Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Ajánlott linkek

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ajánlott linkek
keresztkem
  Válasz | 2011. november 15. 08:04 | Sorszám: 144
Ugye --talán--József Attila mondotta-írta: "Költő vagyok.
Mit érdekelne engem a KÖLTÉSZETR MAGA?"
Hát valahogyan hasonlóan vagyok én is a "vallások eredetének"--Ön által is vázolt "meghatározásával".
Katolikus keresztény vagyok.S a legutolsó helyen éredekel engem az, hogy a mi katolicizmusunkat, "hova helyezik el", s miként állapitják meg "eredetét" a NEM KATOLIKUSOK! Sőt. Nemhogy nem katolikusok, de a katolicizmussal ellenséges érzésekkel és gondolatokkal viseltetők.S ugyan miért is vennők figyelembe mi katolikusok mindazok fantazmagóriáit hitünkről, akik ellenséges tudatlansággal állnak hozzá mindahhoz, ami nekünk szent, tiszta és igaz.
Az pedig, hogy Ön mit vélelmez "konstruktivnak"--persze szíve joga--ámde magában hordozza a tévedés, az Ön tévedése lehetőségé. Mert lehet, hogy valamit Ön "leminősít", mondván az "NEM KONSTRUKTIV", és közben nem "az" a "dolog" nem konstruktiv, amit Kegyed ilyennek vélelmez, hanem maga az Ön vélelme!Van ilyen--kedves Klaus! Sajnos!
keresztkem
Előzmény: 143

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola