Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kedves jobboldal szalámizzátok fel inkább az MSZP-t, mint egymást!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kedves jobboldal szalámizzátok fel inkább az MSZP-t, mint egymást!
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2003. január 06. 09:59 | Sorszám: 20
Nem a Maszop irányít. Bár Csurkát és Orbánt zsarolják talán bizonyos körök - ezt nem éátni innen.

Előfordul, hogy az egész jobboldal vezetőinek személycseréje indokolt lenne. Ez pedig jelentheti azt hogy pártok kerülnek ismét a süllyesztőbe. Pl. nem értem a sokszorosan vesztes Dávid mit keres az MDF élén? Miért nem lép helyére Gémesi vagy valamilyen hiteles vidéki arc?

FMPP-ben és a MIÉP-ben ugyanez a helyzet.

Az Áder-Deutsch-Kövér-Orbán-Pokorni-Szájer cspatból távozni kellene legalább 3-4 arcnak. De ők a Fidesz. Véleményem szerint egy váltás után nem is vihető tovább a Fidesz név. Vélhetőleg sor kerül a Polgári Párt névváltásra mely már indoklolt lenne jó ideje. A Fidesz név lejáratódott és sokak - elsősorban idősek, de fiatalok is - szemében nevetséges: taknyosoknak nevezik a Fideszt, mert fiatal párt - legalább is volt, de annak jó imidzse elpárolgott viszont hátrányait ma is szívják...

Szóval alakulni fog egy polgári párt valószínű a KDNP-vel és a Kisgazdákkal együtt. A személyi- és bázisbővülést is hozó aktus szerintem jót fog tenni a jövendő néppártnak, amivé lennie kell.

Szerintem ezt létrehozni Orbán feladata. A kormányzás azonban már másra vár. Mégha ezt most nem értik sokan itt.

Orbán érti. Ezt tudom.

Előzmény: 17
Don
  Válasz | 2003. január 03. 02:50 | Sorszám: 19
Valamiért szinte mindig, mindenben egyetértettem a JOBBIKkal. Pedig sosem gondolkodtam rajta, hogy radikális akarjak lenni vagy nem. Csak az igazságérzetem után megyek, és még mindig csak az igazságra törexem, az 50%-ra, nem pedig arra, hogy visszaadjam ezeknek a rohadékoknak az elmúlt 50 évet. Sőt, háromszor, ahogy megérdemelnék, és ahogy Lúdas Matyi is tette. Csak az 50%-ot akarom, és ezzel radikálisnak számítok?
Előzmény: 17

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola