Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Lelki jelenségek, elváltozások

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lelki jelenségek, elváltozások
A. E.
  Válasz | 2009. december 06. 00:32 | Sorszám: 635
A másodikhoz van némi közöm.

Szerintem Mérő nem maradt alul a vitában. Tomcat egy igazi idiótának bizonyult. Ráadásul valódi nácinak, aki náci szövegeket nyom és agresszív is. Engem egyik arc sem győzött meg. Tökéletesen másról beszéltek mindketten. Mérő próbált volna értelmes kategóriákban vitatkozni, de nem sikerült moderálni a vitát és ezt tudhatta előre. Ellenfele minden kűsaját közönségének tetsző bunkó gaget megengedett magának. Annyiban Mérő volt a szimpatikusabb a vitában, hogy bár igaza nem volt és azt nem tudta elmondani, de legalább nem akarta lenyomni az ellenfelét.

Tomcat valljuk be egy tapló, akit a moderátornak többször ki kellett volna zavarnia. Ez egyértelműen nem Mérő műfaja volt. Tomcatet Vásárhelyi Máriával sorsolnám össze. Mindkettő egy minőség. Jól elszórakoznának egymással. Azt hiszem, egy idő után Polgár krisnásvagyok Tamásnak sem lett volna olyan nagy az arca. Egy norális hangvételű, végtelenül barátságos és jóhiszemű emberrel szemben viszont valóban tudta érvényesíteni az agresszivitását. Tomcat a sajátjai előtt nyilván brillírozott. Mérő meg a szélsőséges antifasiszták számára szerintem egyszerű "liberális" elhajló, nyilván ő volt az egyetlen ott, aki senki sem értett...

Előzmény: 631

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola