Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Mosolyország

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mosolyország
keresztkem
  Válasz | 2013. március 20. 14:56 | Sorszám: 195
Ez itt TÖMÉNY SZAMÁRSÁG!
Ha Dr.O.-nak épp akkor kellett Brüsszelbe utaznia olyan kormányfői "raportra", ahol Rajta kivül 26 kormányfő ott van, Neki is ott kellett lennie!
Másrészt: azoknak az embereknek is van felelőssége, IGENIS VAN(!), akik olyan buták--és persze felelőtlenek-- hogy "útra kelnek"--minekelőtte 3 napon át még a "csapból" is az a fenyegetés hallatszott, hogy "soha nem tapasztalt nagy vihar jön".ENNEK SOKSZOROS, PONTOS ÉS SÚLYOS ELŐJELZÉSE MEGTÖRTÉNT!!! IGENIS MEGTÖRTÉNT! Én magam is hallotam-láttam a TV-ben vagy 8-szor.
A Vihar-t NEM A KORMÁÁNY "RENDELTE MEG", aki ilyesmit képzeleg az HATÖKÖR! Viszont. Amit lehetett megtették, ezért(!!!) nem halt meg, nem fagyott meg senki, szemben a 2006.augusztus 20-i tűzijátékon bekövetkezett viharral: amikor nyár közepén 6 ember MEGHALT.Igenis AKKOR 6-an meghaltak, most nem halt meg--Istennek hála--SENKI!
Egyedül annyiban van némi igaza, hogy valóban, hamarabb lezárhatták volna az M1-M7-et.De nem lehetett tudni végülis mekkora lesz a baj, hisz' nem volt még ilyen.Ámde az igaz, hogy ha hamarabb "lezárják" valóban, sok későbbi nehézség megspórolható lett volna. Ámde EZ NEM "SZARVASHIBA", és semmiképpen sem "ELEMI HIBA"!(aki ilyesmit állit--hogy "elemi hiba"-- az felelőtlen segghülye!) Szemben azzal, hogy Gyurcsányék olyan cégeknek adták el a kelet-magyarországi--szabolcsi, szatmár-beregi-- áramszolgáltatást, akik végülis képtelenek voltak, s lényegében mindmáig képtelenek még mindig a hálózati hibák kijavitására.DE A KORMÁNY EBBEN IS, MÉG ITT IS(!!!) SEGITETT! NAGYON-NAGYON SOKAT SEGITETT--a szar magáncégnek, ami nem az övé! Honvédségi terepjárókkal, darukkal, lánctalpas járművekkel.
keresztkem
Előzmény: 194

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola