Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Ajánlott linkek

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ajánlott linkek
keresztkem
  Válasz | 2011. november 23. 11:15 | Sorszám: 197
Kedves Klaus!
Nem én nem "értem" Önt, hanem Ön nem ért engem.
Tessék tudomásulvenni: Egyházat EMBER NEM HOZHAT LÉTRE!Ill.létrehozhat valamit, amit ő "Egyháznak" vél, ám az--katolikus értelemben soha nem lesz, mert nem lehet Egyház! Úgyhogy engem az Ön ú.n. "igazságai" hidegen hagynak, mert "az" pusztán csak egy szerencsétlen tudatlan ember erőlködése--valami irányába', amiről maga sem tudja hogy micsoda. Persze valamiféle csődületet--bélyeggyűjtő egyesületet, sportklubot, énekkart stb. létrehozhat, ám amit létrehoz, az SOHASEM LESZ EGYHÁZ!
Én viszont HITTEL kapcsolatban ilyen butaságokkal nem vagyok hajlandóü foglalkozni.
Másrészt az, hogy: "..amikor Ön kezdeményezte a vitát..." NEM IGAZ, mert szerintem SEMMILYEN Ú.N. "VITÁBAN" egymással NEM VAGYUNK, NEM ÁLLUNK.Én NEM VITATKOZTAM ÖNNEL, és nem is vitatkozom--úgyhogy "ebben" is tévedésben tetszik lenni.Ha viszont nem vitatkozunk, akkor nem is kezdeményezhettem semmit, sem "vitát" sem mást.
Az pedig hogy "valami" Ön szerint nálam úgymond: "nem vall konstruktív hozzáállásra" egyenesen a DICSÉRET EREJÉVEL TÖLT EL! Mert én valóban ennyi hóttmarhasággal kapcsolatban IGENIS NEM(!) akarok "konstruktív" lenni, s ha ez sikerül, akkor elértem a célomat.
Keresztény szeretettel:
keresztkem
Előzmény: 195

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola