Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Lelki jelenségek, elváltozások

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lelki jelenségek, elváltozások
csiszi
  Válasz | 2009. szeptember 27. 11:46 | Sorszám: 374
Bocs, de az agykontroll, ha a Jose Silva féle módszerről van szó semmi ilyesmit nem tesz.
Egyfajta meditációs technikaként adja el magát, rengeteg hívő keresztény űzi (aki Magyarországon tanítja, eredetileg valami doktor is ha jól tudom hívő katolikus).
Azokban a jelenségekben amiket leír vagy az eredmény amit ígér sem csoda (noha olvastam olyat a könyvben amire azt mondom kétkedem).
Még diákkoromban olvastam - tanfolyamra nem jártam, de igazából semmiféle mögöttes filozófiát/teológiát nem véltem felfedezni benne, istent vagy Istent emlegetni meg egészen biztos nem szoktak - esetleg példaként mondjuk egy hívő ember tapasztalatait megosztotta.
Nem azt ígéri, hogy szupermen leszel, hanem a benned lévő szellemi képességeket tanija meg jobban használni.
Előzmény: 366
john batky
  Válasz | 2009. szeptember 23. 14:25 | Sorszám: 367
Igen, Thorwald Dethlefsen-ről volt szó. Egy könyvét sokat forgattam (Út a teljességhez) és sok dologgal vagy egyetértettem vagy szórakoztatott. Azt Tőled hallottam először, hogy egyházat is alapított, természetesen nem tudnék annyira hinni neki, hogy csatlakozzam is

A modern ezotéria legfeljebb akkor zavar, ha valamifajta lepel alatt pénzt akarnak kihúzni mások zsebéből.

Az agykontrollt nem ismerem, a reikiről, az akupunktúráról vagy a prána-nadiról sok megbízható ismerősöm nyilatkozott elismerően, jómagam ezekkel kapcsolatban is óvatos vagyok.

Előzmény: 366

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola