gondola Fórum
Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

Téma: Draskovics és az állami terrorizmus
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 274

Téma: Sziget: (másképp)
még áll a vár
2009. augusztus 10. 15:59 | Sorszám: 0
Kapóra jön az egyhetes kis sörhabtól bűzlő és amúgy már mind anyagi mind pedig kultúrális értelemben vett és szétmállott tudatmódosító katyvasz..
Itt a menetrendszerinti éves (augusztus havi)
figyelemelterelés :SZIGET
Ettől még gondolom, ősszel azért lesz költségvetés, de most inkább néhány szóban arról, hogy mitől is van ma ennek a borzalomnak nagyobb kampánya és sikere sokak számára, mint mondjuk egy magyar történelmi kiállításnak.

Abban talán többen egyetértünk, hogy tisztelet a kivételnek, a (mai korosztály)
részéről sok-sok élménybeszámoló nagyjából így vagy ehhez hasonló módon történik:


Kint vótam a szigeten, estére úgy bepiáltam h szétrókáztam az agyamat,
aztán nagy szerencsém volt, később odajött hozzám egy lány, ő is rókázott,
aztán egy másik bódé.....ban, mikor már jobban voltunk szal jól + dugtam azt másnap derült ki h még a nevét sem tudom..stb

Na és akkor még nem meséltem el a többi-t mert annak jó része már olyan undorító
hogy nincs az a pénz és energia, amiért azt itt most leírnám..

Ennyit röviden az igénytelenségről, és talán még annyit h akinek nem inge......
Körül kéne néha nézni h ki és főleg mit kér ki magának utólag, esetleg még arra az elvetemült kérdésre is választ kapnánk, h esetleg miért is tartunk ma 2009-ben itt.
A témával nem reklamot szerettem volna csinálni, inkább emlékeztetőül, az évek óta tartó társadalmi jelenség egyik kiválló anomáliáira,
ennél már csak az évenként megrendezett meleg "retro" felvonulás lehet nagyob kultúrális rendezvény..
Mikor ezeket előadják az egyhetes vergődés után ott kint az urtcán lelkesen mesélik egymásnak az IQ bajnokok, amiből talán másoknak is kijut a tömött hetes buszon, amikor munkába indul, nos mindjárt minden kérdésre megkapja a választ az egyszerű "széljobbos honpolgár",,, miért is tart ma itt ez a jobb sorsra érdemes ország.(?)
Persze telitömött pofával bármit le lehet, sőt le is kell utólag tagadni, erre minta is van, bármely hazai politikus ezt teszi aki csak számít..
Ha nagyjából át kéne váltani azt a beszédet politikaira akkor az imígyen nézne ki: nem nem loptam el azt az xy-összeget, nekem az járt..vagy
semmilyen erkölcsi felelősség nem terhel, sőt én fogok személyiségjogi pert indítani xy-al szemben..
Vagy: én nem hiszem, hogy olyan munkáért kaptam volna átlagon felüli járandóságot, amit adott esetben nem végeztem el..
Vagy itt a legundorítóbb: csak a zserződésben vállalt összeget vettem fel...
Nos ilyen politikusi mondatok után, ugyan hogy nem tanulná meg mondjuk herpeszes ödönke az olyan válaszokat, hogy pl: azok nem mi voltunk,
vagy ugyan már mit kell ebből az egyhetes eseményből ekkora blamázst csinálni, (halkan jegyezm meg) általában pont azok züllesztik és ontják rá a saját devianciájukat
mindenkire akik nem igazán ezen az eseményen mulatnak, vagy nem éppen ilyen közegben éreznék magukat jól úgy általában..


Klassz lesz megint a mérleg, s ha nem drága sör tuti meg lesz a várva várt minimum :300 000 fő..
Az a hírtv amúgy amely az ilyesmik ellen tartaná a szelet, naponta kábé hatszor reklámozza a közelgő eseményt, utána meg szociálpszichológusokat hív meg a saját beszélgető műsoraiba, hogy a fiatalok miért ilyen alulmotiváltak, vagy miért depressziósok..
A szorongás pont a fellazított szabályok illetve azok teljes hiánya miatt van, illetve a következményléküliségek miatt, de ez az egész magyar politikai és társadalmi.
berendezkedésünkre jellemző..
Aki nem így mulat akár a szigeten akár bárhol máshol attól nem kell elnézést kérnem,
a téma nem is róluk szólt.


Téma: Draskovics és az állami terrorizmus
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 264
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 263

Téma: Lelki jelenségek, elváltozások
még áll a vár
2009. augusztus 10. 13:47 | Sorszám: 251
Pozitív példa mindig van:

Téma: Láttátok ? ( 5.)
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 1250

Téma: Orbán Viktor államférfi. Orbán Viktor dolgozik.
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 1454

Téma: Draskovics és az állami terrorizmus
20-100. blank . 00:00 | Sorszám: 250

Email a webmesternek | Gondola