Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Szabadkőművesség, Új Világrend

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Szabadkőművesség, Új Világrend
alexander
  Válasz | 2012. január 22. 23:27 | Sorszám: 53
No, egy kis szemléltető anyag okulásotokra...
Hatalmas elefántok, Én a maguk tervét s szennylapját egyetlen 1 mondatba össze tudnám foglalni! Egyetlen 1 gondolatban leírnám:

-„Tervünk az, hogy a szavannán csak mi elefántok uralkodhassunk és minden másfajta állatnak kötelessége, ha jövünk, hogy legyezze a pálmalevelet felettünk! A szavannán elvesszük a gyepet a többi állattól, s ki bele mer inni a folyónkba, azt meg kell fojtani ormányunkkal! E tervet végig kell vinni, s addig nem nyugszunk, míg minden állat, ki velünk ellenkezik, s nem hajolgat parancsra, azt a folyóba süllyesztjük! Addig nem nyugszunk, míg az összes fűszál a miénk nem lesz! Az lényegtelen, hogy mindenkinek jutna elég, de én a főormányos-elme szeretem, ha a szénadombról lekajabálhatok, s ormányommal hadonászhatok!

MERT ADDIG NEM NYUGSZUNK, MÍG AZ EGÉSZ FÖLDET FELBÁLÁZTUK!

Felbálázzuk, de a fűültetéshez már alacsonyrendűek és embrionálisak vagyunk, csak kitekerni tudjuk a gyepet a helyéről!!! Hisz az olyan mulatságos, ha a többi állat kúszva-mászva jön, hogy kérjen egy kis pázsitot, hogy éhen ne haljon! Az Olyan jól esik én nekem, ha látom az állatokat az éhségtől s nyomortól összeesni, és mikor könyörögnek nekem könnyes szemmel, oh akkor ormányom elcseppen!!!

Mert a legnagyobb öröm az, amikor egy fűszálat adok neki, és ő ezért meghajol én nekem. Akkor elélvezek a látványtól, hogy én lehetek maga az isten!!!”

Mily nagy és mulatságos a te tetted cion-konkoly, álbölcs-komám, mert hozzád képes még az elefánt is erkölcsösebb és az intelligenciájáról ne is beszéljünk, mert te még azt sem éred el álfiam!! Mily nagy már a bálahalmaz a segged alatt, s ott rohad meg, nem hogy forgatnád, az ormány-verés helyet!!!

XX jegyzőkönyv 202:

-„Felemelt kezekkel könyörögve koldulnak a mi zsidó pénzembereinktől! Hisz a külső kölcsönök olyanok, mint a piócák az ember testén, amiket addig nem lehet eltávolítani, amik maguktól le nem esnek (ha már megszívták magukat elég vérrel)…hogy végül az önként előidézet vérelvonás következtében kell tönkremenniük!...

-„Valamennyi gój államot velünk szemben olyan adóság-jobbágyságba döntöttük, hogy attól sohasem tudnak szabadulni.”

§:

Előzmény: 52

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola