Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Válasz Orbán Viktornak

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Válasz Orbán Viktornak
keresztkem
  Válasz | 2017. november 30. 15:13 | Sorszám: 29
"..miért nem gondolkodsz egy kicsit?"
Aki sérteget és gyűlölködik--ön(!!!)--"AZ" NEM GONDOLKOZIK éppen, mert ő sérteget és gyűlölködik. A sértegető SÉRTEGET, s "nem jut hozzá a gondolkozás kegyelmi állapotához". Úgy, hogy kettőnk közül éppen ön az, aki NEM TUD GONDOLKOZNI, mert sértegetni és bántani azt persze remekül tud--akárki megláthassa....
Előzmény: 27
keresztkem
  Válasz | 2017. november 30. 07:12 | Sorszám: 28
"...miért nem gondolkodsz egy kicsit? legalább, néha .."
Talán Ön gondolkozhatna inkább! Mert amit művel, az NEM GONDOLKODÁS(!), HANEM SÉRTEGETÉS ÉS TÖMÉNY BÁNTÁS! Mint itt ez a fönti is: "szerencsétlen". Mert kezdjük azzal, hogy:
1.) NEM VAGYOK " SZERENCSÉTLEN"--ISTENNEK HÁLA.
2.) AZT, HOGY FO-GAL-MI-LAG MIT JELENT "AZ", HOGY GONDOLKOZNI(!?), ÖN NEM HATÁROZHATJA MEG NEKEM, IRHATJA ELŐ NEKEM!!!
3.) NEM CSAK "AZ" "A" "GONDOLKOZÁS", AMIT ÖN ANNAK GONDOL VAGY VÉLELMEZ..EZT JÓ, HA SZEM ELŐTT TETSZIK TARTANI!
4.) ELSŐKÉNT A TEGEZŐ STILUSA TESZI TÖBB, MINT BIZTOSSÁ)!!!) SZÁMOMRA AZT, HOGYHA NETÁN VALAHA IS "ÚGY" "GONDOLKOZNÉK"--VÉLETLENŰL--MINT ÖN, AZZAL AZONNAL FÖL KELL(lene) HAGYNOM (egy fél másodperc alatt), AZ DURVA, KÖZÖNSÉGES ÉS HELYTELEN.
5.) És ne tessék "NET"-es "fórumózós" konvenciókra hivatkozni, mert ÉN AZOKON KIVÜL ÉS FELÜL ÁLLOK!!! Hálaistennek....
6.) És ezt az is BI-ZO-NYIT-ja(!!!!) hogy én MÉG most SEM(!) sértegetem önt, ámde ön most IS(!) sérteget ENGEM! EN-GEM!!!
7.) Úgyhogy ITT ha valaki téved, akkor az inkább ön...maradhatunk ennyiben.
Előzmény: 27

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola