Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A választás tisztasága

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A választás tisztasága
pascal
  Válasz | 2004. április 08. 14:05 | Sorszám: 19
"Tudta, hogy nem azt fogja tenni, amit mond.
Tipikus magatartás lehet ez egy olyan nyugdíjasnál, akinek kell a 19.000 forint, de valójában inkább az MSZP ellen szavazna.

Ő nem fogja ezt beismerni a kérdezőbiztosnak, hiszen valójában őszintén szégyelli, hogy az MSZP-re szavaz. Egyszerűbb inkább azt mondania, hogy a Fideszre, aztán majd a titkos fülkében az MSZP-re szavaz, és amikor kijön azt mondja, hogy a Fideszre szavazott.
Így "megőrizte" a politikai nézeteiről kifelé mutatott imázst és a 19.000 Ft-ot is megkapta."

Erre már én is gondoltam. Ha ez így tényleg így van, akkor az végtelenül szomorú.

Előzmény: 17
pascal
  Válasz | 2004. április 08. 14:05 | Sorszám: 18
"Tudta, hogy nem azt fogja tenni, amit mond.
Tipikus magatartás lehet ez egy olyan nyugdíjasnál, akinek kell a 19.000 forint, de valójában inkább az MSZP ellen szavazna.

Ő nem fogja ezt beismerni a kérdezőbiztosnak, hiszen valójában őszintén szégyelli, hogy az MSZP-re szavaz. Egyszerűbb inkább azt mondania, hogy a Fideszre, aztán majd a titkos fülkében az MSZP-re szavaz, és amikor kijön azt mondja, hogy a Fideszre szavazott.
Így "megőrizte" a politikai nézeteiről kifelé mutatott imázst és a 19.000 Ft-ot is megkapta."

Erre már én is gondoltam. Ha ez így tényleg így van, akkor az végtelenül szomorú.

Előzmény: 17

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola