gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Olvastátok? (15.)
mersz
2009. január 28. 23:17 | Sorszám: 2255
, , ,

Téma: 12:46 AM
mpd
2009. július 20. 12:17 | Sorszám: 3308
Te elhiszed, hogy ha szenzációt szimatolnának, nem keresnék meg őket azonnal?

Téma: Anyaság.
mersz
2008. december 30. 13:09 | Sorszám: 313
Nagyon megjelentek és küldve voltak !
Ez szecska1 , aki fény és árnyék alatt irogat ide!

Téma: Magyar, nemzeti maximum - a megmaradásért
mersz
2008. december 30. 13:02 | Sorszám: 510
Nem tudom ki a kommancs provó! Te-e vagy ő?

Téma: Barikád.hu
mersz
2008. december 30. 13:00 | Sorszám: 87
Igazad volt! Uralják a söpredékek a barikádot!
Minden tiszteletem a gondoláé, ahol megtudták , hogy székely vagyok és nem gúnyolódtak ezért velem!
Elnézést kérek mindenkitől, akit itt megsértettem! Azt hittem odaát vannak az igazi magyarok! Voltak! Mind elmentek vagy kitiltották őket , semmi okot nem adva eme kitiltásokért!
Legyetek jók! Szeressétek egymást és nemzettársaitokat!
mersz
2008. december 30. 12:55 | Sorszám: 86
Azon irtam! És most igazat kell adjak neked, a barikáddal kapcsolatban!
Galuschka/szecska tönkre tette a fórumot! Mindent ő próbál uralni ! Azt hiszi ő az úr, holott egy kicsike kis pitiáner!

Téma: 12:46 AM
onogur
2009. július 04. 01:23 | Sorszám: 2477
Na, megvan a Fidesz programja a cigányok "integrálására", a Fidesz szőke nője ( pelczné ) nyilatkozott.

"A romák helyzetének javításáról a Fidesz alelnöke kifejtette: "kétkezi munkát kell nekik adni, az építőiparban, a gyógynövény-termesztésben és -gyűjtésben, az olyan régi, hagyományos tevékenységekben, mint a kosárfonás, vályogvetés, vagy a kultúra ápolása."

Ez ám az integráció!

A cigány kisebbségi önkormányzatok ezt a kérdést valahogy másképp látják, Hegedűs István:

"Kosárfonás helyett a romáknak minősített hegesztőnek, hivatásos gépkocsivezetőnek, bolti eladónak, asztalosnak, ápolónak kellene tanulniuk, de szükség lenne körükben az angol nyelv oktatására is" .


Téma: Barikád.hu
mersz
2008. december 13. 11:29 | Sorszám: 83
Ha a te hsz-dat kellene innen törölni...éhen halnál!

Téma: Ismét kettős állampolgárság....?
mersz
2008. december 13. 11:27 | Sorszám: 1663
Ha neki szól a gúnyolódásod, akkor a székelyek felé is ugyanúgy szól. Ő kiáll a kettősállampolgárság mellett, amit te nagypofával kigunyolsz! Aljas vagy, a legaljasabb fajtából!!!
mersz
2008. december 05. 12:58 | Sorszám: 1480
Mehetnél te is oda, jó nyugodtan!

Tudod te egyáltalán , miért lett olyan okasan kitervelve a státusz törvény? Azért, hogy ne kelljen magyarállampolgárságot adni! A magyar igazolvány semmit nem ér....ha te jártál Erdélyben, akkor én megeszem a taxit! Az erdélyi magyarság letojja magasból a magyar igazolványt.

Miért nem állt a Fidesz a kettősállampolgárság megadása mellé illően? Mert nem ez volt a forgatókönyvbe megírva. Fletóval szépen (ketten együtt) kibeszélték, hogy lehetne még jobban eltávolítani a határon túli magyarokat. Ezért inkább megadtak egy nyanvadt magyar igazolványt, amit sokan elégettek , akkor amikor dec.5-én újra kiárusították őket!

Erről kellen gondolkozz egy kicsit ...de logikával, ha kérhetlek...és ne küldözgesd itt a jó büdös akárhová, akárkit.!!!!


Téma: Barikád.hu
mersz
2008. december 04. 16:32 | Sorszám: 65
Ne azzal kötekedj, hallod-e, ki miként írja le véleményét! A fő az, ...le van írva! Látod? Pont te mondod, hogy a nyelvizálás a négercigányok fegyvere...és pont te támadod az írásomat...holmi nyelvizálással!
Buták vagytok , ti gondolások, halljátok-é? Nagyon buták...és még másokról traccsoltok! Szép kis társaság!

Téma: 12:46 AM
panda
2009. június 04. 11:18 | Sorszám: 1869
Hát ez egy konkrétum, nem általánosságban...
De ja, gondolom, nem a médiákok "áfaelszámolhatósági" szabályaival töltöd napjaidat!

Téma: Barikád.hu
mersz
2008. december 04. 15:37 | Sorszám: 63
Ti aztán szépen ki tudtátok fejezni magatokat itt a gondola-fórumán!
Hallod-e te, nem lenne jobb, ha egy ici-picit befognád a lepénylesődet és hallgatnál?

A Barikád .hu hÍrportál, annyira van hiteles százszor, mint a gondola.hu!
Bármilyen is a gondola.hu....még a kurucinfo is jobb!
A Barikád fórumán meg olyan személyek vannak, amilyen TE soha nem lehetsz, mert TE csak egy pitiáner fajankó vagy mellettük. Ők tudnak beszélgetni, mÍg ti itt egymást nyaljátok-faljátok, mint a magyar-tarkák általában! Szép kis társaság vagytok, mondhatom!
Szép kis topicot nyÍtotattok és a ROOT úraság is keményen kiveszi belőle a részét! Nem tudom, hogy Root nem-e pont te vagy az , aki száz néven regisztrál a Barikád fórumára, csak bosszúból , mert itt hagytunk titeket! Talán irigységből teszed...mert sokkal szÍnvonalasabb , mint a tietek? Meglehet...de soha többé nem fog olyan helyzetbe kerülni, ahogy te gondolnád és kivánnád!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 26. 12:38 | Sorszám: 1852
Na, mi a helyzet? Aláirás, született-e tőletek? Vagy nem érdeketek a Nagymagyarország visszaállitása?
mersz
2008. október 25. 11:30 | Sorszám: 1851
Ezt kell, eltévesztettem! Bocs!

http://www.petitiononline.com/trianon/petition.html

mersz
2008. október 25. 11:25 | Sorszám: 1850
Aki hazafi , az írja alá!

http://www.petitononline.com/trianon/petition.html


Téma: Világválság?
mersz
2008. október 19. 11:56 | Sorszám: 399
Te nem tuidsz mást, csak másokat cikizni a tévedésükért, Ki a jó anyád kér fel erre? Talán GYutcsánytól tanulod a helyesírást, mert hát akkor szoktak a zsidók belekötni valaki helyesírásába, amikor már nincs amit mást mondani! Mivel fletó zsidány, igy gondolom a tanitványa is az lehet!

Téma: Álljunk meg egy pillanatra, és nézzünk magasabbra!
mersz
2008. október 19. 11:52 | Sorszám: 143
Nem kellene nézd Demszkygrádot tovább, ha tennél valamit ellene és nem csak agyhalottoznál itt! Ki vagy te, hogy a radikáljobbot le agyhalottozod? Egy seggfej! Ez vagy4 Semmi más!
Egyebet nem teszel a néped érdekébe, csak hablatyolsz össze-vissza...pofátlanul, és sértegető hangnemben!
Mennél te már vissza a k...a a....ba!
Hogy nem maradtál a lepedőn akkoriban, te szarházi, öntelt balfasz maciszar?

Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében ( 5.)
mersz
2008. október 17. 17:35 | Sorszám: 857
Nem tévesztettél össze valakivel? Talán...magaddal? Vagy a fityiszesekkel?
mersz
2008. október 16. 17:55 | Sorszám: 842
Figyelj , zümi! Pontosan ezt mondtam tiszavirágnak, hogy e két kifejezés nem egy és ugyanaz! Ő azt állitotta, hogy a médiumok összesége=média, nos ez nem igy van! A médiát, ugyan nem lehet többes számba használni , de a média és a médium, két különböző kifejezés! Két különböző értelemmel!
mersz
2008. október 16. 11:08 | Sorszám: 805
1. Nem beszéltem hülyeséget. Amit leírtam, az így van!
2. Nem állitottad magadról , ez igaz, csak sugalltál rá, hogy megkellene tanulni latinul, mert eltévesztik a szavak helyes értelmezését! Virágocska! Az a nagy baj, hogy éppen te tévedtél el. Én ugyanis megtanultam valamicskét latinul, mert olyan végzettségem van, ahová a latin elengedhetetlen! Úgyhogy, ne oktass te itt senkit a médiával és a médiumokkal kapcsolatban! Ok-é?
mersz
2008. október 16. 11:02 | Sorszám: 804
Persze, hogy nem tisztánlátók...de így nevezik őket !
mersz
2008. október 16. 10:31 | Sorszám: 800
Rosszul tudod, tiszavirág! Nagyon rosszul! A médiumok, azok az emberek akik előre látnak! Világos! Azokat nevezik médiumoknak! A média , pedig egy kommunikációs eszköz, amiben belefoglaltatik a TV., a rádió, az újságok!
A médium és a média...egyszen eltérő fogalmak egymástól!
Csak itt és most a Gondolán írom le...hogy ne haljatok meg bután! Főleg te...aki , azt állitja, hogy tud latinul! Ha tudnál...akkor nem igy értelmeznéd ezt a két különböző értelmű szót!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 15. 16:14 | Sorszám: 1848
Már hogyne lenne ! Te miket hordassz itt össze-vissza? Azt mondtam bocsánat...sőt, akik a magyar nemzetet tudják képviselni pártok és alakulatok nélkül...szerintem tiszteletre méltó emberek! Azokat , akiket te ide felsoroltál, nem jobboldali pártok...hanem baloldaliak...az igazi jobboldal az a Jobbik....benne van a nevében is!

Téma: 12:46 AM
Időszakos Állat
2009. április 26. 23:45 | Sorszám: 686
Nem mindenki biztos ebben, csak aki legalább minimális szinten ért a politikához. Mert az ilyen tudja, hogy egy kispártnál, a Jobbiknál meg főleg, alapvetően igaz, hogy a szavazói nagyon elkötelezettek, ezért minden körülmények között elmennek. A jobbikosok most is ott voltak.

Téma: Előrehozott választások
mersz
2008. október 15. 15:43 | Sorszám: 231
Nicsak, nicsak...rájöttek úraságok, hogy mi az igazság?
Ferkó=Zorbán! Itt mese nincs, el kell őket távolitani, aztán jöhet a tisztogatás....magyar módra!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 15. 15:36 | Sorszám: 1846
Lufi ez a zorbán? Akkor majd eljön az idő , amikor kipukkan! Feri már rég kipukkant...az ibike éppen most...aztán jön a zorbán!
mersz
2008. október 15. 15:33 | Sorszám: 1845
Bocsánat,...akkor mszp-s vagy? Ha nem...akkor mégegyszer bocsánat!
Különben jobb is, ha nem vagy fideszos...mert nagyon rossz érzés a csalódás! És még jobb, ha nem lennél mszp-s vagy szdsz-s!
mersz
2008. október 15. 11:00 | Sorszám: 1839
Semmi nem furcsa! Ez neked is el lett mondva.
Mégis, mit terveznénk? Naná...polgárháborúra gondolsz? Kezdjétek ti! Mi nem fogjuk....kormányváltást ti igértetetek, nem mi!
mersz
2008. október 15. 10:58 | Sorszám: 1838
Akkor még, miért nem vagy ott? Nem láttalak! Nem vagyunk különösebb anyagból gyúrva, csak egy kicsit komolyabban szólunk a témákhoz! Ennyi!
mersz
2008. október 14. 11:40 | Sorszám: 1831
Magadra értetted?
Neked így váltakozik a hangulatod? Orvoshoz! Gyorsan, amig nem késő...ha ebben az állapotban maradsz, maradandó kár érheti az agyadat!

Téma: ERÉNY, ERKÖLCS
mersz
2008. október 13. 12:50 | Sorszám: 36
Tudtam előbb-utóbb a hig fos is elfolyik valamerre.
mersz
2008. október 13. 12:44 | Sorszám: 34
Már Lengyel átült !

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 13. 12:42 | Sorszám: 1829
Tényleg be mersz jönni a barikádra eszmecserét folytatni?
mersz
2008. október 13. 09:25 | Sorszám: 1828
Persze....nem mondod, mert halvány fingod nincs hozzá!

Téma: Szegeny Antall miniszterelnok ha felebredne???
mersz
2008. október 13. 09:24 | Sorszám: 19
Csakhogy az én mondatom nem hazugság, amig a tied az! Na, mi jelent az imhbecilis debil? Néztél-e utána a gúgliba, legalább...vagy még azt sem érte fel az agyacskád?
mersz
2008. október 12. 22:40 | Sorszám: 16
Hol van a te mondatod?
Te nem vagy egy kicsit beképzelt? Okulhatnál tőlünk egy kicsit ,virágocskabácsi!
Ha megmondod nekem mit jelent az , hogy imbecilis debil...akkor talán egy kicsikét a sarkunk háta mögött még lóghatsz...de fogadni merek azt sem tudod, miket firkálsz...csak firkálhass valamit!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 12. 22:35 | Sorszám: 1826
Na ne mondd, akkor kicsoda?

Téma: Szegeny Antall miniszterelnok ha felebredne???
mersz
2008. október 12. 22:19 | Sorszám: 14
Hát ebben teljesen igazad van...aki ott ül a parlamentbe, az mind hazaáruló.

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 12. 22:17 | Sorszám: 1824
Csak egy egyszerű regisztráció és kész, ...mint itt!
mersz
2008. október 12. 22:16 | Sorszám: 1823
Nem kell sokáig sajnálkozni máson, fogtok ti sajnálkozni magatokon eleget, amikor rájösztök arra, hogy amit mi itt elmondtunk az mind igaz! És szecskának hagyj békét , mert nem tudod kicsoda!
mersz
2008. október 12. 11:52 | Sorszám: 1818
Te, miért is parancsolgatsz itt nekünk?Ugyanolyan regisztrált tag vagyok, mint te, ha akarod, ha nem. Kérdezem én, bemernéteke-e jönni a barikádra egy kis eszmecserére?
mersz
2008. október 11. 12:24 | Sorszám: 1814
Nálunk is lehet tanulni! Nem gondolod?
mersz
2008. október 10. 22:52 | Sorszám: 1812
Köszönjük a szíves vendéglátást! Megy a barikád, igy hát vétve fogunk csak benézni ide!
Úgy-e nem fogunk hiányozni?
mersz
2008. október 09. 15:55 | Sorszám: 1811
Biztos nála is rengeteg poloskát találtak! Szegény!!!
mersz
2008. október 07. 15:27 | Sorszám: 1807
Mi van? Magadra értetted, hogy összenőttél a kenyeret sem adó gazdád végbelével? Muszáj belekotyogni ? Szörnyű vagy!

Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében ( 5.)
mersz
2008. október 04. 18:44 | Sorszám: 554
És miért nem? Akkor is baloldal vót a baloldal, gyurcsány is gyurcsány vót és orbán is orbán vót! Tök mindegy mikor lett csinálva! A zsinagóga , akkor is akkor is zsinagóga vót...és most is az! ....ezért nem akart rendszerváltást és most sem akar....a forgatókönyv kettejük közt tavaszra szól....akkora tervezik a rendszerváltást....ha véletelenül közbe nem jön addig valami!

Téma: 12:46 AM
hoplita
2009. április 24. 15:27 | Sorszám: 640
Én és mostanában sokan mások...

De azóta milyen szép egyszólamban bőg a csorda...szívmelengető.


Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében ( 5.)
mersz
2008. október 04. 16:02 | Sorszám: 550
Vót hát, de azt mindenki tagadja! Nehogymá, ő rossz fiú legyen . Hogy nézne ki sábesszal a fején a parlamentbe? Képzeld csak el! Orbán pont olyan , mint ferkó! Egykutya. Mindketten segget nyalnak!!!!!!!!!!!!És van akinek ez tetszik. De mi tud tetszeni...fel nem tudom fogni!

Téma: 12:46 AM
onogur
2009. április 24. 15:24 | Sorszám: 638
Szépek a fogaid, Laci!

Téma: Lógni fogtok!!!
mersz
2008. október 04. 15:53 | Sorszám: 373
Kopj le te!

Téma: Láttátok? (4.)
mersz
2008. október 04. 15:52 | Sorszám: 2858
Hát ez már csak igy mükszik, hallod-e! Xarba hagyják a népet és rendszert akarnak váltani! Csak a kettő nem fér össze!

Téma: 12:46 AM
hoplita
2009. április 24. 15:18 | Sorszám: 636
Sajnos attól tartok, hogy lesz időnk kigondolni a részleteket..

Téma: Zavaros kémbotrány
mersz
2008. október 04. 11:31 | Sorszám: 503
Úgy hát! Úgy , mint a Fidesz. Az mszp=fidesz, láthattátok a linken , amit felraktam. Olyan nagy barátok ezek, hogy megcsókolnák egymást lábfejét vagy seggét!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 04. 10:14 | Sorszám: 1791
Mi az hogy! El sem meri mondani, hogy székelyek közelében is lézengett valamikor!

Téma: Láttátok? (4.)
mersz
2008. október 03. 23:29 | Sorszám: 2845
Kösz! Kedvességedet nem felejtem el!
mersz
2008. október 03. 23:24 | Sorszám: 2843
Pontosan ezt akartam kérdezni! Holnap is meglehet nézni? Most úgyanis , nincs időm rá! Nálunk már fél 1 az óra és ideje aludni!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 03. 23:02 | Sorszám: 1789
Én is hallottam már, nem is egyet! Mi van..te is többet hallottál ,ilyen aljas rágalmazást a székelyek ellen?

Téma: Láttátok? (4.)
mersz
2008. október 03. 22:54 | Sorszám: 2839
A végét is láttad? Végülis, szerinted, kik voltak azok az emberek? Nem-e véletlenől, pontosan a rendőrség beépített emberei voltak? Nekem valahogy úgy tünt,az jött ki az egészből! Na, akkor most légy szives mondd el nekem , miért kukagyújtogató söpredéknek nevezed a testvéreimet? Nem akarok veled vitatkozni...mert hálás vagyok, hogy ennyi minden szépet feltettél a székelyekről és többek közt egy cikket a Háromszék napilapból, ami engem aztán egyenesen érint! Igy legalább , meglátszik , mire képesek az rmdsz-es polgármesterek!

Téma: Kárpát-medencei panoráma IV.
mersz
2008. október 03. 22:48 | Sorszám: 204
Én nem látom. Vagy vaksi lennék? De gyönyörű ez a fotó!

Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében ( 5.)
mersz
2008. október 03. 22:42 | Sorszám: 546
Nem a kuruvinfo verte ki nálam a biztosítékot, hanem az amit ott olvastam! A ferkóról meg az Orbánról! Azt hittem előre , nem jól látok és a kalapos nem Orbán! De bizony ő! Ez aztán már szégyen a javából! Ezt még OV. sem engedheti meg magának!
Láttad te , milyen kézségesen nyújtotta a kezét, a ferkónak? Ezek ketten szövetségre léptek. Mondom én neked. Nézd meg igazam lesz....emlékezz majd ezekre a szavakra, amikor beigazolódnak !
mersz
2008. október 03. 17:23 | Sorszám: 529
Olvassatok egy kicsit! Mit szóltok hozzá? Tetszik nektek ez? Nekem nem!

http://kuruc.info/r/2/28761/

Téma: Kárpát-medencei panoráma IV.
mersz
2008. október 03. 14:29 | Sorszám: 188
Gyönyörű hát! És ez mind Magyarországhoz tartozott! Most már az oláhok mondhatják magukénak...és ez nagyon fájdalmas dolog. Sajnos, senki nem tesz ellene semmit....csak politizálnak a magyarországi vezetők, az helyett, hogy gyönyörű tájait és jóravaló embereit visszaszereznék...hisz az elcsatolt területek mind gazdagok altalajkincsben,a kintrekedt magyarok féltve örzik azt , ami magyar... stb. Miért nem kell ez a föld Magyarországnak....és miért csúfolják itt egyesek a székelyeket?

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 03. 13:49 | Sorszám: 1784
Képes voltam elolvasni! KÖSZÖNÖM!

Téma: Lógni fogtok!!!
mersz
2008. október 03. 13:47 | Sorszám: 336
A Gárda nem kissebbség! Össze vagy tavarodva, a gyülöletedtől!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 03. 10:05 | Sorszám: 1783
Nem is kell megértened a székelyeket...most már bizonyitottatok! Szóval igy áll a helyzet? Segitség helyett, megint jön a mocskolkodás! Most akkor én vagyok a xarházi, kirekesztő , vagy te és társaid, ...akik gyülölik a székelyeket...csupán azért, mert elértek valamit az életben, megtartották magyarságukat( amit sajnos közületek kevesen tartották meg, pedig ott éltek magyar földön, magyarul tanultok és soha nem voltatok üldözve más nemzet által)?
Köszönöm a hozzánk való szereteteket és azzal most már teljesen bebizonyosodott, hogy soha nem fogtok tenni értünk semmit! Több, mint valószinű, hogy dec.5-én is NEM-el szavaztatok! Szép, mondhatom, nagyon szép. Elszomoritó, hogy ennyire aljas módon vélekedsz a kintrekedt magyarokról! Na, látod, ezért vagytok nyakig szarban...mert hitetlenek vagytok, gyülölitek nemzettársaitokat, gúnyoljátok őket (tisztelet a kivétel) ...és még azt mondjátok, ti vagytok a jó fiúk.
Nos, a jó fiúkat kiűztétek innen! Ők mélyen a szivükben testvérüknek tekintenek minket és tisztában vannak azzal, hogy nem mi vagyunk a hibásak azért, hogy elcsatoltak tőletek...annál is inkább ti!
Ezeknek a testvéreimnek lelkiismeretfurdalásuk van , az őseik viselkedése miatt...akik miatt létrejött az a fránya trianoni szerződés. Akkor is eladtak minket, és most is azt teszitek!
Szégyelljétek magatokat!
Most már minden tiszta és elkeserítő!
Talán, pontosan az az ember , akivel annyit kötekedtem, több tiszteletet érdemel, mint te és hasontársaid!
Te tisztában vagy azzal, mit értünk és mit szenvedtünk hosszú évek során?
Te tisztába vagy azzal, mekkora megkülönböztetésben élünk most is?
Te tudod, mennyit harcolunk azért, hogy magyarállampolgárok legyünk? Te tudod, mennyit imádkozik a székely Magyarországért...és annak jobblétéért...annak tisztaságáért?
Te tudod mennyire fáj nekünk az, hogy eldobtok magatoktól és nem álltok mellénk?

Nem beszélek többet...ha tisztába vagy a történelemmel , tudnod kell a székelyek történelmét és azoknak kinos életét.
mersz
2008. október 02. 23:35 | Sorszám: 1777
Egy kicsit frissebbet is tehetnél! És úgy, hogy hozzá lehessen szólni! Legyen az mindenki topicja, ne csak a tied! Lássuk, kinek milyen véleménye van az erdélyi magyarokról , székelyekről...az egész kintrekedt magyarsáról!

Téma: Magyar, nemzeti maximum - a megmaradásért
mersz
2008. október 02. 23:29 | Sorszám: 385
Akarod mondani , a palesztin nemzetért ki felelős? Forditva tetted fel a kérdést! Mert palesztin nemzetért a zsidók felelősek! Ők irtogatják a palesztinokat egyfolytában! És nem forditva!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 02. 23:19 | Sorszám: 1774
Te mennyire füstölődtél meg, hogy ilyen marhaságokkal foglalkozol? Nem lenne jobb , ha a kintrekedt magyarjaidról nyitannál egy topicot? Azt, hiszem , az szinvonalasabb lenne! Itt Székelyföldön , annyi marha -meggondolatlan ember nem futkározik, mint nálatok...és mindez , azért van , mert hagyjátok őket futkározni, az helyett, hogy elhajtanátok vissza oda , ahonnan jöttek ...és nem azokat kellenne elhajtani, akik kiállnak egy nemes célért! És kiállnak értünk! Nehogy már veled tartsak, amikor annyira ellenünk vagy! Naná! Bizonyitsd be előre , hogy a székelyeket , az erdélyieket szereted, és akkor másképp beszélgetek veled is! Addig...nem tudok!

Téma: Orosz-Grúz háború
mersz
2008. október 02. 23:09 | Sorszám: 3635
Menj nyald ki Bush szabadkőműves seggét!

Téma: Olvastátok? (14.)
mersz
2008. október 02. 22:59 | Sorszám: 1854
Honna szedted ezeket a bányarémeket?

Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében ( 5.)
mersz
2008. október 02. 22:56 | Sorszám: 511
Te is a Jobbikra szavazhatnál! Jobban járna az ország!

Téma: MSZP választási stratégiája?
mersz
2008. október 02. 22:52 | Sorszám: 35
Menj te a nyavajába, ezzel a eltéritő hadműveleteddel!
Mi bajod a provokátor listával? SZégyene volt ennek a fórumnak....habár ez a fórum lehet megérdemelte volna a szégyEnkezést,a pirulást, amiért elhajtotta a barikádosokat, AKIK TÁMOGATJÁK VONÁT ÉS MORVAI KRISZTINÁT!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 02. 22:43 | Sorszám: 1772
Tudhatnád! Egy székely, mindig tartogat valamit a tarsolyában!
mersz
2008. október 02. 22:31 | Sorszám: 1770
Azért nyitotta azt a topicot az a beszterec, hogy terelje el a magyarság figyelmét erről az összeeskűvéses dologról! Mert az volt! Egy összeskövés az MSzP-SZDSZ-FIDESZ közt!
És ezek , itt rágodtak azon a topicon egész délelőtt, amig rúúúút le nem zárta és el nem tüntette, hogy ne legyen a fórumján ilyen gúny topic, ami a fórum szinvonalát csökkentette volna! De van nekem egy meglepetésem! És azt arra szánom, amikor baj van!
mersz
2008. október 02. 22:24 | Sorszám: 1769
Egy kutya! Meg vannak egyezve! Igy akarják a magyar nemzetet teljesen a sárba tiporni!

Téma: onogur
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 224
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 223
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 213
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 197
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 168
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 166
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 162

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. október 02. 11:06 | Sorszám: 1766
Hol vagytok , testvéreim? Ezek a Fideszesek megbuggyantak! Képzeljétek, még valami provokátor listát is nyitottak! És a főszerkesztő a bolsi beszterce, aki nem csak gyáva, hanem még buta is a tetjébe!
Hej-haj, ez értelmes lényt takar maga mögött?
Kétlem!

Téma: onogur
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 103
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 76
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 51
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 49
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 46
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 44
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 43
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 39
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 37
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 29

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 30. 18:23 | Sorszám: 1763
De beszélni, csak sietni! Tudod? Nem mindenki olyan, hogy egész nap a netet bújja!Van, aki dolgozik és építi a hazát, amíg mások rombolják! Valakinek, ezt is meg köll tenni!
mersz
2008. szeptember 30. 18:20 | Sorszám: 1762
Ne haragudj, kedves testvérem, csak éppen sietős világban élünk! Eredetileg maciszarnak , besztercének és rútnak tettem fel!
mersz
2008. szeptember 30. 18:08 | Sorszám: 1760
NEKIK VÓT FERAKVA! Mi nem vagyunk Fideszesek és sem Mszp-sek! MI Jobbikosok vagyunk!

Téma: 12:46 AM
onogur
2009. április 24. 14:03 | Sorszám: 621
Azt én sem hiszem.
176 egyéni képviselői helyből 150-et szerezni igen földindulásszerű győzelmet jelentene!
hoplita
2009. április 24. 13:34 | Sorszám: 615
Mert....?
onogur
2009. április 24. 13:27 | Sorszám: 614
Elftárs, ha nem állsz be a kórusba, kegyvesztett leszel.
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 610

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 30. 11:24 | Sorszám: 1757
Most felteszek nektek valamit, hogy dudoljátok! Látjátok? Még a zene is jelzi, milyen ma Magyarország!

http://www.youtube.com/watch?v=sedYvcTBpWs&feature=related

És ezt is nézzétek meg és szörnyülködve bámuljátok, mit tettek a magyarjaitokkal!
http://www.youtube.com/watch?v=uGDuKx7o7Sc&NR=1


Téma: Közszellem és közvélemény
mersz
2008. szeptember 29. 17:36 | Sorszám: 12
Nem is köll szólni hozzánk! Minek is? Miért nem szóltok hozzá a topic témájához?

Téma: 12:46 AM
szopornyica
2009. április 24. 12:49 | Sorszám: 603
A pannonpuma egy virtuális kismacska faj, amelyik néha lapult, szőrhagyó állapotban bűzlik az útszéli koszban.
A fajtádnak te vagy az alternatívája.
Nyávogj csak, bébicicus!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 29. 15:45 | Sorszám: 1749
Addig nem veszünk búcsút, ameddig választ nem kapok a besztercének feltett kérdéseimre!
Érzékeny búcsúnak nem mondható...mert szétverték már ezt a topicot is!

Téma: Láttátok? (4.)
mersz
2008. szeptember 29. 12:12 | Sorszám: 2750
Ezt, te mikor hallottad tőle?

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 29. 12:04 | Sorszám: 1733
Megmondta előre, hogy ha még egyszer kitiltják ez fog következni!
Jól mondod! Használt...mert jogtalanul kitiltották és meg is fenyegették!
mersz
2008. szeptember 29. 11:54 | Sorszám: 1729
Mondd csak, most mi a bajod?
mersz
2008. szeptember 29. 11:51 | Sorszám: 1727
Válaszolok erre is, habár azt hiszem válaszomat megkaptad abban, amit besztercének írtam!
Nos, az én véleményem az, hogy egyszer mindenkinek betelik a pohár és kiszokott ürülni! Tudod? Itt nem csak a Tábornokot csürhézték le....talán ha csak őt csürhézték volna, ő sem tesz ilyent, de az mellett, hogy lecsürhéztek itt mindegyikünket...még ki is tiltották! Mondd csak , ha a te társaidat csürhézik le és alaptalanul ki akarják itt egyesek , holmi plííízzz kérésekkel túrni....te mit tennél?
A Tábornok, nem csak az ő nevében írt, amit írt, hanem mindegyikünk nevében...akiket lecsürhézett rendeskis és azután beszterce megsértette olyasmivel , amit még álmomban sem mertem volna kimondani.
Rosszul gondolod azt, hogy saját sértődöttsége vezényelte a Tábornokot! Nem. tévedsz! Az egészünket megsértettek és ezért mérgelődött fel....jogosan!
mersz
2008. szeptember 29. 11:00 | Sorszám: 1722
Jobbikra szükség van! Ebben teljesen igazad van, de Le nem söpredék, igy kikérem magamnak ezt a magatartásodat! Fejezd be vele, ha már nem kértél bocsánatot tőle!

Válaszolj ezekre a kérdéseimre, de normálisan ha lehet!

- Hol volt a Fidesz, amikor a Magyarok Világszövetsége újra napirendre túzte a kettős állampolgárság kiírását?
-Segít-e a Fidesz az aláirás gyüjtésben?
- Miért akarta összemosni az MSZP által támogatott RMDSZ-t az újjonan megalakult MPP-vel?
- Miért nem adott állampolgárságot a Fidesz, amikor ő volt kormányon? Miért magyar igazolvánnyal szúrta ki a szemünk, aminek hasznát sehol nem vesszük, mert ez még nem jelenti azt, hogy magyar állampolgárok vagyunk...még azt sem , hogy a Magyar államhoz tartozunk mi is?
- Miért nem akar rendszerváltást most?
- Miért nem akart rendszerváltást 2006 okt.23-án?
- Miért lett testvérpárt az Izraeli Likuddal?

Ami, gyurcsányt illetti, az engem nem érdekel, mert őt és pártját emberszámba sem veszem...úgyanúgy , mint az SZDSZ -t sem! Úgyhogy , légy szives, ha válaszolsz, ne támadd a baloldalt, mert azt mindegyikünk ismeri...azoktól jót várni nem lehet, csak rosszat!

Ami a Tábornokot illetti, megkérlek, ha már nem kértél tőle bocsánatot, amiért pontosan 2 napot gyötörtelek, többé ne emlegesd, mert még egy sértő dolgot nem akarok látni róla! Csak úgy, elmondom neked, hogy nálanál nagyobb hazaszerető embert nem láttam és te pontosan ezt az embert aljas módon lehordtad! És ne őt hibáztasd az itteni dolgokért, hanem rendes kist, aki arra kérte a moderátort, hogy úzzön el innen minket (plíízz)és lecsürhézett. Azt hiszem erre te is felmérgelődtél volna. És a Tábornok nem csak magát védte, hanem mindegyikünket kijelentésével, amiért kitiltották! Tudod? Itt van az egymásért való szeretet és az egymásra való figyelem! Ha egy kis gerincesség lett volna bennetek , akkor rendeskist kértétek volna fel arra, hogy ilyesmit ne tegyen és egyáltalán ne nézzen minket csürhe bandának, mert bizony mi nem csürhe banda vagyunk és normális keretek között akartunk veletek eszmét cserélni. Sajnos a moderátor is részrehajló, igy minden gondolás szemében csürhe banda lettünk! Sajnálom, ha igy láttok bennünket, pedig itt jó pár ember tényleg a magyarságért küzd és küzdeni fog!


Téma: SÖPREDÉK 1919 III. rész
mersz
2008. szeptember 29. 10:36 | Sorszám: 479
Nem, az olyanok az ellenség, akik nem tesznek semmit a magyarságért, csak pofáznak...és ez érvényes Kurcsányra, az Orbánra és a többi aktuális politikusra!
Hol volt az Orbán, amikor a Magyarok Világszövetsége döntött az újabb kettősállampolgárság kiirásáról? Gyurcsánytól nem is vártam, hogy ott legyen, hisz az egy söpredék a legaljasabb fajtából, de Orbán, aki azt mondta támogatja a kintrekedt magyarságot...ő, hol volt! Segiteni fog-e a Fidesz az aláirásgyűjtésben e célért? Mit tesz a kintrekedt magyarságért? Ti nem értitek meg, hogy a kintrekedt magyarság nélkül rendszerváltás nem lesz? Légy szíves, ha válaszolsz, akkor érdembe válaszolj, hogy én itt Székelyföldön alkossak tiszta képet az anyaországi politikusokról! Kitől , mit várhatunk? Kitől jön segitség? Gyurcsányon kivül, mert ő aztán tényleg nem emberi mivolttal rendelkezik!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 28. 22:52 | Sorszám: 1690
Sokat, egyre több embert és pártot lehet manapság látni, akik a nemzeti érdekeket leszólják! Itt is találsz köztük rengeteget! SAJNOS!!!!!Embertelen viselkedést, azt még többet ...és akkor csodálkozunk, hogy a nemzet hanyatlik! Vajon , miért? Nem az ilyen aljas ,embertelen emberek miatt?

Téma: Mit jelent a valódi "nemzeti radikalizmus"?
mersz
2008. szeptember 28. 16:37 | Sorszám: 978
Le tud írni! Te hogy nem tudsz? Próbáld újra! Melyikre írsz! Ha erre , akkor más! Kérd el LE -től a cimem!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 28. 16:29 | Sorszám: 1654
Nos, erről beszélek már egy és fél napja!

Moderátor!
Végül is , ki itt a jó és ki itt a rossz? Döntsd el, aztán ne vagdalkozz azzal, hogy követelúzök,...jogosan teszem, azt hiszem....habár, ahogy te látod a világot neked ez semmit nem jelent...úgyanolyan vagy mint ezek a mocskolkodók!

mersz
2008. szeptember 28. 16:26 | Sorszám: 1653
Medit köpted be! Ne tedd itt a hülyét! Nem áll jól...vagyis , hát , tényleg hülye vagy. Csak éppen nem érzékeled...ez a nagy baj....Apropó! Ez a nicknév , mit is jelent a számodra? Mit takar tulajdonképpen?

Téma: Mit jelent a valódi "nemzeti radikalizmus"?
mersz
2008. szeptember 28. 16:23 | Sorszám: 976
Ilyenek a buták! Nincs mit tenni! Sajnos tele van velük a gondola.

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 28. 16:18 | Sorszám: 1651
Szégyentelen disznó vagy! Érted? Hogy mered újra meg újra elismételni ezt a gúnyolódást? PATKÁNY!!!!!!
mersz
2008. szeptember 28. 16:16 | Sorszám: 1650
Elég gyönyörűen ki van állitva a magyar nemzet , az ilyen árulók miatt! Ezért van a magyar nemzet ilyen sanyarú sorsban. De ezeknek aztán mondhatsz reggeltől-estig. Falra hányt borsó!!!!
mersz
2008. szeptember 28. 15:59 | Sorszám: 1644
Csak ő éppen leírta, hogy ott van! És pontosan ezt használta ki beszterce! Ami a legaljasabb dolog a földön...az beszterce szájából hangzott el!De elvárom és követelem is. Habár én nagyon messze élek a Tábornoktól , de el tudom képzelni, hogy milyen mélyen megtudta sérteni az a patkány.
Szégyen, hogy ilyen emberek vannak a magyarok között és köztetek, itt a gondolán.
mersz
2008. szeptember 28. 15:48 | Sorszám: 1641
Figyelj ide! Ha te kerekes székbe lennél és azt mondanám rád, amit beszterce , akkor azt hiszem , te is elvárnád a bocsánat kérést!
mersz
2008. szeptember 28. 15:47 | Sorszám: 1640
Nem vagyok vendég! Pont olyan regisztrált tag vagyok , mint a többiek! Nem tőled követelőztem...hanem attól, aki megsértett! Érted? Elmegyek, ha bocsánatot kérnek! Addig NEM! És ha kitiltassz , akkor az téged minősít!
mersz
2008. szeptember 28. 15:02 | Sorszám: 1635
Ne fenyegess! Elegem volt az örökös fenyegetésedből...arra koncentrálj, hogy felkérd besztercét és maciszart, hogy kérjenek bocsánatot ...egyik tőlem és a másik a Tábornoktól!
mersz
2008. szeptember 28. 15:00 | Sorszám: 1634
Nem vagyok németországi székely! Te tudsz Németországban székelyeket?Nahát, nem tudtam, hogy ennyire buta vagy , ecsém! És addig hőbörgök itt, ameddig nem kértek bocsánatot azért, amit velünk...főként a Tábornokkal műveltetek!

Téma: Mit jelent a valódi "nemzeti radikalizmus"?
mersz
2008. szeptember 28. 14:56 | Sorszám: 972
Ostoba fajankó vagy te! Az etimologozálásoddal együtt...azt sem tudod mit jelent ...ütöd a kutyát fa nélkül! Sajnálatra méltóak vagytok!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 28. 14:25 | Sorszám: 1630
Vannak itt egy jó páran....akik olyan sötétlelkűek, mint ez ! A gondolások kitettek magukért és jól bemutatkoztak! Kegyetlenül és nem hajlandóak (egyesek) bocsánatot kérni sem,...mert gondolom és megalázónak tartják, ha a hibájukat bevallják a bocsánatkérés által! Szarházi népség ez, kedves testvérem! Egy kanál vízbe oltanának el...ha sikerülne nekik!
mersz
2008. szeptember 28. 13:32 | Sorszám: 1628
Milyen nyelven beszélsz, te maciszar?
mersz
2008. szeptember 28. 13:05 | Sorszám: 1624
Mikor lesz az már? Testvérem...nem tudom te hogy vagy vele, de nekem hányingerem van ezektől a gondolás patkányoktól! Biztos olvastad, amit ez a besterec írt a Tábornokról! Amig nem kér bocsánatot, addig zaklatom, amig meg fog őrülni! Nem birom elviselni az effajta sértegetéseket! Én még ezért nem fogok elbúcsuzni, mert elszámolni valóm van ezzel a patkánnyal!
mersz
2008. szeptember 28. 12:53 | Sorszám: 1620
Te sötét lelkű! 60 év kommunizmus után, nem olyanokra van szükség, mint amilyenek ti vagytok...és főleg te, te patkány....hanem olyanokra, akik tesznek és tenni akarnak valamit a hazáért!
Amint látom, még nem kértél bocsánatot a Tábornoktól , te patkány!
Kiváncsi vagyok, mikor világosodik fel egy kicsit az agyad! Talán soha, mert te érzéketlen patkány vagy!
mersz
2008. szeptember 27. 17:40 | Sorszám: 1528
Téged sem kérdeztelek! Menj vissza oda , ahonnan jöttél! Helyesen vagy helytelenül...menj vissza, mert éppen rossz hangulatba kaptatok...van amiért rossz legyen a hangulatom, úgyhogy húzzatok innen a p...ba!
mersz
2008. szeptember 27. 17:37 | Sorszám: 1527
Nem erről beszéltem, te patkány! Arra kértelek, kérj bocsánatot tőle és ne beszélj félre! Addig is , patkánynak foglak szólitani....előre megmondtam!
mersz
2008. szeptember 27. 17:19 | Sorszám: 1518
Mehet is, jöhet is! Csak ne ide, mert a gennyeseket nem kamelom!
mersz
2008. szeptember 27. 17:13 | Sorszám: 1515
Téged nem kérdezett senki, kotyvalé-szilvalé!
Redves a te anyád p...ja!
mersz
2008. szeptember 27. 17:12 | Sorszám: 1512
Ez nem kemény bánásmód...ez határtalan gúnyolódás, amit nem érdemel meg senki...ez egy rosszindulatú cselekedet , amit te itt mŰvelsz...de mondtam már...az Isten fent van és lát!
mersz
2008. szeptember 27. 17:09 | Sorszám: 1509
Kérj bocsánatot a Tábornoktól!Amit te írtál, az túllépte a jóérzés határát! Addig nem hagyok békéd , ameddig nem teszed meg! Nem gondoljátok, hogy túlságosan durván kezdtetek támadni? És a Tábornokot főképp! Kérj bocsánatot tőle, mert ha nem ,ember számba sem veszlek! Patkánynak foglak nevezni, minden hozzászólásomban!Ez nem csicskási magatartás, hanem a jóérzés hajtja az embert! És nem csak azért, mert hozzánk tartozik...ha téged támadnának ilyen módon , téged is megvédtelek volna!
mersz
2008. szeptember 27. 16:00 | Sorszám: 1503
Figyelj ide, te oláh! Nem szeretm az oláh nyelvet, és nem fogok rá válaszolni! 19 évet tanultam román nyelvet muszályból, úgyhogy , hagyj békén és tünj innen a francba!

Téma: Jézus feltámadása, Pál találmánya...
mersz
2008. szeptember 27. 15:57 | Sorszám: 275
Kedves ,testvérem! Könnyeket csaltál a szemembe!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 27. 15:49 | Sorszám: 1501
Beszterce!

Olvastam "kérés a moderátorhoz" -ban valamit!
Szégyelld magad! Aljas vagy...el sem tudlak nevezni...mert nincs szó arra, milyen ember az ilyen ,mint te! Vigyázz, hogy sérted meg a testvéremet LE Tábornokot...mert neked is megmutatom , milyen egy székely ember! Utálatos vagy a végtelenségig! Soha nem fogom elfelejteni, amit írtál a testvéremről...és tudd, hogy mélyen elitéllek azért a hozzászólásért!
Még eljöhet az az idő, amikor te is abban a helyzetbe kerülsz , mint ő!Vigyázz...mert az Isten fent van, és lássa mit csinálsz!
mersz
2008. szeptember 27. 15:44 | Sorszám: 1499
Megmondtam ezerszer, hogy ide ne tedd be a lábadat! Vinnyogsz itt egész nap , mint egy patkány! Menj haza...ha van egyáltalán hazád!

Téma: Kérés a moderátorhoz (7)
mersz
2008. szeptember 27. 15:41 | Sorszám: 1186
Szégyelld magad! Még te is maradhatsz nyomorék és ha valaki így beszélne rólad, mit mondanál! Utolsó ember az , aki így mer valakival csúfolkodni, mint egy óvodás. Előttem te nem vagy ember...az állatnál is állatabb vagy!
Nyomorékként élni nem szégyen ( és úgy lenni nyomorék , ahogy te nem is gondolnád, mert meg sem mernéd kisérelni, hogy jót tégy valakivel és ezért maradj nyomorék) , de áskálódóan és csúfondároskódoan szégyen! Utolsó, gennyláda vagy! Ezt a hozzászólásodat soha meg nem bocsájtom, te link alak!
Szégyentelen vadállat, brutális vadkan , érzéketlen macisajt fajta vagy! Most már nyugodtan elmondhatom , hogy a győlöletemet sikerült veled szemben kivivnod!

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 27. 14:03 | Sorszám: 1441
Ne busulj , öcskös, mert othelo tudja, hová kell jönni! Gyere vele, aztán a többit meglátod! Ne félj, csak megmutatom neked, milyen egy igazi székely....aztán már mehetsz is haza...ha lesz aki!
mersz
2008. szeptember 27. 12:52 | Sorszám: 1401
Most dolgom van testvéreim, de még jelentkezek!
Szebb Jövőt!
mersz
2008. szeptember 27. 12:50 | Sorszám: 1400
Macika kezdte! Ne negem hibáztass én csak válaszoltam a csúnya dumáira , amit oláhul voltunk kénytelenek kidumálni! Amúgy, én az oláhokat gyülölöm, aztán meg ne hántorgatózzon itt nekem egy hazaáruló oláh, aki befészkelte magát a gondolára, ...és még mellé egy besúgó MSZP-SZDSZ-es!
mersz
2008. szeptember 27. 12:47 | Sorszám: 1396
Te biztos nem vagy a testvérem! Ilyen magyar testvér , mint te még akkor sem kellene, ha ketten maradnánk e földön!
Szarházi vagy! Ezt elfogom itt Székelyföldön mondani minden magyarnak! Aztán várhatod a következményeit, te szarrágó faszfej!
mersz
2008. szeptember 27. 12:41 | Sorszám: 1391
Én nem vagyok testvére egy oláhnak sem! Zoe Dumetrescunak , aztán meg végleg nem!
Nem én fogok a kutyáknak "nagyot" nyomni, hanem majd megismered te a székely öklöt! Ezt megígérem! Hogy melyik részen élek? Az az én bajom. Nem rád tartozik! Azért akarod tudni , hogy a sekuritátét rám küld? Naná! Nem vagyok fejre ejtve , öcskös!
Külömben, mehetsz a jó kurva anyádba!
mersz
2008. szeptember 27. 12:35 | Sorszám: 1386
Nem is baj, ha nem érteitek, mert nem ide való szöveg! Ezt csak macisajtnak cimeztem "szeretettel" ! De , ha el nem jön ide, felakasztom, mint ahogy egy oláht akasztanék egy fára! Tudod, karóba húzom, mint Vlad Ţepeş a törököket!
mersz
2008. szeptember 27. 12:31 | Sorszám: 1383
Lasă-mă în pace, jidanule! Poţi să sugi tu pula lu taică-tău! Ştii ceva;? Te dau la câini,căci am trei câini , care te mănâncă de viu! Şi nu-mi place să scriu în limba română , aşa că, lasă-mă în pace, că nu o să mai comunic cu tine nimic !Absolut nimic! Poţi să scrii , orice nu o să-ţi răspund!
Moderátor!

Mondja meg ennek a faszinak, hogy hagyjon békén, vagy erőssen megbánja!

mersz
2008. szeptember 27. 12:17 | Sorszám: 1374
Dacă vii până aici, să ştii că nu te duci acasă viu! Ai înţeles, măi fraierule? Vino, hai să vezi ,ce sunt în stare să-ţi facă secuii! Boule!!!!!

Nem tüntem el öcskös, de ezért még egy koksz jár neked! Székely vagyok , nagyon is székely és ezt nem tudja letagadni senki...még az olyan szarházi , mint te sem! Dolgaim vannak, igy ha eltünök az nem azért van, mert betojtam tőled,....de ne búsulj, ha nem itt Székelyföldön akkor Magyarországon találkozunk ...és akkor elbeszélgethetünk!
Javaslom, azért ...gyere ide és elmesélem neked az őseim vitézségét!

Oricum, o să fii jupăit de tot! Âţi garantez asta! Să nu dea Dumnezeu să aflu , unde stai că ...vai de tine!

mersz
2008. szeptember 27. 11:14 | Sorszám: 1316
Du-te tu in pizda masii tale, mai vlahule! Prostul dracului , ce esti! Tu esti diavolul in persoana! Daca nu ma lasi in pace te caut si te jupoi de viu! Ai inteles,fraierule?
mersz
2008. szeptember 27. 11:10 | Sorszám: 1313
Én kinyomoztam és Gyurcsány beépített embere! Szaglászik mindenfelé!Én mondtam már az elején, hogy komcsi...már a másik topicban! Én észre vettem, jó az érzékem.
mersz
2008. szeptember 27. 11:04 | Sorszám: 1305
Te szarházi! Ne merd kacagni azt, hogy székely vagyok...mert felkereslek! Megértetted? Elakarsz innen űzni? Százszor jövök vissza, de akkor másképp fogok viselkedni...és ezt a testvéreim tudják is! Tudok én ám , másképp is szórakozni! Kérdezd meg Borskyt és Zu-izét is! Majd ők biztosíthatnak róla!
mersz
2008. szeptember 27. 11:00 | Sorszám: 1300
Bármikor kiállunk melletted az összesen...még borsky is! Ebben teljes mértékben igazad van! A többiek mellett is kiállunk! Akik a mieink voltak, azokat bántani nem szabad, ezt tanulja meg minden gondolás...és akkor nincs baj!
mersz
2008. szeptember 27. 10:57 | Sorszám: 1296
Tőlem se kért senki bocsánatot...pedig aztán én nem csináltam semmit...csak székely vagyok ...és azt hitték lehet a székelyekkel bármit! Nos...engem nem érdekelnek...én veletek akarok társalogni ...a többi genny ládát meg elkerülöm, ha lehet és nem mérgesitenek fel!
mersz
2008. szeptember 27. 10:53 | Sorszám: 1293
Le,Testvérem!

Tudom, hogy felmérgesitettek! Engem is, de hagyd abba, megkérlek! Legyünk együtt, még egy kicsit! Addig legalább , ameddig nem nyillik meg újra a fórumunk!
Hagyd őket, úgy sincs annyi eszük , mint nekünk! Semmi értelme köcsögökkel foglalkozni! Gyere, beszélgessünk egyébbről és hagyd a moderátort! Ha nem kér bocsánatot, az őt minősíti, nem téged! Hallgass rám testvérem...megint ne szakadjunk szét! Anyázunk, stb...,ha meg van engedve...többet nem másolunk és kész!

mersz
2008. szeptember 27. 10:47 | Sorszám: 1288
Azt mondtam , húzz innen le te áruló, mert felhivom minden gondolás figyelmét ki is vagy te tulajdonképpen! Hagyj békünket , te xarházi! Menj vissza...oda...ahonnan ide telepitettek !
mersz
2008. szeptember 27. 10:42 | Sorszám: 1285
Tanító vagy talán? Menj a más topicokban és ott tanítgass4 Itt nincs mit! Mi egytől- egyig tanult emberek vagyunk...úgyhogy lehet máshol munkát keresni!
Húzzál túl!
mersz
2008. szeptember 27. 10:33 | Sorszám: 1270
Ha még egyszer bedugod ide a pofádat...úgy lelkapom róla a bőrt, hogy nem köszönöd meg! Kitárom ki vagy és kit képviselsz! Különben , leirthatom most is! TE GY.F beépített embere vagy! Mindent tudok rólad! Volt időm utánnad nézni , te mamlasz!
HÚZZ EL INNEN , DE NAGYON HAMAR!!!!!Egyáltalán, minek is nézel te be ide? Ki hivott?
mersz
2008. szeptember 27. 10:28 | Sorszám: 1265
Ne csináld tovább a feszültséget! Hagyj békünket , hogy nyugodtan beszélgessünk és ne jelentgetőzz...mert ezt csak a hazaárulók teszik! Ne tiltsd le többet és nem kell újra regisztrálnia! Ne fikázz tovább...ez nem normális dolog!
mersz
2008. szeptember 27. 10:23 | Sorszám: 1255
Ha megteszed tényleg kénytelenek leszünk máshová is benézni! És ezt komolyan mondom ...ne vedd fenyegetőzésnek...csak , mint barát ,úgy mondom neked! Aztán ne legyen az , hogy nem szóltam idejében! Amig mi itt meghúzzk magunkat, addig ne fenyegetőzzél, hogy bezárod a topicot! LE eleget felhívta a protezsáltjaid figyelmét, hogy ide ne jöjjenek és ne provokáljanak! Mégis , mit tettek? Idejöttek és leócsároltak...többünket...többek közt engem, és én ezt nem fogom minden gennyesnek elnézni! Majd , ha bocsánatot kér érte! Tudod te jól, kire értettem!
mersz
2008. szeptember 27. 10:15 | Sorszám: 1245
Miért is kellene törölni? Azért mert megkértelek utasítsd rendre rendeskist és macisajtot? Mi folyik itt? Mi ez az akadékoskodás? Miért kellett ezt csinálni? Ha bemásolt valamit a Tábornok , akkor előbb kellett volna őt figyelmeztetni!Ez lett volna okés dolog! Nem? Előbb figyelmeztetés és aztán kitiltás!Egyezzünk meg valamiben! Ha valaki nem tetszik azt nem törölni kellene! Ha valami nem tetszik , amit valaki írt , azt figyelmeztetni tessék és azután kitiltani!
Ha törlöd ezt a topicot, akkor kénytelenek leszünk máshová is benézni ...és ezt úgy-e nem akarod?
mersz
2008. szeptember 27. 10:04 | Sorszám: 1236
Téged ki kérdezett?
Nem ő a sajnálatra méltó, hanem ti , akik kiakarjátok innen rekesztetni, hogy ne tudja informálni a testvéreit az országban történő dolgokról! Szégyen ez a javából! Nem ő élvezkedik, hanem ti és vigyázzgass kivel hogyan beszélsz!Kukaforradalmár? Szerintem, te voltál egyik , aki kukát gyújtott...csak hát ilyenek vagytok ti...rákenitek arra, akit gyülöltök!Csak azt nem értem, miért ez a határtalan gyülölet felőletek...LE tábornok felé, felém...és hadd ne soroljam! Buták vagytok....nem látjátok, hogy felakarunk világosítani az igazságról?Miért kell ezt olyan ellenségesen fogadni?
Moderátor!
Rendes kis és macisajtbácsinéni ki van-e tiltva?
És ha nem , mikor lesznek?
mersz
2008. szeptember 26. 22:11 | Sorszám: 1156
Hello, én is vagyok! Küldj nekem is infót! Tudod hová,úgy-e? Ne erre a címre!
mersz
2008. szeptember 26. 17:25 | Sorszám: 1063
Da domnu= igen úram!
Ai bretate= van berettád vagy van kitüntetésed(két értelme van)
mersz
2008. szeptember 26. 17:19 | Sorszám: 1056
Na itt van egy oláh! Tessék megnézni! Most már értem, miért támadod a székelyeket! Eljön az idő, amikor innen elmentek! Ez az ország a mienk!!!!!!! ! Érted, a mienk és az is marad!!!!!!!!!!!!!!!
Véletlenül nem Markó Bélának hivnak, mert ő is ugyanolyan oláh , mint te!Te is eloltanál egy kanál vizbe...pontosan úgy, mint az oláhok. Nem csodálkozok , hisz az vagy!
mersz
2008. szeptember 26. 17:13 | Sorszám: 1050
Ha nem tudsz olvasni...akkor ne olvass!Én azt mondtam...hogy azoknak adja át az üzenetem, akik azért járnak ide vagy azért vannak a más topicokon, hogy minket ócsároljanak! Láttad a neved ? Külömben...akinek nem inge, ne vegye magára! Egyszerű! Engem nem láttá túl menni...még csak védekezni sem! Én örvendek, hogy együtt lehetek a testvéreimmel , akik igazi barátként viselkednek és nem dobigálnak ide-oda , mint ahogy ezt itt egyesek teszik!
mersz
2008. szeptember 26. 17:02 | Sorszám: 1042
Figzelj ide és add át rendeskisnek meg macisajtnak ...az egész olyan gondolásnak , aki azért jött át hozzánk, hogy zavarjon...xarok rád és rájuk is! Ha te nem ismered a székelyeket...majd megismered...ne vedd fenyegetésnek...de nélkülünk ti sem értek semmit...és hogyha lesz állampolgárságunk, akkor tudd a Fidesz lepuccsol 8% alá!Ennyi lenne az , ...amit én csúnyának nevezek! Ha ti így...akkor mi meg úgy! Érted? A határon kivüli magyarokat ne baszogasd, mert nem tudod kiket baszogatsz! És ha valaki nem olyan gyönyörű vagy rút , mint te azért még székely és hazaszerető, ....amit rólatok nem lehet elmondani! Ti lehettek csúnyák vagy szépek...de a lelketek sötét...és azért nem haladtok semerre! Ne ócsárold a székelyeket, mert nem tudod vagy nem próbálták ki még a székelyek rajtad, hogy mit tudnak és hogy miért harcolnak évek óta! Nélkülünk xart sem értek! Te akarsz engem sértegetni? Elmondom neked...hogy, sokkal magyarabb vagyok én (mi) , mint ti itt a gondolán.
Szégyelld magad!
Megint bemutattad, milyen a Fidesz politika! Fogadni merek, hogy nemmel szavaztál dec.5-én! És az egész gondolás, aki nevezget minket. Egyenlőek vagytok az MSZP-SZDSZ párossal
FIDESZ=MSZP=SZDSZ.! Érted? =,=,=, ismered ezt a jelt?Na , ahhoz tartsd magad!!!!!
mersz
2008. szeptember 26. 16:33 | Sorszám: 1019
Mi eléggé alkalmozkodtunk! Amit ti csináltok, az felháboritó! Kitiltottak engem, mert nem tudták értelmezni szavaimat! Ti az összes topicotokon, minket gyaláztok és velünk gúnyolódtok! Ennek ellenére , mi nem mentünk át, még csak védekezni sem...pedig ez egy fórum! Ha nem mondtuk volna meg kik vagyunk és honnan jöttünk,...csak úgy szerre regisztráltunk volna...talán ezt tettétek volna, amit eddig tettetek?
Hát milyen emberek vagytok ti?
Feháboritóan viselkedtek...kirekesztően!
Nem vagytok nagyapáink, hogy dirigáljatok nekünk!
Nem csak nekünk kellene alkazmazkodjunk...hanem nektek is!
Szégyelljétek magatokat...soha nem fogjuk ezt nektek megbocsájtani! Elfelejteni sem! Elneveztetek férgeknek, agyhalottaknak, .....stb., stb. és még ti álltok az erdő felől? Ez egy fórum és nem kirekesztő portál!Vagy az lenne?
Moderátor!
Ha rirekesztő fórum és portál a tietek, légy szives és szólj...akkor , majd a médiának is előadom, hogyan folynak egyes helyeken a dolgok...és hogy korlátozva van a szólásszabadság! Ha nem engeded vissza Tábornok LE-t..a médiában fogom elmondani az itteni dolgokat...az igazságtalanságokat ...és azt is, ahogyan velem bántatok a másik topicban! És bizonyitani is fogom! Van amivel!Aztán majd megnézheti a Fidesz , mi lesz a választasokkor!
Femérgesitettél...és egy székely csúnya is tud lenni , ha akar...ezt nem fenyegetésnek szántam...de az újságokat olvassgasd...mert mások is fogják!
Ha bezárod a topicot...előbb szólj, hogy mindegyikünk tudja hová kell mennie! Ha nem szólsz előre...nem hívod fel a figyelmünket erre...akkor egy xarházi vagy!
mersz
2008. szeptember 26. 15:41 | Sorszám: 994
Tiltakozok, azért , mert kitiltotta a moderátor a Tábornokunkat! Mit másolt be , amit nem szabadott volna?
Én semmit nem láttam!
A Tábornok hozzánk tartozik ! Valaki azt mondta csürhe banda vagyunk ! Gondolom , azért volt kitiltva a Tábornok, mert megvédett e támadástól!

Moderátor!
Kérem magyarázza meg , miért tiltotta ki a Tábornokot!
Azért mert "rendes kis" kérte? Pliizz, igy kérte és ezért?
Nos, én is igy kérem ,pliizz, engedje vissza a Tábornokot!
És plíízz , tiltsa ki rendes kist és macisajtot, mert sértegető szavakkal illettek minket!
mersz
2008. szeptember 26. 07:34 | Sorszám: 861
Hűha, nem vigyort akartam küldeni , hanem mosolyt! ,
Igy, na ,igy már szebb!
mersz
2008. szeptember 26. 07:26 | Sorszám: 860
Szia! Üdvözlünk, testvér!Jó , hogy ránk találtál! Csak az első betűdet írd le, és akkor kitalálom ki vagy!
Sajnos nem tudjuk, mikor lesz hazavazető út, de reménykedünk! Istenem, milyen jó, hogy egyre többen gyülünk össze , mi, testvérek! Az igazi barátok mindig megtalálják egymást , és a bajban is kitartanak egymás mellett! Sajnos , most el kell menjek , de délután még jelentkezek....és addig írd le az első betűt a nickedből a barikádról!
mersz
2008. szeptember 25. 22:50 | Sorszám: 844
Ne haragudj, csak vicceltem! Most már szépen lefekszek, mert holnap hosszú nehéz napom lesz!

Jó éjszakát!
Szebb jövőt!

mersz
2008. szeptember 25. 22:44 | Sorszám: 839
Te vagy a szervező? Filmezed is?
mersz
2008. szeptember 25. 22:37 | Sorszám: 832
Jól van! Most ismerlek és örvendek neked! De millertrashot ismerem-e? Te igen-e?
mersz
2008. szeptember 25. 22:34 | Sorszám: 831
Müködik a fantáziád, testvér! Jól müködik!
mersz
2008. szeptember 25. 22:32 | Sorszám: 828
Igazad van! Az én gyerekeim sem kapnak semmit, azért hogy tanulnak...iskolába járnak( gyorsan hozzáteszem, hogy hazugságokat tanulnak ilyen-olyan órákon) ...de én nem is várok semmit ezért! Azt akarom...hogy okosak legyenek és törekszünk arra, hogy olyan életet teremtsünk nekik, amire majd büszkék lehetnek! Az iskolába járás és a tanulás, akarat...nem pénz kérdése!
mersz
2008. szeptember 25. 22:26 | Sorszám: 825
Nem ő! Én itt mindenkit ismerek...ja , persze a gondolásokat nem...és avemastert sem,pedig szeretném tudni kicsoda, mert megkedveltem, mert okos embernek tartom! De othelo , ő othelo ..és kész! Paladino a barikádon maradt !Majd ő is ide ér! Nyugi!
mersz
2008. szeptember 25. 22:18 | Sorszám: 820
Honnan a csudából veszed, hogy ő paladino? Tényleg ő , hol van?
mersz
2008. szeptember 25. 22:13 | Sorszám: 817
Soha nem voltál? Gyönyörű ország ez! Csak az idegesít, hogy más bitorolja!
Ezekre aztán vigyázhatsz, mert amekkora a szájuk , még téged kevernek bajba! Aztán, ha véletetlenül eljár a szájuk vagy beszélnek arról, hogy b...k, akkor 10 km-nél többet nem fogtok haladni...nem lesz ,aki! Úgyhogy , én azt ajánlanám, gyere egyedül! Nézd meg a hegyeinket, a tiszta levegőt szívd...nézd meg hogy élnek a székely testvéreid! Biztos nem csalódottan méssz haza!
mersz
2008. szeptember 25. 21:58 | Sorszám: 804
Én is szoktam nézni, úgyanis annyi igaz dolgot tud meg onnan az ember! Mert a történelem el volt és van ferdítve!
Majd holnap írok arról, miket tanítanak történelem órákon ITT a gyerekeknek! Jön, hogy szétépjem azt a könyvet, amiből a gyerekem kénytelen tanulni!
mersz
2008. szeptember 25. 21:50 | Sorszám: 799
Várlak! Mikor érkeztek? Csak ,azért vigyázgassatok...mert a székelyek másképp oldanak meg egy s más dolgot! Amíg idáig értek, nehogy valakivel szóba álljatok, mert nem juttok el a kapumig!
mersz
2008. szeptember 25. 21:41 | Sorszám: 792
Mit müveltetek már megint?Összecsaptatok? Mi a harci helyzet?
mersz
2008. szeptember 25. 21:39 | Sorszám: 790
Én ismerlek!
mersz
2008. szeptember 25. 21:38 | Sorszám: 788
Igazad van! Ezekhez, nincs amit hozzászólni! Ez nem téma! Okosabb dolgokról kellene csevegjünk...úgy, ahogy tudtunk a barikádon! Valaki tud valamit, a barikádról?
mersz
2008. szeptember 24. 23:31 | Sorszám: 410
Ezt én is igy akarám mondani, de azt hiszem ideje lefeküdni (legalábbis nekem, ti csak folytassátok) , holnap találkozunk!

Jó éjszakát, testvéreim!
Szebb Jövőt!

mersz
2008. szeptember 24. 23:27 | Sorszám: 405
Engem sem!
mersz
2008. szeptember 24. 23:05 | Sorszám: 380
Nem tudjuk, de reméljük hamarosan beindul!Addig még maradhatunk, gondolom! Kösz!
mersz
2008. szeptember 24. 23:02 | Sorszám: 375
Te vagy kőhegyi.... "barátja"! Igazam van?
mersz
2008. szeptember 24. 22:57 | Sorszám: 371
Ti is úgy jártatok a Fidesszel , mint mi az udemerájjal(rmdsz).Csak nálunk, most ők lettek a baloldal és mi az igazi jobboldal!
mersz
2008. szeptember 24. 22:44 | Sorszám: 370
Ejha, mintha ismernélek valahonnan! Te is hozzánk tartozol...akkor meg mit macerálsz itt?
mersz
2008. szeptember 24. 22:42 | Sorszám: 368
Kuba, Izrael, Amerika, Grúzia.....más dolga nincs! A magyarok sorsa le van tojva, felőle!
mersz
2008. szeptember 24. 22:39 | Sorszám: 366
Maradj is!Ide tartozol közénk! Mindegyikünk nem tud átmenni és itt vagyunk éppen elegen a barikádról!Hidd el, még én sem tudom ki kicsoda, de megy az élet és már megszoktuk, hogy itt lézengünk! Ti is megtaláltatok, hátha még a többiek is ránktalálnak.
Oda is benézek! Aztán írok üzenetet!
mersz
2008. szeptember 24. 22:24 | Sorszám: 361
Nem jól gondolod ! Nem plasztik jobboldal...hanem igazi jobboldal!!!!!!!!!!
Ne tudd meg milyen a hősiességünk!Semmi esetre sem olyan silány, mint a tied! Mi a fenéért sértegeted itt a társaságunkat? Ne provokálj, hanem menj haza oda , ahonnan most jöttél át ide!
Becsületesek vagyunk...igen...ebben az egyben egyet értek veled...de a többit sértésnek veszem.
mersz
2008. szeptember 24. 21:46 | Sorszám: 358
Ebben teljesen igazad van! Sőt, olyan dolgokról elbeszélgetünk, amiről nem tudtunk a másik topicban , mert nem engedték a bajkeverők! Hála Istennek itt vagyunk együtt és nem szétszóródva! Aki tart a másikhoz, az megtalálja az útat és megkeresi bárhol legyen is! Ez az igazi összetartozás! A nehéz időkben is egymásra találtunk és ez örömmel tölt el.
mersz
2008. szeptember 24. 17:50 | Sorszám: 295
Jó helyen vagyunk itt is! Igazad van!
Melyik sötét bandára gondolsz?
Ki az ,aki a széthúzást ,a magyarság közti ellentéteket szítja?
mersz
2008. szeptember 24. 17:44 | Sorszám: 290
Nekem is küldtél?De hová ? Erre az e-mail cimra, amit itt találtál?
mersz
2008. szeptember 24. 17:43 | Sorszám: 289
Jönnénk, csak éppen nem tudjuk hová!
mersz
2008. szeptember 24. 17:41 | Sorszám: 285
Ne légy szófogadatlan!
mersz
2008. szeptember 24. 17:35 | Sorszám: 283
Lehet küldeni! A mosoly : kettőspont és zárójel bezárva! Külömben ott vannak a Mik azok a Fórumkódok és hogyan használhatom őket? ez pedig az ablak mellett van , ahová irogatunk!
mersz
2008. szeptember 24. 17:32 | Sorszám: 279
Mindenki , aki a barikádon volt hiányzik! Még az a zui is, mert olyan jókat lehetett vele csatározni!
mersz
2008. szeptember 24. 17:23 | Sorszám: 275
Irtam már, csak választ nem kaptam még!
mersz
2008. szeptember 24. 17:22 | Sorszám: 273
Milyen mattra gondoltok ? Tudom én , hogy az az elmebeteg egy kicsit lökött, de ez csak azért van , mert tudjuk kicsoda ő és milyen állampolgársággal rendelkezik a magyar mellett! No, meg aztán mit tud tenni, ha a nép kiáll? Meddig fog lövöldöztetni? Amig a világ és két nap( mint a mesében), azok(a rendőrök) sem állnak mindig kötélnek...csak azért, mert Fletó egyet füttyent.
mersz
2008. szeptember 24. 17:18 | Sorszám: 269
Hol van az az odaát?
mersz
2008. szeptember 24. 17:16 | Sorszám: 268
Itt van Borsky, és képzeld hiányzunk is neki! Nem csoda, hisz mi kinek nem hiányzunk? Csak azoknak, akik rosszat gondolnak rólunk! Már egy topicunkat bezárták, mert eldúrvult a menet...tudod...a gondolások letámadtak ...és mi védekeztünk! Ennyi! Aztán meg , nem akartam, hogy újra szétszéledjünk, igy nyitottam egy új topicot , ahol nyugisan elbeszélgethetünk! Hol van az a cikked? Olvass vissza és megtudod ki vagyok!
mersz
2008. szeptember 24. 17:12 | Sorszám: 264
De mire alapozná a rendkivüli állapotot? Ki az az elmeőrült őfelsége? Egy kukkot nem értek!
mersz
2008. szeptember 24. 17:09 | Sorszám: 261
Megvagyunk, testvérem!Itt vagyunk jó sokan, csak bár lennénk otthon végre!
mersz
2008. szeptember 24. 16:47 | Sorszám: 256
Milyen terroristákról beszélgettek?
mersz
2008. szeptember 24. 16:46 | Sorszám: 255
Küldtem üzenetet!
mersz
2008. szeptember 24. 15:34 | Sorszám: 242
Ezt ,mire értetted?
mersz
2008. szeptember 24. 15:32 | Sorszám: 239
Drága testvérem!Ilyen meglepetés! Hát te vagy? Te is itt vagy? Te , aki mindig pártomat fogtad? Nem tudtam ki lehetsz! De nagyon örvendek neked!
mersz
2008. szeptember 24. 15:27 | Sorszám: 234
Úgy látom, visszaolvastál! Mondd, hol vannak a többiek? Löwenmutnak is szólj, hogy itt huzultunk meg, addig ameddig újra indul a barikádunk! Itt vannak a testvéreink legtöbbje, még Borsky is itt van, ...de milyen meghivó kell a másik fórumra? És milyen?
mersz
2008. szeptember 24. 15:18 | Sorszám: 231
Megismertelek! Én nem mondom meg ki vagyok, de rájössz te magadtól is! Csak olvass vissza és rájössz!
mersz
2008. szeptember 24. 15:11 | Sorszám: 227
Hol voltál? Tekeregtél ,úgy-e ,reggeltől estig? Hogy találtál ránk?
mersz
2008. szeptember 24. 15:07 | Sorszám: 225
Nem rád értem azt, amit most írok!
Igy jár az , aki nem a főkapun megy be, hanem mint a tolvajok a hátsó kapun!
Ha elfogyott a kerités, az már biztos rosszat jelent...mert így már tutti-biztos, hogy az orszóg zsidó kézre kerül!
Ezt csakis a nép tudja megakadályozni és senki más...mert ezektől a politikusoktól minden kitelik , az egy jón kivül!
Ne ijedj meg, van más út is , ami járható...és igazabb út...mint a hátsó kapun való belópozkodás!
mersz
2008. szeptember 24. 14:37 | Sorszám: 206
Már eddig kellett volna! Medi írt valamit, hogy baj van és nézzünk be az indexre , meg ide-oda! Vajon,mi baj lehet,
mersz
2008. szeptember 24. 14:35 | Sorszám: 205
Milyen baj van? Ha tudsz valamit, légy szíves áruld el nekünk! A barikádra értetted a bajt?
mersz
2008. szeptember 24. 12:03 | Sorszám: 179
A magyar nemzet nem selejt nemzet, mert ha akar talpra tud állni! Az ország örökös ellenségei nem csak az MSZP/SZDSZ páros, hanem a Fidesz is! Ezek poltikusok közül, legyen az a baloldaliakból vagy a Fideszből , nem szabadna maradjon egy sem, az ország vezetése körül! Mert ,hidd el nekem egyik 19 , a másik 1 hijján 20! Én tapasztaltam már , mind a két oldal politikáját...és bár ersdélyi vagyok...de a mi sorsunk is attól függ...kik irányitanak az anyaországban!Nem mindegy az sem, hogy elakarják adni Magyarországot azoknak, akik felvásárolni készülnek azt!
Nos, ha már itt tartunk, hadd mondjam meg neked, hogy nem értek egyet azzal hogy a Fidesz testvérpártnak fogadta a Likudot! Biztos te is tudod, mire megy ki a játék. A magyar kormánynak elsősorban a magyar nemzettel kellene foglalkozzon és nem holmi testvérpártokat keresni ...nemzetben kellene gondolkozzon...és ezt a teljes politikai elitre értettem,nemcsak Kurcsányra!
Nézd meg romániát! Ezek nemzetben gondolkoznak...mert a mai napig sem törölték az alkotmányukból az egynemzetországot...habár , már régóta felszólította az EU , hogy töröljék , hisz kissebbségek is élnek az országban!
Xartak az EU-ra magasból! Soha nem nyilatkoznak semmi háborúról addig, ameddig nem látják merről fúj igazán a szél és honnan lehet majd...ha baj van az országban...segitséget kérni! Most is ezt tették a grúz-orosz ....nem szóltak bele. De OV már rögtön a kezdet- kezdetén nyilatkozott és állást foglalt egyik fél mellett. Nem szabad elhamarkodott döntéseket hozni!
mersz
2008. szeptember 24. 11:29 | Sorszám: 160
A Gárda nem szabadna feloszoljon semmi féle képpen! Bármilyen belső vagy külső támadás érné is, megkell oldani bentről a dolgokat, mert a Gárdára szükség van Magyarországon! Rendet kell teremteni benne, mert ha elfajulnak a dolgok , akkor annak nagyon káros következményei lehetnek! Ami eddig összetartotta az igazi jobboldalt, meg kellen maradjon! A magyarokban nagyon nagy hiba van, mert nem összetartanak, hanem széthúznak , és igy nem lehet érdemben tenni valamit a nemzetért! A magyar nemzet 88 éve szét van darabolva és ez most is(amint látom) tovább fokozódik. Mi veletek vagyunk, ha hagyjátok, de rendet kell előbb teremteni OTT ahová tartoztunk és tartozni akarunk!
Othelo!Kösz az infót! Most már minden világos!

A rend a szíve mindennek!Ha rend van egy pártban , alkulatban , országban, akkor az halad előre...viszont ha nincs , akkor csak toporog minden egy helyben és soha nem fogunk elérni semmit , amit célként kitűztünk magunk elé.

mersz
2008. szeptember 24. 10:45 | Sorszám: 145
Ne busúlj, mert a cigányok elvették a pénzt...de tudod milyenek ők...xarnak rá, hogy mit mondanak nekik...csak lopni tudjanak és csalni...aztán a többi nem számít! Szerencsére, hogy otthon maradtak, mert ha nem , nagyobb lett volna az elviselhetelen szag, bűz, amit magukból árasztanak ki! Nem tudom nálatok ,hogy van, de nálunk a cigányok úgy bűzlenek, hogy nem lehet melletük állni!

A rendőröknek ki adta más volna az utasitást, mint Kurcsány! Erre a cigánytüntetésre , ha ennyi rendőrt bevetettek, akkor mi lesz okt.4-én? Hej -haj, nekem olyan merész gondolataim vanak okt.4-re,hogy ha megtudnátok ....

mersz
2008. szeptember 24. 10:38 | Sorszám: 141
Tábornok!
Hát itt vagy? Végre! Már azt hittem, valami baj történt veled!
mersz
2008. szeptember 24. 10:34 | Sorszám: 140
Milyen kikérőjét olvastad a Tábornoktól?
Én ismerem és merem mondani, hogy derék magyar testvér!
Azt ugyan nem tudom, most hol van és mit csinál, de nekem személyesen nagyon hiányzik! Örvendek, hogy legalább a többiek tőlünk itt vannak és együtt lehetünk...elbeszélgethetünk, mint a régi szép időkben!
mersz
2008. szeptember 23. 22:20 | Sorszám: 123
Nem kobának hivják, hanem kabasolyomnak! Tudod, beszterce, a másik topicban nagyon megsértetted és engem is! Én személyesen ismerem kabasolymot és biztosíthatlak róla, hogy nem bolsi provokátor! Nincs jó szimatod! Most az egyszer nagyon mellé fogtál. Van aki elnézi azt, ha megsértik(mint én is például), de van aki nem tudja , és ez kabasolyom!
Innen nem rekesztünk ki senkit, még azokat sem , akik tőletek átvándorolnak ide...ha nem provokálnak, hanem hozzászólnak értelmesen a dolgokhoz! Azt hiszem, most olyan dolgokról beszélünk itt, ami tényleg fontos az emberiség számára ! és elsősorban a magyarság számára! Kérlek, ha már benéztél hozzánk, akkor szólj hozzá a dolgokhoz és ha valaki nem tetszik akkor ne válaszolj rá! Igy elkerüljük azt, hogy alaptalanul vádoljunk vagy sértegessünk valakiket valamiért!

Téma: 12:46 AM
hoplita
2009. április 22. 12:58 | Sorszám: 466
"...Felvételi követelményként csak a Magyar Gárda írta ki, hogy legyél agyhalott...."


Ha ez lett volna valóban, akkor neked is lett volna esélyed a felvételre.
De mivel nem ez volt, kiestél.

Komolyan írsz te ilyeneket....??????
Vagy ezért fizetnek...?????


Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 23. 17:56 | Sorszám: 83
Erről a könyvről ugyan nem tudtam, de megkeresem! Kösz!
mersz
2008. szeptember 23. 17:34 | Sorszám: 80
Apropó,valaki nem tudja,hol van a Tábornokunk? Nagyon hiányzik! Nektek nem?
mersz
2008. szeptember 23. 17:15 | Sorszám: 79
Igen! Az sem piskóta élmény!
mersz
2008. szeptember 23. 17:12 | Sorszám: 77
Nem a vallásról beszéltem, mert ahány egyház annyi fajta és különbözően hirdetik a Szent Igét is! itt ,a legnagyobb hangsuly a hiten van! Sajnos, igazad van a csángókkal kapcsolatban, de azért tudd meg tartsák magukat és magyarságukat még akkor is , ha gátolva vannak benne! Tudom én itt a helyzetet és azt is tudom, hány száz meg száz ortodox egyház épül egy év alatt...mig református vagy katolikus templom ennek 5%-a! Ez az igazi elnyomás! Nem sírunk...örvendünk ,hogy élünk és reménykedünk abban, hogy eljön az az idő , amikor a mi is és a magyar csángók is magyarnak mondhassák magukat ország-világ előtt! És tudod, miért van ez a határtalan nagy remény bennünk? Mert van hitünk. Itt Erdélyországban nagyon sok hitbe vetett magyar él....talán ezért maradtunk még meg! Ceau is nagyon jól tudta ezt...ezért tiltotta a magyarokank a templomba járást...és azt , hogy egyáltalán Bibliát tarts a házadban!
És,lám itt vagyunk élünk...mert Istenbe vetett hitünk megtartott a nehéz időkben is!
mersz
2008. szeptember 23. 17:00 | Sorszám: 74
Nem akadtam ki,csak rákérdeztem. Tudd meg hinni ,csodálatos dolog és tapasztalni a segitséget attól ,akiben hiszel még csodálatosabb!
mersz
2008. szeptember 23. 16:56 | Sorszám: 73
Nem kellene beleszólni abban,legalább , hogy ki hogyan ír! Ékezetek nélkül is meglehet érteni a más mondani valóját!Persze ,ha akarja valaki ezt! Nem kellene, megint a helyesírásokkal bibelődni! MI itt belefogtunk egy témába és folytatjuk, ha engednéd! Csatlakozhatsz, de csak akkor , ha érvekkel és normális hangnemben beszélgetsz!
mersz
2008. szeptember 23. 16:51 | Sorszám: 69
Hogy érted ezt a státuszt?
mersz
2008. szeptember 23. 16:46 | Sorszám: 66
A népeknek ugyan megvannak a mitoszai, de nem lehet összehasonlítani a Bibliát a mitoszokkal! Tévedsz!A zsidók teljesen megtagadják Jézust. Elismerik ugyan ,hogy volt egy ilyen nevezetű, de ők még mindig várják azt a Jézust akit ígért nekük az Isten! Sajnálatos módon , ez azért van , mert pontosan a farizeusok voltak azok ,akik megöletették Jézust, és elhitették a zsidókkal( azért,hogy senki ne hibáztassa ezért őket) ,hogy Jézus csak egy próféta volt!
Ezt pedig komolyan kellene venni, mert a magyar nemzetet csakis az Istenbe vetett hit tudja felemelni ebből a helyzetből, amiben most van!Hittel hegyeket lehet elmozditani a helyükről!
mersz
2008. szeptember 23. 16:35 | Sorszám: 64
Ne kételkedj abban, hogy Jézus isteni eredetű! Ezt csak a cionisták állitják így! Ismered a Bibliát és azon belől az Új Testamentumot. Mondj egy példát arra, hogy az evangélikusok miként mondanak egymásnak ellent! Egy példát legalább! Az ,hogy a tudomány úgy álitja ,hogy a világ protonokból,neutronokból,.....stb. jött létre ,azt bizony eléggé meg lehet cáfolni, mint azt is ,hogy a majomból fejlődőtt ki az ember! Ha az ember a majomból fejlődőtt(jobban mondva alakuklt ki) akkor most,miért nem lesznek a majmokból emberek? És hogy jött létre lassacskán a majom? Hiányzik valami ezekből az állitásokból, viszont a Biblia eléggé jól kifejti azt, hogyan is lett az első emberpár és valójában az egész világ.
mersz
2008. szeptember 23. 13:19 | Sorszám: 33
Ne félj, téged az utcán kikerülünk, mert ismerünk! De ha ott leszel a Tarka magyar vonuláson, akkor máris retteghetsz!
mersz
2008. szeptember 23. 13:08 | Sorszám: 29
Úgy-e,úgy-e, Gondoltam én, hogy csak a nagy szájad járt ott és eszed ágában sem volt elmenni! De ez , így nekünk is jó! Többen vagyunk! Mindegyikünknek hiányzik mindenki! Bárcsak újra elindulna a fórum, hogy érdembe tudjuk eszmét és gondolatokat cserélni! Minden vitából tanul az ember egy kicsit. Igaz-e? Mondd zuinak hiányzunk-e? Kérdezted-e tőle, tud-e aludni? Komolyan kérdeztem!!!!
mersz
2008. szeptember 23. 13:01 | Sorszám: 26
Sajnos,nem változtál semmit! A valóságot másképp látod , mint mi! Te nem is valóságot látsz, hanem álomvilágban élsz! Te sem látod az erdőt a fától! Hogy mi , mit kajálunk, ahhoz neked (pláne neked) semmi közöd!

Téma: 12:46 AM
honfi
2009. április 22. 01:48 | Sorszám: 438
Miféle haranggörbe?

Téma: barikádosok topicja
mersz
2008. szeptember 23. 11:35 | Sorszám: 19
Én eddig még soha nem olvastam...de ledöbbentett a tartalma...és ,hogy megértsem teljesen...újra és újra el kell olvasnom!
mersz
2008. szeptember 23. 10:55 | Sorszám: 15
Engem vágott ki a tegnap! Én szme vagyok, akit a tegnap kivágtak!
mersz
2008. szeptember 23. 10:54 | Sorszám: 14
Hová másoltad be,kedves magyar testvérem,a bucsú leveledet? Én is bemásoltam Zrinyi Miklóstól egy idézetet,sajnos hibát követtem el,mert nem tettem idéző jelbe és nem jelőltem meg honnan származik. Igy , úgy tünt, mintha én írtam volna és ezért ki is tiltottak nyomban! Ami a káoszt illetti...hát, hidd el nem csak ott uralkodott el(azért remélem a mi köreinkben teljes káosz nem uralkodik)...hanem itt is!
Én még májusban valamikor vakon hittem OV-ban és politikájában,mert azt hittem a jó szándék vezérli, az által, hogy idejött és egy tiszta emberekből megalakult párt mellett kampányolt(jelzem csak 2 városban itt Székelyföldön ,mert állitása szerint Németh Zsolt nem engedte más városba is menni)! Aztán jött a Tusványos, ahol megismerhettem igazi arcát OV -nak! Mindenki tudja itt is és nálatok is, hogy az RMDSZ háttere az MSZP! Határtalan nagy szeretet tombol köztük!
Tusványoson arra kérte OV , Tőkés püspököt , hogy vegye rá az MPP-t az összefogásra az RMDSZ-el! Innen kezdődik minden. Azóta egyre több erdélyi magyar kiábrándult OV-ből, mert olyan ajánlattal állt elő, ami hátrányosan érintette volna az autonómia törekvését az MPP-nek és az SZNT-nek. 18 éve az RMDSZ úgy fütyült , ahogyan azt a román pártok fújjták neki , ezáltal eladva a magyarságunkat és kiszolgáltava a románságnak. Hogy tehette ezt egy Fidesz elnöke, aki ellensége az MSZP-nek, hogy pontosan azzal a szövetséggel akarta összemosatni a tisztán és újjonan alakult pártot, kijelenteni, hogy amennyiben ez nem fog létrejönni , nem fognak segiteni az erdélyi magyarok elé tűzött akaratán!(mondja ő,hogy lehetetlen dolog lesz az összefogás nélkül ,parlamenti párt nélkül ezt megtenni). Azt mondta, hogy amennyiben nem lesz az MPP parlamenti párt, nem tudnak együtt müködni a román parlamenttel és ennek keretén belől az MPP-vel!
Milyen hozzáállás ez? Amikor ők kormányoztak , meg volt a lehetőségük rá, hogy vissza adják állampolgárságunkat( semmi fajta népszavazás nélkül), nem tették...kiszúrták a szemünket egy magyar igazolvánnyal, amire az anyaországiak köpnek rá! Mert ,azt mondják" neked román személyid van, te román vagy"...és hiába mutatod nekik "ni, hát itt van a magyar igazolványom", erre azt mondja" az nem ér semmit, te csak akkor leszel magyar, amikor magyar személyid lesz, addig a neved kuss".
Most olyan patt helyzetben vagyunk ITT, hogy nem tudjuk mit és hogyan csináljunk, mert volt egy valaki ,aki összekuszált mindent.
Othelo!
Nem csak ott van káosz!Én hiszek abban,hogy az a káosz, ami ott van , megoldódik, ...de a mienkre egyre kevesebb az orvosság...és nem keseredtünk el...pedig már 88 éve járjuk ezt a nehéz útat!
mersz
2008. szeptember 23. 09:43 | Sorszám: 8
Ha nem hagynak békünk, akkor nem a moderátor , hanem én zárom le a topicot! Ezt megkell értse minden fórumozó, hogy ez a mi oldalunk! Nekem is betelt a tegnap a pohár...mert,igazán a Jobbik az , aki nemzetben gondolkozik és összefogásra készteti a magyar nemzetet! Nem szabadott volna Morvai Krisztinát és Vona Gábort senki kritizálja, pláne addig nem, ameddig más senki az anyaországban nem tesz semmit azért, hogy az élet és a jövő szebb legyen! És nem csak a Magyarország területén élő magyarok számára, hanem a mi számunkra is Szebb Jövőt akarnak!
Hajrá Jobbik!
mersz
2008. szeptember 23. 09:08 | Sorszám: 5
Szia ,MKE!

VÉGRE LÁTLAK! Hiányoztok! Azért is nyitottam egy új topicot, hogy nyugodtan elbeszélgessünk addig, ameddig a barikádunk nem indul meg!

mersz
2008. szeptember 23. 08:58 | Sorszám: 3
Hogy mondád? Ki az a ti? Mi akarunk összefogást! Az erdélyi magyarok ,a Csonkaországban élő magyarokkal!
mersz
2008. szeptember 22. 22:47 | Sorszám: 0
Megkérek mindenkit , akik nem a barikádról jöttek , azok ne szóljanak a dolgainkba !
Moderátor!
Köszönjük az eddigi vendéglátást és remélem még a vendégek maradhatnak ! Ha mégsem , akkor törölje kérem , ezt az új topcot !

Köszönöm megértését ! Remélem sokáig nem kell maradnunk , hogy ne zavarjuk önöket , de addig is szíves engedelmével itt beszélgethetünk !


Téma: Mit jelent a valódi "nemzeti radikalizmus"?
mersz
2008. szeptember 22. 17:55 | Sorszám: 259
Nem a ballibisek malmára hajtják a vízet!Elvagy tévedve....itt ,mi (nemcsak én)úgy látjuk,hogy ,akik tenni akarnak valamit,azok az utcán voltak szombaton...és kurcsány ellen tüntettek(hiszen ő rendezte az egész cigány paródiát)és nem mellettük!Akik meg otthon kussoltak,azok nem is akarnak igazán változást!Mi itt nézzük és reménykedünk...hátha most....megint nézzük ,és újra reménykedünk...hátha most...és ez így megy 2 éve!Magyarországon rendszerváltást igazándiból csak a Jobbik ,a Magyar Gárda ...stb akar!A Fidesz teljesen elhatárolódott a rendszerváltástól!És ezt itt Erdélyben is, egyre többen lássák!És látja a világon élő minden magyar!

Téma: A barikád harcosai
mersz
2008. szeptember 22. 17:42 | Sorszám: 2263
Én büszke vagyok arra,aki vagyok !Soha nem szégyeltem,hogy magyar vagyok!És aránylag eléggé helyesen próbálok írni,mindenek ellenére!De azért valljuk be,hogy vannak itt olyan Csonkaországi magyarok,akik talán még fele annyira sem tudnak helyesen írni és fogalmazni,mint mi!
Vannak akiknek nyillik a szemük és vannak akik ki is akarják mosni a csipát a szemükből...de vannak olyanok,akik meg sem próbálják!Könnyű itélkezni....elitéltek...megvettek...kigúnyoltak...de én tartottam magam és tartani is fogom....MERT MAGYAR VAGYOK és mi több székely is(amire a legbüszkébb vagyok)
Ezért kértem itt mindenkit,hogy magyar nemzetbe gondolkozzon...mert akaratlanul vagy akarva ,megsérhetünk olyanokat,akiknek inkább elismerés jár és tisztelet!

Beszterce,moderátor és a többiek ,akik ezer meg ezer mocskot rám hordtatok...hol vagytok?Miért nem magyarázzátok ki magatokat? Meséljétek el nekünk...mit fogtok tenni a közeljövőben értünk?
Ott volt-e a Fidesz a Magyarok Világszövetségének a tárgyalásán?Vagy nem érdekli őket,hogy mi lesz velünk?Lesz-e állampolgárságunk?Támogatják-e a kettősállampolgárság kezdeményezését?Hol vannak a nagy politikusok ilyenkor,akik altatják a kintrekedt magyarságot a támogatásukkal?Hol vannak,amikor el kellene üldözni a mostani kormányt,hogy mi ... együtt a testvéreinkel (veletek)tudjunk egy szebb jövőt csinálni?
Mondjatok valamit!Mit tesztek értünk?

mersz
2008. szeptember 22. 16:24 | Sorszám: 2257
Ne haragudj,de elmondhatom az erdélyi magyaroknak,milyen fogadtatásban volt részem a gondolán,ami háta mögött ,úgy-e a Fidesz áll?Én többször utaltam rá,hogy nem vagyok megelégedve az állampolgárságommal!Ebből,ha igazán akartátok volna ,megérthettétek volna,hogy nem élek Csonkaországban!
Amikor a barikád fórumára léptem,mindenki tárt karokkal fogadott!Most kérdezem én,kik is azok,akik tényleg a magyar nemzet íránti szeretetből cselekednek?Gondolkozzatok el rajta!És azon is,miért van az,hogy itt elmondják(OV-re gondolok és társaira)hogy a magyar nemzet mellett vannak,holott fórumairól kitiltanak és összeakarják keverni az ujjonan megalakult pártot és Tőkést,... a nemzetáruló,románokkal koalicióra lépő Markóval!Azt hiszem,helyesírási dolgaimért,nemcsak én vagyok a hibás!Hisz ,minden erőmmel azon voltam és vgyok,hogy megtartsam azt ,és a magyarságomat ne dobjam el ,főleg ne dobjam oda ,holmi jöttment oláhoknak!

Köszönöm a fogadtatást!Megrázó élmény volt!Talán...valamikor,valakik ,akikben van valami érzelem a kintrekedt magyarok íránt...bocsánatot kérnek ,azokért a mocskos szavakért,amikkel illettek itt!

mersz
2008. szeptember 22. 15:56 | Sorszám: 2251
Ha mi is veletek lennénk,akkor már nem!A 15 millió magyarból talán 10 millió még tiszta magyar maradhat!De ameddig azon van a hangsúly,hogy ki a bolsi,ki a náci,ki a fasiszta,addig az ország helyzete nem fog változni!Ameddig arról szól itt minden,hogy ki melyik kukát gyújtotta fel,addig az ország tovább hanyatlik!Eldobják a magyar testvérek ,a kintrekedt magyar testvéreit,kikacagják őket,mert nem írnak olyan helyesen ,mint azok akik mindig magyarul tanultak(elnyomás nélkül és nem lebújva,mint mi)addig Magyarország marad úgy ,ahogy most is van!Mert ha valaki összefogásról beszél,már a fülük is zümmögni kezd és a náci,a fasiszta szót el nem hagyják a kincses szövegeikből!Szomorú,de ez a valóság!
mersz
2008. szeptember 22. 15:36 | Sorszám: 2235
És,miért is lennék kitiltva?Azt hiszed hülyének nézlek?Tévedtél!Nem nézek én senkit hülyének!Vagy talán az zavar,hogy annak ellenére,hogy megtartottam magyarságomat,itt ahol elnyomás van ellenünk és vállamon hordozom a magyarok sorsát,mert magyar állampolgár szeretnék lenni ,mint te ,például ,az nem jelenti azt,hogy még ki is kell tiltani valakit!Te törölted szme-t én pedig hoztam magammal mersz-t!És tudod miért?Mert az igaz magyar testvéreim mellett szeretnék maradni,addig amig újra haza térünk,ahol helyünk van és nem tiltanak ki olyanok miatt,akik inkább megérdemlik a kitiltást!Azért tiltottad ki szme-t ,mert azt írta besztercére ,hogy oláh?Én próbáltam szót érteni vele ,és biharyival,mert erdélyi magyaroknak gondoltam,akik azért küzdenek,hogy itt is és az anyaországban is jobb életünk legyen!Ám ,ha ki akarsz tiltani...legyen!Tiltsál ki,ha úgy gondolod,de engem és a magyarságomat sem te és senki nem fogja törölni....mert ez az életem része,amiért kész vagyok harcolni ,ha kell!Ha ti is,mint magyarok kitiltotok,mit várjak egy oláhtól!
Mindenesetre ,köszönöm,hogy ennyiere szíveteken hordozzátok a kintrekedt testvéreiteket!
Soha nem felejtem ezt az élményt!Köszönöm!
mersz
2008. szeptember 22. 13:46 | Sorszám: 2170
Itt nincs semmi anarchia!Rend van nálunk,amit itt teljesen le akartok tronfolni és ellehetetleniteni!Magunk között REND van!De vajon,köztetek mennyire van?Nézzetek szét!Tájékozódjatok,nézzétek meg,hol van a hiba,mert nem nálunk van ,az biztos!Miért nem látjátok a fát az erdőtől?Miért nevezgeted mindefajta embernek TÁBORNOKOT?Mit tett ellened?Te kezdted gunyolni a nevéért!Miért tetted?Ő is hozzánk tartozik ,mint ahogy szme is hozzánk tartozik,és nem szeretjük ,ha valamelyikünket bántják!
mersz
2008. szeptember 22. 13:34 | Sorszám: 2165
Már megint a kukagyújtogatók közé sorolsz bennünket!Abban igazat adok neked,hogy Europa legalján fetrengünk,de ilyen kormány mögött és ilyen magyar összefogás mögött ,hogy lehet másképp!Széthúz az egész magyarság!Egyik ide húz ,a másik oda,a harmadik erre ,a többi arra,stb.Itt csak a nemzeti összefogás segithet,és nem az ,hogy mindenkiben a rosszat keressük és aljas módon rágalmazunk egyeseket,mert nem úgy képzelik el a magyar összefogást és összetartozást ,ahogyan azt mások képzelik ! Tedd csak magad a mi helyünkbe,ha téged náciznának bírálnának,nevezgetnének,lealacsonyítanának mit tennél?NEm védekeznél,bármilyem módon?Hisz ,most is azt teszed,pedig téged senki nem sértegetett,tudtom szerint!Te kezdted!
mersz
2008. szeptember 22. 13:03 | Sorszám: 2144
Azt aztán kérheted!Az ilyeneknek nincs moderálás!Annál inkább,van itt másnak moderálás és KITILTÁS!Nem vetted észre ,hogy macisajtocska protezsált ?
mersz
2008. szeptember 22. 12:50 | Sorszám: 2139
Nálunk nem így müködik! Felszólitás?Miért nem szólitotta fel előre szme-t?Miért kellett egyből kitiltania?Ez nem így müködik nálunk!Ezt nagyon jól tudod!
mersz
2008. szeptember 22. 12:45 | Sorszám: 2136
Miért nem méssz vissza pár oldallal és olvasod el ,hogyan vélekedett a magyarokról!?
mersz
2008. szeptember 22. 12:37 | Sorszám: 2132
A kukázók nem közénk tartoznak!Elgondolkoztál azon,hogy véletlenül nem-e pontosan a Fidesz vagy az MSZP ,esetleg az SZDSZ emberei voltak-e?
A magyarokat ,akkor miért mocskolod?Hiszen azok akik a Magyar Gárdában és a Jobbikban vannak,azok igaz magyarok!És ha a magyarokat gyalázod,ezzel együtt gyalázod a Jobbik és a Gárda tagjait!Gondolkozz,mielőtt valamit leírnál!
mersz
2008. szeptember 22. 12:32 | Sorszám: 2129
A fehér csíkokat akarták a zászlóból kimosni,hogy maradjon csak piros színű! És ezt tétlenül nézte az úgymond jobboldal,ahogy azt ők magukról mondják(a Fideszre értettem).
Az igazi jobboldal az a Jobbik!
Beszterce! Az igazi jobboldal az a Jobbik,Jobbik,Jobbik,Jobbik,Jobbik,és ezt addig fogom neked írni ,amig beleszédülsz!
mersz
2008. szeptember 22. 12:25 | Sorszám: 2124
Azért nem kezdi veled,mert provokálni akarja a Tábornokot,úgyanúgy ahogyan provokálta itt ,azt is ,akit kitiltatott!
mersz
2008. szeptember 22. 12:20 | Sorszám: 2121
Azt hiszed,meg mer keresni privátban?Az ilyeneknek ,csak a pofájuk jár!
mersz
2008. szeptember 22. 12:17 | Sorszám: 2117
SZerintem,nem kell belépnie!Ő az SZDSZ-ben van!
mersz
2008. szeptember 22. 12:15 | Sorszám: 2116
Ezért kérted a moderátort,hogy az egész barikádost tüntesse el innen? Nem bírod elviselni az igazságot?Mi a baj veled?
mersz
2008. szeptember 22. 12:11 | Sorszám: 2113
Budaházyt ,te a szájadra se emeld!Ki a kártékony féreg a te szemedben?Mi ?A barikádosok? És hogy merészelsz te ily módon itt nyilatkozni,hogy kinek a pofáját kellene szét verni!Nem tudom melyik buszon ültél vagy milyen munkahelyed van,de akik ott dolgoznak azok sem jobbak ,mint te!Egyformák vagytok!Talán feltalálták nektek azt az egyetlen buszt,ahol erről beszélgettek.Azon ,egyedül csakis te járhatsz!

Moderátor,kérem vegye figyelembe addikktive hozzászólását!

mersz
2008. szeptember 22. 12:02 | Sorszám: 2106
Mellyek azok a hozzászólások ,amellyeket kifogásolsz?És pontosan te? Milyen kukázásról beszélsz?Tudod te egyáltalán,kiket sértegetsz?
Véded a jobboldalt?De a Jobbikot azt mocskold!Nem gondolod,hogy a Jobbik az igazi jobboldal?
Itt krcsányt senki nem védte!Azt esetleg ti teszitek,mert nem voltatok hajlandoak ellentüntetést csinálni a cigányok és a charta ellen!Ha elhatárolódtok az ilyen ellentünteésektől,akkor milyen jobboldal vagytok?Tudható,hogy a baloldal szervezte a tüntetést!Akkor ,miért is nem tüntettetek ti,ellene?Azért,mert talán mellette voltatok?A Jobbik,a Magyar Gárda és a 64-sek kimentek és tisztességesen viselkedtek.Véletlenül sem kukáztak.Sőt,beterelték a civileket a templomba,hogy a rendőrség ne bántsa őket!Ti ,miért nem vagytok képesek erre,ha már olyan nagyon jobboldal vagytok,és elitélitek a Magyar Gárda tagjait?Nem ellentmondásos dolog ez egy kicsit?
mersz
2008. szeptember 22. 11:41 | Sorszám: 2095
Ugorj,ugorj!Te csak azt tudod.De te sem érted,hogy miért is kell ugrani és ugrattatni!
mersz
2008. szeptember 22. 11:36 | Sorszám: 2092
De macisajtot és besztercét ,remélem nem engedjük be?
mersz
2008. szeptember 22. 11:14 | Sorszám: 2085
A Tábornokot ne bántsd,mert én ismerem!És othelot sem!Ha te addig a színtig elérsz,mint ők ,akkor hablatyolj itt!Addig ne,ameddig nem ismered őket!Érted?Már egyet elűztetek innen!Mág hányat akartok?Miért jösztök ebbe a topicba?Azért,hogy provokáljatok ?És ha valamelyikünk válaszol a provokációtokra,azt tiltassátok ki?Milyen emberek vagytok ti?Mindenkit lenéztek,aki nem olyan ,mint ti!Vagy,aki józanabbul gondolkodik ,mint ti!Mire való ez a provokáció?És,miért itélkeztek addig,amíg nem ismertek valakit?
mersz
2008. szeptember 22. 10:59 | Sorszám: 2076
Én azt hiszem,soha nem fognak rajta elgondolkodni!Azon jár az eszük,hogyan támadjanak le mindenkit ,hogy aztán kitiltassák innen!

Téma: Mit jelent a valódi "nemzeti radikalizmus"?
mersz
2008. szeptember 22. 10:56 | Sorszám: 230
Kik azok az agyhalottak?És kit vágott ki ROOT?

Email a webmesternek | Gondola