Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Ajánlott linkek

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ajánlott linkek
keresztkem
  Válasz | 2011. november 15. 18:20 | Sorszám: 146
Rendben van--kedves Klaus.
Amit a "katolikusokkal szembeni viselkedés-, és eljárásmóddal kapcsolatban"--mint manapság nagyon divatossal kapcsolatban--írtam, NEM ÖNRE VONATKOZIK! Hanem a mai--nevezzük így--"divatgondolkodásmódra", akkor.
Mindazonáltal ÉN NEM VAGYOK ú.n. "KERESŐ", ami annyit tesz: hitemben BIZTOS és MAGABIZTOS vagyok, nincs szükségem HITBIZONYOSSÁGOMHOZ semmiféle "kozmikus" vagy nem kozmikus "mankóra"!
Katolicizmusomban megkaptam és megtaláltam mindent ami szép, jó, értékes és biztosan hiteles.És mindezeket a vélelmeimet, ezeknek helyességét AZ ÉLETEM, annak minden eseménye--munkával, magánélettel, emberi kapcsolatokkal összefüggésben--FÉNYESEN VISSZAIGAZOLTA!Nincs egyetlen olyan pontja sem 65 éves eddigi életem eseményeinek, amely a klasszikus katolicizmus útján való járásnak--akárcsak esetleg az arról való "elgondolkodásnak" is--a "kétségi" fölébresztését indokolná.
Semmi okom a Római Szentszéki Tanítóhivatal téziseit kétségbevonni, megkérdőjelezni.Az számomra maga az Isteni Kinyilatkoztatás 3. számú "FORRÁSERE".
Biztosan élek abban és "vele", és boldogan várom az Örök Úrral való "végső" találkozás(oka)t.
Keresztényi szeretettel:
keresztkem
Előzmény: 145

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola