Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Ajánlott linkek

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ajánlott linkek
keresztkem
  Válasz | 2011. november 10. 06:23 | Sorszám: 108
Valóban kissé "vicces" az előző válaszom.Ám ezzel nem megbántani akartam, hanem inkább felderiteni, derűssé tenni ezt a "túlkomor", "hasmenésesen szigorú" légkört--szeretettel.
Viszont most komolyan válaszolok az előzőekre valóban.
1.) Nagyon jól "megvagyok" római katolikus vallásomban hitemmel és hitemben. Boldogan élek együtt Istennel és minden nap érzem és átérzem segítő kegyelmét.Ergo.
2.) Az égvilágon SEMMI(!) OKOM NINCS(!) ARRA, hogy hitet vagy vallást változtassak, merthogy előzőekben vázolt kételyeit KÉPTELEN VAGYOK OSZTANI.
3.) Tehát én egyszerűen ÉRTELMETLENNEK(!) LÁTOM mégcsak az Ön által föltett KÉRDÉSFÖLVETÉSEKET IS--de ezért, kérem, ne tessék haragudni!
4.) Hiszen teljes mellszélességgel el tudom fogadni mindezt--a MÁSOK SZÁMÁRA.
5.) Nekem viszont EGÉSZEN BIZTOS(!), hogy erre a gondolkodásmódra, ezekre a kérdésekre EGYSZERŰEN: NINCS SZÜKSÉGEM, mert semmi nem(!) indokolja mindezeket--a számomra legalábbis.Tekintve, hogy érvei: NEM GYŐZNEK MEG SEMMIRŐL. Ennek ellenére:
Maradok kiváló tisztelettel és keresztényi szeretettel:
keresztkem
Előzmény: 107

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola