Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Medgyessyt kifütyülték a Hősök terén :D Naná!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Medgyessyt kifütyülték a Hősök terén :D Naná!
zividivi
  Válasz | 2003. október 22. 18:49 | Sorszám: 280
/"...a piszkos munkát elvégzi helyette valaki más, például a MIÉP...."/

A MIÉP, meg mondjuk Teller Ede? Miféle hülyeség ez már megint? Csak nem döltök be neki? Én nem voltam Söjtörön, de ma megjelent néhány fénykép az MIÉP-es ünneplőkről. Csupa tiszta tekintetű ember, nem egy személyes ismerősöm közöttük. Én TUDOM (!), hogy ők biztosan nem dobáltak. A csőcselék viszont inkább odaátról mutatta ki foga fehérjét, a verekedésekkel. Állítom, hogy provokáció volt az egész.


/"...Nálunk a biztonsági emberek nem képesek kiemelni a sorból még egy dobálózó embert sem..."/

Megannyi kamerával sem! Talán nem véletlen! még kiderülne, hogy nem a MIÉP-hez tartozott a dobálózó sem, mint ahogyan a verekedő is bizonyíthatóan provokátor, vagy hithű kunbélás volt.

Előzmény: 273
Dudith András
  Válasz | 2003. október 22. 09:19 | Sorszám: 274
Jó cikk. Elgondolkoztató az is, hogy a kormány igazi balfék módjára próbálkozott mindenféle ideológikus üzenettel (Kossuth-köztársaság-Deák), s mindegyik hatalmas bukta lett.
Előzmény: 273

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola