Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Cenzúra a freeweb.hu-n

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Cenzúra a freeweb.hu-n
Sziriusz
  Válasz | 2004. április 06. 17:30 | Sorszám: 13
Jómagam az index-bojkott idején jártam arrafele.

Az elötte levö hétvégén egy kiscsávó mutatta két nagyobb csajszinak, hogy mikent kell képeslap-gyíkhúst küldeni. (úgy voltak öltözve, mint akik 06(90)xxx-xxx szám hívására akartak buzdítani :-)
Mikor a csajszik elmentek, megkérdeztem a csávót, hogy tud-e mást is mutatni, mint például idöjárásjelentést. De nem értette meg a kérdésemet, mert engem is képeslapküldésre akart rávenni. Szerencsére egy felnött, jó nagy batyuval, s egy füttyentéssel magához parancsolta a kiscsávót, s akkor már csak két fiatalt kellett végigvárnom, de ök csak leveleztek, ami megvolt egy negyedóra alatt.
Amikor végre ismét rám került a sor - immát segítség nélkül - megnéztem a: http://www.met.hu/magyarorszag.phtml?citywmo=0:47.475:19.1:Budapest
címet. Az idöjárásjelentés szépen bejött, csak a kép tetején levö reklámcsík nem: azzal nyilván dolgoztak, hogy azt kitakarják.
Ezután próbálkoztam az indeksszel is: az a met-nél is hamarabb jött be, pedig ott vagy huszonhat kis téglalapot kellett kitakarni.
Viszont a gondolát nem hozta be - de a hibaüzenetre már nem emlékszem.
S hiába akarom megnézni, hogy mit is üzent, mert azóta - igaz, csak kétszer jártam arra, de egyszer még áram se volt a készülékben, méskor meg a képernyövédö futott - az unalomig ismert windose-pillangó.

Előzmény: 3

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola