Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)
Macisajt
  Válasz | 2003. február 08. 19:41 | Sorszám: 240
"A Lovas ha mindenáron nyilvánosságot keres, akkor egy tisztességes riportert kéne választania. "

Nézd, ez nem így működik...
Sportban, politikában stb. nem magadnak választod a neked tetsző ellenfelet...
Viszont, egyszerüen nem kell hagyni a saját játékát játszani.

Ha meghívták a stúdióba, ő ott VENDÉG volt, a Verebes meg a házigazda. És egy házigazdának -pláné egy "közszolgálatin"- alapvető kötelezettségei vannak a vendégeivel szemben, ezek közül a legközismetebbek pl. hogy nem szabad leugatnia őket vagy kidobnia.
Lovas meg erre hagyta hogy "szétoffolják". Verebes ezt
egyáltalán nem bánta,egyrészt mert ez volt a célja , és
mert ő szinte naponta van képernyőn, szinte minden csatornán. No de Lovasnak ez a meghívás meg egy ritka alkalom volt, gondolom azért is fogadta el.
Hát nem használta jól ki, sőt, pedig aztán Verebest már láttam korábban szűkölve kussolni,nem olyan nagy ügy kiismerni és tisztességesen felkészülni belőle.

De, már említettem, ezt már láttam a "Jancsiszögben", Lovas egyszerüen "ugrik" minden provokációra. Sokat, sokszor akar mindenáron mondani, pedig itt is érvényes hogy a kevesebb az bizony több ...

Nahát

Előzmény: 239

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola