Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » A magyar Pálos-rend

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A magyar Pálos-rend
keresztkem
  Válasz | 2012. április 23. 07:18 | Sorszám: 278
Kedves jó "Békás.."!

1.) Steretttel kösznöm meg válaszát.Ám hiszi-nemhiszi az:
2.) "Itt a fórumon itt, a fórumon elharapódzott hangnem.." ENGEM IS BÁNT ÉS SÉRT. Nagyon sért.
3.) Én azonban--valóban--IGAZ EZ, NEM TŰRÖM EL ha velem úgy beszélnek, ahogy újabban itt is szokás, VERBÁLISAN VISSZAÜTÖK. Nagyot, sőt, nagyobbat ütök vissza--no, ez igaz.Ez talán valóbba nem helyes.
4.) Viszont "AZ", hogy csak velem szemben kofogásolja valaki, bárki is, a ronda hangnemet--amely valóban ronda--azzal-azokkal szemben NEM(!), akik engem bántanak nem, NO, "AZ" NEM MEGY!
5.) Mert velem szemben ITT majdhogynem EGYSÉGFRONT van,jelesül: A DURVASÁGBAN ÉS BÁNTÁSBEN, már majdnem egy év óta--a hülyék egységfrontja persze--s csak kevesen, pl. Gyöngy vagy Vanna7 beszélnek velem "normálisan", meg talán "kutató" és persze--eddig Ön is--kedves "Békás.."
6.) Hiszen engem állandóan bántanak a nagybetűimért meg hogy senkivel nem vagyok tegezőviszonyban.Engem viszont majd' mindenki "tegezni" merészel, pedig a' priori én mindenkihez tisztelettel, tehát ÖNÖZVE szólok.
7.) Persze a "netes konvenciókra" hivatkoznak, amit én sehol, semmikor NEM FOGADOK és nem fogadtam el! Ám nem értem azt, hogyha nem fogadom el az itteni ú.n. "szokásokat", akkor már jogos velem úgy beszélni, mint egy darab ronggyal? S ha megvédem magam az ocsmány bántásokkal szemben--amit a jövőben is mindig megteszek(!)majd--akkor MÉG ÉN VAGYOK AZ, aki csúnyán beszél? NEM! Ez NEM IGAZ--mármint az, hogy én a' prori ocsmányul beszéltem volna várkivel is! Mondom: a' prori, tehát kezdeményezőleg.
8.) Eredendően senkivel nem beszélek csúnyán ,s nem is beszéltem soha, legföljebb KÖVETKEZMÉNYKÉNT.Ám lehet, "azt" sem kéne, de ennyire azért nem vagyok erős.
Keresztényi szerettel üdvözli:
keresztkém

Előzmény: 277

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola