

Téma: Meginog Gyurcsány helyzete az MSZP-ben?
Runaway
2005. március 18. 13:10 | Sorszám: 16
A mocsokra dobnak egy lapattal,mi is ezt csinaljuk a MASZOPPAL.

Téma: Klímaváltozás
Runaway
2005. március 16. 13:50 | Sorszám: 467
jO KERDES??En arra mar nem leszek,de az unokaimat elore sajnalom.
Runaway
2005. március 16. 13:23 | Sorszám: 465
Joval korabban irtam,hogy az Illinois allamban a globalis felmelegedes eddig erdekes valtozasokat hozott..A deli reszen szolokulturak jelentek meg az utobbi tiz evben,es nagyon finom boruk lett..A feherfeju sas ami onnan eltunt szaz eve ujra megjelent..Es gyonyoruen szaporodik..Az erdoterulet szama is megnott,es sok uj allat pld a woodchuck.a coyote,es madarak ujra nagy szamban talalhatok..Mindig jobb es jobb mezogazdasagi eredmenyeket ernek el,ugy hogy van ahol ma meg nem veszelyesen jelntkezik ez a folyamat!

Téma: Áldott Karácsonyt mindenkinek !
Runaway
2005. december 26. 12:20 | Sorszám: 118
Mit idiotaskodsz egy karacsonyi topikban?

Téma: Bevásárlóközpontokat, autópályát a Pilisbe!
Runaway
2005. április 29. 23:51 | Sorszám: 217
Az USA-ba meg most hataroztak el,hogy az osszes folyopart es tavak partja mindenkie lesz,igy a michigan to melletti zsido milliomosok szedhetik a satorfajukat!!Sok orszagban eltem,de ezt a vadvedelmet es termeszetvedelmet itt tanitani kene!!!

Email a webmesternek | Gondola