Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Kizárás

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kizárás
keresztkem
  Válasz | 2016. június 16. 05:37 | Sorszám: 150
Nem én "alkottam" ezt a Világot, hanem az Isten, ez persze igaz. Mégis, éppen az Ő parancsára EZ A VILÁG AZ ENYÉM IS, mint ahogyan bárki másé is persze, hisz épp a Teremtő mondotta: "Menjetek és vegyétek "hatalmatokba'" ezt a Világot, hirdessétek az IGÉT, és kereszteljétek meg az embereket az Atyának a Fiúnak és a Szentléleknek a nevében! etc...etc..."
Másrészt azt hogy nekem mi "számit" és mi nem, AZT IS ÉN--ÉS CSAKIS ÉN(!!!)-- HATÁROZOM MEG, s nem más. Mint ahogyan én sem írom elő senki másnak, hogy neki mi "számitson-számithat", és mi nem. Ergo: ha nekem "úgy" tetszik, hogy a LEGŐSZINTÉBBEN, akkor--nekem legalábbis--EZ VAN! S nek a csak "őszintén". Ettől függetlenűl bárki vélelmezheti úfy, ahogyan írja, DE "AZ" ENGEM NEM BEFOLYÁSOL ÉS NEM ÉRINT! (Nem is igazán hagytam befolyásolni magam soha--életem csaknem 70 évében, s nem is fogom, ezt biztos!Legföljebb tudomásul veszem, hogy mások az enyémtől eltrő szóhasználatot vélnek helyesnek)
Előzmény: 148

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola