gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Miskolc a miskolciaké
Bilge
2014. október 16. 09:02 | Sorszám: 5
Én is miskolci vagyok és amíg vissza tudunk emlékezni, minden felmenőm is az volt.Ráadásul nem is a fiatal korosztályhoz tartozom. Tehát nem lehet rám azt mondani, hogy nem ismerem Miskolcot, ill. az erőviszonyokat.Ráadásul nem kifejezetten kedvelem a baloldalt.

Személyesen ismerem Csöbör Katalint és DR. KRIZA ÁKOST IS!
Az Ön által felsorolt jelzők nem igazán illenek rá. Szerénységére, csendességére példa a Kazinczy iskola ügye. Megérné,ha beszélne néhány olyan személlyel, akik jelen voltak a Kriza úr és az iskola képviselőinek megbeszélésén.Hogy viselkedett amíg a sajtó is jelen volt, majd mennyire megváltozott ez a "szerény" ember.

Úgy érzem, hogy az Ön részéről egy nagyon szép propaganda szöveg hangzott el,ezért a továbbiakban nincs is értelme erről beszélgetni.

üdvözlettel: Bilge

Bilge
2014. október 09. 12:03 | Sorszám: 3
Teljesen mindegy,hogy a balosok kit indítanak,mert nem sok esélye van Miskolcon.
De a Fidesz is találhatott volna Krizánál jobbat!

Téma: Kávé !
Bilge
2008. október 16. 14:08 | Sorszám: 1067
ez már csak formalitás A közepe a lényeg

Bocs, ha valakinek kicsit kemény volt

Bilge
2008. október 16. 13:40 | Sorszám: 1065
Előtte, vagy utána?
Bilge
2008. október 14. 12:22 | Sorszám: 1051
A középsőt kérném!

Téma: Magyar Őstörténeti Munkaközösség
Bilge
2008. március 04. 13:59 | Sorszám: 136
Pedig mi mindig elfelejtjük! De nem is ez a legnagyobb baj! A baj ott kezdődik, hogy mindig akad a magyar között olyan, aki hitből, meggyőződésből tolja a mások szekerét, és azt hiszi, hogy ezzel jót tesz a magyarnak.
Hiszen aki önös érdekből teszi, az legalább tudja, hogy talán neki jó lesz.De azok, akik azt hiszik hogy jót tesznek vele??????? Pedig a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve

Téma: Késdobáló (2)
Bilge
2008. február 19. 12:38 | Sorszám: 1878
Meg a Gitár, a Terv

Téma: Teremtés
Bilge
2008. február 19. 12:35 | Sorszám: 651
Itt azt akartam érzékeltetni, hogy a vatikánban is változnak a nézetek, vélemények.
Pl: Egy bizonyos egyházi iskolában úgy tanítják, hogy az embernek egy mókus szerű emlős az őse.
És ez tulajdonképpenigaz is.Hiszen a dínók kihalása után az ilyen kis emlősök indultak el hódító útjukra.Minden emlősnek ők az ősei! tehát az embernek is.csak kimaradt néhány láncszem!
Vagyis formálták az igazságot.
A Sztárcsinálók csak vicc!

Téma: Magyar Őstörténeti Munkaközösség
Bilge
2008. február 19. 12:01 | Sorszám: 133
A hazai őstörténeten nincs már mit kutatni. Finnugorok vagyunk, és kész!!!! Aki mást mer állítani, az megy a Gulágra!

Ez is egy tipikus észérv

ha nem adunk pénzt a kutatásra, akkor nem tudnak kutatni.tehát, eredményt sem tudnak felmutatni.Így a megkövesedett dogmák nem támadhatók


Téma: Teremtés
Bilge
2008. február 19. 11:30 | Sorszám: 637
A Vatikán sem hiszi.
Egyszer hallottam a Sztárcsinálók című rockoperában,hogy : " az elvet formálni az új helyzethez mindig" tehát Ők sem hiszik, de mégis

Email a webmesternek | Gondola