Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Lovas István takarékosan bánik az igazsággal...:O)
Macisajt
  Válasz | 2003. február 17. 03:34 | Sorszám: 283
" Miért idéztem volna olyat, ha Lovas párhuzama épp amiatt hamis,"

Mégegyszer.
Mert amit te állitasz, az egy VÉLEMÉNY. Sőt, megkockáztatom, nem is túl helyénvaló, de ez most másodlagos.
Te pedig csatlakoztál a pvc szokásos "kampányához", lásd a topic címét.

"Az 'őrjöngés' nem zárja ki azt, hogy sokan -néha- azt szeretné(n)k, hogy az M1-en legyen Péntek Esti Bayer. "

Az M1-t még nem hallottam, az ATV letiltást annál inkább...
Nem szerettem. Igaz, a műsort sem ( nekem"sok" volt), no de hogy politikai okok miatt letiltsák, az meg végképp nem.

"Nehéz lenne és drága, ha ezt a kontraproduktív lámpavasazást, prolizást, pofonosztást és zsidózást, amit Bayer 1-2 éve előad a ballib lenne kénytelen megfinanszírozni."

Ezt nem értem... Mi az hogy a "ballib lenne kénytelen megfinanszírozni"???
Ha történetesen az M1-n lenne, azt sem a "ballib finanszírozná"...Hanem a magyar adófizetők, akikben bizony ugyanúgy benne vannak a jobboldaliak is...
Ja hogy a történelem furcsa fintora nyomán most a ballib OSZTJA az adófizetők pénzét( köztük a nem ballib adófizetőkét is)? Hát ez bizony pech...


Nahát

Előzmény: 282

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola