Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Lelki jelenségek, elváltozások

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lelki jelenségek, elváltozások
negyven rabló
  Válasz | 2009. június 27. 16:47 | Sorszám: 11
Há'persze! Az embernek gyakran támad asztalborogatós kedve az idióta hivatalok miatt, de az az ember erre hivatkozva soha, semmilyen napi ügyet nem intéz, holott nem asztalt borogatna, hanem nem tudna/akarna ellentmondani! Ez a hivatkozás csak ürügy'

Valszeg tudat alatt, valahol mélyen motoszkál benne, hogy nem is lenne rá képes, mert tulképp teljességgel élhetetlen, viszont van egy világképe, amibe nem fér bele az a folyamat, amit napi életvitelnek hívunk!
Egyszerű tehát a következtetése: Nem tudok elintézni semmit! Én nem lehetek hibás, mert én jól tudom a teendőket, tehát mindenki más rosszul teszi a dolgát! Hiába is mondanám nekik, hogy hogyan kell, nem értenének meg, ráadásul rosszfiú is lennék a szemükben! Tehát: Nem csinálok semmit, mert szar bunkó ez a világ, mindenki hülye!
Kényelmes dolog ez: Mindent mással végeztetünk, mindent és mindenkit folyamatosan hülyézünk, közben annak, aki helyettünk ezeket elvégzi, azt mondjuk, hogy: Nem így kellett volna!

Komoly betegség ez!

Előzmény: 10

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola