Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Kizárás

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kizárás
keresztkem
  Válasz | 2015. január 22. 06:29 | Sorszám: 13
1.) Köszönöm a hozzászólását.
2.) Alighanem a "gondolkodik" igé-nek nem csak egyféle ÉRTELMZÉSE létezik--jelesül: az Öné.
3.) De még ha elfogadnánk is az Ön értelmezését egyetlen helyesnek és igaznak, akkor is ÖNELLENTMONDÁSDBAN leledzik.Hiszen az én életem már EDDIG IS HOSSZÚ! És ez a vitathatatlan tényként létező hosszú életem már önmagában is BIZONYITJA(bizonyítaná!), hogy igenis gondolkozom.Még az Ön értelmezése szerint is! De mondom: van a "gondolkozik"-nak az Önétől ELTÉRŐ értelmezése is.
4.) Az hogy ide "UTÁNAMJÖTT", és ír ide nekem, amit mégegyszer köszönök, az egyébiránt szintén bizonyítja, hogy függetlenűl attól, hogy "gondolkozom-nem gondolkozom", mégiscsak "érdekes vagyok" valamiért.
5.) Persze azért megsért itt is--Öntől várt módon--a tegezéssel, a kereszt(R)ém-mel meg az elvtárs-sal--ami nem voltam s nem vagyok, pláne Önnel nem-- azon már nem is csodálkozom.De ez az Ön "módi"-ja és szintje...természetesen, amit megbocsájtok szelíden.
keresztkem
Előzmény: 12

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola