Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Kizárás

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kizárás
keresztkem
  Válasz | 2015. augusztus 01. 16:38 | Sorszám: 76
"..Fogalmam sincs róla, hogy miért."--írja "macko" levelezőtárs ide julius 30-án. Miközben én "keresztkem" 2013.juliusa --mondom 2013(!) juliusa(!!!)--óta CSAK IDE IRHATOK. És neki --úgymond--"nincs fogalma" arról, miért is létezik itt ez a "kék" gondola...Úgy ahogy, döcögve-kínlódva, de létezik. Úgy látszik "macko" levelezőtárs számára én, "keresztkem" nem vagyok, de legalábbis nem számítok. Majd ő, "macko" intézkedik, hogy még ennyi se legyen nekem, ami van, ez a kevés...s akkor ő boldog lesz.
keresztkem
Előzmény: 72
keresztkem
  Válasz | 2015. július 30. 22:02 | Sorszám: 73
2013 nyara óta működik--IGENIS MŰKÖDIK--"tényleg". Talán azért hogy én "keresztkém" valahol elmondhassam a gondolataimat. Mindezt csak azért írom, mert Önök már akkor azt is "azt" írták, hogy "ez" nincs! HÁT VAN! És már több, mint éve van. "Úgy ahogy", de van!
Azután hogy mi lesz, azt persze én sem tudom. De egyet biztosan tudok: NEM "AZ" LESZ, amit ÖNÖK MONDANAK--merthogy eddig sem az lett.
keresztkem
Előzmény: 72

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola