Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)
pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 19. 20:53 | Sorszám: 23
Debrecenben, eddig a Tescoban vásároltam, és nem találkoztam büdös árúval..

A Cora mostanában nyilt meg eddig kétszer voltam.


"Felhívtam a szállodát
00 256 41 344 590.
Messze más ára van egy kávénak..:O)
7,8 schilling(ugandai) kb 1 magyar forint....:O) "

csak a hülyébbek kedvéért írtam be az árfolyamot...NEM a kávé árát..:O)

Ami Lovi szerint 1000 schilling...nem árultam el az árát, pusztán annyit mondottam messze nem annyi.

Olvass figyelmesen...mert különben télleg zagyvaságnak tűnök...:O)


Mongyuk tojást akkor vettem utoljára amikor még nem saját tyúkjaim tojtak...pár éve..:O)

(Így sem sokkal olcsóbb)

Lovi hazudik mint gép.

Előzmény: 9
Gen
  Válasz | 2002. november 19. 12:35 | Sorszám: 10
pvc sokmindent irt, tenyleg ossze-vissza, de a teny, attol meg teny marad.
Jelenlegi ismereteim szerint makrela rak nem letezik es Lovas ugy fog jarni a cikkeivel, mint a kulfoldi TV tarsasagok a reality show-jaikkal.
Azert vettek le a musorrol oket, mert a bennuk levo finoman szolva megrendezett jelenetek, kikezdtek az egesz csatorna es a csatorna hirmusorainak szavahihetoseget.
Ha Lovas ezentul nem ragaszkodik ko kemenyen a tenyekhez, hanem a tenyeket igazitja a mondandojahoz, akkor pillanatokon belul hiteltelenne valik mindenki szamara, termeszetesen a "kemeny mag" tagjain kivul, akik azt is elhinnek neki, ha azt irna, hogy a nap kering a fold korul.
Előzmény: 9

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola