Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Mosolyország

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mosolyország
alexander
  Válasz | 2013. június 18. 00:00 | Sorszám: 225
Ma Orbán újra megmutatta igazi valóját, amikor a Jobbik kettősállampolgári kérdését elutasította a fidesz a parlamenti tárgysorozatba vételkor - mondván, aki erre kiváncsi, az kérdezze meg közvetlenül a képviselőtársát.
Ez demagóg kezelése a kettős állampolgárok hatalmi poziciós kérdésének, személyes kíváncsisággá silányítva azt. Lám, Németország és az Államok tudja kezelni ezt a kérdést. Hamis kártyás ez a likud-testvér, kösír viktor...
Előzmény: 221
keresztkem
  Válasz | 2013. június 11. 08:18 | Sorszám: 224
Az ön "regényes fantáziája" egyszersmind gyermeteg is, sőt infantilisan leegyszerűsítő.Persze "vak tyúk is talál szemet" alapon lehet, hogy valamibe "belehibáz" ill. valamire "ráhibáz", de hogy mire, az soha nem fog kiderülmi az ön szintjén--meg persze az én szintemen sem.Kettőnk között persze mégis van egy órási különbség: ön halálosan komolyan veszi önmagát ezekben a "meseszerű dolgokban", én pedig NEVETEK önön is, önmagamon is, ha gondolataim--NETÁN, NEAGYJISTEN-- ilyen ostobán "regényes" mesgyékre tévednének.
keresztkem
Előzmény: 221
keresztkem
  Válasz | 2013. június 11. 08:18 | Sorszám: 223
Az ön "regényes fantáziája" egyszersmind gyermeteg is, sőt infantilisan leegyszerűsítő.Persze "vak tyúk is talál szemet" alapon lehet, hogy valamibe "belehibáz" ill. valamire "ráhibáz", de hogy mire, az soha nem fog kiderülmi az ön szintjén--meg persze az én szintemen sem.Kettőnk között persze mégis van egy órási különbség: ön halálosan komolyan veszi önmagát ezekben a "meseszerű dolgokban", én pedig NEVETEK önön is, önmagamon is, ha gondolataim--NETÁN, NEAGYJISTEN-- ilyen ostobán "regényes" mesgyékre tévednének.
keresztkem
Előzmény: 221
keresztkem
  Válasz | 2013. június 11. 07:53 | Sorszám: 222
Az ön "regényes fantáziája" egyszersmind gyermeteg is, sőt infantilisan leegyszerűsítő.Persze "vak tyúk is talál szemet" alapon lehet, hogy valamibe "belehibáz" ill. valamire "ráhibáz", de hogy mire, az soha nem fog kiderülmi az ön szintjén--meg persze az én szintemen sem.Kettőnk között persze mégis van egy órási különbség: ön halálosan komolyan veszi önmagát ezekben a "meseszerű dolgokban", én pedig NEVETEK önön is, önmagamon is, ha gondolataim--NETÁN, NEAGYJISTEN-- ilyen ostobán "regényes" mesgyékre tévednének.
keresztkem
Előzmény: 221

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola