Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)
pvcpadlo
  Válasz | 2002. november 28. 17:27 | Sorszám: 136
sz. okos Lovas ..már igen elborult aggyal ír.

Demo ma..:

( nem rég megígérte, hogy többé soha a Demo-ban nem ír..:O)

Göncz Árpádba köt bele..a szokásos sanda mészáros taktikájával a lényegtelenre koncentrálva..

A dobolós szinésznő..levelére udvariasan válaszolt a volt körtársasági elnök úr.

Hivatkozik arra, hogy az élemedett hölgy nyitott kapukat dönget, mert őt (G.Á.-ot) már átvilágították...és erről őt 1997 júlis 7.- én értesítették, ti. hogy nem érintett.

Mibe kör bele a makrélarák feltalálója..?

..abba hog a levélben a vonatkozó törvényt 1966 LXVII.-es nek írja, Göncz Árpád.

Egy elsőéves joghallgató is tudja, hogya 60-as években jó ha 2-3 törvényt hoztak pl 66-ban egyet sem.

Beleköt sz. Lovi kínjában, abba is, hogy vajon hogy lehet egy 94-es XXIII. törvényt 66-ban módosítani...?
( az elírás fel sem merül...)


Árpád! Miért csinálsz te ilyeneket?

..kérdez éleseszű írónk a nyájas olvasó felé fordulva...(a budaörsi Cora építője)

Pityú nem nb. személyednek szólt Árpi bácsi tegezése...ő abban a korban (Lásd : Tudni illik, mi illik ) van és olyan magas méltóságot töltött be anno...hogy megengedhette magának.
Engem is letegezett de nem voltam oly pofátlan mint te, hogy visszategezzem.

Előzmény: 135

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola