Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Válasz a werberi trükkökre

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Válasz a werberi trükkökre
Fortissimo
  Válasz | 2004. április 28. 15:26 | Sorszám: 9
én ugyanolyan névtelen megbántott vagyok, mint az a névtelen élet, akit névtelenül megmentett valaki.
Miután Ron Werber a bemutatkozás egy sajátos módját választotta, engedjék meg nekem, hogy én is hasonlóan, mint egy olyan ember, akit valaki lefasisztázott, sajátosan mutatkozzam be neki.
1998 és 2002 között fideszes városi képviselő, a 2002-es országgyűlési választáskor fideszes választókerületi kampányfőnök, a helyhatósági választásokon fideszes polgármesterjelölt voltam. A polgári életben a múlt értékeinek a megóvásával foglalkozom. 1990-ben megkezdtem az aszódi zsidó temető és a Schossberger-mauzóleum megmentését. Szükség volt rá, mert a Kádár-rendszerben kis híján elpusztították. Hat évig dolgoztam folyamatosan a temetőben. Pénzt teremtettem elő, segítőket szereztem, magam mellé állítottam a szakmát, a zsidó egyházat, a városunkban működő keresztény egyházakat, pártokat, intézményeket, civil szervezeteket, valamint nagyon sok jó embert, miközben együtt dolgoztam a kivitelezőkkel. A műemléki rekonstrukciót társadalmi munkában végeztem.
A szerző múzeumigazgató, a Fidesz aszódi tagja http://www.mn.mno.hu/index.mno?cikk=215263&rvt=15
Előzmény: 7
Fortissimo
  Válasz | 2004. április 28. 15:24 | Sorszám: 8
Tudnia kell, hogy mi mindig mindenkit szívesen látunk, ha jó szándékkal közeledik felénk. Messzi földön híres a magyarság vendégszeretete. Werber azonban sorozatosan próbára teszi a türelmünket, s visszaél a bizalmunkkal. Köszönés helyett paranoiásnak nevez minket, majd egyszerűen lefasisztáz bennünket, mondhatnám, ajtóstul ront az otthonunkba. Ez nagyon udvariatlan, úriemberhez nem méltó viselkedés.
Előzmény: 7

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola