Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A mi rendőreink

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A mi rendőreink
rajnai zongor
  Válasz | 2007. június 22. 14:57 | Sorszám: 212
"orbánfóbia és a gyurcsányfóbia ugyanúgy működik"

Nem ugyanúgy mûködik. Orbán 89 óta politikus, nem volt semmiféle fóbia egészen addig, amíg a szisztematikus lejárató és gyûlöletkampány el nem kezdôdött, amikor kiderült, hogy Orbán nem lesz neoliberális üdvöske. A gyurcsányfóbia Gyurcsány megjelenésével egyidôs. Mikor elôször megláttam ezt a pasast, a hátamon felállt a szôr, pedig hol volt akkor még mindaz, amit ma már tudunk.

amikor az egyik oldal megkérdôjelezi a másik legitimitását, akkor ôket egy platformra hozni egyértelmûen a balnak kedvez. Kurcsány már védhetetlen, úgyhogy most ezen ügyeskednek.

Előzmény: 200
jogobella
  Válasz | 2007. június 22. 10:06 | Sorszám: 203
"Szerintem ez az álláspont speciel nem tekinthető hazafiasnak, ha már itt tartunk. Nem kívánom megvitatni, mert úgyis gyurcsányozás lesz belőle, arra meg nem vagyok kíváncsi, egy példa volt arra, hogy mi alapján minősítünk. "

Ezt unom(unjuk) már sokan Ezt a hozzáállást,mikor vki ,akár az éterben is,így fejti ki a mondanivalóját.....

"Nem kívánom megvitatni!"

Akkor ,szépen telepedj le a kis fotelodba,és olvasgasd Bolgárt,meg a többit,és nézz ki közben az ablakon,hogy DE JÓ,dübörög a gazdaság!

Előzmény: 200

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola